WooCommerce v1.6.1 - en to nn_NO translation catalogue (1764 entries)

en:  ago
nn_NO:  sidan

en: "From" email address
nn_NO: «Frå»-epostadresse

en: "From" name
nn_NO: «Frå»-namn

en: %d in stock | %d in stock
nn_NO[0]: %d på lager
nn_NO[1]: %d på lager

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>
nn_NO: %s -Me tilrår at du har minst 64MB minne tilgjengeleg. Les meir: <a href="%s">Korleis auka minnet for PHP (engelsk)</a>

en: %s ago
nn_NO: %s sidan

en: %s in stock
nn_NO: %s er på lager

en: %s review for %s | %s reviews for %s
nn_NO[0]: %s vurdering av %s
nn_NO[1]: %s vurderingar av %s

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
nn_NO: %s av %s einingar er bestilte som restordre i tinging nr #%s.

en: &#197;land Islands
nn_NO: Åland

en: &larr; Return To Cart
nn_NO: &larr; Tilbake til handlekorga

en: &larr; Return To Shop
nn_NO: &larr; Tilbake til butikken

en: &nbsp;&ndash; Page %s
nn_NO: &nbsp;&ndash; Side %s

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
nn_NO: &nbsp;<small>%s via %s</small>

en: &nbsp;download remaining | &nbsp;downloads remaining
nn_NO[0]: &nbsp;nedlasting att
nn_NO[1]: &nbsp;nedlastingar att

en: (%s) is not a valid postcode/ZIP.
nn_NO: (%s) er ikkje eit gyldig postnummer.

en: (1 state) | (%s states)
nn_NO[0]: (1 delstat)
nn_NO[1]: (%s delstatar)

en: (Copy)
nn_NO: (Kopier)

en: (backorders allowed)
nn_NO: (restordrar er lov)

en: (ex. VAT)
nn_NO: (ekskl.mva)

en: (ex. tax)
nn_NO: (u/mva)

en: (incl. VAT)
nn_NO: (inkl.mva)

en: (incl. tax)
nn_NO: (inkl. mva.)

en: (taxes estimated for %s)
nn_NO: (avgifter rekna ut for %s)

en: + Add Flat Rate
nn_NO: + Legg til sats for fast frakt

en: + Add Tax Rate
nn_NO: + Legg til ny avgiftssats

en: + Add tax row
nn_NO: + Legg til ny avgiftsrad

en: . Order status: <mark>%s</mark>
nn_NO: . Status for bestillinga: <mark>%s</mark>

en: . Their order is as follows:
nn_NO: . Bestillinga er:

en: 0.00
nn_NO: 0,00

en: 1 country | %1$s countries
nn_NO[0]: 1 land
nn_NO[1]: %1$s land

en: 2 letter Country code
nn_NO: Landkode (to bokstavar)

en: <a href="%s" class="button">%s</a> You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
nn_NO: <a href="%s" class="button">%s</a> Du kan ikkje leggja så mange i handlekorga &mdash; me har %s på lager, og du har allereie %s i korga.

en: <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/woocommerce/" target="_blank">Project on WordPress.org</a>
nn_NO: <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/woocommerce/" target="_blank">Prosjektet på WordPress.org</a>

en: <a href="http://www.woothemes.com/extensions/woocommerce-extensions/" target="_blank">Official Extensions</a>
nn_NO: <a href="http://www.woothemes.com/extensions/woocommerce-extensions/" target="_blank">Offisielle utvidingar</a>

en: <a href="http://www.woothemes.com/themes/woocommerce-themes/" target="_blank">Official Themes</a>
nn_NO: <a href="http://www.woothemes.com/themes/woocommerce-themes/" target="_blank">Offisielle drakter</a>

en: <a href="http://www.woothemes.com/woocommerce-docs/" target="_blank">WooCommerce Docs</a>
nn_NO: <a href="http://www.woothemes.com/woocommerce-docs/" target="_blank">WooCommerce-dokumentasjon</a>

en: <a href="https://github.com/woothemes/woocommerce" target="_blank">Project on Github</a>
nn_NO: <a href="https://github.com/woothemes/woocommerce" target="_blank">Prosjektet på Github</a>

en: <code>%s</code> does not exist - contact your host to resolve the problem.
nn_NO: <code>%s</code> finst ikkje - kontakt nettverten for å løysa problemet.

en: <code>%s</code> is not writable - contact your host to resolve the problem.
nn_NO: <code>%s</code> er ikkje skrivbar - kontakt nettverten din for å løysa problemet.

en: <code>%s</code> is writable.
nn_NO: <code>%s</code> er skrivbar.

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
nn_NO: <span class="meta-nav">&larr;</span> Førre

en: <strong>Congratulations!</strong> &#8211; WooCommerce has been installed and setup. Enjoy :)
nn_NO: <strong>Gratulerer!</strong> &#8211; WooCommerce er installert og klart til bruk. Slit med helsa :)

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You're almost ready to start selling :)
nn_NO: <strong>Velkomen til WooCommerce</strong> &#8211; Du er nesten klar til å starta salet :)

en: <strong>WooCommerce has been installed</strong> &#8211; You're ready to start selling :)
nn_NO: <strong>WooCommerce er installert</strong> &#8211; Du er klar til å selja!

en: A Search box for products only.
nn_NO: Eit søkjefelt berre for varer på nettbutikken.

en: A list or dropdown of product categories.
nn_NO: Ei liste eller ein nedtrekksmeny over varekategoriar.

en: A note has been added to your order
nn_NO: Ein merknad er lagt til bestillinga di

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
nn_NO: Ei vare må vera i denne kategorien for at rabattkupongen skal gjelda, eller når det gjeld enkeltvarerabattar: varer i desse kategoriane får rabatten.

en: AND
nn_NO: OG

en: Access Expires
nn_NO: Tilgangen går ut

en: Access Key
nn_NO: Tilgangslykjel

en: Access Restrictions
nn_NO: Tilgangsavgrensingar

en: Account Details
nn_NO: Kontodetaljar

en: Account Name
nn_NO: Kontonamn

en: Account Number
nn_NO: Kontonummer

en: Account password
nn_NO: Passord

en: Account username
nn_NO: Brukarnamn

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
nn_NO: Dette gjekk ikkje. Last sida på nytt, og prøv ein gong til.

en: Actions
nn_NO: Handlingar

en: Add
nn_NO: Legg til

en: Add Attribute
nn_NO: Legg til eigenskap

en: Add Coupon
nn_NO: Legg til ein rabattkupong

en: Add New
nn_NO: Legg til ny

en: Add New Attribute
nn_NO: Legg til ny eigenskap

en: Add New Coupon
nn_NO: Legg til ny rabattkupong

en: Add New Order
nn_NO: Legg til ny tinging

en: Add New Order status
nn_NO: Legg til ny ordrestatus

en: Add New Product
nn_NO: Legg til ei ny vare

en: Add New Product Category
nn_NO: Legg til ein ny varekategori

en: Add New Product Tag
nn_NO: Legg til ny merkelapp

en: Add New Shipping Class
nn_NO: Legg til ny fraktklasse

en: Add New Variation
nn_NO: Legg til ny variant

en: Add Order
nn_NO: Legg til tinging

en: Add Product
nn_NO: Legg til ei vare

en: Add Review
nn_NO: Skriv ei vurdering

en: Add Variation
nn_NO: Legg til variant

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
nn_NO: Legg til ein merknad til deg sjølv, eller ein kundemerknad (kunden vil få melding om han).

en: Add a review
nn_NO: Skriv ei vurdering

en: Add eCommerce tracking code to the thankyou page
nn_NO: Legg til eCommerce-sporingskode til takkesida

en: Add item(s)
nn_NO: Legg til vare(r)

en: Add new
nn_NO: Legg til ny

en: Add note
nn_NO: Legg til merknad

en: Add rates for shipping classes here &mdash; they will override the default costs defined above.
nn_NO: Legg til fraktsatsar her &mdash; dei vil overstyra standardsatsane over.

en: Add to cart
nn_NO: Legg i korga

en: Add tracking code to your site's footer. You don't need to enable this if using a 3rd party analytics plugin.
nn_NO: Legg til sporingskode på botnen av sida di. Du treng ikkje skru på dette viss du brukar eit analyseprogram frå nokon andre.

en: Add&nbsp;meta
nn_NO: Legg til&nbsp;meta

en: Additional Information
nn_NO: Tilleggsopplysingar

en: Additional Tax classes
nn_NO: Fleire avgiftsklasser

en: Address
nn_NO: Adresse

en: Address 1
nn_NO: Adresselinje 1

en: Address 2
nn_NO: Adresselinje 2

en: Address override
nn_NO: Overstyr adresse

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
nn_NO: Kategoriar

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
nn_NO: Rabattkupongar

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
nn_NO: Bestillingar

[ctx: Admin menu name]
en: Products
nn_NO: Varer

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
nn_NO: Portoklasser

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
nn_NO: Merkelappar

en: Advanced
nn_NO: Avansert

en: Algeria
nn_NO: Algerie

en: All
nn_NO: Alle

en: All Countries
nn_NO: Alle land

en: All Order statuses
nn_NO: Alle statusar

en: All Product Categories
nn_NO: Alle varekategoriane

en: All Product Tags
nn_NO: Alle merkelappar

en: All Shipping Classes
nn_NO: Alle fraktklasser

en: All allowed countries
nn_NO: Alle tillatne land

en: All fields are required.
nn_NO: Du må fylla ut alle felta.

en: All matching rates will be applied, and non-compound rates will be summed.
nn_NO: Alle høvande satsar vil bli brukte, og alle andre enn toppsatsar vil bli summerte.

en: Allow
nn_NO: Tillat

en: Allow <a href="%s" target="_blank">trackbacks and pingbacks</a> on this page.
nn_NO: Bruk <a href="%s" target="_blank">tilbaketråkk og tilbakeping</a> på denne sida.

en: Allow Backorders?
nn_NO: Bruk restordrar?

en: Allow customers to repurchase past orders
nn_NO: Gje kundane høve til å kjøpa tidlegare bestillingar på nytt

en: Allow reviews.
nn_NO: Gje lov til å skriva vurderingar.

en: Allow unregistered users to register from "My Account"
nn_NO: Tillat uregistrerte brukarar å registrera seg på  «Brukarkonto»

en: Allow unregistered users to register from the Checkout
nn_NO: Tillat uregistrerte kundar å registrera seg i kassa

en: Allow, but notify customer
nn_NO: Tillat, men sei frå til kunden

en: Allowed Countries
nn_NO: Tillatne land

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
nn_NO: Gjev høve til betaling med sjekk, kven som no brukar sjekk i våre dagar. Truleg vil du neppe ha betaling med sjekk, men her kan du prøva ut betalingsmåten, epostane og sidene kunden ser.

en: Allows payments by BACS (Bank Account Clearing System), more commonly known as direct bank/wire transfer.
nn_NO: Gjev høve til bankbetaling, dvs. førehandsbetaling til bankkonto.

en: Already registered?
nn_NO: Er du registrert?

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
nn_NO: Alltid vis lagermengd, td. «12 på lager»

en: American Samoa
nn_NO: Amerikansk Samoa

en: Americas
nn_NO: Amerika

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
nn_NO: Det finst alt ein brukarkonto med det brukarnamnet. Vel eit anna.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
nn_NO: Det finst alt ein brukarkonto med denne epostadressa. Logg inn i staden.

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
nn_NO: Ei verktøykasse for e-handel som let deg selja alt mogleg. Med stil.

en: An order has been created for you on &ldquo;%s&rdquo;. To pay for this order please use the following link: <a href="%s">Pay</a>
nn_NO: Det er laga ei tinging for deg på &ldquo;%s&rdquo;. Gå hit for å betala for bestillinga: <a href="%s">Betal</a>

en: Antarctica
nn_NO: Antarktis

en: Anti-spam field was filled in.
nn_NO: Fylte inn anti-spam-feltet.

en: Antigua and Barbuda
nn_NO: Antigua og Barbuda

en: Any
nn_NO: Einkvar

en: Any %s
nn_NO: Alle %s

en: Any category
nn_NO: Alle kategoriar

en: Any customer
nn_NO: Alle kundar

en: App Key
nn_NO: Programlykjel

en: Append a logout link to menus containing "My Account"
nn_NO: Legg til ei utlogginslenkje til menyar som inneheld «brukarkonto»

en: Apply Coupon
nn_NO: Bruk rabattkupong

en: Apply before tax
nn_NO: Ta i bruk før avgifter

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
nn_NO: Er du sikker på at du vil sletta alle variantar? Du kan ikkje angra etterpå.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
nn_NO: Er du sikker på at du vil sletta denne eigenskapen?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
nn_NO: Er du sikker på at du vil lenka alle variantar? Då lagar du ein ny variant for kvar moglege kombinasjon av varianteigenskapar (maks 50 pr. omgang).

en: Are you sure you want to remove this variation?
nn_NO: Er du sikker på at du vil fjerna denne varianten?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
nn_NO: Er du sikker på at du vil trekkja tilgangsløyvet til denne nedlastinga?

en: Attribute | Attributes
nn_NO[0]: Vareeigenskap
nn_NO[1]: Vareeigenskapar

en: Attribute:
nn_NO: Eigenskap:

en: Attributes
nn_NO: Eigenskapar

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
nn_NO: Med eigenskapar kan du laga fleire opplysingar for ei vare, td. farge eller storleik. Du kan bruka eigenskapane i sidestolpen med småprogramma for lagnavigering. Merk at du ikkje kan endra namn på eigenskapane når du har laga dei.

en: Australian Dollars (&#36;)
nn_NO: Australske dollar (&#36;)

en: Austria
nn_NO: Austerrike

en: Author:
nn_NO: Forfattar:

en: Availability
nn_NO: Tilgjengeleg

en: Available downloads
nn_NO: Tilgjengelege nedlastingar

en: Available on backorder
nn_NO: Tilgjengeleg som restordre

en: Average
nn_NO: Passe

en: Average order items
nn_NO: Bestilte varer i snitt

en: Average order items for year
nn_NO: Kor mange varer bestilte i snitt for året

en: Average order items in range
nn_NO: Bestilte varer i snitt i perioden

en: Average order total
nn_NO: Ordresum i snitt

en: Average order total for year
nn_NO: Snitt bestillingar for året

en: Average order total in range
nn_NO: Ordresum i snitt i perioden

en: Average orders per customer
nn_NO: Snitt bestillingar pr. kunde

en: Awaiting BACS payment
nn_NO: Ventar på bankbetaling

en: Awaiting cheque payment
nn_NO: Ventar på sjekkbetaling

en: Azerbaijan
nn_NO: Aserbajdsjan

en: BACS Payment
nn_NO: Clearing system-betaling

en: BIC (formerly Swift)
nn_NO: BIC (tidlegare Swift)

en: Background colour
nn_NO: Bakgrunnsfarge

en: Backordered
nn_NO: På restordre

en: Bacs
nn_NO: Bankoverf.

en: Bank Name
nn_NO: Namn på banken

en: Base Country/Region
nn_NO: Opphavsland/område

en: Base Page Title
nn_NO: Tittel på basesida

en: Base colour
nn_NO: Basisfarge

en: Be the first to review
nn_NO: Skriv ei vurdering av

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
nn_NO: Før du legg til variantar, må du lagra nokre eigenskapar under <strong>Eigenskapar</strong>-fana.

en: Belarus
nn_NO: Kviterussland

en: Belgium
nn_NO: Belgia

en: Best Sellers
nn_NO: Bestseljarar

en: Billing
nn_NO: Fakturadetaljar

en: Billing &amp; Shipping
nn_NO: Faktura &amp; frakt

en: Billing Address
nn_NO: Fakturaadresse

en: Billing Details
nn_NO: Fakturadetaljar

en: Billing Email
nn_NO: Epostadresse

en: Billing address
nn_NO: Fakturaadresse

en: Blue
nn_NO: Blå

en: Bosnia and Herzegovina
nn_NO: Bosnia-Hercegovina

en: Brazil
nn_NO: Brasil

en: Brazilian Real (&#36;)
nn_NO: Brasilianske real

en: British Indian Ocean Territory
nn_NO: Det britiske området i Indiahavet

en: British Virgin Islands
nn_NO: Jomfruøyane (Storbritannia)

en: Bulk edit:
nn_NO: Masseendring:

en: Button position
nn_NO: Knapplassering

en: Button skin
nn_NO: Knappeflate

en: Button style
nn_NO: Knappestil

en: Button text
nn_NO: Teksten på knappen

en: Buttons and tabs
nn_NO: Knappar og faner

en: Buy product
nn_NO: Kjøp

en: Calc line tax &uarr;
nn_NO: Rekn ut avg. for linja &uarr;

en: Calc totals &rarr;
nn_NO: Rekn ut sum &rarr;

en: Calculate Shipping
nn_NO: Rekn ut frakt

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
nn_NO: Rekna ut linjeavgift? Dette vil rekna ut avgifter ut frå landet kunden bur i. Viss det ikkje er skrive inn frakt/fakturaadresse, vil avgiftene bli rekna ut frå opphavslandet.

en: Calculate totals based on order items, discount amount, and shipping? Note, you will need to (optionally) calculate tax rows and cart discounts manually.
nn_NO: Summer ut frå bestilte varer, rabattar og frakt? Hugs at du må (eventuelt) rekna ut avgiftsrader og rabattar manuelt.

en: Calculation Type
nn_NO: Utrekningstype

en: Call to action buttons/price slider/layered nav UI
nn_NO: Gjer noko-knappar/prisfilter/lagnavigasjon

en: Cambodia
nn_NO: Kambodsja

en: Cameroon
nn_NO: Kamerun

en: Can't access your account?
nn_NO: Får du ikkje tilgang til kontoen di?

en: Canada
nn_NO: Kanada

en: Canadian Dollars (&#36;)
nn_NO: Kanadiske dollar (&#36;)

en: Cancel
nn_NO: Avbryt

en: Cancel order &amp; restore cart
nn_NO: Avbryt bestillinga &amp; nullstill handlekorga

en: Canton
nn_NO: Kantone

en: Capabilities
nn_NO: Evner

en: Cape Verde
nn_NO: Kapp Verde

en: Cart
nn_NO: Handlekorg

en: Cart % Discount
nn_NO: Prosentrabatt

en: Cart Discount
nn_NO: Kupongrabatt

en: Cart Discount:
nn_NO: Rabatt på handlekorga:

en: Cart Page
nn_NO: Handlekorgside

en: Cart Subtotal
nn_NO: Sum handlekorga

en: Cart Subtotal:
nn_NO: Sum varer:

en: Cart Tax:
nn_NO: Mva for handlekorga:

en: Cart Totals
nn_NO: Totalt i handlekorga

en: Cart page
nn_NO: Handlekorgside

en: Cart updated.
nn_NO: Oppdaterte handlekorga.

en: Cash on Delivery
nn_NO: Kontant ved henting

en: Catalog
nn_NO: Katalog

en: Catalog &amp; search
nn_NO: Katalog &amp; søk

en: Catalog Images
nn_NO: Katalogbilete

en: Catalog Options
nn_NO: Katalogval

en: Catalog Prices
nn_NO: Katalogprisar

en: Catalog prices defined including tax
nn_NO: Katalogprisane er med mva.

en: Catalog visibility:
nn_NO: Synleg katalog:

en: Catalog/search
nn_NO: Katalog/søk

en: Categories
nn_NO: Kategoriar

en: Category Order
nn_NO: Kategorirekkefølgje

en: Category:
nn_NO: Kategori:

en: Cayman Islands
nn_NO: Caymanøyane

en: Central African Republic
nn_NO: Den sentralafrikanske republikken

en: Chad
nn_NO: Tsjad

en: Change
nn_NO: Endra

en: Change Password
nn_NO: Byt passord

en: Change Password Page
nn_NO: Endra passord-sida

en: Change my password
nn_NO: Byt passord

en: Change to:
nn_NO: Endra til:

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons
nn_NO: Hak av her viss rabattkupongen ikkje kan brukast saman med andre kupongar

en: Check this box if the coupon enables free shipping (see <a href="%s">Free Shipping</a>)
nn_NO: Hak av her viss kupongen gjev fri frakt (sjå <a href="%s">Fri frakt</a>)

en: Check this box if the coupon should be applied before calculating cart tax
nn_NO: Hak av her viss rabattkupongen skal brukast før me reknar ut moms for handlekorga

en: Checkout
nn_NO: Kasse

en: Checkout &rarr;
nn_NO: Kassa &rarr;

en: Checkout &rarr; Pay
nn_NO: Kasse &rarr; betaling

en: Checkout Page
nn_NO: Kassa-sida

en: Checkout and Accounts
nn_NO: Kasse og brukarkontoar

en: Cheque
nn_NO: Sjekk

en: Cheque Payment
nn_NO: Betaling med sjekk

en: China
nn_NO: Kina

en: Chinese Yuan (&yen;)
nn_NO: Kinesisk yuan (&yen;)

en: Choose a country&hellip;
nn_NO: Vel land&hellip;

en: Choose a downloadable product&hellip;
nn_NO: Vel ei nedlasting&hellip;

en: Choose a grouped product&hellip;
nn_NO: Vel ei gruppert vare&hellip;

en: Choose an option
nn_NO: Vel type

en: Choose countries&hellip;
nn_NO: Vel land &hellip;

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
nn_NO: Vel om dette er ein toppsats. Toppsatsar kjem på toppen av andre avgiftssatsar.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
nn_NO: Vel om denne avgiftssatsen skal gjelda frakt eller ikkje.

en: Christmas Island
nn_NO: Christmasøya

en: City
nn_NO: Poststad

en: Clear Transients
nn_NO: Tøm toppar

en: Clear cart when logging out
nn_NO: Tøm korga ved utlogging

en: Clear selection
nn_NO: Fjern merkinga

en: Click here to enter your code
nn_NO: Klikk her for å skriva inn koden

en: Click here to login
nn_NO: Klikk her for å logga inn

en: Click to cancel this order
nn_NO: Klikk for å avbryta denne bestillinga

en: Click to toggle
nn_NO: Klikk for å byta

en: Client ID
nn_NO: Klient-ID

en: Close all
nn_NO: Lukk alle

en: Cocos (Keeling) Islands
nn_NO: Kokosøyane

en: Code
nn_NO: Kode

en: Collect shipping address even when not required
nn_NO: Samla inn fraktadresse sjøv når det ikkje trengst

en: Comma separate email addresses to restrict this coupon to specific billing and user emails.
nn_NO: Skil epostadressene med komma for å avgrensa denne rabattkupongen til visse epostar.

en: Comoros
nn_NO: Komorane

en: Company
nn_NO: Selskap

en: Company Name
nn_NO: Firmanamn

en: Complete
nn_NO: Fullført

en: Completed
nn_NO: Fullført

en: Compound
nn_NO: Toppsats

en: Compound:
nn_NO: Toppsats:

en: Configure
nn_NO: Set opp

en: Configure ShareYourCart
nn_NO: Set opp ShareYourCart

en: Configure shipping class
nn_NO: Set opp fraktklasse

en: Configure&nbsp;terms
nn_NO: Lag&nbsp;vilkår

en: Congo (Brazzaville)
nn_NO: Kongo-Brazzaville

en: Congo (Kinshasa)
nn_NO: Kongo

en: Content
nn_NO: Innhald

en: Continue Shopping &rarr;
nn_NO: Handla meir &rarr;

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
nn_NO: Kontrollerer om denne vara er lista opp som «på lager» eller «ikkje på lager» på framsida av nettbutikken.

en: Cook Islands
nn_NO: Cookøyane

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
nn_NO: Kopier fakturaopplysingar til fraktopplysingar? Å gjera dette vil fjerna alle fraktopplysingar du har skrive inn.

en: Copy to a new draft
nn_NO: Kopier til ny kladd

en: Cost
nn_NO: Kostnad

en: Cost ex. tax:
nn_NO: Pris u/mva:

en: Cost excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50.
nn_NO: Pris ekskl. mva. Skriv inn eit tal, td. 2,50.

en: Cost per order
nn_NO: Kostnad pr. tinging

en: Cost, excluding tax.
nn_NO: Pris utan mva.

en: Could not compile woocommerce.less:
nn_NO: Greidde ikkje byggja woocommerce.less:

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file.
nn_NO: Greidde ikkje gje tilgangsløyve - det kan henda brukaren allereie har tilgang til denne fila.

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
nn_NO: Klarte ikkje å registrera deg&hellip; ver god å kontakta oss om det ikkje går.

en: Countries
nn_NO: Land

en: Countries/states
nn_NO: Land/delstatar

en: Country
nn_NO: Land

en: County
nn_NO: Fylke

en: Coupon
nn_NO: Rabattkupong

en: Coupon Code Used: %s
nn_NO: Rabattkupongkoden du brukte: %s

en: Coupon Data
nn_NO: Kupongdata

en: Coupon amount
nn_NO: Kupongsum

en: Coupon code
nn_NO: Kupongkode

en: Coupon does not exist!
nn_NO: Kupongen finst ikkje!

en: Coupon draft updated.
nn_NO: Kupongutkastet er oppdatert.

en: Coupon restored to revision from %s
nn_NO: Kupongen er gjenoppretta til utgåva frå %s

en: Coupon saved.
nn_NO: Kupongen er lagra.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
nn_NO: Kupongen er sett til: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon submitted.
nn_NO: Kupongen er send inn.

en: Coupon type
nn_NO: Kupongtype

en: Coupon updated.
nn_NO: Kupongen er oppdatert.

en: Coupon usage limit has been reached.
nn_NO: Du har nådd grensa for å bruka denne kupongen.

en: Coupons
nn_NO: Rabattkupongar

en: Coupons can be managed from this section. Once added, customers will be able to enter coupon codes on the cart/checkout page. If a customer uses a coupon code they will be viewable when viewing orders.
nn_NO: Her kan du handtera rabattkupongar. Når du har laga kupongar, kan kundane dine skriva inn rabattkodar i kassa eller ved betaling. Viss kundane bruker ein kupongkode, vil dei kunne sjå dei når dei ser gjennom bestillinga si.

en: Create Account
nn_NO: Lag brukarkonto

en: Create a ShareYourCart account
nn_NO: Lag ein ShareYourCart-konto

en: Create an account
nn_NO: Lag ein brukarkonto

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login with your username at the top of the page.
nn_NO: Lag ein konto med opplysingane under. Viss du kjem att, kan du logga på med brukarnamnet ditt øvst på denne sida.

en: Create an account?
nn_NO: Vil du laga ein brukarkonto?

en: Credit Card
nn_NO: Kort

en: Croatia
nn_NO: Kroatia

en: Cross-Sells
nn_NO: Kryssal

en: Cross-sell
nn_NO: Kryssal

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
nn_NO: Kryssal tyder produkt du framhevar i handlekorga, basert på dette produktet.

en: Currency
nn_NO: Valuta

en: Currency Position
nn_NO: Plassering for valutateikn

en: Custom HTML
nn_NO: Eigen HTML

en: Custom field deleted.
nn_NO: Sletta eigendefinert felt.

en: Custom field updated.
nn_NO: Det eigendefinerte feltet vart oppdatert.

en: Custom ordering position.
nn_NO: Eiga plassering for bestillinga

en: Custom product attribute
nn_NO: Eigen vareeigenskap

en: Customer
nn_NO: Kunde

en: Customer Accounts
nn_NO: Kundekontoar

en: Customer Billing Address
nn_NO: Fakturaadressa til kunden

en: Customer Emails
nn_NO: Kunde-epostar

en: Customer Login
nn_NO: Kundeinnlogging

en: Customer Message
nn_NO: Kundemelding

en: Customer Note:
nn_NO: Kundemerknad:

en: Customer Notes
nn_NO: Kundemerknader

en: Customer Shipping Address
nn_NO: Fraktadressa til kunden

en: Customer details
nn_NO: Kundedetaljar

en: Customer note
nn_NO: Kundemerknad

en: Customer reports, such as signups per day.
nn_NO: Kunderapportar, til dømes innmeldingar pr. dag.

en: Customer's notes about the order
nn_NO: Kundemerknader om bestillinga

en: Customer:
nn_NO: Kunde:

en: Customers
nn_NO: Kundar

en: Cyprus
nn_NO: Kypros

en: Czech Koruna (&#75;&#269;)
nn_NO: Tsjekkisk koruna (&#75;&#269;)

en: Czech Republic
nn_NO: Tsjekkia

en: Danish Krone
nn_NO: Danske kroner

en: Dark
nn_NO: Mørk

en: Date
nn_NO: Dato

en: Date:
nn_NO: Dato:

en: Debug Log
nn_NO: Feilrettingslogg

en: Decimal separator
nn_NO: Desimalskilje

en: Default
nn_NO: Standard

en: Default Cost
nn_NO: Standardkostnad

en: Default Handling Fee
nn_NO: Standard ekspedisjonsgebyr

en: Default product sorting
nn_NO: Standard varesortering

en: Default selections:
nn_NO: Standardval:

en: Default sorting
nn_NO: Standardsortering

en: Define tax rates for countries and states below, or alternatively upload a CSV file containing your rates to <code>wp-content/woocommerce_tax_rates.csv</code> instead. <a href="%s">Download sample csv.</a>
nn_NO: Set opp avgiftssatsar for land og område under, eller last opp ei CSV-fil med satsane til <code>wp-content/woocommerce_tax_rates.csv</code> i staden. <a href="%s">Last ned prøve på CSV-fil.</a>

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
nn_NO: Vis kva sløyfer denne vara skal vera synleg i. Vara vil framleis vera synleg direkte.

en: Delete
nn_NO: Slett

en: Delete Permanently
nn_NO: Slett for alltid

en: Delete all
nn_NO: Slett alle

en: Delete item
nn_NO: Slett elementet

en: Delete note
nn_NO: Slett merknaden

en: Delete selected rates
nn_NO: Slett desse satsane

en: Delete selected rows
nn_NO: Slett desse radene

en: Delete the selected rates?
nn_NO: Slett desse satsane?

en: Delete this item permanently
nn_NO: Slette dette elementet for alltid

en: Delivery Fee
nn_NO: Leveringavgift

en: Denmark
nn_NO: Danmark

en: Description
nn_NO: Skildring

en: Determines how you select attributes for products. <strong>Text</strong> allows manual entry via the product page, whereas <strong>select</strong> attribute terms can be defined from this section. If you plan on using an attribute for variations use <strong>select</strong>.
nn_NO: Avgjer korleis du vel vareeigenskapar. <strong>Tekst</strong> gjev høve til å skriva inn direkte på varesida, medan du kan laga utval med <strong>vel</strong>-eigenskapar. Viss du planlegg å bruka ein eigenskap for variantar, bør du bruka <strong>vel</strong>.

en: Digital Downloads
nn_NO: Nedlastingar

en: Dimensions
nn_NO: Storleik

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
nn_NO: Storleik (L&times;B&times;H)

en: Dimensions Unit
nn_NO: Måleeining

en: Direct Bank Transfer
nn_NO: Overføring til bankkonto

en: Discount code already applied!
nn_NO: Rabattkoden er alt brukt.

en: Discount code applied successfully.
nn_NO: Rabattkoden vart brukt.

en: Discount type
nn_NO: Rabattype

en: Discounts
nn_NO: Rabattar

en: Discounts used
nn_NO: Brukte rabattar

en: Display Type:
nn_NO: Visingstype:

en: Display a list of featured products on your site.
nn_NO: Vis ei liste over framheva varer på nettstaden din.

en: Display a list of random products on your site.
nn_NO: Vis ei liste med tilfeldige produkt på nettsida di.

en: Display a list of recently viewed products.
nn_NO: Vis ei liste over dei siste varene du såg på.

en: Display a list of top rated products on your site.
nn_NO: Vis ei liste over dei høgast vurderte produkta på nettstaden din.

en: Display a list of your best selling products on your site.
nn_NO: Vis ei liste over bestseljarane på nettstaden din.

en: Display a list of your most recent products on your site.
nn_NO: Vis ei liste over dei nyaste varene på nettstaden din.

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
nn_NO: Vis ei liste over dei siste vurderingane på nettstaden din.

en: Display a list of your on-sale products on your site.
nn_NO: Viser ei liste over varer som er på sal på nettstaden din.

en: Display a login area and "My Account" links in the sidebar.
nn_NO: Vis eit innloggingsfelt og lenkjer til brukarkontoen i sidestolpen.

en: Display cart contents excluding tax
nn_NO: Katalogprisane er utan mva.

en: Display cart totals excluding tax
nn_NO: Vis summane i handlekorga utan mva.

en: Display taxes even when the amount is zero
nn_NO: Vis avgifter/mva sjølv om summen er null

en: Display taxes on cart page
nn_NO: Vis avgifter på handlekorg-sida

en: Display the user's Cart in the sidebar.
nn_NO: Vis handlekorga til kunden i sidestolpen.

en: Do not allow
nn_NO: Ikkje tillat

en: Documentation
nn_NO: Hjelp

en: Domain
nn_NO: Domene

en: Dominican Republic
nn_NO: Den dominikanske republikken

en: Done
nn_NO: Ferdig

en: Download Expiry
nn_NO: Nedlastinga går ut

en: Download Limit
nn_NO: Nedlastingsgrense

en: Download Limit:
nn_NO: Nedlastingsgrense:

en: Download Permissions Granted
nn_NO: Nedlastingar løyvde

en: Download file &rarr;
nn_NO: Last ned fila &rarr;

en: Download limit
nn_NO: Nedlastingsgrense

en: Download:
nn_NO: Last ned:

en: Downloadable
nn_NO: Nedlasting

en: Downloadable Product Permissions <small>&ndash; Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.</small>
nn_NO: Tilgangsløyve for nedlastingar <small>&ndash; Hugs: Kunden vil automatisk få tilgjenge til nedlastingane når ordrestatusen blir endra til handterer/fullført.</small>

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
nn_NO: Nedlastingsprodukt gjev tilgang til ei fil når dei er kjøpte.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
nn_NO[0]: Lasta ned %s gong
nn_NO[1]: Lasta ned %s gonger

en: Downloads Remaining
nn_NO: Nedlastingar att

en: Drag and drop methods to control their display order.
nn_NO: Dra og slepp metodane for å avgjera kva rekkjefylgje dei syner i

en: Dropdown
nn_NO: Nedtrekksliste

en: Duplicate
nn_NO: Klon

en: Duplicate selected rows
nn_NO: Klon desse radene

en: Duplicate the selected rates?
nn_NO: Klon desse satsane?

en: ERROR
nn_NO: FEIL

en: EU States
nn_NO: EU-statar

en: Edit
nn_NO: Rediger

en: Edit Address Page
nn_NO: Endra adresse-sida

en: Edit Attribute
nn_NO: Rediger eigenskap

en: Edit Coupon
nn_NO: Endra kupong

en: Edit My Address
nn_NO: Endra adressa mi

en: Edit Order
nn_NO: Endra bestillinga

en: Edit Order status
nn_NO: Endra tingingsstatusen

en: Edit Product
nn_NO: Endra vare

en: Edit Product Category
nn_NO: Endra varekategori

en: Edit Product Tag
nn_NO: Endra merkelappen

en: Edit Shipping Class
nn_NO: Endra fraktklasse

en: Edit Variation
nn_NO: Endra variant

en: Edit this item inline
nn_NO: Endre dette elementet inni

en: Email
nn_NO: Epost

en: Email Address
nn_NO: Epostadresse

en: Email Recipient Options
nn_NO: Val for epostmottak

en: Email Sender Options
nn_NO: Val for epostsending

en: Email address
nn_NO: Epostadresse

en: Email body background colour
nn_NO: Bakgrunnsfarge for epostar

en: Email body text colour
nn_NO: Brødtekstfarge for epostar

en: Email footer text
nn_NO: Botntekst i eposten

en: Email invoice
nn_NO: Epostfaktura

en: Email me my details
nn_NO: Send opplysingane mine på epost

en: Email preview
nn_NO: Førehandsvising av eposten

en: Email template
nn_NO: Epostmal

en: Email the order to the customer. Unpaid orders will include a payment link.
nn_NO: Sender bestillinga på epost til kunden. Ubetalte bestillingar vil innehalda ei lenkje til betaling.

en: Email you used during checkout.
nn_NO: Epostadressa du skreiv inn i kassa.

en: Email:
nn_NO: Epost:

en: Emails
nn_NO: Epostar

en: Enable
nn_NO: Skru på

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
nn_NO: Skru på «address_override» for å hindra at adresseopplysingane blir endra.

en: Enable AJAX add to cart buttons on product archives
nn_NO: Bruk AJAX-funksjonar på legg i korg-knappen på arkivsider

en: Enable Bank Transfer
nn_NO: Bruk overføring til konto

en: Enable COD
nn_NO: Bruk betaling ved henting

en: Enable Cash on Delivery
nn_NO: Skru på betalingsmåten «Kontant ved levering»

en: Enable Cheque Payment
nn_NO: Skru på sjekkbetaling

en: Enable Free Shipping
nn_NO: Skru på fri frakt

en: Enable Mijireh Checkout
nn_NO: Skru på Mijireh-kassa

en: Enable PayPal sandbox
nn_NO: Skru på PayPal-sandkassa

en: Enable PayPal standard
nn_NO: Skru på PayPal standard

en: Enable ShareYourCart integration
nn_NO: Slå på ShareYourCart-samkjøring

en: Enable WooCommerce CSS styles
nn_NO: Bruk CSS-stilane til WooCommerce

en: Enable WooCommerce lightbox on the product page
nn_NO: Bruk WooCommerce lightbox-effekt på varesida

en: Enable coupon form on cart
nn_NO: Skru på rabattkupongfeltet på handlekorgsida

en: Enable coupon form on checkout
nn_NO: Bruk rabattkupong-felt i kassa

en: Enable coupons
nn_NO: Bruk rabattkupongar

en: Enable enhanced country select boxes
nn_NO: Skru på utvida landsval-boksar

en: Enable free shipping
nn_NO: Skru på fri frakt

en: Enable guest checkout (no account required)
nn_NO: Gje gjestar høve til å gå til kassa (krev ingen brukarkonto)

en: Enable jQuery UI (used by the price filter widget)
nn_NO: Skru på jQuery-UI (blir brukt av småprogrammet for prisfilter)

en: Enable local delivery
nn_NO: Bruk lokal levering

en: Enable local pickup
nn_NO: Bruk lokal henting

en: Enable logging
nn_NO: Slå på logging

en: Enable low stock notifications
nn_NO: Bruk meldingar om låg lagermengd

en: Enable out of stock notifications
nn_NO: Bruk meldingar om tomt på lager

en: Enable reviews
nn_NO: Bruk vurderingar

en: Enable shipping
nn_NO: Skru på frakt

en: Enable stock management
nn_NO: Slå på lagerstyring

en: Enable taxes and tax calculations
nn_NO: Bruk avgifter (mva) og avgiftsutrekningar

en: Enable the "Demo Store" notice on your site
nn_NO: Skru på «Demo-butikk»-varselet på butikken din

en: Enable the SKU field for products
nn_NO:  Vis varenummerfelt (SKU-felt)

en: Enable the dimension fields for products
nn_NO: Bruk felt for storleik på varene

en: Enable the shipping calculator on the cart page
nn_NO: Bruk fraktkalkulatoren på kassa-sida

en: Enable the star rating field on the review form
nn_NO: Skru på stjernekarakterar på vurderingsskjemaet

en: Enable the weight field for products
nn_NO: Bruk vektfeltet for varene

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
nn_NO: Skru på dette viss ei vare ikkje skal sendast, eller det ikkje er nokon fraktkostnad

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
nn_NO: Skru på dette for å gje tilgang til ei nedlastbar fil når kunden kjøper vara

en: Enable this option to feature this product.
nn_NO: Bruk dette valet for å framheva vara.

en: Enable this option to show the ShareDaddy button on the product page.
nn_NO: Bruk dette valet for å visa ShareDaddy-knappar på varesida.

en: Enable this shipping method
nn_NO: Bruk denne fraktmåten

en: Enable this to post order data to PayPal via a form instead of using a redirect/querystring.
nn_NO: Skru på dette for å senda tingingsopplysingar til PayPal med eit skjema i staden for direkte vidaresending/spørjestreng.

en: Enable/Disable
nn_NO: Slå på/slå av

en: Enabled
nn_NO: Aktivert

en: Enabling this option will hide it from the product page image gallery.
nn_NO: Om du skrur på dette, vil det ikkje syna på biletgalleriet på varesida.

en: Enter a File Path to make this variation a downloadable product, or leave blank.
nn_NO: Skriv inn ei filplassering for å gjera denne varianten til nedlasting, eller la stå tomt.

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
nn_NO: Skriv inn eit SKU-nummer for denne varianten, eller la feltet stå tomt for å bruka nummeret til opphavsproduktet.

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
nn_NO: Skriv inn adressa til eit bilete du vil visa på toppen av eposten. Last opp biletet med <a href="%s">opplastaren</a>.

en: Enter a cost per order, e.g. 5.00. Leave blank to disable.
nn_NO: Skriv inn kostnad pr. tinging, td. 5. La stå tomt om du ikkje vil bruka det.

en: Enter a minimum fee amount. Fee's less than this will be increased. Leave blank to disable.
nn_NO: Skriv inn ein minste avgiftssats. Avgifter mindre enn dette vil bli auka til minstesatsen. La stå tomt om du ikkje vil bruka det.

en: Enter a name for the new attribute term:
nn_NO: Skriv inn eit namn på den nye eigenskapstermen:

en: Enter a quantity to enable stock management for this variation, or leave blank to use the variable product stock options.
nn_NO: Skriv inn ei mengd for å bruka lagerstyring for denne varianten, eller la feltet stå tomt for å bruka lagerstyring for alle variantane under eitt.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
nn_NO: Skriv inn ein avgiftssats med opp til 4 desimalar.

en: Enter a value
nn_NO: Skriv inn ein verdi

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
nn_NO: Skriv inn vekt for denne varianten, eller la stå tomt for å bruka vekta til opphavsproduktet.

en: Enter an amount e.g. 2.99
nn_NO: Skriv inn eit beløp, td. 10,00

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
nn_NO: Skriv inn ein merknad du eventuelt vil senda til kunden etter kjøpet.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
nn_NO: Skriv inn litt tekst, eller nokre eigenskapar skilde med røyr-teiknet (|).

en: Enter the HTML code for your custom button.
nn_NO: Skriv inn HTML-koden for din eigen knapp

en: Enter the external URL to the product.
nn_NO: Skriv inn ekstern adresse til produktet.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
nn_NO: Skriv inn kor mange dagar det skal ta før nedlastinga går ut, eller la feltet stå tomt.

en: Enter your %1$sShareThis publisher ID%2$s to show social sharing buttons on product pages.
nn_NO: Skriv inn %1$spubliserar-IDen til ShareThis%2$s for å visa knappar for sosial deling på varesidene‪ dine.

en: Equatorial Guinea
nn_NO: Ekvatorial-Guinea

en: Error 404
nn_NO: 404-feil

en: Estonia
nn_NO: Estland

en: Ethiopia
nn_NO: Etiopia

en: Europe
nn_NO: Europa

en: Euros (&euro;)
nn_NO: Euro (&euro;)

en: Exclude Categories
nn_NO: Utelat kategoriar

en: Exclude Products
nn_NO: Utelat produkt

en: Exclude image
nn_NO: Ekskluder bilete

en: Excluding selected countries
nn_NO: Utelèt desse landa

en: Expand all
nn_NO: Utvid alle

en: Expiry date
nn_NO: Utløpsdato

en: Export rates
nn_NO: Eksportsatsar

en: External/Affiliate
nn_NO: Ekstern/kommisjon

en: External/Affiliate product
nn_NO: Eksternt/kommisjonsprodukt

en: Falkland Islands
nn_NO: Falklandsøyane

en: Faroe Islands
nn_NO: Færøyane

en: Featured
nn_NO: Framheva

en: Featured Product
nn_NO: Framheva vare

en: Featured Products
nn_NO: Framheva vareer

en: Fee Type
nn_NO: Gebyrtype

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%.
nn_NO: Gebyr utan mva. Skriv inn eit tal, td. 2,50, eller ein prosentsats, td. 5%.

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%. Leave blank to disable.
nn_NO: Gebyr utan mva. Skriv inn eit tal, td. 2,50, eller ein prosentsats, td. 5%. La stå tomt for å skru av.

en: File Path
nn_NO: Filplassering

en: File download method
nn_NO: FIlnedlastingsmetode

en: File not found
nn_NO: Fann ikkje fila

en: File path
nn_NO: Filplassering

en: File path/URL
nn_NO: Filplassering/URL

en: File path:
nn_NO: Filplassering:

en: Filter by price
nn_NO: Filtrer etter pris

en: First Name
nn_NO: Førenamn

en: First name
nn_NO: Førenamn

en: Fixed amount
nn_NO: Fast sats

en: Fixed amount per product
nn_NO: Fast sum per vare

en: Flat Rate
nn_NO: Fast frakt

en: Flat Rates
nn_NO: Faste satsar

en: Flat rate
nn_NO: Fast frakt

en: Flat rates let you define a standard rate per item, or per order.
nn_NO: Fast takst let deg bruka ein standardtakst per vare, eller per tinging.

en: Floating
nn_NO: Flytande

en: Florida
nn_NO: c

en: For more information:
nn_NO: For fleire opplysningar:

en: For your reference, your order details are shown below.
nn_NO: Her er opplysingane om bestillinga di.

en: Force Downloads
nn_NO: Tving nedlasting

en: Force SSL
nn_NO: Tving SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (an SSL Certificate is required)
nn_NO: Tving SSL (HTTPS) på kassasidene (du må ha eit SSL-sertifikat)

en: Force secure checkout
nn_NO: Tving sikker kasse

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
nn_NO: Tvungne nedlastingar gøymer nedlastingsadressa, men nokre tenarar leverer ikkje slike filer feilfritt. Viss tenaren støttar det, kan du bruka <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code>-metoden i staden (tenaren må ha <code>mod_xsendfile</code>).

en: Found in your order confirmation email.
nn_NO: I epost-stadfestinga du fekk.

en: France
nn_NO: Frankrike

en: Free Shipping
nn_NO: Fri frakt

en: Free Shipping - does what it says on the tin.
nn_NO: Fri frakt - nett slik det står.

en: Free shipping requires a free shipping coupon
nn_NO: Fri frakt krev ein fri frakt-kupong

en: Free!
nn_NO: Gratis!

en: French Guiana
nn_NO: Fransk Guyana

en: French Polynesia
nn_NO: Fransk Polynesia

en: French Southern Territories
nn_NO: Franske sørlege territorium

en: From:
nn_NO: Frå:

en: Gateway
nn_NO: Portnar

en: Gateway Disabled
nn_NO: Portnaren er skrudd av

en: Gateway ID
nn_NO: Portnar-ID

en: Gateway Testing
nn_NO: Test betalingsmåtar

en: General
nn_NO: Generelt

en: General Options
nn_NO: Generelt oppsett

en: General settings such as your shop base, currency, and script/styling options which affect features used in your store.
nn_NO: Generelle innstillingar slik som basesider, valuta, og skript/stilval som avgjer kva funskjonar butikken din får.

en: Generate report
nn_NO: Lag rapport

en: Germany
nn_NO: Tyskland

en: Get started with Mijireh Checkout
nn_NO: Kom i gang med Mijireh-kassa

en: Get your app key by creating a ShareYourCart account.
nn_NO: Få ein programlykjel ved å laga ein ShareYourCart-konto.

en: Get your client ID by creating a ShareYourCart account.
nn_NO: Få ein klient-ID ved å laga ein ShareYourCart-konto.

en: Give the customer instructions for paying via BACS, and let them know that their order won't be shipping until the money is received.
nn_NO: Gje kundane instruksar for å betala til bankkonto, og gjer dei merksame på at bestillinga fyrst blir sendt når betalinga er motteken.

en: Go to homepage &rarr;
nn_NO: Gå til heimesida &rarr;

en: Good
nn_NO: Bra

en: Google Analytics ID
nn_NO: Google Analytics-ID

en: Google Analytics is a free service offered by Google that generates detailed statistics about the visitors to a website.
nn_NO: Google Analytics er ei gratistenest frå Google som lagar detaljert statistikk over kven som vitjar ein nettstad.

en: Grant Access
nn_NO: Gje tilgangsløyve

en: Grant access to downloadable products after payment
nn_NO: Gje tilgjenge til nedlastbare produkt etter betaling

en: Greece
nn_NO: Hellas

en: Greenland
nn_NO: Grønland

en: Grouped
nn_NO: Gruppert

en: Grouped product
nn_NO: Gruppert vare

en: Grouping
nn_NO: Gruppering

en: Guest
nn_NO: Gjest

en: HTML for the button
nn_NO: HTML for knappen

en: Handling Fee
nn_NO: Ekspedisjonsgebyr

en: Hard Crop
nn_NO: Skjer til bilete hardt

en: Have a coupon?
nn_NO: Har du ein rabattkupong?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
nn_NO: La kundane betala med kontantar (eller på anna vis) ved varelevering.

en: Header image
nn_NO: Tittelbilete

en: Height
nn_NO: Høgd

en: Hello, <strong>%s</strong>. From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">change your password</a>.
nn_NO: Hei <strong>%s</strong>. På styringspanelet ditt kan du sjå på og endra dei siste bestillingane dine, setja opp adressene dine og  <a href="%s">endra passordet ditt</a>.

en: Hello, a note has just been added to your order:
nn_NO: Hei, det er akkurat skrive ein merknad til bestillinga di:

en: Here you can customise the way WooCommerce emails appear.
nn_NO: Her kan du velja korleis WooCommerce-epostane skal sjå ut.

en: Here you can set up your store and customise it to fit your needs. The sections available from the settings page include:
nn_NO: Her kan du setja opp butikken, og tilpassa han slik du vil. På oppsettsida finn du desse avdelingane:

en: Hidden
nn_NO: Gøymt

en: Hide free products
nn_NO: Gøym gratisvarer

en: Hide if cart is empty
nn_NO: Gøym viss handlekorga er tom

en: Hide out of stock items from the catalog
nn_NO: Gøym varer som ikkje er på lager frå nettbutikken

en: Hide shipping costs until an address is entered
nn_NO: Gøym fraktkostnad til kunden har skrive inn ei adresse

en: Highlight
nn_NO: Framheva

en: Home URL
nn_NO: Heime-URL

en: Hong Kong
nn_NO: Hongkong

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
nn_NO: Hong Kong-dollar (&#36;)

en: Hong Kong Island
nn_NO: Hong Kong-øya

en: How many times this coupon can be used before it is void
nn_NO: Kor mange gonger denne rabattkupongen kan brukast før han blir ugyldig

en: How to calculate delivery charges
nn_NO: Korleis du reknar ut leveringstakstar

en: Hungarian Forint
nn_NO: Ungarsk forint

en: Hungary
nn_NO: Ungarn

en: I accept the
nn_NO: Eg godtek

en: I agree to the <a href="%s">ShareYourCart terms and conditions</a>
nn_NO: Eg godtek <a href="%s">ShareYourCart-vilkåra</a>

en: IPN payment completed
nn_NO: Direktebetalinga er fullførd.

en: Iceland
nn_NO: Island

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed for this product and variations. If enabled, stock quantity can go below 0.
nn_NO: Viss du bruker lagerstyring, er det her du set opp om restordrar er lov for denne vara med variantar. Viss restordrar er lov, kan lagermengda gå under 0.

en: If you are having problems, or to assist us with support, please check the status page to identify any problems with your configuration:
nn_NO: Sjå over statussida og leit etter eventuelle feil i oppsettet der. Det kan hjelpa oss å hjelpa deg i fall du har problem:

en: If you come across a bug, or wish to contribute to the project you can also <a href="%s">get involved on GitHub</a>.
nn_NO: Viss du kjem over feil i programmet, kan du bidra til prosjektet ved å <a href="%s">bli med på GitHub</a>.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
nn_NO: Viss du har ei side med kjøpsvilkår, vil kunden bli beden om å godkjenna vilkåra i kassa.

en: If you have shopped with us before, please enter your username and password in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
nn_NO: Viss du har handla hjå oss før, kan du skriva inn brukarnamnet og passordet ditt i boksane under. Viss du er ny kunde, kan du gå til "Betaling og frakt".

en: If you require assistance or wish to make alternate arrangements please contact us.
nn_NO: Kontakt oss viss du treng hjelp, eller vil ordna bestillinga på ein annan måte.

en: Image
nn_NO: Bilete

en: Image Options
nn_NO: Biletval

en: Import rates
nn_NO: Importsatsar

en: In stock
nn_NO: På lager

en: In stock?
nn_NO: På lager?

en: Increase your social media exposure by 10 percent! ShareYourCart helps you get more customers by motivating satisfied customers to talk with their friends about your products. For help with ShareYourCart view the <a href="%s">documentation</a>.
nn_NO: Auk kor synleg du er på sosiale media med 10 prosent! ShareYourCart kan hjelpa deg å få fleire kundar ved å oppmoda fornøygde kundar til å prata med venene sine om produkta dine. For å få hjelp med ShareYourCart, kan du lesa <a href="%s">hjelpetekstane</a>.

en: Individual use
nn_NO: Individuell bruk

en: Install WooCommerce Pages
nn_NO: Installer WooCommerce-sidene

en: Installed payment gateways are displayed below. Drag and drop payment gateways to control their display order on the checkout.
nn_NO: Dei installerte betalingsløysingane står under. Dra og slepp betalingsløysingar for å kontrollera kva rekkjefylgje dei kjem i på kassa-sida.

en: Installed plugins
nn_NO: Installerte innstikk

en: Instructions
nn_NO: Instruksar

en: Instructions that will be added to the thank you page.
nn_NO: Instruksar som kjem på

en: Integration
nn_NO: Innbygging

en: International Delivery
nn_NO: Internasjonal frakt

en: International delivery based on flat rate shipping.
nn_NO: Internasjonal frakt basert på fast fraktsats.

en: Invalid coupon.
nn_NO: Ugyldig kupong.

en: Invalid download.
nn_NO: Ugyldig nedlasting.

en: Invalid email address.
nn_NO: Ugyldig epostadresse.

en: Invalid email/username.
nn_NO: Ugyldig epost/brukarnamn.

en: Invalid order.
nn_NO: Ugyldig tinging.

en: Invalid payment method.
nn_NO: Ugyldig betalingsmåte.

en: Invalid shipping method.
nn_NO: Ugyldig fraktmåte.

en: Inventory
nn_NO: Lagerstyring

en: Inventory Options
nn_NO: Lagerval

en: Inventory notifications
nn_NO: Lagervarslingar

en: Invoice for Order %s
nn_NO: Faktura for bestillinga %s

en: Iraq
nn_NO: Irak

en: Ireland
nn_NO: Irland

en: Isle of Man
nn_NO: Øya Man

en: Israeli Shekel
nn_NO: Israelske sheklar

en: Italy
nn_NO: Italia

en: Item
nn_NO: Element

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
nn_NO: Lagermengda for vara #%s er auka frå %s til %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
nn_NO: Lagermengda for vara #%s er minka frå %s til %s.

en: Item %s %s not found, skipping.
nn_NO: Fann ikkje %s %s, hoppar over.

en: Ivory Coast
nn_NO: Elfenbeinskysten

en: Japanese Yen (&yen;)
nn_NO: Japansk yen (&yen;)

en: Join for free
nn_NO: Bli med gratis

en: Kazakhstan
nn_NO: Kasakhstan

en: Kyrgyzstan
nn_NO: Kirgisistan

en: L/W/H
nn_NO: L/B/H

en: Label
nn_NO: Etikett

en: Last Name
nn_NO: Etternamn

en: Last name
nn_NO: Etternamn

en: Last warning, are you sure?
nn_NO: Siste åtvaring: Er du sikker?

en: Learn more
nn_NO: Lær meir

en: Learn more about WooCommerce and Mijireh
nn_NO: Lær meir om Woocommerce og Mijireh

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
nn_NO: La stå tomt for uavgrensa nedlastingar.

en: Lebanon
nn_NO: Libanon

en: Left
nn_NO: Venstre

en: Left (with space)
nn_NO: Venstre (med mellomrom)

en: Length
nn_NO: Lengd

en: Let the customer know the payee and where they should be sending the cheque to and that their order won't be shipping until you receive it.
nn_NO: Gje kundane opplysingar om betalingsmottakar og kvar dei skal senda sjekken, og at bestillinga ikkje blir send før du har fått sjekken.

en: Light
nn_NO: Lys

en: Limit quantity
nn_NO: Avgrens mengda

en: Limit the purchasable quantity of downloadable-virtual items to 1
nn_NO: Avgrens mengda nedlastbare og virtuelle varer til 1

en: Line cost and line tax after pre-tax discounts
nn_NO: Linjekostnad og -avgifter etter rabattar ekskl. mva.

en: Line cost and line tax before pre-tax discounts
nn_NO: Linjekostnad og -avgifter før rabattar ekskl. mva.

en: Line&nbsp;Subtotal
nn_NO: I alt på varelinja

en: Line&nbsp;Total
nn_NO: Linjesum

en: Link all variations
nn_NO: Lenk alle variantane

en: List
nn_NO: Liste

en: List 1 per line. This is in addition to the default <em>Standard Rate</em>.
nn_NO: List opp 1 per line. Dette er i tillegg til den vanlege <em>standardsatsen</em>.

en: List postcodes/zips this rate applies to separated by semi-colons. You may also enter ranges for numeric zip codes. e.g. 12345-12349;23456;
nn_NO: Skriv kva postnummer dette gjeld, skilde med semikolon. Du kan òg skriva inn postnumerområde, td. 1000-1999;2345

en: List product and shipping tax classes here, e.g. Zero Tax, Reduced Rate.
nn_NO: List opp avgiftsklasser for varer og frakt her, td. Mva-fritt, Låg mva-sats.

en: Lithuania
nn_NO: Litauen

en: Load customer billing address
nn_NO: Hent fakturaadressa til kunden

en: Load customer shipping address
nn_NO: Hent fraktadressa til kunden

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
nn_NO: Last fakturaadressa til kunden? Å gjera dette vil fjerna all fakturainformasjon kunden har skrive inn.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
nn_NO: Last fraktadressa til kunden? Å gjera dette vil fjerna alle fraktadresser kunden har skrive inn.

en: Local Delivery
nn_NO: Lokal levering

en: Local Pickup
nn_NO: Henting lokalt

en: Local Tax Rates
nn_NO: Lokale avgiftssatsar

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
nn_NO: Lokal levering er ein enkel fraktmåte for å levera bestillingar lokalt.

en: Local pickup is a simple method which allows the customer to pick up their order themselves.
nn_NO: Henting lokalt er ein enkel fraktmåte som let kundane sjølve henta varene dei har tinga.

en: Localisation
nn_NO: Lokalisering

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>woocommerce/logs/paypal.txt</code>
nn_NO: Logg PayPal-hendingar, slik som direktebetalingsstrengar, i loggfila <code>woocommerce/logs/paypal.txt</code>

en: Log directory (<code>woocommerce/logs/</code>) is not writable. Logging will not be possible.
nn_NO: Loggmappa (<code>woocommerce/logs/</code>) er ikkje skrivbar. Det er ikkje mogleg å logga.

en: Log directory is writable.
nn_NO: Loggmappa er skrivbar.

en: Log into your google analytics account to find your ID. e.g. <code>UA-XXXXX-X</code>
nn_NO: Logg inn på Google analytics-kontoen din for å finna ID-en din, til dømes <code>UA-XXXXX-X</code>

en: Logged in title:
nn_NO: Tittel for logga inn:

en: Logged out title:
nn_NO: Tittel for logga ut:

en: Login
nn_NO: Logg inn

en: Login &rarr;
nn_NO: Logg inn &rarr;

en: Logout
nn_NO: Logg ut

en: Logout link
nn_NO: Utloggingslenkje

en: Lost Password?
nn_NO: Mista passordet?

en: Lost password?
nn_NO: Mista passordet?

en: Low stock
nn_NO: Låg lagermengd

en: Low stock threshold
nn_NO: Snart tomt på lageret ved

en: LxWxH in decimal form
nn_NO: L*B*H som desimaltal

en: M j, Y @ G:i
nn_NO: j. F Y @ H:i

en: M jS Y
nn_NO: D j. F Y

en: Macao S.A.R., China
nn_NO: Macao, Kina

en: Macedonia
nn_NO: Makedonia

en: Madagascar
nn_NO: Madagaskar

en: Make a duplicate from this product
nn_NO: Klon denne vara

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order wont be shipped until the funds have cleared in our account.
nn_NO: Ver god å betala til bankkontoen vår. Merk betalinga med tingingsnummeret. Me sender bestillinga når me har registrert betalinga di.

en: Malaysian Ringgits (RM)
nn_NO: Malayiske ringgits (RM)

en: Maldives
nn_NO: Maldivane

en: Manage stock
nn_NO: Bruk lagerstyring

en: Manage stock?
nn_NO: Bruk lagerstyring?

en: Manual stock reduction complete.
nn_NO: Ferdig å minka lagermengda manuelt.

en: Manual stock restore complete.
nn_NO: Ferdig å gjenoppretta lagermengda manuelt.

en: Manually reducing stock.
nn_NO: Minkar lagermengda manuelt.

en: Manually restoring stock.
nn_NO: Gjenopprettar lagermengda manuelt.

en: Mark completed
nn_NO: Merk som fullført

en: Mark processing
nn_NO: Merk som «handterer»

en: Marshall Islands
nn_NO: Marshalløyane

en: Massachusetts
nn_NO: c

en: Max price
nn_NO: Makspris

en: Menu order
nn_NO: Menyrekkjefølgje

en: Meta Name
nn_NO: Meta-namn

en: Meta Value
nn_NO: Meta-verdi

en: Method ID
nn_NO: Metode-ID

en: Method Title
nn_NO: Tittel på metoden

en: Method availability
nn_NO: Om metoden er tilgjengeleg

en: Method:
nn_NO: Metode:

en: Mexican Peso (&#36;)
nn_NO: Meksikansk pesos (&#36;))

en: Micronesia
nn_NO: Mikronesiaføderasjonen

en: Mijireh Checkout
nn_NO: Mijireh-kasse

en: Mijireh error:
nn_NO: Mijireh-feil:

en: Min price
nn_NO: Minstepris

en: Minimum Fee
nn_NO: Minste avgift

en: Minimum Order Amount
nn_NO: Minste ordresum

en: Minimum amount
nn_NO: Minste mengd

en: Mississippi
nn_NO: c

en: Month
nn_NO: Månad

en: Monthly Sales
nn_NO: Sal pr. månad

en: Monthly sales for year
nn_NO: Månadssal for året

en: More functionality and gateway options available via <a href="%s" target="_blank">WC official extensions</a>.
nn_NO: Fleire funksjonar og betalingsløysingar finn du hjå <a href="%s" target="_blank">WooCommerce offisielle utvidingar</a>.

en: Morocco
nn_NO: Marokko

en: Move this item to the Trash
nn_NO: Kast dette elementet i papirkorga

en: Move to Trash
nn_NO: Flytt til papirkorga

en: Mozambique
nn_NO: Mosambik

en: Municipality
nn_NO: Kommune

en: Must be logged in to download files
nn_NO: Må vera logga inn for å lasta ned filer

en: My Account
nn_NO: Kontoen min

en: My Account &rarr;
nn_NO: Brukarkonto &rarr;

en: My Account Page
nn_NO: Brukarkontosida

en: My Address
nn_NO: Adressa mi

en: My account
nn_NO: Kontoen min

en: N/A
nn_NO: I/T

en: Name
nn_NO: Namn

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
nn_NO: Namn på eigenskapen (kjem på framsida av butikken).

en: Net profit
nn_NO: Nettoinntening

en: Netherlands
nn_NO: Nederland

en: Netherlands Antilles
nn_NO: Dei nederlandske Antillane

en: Never
nn_NO: Aldri

en: Never show stock amount
nn_NO: Aldri vis lagermengd

en: New
nn_NO: Ny

en: New Caledonia
nn_NO: Ny-Caledonia

en: New Coupon
nn_NO: Ny kupong

en: New Customer Order
nn_NO: Ny tinging

en: New Order
nn_NO: Ny tinging

en: New Order status Name
nn_NO: Namn på den nye ordrestatusen

en: New Product
nn_NO: Ny vare

en: New Product Category Name
nn_NO: Namn på den nye varekategorien

en: New Product Tag Name
nn_NO: Namn på den nye merkelappen

en: New Products
nn_NO: Nye varer

en: New Shipping Class Name
nn_NO: Namn på den nye fraktklassa

en: New Variation
nn_NO: Ny variant

en: New Zealand Dollar (&#36;)
nn_NO: New zealandsk dollar (&#36;)

en: New order notifications
nn_NO: Varsling av nye bestillingar

en: New password
nn_NO: Nytt passord

en: New products
nn_NO: Nye varer

en: New products added to %s
nn_NO: Nye varer i %s

en: New products tagged %s
nn_NO: Nye varer merka %s

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nn_NO: Neste <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: No
nn_NO: Nei

en: No Coupons found
nn_NO: Fann ingen rabattkupongar

en: No Coupons found in trash
nn_NO: Fann ingen rabattkupongar i søpla

en: No Orders found
nn_NO: Fann ingen bestillingar

en: No Orders found in trash
nn_NO: Fann ingen innlegg i søpla

en: No Products found
nn_NO: Fann ingen varer

en: No Products found in trash
nn_NO: Fann ingen varer i søpla

en: No Variations found
nn_NO: Fann ingen variantar

en: No Variations found in trash
nn_NO: Fann ingen variantar i søpla

en: No attributes currently exist.
nn_NO: Det finst ingen eigenskapar enno.

en: No billing address set.
nn_NO: Du har ikkje skrive noko fakturaadresse.

en: No categories
nn_NO: Ingen kategoriar

en: No countries selected
nn_NO: Du har ikkje valt nokon land

en: No customer selected
nn_NO: Ingen kunde er vald

en: No default
nn_NO: Ingen standard

en: No minimum
nn_NO: Ikkje noko minimum

en: No product categories exist.
nn_NO: Det finst ingen produktkategoriar.

en: No product to duplicate has been supplied!
nn_NO: Fann ingen varer å klona!

en: No products are low in stock.
nn_NO: Ingen varer har låg lagermengd.

en: No products are out in stock.
nn_NO: Det er ikkje tomt for nokon varer på lageret.

en: No products found
nn_NO: Fann ingen varer

en: No products found which match your selection.
nn_NO: Fann ingen varer som passar.

en: No products in the cart.
nn_NO: Ingen varer i handlekorga.

en: No sales :(
nn_NO: Ingen sal :(

en: No shipping address set.
nn_NO: Du har ikkje skrive noko fraktadresse.

en: No shipping class
nn_NO: Inga fraktklasse

en: No shipping methods were found; please recalculate your shipping and enter your state/county and zip/postcode to ensure their are no other available methods for your location.
nn_NO: Orsak, det ser ikkje ut som det finst leveringsmåtar her. Ver god å rekna ut frakta på nytt, og skriv inn postnummer for å bli sikker på at det verkeleg ikkje finst fraktmåtar til adressa di.

en: No variations added
nn_NO: Du har ikkje lagt til nokon variantar

en: None
nn_NO: Ingen

en: Norfolk Island
nn_NO: Norfolkøya; Norfolk Island

en: Normal
nn_NO: Vanleg

en: North Carolina
nn_NO: Nord-Carolina

en: North Dakota
nn_NO: Nord-Dakota

en: North Korea
nn_NO: Nord-Korea

en: Northern Mariana Islands
nn_NO: Nord-Marianane

en: Northwest Territories
nn_NO: Nordvest-territoria

en: Norway
nn_NO: Noreg

en: Norwegian Krone
nn_NO: Norske kroner

en: Not that bad
nn_NO: Ikkje så verst

en: Note
nn_NO: Merknad

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
nn_NO: Hugs: Frakt og moms er gjevne som overslag%s, og blir oppdaterte når du kjem til kassa.

en: Note: The shop page has children - child pages will not work if you enable this option.
nn_NO: Hugs: Butikksida har undersider, og dei vil ikkje verka om du skrur på dette.

en: Notifications
nn_NO: Varslingar

en: Number of decimals
nn_NO: Kor mange desimalar

en: Number of products to show:
nn_NO: Kor mange varer som skal visast:

en: Number of sales
nn_NO: Kor mange sal

en: OR
nn_NO: ELLER

en: On Sale
nn_NO: På tilbod

en: On-Hold
nn_NO: På vent

en: Only %s left in stock
nn_NO: Berre %s att på lager

en: Only ship to the users billing address
nn_NO: Send berre til fakturaadressa som kunden skriv inn

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
nn_NO: Berre vis lagermengd når det er lite att, td. «Berre 2 att på lager», i motsetnad til «På lager»

en: Optional extra shipping options with additional costs (one per line). Example: <code>Option Name|Cost|Per-order (yes or no)</code>. Example: <code>Priority Mail|6.95|yes</code>. If per-order is set to no, it will use the "Calculation Type" setting.
nn_NO: Ekstra fraktinnstillingar med ekstra kostnader (ein på kvar linje). Døme: <code>Namn på fraktinnstillinga|Kostnad|Per tinging (yes eller no)</code>. Døme: <code>Ekspresspost|85|yes</code>. Viss du ikkje bruker utrekning per tinging (den siste innstillinga), vil innstillinga frå «Utrekningstype» bli brukt.

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
nn_NO: Skriv eventuelt inn namnet på sidestilen du vil bruka. Desse set du opp i PayPal-kontoen din.

en: Optionally enter your bank details below for customers to pay into.
nn_NO: Skriv eventuelt inn opplysingar om bankkontoen du vil kundane skal betala til.

en: Optionally, enter a label for this rate - this will appear in the totals table
nn_NO: Skriv eventuelt inn eit namn på denne satsen - namnet vil syna på kassalappen

en: Options concerning stock and stock notices.
nn_NO: Val for lagermengd og -varslingar.

en: Options concerning tax, including international and local tax rates.
nn_NO: Val om skatt og moms, mellom anna internasjonale og lokale satsar.

en: Options for how things like price, images and weights appear in your product catalog.
nn_NO: Val for korleis prisar, bilete og vekt viser i butikken din.

en: Orange
nn_NO: Oransje

en: Order
nn_NO: Send bestillinga

en: Order %s
nn_NO: Bestilling %s

en: Order %s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
nn_NO: Bestillinga %s er merka som refundert - grunngjevingskoden frå PayPal: %s

en: Order %s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
nn_NO: Bestillinga %s som vart sendt %s har statusen &ldquo;%s&rdquo;

en: Order &ndash; %s
nn_NO: Sorter &ndash; %s

en: Order <mark>%s</mark> made on <mark>%s</mark>
nn_NO: Bestillinga <mark>%s</mark>, sendt inn <mark>%s</mark>

en: Order Actions
nn_NO: Bestillingshandlingar

en: Order Again
nn_NO: Same bestillinga ein gong til

en: Order Complete
nn_NO: Bestillinga er fullført

en: Order Complete/Download Links
nn_NO: Bestillinga fullført/nedlastingslenkjer

en: Order Data
nn_NO: Bestillingsdata

en: Order Date:
nn_NO: Bestillingsdato:

en: Order Details
nn_NO: Bestillingsdetaljar

en: Order Discount
nn_NO: Rabatt

en: Order Discount:
nn_NO: Rabatt på bestillinga:

en: Order ID
nn_NO: Bestillings-ID

en: Order Items <small>&ndash; Note: if you edit quantities or remove items from the order you will need to manually change the item's stock levels.</small>
nn_NO: Varer i bestillinga <small>&ndash; Hugs: Viss du endrar varemengd eller fjernar varer frå bestillinga, må du endra varelagermengda manuelt.</small>

en: Order Notes
nn_NO: Merknad til bestillinga

en: Order Received
nn_NO: Bestillinga er motteken

en: Order Subtotal
nn_NO: Subtotal

en: Order Total
nn_NO: I alt:

en: Order Total:
nn_NO: I alt:

en: Order Totals
nn_NO: Totalt bestillingar

en: Order Updates
nn_NO: Oppdateringar for bestillinga

en: Order by:
nn_NO: Sorter etter:

en: Order cancelled by customer.
nn_NO: Kunden avlyste bestillinga.

[ctx: Order date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
nn_NO: %e. %b %Y kl %h:%M

en: Order draft updated.
nn_NO: Oppdaterte tingingsutkastet.

en: Order information
nn_NO: Opplysingar om bestillinga

en: Order item stock reduced successfully.
nn_NO: Reduserte lagermengda av den bestilte vara.

en: Order notes
nn_NO: Merknader

en: Order refunded/reversed
nn_NO: Bestillinga er refundert/heva

en: Order restored to revision from %s
nn_NO: Bestillinga er gjenoppretta til utgåva frå %s

en: Order saved.
nn_NO: Bestillinga er lagra.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
nn_NO: Bestillinga er sett til: <strong>%1$s</strong>.

en: Order status
nn_NO: Status for bestillinga

en: Order status changed by bulk edit:
nn_NO: Ordrestatus endra ved masseendring:

en: Order status changed from %s to %s.
nn_NO: Statusen på bestillinga di er endra frå %s til %s.

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
nn_NO[0]: Ordrestatusen er endra
nn_NO[1]: %s ordrestatusar er endra.

en: Order status:
nn_NO: Status for bestillinga:

en: Order statuses
nn_NO: Bestillingsstatusar

en: Order submitted.
nn_NO: Bestillinga er send inn.

en: Order updated.
nn_NO: Bestillinga er oppdatert.

en: Order:
nn_NO: Bestilling:

en: Orders
nn_NO: Bestillingar

en: Orders can also be added from this section if you want to set them up for a customer manually.
nn_NO: Du kan òg leggja til bestillingane i denne avdelinga viss du vil setja dei opp for ein kunde manuelt.

en: Our Details
nn_NO: Meir om oss

en: Out of stock
nn_NO: Tomt

en: Out of stock threshold
nn_NO: Tomt på lageret ved

en: Out of stock visibility
nn_NO: Synleg når tomt på lager

en: Output ShareDaddy button?
nn_NO: Vis ShareDaddy-knappen?

en: Overview
nn_NO: Oversyn

en: PHP Sessions
nn_NO: PHP-økter

en: PHP Version
nn_NO: PHP-versjon

en: Pacific
nn_NO: Stillehavet

en: Page
nn_NO: Side

en: Page Setup
nn_NO: Sideoppsett

en: Page Style
nn_NO: Sidestil

en: Page contents: [woocommerce_cart]
nn_NO: Sideinnhald: [woocommerce_cart]

en: Page contents: [woocommerce_change_password] Parent: "My Account"
nn_NO: Sideinnhald: [woocommerce_change_password] Forelder: «Brukarkonto»

en: Page contents: [woocommerce_checkout]
nn_NO: Sideinnhald: [woocommerce_checkout]

en: Page contents: [woocommerce_edit_address] Parent: "My Account"
nn_NO: Sideinnhald: [woocommerce_edit_address] Forelder: «Brukarkonto»

en: Page contents: [woocommerce_my_account]
nn_NO: Sideinnhald: [woocommerce_my_account]

en: Page contents: [woocommerce_pay] Parent: "Checkout"
nn_NO: Sideinnhald: [woocommerce_pay] Parent: "Checkout"

en: Page contents: [woocommerce_thankyou] Parent: "Checkout"
nn_NO: Sideinnhald: [woocommerce_thankyou] Forelder: «Kasse»

en: Page contents: [woocommerce_view_order] Parent: "My Account"
nn_NO: Sideinnhald: [woocommerce_view_order] Forelder: «Brukarkonto»

en: Page does not contain the shortcode: %s
nn_NO: Sida inneheld ikkje denne kortkoden: %s

en: Page not set
nn_NO: Sida er ikkje sett opp

en: Pages
nn_NO: Sider

en: Palestinian Territory
nn_NO: Palestinsk territorium

en: Papua New Guinea
nn_NO: Papua Ny-Guinea

en: Parent
nn_NO: Forelder

en: Parent Coupon
nn_NO: Foreldrekupong

en: Parent Order status
nn_NO: Foreldretingingsstatus

en: Parent Order status:
nn_NO: Foreldretingingsstatus:

en: Parent Orders
nn_NO: Foreldrebestillingar

en: Parent Product
nn_NO: Foreldreprodukt

en: Parent Product Category
nn_NO: Foreldrekategori

en: Parent Product Category:
nn_NO: Foreldrekategori:

en: Parent Product Tag
nn_NO: Foreldremerke

en: Parent Product Tag:
nn_NO: Foreldremerke:

en: Parent Shipping Class
nn_NO: Foreldre-fraktklasse

en: Parent Shipping Class:
nn_NO: Foreldre-fraktklasse:

en: Parent Variation
nn_NO: Foreldrevariant

en: Password
nn_NO: Passord

en: Password is required.
nn_NO: Du må ha eit passord.

en: Passwords do not match.
nn_NO: Passorda stemmer ikkje overeins.

en: Pay
nn_NO: Betal

en: Pay Page
nn_NO: Betal-sida

en: Pay for order
nn_NO: Betal bestillinga

en: Pay securely with you credit card.
nn_NO: Betal trygt med kort.

en: Pay via PayPal
nn_NO: Betal med PayPal

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account
nn_NO: Betal med PayPal; du kan betala med kort sjølv om du ikkje har ein PayPal-konto

en: PayPal Email
nn_NO: PayPal-epostadresse

en: PayPal allows us to send 1 address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
nn_NO: PayPal gjev oss lov til å senda éi adresse. Viss du brukar PayPal til å skriva fraktetikettar, kan det henda du heller vil senda frakt- enn fakturaadressa til PayPal.

en: PayPal does not support your store currency.
nn_NO: PayPal kan ikkje bruka valutaen i butikken din.

en: PayPal sandbox
nn_NO: Paypal-sandkasse

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
nn_NO: Du kan bruka PayPal-sandkassa til å prøva ut betalingsmåtar. Få ein utviklarkonto <a href="%s">her</a>.

en: PayPal standard works by sending the user to PayPal to enter their payment information.
nn_NO: PayPal standard-betalingsløysinga sender kundane dine til PayPal for å skriva inn betalingsopplysingane.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
nn_NO: PayPal godkjenner adresser, og difor kan denne innstillinga føra til feil (me rår til at du ikkje brukar henne).

en: Paying Customer?
nn_NO: Betaler kunden?

en: Payment %s via IPN.
nn_NO: Betaling %s via IPN (direktebetaling),

en: Payment Gateways
nn_NO: Betalingsløysingar

en: Payment Method:
nn_NO: Betalingsmåte:

en: Payment Methods
nn_NO: Betalingsmåtar

en: Payment for order %s refunded/reversed
nn_NO: Betalinga for bestillinga %s er stoppa eller heva

en: Payment method description that the customer will see on your website.
nn_NO: Skildring for betalingsmåten, slik kunden vil sjå det på nettsida di.

en: Payment method title that the customer will see on your website.
nn_NO: Namnet på betalingsmåten, slik kunden vil sjå det på nettsida di.

en: Payment method&hellip;
nn_NO: Betalingsmåte&hellip;

en: Payment method:
nn_NO: Betalingsmåte:

en: Payment to be made upon delivery.
nn_NO: Bestillinga skal betalast ved levering.

en: Pending
nn_NO: Ventar

en: Per Class - charge shipping for each shipping class in an order
nn_NO: Per klasse - rekna fraktkostnad for kvar fraktklasse i ei tinging

en: Per Item - charge shipping for each item individually
nn_NO: Per vare - rekna fraktkostnad for kvar vare i bestillinga

en: Per Order - charge shipping for the entire order as a whole
nn_NO: Per tinging - rekna fraktkostnad for heile bestillinga under eitt

en: Percentage of cart total
nn_NO: Prosentdel av summen i handlekorga

en: Perfect
nn_NO: Framifrå

en: Permalinks
nn_NO: Fastlenkjer

en: Pernambuco
nn_NO: c

en: Philippine Pesos
nn_NO: Filippinsk peso

en: Philippines
nn_NO: Filippinane

en: Phone
nn_NO: Telefon

en: Piau&iacute;
nn_NO: c

en: Pipe separate terms
nn_NO: Tverrstrek (|) mellom termane

en: Place order
nn_NO: Send bestillinga

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
nn_NO: Prøv å handla ein gong til, eller gå til brukarkontoen din.

en: Please attempt your purchase again.
nn_NO: Prøv å handla ein gong til.

en: Please choose a product&hellip;
nn_NO: Vel ei vare&hellip;

en: Please choose a quantity&hellip;
nn_NO: Vel mengd&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
nn_NO: Vel eit alternativ&hellip;

en: Please complete all fields.
nn_NO: Fyll ut alle felta.

en: Please enter a coupon code.
nn_NO: Skriv inn ein rabattkupongkode.

en: Please enter a username.
nn_NO: Skriv inn eit brukarnamn.

en: Please enter a valid order ID
nn_NO: Skriv inn eit gyldig ordrenummer

en: Please enter a valid order email
nn_NO: Skriv inn ei gyldig epostadresse

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
nn_NO: Skriv inn eit gyldig postnummer.

en: Please enter an account password.
nn_NO: Skriv inn eit passord.

en: Please enter an account username.
nn_NO: Skriv inn eit brukarnamn.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
nn_NO: Skriv inn PayPal-epostadressa di. Du treng henne for å betala.

en: Please enter your password.
nn_NO: Skriv inn passordet.

en: Please enter your username and password to login.
nn_NO: Skriv inn brukarnamnet og passordet for å logga inn.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
nn_NO: Skriv inn opplysingane for å sjå betalingsmåtar.

en: Please fill in your details above to see available shipping methods.
nn_NO: Skriv inn opplysingane for å sjå fraktalternativ.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
nn_NO: Skriv inn opplysingane for å sjå fraktmåtar.

en: Please rate the product.
nn_NO: Vurder denne

en: Please select a rating
nn_NO: Vel ein karakter

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
nn_NO: Send sjekken din til denne adressa: butikk, adresse, postnummer og -stad.

en: Please type your e-mail address.
nn_NO: Skriv inn epostadressa di.

en: Poland
nn_NO: Polen

en: Polish Zloty
nn_NO: Polsk zloty

en: Post/zip codes
nn_NO: Postnummer

en: Postcode
nn_NO: Postnummer

en: Postcode/Zip
nn_NO: Postnummer

en: Posts tagged &ldquo;
nn_NO: Innlegg merka &ldquo;

en: Pounds Sterling (&pound;)
nn_NO: Britiske pund (&pound;)

en: Powered by WooCommerce
nn_NO: Køyrer på WooCommerce

en: Prepend product permalinks with product category
nn_NO: Set varekategorien før produkt-fastlenkjer

en: Prepend product permalinks with shop base page (<code>%s</code>)
nn_NO: Set namnet på butikksida føre produkt-fastlenkjer (<code>%s</code>)

en: Prepend shop categories/tags with shop base page (<code>%s</code>)
nn_NO: Set namnet på butikksida føre kategoriar/merkelappar (<code>%s</code>)

en: Prevent customers from accessing WordPress admin
nn_NO: Hindra at kundane kjem til WordPress-administrasjonen

en: Preview
nn_NO: Førehandsvis

en: Preview &#8220;%s&#8221;
nn_NO: Førehandsvis &#8220;%s&#8221;

en: Price
nn_NO: Pris

en: Price labels and Sale Flashes
nn_NO: Prislappar og salsplakatar

en: Price:
nn_NO: Pris:

en: Prices
nn_NO: Prisar

en: Pricing Options
nn_NO: Prisval

en: Primary
nn_NO: primær

en: Private note
nn_NO: Privat merknad

en: Proceed to Checkout &rarr;
nn_NO: Gå til kassa &rarr;

en: Processing
nn_NO: Handsamar

en: Product | Products
nn_NO[0]: Vare
nn_NO[1]: Varer

en: Product #%s - %s
nn_NO: Produkt nr. %s - %s

en: Product % Discount
nn_NO: Prosentrabatt på produktet

en: Product Backorder
nn_NO: Restordre

en: Product Categories
nn_NO: Varekategoriar

en: Product Category | Product Categories
nn_NO[0]: Varekategori
nn_NO[1]: Varekategoriar

en: Product Data
nn_NO: Varedata

en: Product Description
nn_NO: Vareskildring

en: Product Discount
nn_NO: Enkeltvarerabatt

en: Product ID:
nn_NO: Vare-ID:

en: Product IDs
nn_NO: Vare-IDar

en: Product Ratings
nn_NO: Produktvurderingar

en: Product SKU must be unique.
nn_NO: Produktnummeret (SKU) må vera unikt.

en: Product SKU:
nn_NO: Vare-SKU:

en: Product Sales
nn_NO: Sal pr. produkt

en: Product Short Description
nn_NO: Ei kort skildring av vara

en: Product Tag | Product Tags
nn_NO[0]: Varemerkelapp
nn_NO[1]: Varemerkelappar

en: Product Tags
nn_NO: Merkelappar for varer

en: Product Thumbnails
nn_NO: Produktminiatyrar

en: Product Transients Cleared
nn_NO: Tømte varetoppar

en: Product Type
nn_NO: Varetype

en: Product URL
nn_NO: Produkt-URL

en: Product base category
nn_NO: Basiskategori for produkt

en: Product base page
nn_NO: Basisside for produkt

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
nn_NO: Her styrer du varekategoriar. For å endra kva rekkjefylgje kategoriane kjem i på framsida av butikken,

en: Product category slug
nn_NO: Korttekst for produktkategori

en: Product creation failed, could not find original product:
nn_NO: Klarte ikkje laga produktet, fordi me ikkje fann originalproduktet:

en: Product does not exist
nn_NO: Vara finst ikkje

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
nn_NO: Produkt-kladden er oppdatert. <a target="_blank" href="%s">Vis produktet</a>

en: Product fields
nn_NO: Varefelt

en: Product low in stock
nn_NO: Snart tomt for vara

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
nn_NO: Ei vare kan ikkje vera i denne kategorien for at rabattkupongen skal gjelda, eller når det gjeld enkeltvarerabattar: varer i desse kategoriane er ikkje rabatterte.

en: Product name
nn_NO: Produktnamn

en: Product no longer exists
nn_NO: Produktet finst ikkje lenger

en: Product out of stock
nn_NO: Vara er ikkje på lager

en: Product page
nn_NO: Vareside

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
nn_NO: Vara vart publisert. <a href="%s">Sjå på vara</a>

en: Product restored to revision from %s
nn_NO: Vara gjenoppretta til utgåva frå %s

en: Product saved.
nn_NO: Lagra vara.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
nn_NO: Vara er planlagt lagt ut: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Vis vara</a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
nn_NO: Vara er lagt ut. <a target="_blank" href="%s">Vis vara</a>

en: Product successfully added to your cart.
nn_NO: Vara vart lagt i handlekorga di.

en: Product tag slug
nn_NO: Kortnamn for produktmerke

en: Product updated.
nn_NO: Vara er oppdatert.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
nn_NO: Oppdaterte vara. <a href="%s">Sjå på vara</a>

en: Products
nn_NO: Varer

en: Products tagged &ldquo;
nn_NO: Produkt merka &ldquo;

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
nn_NO: Varer som ikkje kan vera i handlekorga for at rabattkupongen skal gjelda, eller når det gjeld enkeltvarerabattar: kva varer som ikkje har rabatt.

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
nn_NO: Varer som må vera i handlekorga for at rabattkupongen skal gjelda, eller når det gjeld enkeltvarerabattar: kva varer som er rabatterte.

en: Province
nn_NO: Provins

en: Purchase Note
nn_NO: Kjøpsmerknad

en: Qty
nn_NO: Mengd

en: Quantity
nn_NO: Mengd

en: Query Type:
nn_NO: Spørjingstype:

en: Quick&nbsp;Edit
nn_NO: Snøggendring

en: Radio buttons
nn_NO: Meldingsknappar

en: Random Products
nn_NO: Tilfeldige produkt

en: Rate
nn_NO: Sats

en: Rate&hellip;
nn_NO: Sats&hellip;

en: Rated %s out of 5
nn_NO: Vurdert til %s av 5

en: Rating
nn_NO: Vurdering

en: Ratings are required to leave a review
nn_NO: Du må gje stjernekarakterar for å gje ei vurdering

en: Re-enter new password
nn_NO: Skriv inn det nye passordet ditt.

en: Re-enter password
nn_NO: Skriv inn passordet ein gong til

en: Re-enter your password.
nn_NO: Skriv inn passordet på nytt.

en: Read More
nn_NO: Les meir

en: Recent Orders
nn_NO: Dei siste bestillingane dine

en: Recent Reviews
nn_NO: Nye vurderingar

en: Recently viewed
nn_NO: Du såg sist på

en: Recover your ShareYourCart account
nn_NO: Gjenopprett ShareYourCart-kontoen din

en: Redirect only
nn_NO: Berre omdiriger

en: Redirect to cart after adding a product to the cart (on single product pages)
nn_NO: Vidaresend til handlekorga når kunden har lagt ei vare i korga (på enkeltvare-sider)

en: Redirect to the product page on a single matching search result
nn_NO: Vidaresendingar til varesida når det berre er eitt søkjeresultat som passar

en: Redirects
nn_NO: Vidaresendingar

en: Reduce stock
nn_NO: Reduser lagermengd

en: Reduced Rate%sZero Rate
nn_NO: Redusert sats%sFritt

en: Reduces stock for each item in the order; useful after manually creating an order or manually marking an order as paid.
nn_NO: Minkar lagermengda for kvar vare i bestillinga. Nyttig om du lagar bestillingar manuelt eller manuelt merkar dei som betalte.

en: Register
nn_NO: Registrer

en: Registration
nn_NO: Registrering

en: Regular Price
nn_NO: Vanleg pris

en: Regular price
nn_NO: Vanleg pris

en: Related Products
nn_NO: Liknande varer

[ctx: Relating to tax]
en: N/A
nn_NO: I/T

en: Remote Posting/IPN
nn_NO: Fjerninnlegging/IPN

en: Remove
nn_NO: Fjern

en: Remove image
nn_NO: Fjern bilete

en: Remove this attribute?
nn_NO: Fjern denne eigenskapen?

en: Remove this item
nn_NO: Fjern denne vara

en: Remove this item? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, will need to manually restore the item's stock.
nn_NO: Vil du fjerna denne oppføringa? Viss du har redusert lagermengda for denne vara, eller bestillinga vart sendt inn av ein kunde, må du justera lagermengda manuelt.

en: Remove zeros after the decimal point. e.g. <code>$10.00</code> becomes <code>$10</code>
nn_NO: Fjern nullar etter desimalskiljet, td. <code>kr 10,00</code> blir <code>kr 10</code>

en: Reports
nn_NO: Rapportar

en: Reports for sales based on date, top sellers and top earners.
nn_NO: Salsrapportar etter dato, bestseljarar og best inntening.

en: Reset Capabilities
nn_NO: Nullstill evner

en: Restore
nn_NO: Gjenopprett

en: Restore stock
nn_NO: Gjenopprett lagermengd

en: Restore this item from the Trash
nn_NO: Plukk dette elementet oppatt or papirkorga

en: Restores stock for each item in the order; useful after refunding or canceling the entire order.
nn_NO: Gjenopprettar lagermengda for kvar vare i bestillinga. Nyttig om du refunderer eller hevar heile bestillinga.

en: Return to homepage &rarr;
nn_NO: Gå til heimesida &rarr;

en: Reunion
nn_NO: Réunion

en: Reviews
nn_NO: Vurderingar

en: Revoke Access
nn_NO: Fjern tilgangsløyve

en: Right
nn_NO: HØgre

en: Right (with space)
nn_NO: Høgre (med mellomrom)

en: Roles successfully reset
nn_NO: Nullstilte rollene

en: Round tax at subtotal level, instead of per line
nn_NO: Rund av avgifter på subtotalen i staden for per varelinje

en: Russia
nn_NO: Russland

en: S&atilde;o paulo
nn_NO: São Paulo

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
nn_NO: SKU tyder Stock-keeping unit, eit unikt nummer for kvar einskild vare og tenest som går an å kjøpa.

en: Saint Helena
nn_NO: St. Helena

en: Saint Kitts and Nevis
nn_NO: St. Kitts og Nevis

en: Saint Lucia
nn_NO: St. Lucia

en: Saint Martin (French part)
nn_NO: Saint Martin (fransk del)

en: Saint Pierre and Miquelon
nn_NO: Saint-Pierre-et-Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nn_NO: St. Vincent og Grenadinane

en: Sale
nn_NO: Sal

en: Sale Price
nn_NO: Tilbodspris

en: Sale Price Dates
nn_NO: Tilbodsprisdatoar

en: Sale Price:
nn_NO: Tilbodspris:

en: Sale price
nn_NO: Tilbodspris

en: Sale prices
nn_NO: Tilbodsprisar

en: Sale!
nn_NO: Sal!

en: Sales
nn_NO: Sal

en: Sales amount
nn_NO: Salssum

en: Sales by day
nn_NO: Sal pr. dag

en: Sales by month
nn_NO: Sal pr. månad

en: Sales for %s:
nn_NO: Sal for %s:

en: Sales in range
nn_NO: Bestillingar i området

en: Same as parent
nn_NO: Same som forelderen

en: Saudi Arabia
nn_NO: Saudi-Arabia

en: Save
nn_NO: Lagra

en: Save Address
nn_NO: Lagra adressa

en: Save Order
nn_NO: Lagra bestillinga

en: Save changes
nn_NO: Lagra endringane

en: Save/update the order
nn_NO: Lagra/oppdater bestillinga

en: Schedule
nn_NO: Planlegging

en: Scripts
nn_NO: Skript

en: Search
nn_NO: Søk

en: Search Coupons
nn_NO: Søk gjennom rabattkupongar

en: Search Order statuses
nn_NO: Søk gjennom tingingsstatusar

en: Search Orders
nn_NO: Søk gjennom bestillingar

en: Search Product Categories
nn_NO: Søk gjennom varekategoriar

en: Search Product Tags
nn_NO: Søk gjennom merkelappar

en: Search Products
nn_NO: Søk gjennom varer

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
nn_NO: Søkjeresultat: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search Shipping Classes
nn_NO: Søk gjennom fraktklasser

en: Search Variations
nn_NO: Søk gjennom variantar

en: Search for a product&hellip;
nn_NO: Søk etter ei vare&hellip;

en: Search for a product…
nn_NO: Søk etter ei vare...

en: Search for products
nn_NO: Søk etter varer

en: Search for:
nn_NO: Søk etter:

en: Search results for &ldquo;
nn_NO: Treff på &ldquo;

en: Secondary
nn_NO: Sekundær

en: Security
nn_NO: Tryggleik

en: Select
nn_NO: Vel

en: Select a category
nn_NO: Vel kategori

en: Select a class&hellip;
nn_NO: Vel ei klasse&hellip;

en: Select a country&hellip;
nn_NO: Vel land&hellip

en: Select a country/state&hellip;
nn_NO: Vel eit land/område&hellip;

en: Select a page&hellip;
nn_NO: Vel side&hellip

en: Select a skin for your share buttons
nn_NO: Vel ei overflate for deleknappane

en: Select a state&hellip;
nn_NO: Vel delstat/fylke&hellip;

en: Select a style for your share buttons
nn_NO: Vel ein stil for deleknappane

en: Select all
nn_NO: Vel alt

en: Select an option&hellip;
nn_NO: Vel &hellip;

en: Select box
nn_NO: Avkryssingsboks

en: Select countries/states&hellip;
nn_NO: Vel land/område&hellip;

en: Select none
nn_NO: Vel ingen

en: Select options
nn_NO: Val

en: Select terms
nn_NO: Vel vilkår

en: Selected countries
nn_NO: Valde land

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
nn_NO: Send PayPal fraktadressa i staden for fakturaadressa.

en: Server Environment
nn_NO: Tenarmiljø

en: Server Software
nn_NO: Tenarprogramvare

en: Server post_max_size
nn_NO: post_max_size på tenaren

en: Server upload_max_filesize
nn_NO: upload_max_filesize på tenaren

en: Session name
nn_NO: Øktnamn

en: Session save path
nn_NO: Stig for øktlagring

en: Settings
nn_NO: Innstillingar

en: Setup your ShareYourCart account
nn_NO: Set opp ShareYourCart-kontoen din

en: Seychelles
nn_NO: Seychellane

en: ShareDaddy is a sharing plugin bundled with JetPack.
nn_NO: ShareDaddy er eit deleverktøy som fylgjer med JetPack.

en: ShareThis Code
nn_NO: ShareThis-kode

en: ShareThis Publisher ID
nn_NO: Publiserar-ID for ShareThis

en: ShareThis offers a sharing widget which will allow customers to share links to products with their friends.
nn_NO: ShareThis er eit småprogram for deling, som let kundar dela lenkjer til varene dine med kjenningar og vener.

en: Ship to
nn_NO: Send til

en: Ship to billing address by default
nn_NO: Send til fakturaadressa som standard

en: Ship to billing address?
nn_NO: Send til fakturaadressa?

en: Shipping
nn_NO: Frakt

en: Shipping Address
nn_NO: Fraktadresse

en: Shipping Class
nn_NO: Fraktklasse

en: Shipping Classes
nn_NO: Fraktklasser

en: Shipping Destination
nn_NO: Skal sendast til

en: Shipping Details
nn_NO: Fraktdetaljar

en: Shipping Method
nn_NO: Fraktmåte

en: Shipping Methods
nn_NO: Fraktmåtar

en: Shipping Options
nn_NO: Val for frakt

en: Shipping Tax:
nn_NO: Mva frakt:

en: Shipping address
nn_NO: Fraktadresse

en: Shipping calculations
nn_NO: Fraktutrekningar

en: Shipping class
nn_NO: Fraktklasse

en: Shipping class:
nn_NO: Fraktklasse:

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
nn_NO: Fraktklasser er brukte av visse fraktmåtar for å gruppera liknande varer.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
nn_NO: Du kan bruka fraktklasser til å gruppera varer av same type. Desse gruppene kan du bruke med visse fraktmåtar for å gje ulike fraktsatsar til ulike varer.

en: Shipping costs updated.
nn_NO: Oppdaterte fraktkostnadene.

en: Shipping details
nn_NO: Fraktopplysingar

en: Shipping method display
nn_NO: Fraktmåte-vising

en: Shipping method&hellip;
nn_NO: Fraktmåte&hellip;

en: Shipping only
nn_NO: Berre frakt

en: Shipping options
nn_NO: Val for frakt

en: Shipping via
nn_NO: Frakt via

en: Shipping:
nn_NO: Frakt:

en: Shop
nn_NO: Butikk

en: Shop Base Page
nn_NO: Butikkbaseside

en: Shop Content
nn_NO: Butikkinnhald

en: Shop Manager
nn_NO: Butikkstyrar

en: Shop Pages
nn_NO: Butikksider

en: Shop base page
nn_NO: Baseside butikk

en: Show
nn_NO: Vis

en: Show "verified owner" label for customer reviews
nn_NO: Vis «Eig denne vara»-merke for kundevurderingar

en: Show all customers
nn_NO: Vis alle kudnar

en: Show all product types
nn_NO: Vis alle varetypar

en: Show all statuses
nn_NO: Vis alle statusar

en: Show all sub-types
nn_NO: Vis alle undertypar

en: Show as dropdown
nn_NO: Vis som rullegardinliste

en: Show button by default on:
nn_NO: Vis knappar her som standard:

en: Show children of current category only
nn_NO: Vis berre underkategoriar av denne kategorien

en: Show hidden product variations
nn_NO: Vis gøymde produktvariantar

en: Show hierarchy
nn_NO: Vis hierarki

en: Show order comments section
nn_NO: Vis kommentarfelt til bestillingane

en: Show post counts
nn_NO: Vis tal på innlegg

en: Show subcategories
nn_NO: Vis underkategoriar

en: Show subcategories on category pages
nn_NO: Vis underkategoriar på kategorisider

en: Show subcategories on the shop page
nn_NO: Vis underkategoriar på butikksida

en: Show weight and dimension fields in product attributes tab
nn_NO: Vis felta for vekt og storleik i fanen for vareeigenskapar

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
nn_NO: Viser ein eigenlaga eigenskap i eit småprogram, slik at du kan tynna ut varelista når du ser på varekategoriar.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
nn_NO: Viser eit skyvefelt for å velja pris som småprogram, slik at du kan velja varer ut frå pris når du ser på varekategoriar.

en: Shows in the product category URLs. Leave blank to use the default slug.
nn_NO: Viser i varekategori-adressene. La stå tomt for å bruka standard kortadresse.

en: Shows in the product tag URLs. Leave blank to use the default slug.
nn_NO: Viser i adressene for merkelappar. La stå tomt for å bruka standard kortadresse.

en: Signups per day
nn_NO: Innmeldingar pr. dag

en: Simple
nn_NO: Enkel

en: Simple product
nn_NO: Enkel vare

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
nn_NO: Sidan nettlesaren din anten ikkje har skrudd på eller ikkje støttar Javascript, må du passa på å klikka knappen med <em>Oppdater summen</em> før du stadfestar bestillinga. Viss du let vera å klikka, kan det henda du blir kravd for meir enn det du skal betala.

en: Singapore Dollar (&#36;)
nn_NO: Singaporsk dollar (&#36;)

en: Single Product Image
nn_NO: Bilete for einskildprodukt

en: Site URL
nn_NO: Nettstad-URL

en: Skip setup
nn_NO: Hopp over oppsettet

en: Slug
nn_NO: Korttekst

en: Solomon Islands
nn_NO: Salomonøyane

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nn_NO: Orsak, det ser ikkje ut som det finst gyldige betalingsmåtar for adressa di. Kontakt oss om du treng hjelp, eller vil ordna bestillinga på annan måte.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nn_NO: Orsak, det ser ikkje ut som det finst gyldige betalingsmåtar for delstaten din. Kontakt oss om du treng hjelp, eller vil ordna bestillinga på annan måte.

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your location (%s).
nn_NO: Orsak, det ser ikkje ut som det finst gyldige fraktmåtar til adressa di (%s).

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nn_NO: Orsak, det ser ikkje ut som det finst gyl

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
nn_NO: Det ser ut som kupongen «%s» er ugyldig - me har fjerna han frå bestillinga di.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
nn_NO: Det ser ut som rabattkupongen «%s» ikkje er din - me har fjerna han frå bestillinga di.

en: Sorry, this download has expired
nn_NO: Denne nedlastinga har gått ut

en: Sorry, we could not find that order id in our database.
nn_NO: Orsak, me finn ikkje det ordrenummeret i databasen vår.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
nn_NO: Me har diverre ikkje att nok av "%s" på lager til å ta imot bestillinga di (%s på lager). Viss du endrar talet i handlekorga di, kan du prøva att. Me orsakar bryet.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
nn_NO: Me har diverre ikkje att nok av "%s" på lager til å ta imot bestillinga di. Viss du endrar talet i handlekorga di, kan du prøva att. Me orsakar bryet.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
nn_NO: Du kan ikkje lasta ned denne fila fleire gonger.

en: Sorry, your session has expired.
nn_NO: Økta di har gått ut.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s">Return to homepage &rarr;</a>
nn_NO: Økta di har gått ut. <a href="%s">Gå til heimesida &rarr;</a>

en: Sort Code
nn_NO: Sorteringskode

en: Sort Products
nn_NO: Sorter varer

en: Sort alphabetically
nn_NO: Sorter alfabetisk

en: Sort by most recent
nn_NO: Sorter etter nyaste

en: Sort by price
nn_NO: Sorter etter pris

en: South Africa
nn_NO: Sør-Afrika

en: South African rand (R)
nn_NO: Sør-Afrikansk rand

en: South Australia
nn_NO: Sør-Australia

en: South Carolina
nn_NO: Sør-Carolina

en: South Dakota
nn_NO: Sør-Dakota

en: South Georgia/Sandwich Islands
nn_NO: Sør-Georgia og dei sørlege Sandwichøyane

en: South Korea
nn_NO: Sør-Korea

en: Spain
nn_NO: Spania

en: Specific Countries
nn_NO: Visse land

en: Standard
nn_NO: Vanleg

en: Standard Button
nn_NO: Standardknapp

en: Standard Rate
nn_NO: Standardsats

en: State
nn_NO: Delstat

en: State/County
nn_NO: Delstat/land

en: State/County or state code
nn_NO: Delstat/fylke eller statkode

en: Stock
nn_NO: Lager

en: Stock Keeping Unit
nn_NO: Eining for lagermengd

en: Stock Qty
nn_NO: Lagermengd

en: Stock Qty:
nn_NO: Lagermengd:

en: Stock display format
nn_NO: Format for lagermengd

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
nn_NO: Lagermengd. Viss dette er eit variabelt produkt, vil verdien her bil brukt for å kontrollera lagermengd for alle variantane under eitt, med mindre du skriv inn lagermengd på variantnivå.

en: Stock reports for low stock and out of stock items.
nn_NO: Lagerrapportar for lågt eller tomt varelager.

en: Stock status
nn_NO: Lagerstatus

en: Styles
nn_NO: Stilar

en: Styles and Scripts
nn_NO: Stilar og skript

en: Styling
nn_NO: Stilval

en: Submission method
nn_NO: Innsendingsmetode

en: Submit Review
nn_NO: Send inn vurderinga

en: Subtext
nn_NO: Undertekst

en: Suriname
nn_NO: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
nn_NO: Svalbard og Jan Mayen

en: Sweden
nn_NO: Sverige

en: Swedish Krona
nn_NO: Svenske kroner

en: Swiss Franc
nn_NO: Sveitsiske franc

en: Switzerland
nn_NO: Sveits

en: System Status
nn_NO: Systemstatus

en: Tags
nn_NO: Merkelappar

en: Tags:
nn_NO: Merkelappar::

en: Taiwan New Dollars
nn_NO: Taiwanske nye dollar

en: Tajikistan
nn_NO: Tadsjikistan

en: Tax
nn_NO: Avgift

en: Tax Class
nn_NO: Avgiftsklasse

en: Tax Label:
nn_NO: Avgiftsmerkelapp

en: Tax Options
nn_NO: Avgiftsinnstillingar

en: Tax Rates
nn_NO: Avgiftssatsar

en: Tax Rows
nn_NO: Avgiftsrader

en: Tax Status
nn_NO: Avgiftsstatus

en: Tax Totals
nn_NO: Avgifter i alt

en: Tax calculations
nn_NO: Avgiftsutrekningar

en: Tax class
nn_NO: Avgiftsklasse

en: Tax class for the line item
nn_NO: Avgiftsklasse for varelinja

en: Tax class:
nn_NO: Avgiftsklasse:

en: Tax rates
nn_NO: Avgiftssatsar

en: Taxable
nn_NO: Skal ha mva

en: Taxes
nn_NO: Avgifter

en: Taxes by month
nn_NO: Avgifter pr. månad

en: Taxonomy base page
nn_NO: Taksonomi-baseside

en: Taxonomy exists - please change the slug
nn_NO: Taksonomien finst allereie - du må endra kortnamnet

en: Tel:
nn_NO: Tlf:

en: Telephone
nn_NO: Telefon

en: Telephone:
nn_NO: Telefonnummer:

en: Terms
nn_NO: Emne

en: Terms page ID
nn_NO: Side-ID for kjøpsvilkårsida

en: Text
nn_NO: Tekst

en: Thai Baht
nn_NO: Thailandsk baht

en: Thank you for using WooCommerce :) Should you need help using or extending WooCommerce please <a href="%s">read the documentation</a>. For further assistance you can use the <a href="%s">community forum</a> or if you have access, <a href="%s">the members forum</a>.
nn_NO: Takk for at du brukar WooCommerce :) Viss du treng hjelp til å bruka eller utvida WooCommerce, kan du <a href="%s">lesa dokumentasjonen</a>. Om du treng meir hjelp, kan du bruka <a href="%s">hjelpeforumet</a> eller, viss du har tilgang, <a href="%s">forumet for medlemmar</a>.

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with PayPal.
nn_NO: Takk for bestillinga. Klikk knappen under for å betala med PayPal.

en: Thank you for your order. We are now redirecting you to PayPal to make payment.
nn_NO: Takk for bestillinga. Neste steg er å gå til PayPal for å betala.

en: Thank you, we are now processing your order. Your order's details are below.
nn_NO: Mange takk, me handterer bestillinga di. Opplysingane om bestillinga står under.

en: Thank you. Your order has been received.
nn_NO: Mange takk - me har fått bestillinga di.

en: Thanks Page
nn_NO: Takk-sida

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
nn_NO: Takk for at du laga ein brukarkonto hjå %s. Brukarnamnet ditt er <strong>%s</strong>.

en: The Mijireh access key for your store.
nn_NO: Mijireh-lykjelen for butikken din.

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#eeeeee</code>.
nn_NO: Bakgrunnsfarga for WooCommerce-epostmalar. Standarden er <code>#eeeeee</code>.

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
nn_NO: Basisfarga for WooCommerce-epostmalar. Standarden er <code>#557da1</code>.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
nn_NO: Me har fylt handlekorga di med dei varene du bestilte sist gong.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
nn_NO: Du vil mista endringane dine dersom du går bort frå denne sida.

en: The date this coupon will expire, <code>YYYY-MM-DD</code>
nn_NO: Datoen denne rabattkupongen går ut, på forma <code>ÅÅÅÅ-MM-DD</code>

en: The email address isn&#8217;t correct.
nn_NO: Epostadressa er ugyldig.

en: The email address you used to sign up for ShareYourCart.
nn_NO: Epostadressa du brukte til å laga ShareYourCart-kontoen

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
nn_NO: Denne adressa vil bli brukt som standard på kassa-sida.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
nn_NO: Dette styrer korleis prisane viser på nettbutikken.

en: The following options affect the fields available on the edit product page.
nn_NO: Desse vala påverkar kva felt som er synlege på sida der du redigerer varene.

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
nn_NO: Her set du opp avsendaren (epostadresse og namn) for epostar frå WooCommerce.

en: The following options affect the styling of your store, as well as how certain features behave.
nn_NO: Desse vala styrer korleis butikken din ser ut, samt korleis visse funksjonar fungerer.

en: The following options are specific to downloadable products.
nn_NO: Desse vala gjeld nedlastingane du sel.

en: The following options control the behaviour of the checkout process and customer accounts.
nn_NO: Desse vala kontrollerer korleis kassa-prosessen og kundekontoane fungerer.

en: The following pages need selecting so that WooCommerce knows where they are. These pages should have been created upon installation of the plugin, if not you will need to create them.
nn_NO: Du må velja desse sidene, så WooCommerce veit kvar dei er. Sidene blir laga automatisk når du installerer WooCommerce, men viss ikkje det har skjedd, må du laga dei.

en: The integration section contains options for third party services which integrate with WooCommerce.
nn_NO: Tredjepartsinnstillingane inneheld val for ulike tredjepartsløysingar som samarbeider med WooCommerce.

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
nn_NO: Bakgrunnsfarga for hovuddelen. Standarden er <code>#fdfdfd</code>.

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
nn_NO: Brødtekstfarga for epostane. Standarden er <code>#505050</code>.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
nn_NO: For å bruka denne rabattkupongen, må du handla for minst %s.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
nn_NO: Ordresummen er oppdatert. Stadfest bestillinga di ved å klikka på knappen med «Send bestillinga» nedst på denne sida.

en: The orders section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can view and manage customer orders.
nn_NO: Du kjem til bestillingane med menyen til venstre. Her kan du sjå på og handtera bestillingar.

en: The recipient of new order emails. Defaults to the admin email.
nn_NO: Kven som får epostar om nye bestillingar. Standardadressa er butikkeigaren.

en: The recipient of stock emails. Defaults to the admin email.
nn_NO: Kven som får epostar om lagerendringar. Standard er butikkeigaren.

en: The reports section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can generate reports for sales and customers.
nn_NO: Du kjem til rapportane med menyen til venstre. Her kan du laga sals- og kunderapportar.

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
nn_NO: Teksten som skal stå i botnfeltet på WooCommerce-epostar.

en: There are no notes for this order yet.
nn_NO: Det er ingen merknader for denne bestillinga enno.

en: There are no product orders yet.
nn_NO: Ingen bestillingar enno.

en: There are no product reviews yet.
nn_NO: Ingen vurderingar enno.

en: There are no reviews yet, would you like to <a href="#review_form" class="inline show_review_form">submit yours</a>?
nn_NO: Ingen har vurdert denne enno, kanskje <a href="#review_form" class="inline show_review_form">du vil gjera det</a>?

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
nn_NO: Det er nokre problem med varene i handlekorga di (sjå over). Ver snill å gå tilbake til handlekorgsida, og sjå over problema før du går til kassa.

en: There was an error calling %s
nn_NO: Ein feil oppstod då «%s» vart køyrt

en: There was an error calling %s::%s
nn_NO: Ein feil oppstod då «%s» vart køyrt: %s

en: These are countries that you are willing to ship to.
nn_NO: Dette er landa du sender til.

en: These rows contain taxes for this order. This allows you to display multiple or compound taxes rather than a single total.
nn_NO: Desse radene inneheld avgiftene for denne bestillinga. Det gjer at du kan visa fleire ulike avgifter eller toppsatsar i staden for ein samla sum.

en: These settings affect the actual dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
nn_NO: Desse innstillingane har med dei faktiske biletstorleikane i katalogen din å gjera. CSS-innstillingane vil framleis spela inn på kva storleik som syner på butikken din. Når du har endra desse innstillingane, kan det henda du må <a href="%s">laga miniatyrbileta på nytt</a>.

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
nn_NO: Her kontrollerer du korleis fleire fraktmåtar blir viste på framsida av nettbutikken.

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
nn_NO: Dette styrer korleis lagermengda viser på framsida av nettbutikken.

en: This controls the default sort order of the catalog.
nn_NO: Her kontrollerer du standardsorteringa i katalogen.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
nn_NO: Her kontrollerer du skildringa kundane ser når dei går til kassa.

en: This controls the position of the currency symbol.
nn_NO: Her kontrollerer du kvar valutasymbolet skal stå.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
nn_NO: Her kontrollerer du kva tittel brukaren ser i kassa.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
nn_NO: Her kontrollerer kva valuta katalogprisane skal ha, og kva valutaer betalingsløysingane skal ta imot.

en: This controls what unit you will define lengths in.
nn_NO: Her kontrollerer du kva lengdeeining du vil bruka.

en: This controls what unit you will define weights in.
nn_NO: Her kontrollerer du kva vekteining du vil bruka.

en: This coupon has expired.
nn_NO: Denne rabattkupongen har gått ut

en: This email is already registered, please choose another one.
nn_NO: Epostadressa er alt i bruk. Vel ei anna.

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
nn_NO: Her skriv du inn minste totalbeløp for å kunna bruka rabattkupongen.

en: This function needs to be overridden by your payment gateway class.
nn_NO: Denne funksjonen må overstyrast av betalingsløysingklassa.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
nn_NO: Dette er ein butikk for utprøving, og me kjem ikkje til å handtera nokon bestillingar.

en: This is not your download link.
nn_NO: Dette er ikkje nedlastingslenkja di.

en: This is the base country for your business. Tax rates will be based on this country.
nn_NO: Dette er landet du jobbar frå. Skatte- og avgiftssatsane tek utgangspunkt i det landet.

en: This is the size used by the main image on the product page.
nn_NO: Denne storleiken bruker me for hovudbiletet på varesida.

en: This is the sum of the 'Cart Tax' and 'Shipping Tax' fields within your orders.
nn_NO: Her er summen for «Avgifter handlekorg» og «fraktavgifter» i bestillingane dine.

en: This is the sum of the 'Cart Tax' field within your orders.
nn_NO: Her er summen for «Avgifter handlekorg» i bestillingane dine.

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
nn_NO: Her er summen for «Ordresum»-feltet i bestillingane dine.

en: This is the sum of the 'Shipping Tax' field within your orders.
nn_NO: Her er summen for «Fraktavgifter» i bestillingane dine.

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
nn_NO: Her er summen for «Frakt i alt»-feltet i bestillingane dine.

en: This is where important store page are defined. You can also set up other pages (such as a Terms page) here.
nn_NO: Her set du opp kva sider butikken din skal vera på. Du kan òg laga til andre sider (slik som ei side for kjøpsvilkår) her.

en: This is where payment gateway options are defined, and individual payment gateways are set up.
nn_NO: Her set du opp dei ulike betalingsløysingane, og vel kven av dei du vil bruka.

en: This is where shipping options are defined, and shipping methods are set up.
nn_NO: Her set du opp fraktval og -metodar.

en: This is where store orders are stored.
nn_NO: Her blir bestillingane dine lagra.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
nn_NO: Her kan du leggja til nye rabattkupongar, slik at kundane kan bruka dei i butikken din.

en: This is where you can add new products to your store.
nn_NO: Her kan du leggja til nye varer i nettbutikken din.

en: This months sales
nn_NO: Sal denne månaden

en: This product cannot be purchased - the price is not yet set.
nn_NO: Du kan ikkje kjøpa denne vara - ho har ingen pris enno.

en: This product cannot be purchased.
nn_NO: Du kan ikkje kjøpa denne vara.

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
nn_NO: Her kan du setja opp epostane frå WooCommerce. <a href="%s" target="_blank">Klikk her for å sjå på epostmalen din</a>. For meir avanserte innstillingar kan du kopiera <code>woocommerce/templates/emails/</code> til <code>wordpress-drakta-di/woocommerce/emails/</code>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
nn_NO: Her set du opp basesida for butikken din - her vil varekatalogen din vera.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
nn_NO: Avgjer desimalskiljet for prisane.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
nn_NO: Avgjer kor mange desimalar me skal visa prisane med

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
nn_NO: Avgjer tusenskiljet for prisane.

en: This setting does not apply to guest downloads.
nn_NO: Denne innstillinga gjeld ikkje gjestenedlastingar.

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
nn_NO: Denne storleiken plar me bruka for biletgalleri på varesida.

en: This size is usually used in product listings
nn_NO: Denne storleiken plar me bruka i varelister

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
nn_NO: Denne teksten kjem opp på knappen som lenkar til den eksterne vara.

en: This title to show on the shop base page. Leave blank to use the page title.
nn_NO: Dette er tittelen på butikkbasesida. La det stå tomt for å bruka den vanlege sidetittelen.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
nn_NO: Dette verktyet fjernar toppane frå produkt/varemellomlageret ditt.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
nn_NO: Dette verktyet nullstiller styrar-, kunde- og butikkeigarrollene til standardverdiane. Gjer dette viss brukarane dine ikkje får tilgang tilalle WooCommerce-styrarsidene.

en: This username is already registered, please choose another one.
nn_NO: Brukarnamnet er alt i bruk. Vel eit anna.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
nn_NO: Brukarnamnet inneheld ugyldige teikn. Skriv inn eit gyldig brukarnamn.

en: Thousand separator
nn_NO: Tusenskilje

en: Thumbnail
nn_NO: Miniatyr

en: Timor-Leste
nn_NO: Aust-Timor

en: Title
nn_NO: Tittel

en: Title:
nn_NO: Tittel:

en: To avoid rounding errors, insert tax rates with 4 decimal places.
nn_NO: Skriv inn avgiftssatsane med fire desimalar for å unngå avrundingsfeil.

en: To edit colours <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> and <code>woocommerce.css</code> need to be writable. See <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> for more information.
nn_NO: For å endra fargene, må <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> og <code>woocommerce.css</code> vera skrivbare. Sjå <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">WordPress-dokumentasjonen</a> for fleire opplysingar.

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press return. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
nn_NO: For å spora bestillinga di, kan du skriva inn ordrenummeret i boksen under, og trykkja linjeskift (enter). Du fekk ordrenummeret i kvitteringa, og i eposten du fekk.

en: To:
nn_NO: Til:

en: Toggle tax rows
nn_NO: Bruk mva-rader

en: Tools
nn_NO: Verktøy

en: Top Rated Products
nn_NO: Høgast vurderte produkt

en: Top earners
nn_NO: Best inntening

en: Top sellers
nn_NO: Bestseljarar

en: Total
nn_NO: Sum

en: Total Product Taxes
nn_NO: Vareavgifter i alt

en: Total Sales
nn_NO: Samla sal

en: Total Shipping
nn_NO: Samla porto

en: Total Shipping Taxes
nn_NO: Samla mva frakt

en: Total Taxes
nn_NO: Samla avgifter

en: Total customer orders
nn_NO: Kundesal i alt

en: Total customer sales
nn_NO: Sal til reg. kundar i alt

en: Total customers
nn_NO: Kundar i alt

en: Total guest orders
nn_NO: Gjestesal i alt

en: Total guest sales
nn_NO: Sal til gjester i alt

en: Total orders
nn_NO: Bestillingar i alt

en: Total orders for year
nn_NO: Bestillingar gjennom året

en: Total orders in range
nn_NO: Bestillingar i perioden

en: Total product taxes for year
nn_NO: Vareavgifter i alt gjennom året

en: Total sales
nn_NO: Sal i alt

en: Total sales for year
nn_NO: Sal i alt for året

en: Total sales in range
nn_NO: Sal i perioden

en: Total sales minus shipping and tax.
nn_NO: Sal i alt minus frakt og mva.

en: Total shipping costs
nn_NO: Frakt i alt

en: Total shipping tax for year
nn_NO: Fraktavgifter i alt gjennom året

en: Total taxes for year
nn_NO: Avgifter i alt gjennom året

en: Total:
nn_NO: Sum:

en: Totals
nn_NO: Sum

en: Town/City
nn_NO: Poststad

en: Town/District
nn_NO: By/område

en: Track your order
nn_NO: Spor bestillinga di

en: Track"
nn_NO: Spor"

en: Tracking code
nn_NO: Sporingsnummer

en: Trailing zeros
nn_NO: Etterfølgjande nullar

en: Transients
nn_NO: Toppar

en: Trash
nn_NO: Papirkorg

en: Trinidad and Tobago
nn_NO: Trinidad og Tobago

en: Turkish Lira (TL)
nn_NO: Ny-Tyrkisk lira

en: Turks and Caicos Islands
nn_NO: Turks- og Caicosøyane

en: Turn this option off to only grant access when an order is "complete", rather than "processing"
nn_NO: Skru av dette valet for å gje tilgjenge berre når bestillinga er «fullført», i staden for «handterer»

en: U.S. Virgin Islands
nn_NO: Jomfruøyane (USA)

en: US Armed Forces
nn_NO: Amerikanske militære styrkar

en: US Dollars (&#36;)
nn_NO: Amerikanske dollar (&#36;)

en: US Minor Outlying Islands
nn_NO: Mindre utanforliggjande øyar til USA

en: US States
nn_NO: Delstatar i USA

en: Ukraine
nn_NO: Ukraina

en: Un-force HTTPS when leaving the checkout
nn_NO: Fjern HTTPS-tvangen når kunden forlèt kassa

en: Uncategorized
nn_NO: Ukategorisert

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
nn_NO: Me kan diverre ikkje gjennomføra bestillinga di, fordi banken/kjøpmannen ikkje godkjende overføringa.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
nn_NO: Unikt kortnamn/referanse for eigenskapen. Må vera kortare enn 28 teikn.

en: United Arab Emirates
nn_NO: Dei sameinte arabiske emirata

en: United Kingdom
nn_NO: Storbritannia

en: United States
nn_NO: USA

en: Unlimited
nn_NO: Uavgrensa

en: Unpublished
nn_NO: Ikkje publisert

en: Up-Sells
nn_NO: Opp-sal

en: Up-sell
nn_NO: Opp-sal

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
nn_NO: Oppsal tyder produkt som du tilrår i staden for det kunden ser på, til dømes produkt du tener meir på, eller har betre kvalitet eller høgare pris.

en: Update
nn_NO: Oppdater

en: Update Cart
nn_NO: Oppdater korga

en: Update Order status
nn_NO: Oppdater statusen for bestillinga

en: Update Product Category
nn_NO: Oppdater varekategorien

en: Update Product Tag
nn_NO: Oppdater merkelappen

en: Update Shipping Class
nn_NO: Oppdater fraktklasse

en: Update Totals
nn_NO: Oppdater summane

en: Update country
nn_NO: Oppdater land

en: Update totals
nn_NO: Oppdater summen

en: Upload
nn_NO: Last opp

en: Upload a file
nn_NO: Last opp ei fil

en: Upload/Add image
nn_NO: Legg til/last opp bilete

en: Usage count
nn_NO: Tal bruk

en: Usage limit
nn_NO: Bruksavgrensing

en: Use form submission method.
nn_NO: Bruk skjemainnsendingsmetoden.

en: Use informal localisation file if it exists
nn_NO: Bruk den uformelle omstetjingsfila, viss ho finst

en: Use this file
nn_NO: Bruk denne fila

en: Used for certain text and asides - breadcrumbs, small text etc.
nn_NO: Blir brukt på nokre tekstar og ekstraopplysingar - navigasjonstekst, lita skrift osb.

en: Used for variations
nn_NO: Brukt for variantar

en: Username
nn_NO: Brukarnamn

en: Username is required.
nn_NO: Du må ha eit brukarnamn.

en: Users will need to enter a valid free shipping coupon code to use this method. If a coupon is used, the minimum order amount will be ignored.
nn_NO: Kundane må skriva einn ein fri frakt-kupongkode for å bruka denne metoden. Viss dei bruker ein kupong, vil minste ordresum ikkje spela noko rolle.

en: Users will need to spend this amount to get free shipping. Leave blank to disable.
nn_NO: Kundane må handla for minst denne summen for å få fri frakt. La stå tomt for å skru av.

en: Uzbekistan
nn_NO: Usbekistan

en: VAT
nn_NO: Mva

en: Value(s)
nn_NO: Verdi(ar)

en: Variable
nn_NO: Variabel

en: Variable product
nn_NO: Variabelt produkt

en: Variation
nn_NO: Produktvariant

en: Variation #%s of %s
nn_NO: Variant nr %s av %s

en: Variation ID:
nn_NO: Variant-ID:

en: Variations
nn_NO: Variantar

en: Variations for variable products are defined here.
nn_NO: Her set du opp variantar for varer som har det.

en: Vatican
nn_NO: Vatikanstaten

en: Versions
nn_NO: Versjonar

en: Very Poor
nn_NO: Veldig dårleg

en: View
nn_NO: Vis

en: View &#8220;%s&#8221;
nn_NO: Sjå på; &#8220;%s&#8221;

en: View Cart &rarr;
nn_NO: Sjå handlekorga &rarr;

en: View Coupon
nn_NO: Sjå rabattkupong

en: View Coupons
nn_NO: Sjå rabattkupongar

en: View Order
nn_NO: Sjå på bestillinga

en: View Order Page
nn_NO: Sjå tinging-sida

en: View Product
nn_NO: Sjå vara

en: View Variation
nn_NO: Sjå på varianten

en: View options
nn_NO: Sjå val

en: View product
nn_NO: Sjå vara

en: Virtual
nn_NO: Virtuelt

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
nn_NO: Virtuelle produkt er ikkje fysiske, og blir ikkje frakta.

en: Visibility
nn_NO: Synleg

en: Visible on the product page
nn_NO: Synleg på varesida

en: WC Logging
nn_NO: Logging

en: WP Debug Mode
nn_NO: Avlusingsmodus

en: WP Max Upload Size
nn_NO: Største opplastingsstorleik

en: WP Memory Limit
nn_NO: Minnegrense for WP

en: WP Remote Post Check
nn_NO: Fjerninnleggsjekk for WP

en: Wallis and Futuna
nn_NO: Wallis- og Futunaøyane

en: Weight
nn_NO: Vekt

en: Weight Unit
nn_NO: Vekteining

en: Weight in decimal form
nn_NO: Vekta som desimaltal

en: Welcome %s
nn_NO: Velkomen %s

en: Welcome to %s
nn_NO: Velkomen til %s

en: Western Australia
nn_NO: Vest-Australia

en: Western Sahara
nn_NO: Vest-Sahara

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
nn_NO: Kva gebyr vil du bruka for lokal levering? Blir oversett om du vel gratis. La stå tomt for å skru av.

en: What zip/post codes would you like to offer delivery to? Separate codes with a comma.
nn_NO: Kva postnummer vil du levera til? Skil kodane med eit komma.

en: When showing subcategories, hide products
nn_NO: Gøym enkeltvarer når me viser underkategoriar

en: Where should the button be positioned?
nn_NO: Kor skal knappen vera?

en: Width
nn_NO: Breidd

en: WooCommerce Best Sellers
nn_NO: WooCommerce-bestseljarar

en: WooCommerce Cart
nn_NO: WooCommerce handlekorg

en: WooCommerce Featured Products
nn_NO: WooCommerce: Framheva varer

en: WooCommerce Layered Nav
nn_NO: WooCommerce lagnavigasjon

en: WooCommerce Login
nn_NO: WooCommerce-innlogging

en: WooCommerce On-sale
nn_NO: WooCommerce på sal

en: WooCommerce Price Filter
nn_NO: WooCommerce prisfilter

en: WooCommerce Product Categories
nn_NO: WooCommerce-varekategoriar

en: WooCommerce Product Search
nn_NO: WooCommerce-varesøk

en: WooCommerce Product Tags
nn_NO: WooCommerce-produktmerke

en: WooCommerce Random Products
nn_NO: WooCommerce tilfeldige produkt

en: WooCommerce Recent Orders
nn_NO: Siste bestillingar i WooCommerce

en: WooCommerce Recent Products
nn_NO: WooCommerce nyaste varer

en: WooCommerce Recent Reviews
nn_NO: WooCommerce nyaste vurderingar

en: WooCommerce Recently Viewed Products
nn_NO: WooCommerce sist sette varer

en: WooCommerce Right Now
nn_NO: WooCommerce nett no

en: WooCommerce Settings
nn_NO: WooCommerce-innstillingar

en: WooCommerce Status
nn_NO: WooCommerce-status

en: WooCommerce Top Rated Products
nn_NO: WooCommerce høgast vurderte

en: WooCommerce version
nn_NO: WooCommerce-versjon

en: WordPress version
nn_NO: WordPress-versjon

en: Y/m/d
nn_NO: d.m.Y

en: Y/m/d g:i:s A
nn_NO: d.m.Y G:i:s

en: Year:
nn_NO: År:

en: Yemen
nn_NO: Jemen

en: Yes
nn_NO: Ja

en: You already have this item in your cart.
nn_NO: Denne vara er alt i handlekorga di.

en: You are using <strong>WooCommerce %s</strong>.
nn_NO: Du brukar <strong>WooCommerce %s</strong>.

en: You can access your account area here: %s.
nn_NO: Du kan gå til brukarkontoen din her: %s.

en: You can choose how much of a discount to give (in fixed amount, percentage, or free shipping) and to which social media channels it should it be applied. You can also define what the advertisement should say, so that it fully benefits your sales.
nn_NO: Du kan velja kor mykje rabatt du vil gje (som ein fast sum, prosentsats, eller fri frakt), og kva sosiale media du vil gje rabatten til. Du kan òg velja kva annonsen skal innehalda, slik at det passar best til salskampanjen din.

en: You can only have 1 %s in your cart.
nn_NO: Du kan berre ha 1 %s i korga.

en: You can tweak the ShareThis code by editing this option.
nn_NO: Du kan finstilla ShareThis-koden ved å endra dette innstillinga.

en: You cannot add that amount to the cart since there is not enough stock. We have %s in stock.
nn_NO: Du kan ikkje leggja så mange i korga, for me har ikkje nok på lager. Me har att %s på lager.

en: You cannot add that product to the cart since the product is out of stock.
nn_NO: Du kan ikkje leggja denne vara i korga, fordi ho er utseld.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nn_NO: Du har ikkje løyve til å få tilgang til denne sida.

en: You have no recent orders.
nn_NO: Du har ingen nylege bestillingar.

en: You have not set up a billing address yet.
nn_NO: Du har ikkje sett opp ei fakturaadresse enno

en: You have not set up a shipping address yet.
nn_NO: Du har ikkje sett opp ei fraktadresse enno.

en: You have received an order from
nn_NO: Du har fått ei tinging frå

en: You have taken too long. Please go back and refresh the page.
nn_NO: Du brukte for lang tid. Gå tilbake og last sida på nytt.

en: You have taken too long. Please go back and retry.
nn_NO: Du brukte for lang tid. Gå tilbake og prøv ein gong til.

en: You may also like&hellip;
nn_NO: Kan hende du likar&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
nn_NO: Du kan kanskje vera interessert i&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
nn_NO: Du må godkjenna vilkåra våre.

en: You must add some attributes via the "Product Data" panel and save before adding a new variation.
nn_NO: Du må leggja til eigenskapar på «varedata»-fana og lagra før du lagar ein ny variant.

en: You must be logged in to checkout.
nn_NO: Du må vera innlogga for å gå til kassa.

en: You must be logged in to download files.
nn_NO: Du må vera logga inn for å lasta ned filer.

en: Your Review
nn_NO: Vurderinga di

en: Your account on %s
nn_NO: Brukarkontoen din på %s

en: Your bank may require this for international payments
nn_NO: Det kan hende banken din krev dette for internasjonal betaling

en: Your cart is currently empty.
nn_NO: Handlekorga di er tom.

en: Your comment is awaiting approval
nn_NO: Innspelet ditt ventar på godkjenning.

en: Your most used product tags in cloud format.
nn_NO: Dei mest brukte varemerkelappane dine som ordsky.

en: Your order
nn_NO: Bestillinga di

en: Your order has already been paid for. Please contact us if you need assistance.
nn_NO: Du har alt betalt for bestillinga. Kontakt oss viss du treng hjelp.

en: Your order is complete. Your order's details are below:
nn_NO: Bestillinga er fullført. Her er opplysingar om henne.

en: Your order is no longer pending and could not be cancelled. Please contact us if you need assistance.
nn_NO: Bestillinga di er ikkje på vent lenger, så du kan ikkje avlysa henne. Kontakt oss om du treng hjelp.

en: Your order on %s
nn_NO: Bestillinga di på %s

en: Your order was cancelled.
nn_NO: Bestillinga er avbroten.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
nn_NO: Tenaren din har korkje fsockopen eller cURL i bruk - PayPal-direktebetaling og andre skript som samhandlar med andre tenarar vil ikkje fungera. Kontakt nettverten din.

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
nn_NO: Tenaren din har cURL i bruk, fsockopen er ikkje i bruk.

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
nn_NO: Tenaren din har fsockopen- cURL-funksjonane i bruk.

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
nn_NO: Tenaren din har fsocopen i bruk, cURL er ikkje i bruk.

en: Your settings have been saved.
nn_NO: Endringane dine er lagra.

en: Your themes page background - used for tab active states
nn_NO: Sidebakgrunnen for bunaden din - blir brukt for tilstand på aktiv fane

en: Yukon Territory
nn_NO: Yukon-territoriet

en: Zip
nn_NO: Postnummer

en: Zip/Post Codes
nn_NO: Postnummer

en: [%s with ID of %d]
nn_NO: [%s med ID %d]

en: [%s with SKU of %s]
nn_NO: [%s med SKU %s]

en: [%s] A note has been added to your order
nn_NO: [%s] Ein merknad er lagt til bestillinga di

en: [%s] New Customer Order (%s)
nn_NO: [%s] Ny kundetinging (%s)

en: [%s] Order Complete
nn_NO: [%s] Bestillinga er fullført

en: [%s] Order Complete/Download Links
nn_NO: [%s] Bestillinga fullført/nedlastingslenkjer

en: [%s] Order Received
nn_NO: [%s] Motteken tinging

en: [%s] Pay for Order
nn_NO: [%s] Betaling for bestillinga

en: [%s] Your order
nn_NO: [%s] Bestillinga di

en: [Remove]
nn_NO: [Fjern]

en: added %s ago
nn_NO: lagt til for %s sidan

en: ago
nn_NO: sidan

en: and 1 state | and %s states
nn_NO[0]: og 1 delstat
nn_NO[1]: og %s delstatar

en: and was completed
nn_NO: og vart fullført

[ctx: breadcrumb]
en: Home
nn_NO: Heim

en: by
nn_NO: av

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
nn_NO: av %1$s

en: cancelled
nn_NO: avbrote

en: completed
nn_NO: fullført

en: countries/states selected
nn_NO: valde land

en: failed
nn_NO: mislukka

en: h
nn_NO: t

[ctx: hash before order number]
en: #
nn_NO: Nr.

en: in
nn_NO: tommar

en: incl.&nbsp;
nn_NO: inkl.&nbsp;

en: is a required field.
nn_NO: er kravd.

en: is low in stock.
nn_NO: har lite att på lager.

en: is not a valid email address.
nn_NO: er ikkje ei gyldig epostadresse.

en: is not a valid number.
nn_NO: er ikkje eit gyldig nummer.

en: is not valid. Please enter one of the following:
nn_NO: er ikkje gyldig. Skriv inn ein av desse:

en: is out of stock.
nn_NO: er ikkje på lager.

en: item | items
nn_NO[0]: element
nn_NO[1]: element

en: items
nn_NO: element

en: jS F Y
nn_NO: D j. F Y

en: l jS \of F Y h:i:s A
nn_NO: h:i:s D j. F Y

en: lbs
nn_NO: pund

en: made by
nn_NO: laga av

[ctx: min_price]
en: From:
nn_NO: Frå:

en: n/a
nn_NO: -

en: on-hold
nn_NO: på vent

en: out of 5
nn_NO: av 5

en: oz
nn_NO: unsar

[ctx: page_slug]
en: cart
nn_NO: handlekorg

[ctx: page_slug]
en: change-password
nn_NO: byt-passord

[ctx: page_slug]
en: checkout
nn_NO: kasse

[ctx: page_slug]
en: edit-address
nn_NO: endra-adresse

[ctx: page_slug]
en: my-account
nn_NO: kontoen-min

[ctx: page_slug]
en: order-received
nn_NO: bestillinga-motteken

[ctx: page_slug]
en: order-tracking
nn_NO: pakkesporing

[ctx: page_slug]
en: pay
nn_NO: betal

[ctx: page_slug]
en: shop
nn_NO: butikk

[ctx: page_slug]
en: view-order
nn_NO: bestillinga

en: pending
nn_NO: ventar

[ctx: placeholder]
en: Address
nn_NO: Adresse

[ctx: placeholder]
en: Address 2 (optional)
nn_NO: Adresse 2 (valfritt)

[ctx: placeholder]
en: Buy product
nn_NO: Kjøp vara

[ctx: placeholder]
en: Company (optional)
nn_NO: Firma (valfritt)

[ctx: placeholder]
en: Country
nn_NO: Land

[ctx: placeholder]
en: Email Address
nn_NO: Epostadresse

[ctx: placeholder]
en: First Name
nn_NO: Førernamn

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
nn_NO: Frå&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Last Name
nn_NO: Etternamn

[ctx: placeholder]
en: Never expire
nn_NO: Går aldri ut

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
nn_NO: Kommentarar om bestillinga di, til dømes detaljar om frakt eller henting.

[ctx: placeholder]
en: Password
nn_NO: Passord

[ctx: placeholder]
en: Phone
nn_NO: Telefon

[ctx: placeholder]
en: Postcode/Zip
nn_NO: Postnummer

[ctx: placeholder]
en: State/County
nn_NO: Fylke/land

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
nn_NO: Til&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Town/City
nn_NO: Poststad

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
nn_NO: Uavgrensa bruk

[ctx: placeholder]
en: Username
nn_NO: Brukarnamn

en: processing
nn_NO: handterer

en: provides a fully PCI Compliant, secure way to collect and transmit credit card data to your payment gateway while keeping you in control of the design of your site.
nn_NO: gjev ein PCI-kompatibel og sikker måte å samla inn og overføra kortinformasjon til betalingsløysinga di, der du framleis har kontroll over korleis nettstaden din ser ut.

en: provides a fully PCI Compliant, secure way to collect and transmit credit card data to your payment gateway while keeping you in control of the design of your site. Mijireh supports a wide variety of payment gateways: Stripe, Authorize.net, PayPal, eWay, SagePay, Braintree, PayLeap, and more.
nn_NO: gjev ein PCI-kompatibel og sikker måte å samla inn og overføra kortinformasjon til betalingsløysinga di, der du framleis har kontroll over korleis nettstaden din ser ut. Mijireh støttar mange betalingsportar: Stripe, Authorize.net, PayPal, eWay, SagePay, Braintree, PayLeap, og fleire.

en: refunded
nn_NO: refundert

en: required
nn_NO: kravd

[ctx: slug]
en: product
nn_NO: vare

[ctx: slug]
en: product-category
nn_NO: vare-kategori

[ctx: slug]
en: product-tag
nn_NO: vare-merkelapp

en: terms &amp; conditions
nn_NO: bruks- og kjøpsvilkår

en: the
nn_NO: den

en: to
nn_NO: til

en: to the
nn_NO: til

en: variation added
nn_NO: Varianten er lagt til

en: variations added
nn_NO: Variantane er lagde til

en: verified owner
nn_NO: godkjent eigar

en: version
nn_NO: versjon

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN may not work with your server.
nn_NO: wp_remote_post() verka ikkje. Det kan henda at PayPal-direktebetaling ikkje verkar på denne tenaren.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider. Error:
nn_NO: wp_remote_post() verka ikkje. PayPal-direktebetaling verkar ikkje på denne tenaren. Kontakt nettverten din. Feil:

en: wp_remote_post() was successful - PayPal IPN is working.
nn_NO: wp_remote_post() verka - PayPal-direktebetalinga fungerer.

en: yd
nn_NO: yards

en: — No Change —
nn_NO: — Inga endring —
