WooCommerce 1.2.4 tr_TR - en to tr translation catalogue (1000 entries)

en:  (Copy)
tr: ( Kopyala )

en:  (backorders allowed)
tr:  ( önsiparişe (backorders) izinverilir )

en:  (billing) is a required field.
tr:  doldurulması zorunlu alan ( fatura için )

en:  (billing) is not a valid email address.
tr:  ( fatura ) geçersiz e-posta adresi.

en:  (billing) is not a valid number.
tr:  ( fatura ) geçerli bir sayı değil.

en:  (billing) is not a valid postcode/ZIP.
tr:  ( fatura ) geçerli bir posta kodu değil.

en:  (shipping) is a required field.
tr:  ( sevkiyat ) zorunlu alan.

en:  (shipping) is not a valid postcode/ZIP.
tr:  ( sevkiyat ) geçerli bir posta kodu değil.

en:  <small>%svia %s</small>
tr:  <small>%s - %s</small>

en:  ago
tr:  önce

en:  download Remaining |  downloads Remaining
tr[0]: Kalan indirme sayısı
tr[1]: Kalan indirme sayısı

en:  in stock
tr: ürün

en:  items
tr: ürün

en: "From" email address
tr: "Kimden" E-Posta Adresi

en: "From" name
tr: "Kimden" İsim

en: %s ago
tr: %s önce

en: %s review for %s | %s reviews for %s
tr[0]: " %s " ürünü için  %s yorum yapılmış.
tr[1]: " %s " ürünü için  %s yorum yapılmış.

en: &larr; Return To Shop
tr: &larr; Ürünler sayfasına geri dön

en: (ex. VAT)
tr: kdv hariç

en: (inc. VAT)
tr: kdv dahil

en: (inc. tax)
tr: vergi dahil

en: (no parent)
tr: ( üst yok)

en: (optional) Comma separate IDs which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
tr: ( opsiyonel ) Hariç bırakmak istediğiiz " Ürün ID " lerini girin.  Birden fazla ürünü hariç tutmak için ID ler arasında virgül ( , ) koyun. Ayrıca " İndirim Türü " " Sepette İndirim " olmamalıdır.

en: (optional) Comma separate IDs which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
tr: ( opsiyonel ) Birden fazla ürüne uygulamak için " Ürün ID " lerini virgül ( , ) ile ayırın

en: (optional) How many times this coupon can be used before it is void
tr: ( opsiyonel ) Kupon kullanım limitini girin. Boş bırakırsanızlimit sınırsızdır.

en: (optional) The date this coupon will expire, <code>YYYY-MM-DD</code>
tr: ( opsiyonel ) Kuponun son kullanma tarihini giriniz. <code>YYYY-MM-DD</code>

en: + Add Tax Rule
tr: + Vergi Ekle

en: - Emails the customer order details and a payment link (if the order is pending/unpaid).
tr:  - Sipariş detaylarını müşteri e-posta adresine  göndermek için kullanılır.( Eğer Sipariş durumu pending/unpaid ise kullanılır.)

en: - Reduces stock for each item in the order; useful after manually creating an order or manually marking an order as complete/processing after payment.
tr:  - Müşteri siparişlerinde manuel olarak yapmış olduğunuz artı değerde stok miktarı değişikliklerinde, yapılan değişiklikler mevcut stok değerlerine yansılılmayabilir. Bunun için manuel olarak değiştirmiş olduğunuz müşteri siparişlerini sipariş durumu; complete/processing yaptıktan sanra bu seçeneği kullanın.

en: - Restores stock for each item in the order; useful after refunding or canceling the entire order.
tr:  - Sipariş iptali yada ürün iadesi gibi işlemlerde stokları geri yükler. İptali ve/veya ürün iadesi olan siparişlerde kullanılmalıdır.

en: - Save/update the order.
tr:  - Siparişi Kaydet/Güncelle

en: - via
tr:  -

en: . Order status: <mark>%s</mark>
tr:  Sipariş durumu: <mark>%s</mark>

en: . Their order is as follows:
tr: . Sıralaması aşağıdaki gibidir.

en: <a href="%s" class="button">View Cart &rarr;</a> Product successfully added to your cart.
tr: <a href="%s" class="button">Sepeti Görüntüle &rarr;</a>Seçtiğiniz ürün sepetinize eklendi.

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
tr: <span class="meta-nav">&larr;</span> Önceki sayfa

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
tr: <strong>HATA</strong>: Kayıt edilemedi... Lütfen <a href="mailto:%s">yönetici</a> ile irtibata geçiniz!

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
tr: <strong>Hata</strong>: Lütfen bir kullanıcı adı girin.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter your password.
tr: <strong>HATA</strong>: Lütfen şifrenizi girin.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
tr: <strong>HATA</strong>: Lütfen e-posta adresinizi giriniz.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
tr: <strong>ERROR</strong>: E-posta adresiniz doğru değil.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
tr: <strong>HATA</strong>: Bu e-posta adresi zaten kayıtlı. Lütfen başka bir e-posta adresi giriniz.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
tr: <strong>HATA</strong>: Bu kullanıcı adı kayıtlı. Lütfen başka bir kullanıcı adı giriniz.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
tr: <strong>HATA</strong>: Geçersiz kullanıcı adı.Geçersiz karakterler kullandınız. Lütfen geçerli bir kullanıcı adı giriniz.

en: A Search box for products only.
tr: Sadece ürün arama için arama kutusu.

en: A list or dropdown of product categories.
tr: Ürün kategorilerini liste veya açılır olarak göster.

en: A note has been added to your order
tr: Siparişinize bir not eklenmiştir.

en: AND
tr: VE

en: Account Name
tr: Hesap Adı

en: Account Number
tr: Hesap Numarası

en: Account password
tr: Hesap şifresi

en: Account username
tr: Hesap adı

en: Actions
tr: Görevler

en: Add
tr: Ekle

en: Add (optional) information for product variations. You must save your product attributes in the "Product Data" panel to make them selectable.
tr: Ürün çeşitleri için bilgi ekleyin. ( İsteğe bağlı. ) " Ürün Bilgileri " bölümünde yaptığınız değişikliklerin geçerli olabilmesi için sayfayı " yayınlamanız " yada " güncellemeniz " gerekmektedir.

en: Add Attribute
tr: Özellik Ekle

en: Add Coupon
tr: Kupon Ekle

en: Add New
tr: Yeni Ekle

en: Add New Attribute
tr: Yeni Özellik Ekle

en: Add New Coupon
tr: Yeni Kupon Ekle

en: Add New Order
tr: Yeni Sipariş Ekle

en: Add New Order status
tr: Yeni Sipariş Durumu Ekle

en: Add New Product
tr: Yeni Ürün Ekle

en: Add New Product Category
tr: Yeni Ürün Kategorisi Ekle

en: Add New Product Tag
tr: Yeni Ürün Etiketi Ekle

en: Add New Variation
tr: Yeni Varyasyon Ekle

en: Add Order
tr: Sipariş Ekle

en: Add Product
tr: Ürün Ekle

en: Add Review
tr: Yorum Yap

en: Add Variation
tr: Varyasyon Ekle

en: Add a note for your reference, or add a customer note that the customer can view on their view order and track order pages.
tr: Müşteri için notları buraya yazabilirsiniz. Müşteri bu notları sipariş sayfasından takip edebilir.

en: Add a review
tr: Yarum Yap

en: Add eCommerce tracking code to the thankyou page
tr: Teşekkür ederim sayfasına e-ticaret izleme kodu ekle

en: Add item
tr: Ekle

en: Add multiple attributes for text attributes by pipe (|) separating values.
tr: Metin özellikli çoklu özellik eklemek için boru ( | ) ayırıcı kullanın.

en: Add note
tr: Not Ekle

en: Add to cart
tr: Sepete ekle

en: Add tracking code to your site's footer. You don't need to enable this if using a 3rd party analytics plugin.
tr: Sitenizin altbilgi izleme kodu ekleyin. 3. parti bir analitik eklentisi kullanmanıza gerek kalmaz.

en: Add&nbsp;meta
tr: Meta&nbsp;ekle

en: Additional Information
tr: Ek Bilgiler

en: Additional Tax classes
tr: Ek Vergi Sınıfları

en: Address
tr: Adres

en: Address 1
tr: Adres 1

en: Address 2
tr: Adres 2

en: Address is a required field.
tr: Adres alanını doldurmanız gerekir.

en: Address line 1
tr: Adres satırı 1

en: Address line 2
tr: Adres satırı 2

en: Admin access
tr: Yönetici Erişimi

en: All
tr: Tümü

en: All  Order statuses
tr: Tüm Sipariş Durumları

en: All Countries
tr: Tüm Ülkeler

en: All Product Categories
tr: Tüm Ürün Kategorileri

en: All Product Tags
tr: Tüm Ürün Etiketleri

en: All allowed countries
tr: İzin Verin Tüm Ülkeler

en: All fields are required.
tr: Tüm alanların doldurulması zorunludur.

en: Allow
tr: İzin ver

en: Allow Backorders?
tr: Ön siparişe izin ver?

en: Allow unregistered users to register from the My Account page
tr: Hesabım sayfasından kayıt için ziyaretçilere izin ver

en: Allow users to checkout without signing up for an account
tr: Müşterilerin hesap oluşturmadan alış veriş yapmalarına izin ver

en: Allow, but notify customer
tr: İzin ver, ama müşteriye bildir

en: Allowed Countries
tr: İzin Verilen Ülkeler

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
tr: Çek ile ödeme sağlar. Türkiye' de nasıl olur bilmiyorum

en: Allows payments by BACS (Bank Account Clearing System), more commonly known as direct bank/wire transfer.
tr: Banka Havalesi ile ödemeler için bu alanı kullanın.

en: Alphabetically
tr: Alfabetik

en: Already registered?
tr: Zaten kayıtlı müşteriyim!

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
tr: Girdiğiniz kullanıcı adı daha önce sistemimize kayıt olmuş. Lütfen başka bir kullanıcı adı giriniz.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
tr: Başka bir gesap zaten o e-posta adresi ile kayıt edilmiş. Lütfen giriş yapın.

en: Anti-spam field was filled in.
tr: Anti-spam alanının doldurulması gerekir.

en: Any
tr: Herhangi

en: Append a logout link to menus containing "My Account"
tr: " Hesabım " içeren menülere bir çıkış linki eklenir

en: Apply Coupon
tr: Kupon Kodu

en: Apply to shipping
tr: Nakliyede de Uygula

en: Are you sure you want to delete this attribute?
tr: Bu özelliği silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes.
tr: Tüm varyasyonları ( çeşitleri ) bağlamak istediğiniz emin misiniz? Bu değişimi nitelikleri her olası kombinasyonu ve her biri için yeni bir değişim yaratacaktır.

en: Are you sure you want to remove this variation?
tr: Bu varyasyonu silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Attribute Label
tr: Özellik Etiketi

en: Attribute Name
tr: Özellik Adı

en: Attribute taxonomy names cannot be changed; you may only change an attributes type.
tr: Özelliklerin sınıflandırma adları değiştirilemez. Sadece özellik tipi değiştirilebilir.

en: Attribute type
tr: Özellik tipi

en: Attribute:
tr: Özellikler:

en: Attributes
tr: Özellikler

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
tr: Boyut, renk ve benzeri ekstra özellikleri burada tanımlayabilirsiniz. Buraya eklediğiniz özellikleri mağazanızın yan menüsünde de kullanabilirsiniz. Önemli Not: Buraya eklediğiniz özelliklerin isimini değiştiremezsiniz.

en: Author:
tr: Yazar:

en: Automatically add pages
tr: Sayfaları otomatik oluştur

en: Available downloads
tr: İndirilebilir Dosyalar

en: Average
tr: Ortalama

en: Average order items
tr: Ortalama Sipariş Kalemleri

en: Average order items for year
tr: Yıllık Ortalama Sipariş Kalemleri

en: Average order total
tr: Ortalama Sipariş Toplamları

en: Average order total for year
tr: Yıllıık Ortalama Sipariş Toplamı

en: Average orders per customer
tr: Müşter Başına Ortalama Sipariş

en: Awaiting BACS payment
tr: Banka Havalesi ödeme bekliyor

en: Awaiting cheque payment
tr: Ödeme çeki bekleniyor

en: BACS Payment
tr: Banka Havalesi

en: Background colour
tr: Arkaplan rengi

en: Bank Name
tr: Banka Adı

en: Base Country/Region
tr: Ülke / Bölge

en: Base Page Title
tr: Mağaza Sayfası Başlığı

en: Base colour
tr: Ana Renk

en: Be the first to review
tr: Görüş bildirmek istediğiniz ürün

en: Best Sellers
tr: En çok satanlar

en: Billing
tr: Fatura

en: Billing &amp Shipping
tr: Fatura &amp Kargo

en: Billing Address
tr: Fatura Adresi

en: Billing Email
tr: Fatura E-Posta

en: Billing address
tr: Fatura adresi

en: Bulk edit:
tr: Tpl.dznle:

en: Buy product
tr: Ürün satın al

en: Calc totals based on order items, discount amount, and shipping?
tr: Toplamları yeniden hesaplamak istediğinizden emin misiniz?

en: Calculate Shipping
tr: Kargo Hesapla

en: Calculate Taxes
tr: Vergi Hesaplayın

en: Calculate totals
tr: Toplamları Hesapla

en: Cancel
tr: Vazgeç

en: Cancel order &amp; restore cart
tr: Siparişi iptal et &amp; sepete geri dön

en: Cart
tr: Sepet

en: Cart % Discount
tr: Sepette % İndirim

en: Cart Discount
tr: Sepette İndirim

en: Cart Page
tr: Alışveriş Sepeti Sayfası

en: Cart Totals
tr: Sepet Toplamı

en: Cart redirect
tr: Sepet Yönlendirme

en: Cart totals display...
tr: Sepet Ekranı Görünümü

en: Cart updated.
tr: Sepet güncellendi...

en: Catalog
tr: Katalog

en: Catalog &amp; Search
tr: Katalog &amp; Arama

en: Catalog Images
tr: Katalog Resimleri

en: Catalog Options
tr: Katalog Seçenekleri

en: Catalog Prices include tax
tr: Katalog fiyatlarında vergi dahil

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Change
tr: Değiştir

en: Change Password
tr: Şifre Değiştir

en: Change Password Page
tr: Şifre Değiştirme Sayfası

en: Change my password
tr: Şifre Değiştir

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons
tr: Bu kuponu başka bir kupon ile kulşlandırmak istemiyorsanız işaretleyin.

en: Checkout
tr: Kasa

en: Checkout &rarr;
tr: Kasa &rarr;

en: Checkout &rarr; Pay
tr: Kasa &rarr; Ödeme

en: Checkout Page
tr: Kasa Sayfası

en: Cheque Payment
tr: Çekle Ödeme

en: Choose a grouped product&hellip;
tr: Gruplandırılmış bir ürün seçin&hellip;

en: Choose an item&hellip;
tr: Bir ürün seçin&hellip;

en: Choose an option
tr: Bir seçim yapın

en: Choose an product&hellip;
tr: Bir ürün seçin&hellip;

en: City
tr: İlçe

en: City is a required field.
tr: İlçe alanını doldurmanız gerekir.

en: Click here to login
tr: Giriş yapmak için tıklayın

en: Code
tr: Kod

en: Company
tr: Firma

en: Complete
tr: Tamamla

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Configure&nbsp;terms
tr: Koşulları&nbsp;düzenle

en: Copy billing address to shipping address
tr: Fatura adresini sevk adresine kopyala

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
tr: Fatura bilgilerini sevk bilgilerine kopyalamak istediğinizden emin misiniz? Bu mevcut sevk bilgilerini değiştirecektir.

en: Copy to a new draft
tr: Yeni bir taslak kopyala

en: Cost
tr: Maliyet

en: Cost excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50.
tr: Vergiler hariç maliyeti belirler. Bir değer girin. Örnek 2.50

en: Cost per unit ex. tax e.g. 2.99
tr: Parça başına maliyet. Vergi örnek 2.55

en: Country
tr: Ülke

en: Country is a required field.
tr: Ülke alanını doldurmanız gerekir.

en: Coupon
tr: Kupon

en: Coupon Data
tr: Kupon Verisi

en: Coupon amount
tr: Kupon Miktarı

en: Coupon amount is required
tr: Kupon mikrarı gerekli

en: Coupon code
tr: İndirim Kupon Kodu

en: Coupon does not exist!
tr: İndirim kuponu mevcut değil

en: Coupon type
tr: Kupon Tütü

en: Coupons
tr: Kuponlar

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login with your username at the top of the page.
tr: Aşağıdaki bilgileri doldurarak bir hesap oluşturun. Eğer daha önce kayıt yaptıysanız, lütfen sayfanın üst kısmında bulunan " Giriş yapmak için tıklayın " bağlantısını tıklayarak giriş yapın.

en: Create an account?
tr: Hesap oluştur

en: Cross-Sells
tr: Çapraz Satış

en: Cross-sell
tr: Çapraz Satış

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
tr: Ortalama satış değerini arttırmak için müşterilerin genel satın alma eğilimini analiz ederek birbiriyle ilişkili ürün veya hizmetleri satma stratejisi. İngilizce'de cross selling olarak adlandırılır. ( Görünürlülük: Sepet ekranında )

en: Currency
tr: Para Birimi

en: Currency Position
tr: Para Birimi Konumu

en: Custom product attribute
tr: Özel ürün özellikleri

en: Customer
tr: Müşteri

en: Customer Billing Address
tr: Müşteri Fatura Adresi

en: Customer Login
tr: Müşteri Girişi

en: Customer Message
tr: Müşteri Mesajı

en: Customer Note:
tr: Müşteri Notu:

en: Customer Shipping Address
tr: Müşteri Sevkiyat Adresi

en: Customer details
tr: Müşteri Bilgileri

en: Customer note
tr: Müşteri notu

en: Customer's notes about the order
tr: Mülterinin sipariş ile ilgili notları

en: Customer:
tr: Müşteri:

en: Cyprus
tr: KKTC

en: Daily Sales
tr: Günlük Satışlar

en: Date
tr: Zaman

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Date:
tr: TARİH:

en: Debug
tr: Hata Ayıklama

en: Decimal separator
tr: Ondalık Ayırıcı

en: Default variation selections:
tr: Varsayılan varyaston seçimleri:

en: Delete
tr: Sil

en: Delete Permanently
tr: Kalıcı olarak sil

en: Delete note
tr: Notu sil

en: Delete this rule?
tr: Bu oranı sil?

en: Demo store notice
tr: Demo Mağaza Bilgisi

en: Description
tr: Açıklama

en: Determines how you select attributes for products. <strong>Text</strong> allows manual entry via the product page, whereas <strong>select</strong> attribute terms can be defined from this section. If you plan on using an attribute for variations use <strong>select</strong>.
tr: Ürün özellikleri için özellik tiplerini belirlemek için seçim yapın. <strong>Metin</strong> tipini seçerseniz, ürün sayfasında özellikler bölümüne manuel giriş yapmanıza olanak tanır. <strong>Seçimli</strong> tipini seçerseniz ürün sayfasında varyasyon tanımlamakiçin size olanak tanır.

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Dimensions Unit
tr: Uzunluk Ölçüsü Birimi

en: Direct Bank Transfer
tr: Banka Habalesi

en: Discount
tr: İndirim

en: Discount code already applied!
tr: İndirim kuponunu zaten kullanmışsınız!

en: Discount code applied successfully.
tr: İndirim kuponunuz başarı ile uygulandı.

en: Discount type
tr: İndirim Türü

en: Discount:
tr: İskonto:

en: Display a list of top rated products on your site.
tr: Sitenizde en çok oy alan ürünler bir listesini gösterir.

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
tr: Sitenizdeki en son değerlendirme listesini görüntüleyin.

en: Display a list of your on-sale products on your site.
tr: Sitenizde satışta olan  ürünlerin bir listesini görüntüler.

en: Do not allow
tr: İzin verilmez

en: Download Limit
tr: İndirme Limiti

en: Download Limit:
tr: İndirme Limiti:

en: Download limits
tr: İndirme limitleri

en: Downloadable
tr: İndirilebilir

en: Downloads
tr: Yüklemeler

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Edit
tr: Düzenle

en: Edit Address Page
tr: Adres Düzenleme Sayfası

en: Edit Attribute
tr: Özelikleri Düzenle

en: Edit Coupon
tr: Kupon Düzenle

en: Edit My Address
tr: Adres Düzenle

en: Edit Order
tr: Sipariş Düzenle

en: Edit Order status
tr: Sipariş Durumunu Düzenle

en: Edit Product
tr: Ürün Düzenle

en: Edit Product Category
tr: Ürün Kategorisini Düzenle

en: Edit Product Tag
tr: Ürün etiketini düzenle

en: Edit Variation
tr: Varyasyon Düzenle

en: Email
tr: E-Posta

en: Email Address
tr: E-Posta Adresi

en: Email Recipient Options
tr: E-Posta Alıcı Seçenekleri

en: Email Sender Options
tr: E-Posta Gönderim Seçenekleri

en: Email body background colour
tr: E-Posta Body Arkaplan Rengi

en: Email body text colour
tr: E-Posta Body Metin Rengi

en: Email footer text
tr: E-Posta Footer ( Alt ) Metni

en: Email invoice
tr: E-Fatura

en: Email is a required field.
tr: E-posta alanını doldurmanız gerekir.

en: Email preview
tr: E-Posta Önizleme

en: Email template
tr: E-Posta Şablonu

en: Email you used during checkout.
tr: Ödeme sırasında kullanmış olduğunuz e-posta adresi.

en: Email:
tr: E-Posta:

en: Emails
tr: E-Postalar

en: Enable AJAX add to cart buttons on product archives
tr: Ürün listesinde sepete ekle için Ajax ı etinleştirin.

en: Enable Bank Transfer
tr: Banka havalesi etkin

en: Enable Cheque Payment
tr: Çek ile ödeme etkin

en: Enable Flat Rate
tr: Sabit fiyat etkin

en: Enable Free Shipping
tr: Ücretsiz Gönderim Etkin

en: Enable PayPal sandbox
tr: PayPal sandbox etkin

en: Enable PayPal standard
tr: PayPal'ı standart olarak etkinleştir.

en: Enable WooCommerce CSS styles
tr: WooCommerce CSS stili etkin

en: Enable WooCommerce lightbox on the product page
tr: Ürün sayfasında lightbox u etkinleştir

en: Enable logging (<code>woocommerce/logs/paypal.txt</code>)
tr: Kayıt günlüğünü etkinleştir. (<code>woocommerce/logs/paypal.txt</code>)

en: Enable low stock notifications
tr: Düşük stok bildirimi etkin

en: Enable out of stock notifications
tr: Stokta yok bildirimi etkin

en: Enable shipping
tr: Nakliye etkin

en: Enable stock management
tr: Stok yönetimi etkin

en: Enable taxes and tax calculations
tr: Vergi ve vergi hesaplamalarını etkinleştir

en: Enable the "Demo Store" notice on your site
tr: Sitenizde " Demo Mağaza " uyarısını etkinleştirin.

en: Enable the SKU field for products
tr: Ürünler için Stok Kodu ( SKU ) alanını etkinleştir

en: Enable the dimension fields for products
tr: Ürünler için boyutlar alanını etkinleştir

en: Enable the shipping calculator on the cart page
tr: Nakliye hesaplamayı sepet sayfasında etkinleştir.

en: Enable the weight field for products
tr: Ürünler için ağırlık alanını etkinleştir

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
tr: Bu ürün sevk edilmeyen bir ürün veya nakliye maliyeti yoksa bu seçeneği etkinleştirin.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost.
tr: Sevk edilmeyen bir ürün veya herhangi bir kargo maliyeti yok ise bu seçeneği etkinleştirin.

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
tr: Bu ürünün satın alınması üzerine indirilebilir bir dosya verilmesi halinde bu şeçeneği etkinleştirin.

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product.
tr: Bir ürün satın alınması üzerine indirilebilir bir dosya verilmek isteniyor ise bu seçeneği etkinleştirin.

en: Enable this option to feature this product
tr: Ürünün öne çıkanlarda görüntülenmesini isyiyorsanız bu seçeneği etkinleştirin.

en: Enable this to show the attribute on the product page.
tr: Bu özelliği ürün sayfasında göstermek için etkinleştirin.

en: Enable to use this attribute for variations.
tr: Varyasyonlar için bu özelliği kullanmak istiyorsanız etkinleştirin.

en: Enable/Disable
tr: Etkin/Devredışı

en: Enable/disable
tr: Etkin/Devredışı

en: Enabled
tr: Etkin

en: Enabling this option will hide it from the product page image gallery.
tr: Bu seçeneği etkinleştirmek ürün sayfasında resim galerisini gizler.

en: Enter a File Path to make this variation a downloadable product, or leave blank.
tr: Bu varyasyonu indirilebilir bir ürün yapmak için dosya yolunu veya bağlantısını girin, yada boş bırakın

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
tr: Bu varyasyon için Stok Kodu girin yada ana ürünün Stok Kodunu kullanmak için boş bırakın

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
tr: E-Posta başlığında görmek istediğiniz resimin adresini girin.  Bunun için <a href="%s">Ortam Yükleyicisini</a> kullanabilirsiniz.

en: Enter a download limit
tr: İndirme limiti dirin

en: Enter a file path/URL
tr: Dosya yolu/bağlantısı girin

en: Enter a price
tr: Bir fiyat girin

en: Enter a quantity to manage stock for this variation, or leave blank to use the variable product stock options.
tr: Bu varyasyon için stok miktarı girin yada ana ürünün stok miktarını kullanmak için boş bırakın

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
tr: Bu varyasyon için bir ağırlık değeri girin yada ana ürünün ağırlık değerini kullanmak için boş bırakın

en: Enter an amount e.g. 2.99
tr: Bir miktar girin

en: Enter stock quantity
tr: Stok miktarı girin

en: Enter the external URL to the product.
tr: Ürünün harici bağlantı adresini girin.

en: Error 404
tr: Hata 404

en: Euros (&euro;)
tr: Euro (&euro;)

en: Exclude Product IDs
tr: Hariç Ürünler

en: Exclude image
tr: Resimi dışlayın

en: Expiry date
tr: Süre Sonu

en: External/Affiliate product
tr: Dış/Ortaklık ürün

en: Fax
tr: Faks

en: Featured
tr: Öne Çıkan

en: Featured Products
tr: Öne Çıkanlar

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%. Leave blank to disable.
tr: Vergiler hariç ücreti belirler Bir değer girin. Örnek: 2.50 yada yüzde değeri 5%. Devre dışı bırakmak için boş bırakın.

en: File downloads
tr: Dosya İndirmeleri

en: File not found. <a href="%s">Go to homepage &rarr;</a>
tr: Dosya bulunamadı. <a href="%s">Ana sayfaya git &rarr;</a>

en: File path
tr: Dosya yolu

en: File path/URL
tr: Dosya Yolu/Adresi

en: File path:
tr: Dosya yolu:

en: File paths
tr: Dosya yolu

en: Filter
tr: Göster

en: Filter by price
tr: Fiyat aralığı

en: First Name
tr: İsim

en: First name is a required field.
tr: İsim alanını doldurmanız gerekir.

en: Flat Rates
tr: Sabit Fiyat

en: Flat rate
tr: Sabit Fiyat

en: Flat rates let you define a standard rate per item, or per order.
tr: Sabit oranlar, kargo ücretlendirmesinin parça veya sipariş başına olup olamadığını ebelirlemenize yarar.

en: For your reference, your order details are shown below.
tr: Sipariş detayları aşağıdaki gibidir.

en: Found in your order confirmation email.
tr: Sipariş onay mesajında bulunmakta.

en: Free
tr: Ücretsiz

en: Free Shipping
tr: Ücretsiz Gönderim

en: Free shipping
tr: Ücretsiz

en: Free!
tr: Ücretsiz!

en: From&hellip;
tr: Başlangıç tarihi&hellip;

en: From:
tr: Fiyat:

en: General
tr: Genel

en: General Options
tr: Genel Ayarlar

en: Give the customer instructions for paying via BACS, and let them know that their order won't be shipping until the money is received.
tr: Banka havalesi ile yapılacak ödemeler ile ilgili talimatları yazın. Gönderilen havalenin hesaba geçmeden ürün sevkinin yapılmayacağını bildirin.

en: Good
tr: İyi

en: Google Analytics
tr: Google Analitik

en: Google Analytics ID
tr: Google Analitik ID

en: Grand Total
tr: Genel Toplam

en: Grouped
tr: Guruplandırılmış

en: Grouped product
tr: Gruplandırılmış ürün

en: Grouping
tr: Gruplama

en: Guest
tr: Misafir

en: Handling Fee
tr: Kargo Ücreti

en: Hard Crop
tr: Sabit Kırpma

en: Header image
tr: Header ( Üst ) Resimi

en: Height
tr: Yükseklik

en: Hello, <strong>%s</strong>. From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">change your password</a>.
tr: Merhaba, <strong>%s</strong>. hesabım sayfanızdan geçmiş siparişlerinizi görebilir, fatura ve sevkiyat adreslerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca <a href="%s">şifrenizi de değiştirebilirsiniz</a>.

en: Hello, a note has just been added to your order:
tr: Merhaba, siparişinize sadece bir not eklenmiştir.

en: Hidden
tr: Gizle

en: Hide out of stock items from the catalog
tr: Stokta olmayan ürünleri katalogta gösterme

en: I accept the
tr: Evet okudum.

en: IPN payment completed
tr: IPN ödeme tamamlandı

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
tr:  "Şartlar" sayfasını belirler. Bir sayfa seçerseniz sipariş tamamlamak için müşteriden kabul etmesi istenecek.

en: If you have shopped with us before, please enter your username and password in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
tr: Daha önce bizimle alış veriş yaptıysanız kullanıcı kaydınız varsa, lütfen aşağıdaki kutulara kullanıcı adınızı ve şifrenzi girin. Yeni bir müşteri iseniz faturalandırma ve nakliye bölümündeki ilgili alanları doldurunuz. Sabrınız için teşekkür ederiz.

en: If you require assistance or wish to make alternate arrangements please contact us.
tr: Bu altenatif düzenlemelerde işe yaramadı ise, lütfen bizimle irtibata geçin.

en: Image
tr: Resim

en: Image Options
tr: Resim Seçenekleri

en: In Stock?
tr: Stok

en: In stock
tr: Stokta

en: Individual use
tr: Bireysel Kullanım

en: Insert into URL field
tr: Dosya yolunu ekle

en: Invalid coupon.
tr: Geçersiz kupon...

en: Invalid download. <a href="%s">Go to homepage &rarr;</a>
tr: Geçersiz indirme. <a href="%s">Ana sayfaya git &rarr;</a>

en: Invalid email address. <a href="%s">Go to homepage &rarr;</a>
tr: Geçersiz e-posta adresi. <a href="%s">Anasayfaya git&rarr;</a>

en: Invalid email/username.
tr: Geçersiz e-posta/kullanıcı adı

en: Invalid order.
tr: Geçersiz sipariş.

en: Invalid order. <a href="%s">Go to homepage &rarr;</a>
tr: Geçersiz sipariş. <a href="%s">Ana sayfaya git &rarr;</a>

en: Invalid payment method.
tr: Geçersiz ödeme yöntemi.

en: Invalid shipping method.
tr: Geçersiz sevk yöntemi

en: Inventory
tr: Stok

en: Inventory Options
tr: Stok Seçenekleri

en: Inventory notifications
tr: Stok Bildirimleri

en: Invoice for Order #%s
tr: #%s Sipariş için fatura

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
tr: Stok Kodu #%s olan ürünün stok miktarı %s adetten  %s adede arttırıldı.

en: Item Name
tr: Birim Adı

en: Label
tr: Etiket

en: Label for the attribute (shown on the front-end).
tr: Özellik için etiket. ( sadece site sayfalarında görüntülenir )

en: Last 5 orders
tr: Son 5 sipariş

en: Last Modified
tr: Son Güncelleme

en: Last Name
tr: Soyisim

en: Last name is a required field.
tr: Soyisim alanını doldurmanız gerekir.

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
tr: Sınırsız indirimler için boş bırakın.

en: Left
tr: Sol

en: Left (with space)
tr: Sol ( boşluk ver )

en: Length
tr: Uzunluk

en: Let the customer know the payee and where they should be sending the cheque to and that their order won't be shipping until you receive it.
tr: Çek ile yapılacak ödemeler ile ilgili talimatları yazın. Gönderilen çekin hesaba geçmeden ürün sevkinin yapılmayacağını bildirin.

en: Link all variations
tr: Tüm varyasyonları bağla

en: List 1 per line. This is in addition to the default <em>Standard Rate</em>.
tr: Standart vergi haricinde ek vergiler ilave etmek isterseniz her satıra bir tane olacak şekilde yazın

en: Localisation
tr: Yerelleştirme

en: Login
tr: Giriş

en: Login &raquo;
tr: Giriş &raquo;

en: Logout
tr: Çıkış

en: Logout link
tr: Çıkış Bağlantısı

en: Lost Password?
tr: Şifrenizi mi unuttunuz?

en: Lost password?
tr: Şifrenizi mi unuttunuz?

en: Low stock
tr: Düşük Stok Değeri

en: Low stock threshold
tr: Düşük Stok Değeri

en: Make a duplicate from this product
tr: Bu ürünün bir kopyasını oluştur

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order wont be shipped until the funds have cleared in our account.
tr: Doğrudan banka hesabına ödeme yapın. Lütfen sipariş numarasını havale dekontunun açıklama kısmına yazınız. Siparişiniz banka havalesi onaylandıktan sonra sevk olacaktır.

en: Manage stock
tr: Stokları Yönet

en: Manage stock?
tr: Stok yönetimi?

en: Manual stock reduction complete.
tr: Menuel " Stok  Eksilt " me  tamamlandı.

en: Manually reducing stock.
tr: Stok durumu manuel olarak eksiltildi.

en: Manually restoring stock.
tr: Stok durumu manuel olarak geri yüklendi.

en: Meta Name
tr: Meta Adı

en: Meta Value
tr: Meta Değeri

en: Method Title
tr: Yöntem Başlığı

en: Method availability
tr: Yöntem Kullanılabilirliği

en: Minimum Order Amount
tr: Minimum sipariş miktarı

en: Month
tr: Aylık

en: Monthly Sales
tr: Aylık Satışlar

en: Monthly sales for year
tr: Yıl için aylık satışlar

en: Most Recent
tr: Son eklenenler

en: Move to Trash
tr: Çöpe Gönder

en: My Account
tr: Hesabım

en: My Account Page
tr: Hesabım Sayfası

en: My Addresses
tr: Adreslerim

en: My account
tr: Hesabım

en: N/A
tr: yok

en: Name
tr: İsim

en: Netherlands
tr: Hollanda

en: Never expire
tr: Süresiz kullanım

en: New
tr: Yeni

en: New Coupon
tr: Yeni Kupon

en: New Customer Order
tr: Yeni Müşteri Siparişi

en: New Order
tr: Yeni Sipariş

en: New Order status Name
tr: Yeni Sipariş Durumu Adı

en: New Product
tr: Yeni Ürün

en: New Product Category Name
tr: Yeni Ürün Kategori Adı

en: New Product Tag Name
tr: Yeni Ürün Etiket Adı

en: New Products
tr: Yeni Ürünler

en: New Variation
tr: Yeni Varyasyon

en: New order notifications
tr: Yeni Sipariş Bildirimleri

en: New password
tr: Yeni şifre

en: New products
tr: Yeni ürün

en: New products added to %s
tr: %s yeni ürünler eklendi

en: New products tagged %s
tr: Yeni Ürün Etiket, %s

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
tr: Sonraki sayfa <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: No Coupons found
tr: Hiç bir indirim kuponu bulunamadı

en: No Coupons found in trash
tr: Silinmiş hiç bir indirim kuponu bulunamadı

en: No Orders found
tr: Henüz herhangi bir sipariş yok

en: No Orders found in trash
tr: Silinen sipariş yok

en: No Products found
tr: Ürün bulunamadı

en: No Products found in trash
tr: Silinmiş ürün bulunamadı

en: No Variations found
tr: Varyasyon Bulunamadı

en: No Variations found in trash
tr: Silinmiş herhangi bir varyasyon bulunamadı.

en: No attributes currently exist.
tr: Şu anda hiç bir özellik mevcut değil.

en: No default
tr: Varsayılan yok:

en: No product to duplicate has been supplied!
tr: Çoğaltmak için herhangi bir ürün yok!

en: No products are low in stock.
tr: Stok değeri düşük herhangi bir ürün yok.

en: No products are out in stock.
tr: Henüz stok değeri sıfır olan herhangi bir ürün yok

en: No products found
tr: Ürün bulunamadı

en: No products found which match your selection.
tr: Herhangi bir ürün bulunamadı.

en: No products in the cart.
tr: Sepetiniz boş.

en: No sales :(
tr: Satış yok :(

en: No shipping methods were found; please recalculate your shipping and enter your state/county and zip/postcode to ensure their are no other available methods for your location.
tr: Herhangi bir gönderi seçeneği bulunamamıştır. Lütfen, gönderi için kendi bulunduğunuz İl, İlçe veya Posta Kodunu girin.

en: None
tr: Yok

en: Not that bad
tr: Kötü değil

en: Note:
tr: Not:

en: Note: Tax and shipping totals are estimated and will be updated during checkout based on your billing information.
tr: Not: Vergi ve kargo ücreti toplamları yaklaşık değerler olup, bu değerler ödeme sırasında güncellenecektir.

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
tr: Sipariş ve/veya kargo için özel notlar

en: Notifications
tr: Uyarılar

en: Number of decimals
tr: Ondalık Sayısı

en: OR
tr: VEYA

en: On Sale
tr: İndirimdekiler

en: On-Hold
tr: Bellemede

en: Only ship to the users billing address
tr: Sadece fatura adresine gönderi yap

en: Order
tr: Sipariş

en: Order #%s
tr: Sipariş #%s

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
tr: #%s nolu siparişiniz %s verildi. Siparişinizin durumu: &ldquo; %s &rdquo;

en: Order #:
tr: Sipariş #:

en: Order <mark>#%s</mark> made on <mark>%s</mark>
tr: <mark>#%s</mark> nolu sipariş <mark>%s</mark> tarihinde verildi.

en: Order Actions
tr: Sipariş İşlemleri

en: Order Complete
tr: Sipariş Tamamlandı

en: Order Complete/Download Links
tr: Sipariş Tamamlandı/İndirme Bağlantısı

en: Order Data
tr: Siperiş Verisi

en: Order Details
tr: Sipariş Detayı

en: Order ID
tr: Şipariş NO

en: Order Items <small>&ndash; Note: if you edit quantities or remove items from the order you will need to manually change the item's stock levels.</small>
tr: Sipariş Kalemleri <small>&ndash; Not: Buradaki işlemleri manuel olarak yapmanız gerekmektedir.</small>

en: Order Notes
tr: Sipariş Notları

en: Order Received
tr: Siparişiniz

en: Order Total
tr: Sipariş Toplamı

en: Order Totals
tr: Sipariş Toplamları

en: Order Updates
tr: Sipariş Güncellemeleri

en: Order cancelled by customer.
tr: Sipariş müşteri tarafından iptal edildi.

en: Order draft updated.
tr: Taslak sipariş güncellendi.

en: Order information
tr: Sipariş bilgileri

en: Order item stock reduced successfully.
tr: Sipariş stok kalemleri başarı ile eksiltilmiştir.

en: Order published.
tr: Sipariş yayınlandı

en: Order shipping tax:
tr: Kargo Ücreti K.D.V.

en: Order status
tr: Sipariş Durumu

en: Order status changed from %s to %s.
tr: Sipariş durumu %s den %s e dönüştürüldü

en: Order status:
tr: Sipariş Durumu:

en: Order statuses
tr: Sipariş durumları

en: Order submitted.
tr: Sipariş teslim edildi.

en: Order updated.
tr: Sipariş güncellendi.

en: Order:
tr: SİPARİŞ NO:

en: Orders
tr: Siparişler

en: Our Details
tr: Banka Bilgilerimiz

en: Out of stock
tr: Stokta Yok

en: Out of stock threshold
tr: Stokta Olmayan Ürün Sınırı

en: Out of stock visibility
tr: Stokta Olmayan Ürün Durumu

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Page
tr: Sayfa

en: Page Setup
tr: Sayfa Ayarları

en: Page contents: [woocommerce_cart]
tr: Sayfa içeriği: [woocommerce_cart]

en: Page contents: [woocommerce_change_password] Parent: "My Account"
tr: Sayfa içeriği: [woocommerce_change_password] Üst Sayfa: "Hesabım"

en: Page contents: [woocommerce_checkout]
tr: Sayfa içeriği: [woocommerce_checkout]

en: Page contents: [woocommerce_edit_address] Parent: "My Account"
tr: Sayfa içeriği: [woocommerce_edit_address] Üst Sayfa: "Hesabım"

en: Page contents: [woocommerce_my_account]
tr: Sayfa içeriği: [woocommerce_my_account]

en: Page contents: [woocommerce_pay] Parent: "Checkout"
tr: Sayfa içeriği: [woocommerce_pay] Üst Sayfa: "Kasa - Ödeme"

en: Page contents: [woocommerce_thankyou] Parent: "Checkout"
tr: Sayfa içeriği: [woocommerce_thankyou] Üst Sayfa: "Kasa - Ödeme"

en: Page contents: [woocommerce_view_order] Parent: "My Account"
tr: Sayfa içeriği: [woocommerce_view_order] Üst Sayfa: "Hesabım"

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Paid via
tr:  Ödeme:

en: Parent
tr: Üst

en: Parent Order status
tr: Üst Sipariş Durumları

en: Parent Order status:
tr: Üst Sipariş Durumları:

en: Parent Product Category
tr: Üst Ürün Kategorisi

en: Parent Product Category:
tr: Üst Ürün Kategorisi:

en: Parent Product Tag
tr: Üst Ürün Etiketi

en: Parent Product Tag:
tr: Üst Ürün Etiketi:

en: Parent Variation
tr: Üst Varyasyon

en: Password
tr: Şifre

en: Password is required.
tr: Şifre zorunlu

en: Password: %s
tr: Şifre: %s

en: Passwords do not match.
tr: Şifreniz eşleşmiyor.

en: Pay
tr: Ödeme

en: Pay Page
tr: Ödeme Sayfası

en: Pay for order
tr: Spariş için ödeme

en: Pay via PayPal
tr: PayPal ile ödeme

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account
tr: PayPal aracılığı ile ödeme türünü seçtiniz.Bir PayPal hesabınız yoksa bile  kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

en: PayPal Email
tr: PayPal E-Posta adresiniz

en: PayPal standard works by sending the user to PayPal to enter their payment information.
tr: PayPal standart ödeme sistemi, ödeme bilgilerini girmek ve ödemeyi tamamlamak için müşteriyi PayPal sayfasına yönlendirir.

en: Payment Gateways
tr: Ödeme

en: Payment method...
tr: Ödeme yöntemi...

en: Payment method:
tr: ÖDEME ŞEKLİ:

en: Pending
tr: Ödeme Bekliyor

en: Per Item
tr: Ürün Başına

en: Per Order
tr: Sipariş Başına

en: Perfect
tr: Mükemmel

en: Permalinks
tr: Kalıcı Bağlantılar

en: Phone
tr: Telefon

en: Phone number
tr: Telefon Numarası

en: Phone number is a required field.
tr: Telefon numarası alanını doldurmanız gerekir.

en: Pipe separate terms
tr: Boru ( | ) ayırıcısını kullanın.

en: Place order
tr: Siparişi Onayla

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
tr: Lütfen satın alma işlemini tekrar gerçekleştiriniz yada hesap sayfanıza gidiniz.

en: Please attempt your purchase again.
tr: Lütfen tekrar satın alma işlemini tekrar gerçekleştirin.

en: Please choose a product&hellip;
tr: Lütfen bir ürün seçin&hellip;

en: Please choose a quantity&hellip;
tr: Lütfen sepete eklemek istediğiniz miktarı seçin...

en: Please choose product options&hellip;
tr: Lütfen ürün seçeneklerini seçin&hellip;

en: Please enter a valid email address.
tr: Lütfen geçerli bir e-posta adresinizi girin.

en: Please enter a valid phone number.
tr: Lütfen geçerli bir telefon numarası girin.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
tr: Lütfen geçerli bir posta kodu girin.

en: Please enter an account password.
tr: Lütfen hesap şifrenizi giriniz

en: Please enter an account username.
tr: Lütfen kullanıcı adını giriniz.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
tr: Lütfen PayPal' a kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin. Bu ödeme almanız için gerekli bir alandır.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
tr: Mevcut ödeme yöntemlerini görmek için yukarıdaki bilgilerinizi doldurunuz.

en: Please fill in your details above to see available shipping methods.
tr: Mevcut sevkiyat yöntemlerini görmek için yukarıdaki bilgileri doldurunuz.

en: Please rate the product.
tr: Lütfen ürün için oy verin.

en: Postcode
tr: Posta Kodu

en: Postcode is a required field.
tr: Posta kodu alanını doldurmanız gerekir.

en: Postcode/Zip
tr: posta kodu

en: Posted in
tr: Kategori

en: Prevent customers from accessing WordPress admin
tr: WordPress yöneticisine erişimi engelle.

en: Price
tr: Fiyat

en: Price:
tr: Fiyatı:

en: Prices
tr: Fiyatı

en: Prices inclusive of tax
tr: Fiyatlara Vergi Dahil

en: Pricing Options
tr: Fiyatlandırma Seçenekleri

en: Private note
tr: Özel not

en: Proceed to Checkout &rarr;
tr: Kasa &rarr;

en: Processing
tr: İşlemde

en: Product
tr: Ürün

en: Product % Discount
tr: Üründe % İndirim

en: Product Backorder
tr: Ön Sipariş Ürün

en: Product Categories
tr: Ürün Kategorileri

en: Product Category
tr: Ürün Kategorisi

en: Product Data
tr: Ürün Bilgileri

en: Product Description
tr: Ürün Açıklaması

en: Product Discount
tr: Üründe İndirim

en: Product ID:
tr: Ürün ID:

en: Product IDs
tr: Ürün ID

en: Product Name
tr: Ürün Adı

en: Product SKU must be unique.
tr: Ürünün Stok Kodu benzersiz olmalıdır.

en: Product SKU:
tr: Stok Kodu:

en: Product Sales
tr: Ürün Satışları

en: Product Tag
tr: Ürün Etiketi

en: Product Tags
tr: Ürün Etiketleri

en: Product Thumbnails
tr: Ürün Küçük Resimleri

en: Product Type
tr: Ürün Türü

en: Product Type &amp; Visibility
tr: Ürün Çeşidi  &amp; Görünürlülük

en: Product URL
tr: Ürün Bağlantısı

en: Product base page
tr: Ürün temel sayfası

en: Product creation failed, could not find original product:
tr: Ürün oluşturma başarısız oldu, orijinal ürün bulamadı:

en: Product discount coupons require you to set "Product IDs" to work.
tr: Ürün indirim kuponları için " Ürün ID " lerini kullanmak gerekir.

en: Product does not exist
tr: Ürün mevcut değil

en: Product fields
tr: Ürün Alanları

en: Product low in stock
tr: Ürünün stok değeri düşük

en: Product out of stock
tr: Ürün stokta yok

en: Product successfully added to your cart.
tr: Seçtiğiniz ürün sepetinize eklendi.

en: Product visibility
tr: Ürün Görünürlülüğü

en: Product:
tr: Ürün:

en: Products
tr: Ürünler

en: Products tagged &ldquo;
tr: Etiketli Ürünler &ldquo;

en: Published
tr: Yayınlandı

en: Qty
tr: Miktar

en: Quantity
tr: Miktar

en: Quantity e.g. 2
tr: Miktar örnek 2

en: Query Type:
tr: Sorgu Türü:

en: Rate
tr: Oran

en: Rate...
tr: Oran...

en: Rated %s out of 5
tr: 5 üzerinden %s değerlendirilmiş

en: Rating
tr: Oy ver

en: Rating by
tr: Gönderen:

en: Re-enter new password
tr: Yeni şifrenizi tekrar girin

en: Re-enter password
tr: Şifre ( yeniden )

en: Re-enter your password.
tr: Şifrenizi tekrar girin.

en: Read More
tr: Devamını oku...

en: Recent Orders
tr: Son Siparişler

en: Recent Reviews
tr: Son Yorumlar

en: Recently viewed
tr: Son İncelenenler

en: Redirect to cart after adding a product to the cart (on single product pages)
tr: Ürün sepete eklendikten sonra sepete git. ( tek ürün sayfalarında )

en: Reduce stock
tr: Stok Eksilt

en: Register
tr: Kayıt ol

en: Regular Price
tr: Normal Fiyat

en: Related Products
tr: İlgili Ürünler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Remove image
tr: Resimi kaldır

en: Remove this item
tr: Bu ürünü sepetimden sil

en: Remove this item? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, will need to manually restore the item's stock.
tr: Bu sipariş kalemini silmek istediğinizden emin misiniz? Eğer silerseniz, stoktan düşülmüş değer aynı kalacaktır. Stok değerlerini eski haline getirmek için " Stok Geri Yükle " butonuna toklayınız.

en: Reports
tr: Raporlar

en: Restore stock
tr: Stok Geri Yükle

en: Return to homepage &rarr;
tr: Ana sayfaya geri dön &rarr;

en: Reviews
tr: Yorumlar

en: Right
tr: Sağ

en: Right (with space)
tr: Sağ ( boşluk ver )

en: SKU
tr: Stok Kodu

en: SKU:
tr: Stok Kodu:

en: Sale Price
tr: Satış Fiyatı

en: Sale Price Dates
tr: Satış Fiyatı Tarih Aralığı

en: Sale Price:
tr: Satış Fiyatı:

en: Sale prices
tr: Satış Fiyatı

en: Sale!
tr: İndirimi!

en: Sales
tr: Satış

en: Save
tr: Kaydet

en: Save Address
tr: Kaydet

en: Save Attribute
tr: Özelliği Kaydet

en: Save Order
tr: Siparişi Kaydet

en: Save changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Search
tr: Arama

en: Search Coupons
tr: Kuponları Ara

en: Search Order statuses
tr: Sipariş Arama Durumları

en: Search Orders
tr: Sipariş Ara

en: Search Product Categories
tr: Ürün Kategorisi Ara

en: Search Product Tags
tr: Ürün Etiketi Ara

en: Search Products
tr: Ürün Ara

en: Search Results:
tr: Arama Sonuçları:

en: Search Variations
tr: Varyasyon Ara

en: Search for product
tr: Ürün arama...

en: Search for products
tr: Ürün ara...

en: Search for:
tr: Arama:

en: Search results for &ldquo;
tr: Arama sonuçları &ldquo;

en: Select
tr: Seçimli

en: Select a country&hellip;
tr: Ülke seçin&hellip;

en: Select a page...
tr: Bir sayfa seçin

en: Select a state&hellip;
tr: Şehir seçin&hellip;

en: Select countries/states
tr: Ülke / Eyalet Seç

en: Select options
tr: Ürüne Git

en: Select terms
tr: Koşulları seç...

en: Send shipping details to PayPal
tr: PayPal' a kargo detaylarını gönderin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Ship to
tr: Sevkiyat

en: Ship to same address?
tr: Fatura adresine gönder

en: Shipped via
tr: Kargo Ücreti:

en: Shipping
tr: Sevk

en: Shipping &amp; Handling:
tr: Taşıma &amp; İşleme:

en: Shipping Address
tr: Sevk Adresi

en: Shipping Methods
tr: Nakliye

en: Shipping Options
tr: Kargo Seçenekleri

en: Shipping address
tr: Sevk adresi

en: Shipping calculations
tr: Kargo Hesaplamaları

en: Shipping cost
tr: Nakliye maliyeti

en: Shipping costs updated.
tr: Sipariş kargo maliyeti güncellendi.

en: Shipping destination
tr: Kargo Hedefi

en: Shipping details
tr: Kargo Detayları

en: Shipping method...
tr: Sevk yöntemi...

en: Shipping only
tr: Sadece Sevk

en: Shipping:
tr: Kargo:

en: Shop
tr: Mağaza

en: Shop Base Page
tr: Mağaza Sayfası

en: Shop Content
tr: Mağaza İçeriği

en: Shop Manager
tr: Mağaza Yöneticisi

en: Shop Pages
tr: Mağaza Sayfaları

en: Shop Styling
tr: Mağaza Stili

en: Show
tr: Göster

en: Show all categories
tr: Tüm kategorileri göster

en: Show all customers
tr: Tüm müşterileri göster

en: Show all product types
tr: Tüm ürün türlerini göster

en: Show all statuses
tr: Tüm durumları göster

en: Show all sub-types
tr: Tüm alt türlerini göster

en: Show as dropdown
tr: Açılır olarak göster

en: Show hidden product variations
tr: Gizli ürün varyasyonları göster

en: Show hierarchy
tr: Hiyerarşi göster

en: Show order comments section
tr: Sipariş ekranında not ( yorum ) bölümü göster

en: Show subcategories on category pages
tr: Kategori sayfasında alt kategorileri göster

en: Show subcategories on the shop page
tr: Mağaza sayfasında alt kategorileri göster

en: Show weight and dimension fields in product attributes tab
tr: Ürün özellikleri sekmesinde, ağırlık ve boyut alanlarını göster

en: Signups per day
tr: Günlük Ortalama Müşteri Kaydı

en: Simple product
tr: Normal Ürün

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
tr: Web tarayıcınız JavaScripti desteklemiyor yada tarayıcınızın bu özelliği kapalı. Lütfen, sipariş vermeden önce <em> Toplamları Güncelle </em> butonuna tıklayın. Bunu yapmazsanız sipariş toplamından faklı bsir ücret ödemeniz söz konusu olabilir.

en: Single Product Image
tr: Tek Ürün Resimi

en: Skip setup
tr: Kurulum yapma

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
tr: Üzgünüz, bulunduğunuz yer için her hangi bir ödeme yöntemi bulunmamaktadır. Yardıma ihtiyaç duyuyor veya alternatif düzenlemeler yapmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
tr: Üzgünüz, bu ülke için her hangi bir ödeme yöntemi bulunmamaktadır. Yardıma ihtiyaç duyuyor veya alternatif düzenlemeler yapmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your location (%s).
tr: Üzgünüz, seçmiş olduğunuz yer için herhangi bir kargo seçeneği bulunmamaktadır. ( %s )

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
tr: Üzgünüz, bu ülke için her hangi bir sevkiyat yöntemi bulunmamakta. Yardıma ihtiyaç duyuyor yada alternatif düzenlemeler yapmak istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz.

en: Sorry, we could not find that order id in our database. <a href="
tr: Üzgünüm, belirttiğiniz sipariş numarasına ait bir kayıt bulunamadı. <a href="

en: Sorry, you have reached your download limit for this file. <a href="%s">Go to homepage &rarr;</a>
tr: Üzgünüm, bu dosya indirme limitine ulaşmıştır. <a href="%s">Ana sayfaya git &rarr;</a>

en: Sorry, your session has expired.
tr: Üzgünüm, oturum süreniz doldu.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s">Return to homepage &rarr;</a>
tr: Üzgünüm, oturum süreniz doldu. <a href="%s">Ana sayfaya geri dön &rarr;</a>

en: Sort Code
tr: Sıralama Kodu

en: Specific Countries
tr: Belirli Ülkeler

en: Standard Rate
tr: Standart Oran

en: State
tr: Şehir

en: State is a required field.
tr: Sehir alanını doldurmanız gerekir.

en: State/County
tr: İl

en: Status
tr: Durum

en: Stock
tr: Stok

en: Stock Qty
tr: Stok miktarı

en: Stock Qty:
tr: Stok Miktarı:

en: Stock status
tr: Stok durumu

en: Subcategories
tr: Alt Kategoriler

en: Submit Review
tr: Gönder

en: Subtotal
tr: Toplam

en: Subtotal:
tr: Alt Toplam:

en: Tagged as
tr: Etiket

en: Tags
tr: Etiketler

en: Tax
tr: K.D.V.

en: Tax Class
tr: Vergi Sınıfı

en: Tax Options
tr: Vergi Seçenekleri

en: Tax Rate
tr: Vergi Oranı

en: Tax Rate e.g. 20.0000
tr: Vergi Oranı örnek 18.00

en: Tax Status
tr: Vergi Durumu

en: Tax rates
tr: Vergi Oranları

en: Tax:
tr: K.D.V.:

en: Taxable
tr: Vergiye Tabi

en: Taxonomy base page
tr: Sınıflandırma temel sayfası

en: Tel
tr: Telefon

en: Tel:
tr: Telefon:

en: Telephone:
tr: Telefon:

en: Terms
tr: Koşullar

en: Terms page ID
tr: Kullanım Şartları Sayfası

en: Text
tr: Metin

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with PayPal.
tr: Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. PayPal ile ödeme yapmak için aşağıdaki butona tıklayınız.

en: Thank you for your order. We are now redirecting you to PayPal to make payment.
tr: Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şimdi PayPal ödeme sayfasına yönlendiriliyorsunuz.

en: Thank you, we are now processing your order. Your order's details are below.
tr: Teşekkür ederiz, şu anda siparişiniz işleme.Sipariş detayları aşağıdaki gibidir.

en: Thank you. Your order has been received.
tr: Teşekkür ederiz. Siparişiniz alınmıştır.

en: Thanks Page
tr: Teşekkür Sayfası

en: Thanks for registering on %s. Your login details are below:
tr: Kayıt olduğunuz için teşekkür ederiz %s. Giriş detayları aşağıdaki gibidir:

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#eeeeee</code>.
tr: E-Postalar şablonları için arkaplan rengi. Varsayılan <code>#eeeeee</code>.

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
tr: E-Posta şablonları için temel renk. Varsayılan <code>#557da1</code>.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
tr: Bu sayfadan ayrılırsanız yaptığınız değişiklikler kaybolacak.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
tr: Belirttiğiniz adresler varsayılan ödeme sayfasında kullanılacaktır.

en: The following pages need selecting so that WooCommerce knows which are which. These pages should have been created upon installation of the plugin.
tr: Mağazanıza ait gerekli sayfaları oluşturmanız ve aşağıda tanımlamanız gereklmektedir. İlgili sayfalarada da ilgili kısa kodların yer alması gerekir.

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
tr: E-Posta şablonları için ana gövde ( body ) için arkaplan rengi. Varsayılan <code>#fdfdfd</code>.

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
tr: E-Posta şablonları için ana gövde ( body ) metin rengi. Varsayılan <code>#505050</code>.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
tr: Toplamlar güncellendi. Lütfen, " Siparişi Onayla " butanuna tıklayarak siparişinizi tamamlayın.

en: The recipient of new order emails. Defaults to the admin email.
tr: Yeni sipariş bildirimleri için e-posta alıcısı. Varsayılan yönetici e-posta adresi.

en: The recipient of stock emails. Defaults to the admin email.
tr: Stok bildirimleri için e-posta alıcısı. Varsayılan yönetici e-posta adresi.

en: The sender email address for WooCommerce emails.
tr: E-Postalar için gönderen e-posta adresii. Varsayılan yönetici e-posta adresi.

en: The sender name for WooCommerce emails.
tr: E-Postalar için gönderen adı. Varsayılan site isimi.

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
tr: E-Postalarda görünmesini istediğiniz alt bilgi metnini girin.

en: There are no notes for this order yet.
tr: henüz bu sipariş için bir not yazılmamış.

en: There are no product reviews yet.
tr: Henüz herhangi bir ürün için yorum yapılmamış.

en: There are no reviews yet, would you like to <a href="#review_form" class="inline show_review_form">submit yours</a>?
tr: Bu ürün ile ilgili görüşlerinizi  <a href="#review_form" class="inline show_review_form">paylaşmak </a> istermisiniz?

en: These are countries that you are willing to ship to.
tr: Sevkiyat için izin  verilen ülkeleri belirler.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
tr: Bu alanda müşterinin ödeme sırasında görmesini istediğiniz açıklama bilgisini sağlar.

en: This controls the position of the currency symbol.
tr: Para birimi simgelerinin pozisyonlarını düzenleyin

en: This controls the title which the user sees during checkout.
tr: Bu alan ödeme işlemi esnasında yöntemin başlığını sağlar

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
tr: Ürünler bu para birimi ile görüntülenir. Ancak ödeme sistemleri hangi para birimini destekliyor ise ödeme o para biriminden geröekleşir.

en: This controls what unit you will define lengths in.
tr: Boyutlar için ölçü birimini seçin

en: This controls what unit you will define weights in.
tr: Ağırlık birimini seçin

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
tr: Bu test amaçlı demo olarak oluşturulmuş bir sitedir. &mdash; Lütfen herhangi bir şipariş ödemesi yapmayın.

en: This is the base country for your business. Tax rates will be based on this country.
tr: Bu mağaza için temel ülkedir. Bu ülke vergi oranları esas alınacaktır.

en: This is the size used by the main image on the product page.
tr: Bu boyut ürün sayfasında kullanılan temel resim boyutudur.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
tr: Müşterilerin alışverişlerinde kullanabileceği indirim kuponları ekleyebilirsiniz.

en: This is where you can add new products to your store.
tr: Bu yeni ürünleri mağazaya ekleyebilirsiniz.

en: This months sales
tr: Bu Ayın Satışı

en: This product cannot be purchased - the price is not yet set.
tr: Bu ürün satın alınamz - fiyatı henüz belirlenmemiş.

en: This product cannot be purchased.
tr: Bu ürün satın alınamaz.

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommmerce/emails/</code>.
tr: Bu bölüm giden e-postalarınızı özelleştirmenize olanak sağlar. <a href="%s" target="_blank">E-Posta şablon önizlemesi için buraya tıklayın</a>. Daha gelişmiş özelleştirmeler için bu yolu takip edin. <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommmerce/emails/</code>.

en: This sets the base page of your shop.
tr: Bu mağaza için ana sayfa seçin

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
tr: Fiyatlar için ondalık ayırıcı belirleyin

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
tr: Ondalık basamak için basamak sayısı belirleyin

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
tr: Fiyatlar için binlik ayırıcı belirleyin

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
tr: Bu boyutu genellikle ürün sayfası galeri resimleri için kullanılır.

en: This size is usually used in product listings
tr: Bu boyut genellikle ürün listelerinde kullanılır.

en: This title to show on the shop base page. Leave blank to use the page title.
tr: Mağaza ana sayfa başlığı. Kullanmak istemiyorsanız boş bırakın.

en: Thousand separator
tr: Binlik Ayırıcı

en: Thumb
tr: Küçük resim

en: Thumbnail
tr: Küçük resim

en: Title
tr: Başlık

en: Title:
tr: Başlık:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press return. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
tr: Siparişinizi takip etmek için, lütfen aşağıdaki kutuya sipariş numaranızı girin ve enter tuşuna basın. Sipariş numaranız, siparişinizi onayladığınızda tarafınıza e-posta ile gönderilmişti.

en: To&hellip;
tr: Bitiş tarihi&hellip;

en: To:
tr:  -

en: Top Rated Products
tr: En İyi Ürünler

en: Top earners
tr: Ençok Kazandıranlar

en: Top sellers
tr: Ençok Satanlar

en: Total
tr: Genel Toplam

en: Total customer orders
tr: Müşteri Sipariş Toplamı

en: Total customer sales
tr: Müşteri Satışları Toplamı

en: Total customers
tr: Toplam Müşteri

en: Total guest orders
tr: Üye Olamayan Müşterileri Siparişleri Toplamı

en: Total guest sales
tr: Üye Olamayan Müşterilere Satışlar Toplamı

en: Total orders
tr: Toplam Sipariş

en: Total orders for year
tr: Yıllık Toplam Sipariş

en: Total orders in range
tr: Toplam Sipariş Aralığı

en: Total sales
tr: Toplam Satış

en: Total sales for year
tr: Yıllık Toplam Satış

en: Total sales in range
tr: Toplam Satış Aralığı

en: Total:
tr: Toplam

en: Totals
tr: Toplamlar

en: Track your order
tr: Sipariş Takip

en: Track"
tr: Takip Et"

en: Tracking code
tr: İzleme Kodu

en: Turkey
tr: Türkiye

en: Turkish Lira (TL)
tr: Türk Lirası ( TL )

en: Type
tr: Tür

en: US Dollars (&#36;)
tr: Dolar (&#36;)

en: Unique name/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
tr: özellik ismleri aynı olmamalı ve 28 karakterden fazla olmamalıdır.

en: Unit Price
tr: Birim Fiyatı

en: Unlimited
tr: Limitsiz

en: Unlimited usage
tr: Sınırsız kullanım

en: Unpublished
tr: Yayınlanmamış

en: Up-Sells
tr: Daha Fazla Satış

en: Up-sell
tr: Daha Fazla Satış

en: Up-sells &amp; Cross-sells
tr: Fazla Satış  &amp; Çapraz Satış

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
tr: Görüntülenen ürünler yerine tavsiye ürünler, daha karlı, daha kaliteli yada daha kaliteli gibi. ( Görünürlülük: Ürün altında )

en: Update
tr: Güncelle

en: Update Order status
tr: Sipariş Durumunu Güncelle

en: Update Product Category
tr: Ürün Kategorisini Güncelle

en: Update Product Tag
tr: Ürün etiketi güncellendi

en: Update Shopping Cart
tr: Güncelle

en: Update Totals
tr: Güncelle

en: Update totals
tr: Toplamlar güncellendi

en: Upload
tr: Yükle

en: Upload a file
tr: Dosya yükle

en: Upload/Add image
tr: Resim Yükle/Ekle

en: Usage count
tr: Kullanım Sayısı

en: Usage limit
tr: Kullanım Limiti

en: Use informal localisation file if it exists
tr: Harici yerelleştirme dosyası var ise kullan

en: Username
tr: Kullanıcı Adı

en: Username is required.
tr: Kullanıcı adı zorunlu

en: Username: %s
tr: Kullanıcı adı: %s

en: Users will need to spend this amount to get free shipping. Leave blank to disable.
tr: Müşteriler ücretsiz gönderim için bu miktarı harcamak zorundadırlar. Devre dışı bırakmak için boş bırakın.

en: VAT
tr: KDV

en: Value(s)
tr: Değer(ler)

en: Variable product
tr: Değişken ürün

en: Variation
tr: Varyasyon

en: Variation ID:
tr: Varyasyon ID:

en: Variation:
tr: Varyasyon:

en: Variation?
tr: Varyasyon?

en: Variations
tr: Varyasyon

en: Variations for variable products are defined here.
tr: Değişken ürünler için varyasyonlar ( çeşitler ) burada tanımlanır.

en: Very Poor
tr: İyi değil

en: View
tr: İncele

en: View Cart &rarr;
tr: Sepete Git &rarr;

en: View Coupon
tr: Kuponları Görüntüle

en: View Coupons
tr: Kuponları Görüntüle

en: View Order
tr: Siparişlerim

en: View Order Page
tr: Şipariş Görüntüleme Sayfası

en: View Product
tr: Ürünü Görüntüle

en: View Variation
tr: Varyasyon Görüntüle

en: View options
tr: Seçenekleri Görüntüle

en: Virtual
tr: Sanal

en: Virtual products have no specific options.
tr: Sanal ürünlerim

en: Visible?
tr: Görünür

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Weight Unit
tr: Ağırlık Ölçüsü Birimi

en: Welcome %s
tr: Hoşgeldiniz %s

en: Welcome to WooCommerce!
tr: Sanal Mağazamıza Hoşgeldiniz!

en: When showing subcategories, hide products
tr: Alt kategoride gösterilen ürünleri gizle

en: Width
tr: Genişlik

en: WooCommerce
tr: E-Mağaza

en: WooCommerce Best Sellers
tr: Ençok Satanlar

en: WooCommerce Featured Products
tr: Öne Çıkan Ürünler

en: WooCommerce Layered Nav
tr: Katmanlı Navigasyon

en: WooCommerce Login
tr: Mağaza Girişi

en: WooCommerce On-sale
tr: İndirimdekiler

en: WooCommerce Price Filter
tr: Fiyat Süzgeci

en: WooCommerce Product Categories
tr: Ürün Kategorileri

en: WooCommerce Product Search
tr: Ürün Arama

en: WooCommerce Product Tags
tr: Ürün Etiketleri

en: WooCommerce Recent Products
tr: Yeni Ürünler

en: WooCommerce Recent Reviews
tr: Son Yorumlar

en: WooCommerce Recently Viewed Products
tr: Son İzlenen Ürünler

en: WooCommerce Settings
tr: WooCommerce Ayarları

en: WooCommerce Shopping Cart
tr: Alışveriş Sepeti

en: WooCommerce Top Rated Products
tr: En İyi Ürünler

en: WooCommerce has been installed and setup. Enjoy :)
tr: WooCommerce yüklendi ve kurulumu yapıldı. Keyfini çıkarın:)

en: WooCommerce recent orders
tr: Son Siparişler

en: WooCommerce recent reviews
tr: Son Değerlendirmeler

en: WooCommerce requires several WordPress pages containing shortcodes in order to work correctly; these include Shop, Cart, Checkout and My Account. To add these pages automatically please click the 'Automatically add pages' button below, otherwise you can set them up manually. See the 'Pages' tab in settings for more information.
tr: Bu sanal mağazanın sağlıklı çalışması için, Mağaza, sepet, ödeme ve hesabım gibi içinde kısa kodlar bulunan sayfalara ihtiyaç duyar. Bu sayfaları otomatik oluşturmak için lütfen " Sayfaları otomatik ekle " butonuna tıklayın. Sayfaları kendiniz manuel olarak oluşturmak için " Kurulum yapma "  butonuna tıklayın. Daha fazla bilgi için " Ayarlar " menüsünden " Sayfalar " sekmesine bakın.

en: Year:
tr: Yıl:

en: You can login to your account area here: %s.
tr: Buradan hasbınıza giriş yapabilirsiniz: %s.

en: You cannot add that amount to the cart since there is not enough stock. We have %s in stock and you already have %s in your cart.
tr: Yeterli stok olmadığı için sepete bu miktarı ekleyemezsiniz. Stok durumu: %s - Sepet durumu:%s

en: You cannot add that amount to the cart since there is not enough stock. We have %s in stock.
tr: Üzgünüm, bu ürün stoklarımızda mevcut değil yada stokta bulunandan fazla ürün seçtiniz. Stok durumu: %s

en: You cannot add that product to the cart since the product is out of stock.
tr: Bu ürün uzun zamandır stoklarda olmadığı için bu ürünü sepete ekleyemezsiniz.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
tr: Bu sayfaya erişmek için gerrekli izine sahip değilsiniz.

en: You have no recent orders.
tr: Her hangi bir siparişiniz bulunmamaktadır.

en: You have not set up a billing address yet.
tr: Henüz bir fatura adresi girilmemiş.

en: You have not set up a shipping address yet.
tr: Henüz bir sevkiyat adresi girilmemiş.

en: You have taken too long. Please go back and refresh the page.
tr: Çok uzun zaman olmuş. Lütfen geri dönün ve sayfayı yenileyin.

en: You have taken too long. Please go back and retry.
tr: Zaman aşımı oldu. Lütfen geri dönün ve tekrar deneyin.

en: You have taken too long. Please refresh the page and retry.
tr: Zaman aşımı. Lütfen sayfayı yenileyin ve tekrar deneyin.

en: You may also like&hellip;
tr: Bunlarda hoşunuza gidebilir&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
tr: İlginizi çekebilecek ürünler&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
tr: Şartları  &amp; Koşulları kabul etmeniz gerekiyor.

en: You must be logged in to checkout.
tr: Ödeme yapmak için oturum açmanız gerekir.

en: Your account details
tr: Hesap detayı

en: Your bank may require this for international payments
tr: Banka havalerinde uluslararası havaleler için bu alan gereklidir

en: Your cart is currently empty.
tr: Sepetinizde şu anda hiç bdir ürün bulunmamaktadır.

en: Your comment is awaiting approval
tr: Yorumunuz onay bekliyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

en: Your order
tr: Siparişiniz

en: Your order has already been paid for. Please contact us if you need assistance.
tr: Siparişiniz zaten ödenmiştir. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa lütfen bizimle irtibata geçiniz.

en: Your order is complete. Your order's details are below:
tr: Siparişiniz tamamlandı. Sipariş detayları aşağıdaki gibidir.

en: Your order is no longer pending and could not be cancelled. Please contact us if you need assistance.
tr: Beklemede olan siparişinizi iptal edemezsiniz. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa lütfen bizimle irtibata geçin.

en: Your order was cancelled.
tr: Siparişiniz iptal edildi.

en: Your settings have been saved.
tr: Ayarlarınız kaydedildi.

en: [%s] A note has been added to your order
tr: [%s] Siparişe bir not eklenmiştir

en: [%s] New Customer Order (# %s)
tr: [%s] Yeni Müşteri Siparişi (# %s)

en: [%s] Order Complete
tr: [%s] Sipariş Tamamlandı

en: [%s] Order Complete/Download Links
tr: [%s]Sipariş Tamamlandı/İndirme Bağlantısı

en: [%s] Order Received
tr: [%s] Sipariş Alındı

en: [%s] Pay for Order
tr: [%s] Sipariş ödeyin

en: added %s ago
tr: %s önce eklendi

en: and was completed
tr: Bunu düzelt 1

en: available
tr: adet var

[ctx: breadcrumb]
en: Home
tr: Ana Sayfa

en: customers
tr: müşteri

en: estimated for %s
tr: %s için

en: is low in stock.
tr: düşük stok değeri

en: is out of stock.
tr: stokta yok.

en: item | items
tr[0]: ürün
tr[1]: ürün

en: n/a
tr: yok

en: on
tr:  -

[ctx: ordering]
en: Sort Order
tr: Sıralama

en: out of 5
tr: 5 üzerinden

[ctx: page_slug]
en: cart
tr: sepet

[ctx: page_slug]
en: change-password
tr: şifre-değiştir

[ctx: page_slug]
en: checkout
tr: kasa

[ctx: page_slug]
en: edit-address
tr: adres-düzenle

[ctx: page_slug]
en: my-account
tr: benim-hesabım

[ctx: page_slug]
en: order-received
tr: sipariş-alındı

[ctx: page_slug]
en: order-tracking
tr: sipariş-izleme

[ctx: page_slug]
en: pay
tr: ödeme

[ctx: page_slug]
en: shop
tr: mağaza

[ctx: page_slug]
en: view-order
tr: sipariş-görüntüle

en: price excluding tax
tr: Vergi hariç fiyat

en: price including tax
tr: Vergi dahil fiyat

en: product
tr: ürün

en: sales
tr: Satış

en: sku
tr: Stok Kodu

[ctx: slug]
en: product-category
tr: ürün-kategori

[ctx: slug]
en: product-tag
tr: ürün-etiket

en: state
tr: sehir

en: stock
tr: stok

en: tax
tr: vergi

en: terms &amp; conditions
tr: Şartları &amp; koşulları kabul ediyorum.

en: the
tr: bu

en: to the
tr: bunun için

en: via
tr:  -

en: you@yourdomain.com
tr: bilgi@siteisimi.com
