WooCommerce v2.0.0-beta1 - en to tr translation catalogue (1921 entries)

en:  (taxes estimated for %s)
tr:  (%s için tahmini Vergi)

en:  ago
tr:  önce

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>
tr: %s - Bellek kapasitesini en az 64MB yapmanızı öneririz. Bkz: <a href="%s">PHP için ayrılan bellek miktarını ayarlama</a>

en: %s ago
tr: %s önce

en: %s in stock
tr: %s stokta

en: %s review for %s | %s reviews for %s
tr[0]: Sadece %s Yorum yapılmış. Ürün: %s
tr[1]: Toplam %s Yorum yapılmış. Ürün: %s

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
tr: %s adet %s ürünü için ön sipariş yapıldı: #%s.

en: &#197;land Islands
tr: &#197;land Adaları

en: &larr; Return To Cart
tr: &larr; Sepete Geri Dön

en: &larr; Return To Shop
tr: &larr; Alışverişe geri dön

en: &nbsp;&ndash; Page %s
tr: &nbsp;&ndash; Sayfa %s

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
tr: &nbsp;<small>%s -- %s</small>

en: &quot;%s&quot; was successfully added to your cart.
tr: &quot;%s&quot; sepetinize başarıyla eklendi.

en: (%s) is not a valid postcode/ZIP.
tr: (%s) geçerli bir Posta Kodu değil!

en: (Copy)
tr: (Kopya)

en: (Includes %s)
tr: (%s Dahil)

en: (backorders allowed)
tr: (önsiparişe açık)

en: (ex. VAT)
tr: (KDV hariç)

en: (ex. tax)
tr: (vergi hariç)

en: (incl. VAT)
tr: (KDV dahil)

en: (incl. tax)
tr: (vergi dahil)

en: + Add Flat Rate
tr: + Sabit Oran Ekle

en: + Add tax row
tr: +Yeni Vergi satırı ekle

en: 2 letter Country code
tr: Ülke kodu (2 harf)

en: <a href="%s" class="button">%s</a> You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
tr: <a href="%s" class="button">%s</a> Sepetinize bu miktarda ürün ekleyemezsiniz &mdash; şu an stoklarımızda %s adet mevcut ve sepetinizde de %s adet bulunuyor.

en: <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/woocommerce/" target="_blank">Project on WordPress.org</a>
tr: <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/woocommerce/" target="_blank">WordPress.org'daki Proje Sayfası</a>

en: <a href="http://www.woothemes.com/extensions/woocommerce-extensions/" target="_blank">Official Extensions</a>
tr: <a href="http://www.woothemes.com/extensions/woocommerce-extensions/" target="_blank">Resmi Eklenti Sayfası</a>

en: <a href="http://www.woothemes.com/themes/woocommerce-themes/" target="_blank">Official Themes</a>
tr: <a href="http://www.ManusH.net/" target="_blank">D€$T£K</a>

en: <a href="http://www.woothemes.com/woocommerce-docs/" target="_blank">WooCommerce Docs</a>
tr: <a href="http://www.woothemes.com/woocommerce-docs/" target="_blank">WooCommerce Dökümanları</a>

en: <a href="https://github.com/woothemes/woocommerce" target="_blank">Project on Github</a>
tr: <a href="https://github.com/woothemes/woocommerce" target="_blank">Github'daki Geliştirici Sayfası</a>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
tr: <span class="meta-nav">&larr;</span> Önceki

en: <strong>Congratulations!</strong> &#8211; WooCommerce has been installed and setup. Enjoy :)
tr: <strong>Tebrikler!</strong> &#8211; WooCommerce başarıyla kuruldu ve ayarlandı. Keyfini Çıkarın :)

en: <strong>Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
tr: <strong>Veri Güncellemesi Gerekli</strong> &#8211; Kurulumunuzu en son sürüme güncellemeniz gerekiyor

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You're almost ready to start selling :)
tr: <strong>WooCommerce'e hoşgeldiniz!</strong> &#8211; E-Ticaret'e adım atmaya ve satışa başlamaya hazır mısınız ? :)

en: <strong>WooCommerce has been installed</strong> &#8211; You're ready to start selling :)
tr: <strong>WooCommerce başarıyla kuruldu ve ayarlandı.</strong> &#8211; Satışa başlayabilirsiniz :)

en: <strong>WooCommerce has been updated</strong> &#8211; You're ready to continue selling :)
tr: <strong>WooCommerce Güncellendi</strong> &#8211; Satışlarınıza devam edebilirsiniz :)

en: A Search box for products only.
tr: Sadece Ürünler için Arama Kutusu.

en: A list or dropdown of product categories.
tr: Ürün Kategorileri için liste veya açılır menü.

en: A minimum order amount (defined below)
tr: Minimum Sipariş Tutarı (aşağıda tanımlanan)

en: A minimum order amount AND a coupon
tr: Miminum Satış Tutarı VE Kupon

en: A minimum order amount OR a coupon
tr: Miminum Satış Tutarı VEYA Kupon

en: A note has been added to your order
tr: Siparişinize bir not eklenmiştir.

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
tr: Kuponun GEÇERLİ olması için Ürünün dahil olması gereken Kategori, veya, ÜRÜN İNDİRİMLERİ için indirimin uygulanacağı Kategoriler (Bu kategorilerdeki BÜTÜN ürünlere indirim uygulanır).

en: A valid free shipping coupon
tr: Geçerli bir Ücretsiz Kargo Kuponu

en: AND
tr: VE

en: Access Expires
tr: Erişim Süresi Dolmuş

en: Access Key
tr: Erişim Anahtarı

en: Access Restrictions
tr: Erişim Kısıtlamaları

en: Account Details
tr: Hesap Detayları

en: Account Name
tr: Hesap Adı

en: Account Number
tr: Hesap Numarası

en: Account password
tr: Hesap şifresi

en: Account username
tr: Hesap Kullanıcı adı

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
tr: İşlem başarısız. Lütfen sayfayı yenileyin ve tekrar deneyin.

en: Actions
tr: Görevler

en: Active filters
tr: Aktif Filtreler

en: Add
tr: Ekle

en: Add Attribute
tr: Özellik Ekle

en: Add Coupon
tr: Kupon Ekle

en: Add New
tr: Yeni Ekle

en: Add New Attribute
tr: Yeni Özellik Ekle

en: Add New Coupon
tr: Yeni Kupon Ekle

en: Add New Order
tr: Yeni Sipariş Ekle

en: Add New Order status
tr: Yeni Sipariş Durumu Ekle

en: Add New Product
tr: Yeni Ürün Ekle

en: Add New Product Category
tr: Yeni Ürün Kategorisi Ekle

en: Add New Product Tag
tr: Yeni Ürün Etiketi Ekle

en: Add New Shipping Class
tr: Yeni Kargo Sınıfı Ekle

en: Add New Variation
tr: Yeni Varyasyon Ekle

en: Add Order
tr: Sipariş Ekle

en: Add Product
tr: Ürün Ekle

en: Add Review
tr: Yorum Yap

en: Add Variation
tr: Varyasyon Ekle

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
tr: Kendinize referans veya müşteriye not giriniz (kullanıcı bilgilendirilecektir).

en: Add a review
tr: Yorum Yap

en: Add eCommerce tracking code to the thankyou page
tr: Teşekkür Sayfasına e-Ticaret İzleme Kodu Ekle

en: Add event tracking code for add to cart actions
tr: (Sepete Ekle) işlemlerine (İzleme Kodu) ekle

en: Add fee
tr: Ücreti Ekle

en: Add item(s)
tr: Parça Ekle

en: Add new
tr: Yeni Ekle

en: Add note
tr: Not Ekle

en: Add rates for shipping classes here &mdash; they will override the default costs defined above.
tr: Kargo Sınıfları için tutarları burada girin &mdash; yukarıda tanımlanmış varsayılan değerlerin yerine geçeceklerdir.

en: Add to Cart
tr: Sepete Ekle

en: Add to cart
tr: Sepete Ekle

en: Add tracking code to your site's footer. You don't need to enable this if using a 3rd party analytics plugin.
tr: Sayfaların altkısmına izleme kodu ekleyin. 3. parti bir analitik eklentisi kullanıyorsanız bunu etkinleştirmeniz gerekmez.

en: Add&nbsp;meta
tr: Meta&nbsp;Ekle

en: Added &quot;%s&quot; to your cart.
tr:  &quot;%s&quot; sepetinize eklendi.

en: Additional Information
tr: Ek Bilgi

en: Additional Tax Classes
tr: İlave Vergi Sınıfları

en: Address
tr: Adres

en: Address 1
tr: Adres 1

en: Address 2
tr: Adres 2

en: Address override
tr: Adres geçersiz

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
tr: Kategoriler

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
tr: Kuponlar

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
tr: Siparişler

[ctx: Admin menu name]
en: Products
tr: Ürünler

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
tr: Kargo Sınıfları

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
tr: Etiketler

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Afghanistan
tr: Afganistan

en: Albania
tr: Arnavutluk

en: Algeria
tr: Cezayir

en: All
tr: Tümü

en: All Countries
tr: Tüm Ülkeler

en: All Order statuses
tr: Tüm Sipariş Durumları

en: All Product Categories
tr: Tüm Ürün Kategorileri

en: All Product Tags
tr: Tüm Ürün Etiketleri

en: All Shipping Classes
tr: Tüm Kargo Sınıfları

en: All allowed countries
tr: İzin Verin Tüm Ülkeler

en: All done!
tr: Tümü uygulandı!

en: Allow
tr: İzin ver

en: Allow Backorders?
tr: Önsiparişe izin ver?

en: Allow customers to repurchase past orders
tr: Müşterilerin önceki siparişlerini tekrar satınalmalarına izin ver

en: Allow registration on the "My Account" page
tr: "Hesabım" sayfasındayken Üye Kaydı'na izin ver

en: Allow registration on the checkout page
tr: Satın Alma sayfasındayken Üye Kaydı'na izin ver

en: Allow reviews.
tr: Yorum/İncelemeye izin ver.

en: Allow, but notify customer
tr: İzin ver, ama müşteriye bildir

en: Allowed Countries
tr: İzin Verilen Ülkeler

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
tr: Çekle Ödeme sağlar. Bu şartlarda çekle ödeme kullanılmak mantıklı olmayabilir! Ama yine de sistemi test ederken, deneme siparişleri için kullanılabilir ve Ödeme sayfalarına geçişi sağlayabilir.

en: Allows payments by BACS (Bank Account Clearing System), more commonly known as direct bank/wire transfer.
tr: Banka Havalesi ile ödemeler için bu alanı kullanın.

en: Already registered?
tr: Zaten kayıtlı müşteri misiniz?

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
tr: Stok Miktarını HER ZAMAN Göster örn:"12 adet stokta"

en: American Samoa
tr: Amerikan Samoası

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
tr: Girdiğiniz Kullanıcı Adı daha önce sistemimize kayıt olmuş. Lütfen başka bir Kullanıcı Adı seçiniz.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
tr: Girdiğiniz E-posta adresi ile daha önce zaten bir hesap oluşturulmuş. Lütfen o bilgileri kullanarak giriş yapın.

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
tr: Herşeyi satabileceğiniz bir e-Ticaret sistemi. Kendi tarzınızla...

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
tr: Yeni bir sipariş oluşturuldu ( %s ). Ödemesini yapmak için bağlantıyı kullanabilirsiniz: %s

en: Antarctica
tr: Antartika

en: Anti-spam field was filled in.
tr: Anti-spam alanı doldurulmuş!

en: Antigua and Barbuda
tr: Antigua ve Barbuda

en: Any
tr: Herhangi

en: Any %s
tr: Herhangi %s

en: Any category
tr: Herhangi bir Kategori

en: Any customer
tr: Müşteri(ler)

en: Append a logout link to menus containing "My Account"
tr: " Hesabım " içeren menülere bir çıkış linki ekle

en: Apply
tr: Uygula

en: Apply Coupon
tr: Kuponu Uygula

en: Apply base tax rate
tr: Temel Vergi Oranını Uygula

en: Apply before tax
tr: Vergiden önce Uygula

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
tr: Tüm varyasyonları silmek istediğinize emin misiniz? Bu işlem geri alınamaz!

en: Are you sure you want to delete this attribute?
tr: Bu Özelliği silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete this template file?
tr: Bu şablonu silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
tr: Her varyasyona bağlantı vermek istediğinize emin misiniz? Mümkün olan bütün özellik ve çeşit kombinasyonları için yeni bir varyasyon oluşturacaktır (her durum için en fazla 50)

en: Are you sure you want to remove this variation?
tr: Bu varyasyonu Silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
tr: Bu ürün için Erişimi İptal etmek istediğinize emin misiniz?

en: Argentina
tr: Arjantin

en: Armenia
tr: Ermenistan

en: Attribute | Attributes
tr[0]: Özellik
tr[1]: Özellikler

en: Attribute:
tr: Özellikler:

en: Attributes
tr: Özellikler

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
tr: Özellikler; ürün ile ilgili ölçü/renk gibi ekstra detayları tanımlayabileceğiniz alanlardır. Burada tanımladığınız özellikleri mağazanızın yan menüsüne ekleyeceğiniz bileşenlerde kullanabilirsiniz. Önemli Not: Buraya eklediğiniz özelliklerin ismini daha sonra değiştiremezsiniz.

en: Australia
tr: Avustralya

en: Australian Capital Territory
tr: Avustralya Başkent Bölgesi

en: Australian Dollars (&#36;)
tr: Avustralya Doları (&#36;)

en: Austria
tr: Avusturya

en: Author:
tr: Yazar:

en: Availability
tr: Uygunluk

en: Available downloads
tr: İndirilebilir Dosyalar

en: Available on backorder
tr: Önsiparişe Uygun

en: Average
tr: Ortalama

en: Average order items
tr: Ortalama Sipariş Kalemleri

en: Average order items for year
tr: Yıllık Sipariş Kalemleri Ortalaması

en: Average order items in range
tr: Sipariş Adetleri Ortalaması

en: Average order total
tr: Ortalama Sipariş Toplamları

en: Average order total for year
tr: Yıllık Sipariş Toplamı Ortalaması

en: Average order total in range
tr: Sipariş Toplamları Ortalaması

en: Average orders per customer
tr: Müşteri Başına Ortalama Sipariş

en: Awaiting BACS payment
tr: Ödeme bekleyen Banka Havalesi işlemleri

en: Awaiting cheque payment
tr: Çekin Ödenmesi bekleniyor

en: Azerbaijan
tr: Azerbeycan

en: BACS Payment
tr: Banka Havalesi

en: BIC (formerly Swift)
tr: BIC (Swift olarak da bilinir)

en: Backordered
tr: ÖnSipariş verildi

en: Bacs
tr: Banka-Havale

en: Bahamas
tr: Bahamalar

en: Bahrain
tr: Bahreyn

en: Bangladesh
tr: Bangladeş

en: Bank Name
tr: Banka Adı

en: Base Country/Region
tr: Ülke / Bölge

en: Base Page Title
tr: Mağaza Sayfası Başlığı

en: Be the first to review
tr: İlk yorumlayan siz olun:

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
tr: Varyasyon eklmeye başlamadan önce, <strong>Özellikler (Attributes)</strong>sekmesinde yeni özellikler oluşturup kaydetmiş olmalısınız.

en: Belarus
tr: Beyaz Rusya

en: Belgium
tr: Belçika

en: Best Sellers
tr: En çok satanlar

en: Bhutan
tr: Butan

en: Billing
tr: Fatura

en: Billing &amp; Shipping
tr: Fatura &amp; Kargo

en: Billing Address
tr: Fatura Adresi

en: Billing Details
tr: Fatura Detayları

en: Billing Email
tr: Fatura E-Posta

en: Billing address
tr: Fatura Adresi

en: Bolivia
tr: Bolivya

en: Bosnia and Herzegovina
tr: Bosna Hersek

en: Both
tr: İkisi de

en: Botswana
tr: Botsvana

en: Brazil
tr: Brezilya

en: Brazilian Real (&#36;)
tr: Brezilya Real (&#36;)

en: British Indian Ocean Territory
tr: Hint Okyanusu İngiliz Bölgesi

en: British Virgin Islands
tr: Virjin Adaları (İngiliz)

en: Brunei
tr: Brunei Sultanlığı

en: Bulgaria
tr: Bulgaristan

en: Bulk edit:
tr: Toplu Düzenle:

en: Button style
tr: Düğme stili

en: Button text
tr: Düğme Metni

en: Buttons and tabs
tr: Düğmeler ve Sekmeler

en: Buy product
tr: Ürünü Satın Al

en: Calc taxes
tr: Vergileri Hesapla

en: Calc totals
tr: Toplamları Hesapla

en: Calculate Shipping
tr: Kargo Hesapla

en: Calculate Tax Based On:
tr: Vergi Hesaplamasında kullanılacak Adres:

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
tr: Satır vergileri hesaplansın mı? Müşterinin ülkesi gözönünde bulundurularak vergiler hesaplanır. Eğer herhangi bir ülke tanımlanmamışsa, mağaza merkezinin yeraldığı ülke esas alınır.

en: Calculation Type
tr: Hesaplama Yöntemi

en: Call to action buttons/price slider/layered nav UI
tr: İşlem düğmeleri / fiyat süzgeci / seçim daraltma arayüzü

en: Cambodia
tr: Kamboçya

en: Cameroon
tr: Kamerun

en: Can't access your account?
tr: Hesabınıza ulaşamıyor musunuz?

en: Canada
tr: Kanada

en: Canadian Dollars (&#36;)
tr: Kanada Doları (&#36;)

en: Cancel
tr: Vazgeç

en: Cancel order &amp; restore cart
tr: Siparişi İptal Et &amp; Sepete geri dön

en: Cancel schedule
tr: Tarife İptal

en: Canton
tr: Kanton

en: Capabilities
tr: Yetkiler

en: Cart
tr: Sepet

en: Cart % Discount
tr: Sepette % İndirim

en: Cart Discount
tr: Sepette İndirim

en: Cart Discount:
tr: Sepet İndirimi:

en: Cart Page
tr: Alışveriş Sepeti Sayfası

en: Cart Subtotal
tr: Sepet Ara-Toplamı

en: Cart Subtotal:
tr: Sepet Ara-Toplamı:

en: Cart Totals
tr: Sepet Toplamı

en: Cart updated.
tr: Sepet güncellendi.

en: Cash on Delivery
tr: Kapıda Ödeme

en: Catalog
tr: Katalog

en: Catalog &amp; search
tr: Katalog &amp; Arama

en: Catalog Images
tr: Katalog Resimleri

en: Catalog Options
tr: Katalog Seçenekleri

en: Catalog visibility:
tr: Katalog görünürlük:

en: Catalog/search
tr: Katalog/arama

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Category
tr: Kategori

en: Category Order
tr: Kategori Sırası

en: Category sales average
tr: Kategori Satışlar ortalaması

en: Category sales median
tr: Kategori Satışlar ortası

en: Cayman Islands
tr: Cayman Adaları

en: Central African Republic
tr: Orta Afrika Cumhuriyeti

en: Chad
tr: Çat

en: Change
tr: Değiştir

en: Change Password
tr: Şifre Değiştir

en: Change Password Page
tr: Şifre Değiştirme Sayfası

en: Change my password
tr: Şifre Değiştir

en: Change to:
tr: Değiştir:

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
tr: Eğer bu kuponun diğer başka kuponlarla birlikte kullanılmasına izin vermeyecekseniz bu kutucuğu işaretleyiniz.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled with the "must use coupon" setting checked.
tr: Bu kupon \"Ücretsiz Kargo\" sağlayacaksa bu kutucuğu işaretleyiniz. <a href="%s">Ücretsiz Kargo Yöntemi</a> ise "must use coupon" ayarlarından etkinleştirilmelidir.

en: Check this box if the coupon should be applied before calculating cart tax.
tr: Bu kupon, vergiler hesaplanmadan önce uygulanacaksa bu kutucuğu işaretleyiniz.

en: Checkout
tr: Kasa

en: Checkout &rarr;
tr: Kasa &rarr;

en: Checkout &rarr; Pay
tr: Kasa &rarr; Ödeme

en: Checkout Page
tr: Kasa Sayfası

en: Checkout and Accounts
tr: Ödeme ve Hesaplar

en: Cheque
tr: Çek

en: Cheque Payment
tr: Çekle Ödeme

en: Chile
tr: Şili

en: China
tr: Çin

en: Chinese Yuan (&yen;)
tr: Çin Yuanı (&yen;)

en: Choose a country&hellip;
tr: Bir ülke seçin&hellip;

en: Choose a downloadable product&hellip;
tr: İndirilebilir Ürün seçin&hellip;

en: Choose a grouped product&hellip;
tr: Gruplandırılmış bir ürün seçin&hellip;

en: Choose an option
tr: Bir seçim yapın

en: Choose countries&hellip;
tr: Ülkeleri seçin&hellip;

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
tr: Bu oranın bileşik olup/olmadığını seçiniz. Bileşik vergi oranları, diğer tüm vergilerden önce uygulanır.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
tr: Bu vergi oranının ayrıca Kargo için de geçerli olup/olmadığını seçin.

en: Choose which format of email to send.
tr: Göndermek istediğiniz Email formatını belirleyin

en: Christmas Island
tr: Christmas Adaları

en: City
tr: Şehir

en: Clear Transients
tr: Geçişleri Temizle

en: Clear cart when logging out
tr: Çıkışta sepeti temizle

en: Clear selection
tr: Seçimi temizle

en: Click here to enter your code
tr: Kodunuzu girmek için buraya tıklayın

en: Click here to login
tr: Giriş yapmak için tıklayın

en: Click here to reset your password
tr: Şifrenizi sıfırlamak için BURAYA tıklayın

en: Click to cancel this order
tr: Bu siparişi İPTAL etmek için tıklayınız.

en: Click to toggle
tr: Geçiş için TIKLAYIN

en: Close all
tr: Tümünü Kapat

en: Cocos (Keeling) Islands
tr: Cocos (Keeling) Adaları

en: Code
tr: Kod

en: Collect shipping address even when not required
tr: Gerekmeyecek de olsa Kargo Adresini topla

en: Colombia
tr: Kolombiya

en: Comma separate email addresses to restrict this coupon to specific billing and user emails.
tr: Bu kuponu kullanabilecek sınırlı kullanıcıları belirlemek için, kullanıcı e-postalarını (,)ile ayırarak ekleyin.

en: Company
tr: Firma

en: Company Name
tr: Firma Adı

en: Complete
tr: Tamamla

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Completed Orders
tr: Tamamlanmış Siparişler

en: Completed order
tr: Tamamlanmış Sipariş

en: Compound
tr: Bileşik

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Configure shipping class
tr: Kargo Sınıfı Oluştur

en: Configure&nbsp;terms
tr: Koşulları&nbsp;düzenle

en: Congo (Brazzaville)
tr: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
tr: Kongo (Kinshasa)

en: Content
tr: İçerik

en: Continue Shopping &rarr;
tr: Alışverişe Devam &rarr;

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
tr: Ön-yüzde ürünün \"STOKTA\" veya \"STOKTA YOK\" şeklinde listelenmesini kontrol eder.

en: Cook Islands
tr: Cook Adaları

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
tr: Fatura bilgilerini Kargo bilgilerine kopyalamak istediğinizden emin misiniz? Bu işlem yeni girilmiş her türlü kargo bilgisini değiştirecektir.

en: Copy file to theme
tr: Şablonu Temaya Kopyala

en: Copy from billing
tr: Faturadan kopyala

en: Copy to a new draft
tr: Yeni bir Taslak Kopyala

en: Cost
tr: Maliyet

en: Cost excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50.
tr: Vergi hariç Maliyet. Bir değer girin (örn: 2.50).

en: Cost per order
tr: Sipariş Maliyeti

en: Cost, excluding tax.
tr: Vergi hariç Maliyet.

en: Cost:
tr: Maliyet:

en: Cost: %s
tr: Tutar: %s

en: Costa Rica
tr: Kostarika

en: Could not compile woocommerce.less:
tr: woocommerce.less derlenemiyor:

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file.
tr: Erişim Yetkisi alınamıyor - Kullanıcının bu ürün için Erişim Yetkisi zaten var olabilir.

en: Could not write to template file.
tr: Şablon dosyasına Yazdırılamıyor.

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
tr: Kaydınız tamamlanamıyor &hellip; lütfen sorun yaşamaya devam ederseniz bizimle irtibata geçiniz.

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Country
tr: Ülke

en: Country or state code
tr: Ülke veya Devlet Kodu

en: County
tr: İlçe

en: Coupon
tr: Kupon

en: Coupon Data
tr: Kupon Bilgileri

en: Coupon amount
tr: Kupon Miktarı

en: Coupon code
tr: Kupon Kodu

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
tr: Bu kupon Kodu zaten mevcut - Müşteriler bu kod ile en son kuponları kullanabilirler.

en: Coupon description
tr: Kupon Açıklaması

en: Coupon does not exist!
tr: İndirim Kuponu bulunamadı!

en: Coupon draft updated.
tr: Kupon Taslağı Güncellendi.

en: Coupon restored to revision from %s
tr: Kupon %s revizyona onarıldı.

en: Coupon saved.
tr: Kupon Kaydedildi.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
tr: Kupon Tarifeye alındı: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon submitted.
tr: Kupon İletildi.

en: Coupon type
tr: Kupon Tipi

en: Coupon updated.
tr: Kupon Güncellendi

en: Coupon usage limit has been reached.
tr: Kupon Kullanım sınırına ulaşıldı.

en: Coupons
tr: Kuponlar

en: Coupons can be managed from this section. Once added, customers will be able to enter coupon codes on the cart/checkout page. If a customer uses a coupon code they will be viewable when viewing orders.
tr: Bu bölmede Kuponları yönetebilirsiniz. Bir kez tanımlanıp, sisteme yüklendikten sonra; müşterileriniz sepete ekleyerek ödeme çıkış sayfalarında bu kupon kodlarını girebilirler. Sipariş takip ekranlarında, bir müşterinin kupon kullanıp kullanmadığı da görülebilir.

en: Create an account
tr: Bir hesap oluşturun

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
tr: Aşağıdaki bilgileri doldurarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Eğer zaten üye iseniz sayfanın üst kısmından Üye Girişi yapabilirsiniz.

en: Create an account?
tr: Hesap oluştur?

en: Credit Card
tr: Kredi Kartı

en: Croatia
tr: Hırvatistan

en: Cross-Sells
tr: Çapraz-Satışlar

en: Cross-sell
tr: Çapraz-Satış

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
tr: Çapraz-Satışlar; satın alınmak için seçilen ürünler ile ilişkili/benzer ürünlerin tavsiye edilmesidir. (Görüntüleme: Sepet Sayfası)

en: Cuba
tr: Küba

en: Currency
tr: Para Birimi

en: Currency Position
tr: Para Birimi Konumu

en: Custom Base
tr: Özelleştirilmiş Esas Sayfa

en: Custom field deleted.
tr: Özel Alan Silindi.

en: Custom field updated.
tr: Özel Alan Güncellendi.

en: Custom ordering
tr: Özelleştirilmiş Sıralama

en: Custom ordering position.
tr: Özel sipariş konumu

en: Custom product attribute
tr: Özel Ürün Özellikleri

en: Customer
tr: Müşteri

en: Customer Accounts
tr: Müşteri Hesapları

en: Customer Billing Address
tr: Müşteri Fatura Adresi

en: Customer Login
tr: Müşteri Girişi

en: Customer Message
tr: Müşteri Mesajı

en: Customer Note:
tr: Müşteri Notu:

en: Customer Notes
tr: Müşteri Notu

en: Customer Shipping Address
tr: Müşteri Kargo Adresi

en: Customer billing address
tr: Müşteri Fatura Adresi

en: Customer details
tr: Müşteri Bilgileri

en: Customer emails
tr: Müşteri e-posta

en: Customer invoice
tr: Müşteri Faturası

en: Customer invoice emails can be sent to the user containing order info and payment links.
tr: Müşteri Fatura e-postaları, kullanıcıya sipariş bilgileri ve ödeme bağlantılarını içerecek şekilde gönderilebilir.

en: Customer new account emails are sent when a customer signs up via the checkout or My Account page.
tr: Yeni Müşteri Hesabı Emaili, Üye Olmak istendiğinde site üzerinden Yeni Kayıt formu doldurulduğunda gönderilir.

en: Customer note
tr: Müşteri Notu

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
tr: Müşteri Notu Emaili, sipariş kontrolleri sırasında siparişe bir not eklendiğinde gönderilir.

en: Customer reports, such as signups per day.
tr: Günlük üyelik başvurusu gibi Müşteri raporlamaları.

en: Customer reset password emails are sent when a customer resets their password.
tr: Müşteri şifre sınırlama e-postası, bir müşteri kendi şifresinin sıfırlanmasını istediğinde gönderilir.

en: Customer shipping address
tr: Müşteri Kargo Adresi

en: Customer's notes about the order
tr: Müşterinin sipariş ile ilgili notları

en: Customer:
tr: Müşteri:

en: Customers
tr: Müşteriler

en: Cyprus
tr: K.K.T.C.

en: Czech Koruna (&#75;&#269;)
tr: Çek Korunası (&#75;&#269;)

en: Czech Republic
tr: Çek Cumhuriyeti

en: Danish Krone
tr: Danimarka Kronu

en: Date
tr: Zaman

en: Date:
tr: TARİH:

en: Debug Log
tr: Hata Ayıklama Kaydı

en: Decimal Separator
tr: Ondalık/Kesir ayracı

en: Decrease by (fixed amount or %):
tr: Azalış (sabit miktar veya % oran):

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
tr: Satış fiyatında azaltma (sabit miktar veya % oran):

en: Default
tr: Varsayılan

en: Default Category Display
tr: Varsayılan Kategori Görünümü

en: Default Cost
tr: Varsayılan Maliyet

en: Default Customer Address:
tr: Varsayılan Müşteri Adresi:

en: Default Handling Fee
tr: Varsayılan Taşıma Ücreti

en: Default Product Sorting
tr: Varsayılan Ürün Sıralaması

en: Default selections:
tr: Varsayılan ayarlar:

en: Default sort order
tr: Varsayılan Sıralama

en: Default sorting
tr: Varsayılan Sıralama

en: Defaults to <code>%s</code>
tr: Varsayılan <code>%s</code>

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
tr: Bu ürünün görüntülenebileceği döngüleri belirleyin. Ürün yine de direk olarak erişilebilir.

en: Delete
tr: Sil

en: Delete Lines
tr: Satırları Sil

en: Delete Permanently
tr: Kalıcı olarak Sil

en: Delete note
tr: Notu SiL

en: Delete selected rates
tr: Seçili fiyatları sil

en: Delete template file
tr: Şablonu Sil

en: Delete the selected rates?
tr: Seçili fiyatlar silinsin mi?

en: Delete this item permanently
tr: Sil ve Yoket

en: Delivery Fee
tr: Kargo Ücreti

en: Denmark
tr: Danimarka

en: Description
tr: Açıklama

en: Determines how you select attributes for products. <strong>Text</strong> allows manual entry via the product page, whereas <strong>select</strong> attribute terms can be defined from this section. If you plan on using an attribute for variations use <strong>select</strong>.
tr: Ürün ekstra özelliklerinin Giriş Yöntemini belirler. <strong>Metin Girişli</strong> yöntemini seçerseniz, ürün sayfasında özellikler bölümüne manuel giriş yapmanıza imkan verir. <strong>Seçimli</strong> yöntemini seçerseniz ürün sayfasında aralarından seçim yapabileceğiniz varyasyonlar kullanabilirsiniz. Varyasyonları buradan tanımlayabilirsiniz. Değişik varyasyonları olan ürünler oluşturacaksanız <strong>Seçimli</strong> yöntemini kullanın.

en: Determines the sort order on the frontend for this attribute. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute
tr: Önyüzdeki Sıralama ölçütünü bu özelliğe göre belirler. Özelleştirilmiş Sıralama kullanıyorsanız, Terimleri bu özelliğe Sürükle-Bırak düzenleyebilirsiniz.

en: Digital Downloads
tr: Dijital İndirmeler

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
tr: Boyutlar (En&times;Boy&times;Yük.)

en: Dimensions Unit
tr: Uzunluk Ölçüsü Birimi

en: Direct Bank Transfer
tr: Banka Havalesi

en: Discount average
tr: Ortalama İndirim

en: Discount code already applied!
tr: İndirim Kuponu zaten uygulanmış!

en: Discount code applied successfully.
tr: İndirim Kuponunuz başarı ile uygulandı.

en: Discount median
tr: İndirim Medyanı

en: Discount type
tr: İndirim Tipi

en: Discounted %s
tr: İndirim: %s

en: Discounts
tr: İndirimler

en: Discounts after tax - user defined.
tr: Vergi sonrası indirimler - kullanıcı tanımlı.

en: Discounts before tax - calculated by comparing subtotals to totals.
tr: Vergi öncesi İndirimler - ara-toplamlar ile ana-toplam arasında fark oluşturur.

en: Discounts by coupon
tr: Kupon İndirimleri

en: Discounts used
tr: İndirimler kullanıldı

en: Display Type:
tr: Görüntüleme Tipi:

en: Display a list of featured products on your site.
tr: Sitenizde Öne Çıkan Ürünler listesi yayınlar.

en: Display a list of random products on your site.
tr: Sitenizde rasgele ürünler listeleminizi sağlar.

en: Display a list of recently viewed products.
tr: En Son Görüntülenen Ürünler listesi yayınlar.

en: Display a list of top rated products on your site.
tr: Sitenizde en çok oy alan ürünlerin bir listesini gösterir.

en: Display a list of your best selling products on your site.
tr: Sitenizde En Çok Satılan Ürünler listesi yayınlar.

en: Display a list of your most recent products on your site.
tr: En Yeni Ürünler listesi yayınlar.

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
tr: Sitenizdeki en son değerlendirme listesini görüntüleyin.

en: Display a list of your on-sale products on your site.
tr: Sitenizde İndirimdeki ürünlerinin bir listesini görüntüler.

en: Display a login area and "My Account" links in the sidebar.
tr: Yan sütunda bir Giriş alanı ve  "Hesabım" bağlantısı gösterir.

en: Display prices during cart/checkout:
tr: Sepete ve Ödeme sayfalarında Fiyatların Gösterimi:

en: Display the user's Cart in the sidebar.
tr: Kullanıcının Sepeti'ni yan-panelde yayınlar.

en: Display type
tr: Görüntüleme Tipi

en: Djibouti
tr: Cibuti

en: Do not allow
tr: İzin verme

en: Docs
tr: Dökümanlar

en: Dominica
tr: Dominika

en: Dominican Republic
tr: Dominik Cumhuriyeti

en: Download %d:
tr: İndir %d:

en: Download Expiry
tr: İndirme Geçerlilik Süresi

en: Download Expiry:
tr: İndirme Geçerlilik Süresi:

en: Download Limit
tr: İndirme Limiti

en: Download Limit:
tr: İndirme Limiti:

en: Download Permissions Granted
tr: İndirme Yetkileri Verildi

en: Download file %s &rarr;
tr: Dosyayı İndir %s &rarr;

en: Download limit
tr: İndirme Limiti

en: Download:
tr: İndir:

en: Downloadable
tr: İndirilebilir

en: Downloadable Product Permissions
tr: İndirilebilir Ürün İzinleri

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
tr: İndirilebilir ürünler satın alındıklarında bir dosyaya erişim hakkı sağlarlar.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
tr[0]: sadece %s defa indirilmiş
tr[1]: %s defa indirilmiş

en: Downloads Remaining
tr: Kalan İndirmeler

en: Drag and drop methods to control their display order.
tr: Görüntüleme sıralamasını belirletmek için seçenekleri Sürükle/Bırak ile düzenle.

en: Dropdown
tr: Açılır Menü

en: Duplicate
tr: Kopya Çoğalt

en: ERROR
tr: H A T A

en: Earned
tr: Kazanç

en: Ecuador
tr: Ekvator

en: Edit
tr: Düzenle

en: Edit Address
tr: Adres Düzenle

en: Edit Address Page
tr: Adres Düzenleme Sayfası

en: Edit Attribute
tr: Özellikleri Düzenle

en: Edit Coupon
tr: Kupon Düzenle

en: Edit My Address
tr: Adres Düzenle

en: Edit Order
tr: Sipariş Düzenle

en: Edit Order status
tr: Sipariş Durumunu Düzenle

en: Edit Product
tr: Ürün Düzenle

en: Edit Product Category
tr: Ürün Kategorisini Düzenle

en: Edit Product Tag
tr: Ürün Etiketini Düzenle

en: Edit Shipping Class
tr: Kargo Sınıfını Düzenle

en: Edit Variation
tr: Varyasyonu Düzenle

en: Edit this item inline
tr: Elemanı Satıriçi Düzenle

en: Egypt
tr: Mısır

en: Email
tr: E-Posta

en: Email Address
tr: E-posta Adresi

en: Email Heading
tr: Email Başlığı

en: Email Heading (downloadable)
tr: Email Başlığı (indirilebilir)

en: Email Options
tr: Email Seçenekleri

en: Email Sender Options
tr: E-Posta Gönderim Seçenekleri

en: Email Template
tr: Eposta Şablonu

en: Email heading
tr: Email Başlık

en: Email heading (paid)
tr: Email Başlık (ödendi)

en: Email subject
tr: Email Konusu

en: Email subject (paid)
tr: Email Konusu (ödendi)

en: Email type
tr: Email Türü

en: Email you used during checkout.
tr: Ödeme sırasında kullanmış olduğunuz e-posta adresi.

en: Email:
tr: E-posta:

en: Emails
tr: E-Postalar

en: Enable
tr: İzin ver

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
tr: Adres bilgisinin değiştirilmesini engellemek için "address_override" etkinleştir.

en: Enable AJAX add to cart buttons on product archives
tr: Ürün listesinde sepete ekle için Ajax ı etkinleştir

en: Enable Bank Transfer
tr: Banka Havalesini Etkinleştir

en: Enable COD
tr: Kapıda Ödeme (CoD) Etkinleştir

en: Enable Cash on Delivery
tr: Kapıda Ödeme (CoD) Etkinleştir

en: Enable Cheque Payment
tr: Çekle Ödemeyi Etkinleştir

en: Enable Free Shipping
tr: Ücretsiz Kargo Etkin

en: Enable Mijireh Checkout
tr: Mijireh ile Ödemeyi Etkinleştir

en: Enable PayPal sandbox
tr: PayPal sandbox Etkinleştir

en: Enable PayPal standard
tr: PayPal Standart etkinleştir.

en: Enable WooCommerce CSS styles
tr: WooCommerce CSS stili etkin

en: Enable WooCommerce lightbox on the product page
tr: Ürün sayfasında Woocommerce lightbox etkinleştir

en: Enable coupon form on cart
tr: Sepette Kupon Formunu etkinleştir

en: Enable coupon form on checkout
tr: Ödeme/Çıkış sayfasındayken Kupon formunu etkinleştir

en: Enable coupons
tr: Kuponları Etkinleştir

en: Enable enhanced country select boxes
tr: Gelişmiş Ülke Seçimini Etkinleştir

en: Enable for shipping methods
tr: Nakliye Yöntemleri için etkinleştir

en: Enable free shipping
tr: Ücretsiz Kargoyu etkinleştir

en: Enable guest checkout (no account required)
tr: Misafir Satınalmalara İzin Ver (Hesap Açmak Gerekmeden)

en: Enable local delivery
tr: Yerel Teslimatı etkinleştir

en: Enable local pickup
tr: Mağazadan Teslimatı etkinleştir

en: Enable logging
tr: Kaydı Etkinleştir

en: Enable low stock notifications
tr: Düşük Stok bildirimi Etkinlleştir

en: Enable out of stock notifications
tr: Stokta Yok bildirimi Etkinleştir

en: Enable reviews
tr: İncelemelere izin ver

en: Enable shipping
tr: Kargo İşlemlerini Etkinleştir

en: Enable stock management
tr: Stok Yönetimini Etkinleştir

en: Enable taxes and tax calculations
tr: Vergi ve vergi hesaplamalarını Etkinleştir

en: Enable the "Demo Store" notice on your site
tr: Sitenizde " Demo Mağaza " uyarısını etkinleştirin.

en: Enable the SKU field for products
tr: Ürünler için Stok Kodu ( SKU ) alanını etkinleştir

en: Enable the dimension fields for products
tr: Ürünler için Boyutlar alanını etkinleştir

en: Enable the rating field on the review form
tr: İnceleme Formu'nda Oylamayı Etkinleştir

en: Enable the shipping calculator on the cart page
tr: Kargo hesaplamayı Sepet sayfasında Etkinleştir.

en: Enable the weight field for products
tr: Ürünler için Ağırlık alanını etkinleştir

en: Enable this email notification
tr: Bu email bilgilendirmesini Etkinleştir

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
tr: Kargo gerekmeyen veya kargo maliyeti olmayan ürün için bu seçeneği Etkinleştirin.

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
tr: Bu ürünün satın alınması üzerine indirilebilir bir dosyaya erişim yetkisi verilmesi halinde bu şeçeneği etkinleştirin.

en: Enable this option to feature this product.
tr: Bu ürünü Öneçıkarmak için bu özelliği etkinleştirin.

en: Enable this option to show the ShareDaddy button on the product page.
tr: Ürün Sayfasında ShareDaddy düğmesi yayınlamak için Etkinleştirin.

en: Enable this shipping method
tr: Bu Kargo Yöntemini Etkinleştir

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
tr: Bunu sadece ürünlerden birinin tek bir sipariş ile satın alınabilmesi için aktif edin.

en: Enable this to post order data to PayPal via a form instead of using a redirect/querystring.
tr: Paypal-e Sipariş Bilgilerini, yönlendirme veya sorgu ifadeleri yerine, bir Form aracılığı ile göndermek için bu seçeneği etkinleştirin.

en: Enable/Disable
tr: Etkin/Devredışı

en: Enabled
tr: Etkin

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
tr: Bu varyasyon için Stok Kodu girin yada ana ürünün Stok Kodunu kullanmak için boş bırakın

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
tr: E-Posta başlığında görünmesini istediğiniz resimin adresini girin.  Bunun için <a href="%s">Ortam Yükleyicisini</a> kullanabilirsiniz.

en: Enter a cost per order, e.g. 5.00. Leave blank to disable.
tr: Sipariş için bir Maliyet tutarı girin (örn: 5.00). Uygulamayacaksanız BOŞ bırakabilirsiniz.

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
tr: Kullanacağınız yeni bir Esas Sayfa belirleyin. Bir Esas Sayfa <strong>mutlaka</strong> belirlenmelidir yoksa WordPress varsayılan ayarları kullanır.

en: Enter a minimum fee amount. Fee's less than this will be increased. Leave blank to disable.
tr: Uygulanabilecek en düşük ücreti giriniz. Bunun altındaki tutarlar için fiyat bu seviyeye çıkarılacaktır. Devredışı bırakmak için boş bırakınız.

en: Enter a name for the new attribute term:
tr: Yeni Özellik terimi için bir isim verin.

en: Enter a new password below.
tr: Yeni bir Şifre belirleyin.

en: Enter a quantity to enable stock management for this variation, or leave blank to use the variable product stock options.
tr: Bu varyasyonda Stok Yönetimini etkinleştirmek için bir MİKTAR girin, yada, Değişken Ürün Stok Tercihlerini kullanmak isterseniz BOŞ bırakın.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
tr: Bir vergi oranı girin (%), ondalık kısımda 4 basamak kullanın.

en: Enter a username or e-mail address.
tr: Kullanıcı Adı veya Eposta

en: Enter a value
tr: Bir değer girin

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
tr: Bu varyasyon için bir ağırlık değeri girin yada ana ürünün ağırlık değerini kullanmak için boş bırakın

en: Enter an amount e.g. 2.99
tr: Bir miktar girin (ör: 2.99)

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
tr: Satın aldıktan sonra müşterinize gönderilecek bir not yazın (opsiyonel)

en: Enter one or more File Paths, one per line, to make this variation a downloadable product, or leave blank.
tr: Bu ürün vasyasyonunun İndirilebilir Ürün olması için, bir yada (her satıra sadece bir olacak şekilde) birden fazla Dosya Yolu belirtmeniz gerekir; aksi takdirde boş bırakınız.

en: Enter price
tr: Fiyat belirleyin

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
tr: Bu email için Alıcı(ları) belirleyin; 1den fazla alıcı için (,) ile ayırabilirsiniz. (Varsayılan: <code>%s</code>)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
tr: Metin veya dikme (|) ayracı ile ayrılmış özellikler girin.

en: Enter the external URL to the product.
tr: Ürünün harici bağlantı adresini girin.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
tr: İndirmenin Geçerli kalacağı Süreyi (gün) yazın, süresiz yetki için boş bırakın.

en: Enter your %1$sShareThis publisher ID%2$s to show social sharing buttons on product pages.
tr: Ürün sayfalarında sosyal paylaşım düğmelerinin görünmesi için, %1$sShareThis Yayıncı Kodu%2$s nuzu girin.

en: Equatorial Guinea
tr: Ekvator Ginesi

en: Eritrea
tr: Eritre

en: Error 404
tr: H A T A: 404

en: Esp&iacute;rito Santo
tr: Espirito Santo

en: Estonia
tr: Estonya

en: Ethiopia
tr: Etiyopya

en: Euros (&euro;)
tr: Euro (&euro;)

en: Exclude categories
tr: Hariç Kategoriler

en: Exclude products
tr: Hariç Ürünler

en: Excluding selected countries
tr: Seçilen Ülkeler hariç

en: Excluding tax
tr: Vergi HARİÇ

en: Expand all
tr: Tümünü Genişlet

en: Expiry date
tr: Süre Sonu

en: External/Affiliate
tr: Dışkaynak/Bağlantılı

en: External/Affiliate product
tr: Dış/Ortaklık Ürün

en: Falkland Islands
tr: Falkland Adaları

en: Faroe Islands
tr: Faroe Adaları

en: Featured
tr: Öne Çıkan

en: Featured Product
tr: Öneçıkan Ürün

en: Featured Products
tr: Öne Çıkanlar

en: Featured products
tr: Öneçıkan Ürünler

en: Fee Name
tr: Ödeme Adı

en: Fee Type
tr: Ücret Tipi

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%.
tr: Vergi hariç tutar. (Bir miktar veya oran girin; örn: 2.50 veya 5% ).

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%. Leave blank to disable.
tr: Vergi hariç Ücret. Bir değer (örn: 2.50) yada yüzde oranı (örn: 5%) girin. Devre dışı bırakmak için boş bırakın.

en: File %d
tr: Dosya %d

en: File %d: %s
tr: Dosya %d: %s

en: File Download Method
tr: Dosya İndirme Yöntemi

en: File Path
tr: Dosya Yolu

en: File not found
tr: Dosya bulunamadı

en: File paths (one per line)
tr: Dosya Yolu (her satırda sadece 1 tane)

en: File paths/URLs, one per line
tr: Dosya Yolu/bağlantısı (her satırda sadece 1 tane)

en: File paths:
tr: Dosya Yolu:

en: File was not found.
tr: Dosya Bulunamadı.

en: Filter
tr: Filtrele

en: Filter by price
tr: Fiyat Aralığı Filtresi

en: Finland
tr: Finlandiya

en: First Name
tr: İsim

en: First name
tr: Adı

en: Fixed amount
tr: Sabit miktar

en: Fixed amount per product
tr: Her bir Ürün başına Sabit miktar

en: Flat Rate
tr: Sabit Oran

en: Flat Rates
tr: Sabit Oranlar

en: Flat rate
tr: Sabit Oran

en: Flat rates let you define a standard rate per item, or per order.
tr: Sabit oranlar, kargo ücretlendirmesinde tek tek ürün veya toplam sipariş başına standart bir sabit oran belirlemenizi sağlar.

en: For more information:
tr: Daha detaylı bilgi için:

en: For your reference, your order details are shown below.
tr: Bilginiz olması açısından, Sipariş detaylarınız aşağıda gösterilmiştir.

en: Force Downloads
tr: İndirmeye Zorla

en: Force SSL
tr: SSL kullanmaya zorla

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (an SSL Certificate is required)
tr: Ödeme/çıkış sayfalarında SSL(https) kullanmaya zorla (geçerli bir SSl-sertifikası gerektirir).

en: Force secure checkout
tr: Güvenli Ödeme yöntemlerine zorla

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
tr: İndirme işlemlerini zorlamak bağlantıların gizli tutulmasını sağlar, ama bazı sunucular büyük dosyalarda istikrarsız davranabilir. Eğer destekleniyorsa; indirme hizmeti sunabilmek için (server requires <code>mod_xsendfile</code>) yerine <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> kullanılabilir.

en: Found in your order confirmation email.
tr: Sipariş Onay E-postasında bulunur.

en: France
tr: Fransa

en: Free
tr: Ücretsiz

en: Free Shipping
tr: Ücretsiz Kargo

en: Free Shipping Requires...
tr: Ücretsiz Kargo Koşulu :

en: Free!
tr: Ücretsiz!

en: French Guiana
tr: Fransız Guyanası

en: French Polynesia
tr: Fransız Poliznezyası

en: French Southern Territories
tr: Fransız Güney Bölgeleri

en: From:
tr: Fiyat:

en: Gambia
tr: Gambiya

en: Gateway
tr: Ödeme Yöntemi

en: Gateway Disabled
tr: Ödeme Yöntemi devre dışı

en: Gateway ID
tr: Ödeme Yöntemi ID

en: Gateway Testing
tr: Ödeme Ağgeçidi Testi

en: General
tr: Genel

en: General Details
tr: Genel Detaylar

en: General Options
tr: Genel Ayarlar

en: General settings such as your shop base, currency, and script/styling options which affect features used in your store.
tr: Genel Ayarlar: Mağazanızın yeri, Para birimi, kur, kod ve stil seçenekleri.

en: Generate report
tr: Rapor Oluştur

en: Georgia
tr: Gürcistan

en: Germany
tr: Almanya

en: Get started with Mijireh Checkout
tr: Mijireh ile Ödeme Yöntemi hakkında

en: Ghana
tr: Gana

en: Gibraltar
tr: Cebelitarık

en: Give the customer instructions for paying via BACS, and let them know that their order won't be shipping until the money is received.
tr: Banka Havalesi ile yapılacak ödemeler ile ilgili talimatları yazın. Gönderilen havalenin hesaba geçtiği tarafınızca teyit edilmedikçe siparişin geçerli olmayacağını, kargonun gönderilmeyeceğini bildirin.

en: Go to homepage &rarr;
tr: Anasayfaya git &rarr;

en: Good
tr: İyi

en: Google Analytics
tr: Google Analitik

en: Google Analytics ID
tr: Google Analitik ID

en: Google Analytics is a free service offered by Google that generates detailed statistics about the visitors to a website.
tr: Google Analytics, Google'ın kullanıcıları için bir sitenin ziyaretçilerine dair detaylı istatistiki bilgiler sunan ücretsiz bir hizmetidir.

en: Grant Access
tr: Erişim Yetkisi

en: Grant access to downloadable products after payment
tr: Ödeme yapıldıktan sonra İndirilebilir Ürünlere erişim sağla

en: Greatest discount amount
tr: En Yüksek İndirim Tutarı

en: Greece
tr: Yunanistan

en: Greenland
tr: Grönland

en: Grouped
tr: Gruplu

en: Grouped product
tr: Gruplandırılmış Ürün

en: Grouping
tr: Gruplama

en: Guest
tr: Misafir

en: Guinea
tr: Gine

en: Guinea-Bissau
tr: Gine-Bissau Cumhuriyeti

en: HTML template
tr: HTML Şablon

en: Handling Fee
tr: Kargo Ücreti

en: Hard Crop
tr: Sabit Kırpma

en: Have a coupon?
tr: Kuponunuz var mı?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
tr: Müşterilerinizin ödemeyi Teslimat anında Nakit (veya bir diğer yolla) yapması yöntemidir.

en: Header Image
tr: Başlık Görseli

en: Height
tr: Yükseklik

en: Hello, <strong>%s</strong>. From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">change your password</a>.
tr: Merhaba, <strong>%s</strong>. Hesabım sayfanızdan geçmiş siparişlerinizi görebilir, fatura ve kargo adreslerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca <a href="%s">şifrenizi de değiştirebilirsiniz</a>.

en: Hello, a note has just been added to your order:
tr: Merhaba, siparişinize bir not eklendi:

en: Here you can customise the way WooCommerce emails appear.
tr: WooCommerce bilgi e-postalarının görüntülenmesine dair özelleştirmeler.

en: Here you can set up your store and customise it to fit your needs. The sections available from the settings page include:
tr: Bu kısımda; mağazanızı kurup kendi ihtiyaç ve imkanlarınıza göre düzenleyebilirsiniz. Ayarlar Sayfasında ulaşılabilecek bölümler şu şekildedir:

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
tr: Vergi Oranlarını içeren bir CSV dosyasını kullanarak Mağazanıza yeni vergi oranları ekleyebilirsiniz: Yüklemek için *.csv dosyanızı seçin ve  "Upload file and import" ile aktarın.

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
tr: Son %s siparişiniz tamamlandı. Sipariş Detayları aşağıda bilginize sunulmuştur:

en: Hidden
tr: Gizli

en: Hide free products
tr: Ücretsiz Ürünleri Gizle

en: Hide if cart is empty
tr: Sepet boş ise sakla

en: Hide out of stock items from the catalog
tr: Stokta olmayan ürünleri katalogta gösterme

en: Hide shipping costs until an address is entered
tr: Geçerli bir adres girilene kadar Kargo Masraflarını Gizle

en: Hide template
tr: Şablonu Gizle

en: Highlight
tr: Vurgulama

en: Home URL
tr: Anasayfa URL

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
tr: Hong Kong Doları (&#36;)

en: How many times this coupon can be used before it is void.
tr: Bu kupon toplam kaç adet kullanım için geçerlidir

en: How to calculate delivery charges
tr: Teslimat masrafları nasıl hesaplanacak

en: Hungarian Forint
tr: Macar Forinti

en: Hungary
tr: Macaristan

en: I have read and accept the
tr: Okudum ve Onayladım:

en: IPN payment completed
tr: IPN ödeme tamamlandı

en: Iceland
tr: İzlanda

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
tr: Eğer Kapıda Ödeme sadece bazı yöntemler için geçerli olacaksa, burada belirleyebilirsiniz. Tüm yöntemlerde geçerli olması için boş bırakmanız yeterli.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed for this product and variations. If enabled, stock quantity can go below 0.
tr: Eğer Stok Yönetimi yapılıyorsa, bu ürün ve varyasyonları için ÖN-SİPARİŞ (backorder) yapılıp/yapılmamasını kontrol eder. Etkinleştirilirse, stok miktarları 0-ın altına inebilir.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
tr: Eğer bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız, bu e-postayı önemsemeyin ve hiç bir işlem yapmayın. Herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

en: If you are having problems, or to assist us with support, please check the status page to identify any problems with your configuration:
tr: Eğer sorunlar yaşıyorsanız, veya destek konusunda yardım talebiniz varsa; lütfen kendi yapılandırma ayarlarınızdaki hataları tespit edebilmek için öncelikle DURUM sayfasını kontrol ediniz.

en: If you come across a bug, or wish to contribute to the project you can also <a href="%s">get involved on GitHub</a>.
tr: Bir hata ile karşılaşırsanız veya projeye katkı vermek isterseniz <a href="%s">GitHub Sistemi</a>nde takip edebilirsiniz.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
tr: Eğer KOŞULLAR sayfası belirlerseniz, son aşamada Sipariş Tamamlamak için Müşterilerinizin Kabul Etmeleri istenecektir.

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
tr: Eğer bizimle daha önce alışveriş yaptı iseniz, lütfen aşağıdaki kutucuklara ilgili detayları doldurunuz. Eğer ilk kez işlem yapıyorsanız lütfen Fatura ve Nakliye Bölümü'ne devam ediniz.

en: If you require assistance or wish to make alternate arrangements please contact us.
tr: Yardıma ihtiyacınız veya alternatif düzenleme talebiniz varsa, lütfen bizimle irtibata geçin.

en: Image
tr: Resim

en: Image Options
tr: Resim Seçenekleri

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
tr: <strong>Vergi Oranları</strong>nı CSV dökümanından mağazanıza İçe Aktarın.

en: Import Tax Rates
tr: Vergi Oranlarını İçe Aktar

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates and skipped <strong>%s</strong>.
tr: İçe Aktarma tamamlandı: Aktarılan Vergi Oranları: <strong>%s</strong> , Atlanan: <strong>%s</strong>

en: In stock
tr: Stokta

en: In stock?
tr: Stokta?

en: Including tax
tr: Vergi DAHİL

en: Increase Line Stock
tr: Satır stoğunu Artır

en: Increase by (fixed amount or %):
tr: Artış (sabit miktar veya % oran):

en: India
tr: Hindistan

en: Individual use
tr: Bireysel Kullanım

en: Indonesia
tr: Endonezya

en: Insert Shortcode
tr: Kısakod Ekle

en: Install WooCommerce Pages
tr: WooCommerce Sayfalarını Yükle

en: Installed payment gateways are displayed below. Drag and drop payment gateways to control their display order on the checkout.
tr: Yüklenmiş Ödeme Yöntemleri aşağıda görüntülenmiştir. Önyüzde, Ödeme/Çıkış sayfasındaki sıralamalarını belirlemek için Sürükle/Bırak yöntemi ile düzenleyebilirsiniz.

en: Installed plugins
tr: Yüklenmiş Eklentiler

en: Instructions
tr: Talimatlar

en: Instructions that will be added to the thank you page.
tr: Teşekkür Sayfasına eklenecek Talimatlar

en: Integration
tr: Entegrasyon

en: International Delivery
tr: Uluslararası Kargo

en: International delivery based on flat rate shipping.
tr: Sabit oranlı/fiyatlı gönderime dayalı Uluslararası Kargo

en: Invalid coupon
tr: Geçersiz Kupon

en: Invalid download.
tr: İndirme geçersiz.

en: Invalid email address.
tr: Geçersiz e-posta adresi.

en: Invalid email/username.
tr: E-posta/Kullanıcı adı geçersiz.

en: Invalid key
tr: Geçersiz anahtar

en: Invalid order.
tr: Geçersiz sipariş.

en: Invalid payment method.
tr: Geçersiz Ödeme Yöntemi.

en: Invalid shipping method.
tr: Geçersiz Kargo Yöntemi

en: Invalid username or e-mail.
tr: Geçersiz Kullanıcı Adı / E-posta.

en: Inventory
tr: Stok

en: Inventory Options
tr: Stok Seçenekleri

en: Invoice Prefix
tr: Fatura Ön-eki

en: Invoice for order {order_number}
tr: {order_number} numaralı sipariş için Fatura

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
tr: {order_date} tarihli {order_number} numaralı sipariş için Fatura

en: Iran
tr: İran

en: Iraq
tr: Irak

en: Isle of Man
tr: İnsan Adası

en: Israel
tr: İsrail

en: Israeli Shekel
tr: İsrail Shekel

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
tr: Devam etmeden önce Veritabanınızı yedeklemenizi önemle hatırlatırız. Yine de güncellemeyi şimdi çalıştırmak istediğinizden emin misiniz?

en: Italy
tr: İtalya

en: Item
tr: Ürün

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
tr: Ürün: #%s için stok miktarı %s 'ten  %s 'e arttırıldı.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
tr: Ürün: #%s için stok durumu %s 'ten %s 'e azaltıldı.

en: Ivory Coast
tr: Fildişi Sahilleri

en: Jamaica
tr: Jamaika

en: Japan
tr: Japonya

en: Japanese Yen (&yen;)
tr: Japon Yeni (&yen;)

en: Join for free
tr: Ücretsiz, katılın

en: Jordan
tr: Ürdün

en: Kazakhstan
tr: Kazakistan

en: Kuwait
tr: Kuveyt

en: Kyrgyzstan
tr: Kırgızistan

en: L/W/H
tr: e/b/y

en: Label:
tr: Etiket:

en: Last Name
tr: Soyisim

en: Last name
tr: Soyadı

en: Last warning, are you sure?
tr: Son kararınız mı? Emin misiniz?

en: Latvia
tr: Letonya

en: Learn more
tr: Detay Bilgi

en: Learn more about WooCommerce and Mijireh
tr: WooCommerce ve Mijireh hakkında daha fazla bilgi alın

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
tr: Sınırsız İndirim tekrarı için boş bırakın.

en: Lebanon
tr: Lübnan

en: Left
tr: Sol

en: Left (with space)
tr: Sol ( boşluk ver )

en: Length
tr: Uzunluk

en: Lesotho
tr: Lesoto

en: Let the customer know the payee and where they should be sending the cheque to and that their order won't be shipping until you receive it.
tr: Çekle Ödeme yapılabilmesi için gereken; Alıcı adı, ünvanı, adresi vs. gibi talimatları yazın ve gönderilen çekin hesaba geçmeden siparişin geçerli olmayacağını, kargonun gönderilmeyeceğini bildirin.

en: Liberia
tr: Liberya

en: Liechtenstein
tr: Lihtenştayn

en: Limit Quantity
tr: Miktar Sınırlama

en: Limit the purchasable quantity of downloadable-virtual items to 1
tr: İndirilebilir/sanal ürünlerin satın alınabilecek miktarını 1 ile sınırla

en: Line subtotals are before pre-tax discounts, totals are after.
tr: Satır-toplamları vergi-öncesi indirimleri, ana-toplam ise vergi-sonrası indirimleri kapsar.

en: Link all variations
tr: Tüm varyasyonları Bağla

en: Linked Products
tr: Bağlantılı Ürünler

en: List
tr: Liste

en: List additonal tax classes below (1 per line). This is in addition to the default <code>Standard Rate</code>. Tax classes can be assigned to products.
tr: İlave Vergi Sınıflarını aşağıya listeleyebilirsiniz (her satıra 1 adet). Varsayılan <code>Standard Oran</code>'a ekleneceklerdir. Vergi sınıfları, ürünlerle ilişkilendirilebilirler.

en: Lithuania
tr: Litvanya

en: Load billing address
tr: Fatura Adresi Yükle

en: Load shipping address
tr: Kargo Adresi Yükle

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
tr: Müşterinin Fatura Adresi yüklensin mi? Yeni girilmiş fatura bilgisi varsa, onları silecektir.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
tr: Müşterinin Kargo Adresi yüklensin mi? Yeni girilmiş kargo bilgisi varsa, onları silecektir.

en: Local Delivery
tr: Yerel Teslimat

en: Local Pickup
tr: Mağazadan Teslim

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
tr: Yerel Teslimat, siparişlerin yerel olarak teslim edildiği kargo yöntemidir.

en: Local pickup is a simple method which allows the customer to pick up their order themselves.
tr: Mağazadan Teslimat, müşterilerin siparişlerini kendileri mağazaya gelerek teslim aldıkları basit bir teslimat yöntemidir.

en: Localisation
tr: Yerelleştirme

en: Log directory (<code>woocommerce/logs/</code>) is not writable. Logging will not be possible.
tr: Kayıt klasörü (<code>woocommerce/logs/</code>) yazma yetkisi yok. Kayıt tutmak mümkün değil.

en: Log directory is writable.
tr: Kayıt klasörü yazılabilir.

en: Log in
tr: Giriş

en: Log into your google analytics account to find your ID. e.g. <code>UA-XXXXX-X</code>
tr: Google Analytics kodunuzu öğrenmek için hesabınıza giriş yapmanız gerekebilir. örn:<code>UA-XXXXX-X</code>

en: Logged in title:
tr: Giriş Başlığı:

en: Logged out title:
tr: Çıkış Başlığı:

en: Login
tr: Giriş

en: Login &rarr;
tr: Giriş &rarr;

en: Logout
tr: Çıkış

en: Logout link
tr: Çıkış Bağlantısı

en: Lost Password
tr: Şifremi Kaybettim

en: Lost Password Page
tr: Kayıp Şifre Sayfası

en: Lost Password?
tr: Şifrenizi mi unuttunuz?

en: Lost password?
tr: Şifrenizi mi unuttunuz?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
tr: Şifrenizi mi Unuttunuz? Lütfen Kullanıcı Adı veya E-posta'nızı giriniz. Yeni şifre oluşturmanız için kayıtlı adresinize bir e-posta gönderilecektir.

en: Low Stock Threshold
tr: Düşüt Stok Eşiği

en: Low stock
tr: Düşük Stok Değeri

en: Luxembourg
tr: Lüksemburg

en: LxWxH in decimal form
tr: Boyutlar ExBxY (ondalık formatta)

en: Macao S.A.R., China
tr: Makao

en: Macedonia
tr: Makedonya Cumhuriyeti

en: Madagascar
tr: Madagaskar

en: Make a duplicate from this product
tr: Bu ürünün bir Kopyasını Oluştur

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order wont be shipped until the funds have cleared in our account.
tr: Ödemeyi bilgileri verilen Banka Hesabımıza yatırın. Lütfen ilgili Sipariş Numarasını havale dekontunun açıklama kısmına yazınız. Siparişiniz abanka havalesi onaylanmadıkça işleme alınmayacaktır.

en: Malawi
tr: Malavi

en: Malaysia
tr: Malezya

en: Malaysian Ringgits (RM)
tr: Malezya ringgiti (MYR)

en: Maldives
tr: Maldivler

en: Manage Stock
tr: Stok Yönet

en: Manage stock?
tr: Stok Yönetimi?

en: Mark completed
tr: Tamamlandı olarak işaretle

en: Mark processing
tr: İşleniyor olarak işaretle

en: Marshall Islands
tr: Marshall Adaları

en: Martinique
tr: Martinik

en: Mauritania
tr: Moritanya

en: Max price
tr: En Yüksek Fiyat

en: Menu order
tr: Menü sıralaması

en: Method ID
tr: Yöntem ID

en: Method Title
tr: Yöntem Başlığı

en: Method availability
tr: Yöntem Uygunluğu

en: Method:
tr: Yöntem:

en: Mexican Peso (&#36;)
tr: Meksika Pesosu (&#36;)

en: Mexico
tr: Meksika

en: Micronesia
tr: Mikronezya

en: Mijireh Checkout
tr: Mijireh ile Ödeme

en: Mijireh error:
tr: Mijireh hatası:

en: Min price
tr: En Düşük Fiyat

en: Minimum Fee
tr: Asgari Tutar

en: Minimum Order Amount
tr: Minimum Sipariş Miktarı

en: Minimum amount
tr: En az Tutar

en: Moldova
tr: Moldova Cumhuriyeti

en: Monaco
tr: Monako

en: Mongolia
tr: Moğolistan

en: Montenegro
tr: Karadağ

en: Month
tr: Aylık

en: Monthly Sales
tr: Aylık Satışlar

en: Monthly discounts by coupon
tr: Kupon ile İndirimler (Aylık)

en: Monthly sales by category
tr: Aylık Satışlar (kategorilere göre)

en: Monthly sales for year
tr: Yıl için Aylık Satışlar

en: More functionality and gateway options available via <a href="%s" target="_blank">WC official extensions</a>.
tr: Daha fazla özellik ve Ödeme Sistemi için <a href="%s" target="_blank">WC resmi eklentileri</a> sayfalarına gözatabilirsiniz.

en: Morocco
tr: Fas

en: Most popular coupons
tr: En yaygın kuponlar

en: Move this item to the Trash
tr: Çöpe Gönder

en: Move to Trash
tr: Çöpe Gönder

en: Mozambique
tr: Mozambik

en: Multipart
tr: Çok-parçalı

en: Municipality
tr: Belediye

en: Must be logged in to download files
tr: Dosya indirebilmek için Kullanıcı Girişi yapılması gerekir

en: My Account
tr: Hesabım

en: My Account &rarr;
tr: Hesabım &rarr;

en: My Account Page
tr: Hesabım Sayfası

en: My Address
tr: Adresim

en: My Addresses
tr: Adreslerim

en: My account
tr: Hesabım

en: N/A
tr: yok

en: Name
tr: İsim

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
tr: (Önyüzde görüntülenecek haliyle) Özellik İsmi

en: Namibia
tr: Namibya

en: Net profit
tr: Net Kâr

en: Netherlands
tr: Hollanda

en: Netherlands Antilles
tr: Hollanda Antilleri

en: Never
tr: Hiç Bir Zaman

en: Never show stock amount
tr: Stok Miktarını ASLA Gösterme

en: New
tr: Yeni

en: New Caledonia
tr: Yeni Kaledonya

en: New Coupon
tr: Yeni Kupon

en: New Order
tr: Yeni Sipariş

en: New Order status Name
tr: Yeni Sipariş Durumu Adı

en: New Product
tr: Yeni Ürün

en: New Product Category Name
tr: Yeni Ürün Kategorisi Adı

en: New Product Tag Name
tr: Yeni Ürün Etiketi Adı

en: New Products
tr: Yeni Ürünler

en: New Shipping Class Name
tr: Yeni Kargo Sınıfı Adı

en: New South Wales
tr: Yeni Güney Galler

en: New Territories
tr: Yeni Bölgeler

en: New Variation
tr: Yeni Varyasyon

en: New Zealand
tr: Yeni Zelanda

en: New Zealand Dollar (&#36;)
tr: Yeni Zelanda Doları (&#36;)

en: New account
tr: Yeni Hesap

en: New customer order
tr: Yeni Müşteri Siparişi

en: New order
tr: Yeni Sipariş

en: New order emails are sent when an order is received/paid by a customer.
tr: Yeni Sipariş Emaili, müşteri tarafından bir sipariş sonlandırılıp/ödendiği zaman gönderilir.

en: New password
tr: Yeni şifre

en: New products
tr: Yeni ürün

en: New products added to %s
tr: %s yeni ürünler eklendi

en: New products tagged %s
tr: Yeni Ürün Etiketi, %s

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
tr: Sonraki <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Nicaragua
tr: Nikaragua

en: Niger
tr: Nijer

en: Nigeria
tr: Nijerya

en: No
tr: Hayır

en: No Coupons found
tr: Kupon bulunamadı

en: No Coupons found in trash
tr: Silinmiş Kupon yok

en: No Orders found
tr: Sipariş bulunamadı

en: No Orders found in trash
tr: Silinmiş bir sipariş yok

en: No Products found
tr: Ürün bulunamadı

en: No Products found in trash
tr: Silinmiş ürün yok.

en: No Variations found
tr: Varyasyon Bulunamadı

en: No Variations found in trash
tr: Silinmiş varyasyon yok.

en: No address
tr: Adres Yok.

en: No attributes currently exist.
tr: Özellik yok.

en: No billing address set.
tr: Fatura Adresi tanımlanmadı.

en: No categories
tr: Hiç bir Kategori

en: No coupons found
tr: Kupon Bulunamadı.

en: No customer selected
tr: Müşteri seçilmedi

en: No default
tr: Varsayılan yok

en: No minimum
tr: Alt Sınır yok

en: No product categories exist.
tr: Ürün Kategorisi yok!

en: No product to duplicate has been supplied!
tr: Kopyasını Çoğaltmak için herhangi bir ürün seçilmedi!

en: No products are low in stock.
tr: Stok Değeri düşük ürün yok.

en: No products are out in stock.
tr: Stokta Tükenmiş ürün yok

en: No products found
tr: Ürün bulunamadı

en: No products found which match your selection.
tr: Arama kriterlerinize uygun ürün bulunamadı.

en: No products in the cart.
tr: Sepetiniz boş.

en: No sales :(
tr: Satış yok :(

en: No shipping address set.
tr: Kargo Adresi tanımlanmadı.

en: No shipping class
tr: Nakliye Sınıfı yok

en: No shipping methods were found; please recalculate your shipping and enter your state/county and zip/postcode to ensure there are no other available methods for your location.
tr: Herhangi bir Kargo/Nakliye yöntemi bulunamadı. Lütfen konumunuza uygun başka bir yöntem bulunmadığına emin olmak için şehir ve posta kodu bilgilerinizi tekrar girerek Kargo/Nakliye tutarlarını yeniden hesaplatınız.

en: No variations added
tr: Varyasyon eklenmedi

en: No, I will enter prices exclusive of tax
tr: Hayır, fiyatları VERGİ HARİÇ gireceğim.

en: None
tr: Yok

en: Norfolk Island
tr: Norfolk Adası

en: North Carolina
tr: Kuzey Carolina

en: North Dakota
tr: Kuzey Dakota

en: North Korea
tr: Kuzey Korea

en: Northern Mariana Islands
tr: Kuzey Mariana Adaları

en: Northern Territory
tr: Kuzey Bölgesi

en: Norway
tr: Norveç

en: Norwegian Krone
tr: Norveç Kronu

en: Not that bad
tr: Kötü değil

en: Note
tr: NoT

en: Note added to your {blogname} order from {order_date}
tr: {blogname} üzerinden yaptığınız {order_date} tarihli siparişinize bir not eklendi

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
tr: Not: Siparişteki ürünler için, sipariş durumu işleniyor/tamamlandı olarak değiştirildiğinde, indirme yetkileri de otomatik olarak düzenlenecektir.

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
tr: NOT: Kargo ve vergiler yaklaşık olarak %s ve çıkış işlemleri sırasında Fatura ve Kargo Adresinize göre yeniden hesaplanarak güncellenecektir.

en: Note: The shop page has children - child pages will not work if you enable this option.
tr: NOT: Eğer bu seçeneği etkinleştirirseniz; Mağaza sayfanızın alt sayfaları çalışmayacaktır.

en: Note: if you edit quantities or remove items from the order you will need to manually update stock levels.
tr: Not: Eğer sipariş miktarlarını değiştirecek veya ürünleri çıkaracak olursanız, stok durumlarını manüel olarak düzeltmeniz gerekecektir.

en: Notifications
tr: Uyarılar

en: Number of Decimals
tr: Ondalık/Kesir basamak sayısı

en: Number of products to show:
tr: Gösterilecek Ürün Sayısı:

en: Number of sales
tr: Satış Adeti

en: OK
tr: Tamam

en: OR
tr: VEYA

en: OR enter path to file:
tr: VEYA dosya yolunu belirtin:

en: Oman
tr: Umman

en: On Sale
tr: İndirimdekiler

en: On-Hold
tr: Askıda

en: Only %s left in stock
tr: Sadece %s Adet kaldı

en: Only ship to the users billing address
tr: Kargoyu sadece Fatura Adresine Gönder

en: Only show children for the current category
tr: Sadece geçerli kategori için alt-kategorileri göster

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
tr: Sadece miktarlar azaldığında Stokları göster örn: "Sadece 2 Adet kaldı" veya "Stokta"

en: Optional extra shipping options with additional costs (one per line). Example: <code>Option Name|Cost|Per-order (yes or no)</code>. Example: <code>Priority Mail|6.95|yes</code>. If per-order is set to no, it will use the "Calculation Type" setting.
tr: İlave maliyetler getiren opsiyonel ekstra Kargo Seçenekleri (her satıra 1 adet). Şablon detayı: <code>Kargo Yöntemi İsmi|Maliyet|Sipariş başına mı (yes VEYA no)?</code>. Örnek Uygulama:: <code>Acil Hava Kurye|19.99|yes</code>. Eğer sipariş başına maliyet uygulanmayacaksa  HESAPLAMA TİPİ ayarları kullanılacaktır.

en: Optionally enter a description for this coupon for your reference.
tr: Kendinize referans olması açısından bu kupon için bir açıklama belirleyebilirsiniz.

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
tr: Kullanmak istediğiniz Sayfa Stilinizi belirleyebilirsiniz. Bunlar PayPal hesabınızda tanımlanmıştır.

en: Optionally enter your bank details below for customers to pay into.
tr: Dilerseniz, müşterilerin ödeme yapabilmeleri için Banka Hesap Bilgilerinizi aşağıya ekleyebilirsiniz.

en: Options concerning stock and stock notices.
tr: Stok değerleri ve Stok uyarıları ile ilgili ayarlar.

en: Options concerning tax, including international and local tax rates.
tr: Yerel veya Uluslarası vergi oranlarını da içerecek şekilde Vergi konularını ilegilendiren ayarlar.

en: Options for how things like price, images and weights appear in your product catalog.
tr: Ürün gösterimlerinde resimlerin, fiyatların ve ağırlık gibi teknik özelliklerin nasıl görüntüleneceğinin ayarları.

en: Order
tr: Sipariş

en: Order %s
tr: Sipariş %s

en: Order %s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
tr: Sipariş %s Ödemesi İade Edildi olarak işaretlenmiş - PayPay gerekçe kodu: %s

en: Order %s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
tr: Siparişiniz: %s  ( %s tarihli) için durum: &ldquo;%s&rdquo;

en: Order &ndash; %s
tr: Sipariş &ndash; %s

en: Order <mark class="order-number">%s</mark> made on <mark class="order-date">%s</mark>
tr: Sipariş No: <mark class="order-number">%s</mark> , Sipariş Tarihi: <mark class="order-date">%s</mark>

en: Order Actions
tr: Sipariş İşlemleri

en: Order Again
tr: Tekrar Sipariş Et

en: Order Data
tr: Siperiş Bilgileri

en: Order Date:
tr: Sipariş Tarihi:

en: Order Details
tr: Sipariş Detayları

en: Order Discount
tr: Sipariş İndirimi

en: Order Discount:
tr: Sipariş İndirimi:

en: Order ID
tr: Şipariş ID

en: Order Items
tr: Sipariş kalemleri

en: Order Notes
tr: Sipariş Notları

en: Order Received
tr: Sipariş Alındı

en: Order Statuses
tr: Sipariş Durumları

en: Order Total
tr: Sipariş Toplamı

en: Order Total:
tr: Sipariş Tutarı:

en: Order Totals
tr: Sipariş Toplamları

en: Order Updates
tr: Sipariş Güncellemeleri

en: Order by
tr: Sırala:

en: Order by:
tr: Sıralama Koşulu:

en: Order cancelled by customer.
tr: Sipariş müşteri tarafından iptal edildi.

en: Order complete emails are sent to the customer when the order is marked complete and usual indicates that the order has been shipped.
tr: Tamamlanmış Sipariş Email-i, sipariş durumu tamamlandı olarak değiştirildiğinde gönderilir ve genellikle siparişin hazırlanarak kargoya verildiğini belirtir.

en: Order date: %s
tr: Sipariş Tarihi: %s

en: Order draft updated.
tr: Sipariş Taslağı Güncellendi.

en: Order item stock reduced successfully.
tr: Siparişteki ürünlerin Stokları başarıyla eksiltilmiştir.

en: Order notes
tr: Sipariş Notları

en: Order number: %s
tr: Sipariş Numarası: %s

en: Order refunded/reversed
tr: Sipariş ödemesi iade/geri döndü

en: Order restored to revision from %s
tr: Sipariş %s revizyona onarıldı.

en: Order saved.
tr: Sipariş Kaydedildi.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
tr: Sipariş Tarifeye alındı: <strong>%1$s</strong>.

en: Order status
tr: Sipariş Durumu

en: Order status changed by bulk edit:
tr: Sipariş Durumları Toplu İşlemle değiştirildi:

en: Order status changed from %s to %s.
tr: Sipariş Durumu: %s den %s e değişti.

en: Order status:
tr: Sipariş Durumu:

en: Order status: <mark class="order-status">%s</mark>
tr: >Sipariş Durumu: <mark class="order-status">%s</mark>

en: Order statuses
tr: Sipariş Durumları

en: Order submitted.
tr: Sipariş İletildi.

en: Order total:
tr: Sipariş Toplamı:

en: Order tracking
tr: Sipariş Takip

en: Order updated.
tr: Sipariş Güncellendi.

en: Order {order_number} details
tr: {order_number} numaralı Siparişinizin Detayları

en: Order:
tr: SİPARİŞ NO:

en: Order: %s
tr: Sipariş: %s

en: Orders
tr: Siparişler

en: Orders can also be added from this section if you want to set them up for a customer manually.
tr: Bir müşteri için sipariş girişini kendiniz manüel olarak yapmak isterseniz, bu bölmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

en: Other
tr: Diğer

en: Our Details
tr: Banka Bilgilerimiz

en: Out Of Stock Threshold
tr: Stokta Yok Eşiği

en: Out Of Stock Visibility
tr: Stokta Yok Görüntüleme

en: Out of stock
tr: Stokta Yok

en: Output ShareDaddy button?
tr: ShareDaddy düğmesi ?

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: PHP Version
tr: PHP Versiyonu

en: Page
tr: Sayfa

en: Page Setup
tr: Sayfa Ayarları

en: Page Style
tr: Sayfa Stili

en: Page contents: [woocommerce_cart]
tr: Sayfadaki kısa-kod: [woocommerce_cart]

en: Page contents: [woocommerce_change_password] Parent: "My Account"
tr: Sayfadaki kısa-kod: [woocommerce_change_password] Üst-Sayfa: HESABIM

en: Page contents: [woocommerce_checkout]
tr: Sayfadaki kısa-kod:: [woocommerce_checkout]

en: Page contents: [woocommerce_edit_address] Parent: "My Account"
tr: Sayfadaki kısa-kod: [woocommerce_edit_address] Üst-Sayfa: HESABIM

en: Page contents: [woocommerce_lost_password] Parent: "My Account"
tr: Sayfa İçeriği: [woocommerce_lost_password] Üst-sayfa: "Hesabım"

en: Page contents: [woocommerce_my_account]
tr: Sayfadaki kısa-kod: [woocommerce_my_account]

en: Page contents: [woocommerce_pay] Parent: "Checkout"
tr: Sayfadaki kısa-kod: [woocommerce_pay] Üst-Sayfa: KASA-ÖDEME

en: Page contents: [woocommerce_thankyou] Parent: "Checkout"
tr: Sayfadaki kısa-kod: [woocommerce_thankyou] Üst-Sayfa: KASA-ÖDEME

en: Page contents: [woocommerce_view_order] Parent: "My Account"
tr: Sayfadaki kısa-kod: [woocommerce_view_order] Üst-Sayfa: HESABIM

en: Page does not contain the shortcode: %s
tr: Sayfada olması gereken kısakod eksik: %s

en: Page not set
tr: Sayfa ayarlanmadı

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Palestinian Territory
tr: Filistin

en: Papua New Guinea
tr: Papua Yeni Gine

en: Para&iacute;ba
tr: Paraiba

en: Parent
tr: Üst

en: Parent Coupon
tr: Üst-Kupon

en: Parent Order status
tr: Üst Sipariş Durumu

en: Parent Order status:
tr: Üst Sipariş Durumu:

en: Parent Orders
tr: Üst-Siparişler

en: Parent Product
tr: Üst-Ürün

en: Parent Product Category
tr: Üst-Ürün Kategorisi

en: Parent Product Category:
tr: Üst-Ürün Kategorisi:

en: Parent Product Tag
tr: Üst-Ürün Etiketi

en: Parent Product Tag:
tr: Üst-Ürün Etiketi:

en: Parent Shipping Class
tr: Üst-Kargo Sınıfı

en: Parent Shipping Class:
tr: Üst-Kargo Sınıfı:

en: Parent Variation
tr: Üst-Varyasyon

en: Password
tr: Şifre

en: Password Reset Instructions
tr: Şifre Sıfırlama işlemleri

en: Password Reset for {blogname}
tr: {blogname} için Şifre Sıfırlama

en: Password is required.
tr: Şifre zorunludur.

en: Passwords do not match.
tr: Şifreleriniz birbirleriyle eşleşmiyor.

en: Pay
tr: Ödeme

en: Pay Page
tr: Ödeme Sayfası

en: Pay for order
tr: Sipariş için Ödeme

en: Pay securely with you credit card.
tr: Kredi Kartınızı güvenle kullanabilirsiniz.

en: Pay via PayPal
tr: PayPal ile Ödeme

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account
tr: PayPal aracılığıyla Ödeme, PayPal hesabınız yoksa bile Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

en: PayPal Email
tr: PayPal E-posta Adresiniz

en: PayPal allows us to send 1 address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
tr: PayPal sadece tek 1 adres bilgisi gönderilmesine izin verir. Kargo Etiketleri için PayPal detaylarını kullanıyorsanız, Fatura Adresi yerine Kargo Adresini göndermek isteyebilirsiniz.

en: PayPal does not support your store currency.
tr: PayPal, mağazanıza seçtiğiniz Para Birimi'ni desteklemiyor.

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
tr: Deneme ödemeleri/işlemleri için PayPal sandbox kullanabilir. <a href="%s">Buradan</a> bir Geliştirici hesabı oluşturabilirsiniz.

en: PayPal standard works by sending the user to PayPal to enter their payment information.
tr: PayPal Standart Ödeme Sistemi, ödeme bilgilerini girmek ve ödemeyi tamamlamak için müşteriyi PayPal sayfasına yönlendirir.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
tr: PayPal adresleri karşılaştırarak onaylamak isteyecektir, bu nedenle bu ayar hatalara neden olabilir (etkinleştirilmemesi tavsiye edilir).

en: Paying Customer?
tr: Cari Müşteri?

en: Payment %s via IPN.
tr: %s IPN ile Ödeme.

en: Payment Gateways
tr: Ödeme Araçları

en: Payment Method:
tr: Ödeme Yöntemi:

en: Payment Methods
tr: Ödeme Yöntemleri

en: Payment for order %s refunded/reversed
tr: Sipariş %s için Ödeme, geri döndü / iade edildi

en: Payment method description that the customer will see on your website.
tr: Sitenizde müşterilerinizin göreceği Ödeme Yöntemi Açıklaması

en: Payment method title that the customer will see on your website.
tr: Sitenizde müşterilerinizin göreceği Ödeme Yöntemi Başlığı

en: Payment method:
tr: ÖDEME YÖNTEMİ:

en: Payment to be made upon delivery.
tr: Ödeme teslimat anında gerçekleştirilecektir.

en: Pending
tr: Bekliyor

en: Per Class - charge shipping for each shipping class in an order
tr: Sınıf bazında - kargo ücreti siparişteki her Kargo Sınıfı için ayrı hesaplanır

en: Per Item - charge shipping for each item individually
tr: Parça bazında - kargo her ürün için ayrı hesaplanır

en: Per Order - charge shipping for the entire order as a whole
tr: Sipariş bazında - tüm siparişi tek bir bütün olarak değerlendirerek kargo hesaplanır

en: Percent of orders containing coupons
tr: Kupon içeren Siparişlerin Oranı

en: Percentage of cart total
tr: Sepet Toplamının yüzdesi

en: Perfect
tr: Mükemmel

en: Philippine Pesos
tr: Filipin Pesosu

en: Philippines
tr: Filipinler

en: Phone
tr: Telefon

en: Pipe separate terms
tr: Dikme ( | ) ayracını kullanın.

en: Pitcairn
tr: Pitcairn Adası

en: Place order
tr: Siparişi Onayla

en: Plain text
tr: Düz Metin

en: Plain text template
tr: Düz Metin Şablon

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
tr: Lütfen satın alma işleminizi yineleyiniz veya hesap sayfanıza gidiniz.

en: Please attempt your purchase again.
tr: Lütfen satın alma işleminizi tekrarlayınız.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
tr: Lütfen sepetinize eklemek için bir ürün seçiniz &hellip;

en: Please choose product options&hellip;
tr: Lütfen ürün seçeneklerini belirleyin&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
tr: Lütfen sepetinize eklemek istediğiniz ürünlerin miktarlarını belirleyiniz &hellip;

en: Please enter a coupon code.
tr: Lütfen bir Kupon Kodu girin.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unqiue as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
tr: Lütfen, faturalarınızda kullanılmak üzere sayıların önünde yeralacak bir ek belirleyin. Eğer PayPal hesabınızı birden fazla mağazada kullanıyorsanız, PayPal aynı fatura numaralı siparişlere izin vermediğinden bu ön-ekin benzersiz olmasına dikkat edin.

en: Please enter a username.
tr: Lütfen bir Kullanıcı Adı giriniz.

en: Please enter a valid order ID
tr: Lütfen Geçerli bir Sipariş No girin.

en: Please enter a valid order email
tr: Lütfen Geçerli bir Sipariş e-Postası girin

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
tr: Lütfen geçerli bir Posta Kodu girin.

en: Please enter an account password.
tr: Lütfen hesap şifrenizi giriniz

en: Please enter an account username.
tr: Lütfen kullanıcı adınızı giriniz.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
tr: Lütfen PayPal'a kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin. Ödemeyi alabilmeniz için gerekli bir alandır.

en: Please enter your password.
tr: Lütfen şifrenizi girin.

en: Please enter your username and password to login.
tr: Lütfen giriş yapmak için Kullanıcı Adınızı ve Şifrenizi girin.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
tr: Mevcut ödeme yöntemlerini görmek için yukarıdaki bilgilerinizi doldurunuz.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
tr: Lütfen uygun Nakliye Yöntemlerini görmek için ilgili bilgilerinizi girin.

en: Please rate the product.
tr: Lütfen ürün için oy verin.

en: Please select a rating
tr: Lütfen bir Oran seçin

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
tr: Lütfen Çeklerinizi Firmamızın İsim, Ünvan, Adres, Şehir, Posta Kodu, Ülke detaylarını tam olarak içerecek şekilde doldurarak gönderiniz.

en: Please type your e-mail address.
tr: Lütfen e-posta adresinizi yazınız.

en: Poland
tr: Polonya

en: Polish Zloty
tr: Polonya Zloty

en: Portugal
tr: Portekiz

en: Postcode
tr: Posta Kodu

en: Postcode/Zip
tr: Posta Kodu

en: Posts tagged &ldquo;
tr: Yazılardaki etiketler &ldquo;

en: Pounds Sterling (&pound;)
tr: İngiliz Poundu / Sterlin (&pound;)

en: Powered by WooCommerce
tr: Altyapı: WooCommerce

en: Prevent customers from accessing WordPress admin
tr: WordPress yöneticisine erişimi Engelle.

en: Preview
tr: Önizleme

en: Preview &#8220;%s&#8221;
tr: Önizleme &#8220;%s&#8221;

en: Price
tr: Fiyat

en: Price labels and Sale Flashes
tr: Fiyat Etiketleri ve İndirim Flaşı

en: Price:
tr: Fiyat:

en: Prices
tr: Fiyat

en: Pricing Options
tr: Fiyatlandırma Seçenekleri

en: Primary
tr: Birincil

en: Priority
tr: Öncelik

en: Private note
tr: Özel Not

en: Proceed to Checkout &rarr;
tr: Siparişi Ver &rarr;

en: Processing
tr: İşleniyor

en: Processing order
tr: Sipariş Hazırlanıyor

en: Product | Products
tr[0]: Ürün
tr[1]: Ürünler

en: Product #%s - %s
tr: Ürün #%s - %s

en: Product % Discount
tr: Üründe % İndirim

en: Product Backorder
tr: Ürün Önsipariş

en: Product Categories
tr: Ürün Kategorileri

en: Product Category | Product Categories
tr[0]: Ürün Kategorisi
tr[1]: Ürün Kategorileri

en: Product Data
tr: Ürün Bilgileri

en: Product Description
tr: Ürün Açıklaması

en: Product Discount
tr: Üründe İndirim

en: Product Fields
tr: Ürün Alanları

en: Product ID:
tr: Ürün ID:

en: Product IDs
tr: Ürün ID

en: Product Ratings
tr: Ürün Oylamaları

en: Product SKU must be unique.
tr: Ürün Stok Kodu benzersiz olmalıdır.

en: Product SKU:
tr: Ürün Stok Kodu:

en: Product Sales
tr: Ürün Satışları

en: Product Short Description
tr: Ürün Kısa Açıklama

en: Product Tag | Product Tags
tr[0]: Ürün Etiketi
tr[1]: Ürün Etiketleri

en: Product Tags
tr: Ürün Etiketleri

en: Product Thumbnails
tr: Ürün Küçük Resimleri

en: Product Transients Cleared
tr: Ürün Geçişleri temizlendi

en: Product Type
tr: Ürün Tipi

en: Product URL
tr: Ürün URL

en: Product attribute base
tr: Ürün Özellik Esas Sayfa

en: Product by SKU/ID
tr: SKU/ID kodu ile Ürün

en: Product categories
tr: Ürün Kategorileri

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
tr: Mağazanız için Ürün Kategorileri buradan düzenlenir. Kategorilerin sıralamasını değiştirmek ve önyüzde görüntülenmesini istediğiniz sıralama için, satırları sürükle-bırak yöntemi ile yeniden dizebilirsiniz. Daha fazla Kategori listeleyebilmek için sayfanın üst kısmındaki "Ekran Seçenekleri" bağlantısını kullanın.

en: Product category base
tr: Ürün Kategori Esas Sayfa

en: Product creation failed, could not find original product:
tr: Ürün Oluşturma başarısız; Orijinal Ürün bulunamadı:

en: Product does not exist
tr: Ürün mevcut değil

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
tr: Ürün Taslağı Güncellendi. <a target="_blank" href="%s">Ürünü Önizleme</a>

en: Product low in stock
tr: Düşük stoklu Ürün

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
tr: Kuponun Geçerli olması için Sepette BULUNMAMASI gereken kategoriler, veya, ÜRÜN İNDİRİMLERİ için indirimin UYGULANMAYACAĞI kategoriler.

en: Product name
tr: Ürün Adı

en: Product no longer exists
tr: Ürün artık katalogda yeralmıyor

en: Product no longer exists.
tr: Ürün artık bulunmuyor.

en: Product out of stock
tr: Ürün stokta yok

en: Product permalink base
tr: Ürün Esas Sayfa Kalıcı Bağlantısı

en: Product price/cart button
tr: Ürün fiyat/sepet düğmesi

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
tr: Ürün yayınlandı. <a href="%s">Ürüne Gözat</a>

en: Product restored to revision from %s
tr: Ürün %s revizyona onarıldı.

en: Product saved.
tr: Ürün Kaydedildi.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
tr: Ürün Tarifeye alındı: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Ürünü Önizleme</a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
tr: Ürün İletildi. <a target="_blank" href="%s">Ürünü Önizleme</a>

en: Product tag base
tr: Ürün Etiket Esas Sayfa

en: Product updated.
tr: Ürün Güncellendi.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
tr: Ürün Güncellendi. <a href="%s">Ürüne Gözat</a>

en: Products
tr: Ürünler

en: Products by SKU/ID
tr: SKU/ID kodu ile Ürünler

en: Products by category slug
tr: kategori-kısaismi ile Ürünler

en: Products tagged &ldquo;
tr: Etiketli Ürünler &ldquo;

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
tr: Bu kuponun kullanılabilmesi için Sepette BULUNMAMASI gereken ürünler, veya, ÜRÜN İNDİRİMLERİ için indirimin UYGULANMAYACAĞI Ürünler.

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
tr: Bu kuponu kullanabilmek için Sepette bulunması gereken ürünler ,veya, ÜRÜN İNDİRİMLERİ için indirim uygulanacak ürünler.

en: Province
tr: İl

en: Puerto Rico
tr: Porto Riko

en: Purchase Note
tr: Satınalma Notu

en: Qatar
tr: Katar

en: Qty
tr: Miktar

en: Quantity
tr: Miktar

en: Quantity: %s
tr: Miktar: %s

en: Query Type:
tr: Sorgu Tipi:

en: Quick&nbsp;Edit
tr: Hızlı&nbsp;Düzenle

en: Radio buttons
tr: Radyo Düğmeleri

en: Random Products
tr: Rasgele Ürünler

en: Rate&hellip;
tr: Oran&hellip;

en: Rated %s out of 5
tr: 5 üzerinden %s değerlendirilmiş

en: Rating
tr: Oy ver

en: Ratings are required to leave a review
tr: İnceleme Bırakmak için Oy Vermek gerekir

en: Re-enter new password
tr: Yeni şifrenizi tekrar girin

en: Re-enter password
tr: Şifre ( yeniden )

en: Re-enter your password.
tr: Şifrenizi tekrar girin.

en: Read More
tr: Devamını oku...

en: Recent Orders
tr: Son Siparişler

en: Recent Reviews
tr: Son Yorumlar

en: Recent products
tr: En son Ürünler

en: Recently viewed
tr: Son İncelenenler

en: Recipient(s)
tr: Alıcı(lar)

en: Recount Terms
tr: Koşulları tekrar say

en: Redirect only
tr: Sadece Yönlendirme

en: Redirect to cart after adding a product to the cart (on single product pages)
tr: Ürün sepete eklendikten sonra Sepete git. ( Ürün Sayfalarında )

en: Redirect to the product page on a single matching search result
tr: Arama Sonuçlarında sadece tek bir sonuç çıkarsa Ürün Sayfasına Yönlendir

en: Redirects
tr: Yönlendirmeler

en: Reduce Line Stock
tr: Satır stoğunu azalt

en: Reduced Rate%sZero Rate
tr: İndirimli Oran%sSıfır Oran

en: Region
tr: Bölge

en: Register
tr: Kayıt Ol

en: Register using the email address for the username
tr: Kullanıcı Adı yerine ePosta Adresi ile kayıt ol

en: Registration
tr: Kayıt

en: Regular Price
tr: Normal Fiyat

en: Regular price
tr: Normal Fiyat

en: Related Products
tr: İlgili Ürünler

en: Remote Posting/IPN
tr: Uzaktan Gönderim/IPN

en: Remove
tr: Kaldır

en: Remove filter
tr: Filtreyi Kaldır

en: Remove image
tr: Resmi Kaldır

en: Remove this attribute?
tr: Bu özellik kaldırılsın mı?

en: Remove this item
tr: Bu ürünü çıkar

en: Remove this item meta?
tr: Bu ürün-detayını kaldırmak istediğinizden emin misiniz?

en: Remove zeros after the decimal point. e.g. <code>$10.00</code> becomes <code>$10</code>
tr: Ondalık kısımlardaki sıfırları KALDIR. örn: <code>10.00 TL</code> yerine <code>10 TL</code>

en: Reports
tr: Raporlar

en: Reports for sales based on date, top sellers and top earners.
tr: Tarih aralığı, en çok satılan veya en çok kazandıran ürünlere göre satış raporları.

en: Republic of Ireland
tr: İrlanda Cumhuriyeti

en: Reset Capabilities
tr: Yetkileri Sıfırla

en: Reset Password
tr: Şifre Sıfırla

en: Reset password
tr: Şifre Sıfırla

en: Restore
tr: Kurtar

en: Restore this item from the Trash
tr: Çöpten Geri Kurtar

en: Return to homepage &rarr;
tr: Anasayfaya geri dön &rarr;

en: Reunion
tr: Reunion Adası

en: Reviews
tr: Yorumlar

en: Revoke Access
tr: Erişim İptal

en: Right
tr: Sağ

en: Right (with space)
tr: Sağ ( boşluk ver )

en: Roles successfully reset
tr: Roller başarıyla sıfırlandı

en: Romania
tr: Romanya

en: Romanian Leu (RON)
tr: Romen Leyi (RON)

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
tr: Vergileri her satırda değil de, ara-toplamlar seviyesinde yuvarla

en: Rounding
tr: Yuvarlama

en: Run the updater
tr: Güncellemeyi Çalıştır

en: Russia
tr: Rusya Federasyonu

en: Rwanda
tr: Ruanda

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
tr: Sao Tome and Principe

en: SKU
tr: Stok Kodu

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
tr: SKU (Stock Keeping Unit), stok tutma birimi olarak da bilinen, satın alınabilecek her ürün veya hizmete özgü belirleyici koddur.

en: SKU:
tr: Stok Kodu:

en: Saint Barth&eacute;lemy
tr: Saint Barthelemy

en: Saint Kitts and Nevis
tr: Saint Kitts ve Nevis

en: Saint Lucia
tr: Santa Luçia

en: Saint Martin (French part)
tr: Saint Martin (Fransız Kesimi)

en: Saint Pierre and Miquelon
tr: Saint Pierre ve Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
tr: Saint Vincent ve Grenadinler

en: Sale
tr: İndirim

en: Sale Price
tr: İndirimli Fiyat

en: Sale Price Dates
tr: İndirimli Fiyat Tarih Aralığı

en: Sale Price:
tr: İndirimli Fiyat:

en: Sale end date:
tr: İndirim Bitiş Tarihi:

en: Sale price
tr: İndirimli Fiyat

en: Sale prices
tr: İndirimli Fiyat

en: Sale start date:
tr: İndirim Başlangıç Tarihi:

en: Sale!
tr: İndirim!

en: Sales
tr: Satışlar

en: Sales Tax:
tr: Satış Vergileri:

en: Sales amount
tr: Satış Miktarı

en: Sales by category
tr: Satışlar (Kategoriye göre)

en: Sales by day
tr: Satışlar (günlük)

en: Sales by month
tr: Satışlar (aylık)

en: Sales for %s:
tr: Satışlar ( %s ):

en: Sales in range
tr: Satışlar

en: Same as parent
tr: Ebeveyn ile aynı

en: Saudi Arabia
tr: Sudi Arabistan

en: Save
tr: Kaydet

en: Save Address
tr: Kaydet

en: Save Order
tr: Siparişi Kaydet

en: Save attributes
tr: Özellikleri Kaydet

en: Save changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Save/update the order
tr: Siparişi Kaydet/Güncelle

en: Schedule
tr: Tarife

en: Scripts
tr: Yazılımlar

en: Search
tr: Ara

en: Search Coupons
tr: Kuponları Ara

en: Search Order statuses
tr: Sipariş Durumu Ara

en: Search Orders
tr: Sipariş Ara

en: Search Product Categories
tr: Ürün Kategorisi Ara

en: Search Product Tags
tr: Ürün Etiketi Ara

en: Search Products
tr: Ürün Ara

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
tr: Arama Sonuçları: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search Shipping Classes
tr: Kargo Sınıflarında Ara

en: Search Variations
tr: Varyasyon Ara

en: Search for a product&hellip;
tr: Ürün Arama&hellip;

en: Search for a product…
tr: Ürün arama...

en: Search for products
tr: Ürün ara...

en: Search for:
tr: Ara:

en: Search results for &ldquo;
tr: Arama sonuçları &ldquo;

en: Secondary
tr: İkincil

en: Security
tr: Güvenlik

en: Select
tr: Seçimli

en: Select a category
tr: Kategori seçin

en: Select a class&hellip;
tr: Bir sınıf seçin&hellip;

en: Select a country&hellip;
tr: Ülke seçin&hellip;

en: Select a page&hellip;
tr: Sayfa Seçin&hellip;

en: Select a state&hellip;
tr: Devler seçin&hellip;

en: Select all
tr: Hepsini Seç

en: Select an option&hellip;
tr: Bir tercih yapın&hellip;

en: Select box
tr: Seçim Kutusu

en: Select none
tr: Seçimi Kaldır

en: Select options
tr: Seçenekleri belirle

en: Select terms
tr: Koşulları Seç

en: Selected countries
tr: Seçilen Ülkeler

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
tr: PayPal-e Fatura Adresini değil Kargo Adresini gönder.

en: Serbia
tr: Sırbistan

en: Server Environment
tr: Sunucu Ortamı

en: Server Software
tr: Sunucu Yazılımı

en: Server post_max_size
tr: Sunucu (post_max_size)

en: Server upload_max_filesize
tr: Sunucu (upload_max_filesize)

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
tr: Bu ürünü bir gruplanmış-ürününün parçası yapmak için bu seçeneği ayarlayın.

en: Set up core WooCommerce pages here, for example the base page. The base page can also be used in your %sproduct permalinks%s.
tr: Temel WooCommerce sayfalarını burada ayarlayabilirsiniz, örneğin: Esas Sayfa. Bu Esas Sayfayı %s Ürün Kalıcı Bağlantıları %s içinde de kullanabilirsiniz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Setup your ShareYourCart account
tr: ShareYourCart hesabınızı kurun

en: Seychelles
tr: Seyşeller

en: ShareDaddy is a sharing plugin bundled with JetPack.
tr: ShareDaddy, JetPack ile birlikte sunulan bir paylaşım eklentisidir.

en: ShareThis Code
tr: ShareThis Kodu

en: ShareThis Publisher ID
tr: ShareThis Yayıncı Kodu

en: ShareThis offers a sharing widget which will allow customers to share links to products with their friends.
tr: ShareThis müşteriler için ürün sayfalarını dostları ile paylaşabilmeleri için bir paylaşım bileşeni hizmeti verir.

en: Ship to
tr: Kargo

en: Ship to billing address by default
tr: Varsayılan: \"Fatura Adresine Gönder\"

en: Ship to billing address?
tr: Fatura Adresine gönderilsin mi?

en: Shipping
tr: Kargo

en: Shipping Address
tr: Kargo Adresi

en: Shipping Calculations
tr: Kargo Hesaplamaları

en: Shipping Class
tr: Kargo Sınıfı

en: Shipping Classes
tr: Kargo Sınıfları

en: Shipping Destination
tr: Kargo Varış Yeri

en: Shipping Details
tr: Kargo Detayları

en: Shipping Method
tr: Kargo Yöntemi

en: Shipping Method Display
tr: Kargo Yöntemi Görünümü

en: Shipping Methods
tr: Kargo Yöntemleri

en: Shipping Options
tr: Kargo Seçenekleri

en: Shipping Tax Class:
tr: Kargo Vergi Sınıfı:

en: Shipping Tax:
tr: Kargo Vergisi:

en: Shipping address
tr: Kargo Adresi

en: Shipping class
tr: Nakliye Sınıfı

en: Shipping class:
tr: Kargo Sınıfı:

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
tr: Nakliye Sınıfları, belirli nakliye yöntemleri tarafından benzer ürünleri gruplandırmak için kullanılırlar.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
tr: Kargo Sınıfları, benzer türde ürünleri gruplandırmak için kullanılabilir. Bu gruplar, değişik Nakliye Yöntemleri ile birlikte kullanıldıklarında farklı ürünler için farklı fiyatlar belirlenmesine yardımcı olurlar.

en: Shipping costs updated.
tr: Sipariş Kargo Maliyeti güncellendi.

en: Shipping details
tr: Kargo Detayları

en: Shipping only
tr: Sadece Kargo

en: Shipping options
tr: Kargo Seçenekleri

en: Shipping via
tr: Kargo yolu:

en: Shipping:
tr: Kargo:

en: Shop
tr: E-Mağaza

en: Shop Base Page
tr: Mağaza Temel Sayfası

en: Shop Content
tr: Mağaza İçeriği

en: Shop Manager
tr: Mağaza Yöneticisi

en: Shop Messages
tr: Mağaza Mesajları

en: Shop Page Display
tr: Mağaza Anasayfası Görünümü

en: Shop Pages
tr: Mağaza Sayfaları

en: Shop base
tr: magaza-ana-sayfa

en: Shop base address
tr: Mağazanın kayıtlı olduğu Adres

en: Shop base page
tr: Mağaza Ana Sayfa

en: Shop base with category
tr: Kategorilerle Magaza Esas Sayfa

en: Show
tr: Göster

en: Show "verified owner" label for customer reviews
tr: "verified owner" etiketini müşteri incelemelerinde göster.

en: Show all customers
tr: Tüm Müşterileri Göster

en: Show all product types
tr: Tüm Ürün Türlerini göster

en: Show all statuses
tr: Tüm Durumları Göster

en: Show all sub-types
tr: Tüm Alt-Türleri göster

en: Show as dropdown
tr: Açılır Menü olarak göster

en: Show both
tr: İkisini de göster

en: Show hidden product variations
tr: Gizli Ürün Varyasyonlarını göster

en: Show hierarchy
tr: Hiyerarşiyi Göster

en: Show order comments section
tr: Sipariş ekranında not ( yorum ) bölümü göster

en: Show post counts
tr: Ürün Adetlerini göster.

en: Show products
tr: Ürünleri Göster

en: Show subcategories
tr: Alt-kategorileri Göster

en: Show weight and dimension fields in product attributes tab
tr: Ürün Özellikleri sekmesinde, ağırlık ve boyut alanlarını göster

en: Show:
tr: Göster:

en: Showing %s - %s of %s results
tr: Gösterilen: (%s - %s) / Toplam: %s

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
tr: Ürün kategorilerini görüntülerken, listelenen ürün yelpazesini daraltmak için bir Özellik bileşeni gösterir.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
tr: Ürün kategorilerini görüntülerken, listelenen ürün yelpazesini daraltmak için bir Fiyat Aralığı Filtresi Çubuğu bileşeni gösterir.

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
tr: Kullanıcıların görebilmesi ve etkisizleştirmek için seçebilmeleri için aktif olan WooCommerce- Seçim Daraltma Filtrelerini Gösterir.

en: Signups per day
tr: Günlük Müşteri Kaydı Ortalaması

en: Simple
tr: Basit

en: Simple product
tr: Normal Ürün

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
tr: Web tarayıcınız JavaScripti desteklemiyor yada tarayıcınızın bu özelliği kapalı. Lütfen, sipariş vermeden önce <em> Toplamları Güncelle </em> butonuna tıklayın. Bunu yapmazsanız yukarıda görülen sipariş toplamından faklı bir ücret ödemeniz söz konusu olabilir.

en: Singapore
tr: Singapur

en: Singapore Dollar (&#36;)
tr: Singapur Doları (&#36;)

en: Single Product Image
tr: Tek Ürün Resmi

en: Skip setup
tr: Kurulumu Atla

en: Slovakia
tr: Slovakya

en: Slovenia
tr: Slovenya

en: Slug
tr: Kısa-isim

en: Sold
tr: Satıldı

en: Sold Individually
tr: Parça Parça Satıldı

en: Solomon Islands
tr: Solomon Adaları

en: Somalia
tr: Somali

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
tr: Hesabınız için sistem üzerinden Şifre Sıfırlama talebinde bulunuldu:

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
tr: Üzgünüz, stoklarımızda "%s" bulunmamaktadır. Lütfen sepetinizi değiştirerek yeniden deneyiniz. Oluşan bu aksaklık için tekrar özür dileriz.

en: Sorry, &quot;%s&quot; cannot be purchased.
tr: Üzgüneüz, &quot;%s&quot; satışta değil.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
tr: Üzgünüz, bulunduğunuz konum için her hangi bir Ödeme Yöntemi bulunmamaktadır. Yardıma ihtiyaç duyuyor veya alternatif düzenlemeler yapmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
tr: Üzgünüz, bulunduğunuz konum için her hangi bir Ödeme Yöntemi bulunmamaktadır. Yardıma ihtiyaç duyuyor veya alternatif düzenlemeler yapmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your location (%s).
tr: Üzgünüz, seçmiş olduğunuz konum için herhangi bir kargo seçeneği bulunmamaktadır. ( %s )

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
tr: Üzgünüz, bulunduğunuz konum için her hangi bir Kargo Yöntemi bulunmamaktadır. Yardıma ihtiyaç duyuyor yada alternatif düzenlemeler yapmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
tr: Özür dileriz ancak girdiğiniz Kupon Kodu  "%s\ GEÇERSİZ - o nedenle sipariş talebinizden kupon işlemi çıkarılmıştır.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
tr: Üzgünüz, ancak kullanıdığınız "%s" Kupon Kodu size ait görünmüyor! Siparişinizden ilgili kupon çıkarılmıştır.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
tr: Üzgünüz, seçiminize uygun Ürün bulunamadı. Lütfen arama kriterinizi yeniden düzenleyiniz.

en: Sorry, there has been an error.
tr: Üzgünüz, bir HATA oluştu!

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
tr: Üzgünüz, bu kupon sepetinizdeki ürünlere uygulanabilir değil!

en: Sorry, this download has expired
tr: Üzgünüz, bu indirmenin süresi dolmuş

en: Sorry, we could not find that order id in our database.
tr: Özür dileriz, kayıtlarımızda bu şekilde bir sipariş bulunmamaktadır.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfil your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
tr: Üzgünüz, stoklarımızda "%s" siparişinizi karşılayacak kadar ürün bulunmamaktadır (%s stokta). Lütfen sepetinizi değiştirerek yeniden deneyiniz. Oluşan bu aksaklık için tekrar özür dileriz.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfil your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
tr: Üzgünüz, stoklarımızda "%s" siparişinizi karşılayacak kadar ürün şu anda bulunmamaktadır (%s stokta). Lütfen %d dakika sonra tekrar veya sepetinizi değiştirerek yeniden deneyiniz. Oluşan bu aksaklık için tekrar özür dileriz.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
tr: Üzgünüz, depomuzda siparişinizi karşılayacak sayıda "%s" yok; (stok sayısı: %s). Lütfen sepetinizi düzenleyerek yeniden deneyiniz. Oluşan bu rahatsızlık için özür dileriz.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
tr: Üzgünüz, bu dosya için indirme limitinizi doldurdunuz.

en: Sorry, your session has expired.
tr: Üzgünüz, oturumunuz sona ermiş.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s">Return to homepage &rarr;</a>
tr: Üzgünüz, oturum süresi aşıldı. <a href="%s">Anasayfaya geri dön &rarr;</a>

en: Sort Code
tr: Sıralama Kodu

en: Sort Products
tr: Ürünleri Sırala

en: Sort alphabetically
tr: Alfabetik sırala

en: Sort by most recent
tr: Tarihe Göre sırala

en: Sort by price
tr: Fiyata göre

en: Sort by price - high to low
tr: Fiyata göre - Azalan: Pahalıdan Ucuza

en: Sort by price - low to high
tr: Fiyata göre - Artan: Ucuzdan Pahalıya

en: South Africa
tr: Güney Afrika

en: South African rand (R)
tr: Güney Afrika randı (R)

en: South Australia
tr: Güney Avustralya

en: South Carolina
tr: Güney Carolina

en: South Dakota
tr: Güney Dakota

en: South Korea
tr: Güney Korea

en: South Sudan
tr: Güney Sudan

en: Spain
tr: İspanya

en: Specific Countries
tr: Sadece Belirli Ülkeler

en: State
tr: Eyalet

en: State/County
tr: Devlet/Eyalet

en: State/County or state code
tr: Eyalet veya İl kodu

en: Status
tr: Durum

en: Stock
tr: Stok

en: Stock Actions
tr: Stok Hareketleri

en: Stock Display Format
tr: Stok Görünümü Formatı

en: Stock Keeping Unit
tr: Stok Kodu (SKU)

en: Stock Qty
tr: Stok Miktarı

en: Stock Qty:
tr: Stok Miktarı:

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
tr: Stok Miktarı. Eğer bu bir Değişken Ürün ise, varyasyonlar için ayrı bir değer belirlemediğiniz sürece bu değer tüm varyasyonların stok kontrolünde kullanılacaktır.

en: Stock reports for low stock and out of stock items.
tr: Düşük Stoklu veya Stokta Olmayan ürünler için Stok Raporları

en: Stock status
tr: Stok Durumu

en: Store Notice
tr: Mağaza Notu

en: Store Notice Text
tr: Mağaza Notu Metni

en: Styles
tr: Stiller

en: Styles and Scripts
tr: Stil ve Komutlar

en: Styling
tr: Stiller

en: Subcategories
tr: Alt-kategoriler

en: Subject
tr: Konu

en: Subject (downloadable)
tr: Konu (indirilebilir)

en: Submission method
tr: Gönderme Yöntemi

en: Submit Review
tr: Yorumu Gönder

en: Subtext
tr: Altmetin

en: Subtotal
tr: Ara Toplam

en: Subtotal:
tr: Ara-Toplam:

en: Suriname
tr: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
tr: Svalbard ve Jan Mayen Adaları

en: Swaziland
tr: Svaziland

en: Sweden
tr: İsveç

en: Swedish Krona
tr: İsveç Kronu

en: Swiss Franc
tr: İsviçre Frankı

en: Switzerland
tr: İsviçre

en: Syria
tr: Suriye

en: System Status
tr: Sistem Durumu

en: Tags
tr: Etiketler

en: Taiwan
tr: Tayvan

en: Taiwan New Dollars
tr: Tayvan Yeni Doları

en: Tajikistan
tr: Tacikistan

en: Tanzania
tr: Tanzanya

en: Tasmania
tr: Tazmanya

en: Tax
tr: Vergi

en: Tax Class
tr: Vergi Sınıfı

en: Tax Options
tr: Vergi Seçenekleri

en: Tax Rates
tr: Vergi Oranları

en: Tax Rows
tr: Vergi Sıraları

en: Tax Status
tr: Vergi Durumu

en: Tax Totals
tr: Vergi Toplamları

en: Tax class
tr: Vergi sınıfı

en: Tax class for the line item
tr: Sıra elemanı için Vergi Sınıfı

en: Tax class:
tr: Vergi Sınıfı:

en: Taxable
tr: Vergiye Tabi

en: Taxes by month
tr: Vergiler (aylık)

en: Taxonomy exists - please change the slug
tr: Taxonomy zaten var - lütfen kısaismi değiştirin

en: Tel:
tr: Telefon:

en: Telephone
tr: Telefon

en: Telephone:
tr: Telefon:

en: Template file copied to theme.
tr: Şablon dosyası Temaya Kopyalandı.

en: Template file deleted from theme.
tr: Şablon dosyası Temadan Silindi.

en: Term ID
tr: Terim ID

en: Term counts
tr: Koşul sayısı

en: Terms
tr: Koşullar

en: Terms Page ID
tr: Terimler Sayfası ID

en: Terms successfully recounted
tr: Koşullar başarıyla sayıldı.

en: Text
tr: Metin Girişli

en: Thailand
tr: Tayland

en: Thank you for using WooCommerce :) Should you need help using or extending WooCommerce please <a href="%s">read the documentation</a>. For further assistance you can use the <a href="%s">community forum</a> or if you have access, <a href="%s">the members forum</a>.
tr: WooCommerce'i kullandığınız için teşekkür ederiz :) Destek, yardım veya ek özellik geliştirmesi için ihtiyacınız olursa <a href="%s">DÖKÜMANLARI inceleyebilirsiniz</a>. Daha ileri seviye yardım gerekirse <a href="%s">FORUM</a>u yada erişiminiz varsa <a href="%s">ÜYE FORUMLARI</a>nı kullanabilirsiniz.

en: Thank you for your order
tr: Siparişiniz için Teşekkür Ederiz

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with PayPal.
tr: Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. PayPal ile Ödeme yapmak için aşağıdaki butona tıklayınız.

en: Thank you for your order. We are now redirecting you to PayPal to make payment.
tr: Siparişiniz için teşekkür ederiz. Ödemenizi yapmanız için şimdi PayPal ödeme sayfasına yönlendiriliyorsunuz.

en: Thank you, we are now processing your order. Your order's details are below.
tr: Teşekkür ederiz, şu anda siparişiniz işleniyor. Siparişinizin detayları aşağıdaki gibidir.

en: Thank you. Your order has been received.
tr: Teşekkür ederiz. Siparişiniz alınmıştır.

en: Thanks Page
tr: Teşekkür Sayfası

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
tr: %s sistemimizde hesap açtığınız için teşekkür ederiz. Kullanıcı adınız: <strong>%s</strong>

en: Thankyou
tr: Teşekkürler

en: The CSV is invalid.
tr: CSV uyumsuz.

en: The Mijireh access key for your store.
tr: Mağazanız için Mijireh erişim anahtarı.

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
tr: WooCommerce email şablonları için Arkaplan Rengi: (Varsayılan <code>#f5f5f5</code>)

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
tr: E-Posta şablonları için temel renk. Varsayılan: <code>#557da1</code>.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
tr: Sepetiniz, bir önceki siparişinizdeki ürünlerle doldurulmuştur.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
tr: Bu sayfadan ayrılırsanız yaptığınız değişiklikler kaybolacak.

en: The date this coupon will expire, <code>YYYY-MM-DD</code>.
tr: Kuponun son geçerlilik tarihi: <code>YYYY-MM-DD</code>

en: The email address isn&#8217;t correct.
tr: e-posta adresi geçerli değil.

en: The file does not exist, please try again.
tr: Dosya bulunamadı, lütfen tekrar deneyin.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
tr: Belirttiğiniz adresler Ödeme sayfasında varsayılan olarak kullanılacaktır.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
tr: Buradaki seçenekler, Ön-yüzde Fiyatların nasıl görüntüleneceğini belirler.

en: The following options affect the fields available on the edit product page.
tr: Buradaki seçenekler; Ürün Düzenleme Sayfasında yer alabilecek alanları etkiler.

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
tr: Bu ayar, WooCommerce e-postalarında kullanılacak GÖNDEREN (e-posta adresi ve ismi) bilgisini sağlar.

en: The following options affect the styling of your store, as well as how certain features behave.
tr: Bu bölümdeki ayarlar, mağazanızın görsel şekillendirmesi ve temel bazı işlevlerin nasıl davranacağını belirlemenizi sağlar.

en: The following options are specific to downloadable products.
tr: Bu bölümdeki ayarlar, İndirilebilir Ürünler ile ilgilidir.

en: The following options control the behaviour of the checkout process and customer accounts.
tr: Bu bölümdeki ayarlar, ödeme ve müşteri hesaplarındaki işlemleri kontrol eder.

en: The following pages need selecting so that WooCommerce knows where they are. These pages should have been created upon installation of the plugin, if not you will need to create them.
tr: Bu kısımdaki SAYFALAR, WooCommerce-in işlemlerini yapabilmesi için doğru seçilmeli ve tanımlanmalıdır. Bu sayfalar kurulum sırasında oluşturulmuş olmalıdır, yoksa yeniden oluşturmanız gerekir.

en: The integration section contains options for third party services which integrate with WooCommerce.
tr: 3.parti ek hizmetlerle ilgili Entegrasyon ayarları.

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
tr: E-Posta şablonları için ana gövde ( body ) için arkaplan rengi. Varsayılan: <code>#fdfdfd</code>.

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
tr: E-Posta şablonları için ana gövde ( body ) metin rengi. Varsayılan: <code>#505050</code>.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
tr: Bu kuponun kullanılabilmesi için harcanması gereken en az tutar: %s.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
tr: Sipariş Toplamları güncellendi. Lütfen, " Siparişi Onayla " düğmesine tıklayarak siparişinizi tamamlayın.

en: The orders section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can view and manage customer orders.
tr: Sol yönetim menüsünden ulaşılabilecek bir diğer alan da Siparişler kısmıdır. Buradan müşterilerinizin verdiği siparişleri görebilir ve kontrol edebilirsiniz.

en: The reports section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can generate reports for sales and customers.
tr: Sol yönetim menüsünden erişilebilecek Raporlar Alanı'nda satışlar ve müşteriler ile ilgili raporlamalar hazırlayabilirsiniz.

en: The shipping title the customer sees
tr: Müşterinin göreceği Nakliye Başlığı

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
tr: E-Postalarda görünmesini istediğiniz alt bilgi metnini girin.

en: There are no notes for this order yet.
tr: Henüz bu sipariş için bir not yok.

en: There are no product orders yet.
tr: Henüz hiçbir ürün siparişi yok.

en: There are no product reviews yet.
tr: Henüz ürünler için yorum yapılmamış.

en: There are no reviews yet, would you like to <a href="#review_form" class="inline show_review_form">submit yours</a>?
tr: Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. Siz <a href="#review_form" class="inline show_review_form">Yorum Yapmak </a> ister misiniz?

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
tr: Sepetinizdeki ürünlere dair (yukarıda belirtilen) hatalar söz konusu. Lütfen Sepet Sayfasına geri dönerek önce o hataları gideriniz.

en: There is no user registered with that email address.
tr: Bu e-posta adresi ile kayıtlı bir kullanıcı bulunmamaktadır.

en: There was an error calling %s
tr: Bir HATA oluştu %s

en: There was an error calling %s::%s
tr: Bir HATA oluştu %s::%s

en: These are countries that you are willing to ship to.
tr: Kargo için izin verilen ülkeleri belirler.

en: These rows contain taxes for this order. This allows you to display multiple or compound taxes rather than a single total.
tr: Bu satırlar bu sipariş için vergileri içerir. Bu şekilde tek bir toplam yerine, çoklu veya bileşik vergileri görüntüleyebilirsiniz.

en: These settings affect the actual dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
tr: Bu ayar, Ürün Resimlerinizin temel boyutlandırmalarını etkiler -ön-yüzdeki gösterimler ise CSS-stilleri ile düzenlenir. Bu ayarları değiştirdikten sonra <a href="%s">Önizlemeleri Güncellemeniz</a> gerekebilir.

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
tr: Bu ayarlar Ürünler için kullanılacak Kalıcı Bağlantıları kontrol eder. Bu ayarlar sadece <strong>yukarıdaki "varsayılan" kalıcı bağlantılar kullanılmadığında</strong> geçerlidir.

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
tr: Birden fazla kargo yönteminin önyüzde ne şekilde gösterileceğini kontrol eder.

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
tr: Önyüzde Stok Miktarlarının ne şekilde görüntüleneceğini belirler.

en: This controls the default sort order of the catalog.
tr: Katalogda Ürün listelerinde varsayılan sıralama yöntemini belirler.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
tr: Bu alanda müşterinin Ödeme işlemi sırasında görmesini istediğiniz açıklama bilgisini yazınız.

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
tr: Email-in Konu satırını kontrol eder. Varsayılan konuyu (<code>%s</code>) kullanmak isterseniz boş bırakabilirsiniz.

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
tr: Bilgilendirme Email-inin içeriğindeki başlık bölmesini kontrol eder. Varsayılan başlığı (<code>%s</code>) kullanmak isterseniz boş bırakabilirsiniz.

en: This controls the position of the currency symbol.
tr: Para birimi simgelerinin pozisyonlarını düzenleyin

en: This controls the title which the user sees during checkout.
tr: Bu alan Ödeme işlemi sırasında müşterinizin göreceği başlığı kontrol eder.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
tr: Sistemde Ürün Fiyatlarının görüntüleneceği ve Ödeme Sistemlerinin tahsil edeceği Para Birimidir.

en: This controls what is shown on category archives.
tr: Kategori Arşivlerinde neyin görüntüleneceğini kontrol eder.

en: This controls what is shown on the product archive.
tr: Ürün Arşiv sayfasında neyin görüntüleneceğini kontrol eder.

en: This controls what unit you will define lengths in.
tr: Boyutlar için ölçü birimini seçin

en: This controls what unit you will define weights in.
tr: Ağırlık birimini seçin

en: This coupon has expired.
tr: Bu kuponun geçerlilik süresi dolmuş.

en: This email is already registered, please choose another one.
tr: Bu e-posta adresi zaten kayıtlı, lütfen başka bir tane seçiniz.

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
tr: Kuponun kullanılabilmesi için gereken en düşük SİPARİŞ TUTARI nı belirlemenizi sağlar.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
tr: Burası denemeler yapmak amacıyla oluşturulmuş bir Demo/Test sistemidir. &mdash; Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın.

en: This is an order notification sent to the customer after payment containing order details.
tr: Ödeme yapıldıktan sonra Müşteriye gönderilen ve Sipariş Detaylarını içeren Sipariş Bilgilendirme mesajıdır.

en: This is not your download link.
tr: Bu indirme linki değildir.

en: This is the base country for your business. Tax rates will be based on this country.
tr: Sistem için temel alınacak ülkedir. Bu ülke vergi oranları esas alınacaktır.

en: This is the size used by the main image on the product page.
tr: Bu boyut Ürün Sayfasında kullanılan temel resim boyutudur.

en: This is the sum of the 'Cart Tax' and 'Shipping Tax' fields within your orders.
tr: Bu, tüm siparişlerinizdeki \"Sepet Vergisi\" ve \"Kargo Vergisi\" tutarlarının tamamının toplamıdır.

en: This is the sum of the 'Cart Tax' field within your orders.
tr: Bu, tüm siparişlerinizdeki \"Sepet Vergisi\" tutarlarının tamamının toplamıdır.

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
tr: Bu, tüm siparişlerinizdeki \"Sipariş Toplamı\" tutarlarının tamamının toplamıdır.

en: This is the sum of the 'Shipping Tax' field within your orders.
tr: Bu, tüm siparişlerinizdeki \"Kargo Vergisi\" tutarlarının tamamının toplamıdır.

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
tr: Bu, tüm siparişlerinizdeki \"Kargo Toplamı\" tutarlarının tamamının toplamıdır.

en: This is where important store page are defined. You can also set up other pages (such as a Terms page) here.
tr: Burası önemli ve gerekli Mağaza Sayfalarının tanımlandığı alandır. Elbette diğer başka sayfa türlerini de oluşturabilirsiniz ( Kullanım ve Şartlar sayfası gibi...).

en: This is where payment gateway options are defined, and individual payment gateways are set up.
tr: Ödeme yöntemlerinin tanımlanıp, detay ayarlarının yapıldığı Ödeme Ayarları.

en: This is where shipping options are defined, and shipping methods are set up.
tr: Kargo Yöntemlerinin tanımlandığı, kargo detaylarının ayarlandığı Kargo Ayarları.

en: This is where store orders are stored.
tr: Mağaza siparişlerinin depolandığı yer.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
tr: Müşterilerinizin mağazanızdan yapacakları alışverişlerinde kullanabileceği Yeni Kuponları buradan ekleyebilirsiniz.

en: This is where you can add new products to your store.
tr: Mağazanıza Yeni Ürünler Eklemek için burayı kullanabilirsiniz.

en: This month's sales
tr: Bu ayın satışları

en: This option determines the customers default address (before they input their own).
tr: Bu seçenek, Müşteri henüz kendi seçimini tanımlamamışken Varsayılan olarak hangi adresin kullanılacağını belirler.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
tr: B u seçenek vergi hesaplamalarına konu olacak adresin seçilmesini sağlar.

en: This public function needs to be overridden by your payment gateway class.
tr: Bu genel fonksiyon, Ödeme Yöntemi tarafından değiştirilecektir.

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
tr:  WooCommerce e-postalarını buradan ayarlayabilirsiniz. <a href="%s" target="_blank">E-posta Şablonunuzu görmek için buraya tıklayın</a>. Daha fazla detay kontrol için <code>woocommerce/templates/emails/</code> içeriğini <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code> -e kopyalayın.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
tr: Mağazanızın temel/ana sayfasını ayarlar. Ürün arşiviniz bu sayfada yeralacaktır.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
tr: Fiyatlar için ondalık ayırıcı belirleyin

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
tr: Ondalık basamak için basamak sayısı belirleyin

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
tr: Fiyatlar için binlik ayırıcı belirleyin

en: This setting does not apply to guest downloads.
tr: Bu ayar ziyaretçi indirmelerini kapsamaz.

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
tr: Bu boyutu genellikle Ürün Sayfasındaki Galeri resimleri için kullanılır.

en: This size is usually used in product listings
tr: Bu boyut genellikle Ürün listelerinde kullanılır.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
tr: Bu şablon kullandığınız tema tarafından değiştiriliyor: <code>%s</code>

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
tr: Dış-kaynaklı Ürüne bağlantı verilen düğme üzerinde görüntülenecek metin

en: This title to show on the shop base page. Leave blank to use the page title.
tr: Mağaza temel sayfasında görünecek başlıktır, Varsayılan sayfa başlığını kullanmak isterseniz boş bırakın.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
tr: Bu araç ürün/mağaza geçişlerini temizler.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
tr: Bu araç Ürün koşullarını yeniden sayacaktır - Ürünlerin katalogda görünmesini etkileyen değişiklikler yapmışsanız kullanışlı olacaktır.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
tr: Bu ayar, Yönetici, müşteri, mağaza yetkilisi gibi rolleri varsayılan hallerine döndürür. Eğer kullanıcılarınız WooCommerce yönetim panelindeki bütün sayfalara ulaşamıyorlarsa bu ayarı kullanın.

en: This username is already registered, please choose another one.
tr: Bu kullanıcı adı zaten kayıtlıdır, lütfen başka bir kullanıcı adı seçiniz.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
tr: Bu kullanıcı adı, uygun olmayan karakterler içerdiğinden geçersizdir. Lütfen geçerli bir kullanıcı adı seçiniz.

en: Thousand Separator
tr: Binler ayracı

en: Thumbnail
tr: Küçük resim

en: Title
tr: Başlık

en: Title:
tr: Başlık:

en: To edit colours <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> and <code>woocommerce.css</code> need to be writable. See <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> for more information.
tr: Renkleri düzenleyebilmek için <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> ve <code>woocommerce.css</code> dosyaları Yazdırılabilir olmalıdır. Detaylar için: <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> .

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
tr: Bu şablonu düzenlemek için <code>%s</code> dosyasını temanın <code>%s</code> klasörüne Kopyala.

en: To reset your password, visit the following address:
tr: Şifrenizi sıfırlamak isterseniz, aşağıdaki bağlantıyı takip edin:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press return. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
tr: Siparişinizi takip etmek için, lütfen aşağıdaki kutuya Sipariş Numaranızı girin ve enter tuşuna basın. Sipariş numaranız, siparişinizi onayladığınızda tarafınıza gönderilen e-posta'da yeralır.

en: To:
tr:  -

en: Toggle tax rows
tr: Vergi satırlarını geç

en: Tools
tr: Araçlar

en: Top Rated Products
tr: En Beğenilen Ürünler

en: Top category
tr: En iyi Kategori

en: Top coupon
tr: En yüksek Kupon

en: Top earners
tr: Ençok Kazandıranlar

en: Top sellers
tr: Ençok Satanlar

en: Total
tr: Toplam

en: Total Product Taxes
tr: Toplam Ürün Vergileri

en: Total Sales
tr: Toplam Satışlar

en: Total Shipping
tr: Toplam Kargo

en: Total Shipping Taxes
tr: Toplam Kargo Vergileri

en: Total Taxes
tr: Toplam Vergiler

en: Total coupon discount
tr: Toplam Kupon İndirimi

en: Total customer orders
tr: Toplam Müşteri Siparişleri

en: Total customer sales
tr: Toplam Müşteri Satışları

en: Total customers
tr: Toplam Müşteri

en: Total guest orders
tr: Toplam Misafir Siparişleri

en: Total guest sales
tr: Toplam Misafir Satışları

en: Total orders
tr: Toplam Siparişler

en: Total orders containing coupons
tr: Kupon içeren Siparişler Toplamı

en: Total orders for year
tr: Yıllık Toplam Sipariş

en: Total orders in range
tr: Toplam Siparişler

en: Total product taxes for year
tr: Yıllık Toplam Ürün Vergileri

en: Total sales
tr: Toplam Satışlar

en: Total sales for year
tr: Yıllık Toplam Satış

en: Total sales in range
tr: Toplam Satışlar

en: Total sales minus shipping and tax.
tr: (Toplam Satışlar) - ( Vergi + Kargo)

en: Total shipping costs
tr: Toplam Kargo Maliyeti

en: Total shipping tax for year
tr: Yıllık Toplam Nakliye Vergileri

en: Total tax for line items + fees.
tr: Satır elemanları ve ücretler için toplam vergi.

en: Total taxes for year
tr: Toplam vergiler (yıllık)

en: Total:
tr: Toplam:

en: Totals
tr: Toplamlar

en: Town/City
tr: Şehir / İl

en: Town/District
tr: Kasaba / İlçe

en: Track your order
tr: Sipariş Takip

en: Track"
tr: Takip Et"

en: Tracking code
tr: İzleme Kodu

en: Trailing Zeros
tr: Öne gelen Sıfırlar

en: Transients
tr: Geçişler

en: Trash
tr: Çöp

en: Trinidad and Tobago
tr: Trinidad ve Tobago

en: Tunisia
tr: Tunus

en: Turkey
tr: Türkiye

en: Turkish Lira (TL)
tr: Türk Lirası ( TL )

en: Turkmenistan
tr: Türkmenistan

en: Turks and Caicos Islands
tr: Turks ve Caicos Adaları

en: Turn this option off to only grant access when an order is "complete", rather than "processing"
tr: Bir dosyaya sadece "tamamlandı" ( "işleniyor

en: Type
tr: Tip

en: U.S. Virgin Islands
tr: Virjin Adaları (ABD)

en: US Dollars (&#36;)
tr: ABD Doları (&#36;)

en: Ukraine
tr: Ukrayna

en: Un-force HTTPS when leaving the checkout
tr: Ödeme çıkışında HTTPS zorlama

en: Uncategorized
tr: Genel

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
tr: Ne yazık ki; transfer işlemi ilgili banka tarafından onaylanmadığı için siparişiniz işleme alınamıyor.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
tr: Özellik için kullanılacak benzersiz kısa-isim tanımlaması, 28 karakter uzunluğunu aşmaması gerekir.

en: United Arab Emirates
tr: Birleşik Arap Emirlikleri

en: United Kingdom
tr: İngiltere (Birleşik Krallık)

en: United States
tr: A.B.D.

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
tr: Ödemesi yapılmayan sipariş İPTAL edildi - bekleme süresi doldu.

en: Unpublished
tr: Yayınlanmamış

en: Up-Sells
tr: Dikey-Satış

en: Up-sell
tr: Dikey-Satış

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
tr: Dikey-Satışlar; incelenen ürünler yerine örneğin daha karlı, daha kaliteli veya daha pahalı ürünlerin tavsiye edilmesidir. (Görüntüleme: Ürün Sayfası)

en: Update
tr: Güncelle

en: Update Cart
tr: Sepeti Güncelle

en: Update Order status
tr: Sipariş Durumunu Güncelle

en: Update Product Category
tr: Ürün Kategorisini Güncelle

en: Update Product Tag
tr: Ürün Etiketini Güncelle

en: Update Shipping Class
tr: Kargo Sınıfını Güncelle

en: Update Totals
tr: Toplamları Güncelle

en: Update country
tr: Ülke Güncelle

en: Update totals
tr: Toplamları Güncelle

en: Upload
tr: Yükle

en: Upload/Add image
tr: Resim Yükle/Ekle

en: Usage / Limit
tr: Kullanılan / Kota

en: Usage limit
tr: Kullanım Limiti

en: Use form submission method.
tr: Form Gönderme Yöntemini Kullan.

en: Use image
tr: Görsel Kullan

en: Use informal localisation file if it exists
tr: Harici yerelleştirme dosyası var ise kullan

en: Used for certain text and asides - breadcrumbs, small text etc.
tr: Bazı yazılar ve bilgilendirmelerde kullanılır - yer kırıntısı, küçük yazı tipi, vs...

en: Used for variations
tr: Varyasyonlar için kullanıldı

en: Username
tr: Kullanıcı Adı

en: Username is required.
tr: Kullanıcı adı zorunludur.

en: Username or email
tr: Kullanıcı Adı veya ePosta

en: Username: %s
tr: Kullanıcı Adı: %s

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
tr: (Yukarıda bu koşul seçilmişse) Ücretsiz Kargo'dan faydalanabilmek için Müşteriler en az bu tutarda sipariş vermiş olmalılar.

en: Uzbekistan
tr: Özbekistan

en: VAT
tr: KDV

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
tr: Onaylama Hatası: PayPal miktarları uyuşmuyor (brüt %s)

en: Value
tr: Değer

en: Value(s)
tr: Değer(ler)

en: Variable
tr: Değişken

en: Variable product
tr: Değişken ürün

en: Variation
tr: Varyasyon

en: Variation #%s of %s
tr: Varyasyon #%s ( %s )

en: Variation ID:
tr: Varyasyon ID:

en: Variations
tr: Varyasyonlar

en: Variations for variable products are defined here.
tr: Değişken çeşitli ürünler için varyasyonlar burada tanımlanır.

en: Vatican
tr: Vatikan

en: Versions
tr: Versiyonlar

en: Very Poor
tr: İyi değil

en: Via
tr: ~

en: Victoria
tr: Viktorya

en: View
tr: İncele

en: View &#8220;%s&#8221;
tr: Gözat &#8220;%s&#8221;

en: View Cart &rarr;
tr: Sepete Git &rarr;

en: View Coupon
tr: Kupon Görüntüle

en: View Coupons
tr: Kuponları Görüntüle

en: View Order
tr: Sipariş Görüntüle

en: View Order Page
tr: Şipariş Görüntüleme Sayfası

en: View Product
tr: Ürünü Görüntüle

en: View Tax Rates
tr: Vergi Oranlarına Gözat

en: View Variation
tr: Varyasyonu Görüntüle

en: View options
tr: Seçenekleri Görüntüle

en: View template
tr: Şablona Gözat

en: Virtual
tr: Sanal

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
tr: Sanal (virtual) ürünler maddi olmadıklarından kargo gerektirmezler.

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Visible on the product page
tr: Ürün Sayfasında Göster

en: WC Logging
tr: WooCommerce Kayıtları

en: WP Debug Mode
tr: WP Hata Ayıklama Modu

en: WP Max Upload Size
tr: WP yüklenecek dosya boyutu (max)

en: WP Memory Limit
tr: WP Bellek Limiti

en: WP Remote Post Check
tr: WP Uzaktan Gönderim Kontrolü

en: Wallis and Futuna
tr: Wallis ve Futuna

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Weight Unit
tr: Ağırlık Ölçüsü Birimi

en: Weight in decimal form
tr: Ağırlık (ondalık formatta)

en: Welcome %s
tr: Sayın %s , Hoşgeldiniz!

en: Welcome to {blogname}
tr: {blogname}-e Hoşgeldiniz

en: West Virginia
tr: Batı Virginia

en: Western Australia
tr: Batı Avustralya

en: Western Sahara
tr: Batı Sahra

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
tr: Yerel Teslimat için ne kadar Ücret tahsil etmek istiyorsanız buraya girin. Bedava Kargo seçilmişse gözardı edilecektir. Devre Dışı kalması için Boş Bırakabilirsiniz.

en: What zip/post codes would you like to offer delivery to? Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. P* will match a postcode of PE30.
tr: Teslimat yapılmaya elverişli Posta Kodlarını burada belirleyebilirsiniz. Kodları (,) ile ayırabilirsiniz. Joker seçimler uygulanabilir (örn: P* ile PK30 şeklindeki tüm kodlar eşleşir)

en: When this shipping method is chosen, apply the base tax rate rather than for the customer's given address.
tr: Bu Nakliye Yöntemi seçildiğinde, müşterinin adresi yerine Temel Vergi Oranını Uygula.

en: Width
tr: Genişlik

en: WooCommerce Best Sellers
tr: WooCommerce- En çok Satanlar

en: WooCommerce Cart
tr: Woo-Sepet

en: WooCommerce DB version
tr: WooCommerce VeriTabanı versiyonu

en: WooCommerce Featured Products
tr: WooCommerce- Öne Çıkan Ürünler

en: WooCommerce Layered Nav
tr: WooCommerce- Seçim Daraltma

en: WooCommerce Layered Nav Filters
tr: WooCommerce- Seçim Daraltma Filtreleri

en: WooCommerce Login
tr: WooCommerce- Kullanıcı Girişi

en: WooCommerce On-sale
tr: WooCommerce- İndirimdekiler

en: WooCommerce Price Filter
tr: WooCommerce- Fiyat Süzgeci

en: WooCommerce Product Categories
tr: WooCommerce- Ürün Kategorileri

en: WooCommerce Product Search
tr: WooCommerce- Ürün Arama

en: WooCommerce Product Tags
tr: WooCommerce- Ürün Etiketleri

en: WooCommerce Random Products
tr: WooCommerce- Rasgele Ürünler

en: WooCommerce Recent Orders
tr: WooCommerce- Recent Orders

en: WooCommerce Recent Products
tr: WooCommerce- Yeni Ürünler

en: WooCommerce Recent Reviews
tr: WooCommerce- Son Yorumlar

en: WooCommerce Recently Viewed Products
tr: WooCommerce- Son İncelenen Ürünler

en: WooCommerce Right Now
tr: WooCommerce- Right Now

en: WooCommerce Settings
tr: WooCommerce e-Mağaza Ayarları

en: WooCommerce Status
tr: WooCommerce Durumu

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
tr: WooCommerce Vergi Oranları (*.CSV)

en: WooCommerce Top Rated Products
tr: WooCommerce- En Beğenilen Ürünler

en: WooCommerce version
tr: WooCommerce versiyonu

en: WordPress version
tr: WordPress versiyonu

en: Worst category
tr: En kötü Kategori

en: Worst coupon
tr: En düşük Kupon

en: Y/m/d
tr: Y/A/g

en: Y/m/d g:i:s A
tr: Y/A/g g:i:s A

en: Year:
tr: Yıl:

en: Yes
tr: Evet

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
tr: Evet, fiyatları VERGİ DAHİL gireceğim.

en: You already have this item in your cart.
tr: Bu ürün zaten sepetinizde var.

en: You are using <strong>WooCommerce %s</strong>.
tr: <strong>WooCommerce %s</strong> kullanmaktasınız.

en: You can access your account area here: %s.
tr: Hesabınıza erişmek için bağlantıyı takip ediniz: %s .

en: You can only have 1 %s in your cart.
tr: Sepetinizde sadece 1 %s var.

en: You can tweak the ShareThis code by editing this option.
tr: Bu seçeneği düzenleyerek ShareThis kodunu değiştirebilirsiniz.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
tr: Ürün stoklarımızda kalmadığından, sepetinize &quot;%s&quot; ekleyemezsiniz.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
tr: Stoklarda yeterli miktarda kalmadığından (stokta: %s); sepetinize bu kadar &quot;%s&quot; ekleyemezsiniz.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
tr: Bu sayfaya erişmek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

en: You have not set up this type of address yet.
tr: Henüz bu tür bir adres bilgisi düzenlenmemiş.

en: You have received an order from %s. Their order is as follows:
tr: %s-den bir Sipariş aldınız. Sipariş Detayları şöyledir:

en: You have taken too long. Please go back and refresh the page.
tr: Uzun süre işlem yapılmadığından sayfa zaman aşımına uğramış. Lütfen geri dönün ve sayfayı yenileyin.

en: You have taken too long. Please go back and retry.
tr: Zaman Aşımı gerçekleşti. Lütfen geri dönün ve tekrar deneyin.

en: You may also like&hellip;
tr: Hoşunuza gidebilir&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
tr: İlginizi çekebilir&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
tr: Şartları &amp; Koşulları kabul etmeniz gerekir.

en: You must be logged in to checkout.
tr: Ödeme kısmına geçmek için Oturum açmanız gerekir.

en: You must be logged in to download files.
tr: Dosya indirebilmeniz için kullanıcı girişi yapmanız gerekir.

en: Your Review
tr: Yorumunuz

en: Your account on {blogname}
tr: {blogname} sistemindeki Yeni Hesabınız

en: Your bank may require this for international payments
tr: Banka Havalelerinde uluslararası işlemler için bu alan gerekebilir

en: Your cart is currently empty.
tr: Sepetiniz boş.

en: Your comment is awaiting approval
tr: Yorumunuz onay bekliyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

en: Your details
tr: Detaylarınız

en: Your most used product tags in cloud format.
tr: En çok kullanılan Ürün Etiketleriniz, Bulut formunda.

en: Your order
tr: Siparişiniz

en: Your order has already been paid for. Please contact us if you need assistance.
tr: Siparişiniz zaten ödenmiştir. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa lütfen bizimle irtibata geçiniz.

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
tr: Siparişiniz tarafımıza ulaşmış ve işleme alınmıştır. Siparişinizin Detayları aşağıda bilginize sunulmuştur:

en: Your order is complete
tr: Siparişiniz Tamamlandı

en: Your order is complete - download your files
tr: Siparişiniz Tamamlandı - dosyalarınızı indirebilirsiniz

en: Your order is no longer pending and could not be cancelled. Please contact us if you need assistance.
tr: Siparişiniz artık beklemede olmadığından iptal edemezsiniz. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa lütfen bizimle irtibata geçin.

en: Your order was cancelled.
tr: Siparişiniz iptal edildi.

en: Your password has been reset.
tr: Şifreniz yenilendi.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
tr: Sunucunuzda hem fsockopen hem de cURL devre dışı. PayPal IPN ve başka sunucularla iletişim kurması gereken benzeri yazılımlar çalışmayacaktır. Barındırma/sunucu hizmeti sağlayıcınızla görüşün.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
tr: Sunucunuzda <a href="%s">SOAP Client</a> sınıfı etkin değil - SOAP kullanan bazı ödeme/bağlantı eklentileri düzgün çalışmayabilir.

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
tr: Sunucunuzda cURL etkinleştirilmiş, ancak fsockopen devre dışı.

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
tr: Sunucunuzda fsockopen ve cURL etkinleştirilmiş.

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
tr: Sunucunuzda fsockopen etkinleştirilmiş, ancak cURL devre dışı.

en: Your server has the SOAP Client class enabled.
tr: Sunucunuzda SOAP CLIENT sınıfı etkinleştirilmiş.

en: Your settings have been saved.
tr: Ayarlarınız kaydedildi.

en: Your themes page background - used for tab active states
tr: Temanızın sayfa arkaplanı - Aktif sekme durumu için kullanılır

en: Your {blogname} order from {order_date}
tr: {blogname} üzerinden {order_date} tarihli tarihli Siparişiniz

en: Your {blogname} order from {order_date} is complete
tr: {blogname} üzerinden yaptığınız {order_date} tarihli siparişiniz Tamamlandı

en: Your {blogname} order from {order_date} is complete - download your files
tr: {blogname} üzerinden yaptığınız {order_date} tarihli siparişiniz Tamamlandı - dosyalarınızı indirebilirsiniz

en: Your {blogname} order receipt from {order_date}
tr: {blogname} üzerinden yaptığınız {order_date} tarihli Siparişinizin Makbuzu

en: Zimbabwe
tr: Zimbabve

en: Zip
tr: Posta Kodu

en: Zip/Post Codes
tr: Posta Kodları

en: [%s with ID of %d]
tr: [%s , ID: %d]

en: [%s with SKU of %s]
tr: [%s , SKU: %s]

en: [{blogname}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
tr: [{blogname}] Yeni Müşteri Siparişi ({order_number}) - {order_date}

en: added %s ago
tr: %s önce eklendi

en: ago
tr: önce

en: and was completed
tr: , Tamamlandı:

[ctx: breadcrumb]
en: Home
tr: Anasayfa

en: by
tr: ~

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
tr: %1$s tarafından

en: cancelled
tr: iptal

en: completed
tr: tamamlandı

[ctx: default-slug]
en: product
tr: urun

[ctx: default-slug]
en: shop
tr: magaza

en: failed
tr: başarısız

en: g
tr: gr

en: is a required field.
tr: gerekli bir alandır.

en: is low in stock.
tr: düşük stoklu

en: is not a valid email address.
tr: geçerli bir e-posta değil.

en: is not a valid number.
tr: geçerli bir sayı değil.

en: is not valid. Please enter one of the following:
tr: geçerli değil. Lütfen şunlardan birini girin:

en: is out of stock.
tr: stokta yok.

en: item | items
tr[0]: ürün
tr[1]: ürün

en: items
tr: ürünler

en: made by
tr: yapan

[ctx: min_price]
en: From:
tr: En Düşük:

en: n/a
tr: yok

en: on-hold
tr: beklemede

en: out of 5
tr: 5 üzerinden

en: oz
tr: ons

[ctx: page_slug]
en: cart
tr: sepet

[ctx: page_slug]
en: change-password
tr: sifre-degistir

[ctx: page_slug]
en: checkout
tr: kasa

[ctx: page_slug]
en: edit-address
tr: adres-duzenle

[ctx: page_slug]
en: lost-password
tr: kayip-sifre

[ctx: page_slug]
en: my-account
tr: hesabim

[ctx: page_slug]
en: order-received
tr: siparis-alindi

[ctx: page_slug]
en: order-tracking
tr: siparis-takip

[ctx: page_slug]
en: pay
tr: odeme

[ctx: page_slug]
en: shop
tr: magaza

[ctx: page_slug]
en: view-order
tr: siparis-goruntule

en: pay
tr: öde

en: pending
tr: bekliyor

[ctx: placeholder]
en: Address
tr: Adres

[ctx: placeholder]
en: Address 2 (optional)
tr: Adres 2 (opsiyonel)

[ctx: placeholder]
en: Buy product
tr: Ürünü Satın Al

[ctx: placeholder]
en: Company (optional)
tr: Firma (opsiyonel)

[ctx: placeholder]
en: Country
tr: Ülke

[ctx: placeholder]
en: Email Address
tr: E-posta Adresi

[ctx: placeholder]
en: First Name
tr: İsim

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
tr: Kimden : &hellip;

[ctx: placeholder]
en: Last Name
tr: Soyisim

[ctx: placeholder]
en: Never expire
tr: Süresiz Kullanım

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
tr: Siparişiniz ile ilgili notlar, örn: teslimat ile ilgili özel bilgiler.

[ctx: placeholder]
en: Password
tr: Şifre

[ctx: placeholder]
en: Phone
tr: Telefon

[ctx: placeholder]
en: Postcode/Zip
tr: Posta Kodu

[ctx: placeholder]
en: State/County
tr: Eyalet/İl

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
tr: Kime :&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Town/City
tr: Kasaba / Şehir

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
tr: Sınırsız Kullanım

[ctx: placeholder]
en: Username
tr: Kullanıcı Adı

en: processing
tr: işleniyor

en: refunded
tr: ödeme iade edildi

en: required
tr: gerekli

[ctx: slug]
en: product
tr: urun

[ctx: slug]
en: product-category
tr: urun-kategori

[ctx: slug]
en: product-tag
tr: urun-etiketi

[ctx: slug]
en: uncategorized
tr: kategorilenmemis

en: terms &amp; conditions
tr: Şartları &amp; koşulları kabul ediyorum.

en: variation added
tr: varyasyon eklendi

en: variations added
tr: varyasyonlar eklendi

en: verified owner
tr: Doğrulanmış Kullanıcı

en: version
tr: versiyon

en: via
tr: -

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN may not work with your server.
tr: wp_remote_post() fonksiyonu çalıştırılamadı. PayPal IPN sunucunuzda çalışmayabilir.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider. Error:
tr: wp_remote_post() başarısız. PayPal IPN sunucunuzda çalışmayacaktır. Hizmet sağlayıcınızla görüşün. Hata:

en: wp_remote_post() was successful - PayPal IPN is working.
tr: wp_remote_post() başarılı - PayPal IPN çalışıyor.

en: yd
tr: yrd

en: — No Change —
tr: — Değişiklik Yok —
