WooCommerce v1.6.1 - en to bg translation catalogue (1592 entries)

en:  ago
bg:  преди

en: %d in stock | %d in stock
bg[0]: %d в наличност
bg[1]: %d в наличност

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>
bg: %s - Препоръчваме най-малко 64MB памет. Прочетете: <a href="%s">Увеличение на паметта, заделена за PHP</a>

en: %s ago
bg: преди %s

en: %s in stock
bg: %s налични

en: %s review for %s | %s reviews for %s
bg[0]: %s review for %s
bg[1]: %s ревюта за %s

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
bg: %s единици от %s са поръчани извън наличност в поръчка #%s.

en: &larr; Return To Cart
bg: &larr; Връщане към кошницата

en: &larr; Return To Shop
bg: &larr; Към магазина

en: &nbsp;&ndash; Page %s
bg: &nbsp;&ndash; Страница %s

en: (%s) is not a valid postcode/ZIP.
bg: (%s) е невалиден пощенски код.

en: (Copy)
bg: (Копирай)

en: (backorders allowed)
bg: (разрешено поръчване извън наличност)

en: (ex. VAT)
bg: (без ДДС)

en: (ex. tax)
bg: (без такса)

en: (incl. VAT)
bg: (вкл. ДДС)

en: (incl. tax)
bg: (вкл. такса)

en: + Add Flat Rate
bg: + Добави фиксирана ставка

en: + Add tax row
bg: + Добави таксов ред

en: 2 letter Country code
bg: Код на държавата (2 символа)

en: <a href="%s" class="button">%s</a> You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
bg: <a href="%s" class="button">%s</a> Не може да добавите това количество към кошницата &mdash; имаме %s налични, а вие вече имате %s в кошницата.

en: <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/woocommerce/" target="_blank">Project on WordPress.org</a>
bg: <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/woocommerce/" target="_blank">Проекта ни в WordPress.org</a>

en: <a href="http://www.woothemes.com/extensions/woocommerce-extensions/" target="_blank">Official Extensions</a>
bg: <a href="http://www.woothemes.com/extensions/woocommerce-extensions/" target="_blank">Официални разширения</a>

en: <a href="http://www.woothemes.com/themes/woocommerce-themes/" target="_blank">Official Themes</a>
bg: <a href="http://www.woothemes.com/themes/woocommerce-themes/" target="_blank">Официални Теми</a>

en: <a href="http://www.woothemes.com/woocommerce-docs/" target="_blank">WooCommerce Docs</a>
bg: <a href="http://www.woothemes.com/woocommerce-docs/" target="_blank">WooCommerce Документация</a>

en: <a href="https://github.com/woothemes/woocommerce" target="_blank">Project on Github</a>
bg: <a href="https://github.com/woothemes/woocommerce" target="_blank">Проекта ни в Github</a>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
bg: <span class="meta-nav">&larr;</span> Предишно

en: <strong>Congratulations!</strong> &#8211; WooCommerce has been installed and setup. Enjoy :)
bg: <strong>Поздравления!</strong> &#8211; WooCommerce беше успешно инсталиран и настроен :)

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You're almost ready to start selling :)
bg: <strong>Добре дошли в WooCommerce</strong> &#8211; Почти сте готови да започнете продажба :)

en: <strong>WooCommerce has been installed</strong> &#8211; You're ready to start selling :)
bg: <strong>WooCommerce бе инсталиран</strong> &#8211; Може да започнете продажба :)

en: A Search box for products only.
bg: Търсене само за продукти.

en: A list or dropdown of product categories.
bg: Падащ списък с категории продукти.

en: A note has been added to your order
bg: Бележка беше добавена към вашата поръчка

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
bg: Продукт трябва да бъде в тази категория за да бъде активен купона, или за "Продуктови намаления", продуктите в тази категория ще бъдат намалени.

en: AND
bg: И

en: Access Expires
bg: Достъпа изтича

en: Access Key
bg: Ключ за достъп

en: Access Restrictions
bg: Ограничения на достъпа

en: Account Details
bg: Детайли на акаунта

en: Account Name
bg: Име на акаунта

en: Account Number
bg: Акаунт номер

en: Account password
bg: Парола

en: Account username
bg: Потребителско име

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
bg: Действието беше неуспешно. Моля опитайте отново.

en: Actions
bg: Действия

en: Add
bg: Добави

en: Add Attribute
bg: Добави атрибут

en: Add Coupon
bg: Добави купон

en: Add New
bg: Добави нов

en: Add New Attribute
bg: Добави нов атрибут

en: Add New Coupon
bg: Добави нов купон

en: Add New Order
bg: Добави нова поръчка

en: Add New Order status
bg: Добави нов поръчков статус

en: Add New Product
bg: Добави нов продукт

en: Add New Product Category
bg: Добави нова продуктова категория

en: Add New Product Tag
bg: Добави нов продуктов таг

en: Add New Shipping Class
bg: Добави нов клас доставка

en: Add New Variation
bg: Добави нова вариация

en: Add Order
bg: Добави поръчка

en: Add Product
bg: Добави продукт

en: Add Review
bg: Добави отзив

en: Add Variation
bg: Добави вариация

en: Add a review
bg: Добавете отзив

en: Add eCommerce tracking code to the thankyou page
bg: Добавете eCommerce код за проследяване на блаогдарствената страница

en: Add event tracking code for add to cart actions
bg: Добавете код за следене към всички действия в кошницата

en: Add item(s)
bg: Добави продукт(и)

en: Add new
bg: Добави нов

en: Add note
bg: Добави бележка

en: Add rates for shipping classes here &mdash; they will override the default costs defined above.
bg: Добавя такси за доставни класове &mdash; ще презапишат стойностите по подразбиране дефинирани по-горе.

en: Add to cart
bg: Купи

en: Add tracking code to your site's footer. You don't need to enable this if using a 3rd party analytics plugin.
bg: Добавете кода за проследяване във футъра на сайта си. Няма нужда да го влючвате, ако ползвате външно разширение за analytics.

en: Add&nbsp;meta
bg: Добави&nbsp;мета

en: Additional Information
bg: Допълнителна информация

en: Address
bg: Адрес

en: Address 1
bg: Адрес 1

en: Address 2
bg: Адрес 2

en: Address override
bg: Замяна на адреса

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
bg: Категории

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
bg: Купони

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
bg: Поръчки

[ctx: Admin menu name]
en: Products
bg: Продукти

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
bg: Класове на доставка

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
bg: Етикети

en: Advanced
bg: Разширени

en: Afghanistan
bg: Афганистан

en: Albania
bg: Албания

en: Algeria
bg: Алжир

en: All
bg: Всички

en: All Countries
bg: Всички държави

en: All Order statuses
bg: Поръчки от всички статуси

en: All Product Categories
bg: Всички

en: All Product Tags
bg: Всички продуктови етикети

en: All Shipping Classes
bg: Всички класове на доставка

en: All allowed countries
bg: Всички разрешени държави

en: Allow
bg: Разреши

en: Allow <a href="%s" target="_blank">trackbacks and pingbacks</a> on this page.
bg: Позволете <a href="%s" target="_blank">trackbacks и pingbacks</a> на тази страница.

en: Allow Backorders?
bg: Продажба на минус?

en: Allow customers to repurchase past orders
bg: Позволи на клиентите да поръчват отново минали поръчки

en: Allow registration on the "My Account" page
bg: Включи регистрацията на "My Account" страницата

en: Allow registration on the checkout page
bg: Включи регистрацията на страницата за плащане

en: Allow reviews.
bg: Разреши ревюта.

en: Allow, but notify customer
bg: Разреши, но оведоми клиента

en: Allowed Countries
bg: Разрешени държави

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
bg: Позволява плащане с чек. Защо бихте искали да приемате чекове тези години? Най-вероятно не искате но ви позволяваме да го правите за тестове.

en: Allows payments by BACS (Bank Account Clearing System), more commonly known as direct bank/wire transfer.
bg: Позволява плащания чрез BACS (Bank Account Clearing System), по-позната като директен банков превод.

en: Already registered?
bg: Вече сте регистриран?

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
bg: Винаги показвай наличност. Пример: "12 налични"

en: American Samoa
bg: Американска  Самоа

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
bg: Вече има регистриран акаунт с това потребителско име. Моля изберете друг.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
bg: Вече има регистриран акаунт с този email. Моля влезте.

en: Andorra
bg: Андора

en: Angola
bg: Ангола

en: Anguilla
bg: Ангила

en: Antarctica
bg: Антарктика

en: Anti-spam field was filled in.
bg: Полето за спам проверка трябва да се попълни.

en: Antigua and Barbuda
bg: Антигуа и Барбуда

en: Any
bg: Който и да е

en: Any %s
bg: Всяка %s

en: Any category
bg: Всяка категория

en: Any customer
bg: Всеки клиент

en: Append a logout link to menus containing "My Account"
bg: Добави линка за изход към менюта съдържащи "My Account"

en: Apply Coupon
bg: Приложи промо код

en: Apply before tax
bg: Приложи преди таксите

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете всички вариации? Това не може да бъде отменено.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
bg: Сигурен ли сте, че желаете да изтриете атрибута?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
bg: Сигурни ли сте, че искате да свържите всички вариации? Това ще създаде нова вариация за всяка възможна комбинация от атрибути (най-много 50 на един път).

en: Are you sure you want to remove this variation?
bg: Сигурни ли сте, че искате да премахнете тази вариация?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
bg: Сигурен ли сте, че искате да отмените достъпа до това сваляне?

en: Argentina
bg: Аржентина

en: Armenia
bg: Армения

en: Aruba
bg: Аруба

en: Attribute | Attributes
bg[0]: Атрибут
bg[1]: Атрибути

en: Attribute:
bg: Атрибут:

en: Attributes
bg: Атрибути

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
bg: Атрибутите ви позволяват да дефинирате допълнителна информация за продуктите като цвят или размер примерно. Може да използвате атрибутите в страничната лента на магазина като използвате "навигация на слоеве" джаджата. Забележка: не може да преименувате атрибут след като е вече създаден.

en: Australia
bg: Австралия

en: Australian Dollars (&#36;)
bg: Австралийски долар (&#36;)

en: Austria
bg: Австрия

en: Author:
bg: Автор:

en: Availability
bg: Наличност

en: Available downloads
bg: Налични за сваляне

en: Available on backorder
bg: Разрешено за поръчка без наличност

en: Average
bg: Средно

en: Average order items
bg: Среден брой продукти в поръчка

en: Average order items for year
bg: Средно продукти за година

en: Average order items in range
bg: Средно продукти в поръчка за период

en: Average order total
bg: Средна стойност на поръчката

en: Average order total for year
bg: Средно поръчки за година

en: Average order total in range
bg: Средна стойност на поръчка за период

en: Average orders per customer
bg: Средно поръчки на клиент

en: Awaiting BACS payment
bg: Очаква BACS плащане

en: Awaiting cheque payment
bg: Очаква плащане с чек

en: Azerbaijan
bg: Азербайджан

en: BACS Payment
bg: BACS Плащане

en: BIC (formerly Swift)
bg: BIC (предишния Swift)

en: Backordered
bg: Продадена без наличност

en: Bahamas
bg: Бахамит

en: Bahrain
bg: Бахрейн

en: Bangladesh
bg: Бангладеш

en: Bank Name
bg: Име на банка

en: Barbados
bg: Барбадос

en: Base Country/Region
bg: Базова държава/регион

en: Base Page Title
bg: Заглавие на базовата страница

en: Be the first to review
bg: Напишете отзив първи

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
bg: Преди да добавите вариации, добавете атриби за продукта от таб-а <strong>Атрибути</strong>.

en: Belarus
bg: Беларус

en: Belgium
bg: Белгия

en: Belize
bg: Белиз

en: Benin
bg: Бенин

en: Bermuda
bg: Бермуда

en: Best Sellers
bg: Бест-селъри

en: Bhutan
bg: Бутан

en: Billing
bg: Фактуриране

en: Billing &amp; Shipping
bg: Фактуриране и доставка

en: Billing Address
bg: Адрес

en: Billing Details
bg: Детайли на плащането

en: Billing Email
bg: Адрес

en: Billing address
bg: Адрес

en: Bolivia
bg: Боливия

en: Bosnia and Herzegovina
bg: Босна и Херциговина

en: Botswana
bg: Боцвана

en: Brazil
bg: Бразилия

en: Brazilian Real (&#36;)
bg: Бразилски реал (&#36;)

en: British Indian Ocean Territory
bg: Британски територии в Индийския океан

en: British Virgin Islands
bg: Британски Вирджински острови

en: Brunei
bg: Бруней

en: Bulgaria
bg: България

en: Bulk edit:
bg: Редакция накуп:

en: Burkina Faso
bg: Буркина Фасо

en: Burundi
bg: Бурунди

en: Button style
bg: Стил на бутона

en: Button text
bg: Текст на бутона

en: Buttons and tabs
bg: Бутони и табове

en: Buy product
bg: Купи продукт

en: Calculate Shipping
bg: Изчислете доставката

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
bg: Калкулирай таксовите редове? Това ще изчисли таксите базирано на клиентските държави. Ако няма адрес ще се използва базовия за магазина.

en: Calculation Type
bg: Тип калкулация

en: Call to action buttons/price slider/layered nav UI
bg: Бутони, призоваващи действие/ценови слайдер/слоеста навигация

en: Cambodia
bg: Камбоджа

en: Cameroon
bg: Камерун

en: Can't access your account?
bg: Не може да влезете в акаунта си?

en: Canada
bg: Канада

en: Canadian Dollars (&#36;)
bg: Канадски долар (&#36;)

en: Cancel
bg: Отказ

en: Cancel order &amp; restore cart
bg: Отмени поръчката и възстанови кошницата

en: Canton
bg: Кантон

en: Capabilities
bg: Възможности

en: Cape Verde
bg: Капе Верде

en: Cart
bg: Кошница

en: Cart % Discount
bg: Намаление % на кошницата

en: Cart Discount
bg: Отстъпка

en: Cart Discount:
bg: Намаления на количката:

en: Cart Page
bg: Страница на кошницата

en: Cart Subtotal
bg: Кошница

en: Cart Subtotal:
bg: Кошница

en: Cart Totals
bg: Общо

en: Cart updated.
bg: Кошницата е обновена.

en: Cash on Delivery
bg: Плащане при доставка

en: Catalog
bg: Каталог

en: Catalog &amp; search
bg: Каталог &amp; търсене

en: Catalog Images
bg: Каталогови изображения

en: Catalog Options
bg: Настройки на каталога

en: Catalog visibility:
bg: Видимост в каталога:

en: Catalog/search
bg: Каталог/търсене

en: Categories
bg: Категории

en: Category Order
bg: Подредба на категориите

en: Cayman Islands
bg: Кайманови острови

en: Central African Republic
bg: Централна Африканска Република

en: Chad
bg: Чад

en: Change Password
bg: Промени парола

en: Change Password Page
bg: Страница за промяна на паролата

en: Change my password
bg: Промени моята парола

en: Change to:
bg: Промени на:

en: Checkout
bg: Поръчка

en: Checkout &rarr;
bg: Поръчай &rarr;

en: Checkout &rarr; Pay
bg: Поръчка &rarr; Плащане

en: Checkout Page
bg: Страница на поръчката

en: Checkout and Accounts
bg: Плащане и акаунти

en: Cheque
bg: Чек

en: Cheque Payment
bg: Плащане с чек

en: Chile
bg: Чили

en: China
bg: Китай

en: Choose a country&hellip;
bg: Изберете държава&hellip;

en: Choose a downloadable product&hellip;
bg: Избери продукт за сваляне&hellip;

en: Choose a grouped product&hellip;
bg: Избери групиран продукт&hellip;

en: Choose an option
bg: Изберете опция

en: Choose countries&hellip;
bg: Изберете държави&hellip;

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
bg: Изберете дали да използвате или не съединени такси. Съединените такси се прилагат върху всички други такси.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
bg: Изберете дали таксата да се налага и върху доставката или не.

en: Christmas Island
bg: Коледни Острови

en: City
bg: Град

en: Clear Transients
bg: Изчисти преходите

en: Clear cart when logging out
bg: Изчисти количката при изхот от акаунта

en: Clear selection
bg: Изчисти избора

en: Click here to enter your code
bg: Кликнете тук за да въведете кода

en: Click here to login
bg: Кликнете тук за вход

en: Click to cancel this order
bg: Кликнете да канселирате поръчката

en: Click to toggle
bg: Кликнете за да промените

en: Close all
bg: Сгъни всички

en: Cocos (Keeling) Islands
bg: Кокосови Острови

en: Code
bg: Код

en: Collect shipping address even when not required
bg: Събирай адрес на доставка, дори да не е задължителен

en: Colombia
bg: Колумбия

en: Comma separate email addresses to restrict this coupon to specific billing and user emails.
bg: Отделени със запетая email адреси за да се ограничи този купон само за определени email адреси.

en: Comoros
bg: Коморос

en: Company
bg: Фирма

en: Company Name
bg: Фирма

en: Complete
bg: Завършено

en: Completed
bg: Приключена

en: Compound
bg: Съединен

en: Configure
bg: Настрой

en: Configure shipping class
bg: Конфигурирай клас за доставка

en: Configure&nbsp;terms
bg: Конфигурирай&nbsp;термините

en: Congo (Brazzaville)
bg: Конго (Бразивил)

en: Congo (Kinshasa)
bg: Конго (Киншаса)

en: Content
bg: Съдържание

en: Continue Shopping &rarr;
bg: Продължи пазаруването

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
bg: Контролира дали продукта се показва като "наличен" or "изчерпан" на страниците на сайта ви.

en: Cook Islands
bg: Острови Кук

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
bg: Копирай информацията за плащане като информация за доставка? Това ще премахне всичката съществуваща в момента информация за доставка.

en: Copy from billing
bg: Копирай от плащането

en: Copy to a new draft
bg: Запиши като нова чернова

en: Core Taxonomies
bg: Основни класификации

en: Cost
bg: Цена

en: Cost excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50.
bg: Цена без таксата. Въведете количество, пр. 2.50.

en: Cost per order
bg: Цена за поръчка

en: Cost, excluding tax.
bg: Разход, без таксата.

en: Costa Rica
bg: Коста Рика

en: Could not compile woocommerce.less:
bg: Не можахме да компилираме woocommerce.less:

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file.
bg: Не можахме да дадем достъп - вероятно потребителя вече има права за файла.

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
bg: Не можахме да ви регистрираме. Моля, свъежете се с нас ако проблема продължава.

en: Countries
bg: Държави

en: Country
bg: Държава

en: Country or state code
bg: Код на държава/щат

en: County
bg: Държава

en: Coupon
bg: Купон

en: Coupon Data
bg: Дата на купона

en: Coupon amount
bg: Стойност на купона

en: Coupon code
bg: Код на купона

en: Coupon does not exist!
bg: Купона не съществува!

en: Coupon draft updated.
bg: Черновата на купона обновена.

en: Coupon restored to revision from %s
bg: Купона е възстановен към ревизия %s

en: Coupon saved.
bg: Купона записан.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
bg: Купона насрочен за: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon submitted.
bg: Купона зададен.

en: Coupon type
bg: Тип купон

en: Coupon updated.
bg: Купона обновен.

en: Coupon usage limit has been reached.
bg: Лимита за употреба на купона е достигнат.

en: Coupons
bg: Купони

en: Coupons can be managed from this section. Once added, customers will be able to enter coupon codes on the cart/checkout page. If a customer uses a coupon code they will be viewable when viewing orders.
bg: Тази секция отговаря за купоните. Веднъж добавени, клиентите ви ще могат да въвеждат кодове за купони в кошницата/страницата за финализиране на поръчката. Ако клиент използва код за купон, те ще бъдат видими при преглед на поръчките.

en: Create an account
bg: Създай акаунт

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
bg: Създайте акаунт като попълните информацията отдолу. Ако вече сте ни клиент, моля влезте в системата.

en: Create an account?
bg: Създай акаунт?

en: Credit Card
bg: Кредитна Карта

en: Croatia
bg: Хърватска

en: Cross-Sells
bg: Крос-сел

en: Cross-sell
bg: Крос-продажба

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
bg: Cross-sells са продукти, които рекламирате в кошницата, базирано на избрания продукт.

en: Cuba
bg: Куба

en: Currency
bg: Валута

en: Currency Position
bg: Позиция на валутния знак

en: Custom field deleted.
bg: Персоналното поле изтрито.

en: Custom field updated.
bg: Персонално поле.

en: Custom ordering position.
bg: Потребителска подредба.

en: Custom product attribute
bg: Потребителски продуктов атрибут

en: Customer
bg: Клиент

en: Customer Accounts
bg: Клиентски акаунти

en: Customer Billing Address
bg: Адрес на клиента

en: Customer Login
bg: Клиентски вход

en: Customer Message
bg: Клиентско съобщение

en: Customer Note:
bg: Клиентска бележка:

en: Customer Notes
bg: Клиентски бележки

en: Customer Shipping Address
bg: Адрес за доставка

en: Customer details
bg: Детайли за клиента

en: Customer note
bg: Клиентска бележка

en: Customer reports, such as signups per day.
bg: Клиентски репорти, пр. записвания на ден.

en: Customer's notes about the order
bg: Бележки на клиента относно поръчката

en: Customer:
bg: Клиент:

en: Customers
bg: Клиенти

en: Cyprus
bg: Кипър

en: Czech Koruna (&#75;&#269;)
bg: Чешка крона (&#75;&#269;)

en: Czech Republic
bg: Чехия

en: Danish Krone
bg: Датска крона

en: Date
bg: Дата

en: Date:
bg: Дата:

en: Debug Log
bg: Лог за откриване на бъгове

en: Default
bg: По подразбиране

en: Default Cost
bg: Цена по подразбиране

en: Default Handling Fee
bg: Такса обработка по подразбиране

en: Default selections:
bg: Избрани по подразбиране:

en: Default sorting
bg: Подредба по подразбиране

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
bg: Дефинирайте луповете в които продуктите трябва да се видат. Продуктите ще продължат да бъдат достъпни директно.

en: Delete
bg: Изтрий

en: Delete Permanently
bg: Изтрий перманентно

en: Delete note
bg: Изтрий бележка

en: Delete selected rates
bg: Изтрий избраните ставки

en: Delete the selected rates?
bg: Изтрий избраните цени?

en: Delete this item permanently
bg: Изтрий този продукт перманентно

en: Delivery Fee
bg: Такса доставка

en: Denmark
bg: Дания

en: Description
bg: Описание

en: Determines how you select attributes for products. <strong>Text</strong> allows manual entry via the product page, whereas <strong>select</strong> attribute terms can be defined from this section. If you plan on using an attribute for variations use <strong>select</strong>.
bg: Определя как избирате атрибути за продуктите. <strong>Текст</strong> позволява да въведете информация на ръка, докато <strong>Избор</strong> изисиква предефинирани атрибути. Ако искате да използвате атрибутите за вариации, моля използвайте <strong>Избор</strong> като тип на атрибута.

en: Digital Downloads
bg: Дигитални сваляния

en: Dimensions
bg: Размери

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
bg: Размери (L&times;W&times;H)

en: Dimensions Unit
bg: Единици за размер

en: Direct Bank Transfer
bg: Директен банков превод

en: Discount code already applied!
bg: Намалението е вече приложено!

en: Discount code applied successfully.
bg: Кода за намаление е приложен успешно.

en: Discount type
bg: Тип намаление

en: Discounts
bg: Намаления

en: Discounts used
bg: Използвани намаления

en: Display Type:
bg: Начин на показване:

en: Display a list of featured products on your site.
bg: Показва списък с избрани продукти.

en: Display a list of random products on your site.
bg: Показва списък от случайни продукти на сайта ви.

en: Display a list of recently viewed products.
bg: Показва списък от наскоро прегледани продукти.

en: Display a list of top rated products on your site.
bg: Показва списък от най-високо оценените продукти.

en: Display a list of your best selling products on your site.
bg: Покажи списък с най-продаваните продукти на сайта.

en: Display a list of your most recent products on your site.
bg: Покажи списък от последните продукти на сайта ви.

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
bg: Показва списък на най-новите ревюта на сайта ви.

en: Display a list of your on-sale products on your site.
bg: Показвай списък на продуктите в разпродажба.

en: Display a login area and "My Account" links in the sidebar.
bg: Показвай част за вход и връзки към "My Account" в страничната лента.

en: Display the user's Cart in the sidebar.
bg: Показва потребителската кошница в страничната лента.

en: Djibouti
bg: Джибути

en: Do not allow
bg: Не разрешавай

en: Documentation
bg: Документация

en: Dominican Republic
bg: Доминиканска Република

en: Download Expiry
bg: Изтичане на свалянето

en: Download Limit
bg: Лимит за сваляне

en: Download Limit:
bg: Лимит за сваляне:

en: Download Permissions Granted
bg: Разрешение за сваляне

en: Download limit
bg: Лимит за сваляне

en: Download:
bg: Сваляне:

en: Downloadable
bg: За сваляне

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
bg: Продуктите за сваляне дават достъп до файл след поръчка.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
bg[0]: Сваляне %s път
bg[1]: Сваляне %s пъти

en: Downloads Remaining
bg: Оставащи сваляния

en: Drag and drop methods to control their display order.
bg: Извлачете за да контролирате реда на показване.

en: Dropdown
bg: Падащо меню

en: Duplicate
bg: Дупликирай

en: ERROR
bg: ГРЕШКА

en: Ecuador
bg: Еквадор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Edit Address Page
bg: Страница за редакция на адреса

en: Edit Attribute
bg: Редактирай атрибут

en: Edit Coupon
bg: Редактирай купон

en: Edit My Address
bg: Редактирай моя адрес

en: Edit Order
bg: Редактирай поръчка

en: Edit Order status
bg: Редактирай поръчковия статус

en: Edit Product
bg: Редактирай продукт

en: Edit Product Category
bg: Редактирай категорията на продукта

en: Edit Product Tag
bg: Редактирай продуктовия етикет

en: Edit Shipping Class
bg: Редактирай класа на доставка

en: Edit Variation
bg: Редактирай вариация

en: Edit this item inline
bg: Редактирай продукта инлайн

en: Egypt
bg: Египет

en: El Salvador
bg: Ел Салвадор

en: Email Address
bg: E-mail

en: Email Sender Options
bg: Опции за email изпращача

en: Email you used during checkout.
bg: Email, използван при поръчката.

en: Email:
bg: Email

en: Emails
bg: Email адреси

en: Enable
bg: Включи

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
bg: Включете "address_override" за да предотвратите промяна на адресната информация.

en: Enable AJAX add to cart buttons on product archives
bg: Включи AJAX добави към кошницата бутоните на архивите с продукти

en: Enable Bank Transfer
bg: Включи банковия превод

en: Enable COD
bg: Включи плащане при доставка

en: Enable Cash on Delivery
bg: Включи плащане при доставка

en: Enable Cheque Payment
bg: Включи плащането с чек

en: Enable Free Shipping
bg: Включи безплатната доставка

en: Enable Mijireh Checkout
bg: Включи Mijireh Checkout

en: Enable PayPal sandbox
bg: Включи PayPal sandbox

en: Enable PayPal standard
bg: Включи Paypal standard

en: Enable WooCommerce CSS styles
bg: Включи CSS стиловете на WooCommerce

en: Enable WooCommerce lightbox on the product page
bg: Включи WooCommerce lightbox на продуктовите страници

en: Enable coupon form on cart
bg: Включи формата за купони в кошницата

en: Enable coupon form on checkout
bg: Включи формата за купони при плащане

en: Enable coupons
bg: Включи купоните

en: Enable enhanced country select boxes
bg: Включи подобрените форми за избор на държава

en: Enable free shipping
bg: Включи безплатна доставка

en: Enable guest checkout (no account required)
bg: Включи плащане от гост (не се изисква създаване на акаунт)

en: Enable local delivery
bg: Включи местната дотавка

en: Enable local pickup
bg: Включи взимане от магазина

en: Enable logging
bg: Включи логването

en: Enable low stock notifications
bg: Включи уведомленията за ниски наличности

en: Enable out of stock notifications
bg: Включи уведомленията за продукти извън наличност

en: Enable reviews
bg: Включване на отзивите

en: Enable shipping
bg: Включи доставката

en: Enable stock management
bg: Включи управлението на наличност

en: Enable taxes and tax calculations
bg: Включи таксите и калкулацията на такса

en: Enable the "Demo Store" notice on your site
bg: Включи "Demo Store" бележката на вашия сайт

en: Enable the SKU field for products
bg: Включи SKU полето за продуктите

en: Enable the dimension fields for products
bg: Включи поле за размер на продуктите

en: Enable the shipping calculator on the cart page
bg: Включи калкулатора за доставка на страницата с кошницата

en: Enable the weight field for products
bg: Включи поле за тежест на продуктите

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
bg: Включи тази опция ако продукта не се доставя и няма такса доставка

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
bg: Включете тази оация ако достъпа до файла за сваляне се дава след поръчка на продукта

en: Enable this option to feature this product.
bg: Включи тази опция за да направиш този продукт препоръчан.

en: Enable this option to show the ShareDaddy button on the product page.
bg: Включи тази опция за да визуализираш ShareDaddy бутона на продуктовата страница.

en: Enable this shipping method
bg: Включи този метод за доставка

en: Enable this to post order data to PayPal via a form instead of using a redirect/querystring.
bg: Включи за да изпратите информация за поръчката на PayPal чрез форма, а не чрез пренасочване.

en: Enable/Disable
bg: Включи/Изключи

en: Enabled
bg: Включено

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
bg: Въведете SKU за тази вариация или оставете празно за да използвате родителския SKU.

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
bg: Въведете адрес на изображение, което желаете да използвате в хедъра не email-а. Качете изображение използвайки <a href="%s">media uploader</a>.

en: Enter a cost per order, e.g. 5.00. Leave blank to disable.
bg: Въведете цена за поръчка, пр. 5.00. Оставете празно за да изключите.

en: Enter a minimum fee amount. Fee's less than this will be increased. Leave blank to disable.
bg: Въведете минимална стойност на таксата. Такси с по-малка стойност ще бъдат повишени. Оставете празно за да изключите.

en: Enter a name for the new attribute term:
bg: Въведете име за новия атрибут:

en: Enter a quantity to enable stock management for this variation, or leave blank to use the variable product stock options.
bg: Въведете количество за да включите менажирането на наличност за вариацията, или оставете празно за да използвате настройките на продукта.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
bg: Въедете такса (процент) до 4 символа след десетите.

en: Enter a value
bg: Въведете стойност

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
bg: Въведете тегло за тази вариация или оставете празно за да използвате теглото на родителския продукт.

en: Enter an amount e.g. 2.99
bg: Въведете количество, пр. 2.99

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
bg: Въведете опционална бележка, която да се прати на клиента след поръчка.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
bg: Въведете текст, или атрибути разделени с вертикална черта (|).

en: Enter the external URL to the product.
bg: Въведете външен адрес за продукта

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
bg: Въведете номер на дните преди връзката за сваляне да изтече или оставете празно.

en: Enter your %1$sShareThis publisher ID%2$s to show social sharing buttons on product pages.
bg: Въведете вашият %1$sShareThis publisher ID%2$s за да покажете социалните бутони на продуктовите страници.

en: Error 404
bg: Грешка 404

en: Estonia
bg: Естония

en: Ethiopia
bg: Етиопия

en: Euros (&euro;)
bg: Евро (&euro;)

en: Excluding selected countries
bg: Изключи избраните държави

en: Expand all
bg: Разгъни всички

en: Expiry date
bg: Срок на валидност

en: External/Affiliate
bg: Външен/Афилиейт

en: External/Affiliate product
bg: Външен/Афилиейт продук

en: Falkland Islands
bg: Фолклендските острови

en: Faroe Islands
bg: Фареорски острови

en: Featured
bg: За продукта

en: Featured Product
bg: Препоръчан продукт

en: Featured Products
bg: Избрани продукти

en: Fee Type
bg: Тип такса

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%.
bg: Безплатно без таксата. Въведете количество, пр. 2.50, или процент, пр. 5%.

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%. Leave blank to disable.
bg: Безплатно без такса. Въведете количество, пр. 2.50, или процент, пр. 5%. Оставете празно за да изключите.

en: Fiji
bg: Фиджи

en: File Path
bg: Път до файла

en: File not found
bg: Файла не е намерен

en: Filter
bg: Филтър

en: Filter by price
bg: Филтър по цена

en: Finland
bg: Финландия

en: First Name
bg: Име

en: First name
bg: Име

en: Fixed amount
bg: Фискирана ставка

en: Fixed amount per product
bg: Фиксирана ставка за продукт

en: Flat Rate
bg: Фиксирана ставка

en: Flat Rates
bg: Фиксирани ставки

en: Flat rate
bg: Фиксирана ставка

en: Flat rates let you define a standard rate per item, or per order.
bg: Фиксираните ставки ви позволяват да зададете стандартна ставка за продукт или за поръчка.

en: For more information:
bg: За повече информация:

en: For your reference, your order details are shown below.
bg: За ваша информация, детайлите по поръчката са отдолу.

en: Force Downloads
bg: Задължи свалянето

en: Force SSL
bg: Задължително SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (an SSL Certificate is required)
bg: Задължително се използва SSL (https) на страницата за плащане (изисква се SSL сертификат)

en: Force secure checkout
bg: Задължително сигурно плащане

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
bg: Задължителното сваляне ще запази адреса на файла скрит, но някои сървъри може да имат проблем с големите файлове. Ако се поддържа, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> може да се използва за свалянията вместо <code>mod_xsendfile</code>.

en: Found in your order confirmation email.
bg: Намерено в писмото за потвърждаване.

en: France
bg: Франция

en: Free Shipping
bg: Безплатна доставка

en: Free!
bg: Безплатно!

en: French Guiana
bg: Френска Гвинея

en: French Polynesia
bg: Френска Полинезия

en: French Southern Territories
bg: Френски южни територии

en: From:
bg: От:

en: Gabon
bg: Габон

en: Gambia
bg: Гамбия

en: Gateway
bg: Метод

en: Gateway Disabled
bg: Медота изключен

en: Gateway ID
bg: ID на метод

en: Gateway Testing
bg: Тестване на метода

en: General
bg: Основни

en: General Options
bg: Основни настройки

en: General settings such as your shop base, currency, and script/styling options which affect features used in your store.
bg: Основни настройки като адрес на магазина, валута, и опции за външния вид, които влияят на целия магазин.

en: Generate report
bg: Генерирай репорт

en: Georgia
bg: Грузия

en: Germany
bg: Германия

en: Get started with Mijireh Checkout
bg: Започни с Mijireh Checkout

en: Ghana
bg: Гана

en: Gibraltar
bg: Гибралтар

en: Give the customer instructions for paying via BACS, and let them know that their order won't be shipping until the money is received.
bg: Инструкции за клиентите ви за плащане чрез BACS. Уведомете ги, че поръчката им няма да бъде изпратена докато не са получени парите.

en: Go to homepage &rarr;
bg: Обратно на началната страница  &rarr;

en: Good
bg: Добре

en: Google Analytics is a free service offered by Google that generates detailed statistics about the visitors to a website.
bg: Google Analytics е безплатна услуга, предлагана от Google, която генерира детайлни статистики за посетителите на вашият сайт.

en: Grant Access
bg: Дай достъп

en: Grant access to downloadable products after payment
bg: Дай достъп до продуктите за сваляне след плащане

en: Greece
bg: Гърция

en: Greenland
bg: Грийнландия

en: Grenada
bg: Гренада

en: Grouped
bg: Групирано

en: Grouped product
bg: Групиран продукт

en: Grouping
bg: Групиране

en: Guadeloupe
bg: Гваделупе

en: Guam
bg: Гуам

en: Guatemala
bg: Гватемала

en: Guernsey
bg: Джързи

en: Guest
bg: Гост

en: Guinea
bg: Гвинея

en: Guinea-Bissau
bg: Гвинея-бисау

en: Haiti
bg: Хаити

en: Handling Fee
bg: Такса обработка

en: Hard Crop
bg: Точно оразмеряване

en: Have a coupon?
bg: Имате купон?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
bg: Клиентите ви плащат при получаване на поръчката.

en: Height
bg: Височина

en: Hello, <strong>%s</strong>. From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">change your password</a>.
bg: Здравейте, <strong>%s</strong>. От вашето контролно табло може да видите скорошните поръчки, да редактирате вашите адреси за доставка и фактуриране или да <a href="%s">смените вашата парола</a>.

en: Hello, a note has just been added to your order:
bg: Здравейте, бележката беше добавена към вашата поръчка:

en: Here you can customise the way WooCommerce emails appear.
bg: От тук може да редактирате как изглеждат мейлите на WooCommerce.

en: Here you can set up your store and customise it to fit your needs. The sections available from the settings page include:
bg: От тук може да настроите магазина така, че да отговаря на нуждите ви. Активните секции за настройка включват:

en: Hidden
bg: Скрито

en: Hide free products
bg: Скрий безплатните продукти

en: Hide if cart is empty
bg: Скрий ако кошницата е празна

en: Hide out of stock items from the catalog
bg: Скрий продуктите които са извън наличност от каталога

en: Hide shipping costs until an address is entered
bg: Скрии разходите по доставка докато не се въведе адрес

en: Highlight
bg: Изтъкнато

en: Home URL
bg: Адрес на начална страница

en: Honduras
bg: Хондурас

en: Hong Kong
bg: Хонг-Конг

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
bg: Хонг-конгски долар (&#36;)

en: How to calculate delivery charges
bg: Как да смятаме такса доставка

en: Hungarian Forint
bg: Унгарски форинт

en: Hungary
bg: Унгария

en: IPN payment completed
bg: IPN плащането завършено

en: Iceland
bg: Исландия

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed for this product and variations. If enabled, stock quantity can go below 0.
bg: Ако използвате наличност, това контролира дали може да продавате продукти с наличност по-малка от 0.

en: If you are having problems, or to assist us with support, please check the status page to identify any problems with your configuration:
bg: Ако изпитвате затруднения, моля проверете статус страницата си за евентуални проблеми с настройката ви.

en: If you come across a bug, or wish to contribute to the project you can also <a href="%s">get involved on GitHub</a>.
bg: Ако срещнете бъг, или искате да допринесете за проекта, може да <a href="%s">участвате и в GitHub</a>.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
bg: Ако дефинирате страница за "Условия за ползване" клиентите ще бъдат карани да ги приемат преди да завършат поръчката си.

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
bg: Ако сте пазарували преди от нас, моля въведете информацията си отдолу. Ако сте нов клиент, моля продължете към Фактуриране и доставка.

en: If you require assistance or wish to make alternate arrangements please contact us.
bg: Ако имате нужда от помощ или желаете да направите допълнителна уговорка, свържете се с нас.

en: Image
bg: Снимка

en: Image Options
bg: Настройки на изображенията

en: In stock
bg: Налично

en: In stock?
bg: Налично?

en: India
bg: Индия

en: Individual use
bg: Индивидуална употреба

en: Indonesia
bg: Индонезия

en: Install WooCommerce Pages
bg: Инсталирай страниците на WooCommerce

en: Installed payment gateways are displayed below. Drag and drop payment gateways to control their display order on the checkout.
bg: Инсталираните методи за плащане са показани отдолу. Влачете методите на плащане за да ги подредите как да се показват на плащането си.

en: Installed plugins
bg: Инсталирани разширения

en: Instructions
bg: Инструкции

en: Instructions that will be added to the thank you page.
bg: Инструкциите ще бъдат добавени към благодарствената ви страница.

en: Integration
bg: Интеграция

en: International Delivery
bg: Международна доставка

en: International delivery based on flat rate shipping.
bg: Международна доставка базирана на фиксирана ставка.

en: Invalid coupon
bg: Невалиден купон

en: Invalid download.
bg: Невалидно сваляне.

en: Invalid email address.
bg: Невалиден email адрес.

en: Invalid email/username.
bg: Невалиден email/потребителско име.

en: Invalid order.
bg: Невалидна поръчка.

en: Invalid payment method.
bg: Невалиден метод за плащане.

en: Invalid shipping method.
bg: Невалиден метод за доставка.

en: Inventory
bg: Инвентар

en: Inventory Options
bg: Опции на склада

en: Invoice Prefix
bg: Префикс за фактура

en: Iran
bg: Иран

en: Iraq
bg: Ирак

en: Isle of Man
bg: Остров Ман

en: Israel
bg: Израел

en: Israeli Shekel
bg: Израелски Шекел

en: Italy
bg: Италия

en: Item
bg: Продукт

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
bg: Наличността на продукта #%s увеличена от %s на %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
bg: Наличността на продукт #%s намалена от %s на %s.

en: Ivory Coast
bg: Бряг на слоновата кост

en: Jamaica
bg: Ямайка

en: Japan
bg: Япония

en: Japanese Yen (&yen;)
bg: Японска йена (&yen;)

en: Join for free
bg: Запиши се безплатно

en: Jordan
bg: Йордания

en: Kazakhstan
bg: Казакстан

en: Kenya
bg: Кения

en: Kiribati
bg: Кирибати

en: Kuwait
bg: Кувейт

en: Kyrgyzstan
bg: Киргистан

en: Laos
bg: Лаос

en: Last Name
bg: Фамилия

en: Last name
bg: Фамилия

en: Last warning, are you sure?
bg: Последно предупреждение, сигурни ли сте?

en: Latvia
bg: Латвия

en: Learn more
bg: Научи повече

en: Learn more about WooCommerce and Mijireh
bg: Научи повече за WooCommerce и Mijireh

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
bg: Остави празно за неограничени сваляния.

en: Lebanon
bg: Ливан

en: Left
bg: Ляво

en: Left (with space)
bg: Ляво (с разстояние)

en: Length
bg: Дължина

en: Lesotho
bg: Лесото

en: Let the customer know the payee and where they should be sending the cheque to and that their order won't be shipping until you receive it.
bg: Позволява на клиента да знае кога трябва да изпрати чека и че неговата поръчка няма да бъде изпратена докато не е получен.

en: Liberia
bg: Либерия

en: Libya
bg: Либия

en: Liechtenstein
bg: Лихтенщайн

en: Limit the purchasable quantity of downloadable-virtual items to 1
bg: Ограничи количеството на виртуалните продукти за сваляне на 1

en: Link all variations
bg: Свържи всички вариации

en: List
bg: Списък

en: Lithuania
bg: Литва

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
bg: Зареди клиентската информация за плащане? Това ще премахне всичката съществуваща платежна информация.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
bg: Зареди клиентксата информация за доставка? Това ще премахне всичката моментна информация за доставка.

en: Local Delivery
bg: Местна доставка

en: Local Pickup
bg: Взимане от магазина

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
bg: Местната доставка е прост метод за доставка на поръчки локално.

en: Local pickup is a simple method which allows the customer to pick up their order themselves.
bg: Взимането от магазина е прост метод, който позволява на клиентите да взеат поръчките си от магазина.

en: Localisation
bg: Локализация

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>woocommerce/logs/paypal.txt</code>
bg: Записва PayPal събития, като IPN заявки, в <code>woocommerce/logs/paypal.txt</code>

en: Log directory (<code>woocommerce/logs/</code>) is not writable. Logging will not be possible.
bg: Не може да се пише в директорията за логовете <code>woocommerce/logs/</code>). Няма да се записват логове.

en: Log directory is writable.
bg: Директорията за логове позволява запис.

en: Log into your google analytics account to find your ID. e.g. <code>UA-XXXXX-X</code>
bg: Влезте в Google Analytics за да видите вашето ID, пр. <code>UA-XXXXX-X</code>

en: Logged in title:
bg: Заглавие при вход:

en: Logged out title:
bg: Заглавие за изход:

en: Login
bg: Вход

en: Login &rarr;
bg: Вход  &rarr;

en: Logout
bg: Изход

en: Logout link
bg: Линк за изход

en: Lost Password?
bg: Загубена парола?

en: Lost password?
bg: Загубена парола?

en: Low stock
bg: Малко на склад

en: Luxembourg
bg: Люксембург

en: LxWxH in decimal form
bg: ДxШxВ в десетична форма

en: Macao S.A.R., China
bg: Макао

en: Macedonia
bg: Македония

en: Madagascar
bg: Мадагаскар

en: Make a duplicate from this product
bg: Направи дупликат на този продукт

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order wont be shipped until the funds have cleared in our account.
bg: Направете плащането директно в банковата си сметка. Моля използвайте ID-то на поръчката като причина за плащане. Вашата поръчка няма да бъде изпратена ако парите не са получени в нашата сметка.

en: Malawi
bg: Малави

en: Malaysia
bg: Малайзия

en: Maldives
bg: Малдиви

en: Mali
bg: Мали

en: Malta
bg: Малта

en: Manage stock?
bg: Редактирай наличност?

en: Mark completed
bg: Маркирай като приключена

en: Mark processing
bg: Маркирай за обработване

en: Mauritius
bg: Маурициус

en: Max price
bg: Максимална цена

en: Menu order
bg: Подредба на менюто

en: Method ID
bg: Метод ID

en: Method Title
bg: Заглавие на метода

en: Method availability
bg: Наличност на метода

en: Mexico
bg: Мексико

en: Mijireh error:
bg: Mijireh грешка:

en: Min price
bg: Минимална цена

en: Minimum Fee
bg: Минимална такса

en: Minimum Order Amount
bg: Минимално количество на поръчката

en: Minimum amount
bg: Минимално количество

en: Moldova
bg: Молдова

en: Monaco
bg: Монако

en: Mongolia
bg: Монголия

en: Montenegro
bg: Черна гора

en: Month
bg: Месец

en: Monthly Sales
bg: Месечни продажби

en: Monthly sales for year
bg: Месечни продажби за година

en: More functionality and gateway options available via <a href="%s" target="_blank">WC official extensions</a>.
bg: Повече функционалност и методи за палщане на <a href="%s" target="_blank">официалния сайт за WC разширения</a>.

en: Morocco
bg: Мароко

en: Move this item to the Trash
bg: Премести в кошчето

en: Move to Trash
bg: Премести в коша

en: Mozambique
bg: Мозамбик

en: Municipality
bg: Община

en: Must be logged in to download files
bg: Трябва да си в системата за да сваляш файлове

en: My Account
bg: Моят профил

en: My Account &rarr;
bg: Моят акаунт &rarr;

en: My Account Page
bg: Моят акаунт

en: My Address
bg: Моят адрес

en: My account
bg: Моят акаунт

en: Myanmar
bg: Мианмар

en: N/A
bg: Няма

en: Name
bg: Име

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
bg: Име за атрибута(показва са на сайта).

en: Namibia
bg: Намибия

en: Nauru
bg: Науру

en: Nepal
bg: Непал

en: Net profit
bg: Нетна печалба

en: Netherlands
bg: Холандия

en: Never
bg: Никога

en: Never show stock amount
bg: Никога не показвай наличността

en: New
bg: Нов

en: New Caledonia
bg: Нова Каледония

en: New Coupon
bg: Нов купон

en: New Order
bg: Нова поръчка

en: New Order status Name
bg: Име на новия поръчков статус

en: New Product
bg: Нов продукт

en: New Product Category Name
bg: Име на новата продуктова категория

en: New Product Tag Name
bg: Име на новия продуктов етикет

en: New Products
bg: Нови продукти

en: New Shipping Class Name
bg: Име на новия клас доставка

en: New Variation
bg: Нова вариация

en: New Zealand
bg: Нова Зенландия

en: New password
bg: Нова парола

en: New products
bg: Нови продукти

en: New products added to %s
bg: Нови продукто добавени към %s

en: New products tagged %s
bg: Нови маркирани продукти %s

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg: Следващо <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Nicaragua
bg: Никарагуа

en: Niger
bg: Нигер

en: Nigeria
bg: Нигерия

en: No
bg: Не

en: No Coupons found
bg: Няма намерени купони

en: No Coupons found in trash
bg: Няма намерени купони в коша

en: No Orders found
bg: Не са намерени поръчки

en: No Orders found in trash
bg: Не са намерени поръчки в коша

en: No Products found
bg: Не са намерени продукти

en: No Products found in trash
bg: Не са намерени продукти в кошчето

en: No Variations found
bg: Не са намерени вариации

en: No Variations found in trash
bg: Не са намерени вариации в коша

en: No attributes currently exist.
bg: В момента няма създадени атрибути.

en: No billing address set.
bg: Няма зададен адрес на плащането.

en: No categories
bg: Никоя категория

en: No customer selected
bg: Няма избран клиент

en: No default
bg: Няма по подразбиране

en: No minimum
bg: Няма минимум

en: No product categories exist.
bg: Не съществуват продуктови категории.

en: No product to duplicate has been supplied!
bg: Не е избран продукт за дупликация!

en: No products are low in stock.
bg: Няма продукти с малка наличност.

en: No products are out in stock.
bg: Няма продукти в наличност.

en: No products found
bg: Няма намерени продукти

en: No products found which match your selection.
bg: Не бяха намерени продукти, отговарящи на критериите ви.

en: No products in the cart.
bg: Нямате избрани продукти в кошницата.

en: No sales :(
bg: Няма продажби :(

en: No shipping address set.
bg: Няма зададен адрес за доставка.

en: No shipping class
bg: Няма класове на доставка

en: No variations added
bg: Няма добавени вариации

en: None
bg: Нищо

en: Norfolk Island
bg: Норфоркски острови

en: North Korea
bg: Северна Корея

en: Norway
bg: Норвегия

en: Not that bad
bg: Не-лошо

en: Note
bg: Бележка

en: Note: The shop page has children - child pages will not work if you enable this option.
bg: Бележка: Магазинът има наследници - страниците наследници няма да работят ако включите тази опция.

en: Notifications
bg: Уведомления

en: Number of products to show:
bg: Брой продукти за показване:

en: Number of sales
bg: Брой продажби

en: OK
bg: ОК

en: OR
bg: ИЛИ

en: Oman
bg: Оман

en: On Sale
bg: Разпродажба

en: On-Hold
bg: Задържана

en: Only %s left in stock
bg: Само %s са останали

en: Only ship to the users billing address
bg: Изпращай само на платежния адрес

en: Only show children for the current category
bg: Показвай само деца на сегашната категория

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
bg: Показвай наличността, само, когато е малка: "Само 2 останали налични" срещу "В наличност"

en: Optional extra shipping options with additional costs (one per line). Example: <code>Option Name|Cost|Per-order (yes or no)</code>. Example: <code>Priority Mail|6.95|yes</code>. If per-order is set to no, it will use the "Calculation Type" setting.
bg: По избор допълнителни настройки на доставката с допълнителна цена (една на ред). Пример: <code>Име на опцията|Цена|За поръчка (да или не)</code>. Пример: <code>Експресна доставка|6.95|да</code>. Ако За поръчка е зададено на Не, ще използва "Тип калкулация"  настройката.

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
bg: По избор, въведете име на стила на страница, който искате да ползвате. Дефинират се във вашия PayPal account.

en: Optionally enter your bank details below for customers to pay into.
bg: По избор, въведете вашите банкови детайли за клиентите си.

en: Options concerning stock and stock notices.
bg: Настройки относно наличността и бележките по наличността.

en: Options concerning tax, including international and local tax rates.
bg: Настройки за таксите, включително международни и местни такси.

en: Options for how things like price, images and weights appear in your product catalog.
bg: Настройки за неща като цени, картинки, тегло и как се появяват те в продуктовия каталог.

en: Order
bg: Поръчка

en: Order %s
bg: Поръчка %s

en: Order %s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
bg: Поръчка %s е отбелязана като възстановена - PayPal код за причина: %s

en: Order %s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
bg: Поръчка %s направена %s е със статус &ldquo;%s&rdquo;

en: Order &ndash; %s
bg: Поръчка &ndash; %s

en: Order <mark class="order-number">%s</mark> made on <mark class="order-date">%s</mark>
bg: Поръчка <mark class="order-number">%s</mark> направена на <mark class="order-date">%s</mark>

en: Order Actions
bg: Дайствия към поръчката

en: Order Again
bg: Поръчай отново

en: Order Data
bg: Дата на поръчката

en: Order Date:
bg: Дата на поръчката:

en: Order Details
bg: Детайли за поръчката

en: Order Discount
bg: Намаление за поръчката

en: Order Discount:
bg: Намаление на поръчката:

en: Order ID
bg: Поръчка ID

en: Order Notes
bg: Бележки към поръчката

en: Order Received
bg: Поръчката получена

en: Order Total
bg: ОБЩО:

en: Order Total:
bg: Общо:

en: Order Totals
bg: Общо

en: Order Updates
bg: Обновени поръчки

en: Order by:
bg: Подреди по:

en: Order cancelled by customer.
bg: Поръчката е канселирана от клиента.

en: Order draft updated.
bg: Черновата на поръчката е обновена.

en: Order item stock reduced successfully.
bg: Наличността на продукта в поръчката е намалена успешно.

en: Order notes
bg: Бележки по поръчката

en: Order refunded/reversed
bg: Поръчката е възстановена/отменена

en: Order restored to revision from %s
bg: Поръчката е възстановена към ревизията от %s

en: Order saved.
bg: Поръчката записана.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
bg: Поръчката е насрочена за: <strong>%1$s</strong>.

en: Order status
bg: Статус на поръчката

en: Order status changed by bulk edit:
bg: Статуса на поръчката променен от масова редакция:

en: Order status changed from %s to %s.
bg: Статуса на поръчкате е променен от %s на %s.

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
bg[0]: Подредбата на статуа е променена.
bg[1]: %s подредби на статуси бяха променени.

en: Order status:
bg: Статус на поръчката:

en: Order status: <mark class="order-status">%s</mark>
bg: Статус поръчка: <mark class="order-status">%s</mark>

en: Order statuses
bg: Статуси на поръчките

en: Order submitted.
bg: Поръчката въведена.

en: Order updated.
bg: Поръчката обновена.

en: Order:
bg: Поръчка:

en: Orders
bg: Поръчки

en: Orders can also be added from this section if you want to set them up for a customer manually.
bg: Поръчки могат да бъдат добавяни и от тази секция ако искате да ги направите ръчно за вашите клиенти.

en: Other
bg: Други

en: Our Details
bg: За нас

en: Out of stock
bg: Изчерпан

en: Output ShareDaddy button?
bg: Създай ShareDaddy бутон?

en: Overview
bg: Преглед

en: PHP Version
bg: PHP версия

en: Page
bg: Страница

en: Page Setup
bg: Настройки на страницата

en: Page Style
bg: Стил на стрницата

en: Page contents: [woocommerce_cart]
bg: Страницата съдържа: [woocommerce_cart]

en: Page contents: [woocommerce_change_password] Parent: "My Account"
bg: Страницата съдържа: [woocommerce_change_password] Родител: "My Account"

en: Page contents: [woocommerce_checkout]
bg: Страницата съдържа: [woocommerce_checkout]

en: Page contents: [woocommerce_edit_address] Parent: "My Account"
bg: Страницата съдържа: [woocommerce_edit_address] Родител: "My Account"

en: Page contents: [woocommerce_my_account]
bg: Страницата съдържа: [woocommerce_my_account]

en: Page contents: [woocommerce_pay] Parent: "Checkout"
bg: Страницата съдържа: [woocommerce_pay] Parent: "Checkout"

en: Page contents: [woocommerce_thankyou] Parent: "Checkout"
bg: Страницата съдържа: [woocommerce_thankyou] Родител: "Checkout"

en: Page contents: [woocommerce_view_order] Parent: "My Account"
bg: Страницата съдържа: [woocommerce_view_order] Родител: "My Account"

en: Page does not contain the shortcode: %s
bg: Страницата не съдържа краткия код: %s

en: Page not set
bg: Не е зададена страница

en: Pages
bg: Страници

en: Pakistan
bg: Пакистан

en: Palau
bg: Палау

en: Palestinian Territory
bg: Палестинска територия

en: Panama
bg: Панама

en: Papua New Guinea
bg: Папуа и Нова Гвинея

en: Paraguay
bg: Парагвай

en: Parent
bg: Родителски

en: Parent Coupon
bg: Родителски купон

en: Parent Order status
bg: Родителски поръчков статус

en: Parent Order status:
bg: Родителски поръчков статус:

en: Parent Orders
bg: Родителски поръчки

en: Parent Product
bg: Родителски продукт

en: Parent Product Category
bg: Родителска категория продукти

en: Parent Product Category:
bg: Родителска категория продукти:

en: Parent Product Tag
bg: Етикет на родителски продукт

en: Parent Product Tag:
bg: Етикет на родителски продукт:

en: Parent Shipping Class
bg: Родителски клас доставка

en: Parent Shipping Class:
bg: Родителски клас доставка:

en: Parent Variation
bg: Родителски вариации

en: Password
bg: Парола

en: Password is required.
bg: Изисква се парола.

en: Passwords do not match.
bg: Паролите не съвпадат.

en: Pay
bg: Плати

en: Pay Page
bg: Страница на плащането

en: Pay for order
bg: Плати за поръчка

en: Pay securely with you credit card.
bg: Платете сигурно с вашата кредитна карта.

en: Pay via PayPal
bg: Плати чрез PayPal

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account
bg: Плащане чрез PayPal; може да платите с вашата кредитна карта ако нямате PayPal акаунт

en: PayPal allows us to send 1 address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
bg: PayPal ви позволява да изпратите 1 адрес. Ако използвате PayPal за етикети за доставка, може би ще предпочитете да изпратите адреса за доставка, вместо адреса на плащането.

en: PayPal does not support your store currency.
bg: PayPal не поддържа валутата на вашия магазин.

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
bg: PayPal sandbox може да се използва за тестови плащания. Запишете се за девелоперски акаунт <a href="%s">тук</a>.

en: PayPal standard works by sending the user to PayPal to enter their payment information.
bg: PayPal standard работи като изпраща потребителя в PayPal за да въведе информацията си за плащане.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
bg: PayPal проверява адресите и за това тази настройка може да причини грешки (препоръчваме да я държите изключена).

en: Paying Customer?
bg: Плащащ клиент?

en: Payment %s via IPN.
bg: Плащане %s чрез IPN.

en: Payment Gateways
bg: Методи на плащане

en: Payment Method:
bg: Метод на плащане:

en: Payment Methods
bg: Методи на плащане

en: Payment method description that the customer will see on your website.
bg: Описание на метода за плащане, който клиентите ви ще виждат на сайта.

en: Payment method title that the customer will see on your website.
bg: Заглавие на метода за плащане, който клиентите ви ще виждат на вашия сайт.

en: Payment method:
bg: Метод на плащане:

en: Payment to be made upon delivery.
bg: Плащането да бъде направено при доставка.

en: Pending
bg: Изчакване

en: Per Class - charge shipping for each shipping class in an order
bg: За клас - добави цената за доставк за всеки доставен клас в поръчката

en: Per Item - charge shipping for each item individually
bg: За продукт - добави цената за доставка към всеки продукт по отделно

en: Per Order - charge shipping for the entire order as a whole
bg: За поръчка - добави цента на доставката към цялата поръчка

en: Percentage of cart total
bg: Процент от тотала на поръчката

en: Perfect
bg: Перфектно

en: Peru
bg: Перу

en: Philippines
bg: Филипини

en: Phone
bg: Телефон

en: Pipe separate terms
bg: Отделни продукти разделени с вертикална линия

en: Place order
bg: ПОРЪЧАЙ!

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
bg: Моля, опитайте да поръчате отново или се върнете на страницата на акаунта ви.

en: Please attempt your purchase again.
bg: Моля, опитайте да поръчате отново.

en: Please choose product options&hellip;
bg: Моля, изберете опции на продукта&hellip;

en: Please enter a coupon code.
bg: Моля, въведете код на купона.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unqiue as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
bg: Моля въведете префикс за номера на фактурите. Ако използвате PayPal акаунт за много магазини, бъдете сигурни, че префикса е уникален, защото PayPal няма да разреши да използвате фактури с еднакъв номер.

en: Please enter a username.
bg: Моля, въведете потребителско име

en: Please enter a valid order ID
bg: Моля, въведете валидно ID на поръчка

en: Please enter a valid order email
bg: Моля, въведете валиден email за поръчка

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
bg: Моля, въведете валиден пощенски код.

en: Please enter an account password.
bg: Моля въведете парола.

en: Please enter an account username.
bg: Моля въведете потребителско име.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
bg: Моля, въведете вашия PayPal email адрес; нужен е за да се направи плащането.

en: Please enter your password.
bg: Моля, въведете парола.

en: Please enter your username and password to login.
bg: Моля, въведете потребителско име и парола за да влезете.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
bg: Моля, въведете вашата информация за да видите възможните методи за плащане.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
bg: Моля, попълнете вашата информация за да видите възможните методи за доставка.

en: Please rate the product.
bg: Моля, оценете този продукт.

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
bg: Моля, изпратете вашият чек на Име на магазина, Улица на магазина, Град на магазина, Щат на магазина/Държава, Пощенски код на магазина.

en: Please type your e-mail address.
bg: Моля, въведете отново Email адреса си.

en: Poland
bg: Полша

en: Portugal
bg: Португалия

en: Postcode
bg: Пощенски код

en: Postcode/Zip
bg: Пощенски код

en: Posts tagged &ldquo;
bg: Постове, тагнати &ldquo;

en: Pounds Sterling (&pound;)
bg: Лири стерлинг (&pound;)

en: Powered by WooCommerce
bg: Благодарение на WooCommerce

en: Prevent customers from accessing WordPress admin
bg: Блокирай клиентите от достъп до WordPress админ страниците

en: Preview
bg: Прегледай

en: Preview &#8220;%s&#8221;
bg: Прегледай &#8220;%s&#8221;

en: Price
bg: Цена

en: Price labels and Sale Flashes
bg: Етикети на цени и разпродажби

en: Price:
bg: Цена:

en: Prices
bg: Цени

en: Pricing Options
bg: Настройки на цените

en: Primary
bg: Основен

en: Private note
bg: Лична бележка

en: Proceed to Checkout &rarr;
bg: ПОРЪЧАЙ &rarr;

en: Processing
bg: Обработване

en: Product | Products
bg[0]: Продукт
bg[1]: Продукти

en: Product #%s - %s
bg: Продукт #%s - %s

en: Product % Discount
bg: Продукт % намаление

en: Product Backorder
bg: Продукт поръчан без наличност

en: Product Categories
bg: Категории продукти

en: Product Category | Product Categories
bg[0]: Категория на продукта
bg[1]: Категория на продуктите

en: Product Data
bg: Информация за продукта

en: Product Description
bg: Описание на продукта:

en: Product Discount
bg: Продуктово намаление

en: Product ID:
bg: Продукт ID:

en: Product IDs
bg: Продуктови IDта

en: Product Ratings
bg: Рейтинг на продукта

en: Product SKU must be unique.
bg: Продуктовото SKU трябва да е уникално.

en: Product SKU:
bg: Продукт SKU:

en: Product Sales
bg: Продажби на продукт

en: Product Short Description
bg: Кратко описание на продукта

en: Product Tag | Product Tags
bg[0]: Етикет на продукта
bg[1]: Етикети на продукта

en: Product Tags
bg: Тагове на продукта

en: Product Thumbnails
bg: Продуктови миниатюри

en: Product Transients Cleared
bg: Преходите изчистени.

en: Product Type
bg: Вид продукт

en: Product URL
bg: Адрес на продукта

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
bg: От тук се командват категориите продукти. За да промените подредбата на категориите на сайта, ги подредете чрез извлачване. За да видите повече категории изберете "Настройка на изгледа" връзката в горната част на страницата.

en: Product creation failed, could not find original product:
bg: Грешка при създаването на продукт, оригиналния продукт не е намерен:

en: Product does not exist
bg: Продукта не съществува

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
bg: Черновата на продукта обновена. <a target="_blank" href="%s">Преглед на продукта</a>

en: Product low in stock
bg: Има малко останало количество от продукта

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
bg: Продукта трябва да не бъде в тази категория за да бъде валиден купона, за "Продуктови намаления", продукти в тези категории няма да бъдат намалени.

en: Product name
bg: Име на продукта

en: Product no longer exists
bg: Продукта вече не съществува

en: Product out of stock
bg: Не е налично

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
bg: Продукта е публикуван. <a href="%s">Виж продукта</a>

en: Product restored to revision from %s
bg: Продукта е възстановен от ревизия %s

en: Product saved.
bg: Продукта записан.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
bg: Продукта е насрочен за: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Прегледай продукта</a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
bg: Продукта е зададен. <a target="_blank" href="%s">Прегледай продукта</a>

en: Product updated.
bg: Продукта обновен.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
bg: Продукта обновен. <a href="%s">Виж продукта</a>

en: Products
bg: Продукти

en: Products tagged &ldquo;
bg: Тагнати продукти &ldquo;

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
bg: Продукти, които не могат да бъдат в кошницата за да се използва този купон или за отбелязване на продукти без намаление.

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
bg: Продукти, които трябва да бъдат в кошницата за да използват този купон или за "Продуктови намаления", кои продукти да се намалят.

en: Province
bg: Провинция

en: Puerto Rico
bg: Пуерто Рико

en: Purchase Note
bg: Бележка на поръчката

en: Qatar
bg: Катар

en: Qty
bg: Кол.

en: Quantity
bg: Количество

en: Query Type:
bg: Тип заявка:

en: Quick&nbsp;Edit
bg: Бърза&nbsp;редакция

en: Radio buttons
bg: Радио бутони

en: Random Products
bg: Случайни продукти

en: Rate&hellip;
bg: Оценка&hellip;

en: Rated %s out of 5
bg: Оценено на  %s от 5

en: Rating
bg: Оценка

en: Ratings are required to leave a review
bg: Изисква се рейтинг за да се публикува отзив

en: Re-enter new password
bg: Въведи отново новата парола

en: Re-enter password
bg: Въведи паролата отново

en: Re-enter your password.
bg: Въведете паролата си отново.

en: Read More
bg: Прочети още

en: Recent Orders
bg: Скорошни поръчки

en: Recent Reviews
bg: Нови ревюта

en: Recently viewed
bg: Наскоро прегледани

en: Redirect only
bg: Само пренасочване

en: Redirect to cart after adding a product to the cart (on single product pages)
bg: Пренасочи към кошницата след като бъде добавен продукт (от страницата на продукта)

en: Redirect to the product page on a single matching search result
bg: Пренасочи към продуктовата страница, когато само един продукт отговаря на търсенето

en: Redirects
bg: Пренасочвания

en: Reduced Rate%sZero Rate
bg: Намалена цена%sНулева цена

en: Region
bg: Регион

en: Register
bg: Регистрация

en: Register using the email address for the username
bg: Регистрирай използвайки email адреса за потребителско име

en: Registration
bg: Регистрация

en: Regular Price
bg: Цена

en: Regular price
bg: Нормална цена

en: Related Products
bg: Свързани продукти

en: Remote Posting/IPN
bg: Отдалечено изпращане/IPN

en: Remove
bg: Премахни

en: Remove image
bg: Премахни изображение

en: Remove this attribute?
bg: Да премахнем този атрибут?

en: Remove this item
bg: Премахни този елемент

en: Remove zeros after the decimal point. e.g. <code>$10.00</code> becomes <code>$10</code>
bg: Дали да премахне нулите след десетичната точка. Примерно <code>$10.00</code> става <code>$10</code>

en: Reports
bg: Репорти

en: Reports for sales based on date, top sellers and top earners.
bg: Репортите за продажбите са базирани на дата, най-продаващи и най-печеливши.

en: Republic of Ireland
bg: Република Ирландия

en: Reset Capabilities
bg: Изчисти възможностите

en: Restore
bg: Възстанови

en: Restore this item from the Trash
bg: Възстанови от кошчето

en: Return to homepage &rarr;
bg: Върни се към началната страница &rarr;

en: Reviews
bg: Отзиви

en: Revoke Access
bg: Премахни достъпа

en: Right
bg: Дясно

en: Right (with space)
bg: Дясно (с разстояние)

en: Roles successfully reset
bg: Ролите успешно изчистени

en: Romania
bg: Румъния

en: Russia
bg: Русия

en: Rwanda
bg: Руанда

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
bg: SKU значи Stock-keeping unit, уникален идентификатор за всеки отделен продукт и услуга, които могат да бъдат поръчвани.

en: Saint Helena
bg: Света Хелена

en: Sale
bg: Разпродажба

en: Sale Price
bg: Намалена Цена

en: Sale Price Dates
bg: Дати за намалена цена

en: Sale Price:
bg: Намалена цена:

en: Sale price
bg: Намалена цена

en: Sale prices
bg: Намалени цени

en: Sale!
bg: Промо!

en: Sales
bg: Продажби

en: Sales amount
bg: Количество на продажбите

en: Sales by day
bg: Продажби по ден

en: Sales by month
bg: Продажби по месец

en: Sales for %s:
bg: Продажби за  %s:

en: Sales in range
bg: Продажби за период

en: Same as parent
bg: Също като родителя

en: Samoa
bg: Самоа

en: San Marino
bg: Сан Марино

en: Saudi Arabia
bg: Саудитска Арабия

en: Save
bg: Запиши

en: Save Address
bg: Запиши адреса

en: Save Order
bg: Запиши поръчка

en: Save changes
bg: Запиши промените

en: Save/update the order
bg: Запиши/обнови поръчката

en: Schedule
bg: Насрочване

en: Scripts
bg: Скриптове

en: Search
bg: Търси

en: Search Coupons
bg: Търси купони

en: Search Order statuses
bg: Търси статуси на поръчката

en: Search Orders
bg: Търси поръчки

en: Search Product Categories
bg: Търси в категориите продукти

en: Search Product Tags
bg: Търси в етикетите

en: Search Products
bg: Търси продукт

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
bg: Резултати от търсенето: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search Shipping Classes
bg: Търси клас доставка

en: Search Variations
bg: Търси вариация

en: Search for a product&hellip;
bg: Търси продукт&hellip;

en: Search for a product…
bg: Търси продукт…

en: Search for products
bg: Търсене

en: Search for:
bg: Търси за:

en: Search results for &ldquo;
bg: Резултати от търсенето на &ldquo;

en: Secondary
bg: Вторичен

en: Security
bg: Сигурност

en: Select
bg: Избор

en: Select a category
bg: Изберете категория

en: Select a class&hellip;
bg: Избери клас&hellip;

en: Select a country&hellip;
bg: Избери държава&hellip;

en: Select a page&hellip;
bg: Избери страница&hellip;

en: Select a state&hellip;
bg: Избери щат&hellip;

en: Select all
bg: Избери всички

en: Select box
bg: Кутийка за избор

en: Select none
bg: Не избирай нито един

en: Select options
bg: Опции

en: Select terms
bg: Избери термини

en: Selected countries
bg: Избрани държави

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
bg: Изпратете информацията за доставка на PayPal, вместо на фактурата.

en: Senegal
bg: Сенегал

en: Serbia
bg: Сърбия

en: Server Environment
bg: Сървърна среда

en: Server Software
bg: Софтуер на сървъра

en: Server post_max_size
bg: Настройка на post_max_size

en: Server upload_max_filesize
bg: Настройка на upload_max_filesize

en: Settings
bg: Настройки

en: Setup your ShareYourCart account
bg: Настройте вашият ShareYourCart акаунт

en: Seychelles
bg: Сейшели

en: ShareDaddy is a sharing plugin bundled with JetPack.
bg: ShareDaddy е разширение за споделяне свързано с JetPack.

en: ShareThis Code
bg: ShareThis код

en: ShareThis Publisher ID
bg: ShareThis ID на издател

en: ShareThis offers a sharing widget which will allow customers to share links to products with their friends.
bg: ShareThis предлага джаджа за споделяне, която позволява на клиентите ви да споделят вашите продукти с приятели.

en: Ship to
bg: Изпрати до

en: Ship to billing address by default
bg: Изпращай на платежния адрес по подразбиране

en: Ship to billing address?
bg: Изпрати на платежния адрес?

en: Shipping
bg: Доставка

en: Shipping Address
bg: Адрес за Доставка

en: Shipping Class
bg: Клас доставка

en: Shipping Classes
bg: Класове доставка

en: Shipping Destination
bg: Дестинация за доставка

en: Shipping Details
bg: Детайли за доставка

en: Shipping Method
bg: Метод на доставка

en: Shipping Methods
bg: Метод за доставка

en: Shipping Options
bg: Настройки за доставка

en: Shipping Tax:
bg: Такса доставка:

en: Shipping address
bg: Адрес за доставка

en: Shipping class
bg: Клас доставка

en: Shipping class:
bg: Клас на доставка:

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
bg: Доставните класове се използват от определени методи на доставка за да групират подобни продукти.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
bg: Класовете за доставка се използват за да се групират еднотипни продукти. Тези групи може да се използват от определени доставчици за да ви предоставят различни цени за различни продукти.

en: Shipping costs updated.
bg: Разходите за доставка обновени.

en: Shipping details
bg: Детайли на доставката

en: Shipping only
bg: Само доставка

en: Shipping options
bg: Настройки за доставка

en: Shipping via
bg: Доставка чрез

en: Shipping:
bg: Доставка:

en: Shop
bg: Магазин

en: Shop Base Page
bg: Базова страница на магазина

en: Shop Content
bg: Съдържание на магазина

en: Shop Manager
bg: Мениджър магазин

en: Shop Pages
bg: Страници на магазина

en: Shop base page
bg: Основна страница на магазина

en: Show
bg: Покажи

en: Show "verified owner" label for customer reviews
bg: Покажи "Проверен" етикет на отзивите от клиенти

en: Show all customers
bg: Покажи всички клиенти

en: Show all product types
bg: Покажи всички типове продукти

en: Show all statuses
bg: Покажи всички статуси

en: Show all sub-types
bg: Покажи всички под-типове

en: Show as dropdown
bg: Покажи като падащо меню

en: Show hidden product variations
bg: Покажи вариациите на скритите продукти

en: Show hierarchy
bg: Покажи йерархията

en: Show order comments section
bg: Покажи секцията за коментари по поръчката

en: Show post counts
bg: Покажи броя постове

en: Show subcategories
bg: Покажи подкатегориите

en: Show weight and dimension fields in product attributes tab
bg: Показвай теглото и размера на продуктите в таба с атрибути

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
bg: Показва потребителски атреботи в джаджа, която позволява да стесните списъка с продукти, когато разглеждате каталога.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
bg: Показвай ценови филтър в джаджа, която позволява да стесните търсените продукти при разглеждане.

en: Sierra Leone
bg: Сиера Леоне

en: Signups per day
bg: Регистрации на ден

en: Simple
bg: Прост

en: Simple product
bg: Прост продукт

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
bg: Вашият браузър не поддържа JavaScript, или е изключен. Моля, уверете се, че сте избрали <em>Обновете тоталите</em> бутона преди да пуснете поръчката си. Може да бъдете таксувани повече ако не го направите.

en: Singapore
bg: Сингапур

en: Single Product Image
bg: Изображение за единичен продукт

en: Site URL
bg: Адрес на сайта

en: Skip setup
bg: Пропусни настройката

en: Slovakia
bg: Словакия

en: Slovenia
bg: Словения

en: Slug
bg: Кратко име

en: Solomon Islands
bg: Соломонови острови

en: Somalia
bg: Сомалия

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
bg: Съажаляваме, изглежда, че няма активни методи на плащане за вашата локация. Свържете се с нас, ако имате нужда от помощ или искате да направите допълнителни уговорки.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
bg: Съжаляваме, изглежда че няма активни методи на плащане за вашия щат. Свържете се с нас, ако имате нужда от помощ или за допълнителни уговорки.

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your location (%s).
bg: Съжаляваме, изглежда няма валидни методи за доставка за вашата локация (%s).

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
bg: Съжаляваме, изглежда няма валидни методи за доставка за вашия щат. Моля, свържете се с нас за да получите помощ или за допълнителна уговорка.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
bg: Съжаяваме, купона "%s" е невалиден  и беше премахнат от вашата поръчка.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
bg: Съжаляваме, изглежда купона "%s" не е ваш и беше премахнат от вашата поръчка.

en: Sorry, this download has expired
bg: Съжаляваме, това сваляне е изтекло

en: Sorry, we could not find that order id in our database.
bg: Съжаляваме, не можем да намерим тази поръчка в базата данни.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
bg: Съжаляваме, нямаме достатъчно "%s" в наличност за да изпълним вашата поръчка (%s налични. Моля редактирайте кошницата си отново. Извиняваме се за всякакво създадено неудобство.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
bg: Съжаляваме, достигнахте лимита за сваляне на този файл

en: Sorry, your session has expired.
bg: Съжаляваме, сесията ви е изтекла.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s">Return to homepage &rarr;</a>
bg: Съжаляваме, сесията ви е изтелка. <a href="%s">Върнете се към началната страница &rarr;</a>

en: Sort Code
bg: Код сортиране

en: Sort Products
bg: Сортирай продуктите

en: Sort alphabetically
bg: Подреди по азбучен ред

en: Sort by most recent
bg: Подреди по най-скорошни

en: Sort by price
bg: Подреди по цена

en: South Africa
bg: Южна Африка

en: South Korea
bg: Южна Корея

en: Spain
bg: Испания

en: Specific Countries
bg: Само избрани държави

en: Sri Lanka
bg: Шри Ланнка

en: Standard
bg: Стандартен

en: State
bg: Щат

en: State/County
bg: Област

en: State/County or state code
bg: Държава/щат или код на щат

en: Status
bg: Статус

en: Stock
bg: Наличност

en: Stock Keeping Unit
bg: Единица за наличност

en: Stock Qty
bg: Количество наличност

en: Stock Qty:
bg: Налично кол.:

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
bg: Количество от стоката. Ако това е променлив продукт, тази стойност ще се използва за контролиране на наличността на всички вариации, освен ако не дефинирате друга стойност за определена вариация.

en: Stock reports for low stock and out of stock items.
bg: Стокови репорти за изчерпани продукти и др.

en: Stock status
bg: Статус наличност

en: Store Notice Text
bg: Текст на бележката

en: Styles
bg: Стилове

en: Styles and Scripts
bg: Стилове и скриптове

en: Styling
bg: Стил

en: Submission method
bg: Начин на изпращане на информация

en: Submit Review
bg: Изпратете отзива

en: Subtext
bg: Подзаглавие

en: Subtotal
bg: Общо

en: Subtotal:
bg: Субтотал:

en: Sudan
bg: Судан

en: Sweden
bg: Швеция

en: Switzerland
bg: Швейцария

en: Syria
bg: Сирия

en: System Status
bg: Статус на системата

en: Tags
bg: Етикети

en: Taiwan
bg: Тайван

en: Tajikistan
bg: Таджикистан

en: Tanzania
bg: Танзания

en: Tax
bg: Такса

en: Tax Class
bg: Клас такси

en: Tax Options
bg: Настройки на таксите

en: Tax Rates
bg: Таксови ставки

en: Tax Rows
bg: Таксови редове

en: Tax Status
bg: Статус на такса

en: Tax Totals
bg: Общо Такси

en: Tax class
bg: Клас такса

en: Tax class for the line item
bg: Клас такси за продуктовия ред

en: Tax class:
bg: Таксов клас:

en: Taxable
bg: Таксуван

en: Taxes by month
bg: Такси по месец

en: Taxonomy exists - please change the slug
bg: Съществуваща таксономия, моля сменете краткото име

en: Tel:
bg: Тел.:

en: Telephone
bg: Телефон

en: Telephone:
bg: Телефон:

en: Terms
bg: Термини

en: Text
bg: Текст

en: Thailand
bg: Тайланд

en: Thank you for using WooCommerce :) Should you need help using or extending WooCommerce please <a href="%s">read the documentation</a>. For further assistance you can use the <a href="%s">community forum</a> or if you have access, <a href="%s">the members forum</a>.
bg: Благодарим ви, че използвате WooCommerce :) Ако имате нужда от помощ или желаете да разширите функционалността на WooCommerce, моля <a href="%s">прочетете документацията</a>. За допълнителна помощ, може да използвате нашия <a href="%s">форум</a>, или ако имате достъп, нашия <a href="%s">форум за членове</a>.

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with PayPal.
bg: Благодарности за вашата поръчка, моля натиснете бутона за да платите с PayPal.

en: Thank you for your order. We are now redirecting you to PayPal to make payment.
bg: Благодарим ви за вашата поръчка. Ще ви пренасочим към PayPal за да направите плащането.

en: Thank you, we are now processing your order. Your order's details are below.
bg: Благодарим ви! В момента обработваме вашата поръчка. По-долу може да намерите информация за поръчката ви.

en: Thank you. Your order has been received.
bg: Благодаря.Вашата поръчка беше получена.

en: Thanks Page
bg: Благодарствена страница

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
bg: Благодарим ви, че направихте акаунт при %s. Вашето потребителско име е <strong>%s</strong>.

en: The Mijireh access key for your store.
bg: Mijireh ключа за достъпн за вашия магазин.

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
bg: Базовия цвят на WooCommerce email шаблоните. По подразбиране е <code>#557da1</code>.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
bg: Кошницата съдържа продукти от предишната ви поръчка.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
bg: Промените, които направихте ще бъдат загубени ако напуснете тази страница.

en: The email address isn&#8217;t correct.
bg: Email адреса е некоректен.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
bg: Следните адреси ще бъдат използвани за плащане по подразбиране.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
bg: Тази настройка контролира как се показват цените.

en: The following options affect the fields available on the edit product page.
bg: Следните опции указват, кои полета ще са активни за редакция на продуктовата страница.

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
bg: Следните настройки афектират изпращача (email адреса и името) използвани в WooCommerce писмата.

en: The following options affect the styling of your store, as well as how certain features behave.
bg: Следните опции афектират дизайна на магазина ви , както и определени екстри.

en: The following options are specific to downloadable products.
bg: Следните опции са специфични за продукти за сваляне.

en: The following options control the behaviour of the checkout process and customer accounts.
bg: Следните настройки контролират поведението на процеса на плащане и клиентските акаунти.

en: The following pages need selecting so that WooCommerce knows where they are. These pages should have been created upon installation of the plugin, if not you will need to create them.
bg: Следните страници трябва да бъдат избрани за да знае WooCommerce къде се намирате. Тези страници трябва да бъдат създадени при инсталация на плугина, ако не, ще трябва да ги създадете.

en: The integration section contains options for third party services which integrate with WooCommerce.
bg: Секцията за интеграция съдържа настрийки за външни услуги, които се интегрират с WooCommerce.

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
bg: Основния фонов цвят. По подразбиране <code>#fdfdfd</code>.

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
bg: Основен цвят на текста в бодито. По подразбиране <code>#505050</code>.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
bg: Минималната сума на поръчката за този купон е %s.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
bg: Тоталите на поръчката бяха обновени. Моля, потвърдете ваата поръчка.

en: The orders section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can view and manage customer orders.
bg: Секцията за поръчки може да бъде достигната от лявото меню. Тук може да видите и редактирате поръчките на вашите клиенти.

en: The reports section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can generate reports for sales and customers.
bg: Секцията за репорти може да бъде достигната от лявото меню. В нея може да видите репорти за продажби и клиенти.

en: The shipping title the customer sees
bg: Заглавието за доставка, което клиента вижда

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
bg: Тексте ще се показва във футъра на WooCommerce писмата.

en: There are no notes for this order yet.
bg: Няма бележки по тази поръчка.

en: There are no product orders yet.
bg: Все още няма поръчки.

en: There are no product reviews yet.
bg: Още няма отзиви за този продукт.

en: There are no reviews yet, would you like to <a href="#review_form" class="inline show_review_form">submit yours</a>?
bg: Все още няма отзиви за този продукт, желаете ли да <a href="#review_form" class="inline show_review_form">дадете вашия</a>?

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
bg: Възникнаха проблеми с някои от продуктите в кошницата ви (показани отгоре). Моля, върнете се на страницата с кошницата и разрешете тези проблеми преди да поръчате.

en: There was an error calling %s
bg: Грешка при извикването на %s

en: There was an error calling %s::%s
bg: Възникна грешка при извикването на %s::%s

en: These are countries that you are willing to ship to.
bg: Това са страните в които позволявате доставка.

en: These rows contain taxes for this order. This allows you to display multiple or compound taxes rather than a single total.
bg: Тези редове съдържат такси за тази поръчка. Това ще позволи да показвате повече от една или съставни такси, от колкото единичен тотал.

en: These settings affect the actual dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
bg: Тези настройки афектират реалните размери на изображенията в каталога - въпреки всичко изгледа ще бъде афектиран от CSS стиловете. След промяна на тези настройки може да се наложе да <a href="%s">прегенерирате миниатюрите</a>.

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
bg: Контролира колко метода за доставка се показват на предната страница.

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
bg: Контроира начина по който се показва наличността в каталога.

en: This controls the default sort order of the catalog.
bg: Контролира сортировката на продуктите по подразбиране.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
bg: Контролира описанието, което потребителя вижда при плащане.

en: This controls the position of the currency symbol.
bg: Контролира къде да се покаже валутния знак.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
bg: Контролира заглавието, което ще се използва при плащане.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
bg: Контролира в какви валути се показват цените в каталога и в кои валути се приемат плащания.

en: This controls what unit you will define lengths in.
bg: Контролира коя единица ще се използва за дължини.

en: This controls what unit you will define weights in.
bg: Контролира каква мерна единица се използва за теглото.

en: This coupon has expired.
bg: Този купон е изтекъл.

en: This email is already registered, please choose another one.
bg: Този email вече се използва, моля изберете друг.

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
bg: Тове поле указва минималния под-тотал нужен за използване на купона.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
bg: Това е примерен магазин за тестови цели &mdash; поръчки няма да се изпълняват.

en: This is not your download link.
bg: Това не е валиден линк за сваляне.

en: This is the base country for your business. Tax rates will be based on this country.
bg: Това е базовата държава за вашия бизнес. Таксите ще бъдат спрямо тази държава.

en: This is the size used by the main image on the product page.
bg: Това е размера използван за основно изображение на продуктовата страница.

en: This is the sum of the 'Cart Tax' and 'Shipping Tax' fields within your orders.
bg: Това е сбор от Такса на цялата кошница и Такса доставка полетата в поръчката.

en: This is the sum of the 'Cart Tax' field within your orders.
bg: Това е сума от Такси за количката полето в поръчките.

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
bg: Това е сбор от Общо поръчки полетата в отделните поръчки.

en: This is the sum of the 'Shipping Tax' field within your orders.
bg: Това е сума от Такса доставка полето в поръчките ви.

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
bg: Това е сума от Общо Доставка полето в поръчките.

en: This is where important store page are defined. You can also set up other pages (such as a Terms page) here.
bg: Тук се дефинират страниците, важни за магазина. Може да зададете и дргути страници (като Условията за ползване).

en: This is where payment gateway options are defined, and individual payment gateways are set up.
bg: От тук се дефинират възможните начини на плащане и индивидуални методи за плащане.

en: This is where shipping options are defined, and shipping methods are set up.
bg: Настойки за методите на доставка.

en: This is where store orders are stored.
bg: Тук се записват поръчките в магазина.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
bg: Тук може да добавите нови купони за вашите потребители.

en: This is where you can add new products to your store.
bg: От тук се добавят нови продукти в магазина.

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
bg: Тази секция ви позволява да редактирате вашите WooCommerce писма. <a href="%s" target="_blank">Кликнете тук за промяна на email шаблона</a>. За разширен контрол върху писмата, копирайте <code>woocommerce/templates/emails/</code> в <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
bg: Задава основната страница за вашия магазин - тук ще бъде архива на вашите продукти.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
bg: Задава десетичния разделител на цените.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
bg: Показва колко символа се показват след десетичната запетая.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
bg: Задава разделител за хилядите в цените.

en: This setting does not apply to guest downloads.
bg: Тази настройка не важи за сваляния за гости.

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
bg: Този размер се използва за галерията от изображения на продуктовата страница.

en: This size is usually used in product listings
bg: Този размер обикновено се използва за списъци с продукти

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
bg: Този текст ще се покаже на бутона свързан към външни продукти.

en: This title to show on the shop base page. Leave blank to use the page title.
bg: Това заглавие се показва на основната страница на магазина. Оставете празно за да използвате заглавието на страницата.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
bg: Този инструмент ще изчисти кеша на продукта/преходите.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
bg: Този инструмент ще ресетне администраторските, клиентски и мениджърски роли на стойностите по подразбиране. Използвайте ако потребителите не могат да достигнат всички WooCommerce административни страници.

en: This username is already registered, please choose another one.
bg: Потребителското име вече е регистрирано, моля изберете друго.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
bg: Потребителското име е невалидно, защото съдържа неразрешени символи. Моля, въведете валидно потребителско име.

en: Thumbnail
bg: Миниатюра

en: Title
bg: Заглавие

en: Title:
bg: Заглавие:

en: To edit colours <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> and <code>woocommerce.css</code> need to be writable. See <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> for more information.
bg: За редакция на цветовете <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> и <code>woocommerce.css</code> трябва да бъдат свободни за запис. Вижте <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> за повече информация.

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press return. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
bg: За да проследите поръчката моля, въведете ID-то на поръчката в полето отдолу и натеснете enter. Ще получите писмо за конфирмация на вашия адрес.

en: To:
bg: До:

en: Toggle tax rows
bg: Включи редовете за такси

en: Togo
bg: Того

en: Tonga
bg: Тонга

en: Tools
bg: Инструменти

en: Top Rated Products
bg: Продукти с най-висок рейтинг

en: Top earners
bg: Най-доходоносни

en: Top sellers
bg: Най-продавани

en: Total
bg: Общо

en: Total Product Taxes
bg: Общо продуктови такси

en: Total Sales
bg: Общо продажби

en: Total Shipping
bg: Общо за доставка

en: Total Shipping Taxes
bg: Общо такси доставка

en: Total Taxes
bg: Общо такси

en: Total customer orders
bg: Общо поръчки от регистрирани клиенти

en: Total customer sales
bg: Общо продажби на регистрирани клиенти

en: Total customers
bg: Общо клиенти

en: Total guest orders
bg: Общо поръчки от гости

en: Total guest sales
bg: Общо продажби на гости

en: Total orders
bg: Общо поръчки

en: Total orders for year
bg: Общо поръчки за година

en: Total orders in range
bg: Общо поръчки в период

en: Total product taxes for year
bg: Общо продуктови такси за година

en: Total sales
bg: Общо продажби

en: Total sales for year
bg: Общо продажби за година

en: Total sales in range
bg: Общо продажби в период

en: Total sales minus shipping and tax.
bg: Общо продажби без такси и доставка.

en: Total shipping costs
bg: Общо разходи по доставка

en: Total shipping tax for year
bg: Общо такси доставка за година

en: Total taxes for year
bg: Общо такси за година

en: Total:
bg: Общо:

en: Totals
bg: Тотали

en: Town/City
bg: Град

en: Town/District
bg: Град

en: Track your order
bg: Проследи поръчкта

en: Track"
bg: Проследи"

en: Tracking code
bg: Код за проследяване

en: Transients
bg: Преходни

en: Trash
bg: Изхвърли

en: Trinidad and Tobago
bg: Тринидад и Тобаго

en: Tunisia
bg: Тунис

en: Turkey
bg: Турция

en: Turkmenistan
bg: Туркменистан

en: Turn this option off to only grant access when an order is "complete", rather than "processing"
bg: Изключете тази опция за да дадете достъп ако поръчката е "завършана", а не "обработва се"

en: Type
bg: Вид

en: US Dollars (&#36;)
bg: Американски долар (&#36;)

en: Uganda
bg: Уганда

en: Ukraine
bg: Украйна

en: Un-force HTTPS when leaving the checkout
bg: Премахни HTTPS при напускане на страницата за плащане

en: Uncategorized
bg: Некатегоризирани

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
bg: За съжалени вашата поръчка не може да бъде обработена, тъй като банката/търговеца отказа вашата транзакция.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
bg: Уникално кратко име/референция за атрибута; трябва да е под 28 символа.

en: United Arab Emirates
bg: ОАЕ

en: United Kingdom
bg: Обединено Кралство

en: United States
bg: Съединени Американски Щати

en: Unlimited
bg: Неограничено

en: Unpublished
bg: Непубликувано

en: Up-Sells
bg: Ъп-сел

en: Up-sell
bg: Ъпсел

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
bg: Up-sells са продукти, които препоръчвате вместо продукта, който се показва в момента, например такива, които са по-доходоносни или по-скъпи.

en: Update
bg: Обнови

en: Update Cart
bg: Обнови кошницата

en: Update Order status
bg: Обнови поръчковия статус

en: Update Product Category
bg: Обнови категорията на продукта

en: Update Product Tag
bg: Обнови продуктовия етикет

en: Update Shipping Class
bg: Обнови класа на доставка

en: Update Totals
bg: Обнови тоталите

en: Update country
bg: Обнови държава

en: Update totals
bg: Обнови тоталите

en: Upload
bg: Качи

en: Upload/Add image
bg: Качи/Добави изображение

en: Uruguay
bg: Уругвай

en: Usage limit
bg: Лимит за използване

en: Use form submission method.
bg: Използвай форма за изпращане на информация.

en: Used for certain text and asides - breadcrumbs, small text etc.
bg: Използва се за определени текстове и - навигация, малки текстове и др.

en: Used for variations
bg: Използва се за вариации

en: Username
bg: Потребителско име

en: Username is required.
bg: Изисква се потребителско име.

en: Username or email
bg: Потребителско име или email

en: Uzbekistan
bg: Узбекистан

en: VAT
bg: ДДС

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
bg: Грешка при валидацията: PayPal количествата не съвпадат (бруто %s).

en: Value(s)
bg: Стойност(и)

en: Variable
bg: Променлив

en: Variable product
bg: Променлив продукт

en: Variation
bg: Вариация

en: Variation #%s of %s
bg: Вариация #%s от %s

en: Variation ID:
bg: Вариация ID:

en: Variations
bg: Вариации

en: Variations for variable products are defined here.
bg: Вариации за променливите продукти се дефинират тук.

en: Vatican
bg: Ватикана

en: Venezuela
bg: Венецуела

en: Versions
bg: Версии

en: Very Poor
bg: Много лошо

en: Via
bg: Чрез

en: Victoria
bg: Виктория

en: Vietnam
bg: Виетнам

en: View
bg: Виж

en: View &#8220;%s&#8221;
bg: Виж &#8220;%s&#8221;

en: View Cart &rarr;
bg: Виж кошницата &rarr;

en: View Coupon
bg: Виж купона

en: View Coupons
bg: Виж купоните

en: View Order
bg: Виж поръчка

en: View Order Page
bg: Страница за преглед на поръчката

en: View Product
bg: Виж продукт

en: View Variation
bg: Виж вариация

en: View options
bg: Виж опциите

en: Virtual
bg: Виртуален

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
bg: Виртуалните продукти са нематериални и не могат да бъдат доставяни.

en: Visibility
bg: Видимост

en: Visible on the product page
bg: Видим на продуктовата страница.

en: WC Logging
bg: WC Логване

en: WP Debug Mode
bg: WP Режим дебъг

en: WP Max Upload Size
bg: WP максимален размер на качване

en: WP Memory Limit
bg: WP лимит на паметта

en: WP Remote Post Check
bg: Проверка за WP отдалечено публикуване

en: Weight
bg: Тегло

en: Weight Unit
bg: Единица за тегло

en: Weight in decimal form
bg: Тежест в десетичен формат

en: Welcome %s
bg: Добре дошъл/а %s

en: Western Sahara
bg: Западна Сахара

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
bg: Каква такса искате да взимате от вашите клиенти за местна доставка. Не се взима предвид ако изберете безплатна доставка. Оставете празно за да изключите.

en: Width
bg: Ширина

en: WooCommerce Best Sellers
bg: WooCommerce Най-продавани

en: WooCommerce Cart
bg: WooCommerce Кошница

en: WooCommerce Featured Products
bg: WooCommerce Избрани продукти

en: WooCommerce Layered Nav
bg: WooCommerce Навигация на слоеве

en: WooCommerce Login
bg: WooCommerce Вход

en: WooCommerce On-sale
bg: WooCommerce Разпродажба

en: WooCommerce Price Filter
bg: WooCommerce Ценови филтър

en: WooCommerce Product Categories
bg: WooCommerce продуктови категории

en: WooCommerce Product Search
bg: WooCommerce продуктово търсене

en: WooCommerce Product Tags
bg: WooCommerce продуктови етикети

en: WooCommerce Random Products
bg: WooCommerce случайни продукти

en: WooCommerce Recent Orders
bg: WooCommerce скорошни поръчки

en: WooCommerce Recent Products
bg: WooCommerce последни продукти

en: WooCommerce Recent Reviews
bg: WooCommerce скорошни отзиви

en: WooCommerce Recently Viewed Products
bg: WooCommerce скоро прегледани продукти

en: WooCommerce Right Now
bg: WooCommerce в момента

en: WooCommerce Settings
bg: WooCommerce настройки

en: WooCommerce Status
bg: WooCommerce статус

en: WooCommerce Top Rated Products
bg: WooCommerce продукти с най-висок рейтинг

en: WooCommerce version
bg: WooCommerce версия

en: WordPress version
bg: WordPress версия

en: Year:
bg: Година:

en: Yemen
bg: Йемен

en: Yes
bg: Да

en: You already have this item in your cart.
bg: Вече имате този продукт в кошницата.

en: You are using <strong>WooCommerce %s</strong>.
bg: Използвате <strong>WooCommerce %s</strong>.

en: You can access your account area here: %s.
bg: Може да влезете в акаунта си от тук: %s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
bg: Имате само 1 %s в количката.

en: You can tweak the ShareThis code by editing this option.
bg: Може да настроите ShareThis кода като редактирате тази настройка.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
bg: Нямате необходимите пермисии за да видите тази страница.

en: You have taken too long. Please go back and refresh the page.
bg: Измина прекалено много време. Моля, върнете се и опреснете страницата.

en: You have taken too long. Please go back and retry.
bg: Изминало е прекалено много време. Моля, върнете се и опитайте отново.

en: You may also like&hellip;
bg: Може също да харесате&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
bg: Може да се интересувате от&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
bg: Трябва да приемете Условията за ползване.

en: You must be logged in to checkout.
bg: Трябва да сте влезли в акаунта си за да поръчате.

en: You must be logged in to download files.
bg: Трябва да влезете в системата за да сваляте файлове.

en: Your Review
bg: Вашият отзив

en: Your bank may require this for international payments
bg: Вашата банка има нужда от това за международни плащания

en: Your cart is currently empty.
bg: Кошницата е празна.

en: Your comment is awaiting approval
bg: Вашият коментар очаква удобрение

en: Your most used product tags in cloud format.
bg: Най използваните тагове във формат на облак.

en: Your order
bg: Вашата поръчка

en: Your order has already been paid for. Please contact us if you need assistance.
bg: Вашата поръчка е вече платена. Моля, свържете се с нас за помощ.

en: Your order is no longer pending and could not be cancelled. Please contact us if you need assistance.
bg: Вашата поръчка вече не е в статус изчакване и не може да бъде канселирана. Моля, свържете се с нас, ако имате нужда от съдействие.

en: Your order was cancelled.
bg: Вашата поръчка беше канселирана.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
bg: Вашият сървър няма fsockopen или cURL включен - PayPal IPN и други скриптове, които комуникират с други сървъри няма да работят. Свържете се с вашия хостинг доставчик.

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
bg: Вашият сървър има включен cURL и изключен fsockopen.

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
bg: Вашият сървър има fsockopen и cURL включени.

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
bg: Вашият сървър има fsockopen включен, а cURL е изключен.

en: Your settings have been saved.
bg: Настройките ви са запазени.

en: Your themes page background - used for tab active states
bg: Фон на страницата ви - използва се за активните табове

en: Zambia
bg: Замбия

en: Zimbabwe
bg: Зимбабве

en: Zip
bg: Код

en: Zip/Post Codes
bg: Пощенски код

en: [%s with ID of %d]
bg: [%s с ID от %d]

en: [%s with SKU of %s]
bg: [%s със SKU от %s]

en: [Remove]
bg: [Премахни]

en: added %s ago
bg: добавен преди %s

en: ago
bg: преди

en: and was completed
bg: и беше приключена

[ctx: breadcrumb]
en: Home
bg: Начало

en: by
bg: от

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
bg: от %1$s

en: cancelled
bg: отменена

en: cm
bg: см

en: completed
bg: приключена

en: failed
bg: провалена

en: g
bg: г

en: h
bg: ч

en: is a required field.
bg: е задължително поле.

en: is low in stock.
bg: е с малко количество.

en: is not a valid email address.
bg: е невалиден email адрес.

en: is not a valid number.
bg: е невалидно число.

en: is not valid. Please enter one of the following:
bg: не е валиден. Моля въведете едно от изброените:

en: is out of stock.
bg: не е налично.

en: item | items
bg[0]: елемент
bg[1]: елементи

en: items
bg: продукта

en: kg
bg: кг

en: l jS \of F Y h:i:s A
bg: l jS \от F Y h:i:s A

en: m
bg: м

en: made by
bg: направена от

[ctx: min_price]
en: From:
bg: От:

en: mm
bg: мм

en: n/a
bg: няма

en: on-hold
bg: задържана

en: out of 5
bg: от 5

[ctx: page_slug]
en: cart
bg: кошница

[ctx: page_slug]
en: checkout
bg: поръчка

[ctx: page_slug]
en: edit-address
bg: редактирай-адрес

[ctx: page_slug]
en: my-account
bg: моят-акаунт

[ctx: page_slug]
en: order-received
bg: поръчката-приета

[ctx: page_slug]
en: order-tracking
bg: следене-поръчка

[ctx: page_slug]
en: pay
bg: плащане

[ctx: page_slug]
en: shop
bg: магазин

[ctx: page_slug]
en: view-order
bg: виж-поръчка

en: pending
bg: изчакване

[ctx: placeholder]
en: Address
bg: Адрес

[ctx: placeholder]
en: Address 2 (optional)
bg: Адрес 2 (по избор)

[ctx: placeholder]
en: Buy product
bg: Купи продукт

[ctx: placeholder]
en: Company (optional)
bg: Фирма (по избор)

[ctx: placeholder]
en: Country
bg: Държава

[ctx: placeholder]
en: Email Address
bg: Email адрес

[ctx: placeholder]
en: First Name
bg: Име

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
bg: От&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Last Name
bg: Фамилия

[ctx: placeholder]
en: Never expire
bg: Никога изтича

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
bg: Бележки по доставката, пр. специални указания за доставка.

[ctx: placeholder]
en: Password
bg: Парола

[ctx: placeholder]
en: Phone
bg: Телефон

[ctx: placeholder]
en: Postcode/Zip
bg: Пощенски код/Zip

[ctx: placeholder]
en: State/County
bg: Област

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
bg: До&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Town/City
bg: Град/Село

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
bg: Неограничена употреба

[ctx: placeholder]
en: Username
bg: Потребител

en: processing
bg: обработване

en: provides a fully PCI Compliant, secure way to collect and transmit credit card data to your payment gateway while keeping you in control of the design of your site.
bg: предоставя пълно PCI Compliant, сигурен начин да събирате и изпращате информация за кредитни карти на вашия метод за плащане като запазите пълен контрол върху дизайна на сайта си.

en: provides a fully PCI Compliant, secure way to collect and transmit credit card data to your payment gateway while keeping you in control of the design of your site. Mijireh supports a wide variety of payment gateways: Stripe, Authorize.net, PayPal, eWay, SagePay, Braintree, PayLeap, and more.
bg: предоставя пълно PCI Compliant, сигурен начин да събирате и изпращате информация за кредитни карти на вашия метод за плащане като запазите пълен контрол върху дизайна на сайта си. Mijireh поддържа широко разнообразие от методи за плащане: Stripe, Authorize.net, PayPal, eWay, SagePay, Braintree, PayLeap, и други.

en: refunded
bg: върнати пари

[ctx: slug]
en: product
bg: продукт

[ctx: slug]
en: product-category
bg: категория

[ctx: slug]
en: product-tag
bg: продукт-етикет

en: terms &amp; conditions
bg: условията за ползване

en: variation added
bg: вариацията добавена

en: variations added
bg: вариациите добавени

en: verified owner
bg: проверен

en: version
bg: версия

en: via
bg: чрез

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN may not work with your server.
bg: wp_remote_post() пропадна. PayPal IPN може да не работи на вашия сървър.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider. Error:
bg: wp_remote_post() пропадна. PayPal IPN няма да работи на вашия сървър. Свържете се с хостинг провайдъра си. Грешка:

en: wp_remote_post() was successful - PayPal IPN is working.
bg: wp_remote_post() успешно - PayPal IPN работи.

en: — No Change —
bg: - Без промяна -
