WooCommerce v1.6.1 - en to cs_CZ translation catalogue (1019 entries)

en:  ago
cs_CZ: pred

en: %s ago
cs_CZ: pred %s

en: &larr; Return To Cart
cs_CZ: &larr; návrat do košíka

en: &larr; Return To Shop
cs_CZ: &larr; späť do obchodu

en: (backorders allowed)
cs_CZ: (Backorder povolený)

en: (ex. VAT)
cs_CZ: (bez DPH)

en: (ex. tax)
cs_CZ: (bez DPH)

en: (incl. VAT)
cs_CZ: (s DPH)

en: (incl. tax)
cs_CZ: (s daňou)

en: + Add Flat Rate
cs_CZ: + pridať paušálnu sadzbu

en: 0.00
cs_CZ: 0

en: 2 letter Country code
cs_CZ: kód krajiny (2 znaky)

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
cs_CZ: <span class="meta-nav">&larr;</span> predchádzajúce

en: <strong>Congratulations!</strong> &#8211; WooCommerce has been installed and setup. Enjoy :)
cs_CZ: <strong>Gratulujeme!</strong> &#8211; WooCommerce bol nainštalovaný a nastavený. Užívajte :)

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You're almost ready to start selling :)
cs_CZ: <strong>Vítajte vo WooCommerce</strong> &#8211; Ste takmer pripravení začať predávať :)

en: <strong>WooCommerce has been installed</strong> &#8211; You're ready to start selling :)
cs_CZ: <strong>WooCommerce bol nainštalovaný</strong> &#8211; Ste pripravený začať predávať :)

en: A Search box for products only.
cs_CZ: vyhľadávacie pole iba pre produkty

en: A list or dropdown of product categories.
cs_CZ: zoznam alebo rozbaľovacia ponuka kategórií produktov

en: A note has been added to your order
cs_CZ: K vašej objednávke bola pridaná poznámka.

en: Access Expires
cs_CZ: prístup vyprší

en: Account Name
cs_CZ: názov účtu

en: Account Number
cs_CZ: číslo účtu

en: Account password
cs_CZ: heslo k účtu

en: Account username
cs_CZ: uživateľské meno

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
cs_CZ: Akcia sa nepodarila. Prosím obnovte stránku a skúste to znova.

en: Actions
cs_CZ: akcia objednávky

en: Add
cs_CZ: pridať

en: Add Attribute
cs_CZ: pridať vlastnosť

en: Add Coupon
cs_CZ: pridať kupón

en: Add New
cs_CZ: pridať nový

en: Add New Attribute
cs_CZ: pridať novú vlastnosť

en: Add New Coupon
cs_CZ: pridať nový kupón

en: Add New Order
cs_CZ: pridať novú objednávku

en: Add New Order status
cs_CZ: vložiť nový stav objednávky

en: Add New Product
cs_CZ: pridať nový produkt

en: Add New Product Category
cs_CZ: pridať novú kategóriu produktov

en: Add New Product Tag
cs_CZ: pridať nový štítok produktu

en: Add New Shipping Class
cs_CZ: pridať novú doručovaciu triedu

en: Add New Variation
cs_CZ: pridať nový variant

en: Add Order
cs_CZ: pridať objednávku

en: Add Product
cs_CZ: pridať produkt

en: Add Review
cs_CZ: pridať recenziu

en: Add Variation
cs_CZ: pridať variant

en: Add a review
cs_CZ: pridať recenziu

en: Add eCommerce tracking code to the thankyou page
cs_CZ: Pridajte eCommerce sledovací kód na \"thankyou\" stránky.

en: Add note
cs_CZ: pridať poznámku

en: Add rates for shipping classes here &mdash; they will override the default costs defined above.
cs_CZ: Tu pridajte sadzby pro doručovacie triedy &mdash; tieto prepíšu východiskové náklady zadané vyššie.

en: Add to cart
cs_CZ: pridať do košíka

en: Add tracking code to your site's footer. You don't need to enable this if using a 3rd party analytics plugin.
cs_CZ: Pridajte štandardný sledovací kód do zápätia webu. Túto voľbu vypnite, pokiaľ používate plugin pre Google Analytics tretích strán.

en: Add&nbsp;meta
cs_CZ: pridať&nbsp;meta

en: Additional Information
cs_CZ: varianty

en: Address
cs_CZ: adresa

en: Address 1
cs_CZ: adresa 1

en: Address 2
cs_CZ: adresa 2

en: Alaska
cs_CZ: Aljaška

en: All
cs_CZ: všetko

en: All Countries
cs_CZ: všetky krajiny

en: All Product Categories
cs_CZ: všetky kategórie produktov

en: All Product Tags
cs_CZ: všetky štítky produktov

en: All Shipping Classes
cs_CZ: všetky doručovacie triedy

en: All allowed countries
cs_CZ: všetky povolené krajiny

en: Allow
cs_CZ: povoliť

en: Allow Backorders?
cs_CZ: povoliť Backorder?

en: Allow, but notify customer
cs_CZ: povoliť, informovať zákazníka

en: Allowed Countries
cs_CZ: povolené krajiny

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
cs_CZ: umožňuje platbu šekom

en: Allows payments by BACS (Bank Account Clearing System), more commonly known as direct bank/wire transfer.
cs_CZ: umožňuje bezhotovostnú platbu prevodem na bankový účet

en: Already registered?
cs_CZ: už ste sa zaregistroval(a)?

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
cs_CZ: Účet s týmto užívateľským menom je už registrovaný, zvoľte si prosím iné.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
cs_CZ: Účet pre túto e-mailovú adresu je už registrovaný. Prosím prihláste sa.

en: Anti-spam field was filled in.
cs_CZ: Anti-spamové pole bolo vyplnené. Pre pokračovanie ho nechajte voľné.

en: Any
cs_CZ: ľubovoľný

en: Any %s
cs_CZ: každý %s

en: Append a logout link to menus containing "My Account"
cs_CZ: pripojiť odkaz na odhlásenie sa do menu s položkou Môj účet

en: Apply Coupon
cs_CZ: použiť kupón

en: Apply before tax
cs_CZ: aplikujte pred zdanením

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
cs_CZ: Ste si istí, že chcete odstrániť všetky varianty? To nie je možné vrátiť späť.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
cs_CZ: Ste si istí, že chcete odstrániť túto vlastnosť?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
cs_CZ: Ste si istí, že chcete prepojiť všetky varianty? Tým sa vytvoria nové variácie pre každú možnú kombináciu variácií vlastností (max 50).

en: Are you sure you want to remove this variation?
cs_CZ: Ste si istí, že chcete odstrániť tento variant?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
cs_CZ: Ste si istí, že chcete zrušiť prístup toto stiahnutie?

en: Attribute:
cs_CZ: vlastnosť:

en: Attributes
cs_CZ: vlastnosti

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
cs_CZ: Vlastnosti umožňujú definovať ďalšie údaje o produkte, ako je například veľkosť či farba. Tieto vlastnosti môžete použiť v bočnom paneli pomocou widgetu "layered nav". Upozornenie: neskôr nie je možné premenovať vlastnosť.

en: Australian Dollars (&#36;)
cs_CZ: Australský dolar ($)

en: Author:
cs_CZ: autor:

en: Availability
cs_CZ: dostupnosť

en: Available downloads
cs_CZ: k dispozícii na stiahnutie

en: Available on backorder
cs_CZ: dostupné na Backorder

en: Average
cs_CZ: priemerný

en: Average order items
cs_CZ: priemerný počet položiek objednávky

en: Average order items for year
cs_CZ: priemerná cena položky za rok

en: Average order items in range
cs_CZ: priemerná cena položiek v rozsahu

en: Average order total
cs_CZ: priemerná cena celkom

en: Average order total for year
cs_CZ: priemerná celková cena objednávky za rok

en: Average order total in range
cs_CZ: priemerná celková cena objednávky v rozsahu

en: Average orders per customer
cs_CZ: priemerný počet objednávok na zákazníka

en: Awaiting BACS payment
cs_CZ: čaká sa na prijatie platby bankovým prevodom

en: Awaiting cheque payment
cs_CZ: čaká sa na platbu šekom

en: BACS Payment
cs_CZ: platba prevodem na účet

en: BIC (formerly Swift)
cs_CZ: BIC (predtým Swift)

en: Bacs
cs_CZ: Banka

en: Bank Name
cs_CZ: názov banky

en: Base Country/Region
cs_CZ: základná krajina/región

en: Base Page Title
cs_CZ: titulka základnej stránky

en: Be the first to review
cs_CZ: Buďte prvý, kto napíše recenziu.

en: Best Sellers
cs_CZ: najpredávanejšie

en: Billing
cs_CZ: fakturácia

en: Billing Address
cs_CZ: fakturačná adresa

en: Billing Details
cs_CZ: fakturačné údaje

en: Billing Email
cs_CZ: fakturačný e-mail

en: Billing address
cs_CZ: fakturačná adresa

en: Bulk edit:
cs_CZ: hromadné úpravy:

en: Button text
cs_CZ: text tlačítka

en: Buy product
cs_CZ: kúpiť produkt

en: Calculate Shipping
cs_CZ: vypočítať platbu za doručenie

en: Calculation Type
cs_CZ: druh kalkulácie

en: Canadian Dollars (&#36;)
cs_CZ: Kanadský dolar (&#36;)

en: Cancel
cs_CZ: zrušiť

en: Cancel order &amp; restore cart
cs_CZ: zrušiť objednávku a vyprázdniť košík

en: Cart
cs_CZ: Košík

en: Cart % Discount
cs_CZ: zľava na nákup %

en: Cart Discount
cs_CZ: zľava na nákup

en: Cart Discount:
cs_CZ: zľava na nákup:

en: Cart Subtotal
cs_CZ: medzisúčet

en: Cart Subtotal:
cs_CZ: medzisúčet:

en: Cart Totals
cs_CZ: celkom k platbe

en: Cart updated.
cs_CZ: Košík bol aktualizovaný.

en: Cash on Delivery
cs_CZ: dobierka

en: Catalog
cs_CZ: katalóg

en: Catalog &amp; search
cs_CZ: katalóg &amp; vyhľadávanie

en: Catalog Images
cs_CZ: katalógové obrázky

en: Catalog Options
cs_CZ: možnosti katalógu

en: Categories
cs_CZ: kategórie

en: Category Order
cs_CZ: zoznam kategórií

en: Change Password
cs_CZ: zmena hesla

en: Change my password
cs_CZ: zmena hesla

en: Change to:
cs_CZ: zmeniť na:

en: Checkout
cs_CZ: pokladňa

en: Checkout &rarr;
cs_CZ: pokladňa &rarr;

en: Checkout &rarr; Pay
cs_CZ: do pokladne &rarr; zaplatiť

en: Checkout and Accounts
cs_CZ: pokladňa a účty

en: Cheque
cs_CZ: Šek

en: Cheque Payment
cs_CZ: platba šekom

en: Choose a country&hellip;
cs_CZ: vyberte krajinu&hellip;

en: Choose a downloadable product&hellip;
cs_CZ: vyberte produkt na stiahnutie&hellip;

en: Choose a grouped product&hellip;
cs_CZ: vyberte zoskupený produkt&hellip;

en: Choose an option
cs_CZ: vyberte možnosť

en: Choose countries&hellip;
cs_CZ: vyberte krajiny&hellip;

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
cs_CZ: Vyberte si, či je to zložená úroková miera. Zložené daňové sadzby sú aplikované na vrchole iných daňových sadzieb.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
cs_CZ: vyberte, či má byť táto daňová sadzba použitá aj na poštovné

en: City
cs_CZ: mesto

en: Clear cart when logging out
cs_CZ: vyprázdniť košík po odhlásení

en: Click here to enter your code
cs_CZ: kliknite tu pre zadanie kódu

en: Click here to login
cs_CZ: kliknite tu pre prihlásenie

en: Click to toggle
cs_CZ: kliknite pre prepnutie

en: Close all
cs_CZ: zavrieť všetko

en: Code
cs_CZ: kód

en: Company
cs_CZ: spoločnosť

en: Company Name
cs_CZ: názov spoločnosti

en: Complete
cs_CZ: dokončené

en: Completed
cs_CZ: dokončené

en: Configure shipping class
cs_CZ: konfigurácia doručovacích tried

en: Configure&nbsp;terms
cs_CZ: nastavenie&nbsp;podmienok

en: Continue Shopping &rarr;
cs_CZ: pokračovať v nákupe &rarr;

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
cs_CZ: Skopírovať fakturačné údaje do doručovacích údajov? Tým sa prepíšu všetky v súčasnej dobe zadané doručovacie údaje.

en: Copy to a new draft
cs_CZ: kopírovať do nového konceptu

en: Cost
cs_CZ: náklady

en: Cost excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50.
cs_CZ: náklady bez dane, zadajte čiastku, např. 2.50

en: Cost, excluding tax.
cs_CZ: náklady bez DPH

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file.
cs_CZ: nemožno udeliť prístup - užívateľ už má povolenie pre tento súbor.

en: Countries
cs_CZ: krajiny

en: Country
cs_CZ: krajina

en: County
cs_CZ: kraj

en: Coupon
cs_CZ: kupón

en: Coupon Data
cs_CZ: údaje o kupóne

en: Coupon amount
cs_CZ: hodnota kupónu

en: Coupon code
cs_CZ: kód kupónu

en: Coupon does not exist!
cs_CZ: Kupón neexistuje!

en: Coupon type
cs_CZ: typ kupónu

en: Coupons
cs_CZ: kupóny

en: Coupons can be managed from this section. Once added, customers will be able to enter coupon codes on the cart/checkout page. If a customer uses a coupon code they will be viewable when viewing orders.
cs_CZ: Kupóny môžu byť riadené z tejto sekcie. Po pridaní budú mať zákazníci možnosť zadať kupónový kód v košíku / v pokladni. Pokiaľ zákazník používa kód ku kupónu na zľavu, bude vidteľný pri sledovaní objednávok.

en: Create an account?
cs_CZ: založiť účet?

en: Cross-Sells
cs_CZ: doplnkový predaj

en: Cross-sell
cs_CZ: doplnkový predaj

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
cs_CZ: účelom doplnkového predaja je navýšiť celkovú objednávku zákazníka doporučením súvisiacich produktov či služieb

en: Currency
cs_CZ: mena

en: Currency Position
cs_CZ: pozícia meny

en: Custom product attribute
cs_CZ: uživateľsky zadaná vlastnosť produktu

en: Customer
cs_CZ: zákazník

en: Customer Accounts
cs_CZ: účty zákazníkov

en: Customer Billing Address
cs_CZ: fakturačná adresa zákazníka

en: Customer Login
cs_CZ: prihlásenie zákazníka

en: Customer Message
cs_CZ: správa pre zákazníka

en: Customer Note:
cs_CZ: poznámka zákazníka:

en: Customer Notes
cs_CZ: poznámky zákazníka

en: Customer Shipping Address
cs_CZ: adresa doručenia

en: Customer details
cs_CZ: informácie o zákazníkovi

en: Customer note
cs_CZ: poznámky zákazníka

en: Customer reports, such as signups per day.
cs_CZ: Zákaznícke správy, napríklad denná registrácia.

en: Customer's notes about the order
cs_CZ: poznámka zákazníka ku objednávke

en: Customer:
cs_CZ: zákazník:

en: Customers
cs_CZ: zákazníci

en: Czech Koruna (&#75;&#269;)
cs_CZ: Česká koruna (&#75;&#269;)

en: Danish Krone
cs_CZ: Dánská koruna

en: Date
cs_CZ: dátum

en: Date:
cs_CZ: dátum:

en: Default
cs_CZ: predvolený

en: Default Cost
cs_CZ: predvolené náklady

en: Default Handling Fee
cs_CZ: východiskový manipulačný poplatok

en: Default selections:
cs_CZ: prednastavená voľba:

en: Delete
cs_CZ: vymazať

en: Delete Permanently
cs_CZ: odstrániť natrvalo

en: Delete note
cs_CZ: vymazať poznámku

en: Delete selected rates
cs_CZ: zmazať vybraté sadzby?

en: Delete the selected rates?
cs_CZ: odstrániť vybraté sadzby?

en: Description
cs_CZ: popis

en: Determines how you select attributes for products. <strong>Text</strong> allows manual entry via the product page, whereas <strong>select</strong> attribute terms can be defined from this section. If you plan on using an attribute for variations use <strong>select</strong>.
cs_CZ: Tu určíte spôsob výberu vlastností pri produktoch. <strong>text</strong> umožňuje ručné zadanie na produktovej stránke, zatiaľ čo voľba <strong>vybrať</strong> vlastnosť ponúkne iba voľby určené v tejto sekcii. Ak plánujete používať vlastnosti pre varianty, použite voľbu <strong>vybrať.</strong>

en: Dimensions
cs_CZ: rozmery

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
cs_CZ: rozmery (dĺžka&times;šírka&times;výška)

en: Dimensions Unit
cs_CZ: jednotka rozmerov

en: Direct Bank Transfer
cs_CZ: bankovým prevodom

en: Discount code already applied!
cs_CZ: Zľavový kód už bol použitý!

en: Discount code applied successfully.
cs_CZ: Zľavový kód bol úspešne použitý.

en: Discount type
cs_CZ: typ zľavy

en: Discounts
cs_CZ: zľavy

en: Display Type:
cs_CZ: zobraziť:

en: Display a list of featured products on your site.
cs_CZ: zobraziť zoznam špeciálnych ponúk na vašich stránkach

en: Display a list of random products on your site.
cs_CZ: zobraziť zoznam náhodných produktov na vašom webe

en: Display a list of recently viewed products.
cs_CZ: zobraziť zoznam naposledy prezeraných produktov

en: Display a list of top rated products on your site.
cs_CZ: zobraziť zoznam najlepšie hodnotených produktov na vašich stránkach

en: Display a list of your best selling products on your site.
cs_CZ: Zobraziť zoznam najpredávanejších produktov na vašich stránkach.

en: Display a list of your most recent products on your site.
cs_CZ: zobraziť zoznam posledných produktov na vašich stránkach

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
cs_CZ: zobraziť zoznam vašich posledných recenzií na vašich stránkach

en: Display a list of your on-sale products on your site.
cs_CZ: zobraziť zoznam výpredajových produktov na vašich stránkach

en: Display a login area and "My Account" links in the sidebar.
cs_CZ: zobraziť pole pre prihlásenie a odkaz "môj účet" v bočnom paneli

en: Do not allow
cs_CZ: nepovoliť

en: Documentation
cs_CZ: dokumentácia

en: Download Expiry
cs_CZ: doba na stiahnutie

en: Download Limit
cs_CZ: limit pre sťahovanie

en: Download Limit:
cs_CZ: limit pre sťahovanie:

en: Download Permissions Granted
cs_CZ: stiahnuť udelené oprávnenia

en: Download:
cs_CZ: stiahnúť:

en: Downloadable
cs_CZ: na stiahnutie

en: Downloads Remaining
cs_CZ: zostávajúci počet stiahnutí

en: Dropdown
cs_CZ: rozbaľovaciu ponuku

en: Duplicate
cs_CZ: kópia

en: ERROR
cs_CZ: chyba

en: Edit
cs_CZ: upraviť

en: Edit Attribute
cs_CZ: upraviť vlastnosť

en: Edit Coupon
cs_CZ: upraviť kupón

en: Edit My Address
cs_CZ: upraviť moju adresu

en: Edit Order
cs_CZ: upraviť objednávku

en: Edit Order status
cs_CZ: upraviť stav objednávky

en: Edit Product
cs_CZ: upraviť produkt

en: Edit Product Category
cs_CZ: upraviť kategóriu produktov

en: Edit Product Tag
cs_CZ: upraviť štítok produktu

en: Edit Shipping Class
cs_CZ: upraviť doručovaciu triedu

en: Edit Variation
cs_CZ: upraviť variant

en: Email
cs_CZ: e-mail

en: Email Address
cs_CZ: e-mail

en: Email Sender Options
cs_CZ: nastavenie e-mailu odosielateľa

en: Email you used during checkout.
cs_CZ: e-mail, ktorý ste použili pri platbe

en: Email:
cs_CZ: e-mail:

en: Emails
cs_CZ: e-maily

en: Enable
cs_CZ: povoliť

en: Enable AJAX add to cart buttons on product archives
cs_CZ: Povoliť AJAX tlačítko pridať do košíka na stránke s výpisom produktov

en: Enable Bank Transfer
cs_CZ: povoliť bankový prevod

en: Enable COD
cs_CZ: povoliť dobierku

en: Enable Cheque Payment
cs_CZ: povoliť platbu šekom

en: Enable Free Shipping
cs_CZ: povoliť doručenie zdarma

en: Enable PayPal sandbox
cs_CZ: Povoliť PayPal sandbox (= testovací mód, simulácia platby)

en: Enable PayPal standard
cs_CZ: povoliť platbu pomocou PayPal standard

en: Enable WooCommerce CSS styles
cs_CZ: povoliť CSS štýly

en: Enable WooCommerce lightbox on the product page
cs_CZ: povoliť lightbox na stránke produktov

en: Enable coupon form on checkout
cs_CZ: povoliť v pokladni kupónové pole

en: Enable free shipping
cs_CZ: povoliť doručenie zdarma

en: Enable local delivery
cs_CZ: povoliť lokálne doručenie

en: Enable local pickup
cs_CZ: povoliť miestny pickup

en: Enable low stock notifications
cs_CZ: povoliť upozornenie pri nízkom stave skladových zásob

en: Enable out of stock notifications
cs_CZ: povoliť upozornenie pri vyčerpaní skladových zásob

en: Enable shipping
cs_CZ: povoliť doručenie

en: Enable stock management
cs_CZ: povoliť riadenie sladových zásob

en: Enable taxes and tax calculations
cs_CZ: povoliť DPH a výpočet DPH

en: Enable the "Demo Store" notice on your site
cs_CZ: ukázať upozornenie na "demo obchod" na vašom webe.

en: Enable the SKU field for products
cs_CZ: povoliť SKU pole pre produkty

en: Enable the dimension fields for products
cs_CZ: povoliť pole rozmery

en: Enable the shipping calculator on the cart page
cs_CZ: povoliť kalkulátor ceny doručenia na stránke košíka

en: Enable the weight field for products
cs_CZ: povoliť pole hmotnosť

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
cs_CZ: povoľte túto možnosť pokiaľ produkt nemôže byť doručený alebo je jeho doručenie zdarma

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
cs_CZ: povoľte túto možnosť, ak je možné uvedený súbor stiahnúť až po zakúpení produktu

en: Enable this shipping method
cs_CZ: povoliť tento spôsob doručenia

en: Enable/Disable
cs_CZ: povoliť/zakázať

en: Enabled
cs_CZ: povolené

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
cs_CZ: zadajte katalógové číslo produktu SKU tohto variantu alebo ponechajte prázdne a použije sa katalógové číslo nadradeného produktu

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
cs_CZ: zadajte URL adresu obrázku, ktorý chcete zobraziť v záhlaví e-mailu alebo nahrajte svoj obázok pomocou <a href="%s">media uploader</a>.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
cs_CZ: zadajte sadzbu dane (v percentách) na 4 desetinné miesta

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
cs_CZ: zadajte hmotnosť tohto variantu, alebo ponechajte prázdné a použije se hmotnosť nadradeného produktu

en: Enter an amount e.g. 2.99
cs_CZ: zadajte peňažnú hodnotu kupónu, napr. 2.99

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
cs_CZ: zadajte voliteľnú poznámku, ktorá buda zaslaná zákazníkovi po nákupe

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
cs_CZ: zadajte ľubovoľný text, alebo nejaké vlastnosti oddelené zvislou čiarou (|)

en: Enter the external URL to the product.
cs_CZ: zadajte externú URL adresu produktu

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
cs_CZ: zadajte počet dní pred vypršaním odkazu na stiahnutie, alebo nechajte prázdne.

en: Enter your %1$sShareThis publisher ID%2$s to show social sharing buttons on product pages.
cs_CZ: Zadajte svoje %1$sShareThis publisher ID%2$s a objaví sa voľba ShareThis na stránke produktu.

en: Error 404
cs_CZ: chyba 404 - nenájdené

en: Euros (&euro;)
cs_CZ: Euro (€)

en: Excluding selected countries
cs_CZ: s výminkou vybratých krajín

en: Expand all
cs_CZ: rozbaliť všetky

en: Expiry date
cs_CZ: dátum platnosti

en: External/Affiliate
cs_CZ: externý/partnerský

en: External/Affiliate product
cs_CZ: externý/partnerský produkt

en: Featured
cs_CZ: špeciálna ponuka

en: Featured Products
cs_CZ: špeciálna ponuka

en: Fee Type
cs_CZ: poplatok za typ

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%.
cs_CZ: Poplatok bez dane. Zadajte čiastku, napr. 2.50, alebo v percentách, napr. 5%.

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%. Leave blank to disable.
cs_CZ: Poplatok bez dane, zadajte čiastku, napr. 2.50, alebo v percentách, napr. 5%. Ponechajte prázdné pre vypnutie tejto možnosti.

en: File not found
cs_CZ: súbor sa nenašiel

en: Filter
cs_CZ: filter

en: Filter by price
cs_CZ: filtrovať podľa ceny

en: First Name
cs_CZ: meno

en: First name
cs_CZ: meno

en: Flat Rate
cs_CZ: paušálna sadzba

en: Flat Rates
cs_CZ: paušálne sadzby

en: Flat rate
cs_CZ: paušálna sadzba

en: Flat rates let you define a standard rate per item, or per order.
cs_CZ: Paušálne sadzby umožňujú definovať základnú sadzbu za položku, alebo za objednávku.

en: For your reference, your order details are shown below.
cs_CZ: Pre vašu informáciu - tu je zhrnutie vašej objednávky:

en: Force Downloads
cs_CZ: vynútiť stiahnutie

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
cs_CZ: Vynútenie sťahovania skryje URL sťahovaného súboru, ale sťahovanie väčších souborov môže byť na niektorých serveroch problematické. Namiesto toho použite <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code>, pokiaľ je podporované (server vyžaduje PHP funkciu <code>mod_xsendfile</code>).

en: Found in your order confirmation email.
cs_CZ: nájdete v e-maile s potvrdením objednávky.

en: Free Shipping
cs_CZ: doručenie zdarma

en: Free!
cs_CZ: zdarma!

en: From:
cs_CZ: od:

en: Gateway
cs_CZ: metóda

en: Gateway Disabled
cs_CZ: metóda zakázaná

en: Gateway ID
cs_CZ: ID platobnej metódy

en: General
cs_CZ: všeobecné

en: General Options
cs_CZ: všeobecné možnosti

en: General settings such as your shop base, currency, and script/styling options which affect features used in your store.
cs_CZ: Základné nastavenia ako je základ obchodu, mena, skript/stylingové možnosti – ovplyvňujú funkcie použité v obchode.

en: Give the customer instructions for paying via BACS, and let them know that their order won't be shipping until the money is received.
cs_CZ: dajte zákazníkovi inštrukcie pre platbu prevodom a taktiež mu dajte vedieť, že tovar nebude expedovaný skôr, kým nepríde platba na váš účet.

en: Go to homepage &rarr;
cs_CZ: prejsť na domovskú stránku &rarr;

en: Good
cs_CZ: dobrý

en: Google Analytics is a free service offered by Google that generates detailed statistics about the visitors to a website.
cs_CZ: Google Analytics je bezplatná služba ponúkaná spoločnosťou Google, ktorá vytvára detailné štatistiky o návštevníkov na internetových stránkach.

en: Grant Access
cs_CZ: prideliť prístup

en: Grouped
cs_CZ: zoskúpené

en: Grouped product
cs_CZ: zoskupený produkt

en: Grouping
cs_CZ: zoskupovanie

en: Guest
cs_CZ: Neregistrovať sa.

en: Handling Fee
cs_CZ: manipulačný poplatok

en: Hard Crop
cs_CZ: pevný orez

en: Have a coupon?
cs_CZ: máte kupón?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
cs_CZ: Zákazníci majú platiť v hotovosti pri dodaní.

en: Height
cs_CZ: výška

en: Hello, <strong>%s</strong>. From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">change your password</a>.
cs_CZ: Dobrý deň, <strong>%s</strong>. Z vášho účtu si na ploche môžete prezrieť posledné objednávky, upravovať možnosti doručenia a fakturačné adresy a taktiež <a href="%s">zmeniť heslo</a>.

en: Hello, a note has just been added to your order:
cs_CZ: Dobrý deň, do vašej objednávky bola pridaná poznámka:

en: Here you can customise the way WooCommerce emails appear.
cs_CZ: Tu si môžete upraviť e-maily.

en: Hidden
cs_CZ: skrytý

en: Hide if cart is empty
cs_CZ: skryť v prípade, ak je košík prázdny

en: Hide out of stock items from the catalog
cs_CZ: skryť položky z katalógu, ktoré nie sú na sklade

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
cs_CZ: Hong Kong dolar ($)

en: How to calculate delivery charges
cs_CZ: ako vypočítať poplatky za doručenie

en: IPN payment completed
cs_CZ: IPN platba dokončená

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
cs_CZ: Pokiaľ máte nastavenú stránku s Obchodnými podmienkami, zákazník bude pri prechode do pokladne vyzvaný, aby s nimi súhlasil.

en: If you require assistance or wish to make alternate arrangements please contact us.
cs_CZ: Ak potrebujete našu pomoc, alebo si želáte dohodnúť sa na inom postupe, neváhajte nás kontaktovať.

en: Image
cs_CZ: obrázok

en: Image Options
cs_CZ: voľby obrázku

en: In stock
cs_CZ: skladom

en: In stock?
cs_CZ: na sklade?

en: Individual use
cs_CZ: individuálne použitie

en: Install WooCommerce Pages
cs_CZ: inštalacia WooCommerce stránok

en: Instructions
cs_CZ: pokyny

en: Instructions that will be added to the thank you page.
cs_CZ: pokyny, ktoré budú pridané do stránky poďakovania

en: Integration
cs_CZ: integrácia

en: International Delivery
cs_CZ: medzinárodné doručenie

en: International delivery based on flat rate shipping.
cs_CZ: medzinárodné doručenie na základe paušálneho doručenia

en: Invalid download.
cs_CZ: neplatné stiahnutie

en: Invalid email address.
cs_CZ: neplatná e-mailová adresa

en: Invalid email/username.
cs_CZ: neplatný e-mail a/alebo uživatelské meno

en: Invalid order.
cs_CZ: Neplatná objednávka.

en: Invalid payment method.
cs_CZ: neplatný spôsob platby

en: Invalid shipping method.
cs_CZ: neplatný spôsob doručenia

en: Inventory
cs_CZ: sklad

en: Inventory Options
cs_CZ: možnosti skladu

en: Israeli Shekel
cs_CZ: Izrael šekel

en: Item
cs_CZ: položka

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
cs_CZ: zásoby položky č. %s vzrástly z %s na %s

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
cs_CZ: zásoby položky č. %s klesli z  %s na %s.

en: Japanese Yen (&yen;)
cs_CZ: Japonský jen (&yen;)

en: L/W/H
cs_CZ: d/v/š

en: Last Name
cs_CZ: priezvisko

en: Last name
cs_CZ: priezvisko

en: Last warning, are you sure?
cs_CZ: Posledné varovanie, ste si istý?

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
cs_CZ: ponechajte prázdne pre neobmezené opätovné sťahovanie

en: Left
cs_CZ: vľavo

en: Left (with space)
cs_CZ: vľavo (s medzerou)

en: Length
cs_CZ: dĺžka

en: Let the customer know the payee and where they should be sending the cheque to and that their order won't be shipping until you receive it.
cs_CZ: umožňuje zákazníkovi vidieť údaje o predávajúcom, tovar nebude expedovaný, pokiaľ vám nepríde platba

en: Link all variations
cs_CZ: prepojiť všetky varianty

en: List
cs_CZ: zoznam

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
cs_CZ: Vložiť fakturačné údaje zákazníka? Tým sa prepíšu všetky aktuálne zadané fakturačné údaje.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
cs_CZ: Vložiť doručovacie údaje zákazníka? Tým sa prepíšu všetky aktuálne zadané doručovacie údaje.

en: Local Delivery
cs_CZ: lokálne doručenie

en: Local Pickup
cs_CZ: miestny Pickup

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
cs_CZ: lokálne doručenie je jednoduchá spôsob doručovania objednávok do miesta

en: Local pickup is a simple method which allows the customer to pick up their order themselves.
cs_CZ: miestny pickup je jednoduchá metóda, ktorá umožňuje zákazníkovi vyzdvihnúť si svoju objednávku

en: Localisation
cs_CZ: lokalizácia

en: Log into your google analytics account to find your ID. e.g. <code>UA-XXXXX-X</code>
cs_CZ: Prihláste sa ku svojemu účtu Google Analytics, kde zistíte svoje ID (napr. <code>UA-XXXXX-X</code>).

en: Logged in title:
cs_CZ: nadpis pri prihlásení sa:

en: Logged out title:
cs_CZ: nadpis pri odhlásení se:

en: Login
cs_CZ: prihlásenie

en: Login &rarr;
cs_CZ: prihlásenie &rarr;

en: Logout
cs_CZ: odhlásiť sa

en: Logout link
cs_CZ: odkaz pre odhlásenie

en: Lost Password?
cs_CZ: zabudli ste heslo?

en: Lost password?
cs_CZ: zabudli ste heslo?

en: Low stock
cs_CZ: nízký stav skladu

en: Make a duplicate from this product
cs_CZ: vytvoriť kópiu tohto produktu

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order wont be shipped until the funds have cleared in our account.
cs_CZ: Vykonajte platbu priamo na náš bankový účet. Prosím použite číslo objednávky ako variabilný symbol. Bez uvedenia čísla objednávky nebudeme môcť vašu platbu rozpoznať.

en: Manage stock?
cs_CZ: Spravovať sklad?

en: Max price
cs_CZ: maximálna cena

en: Method ID
cs_CZ: ID spôsobu

en: Method Title
cs_CZ: názov metódy

en: Method availability
cs_CZ: dostupnosť metódy

en: Method:
cs_CZ: metóda:

en: Mexican Peso (&#36;)
cs_CZ: Mexické pesor (&#36;)

en: Min price
cs_CZ: minimálna cena

en: Minimum Order Amount
cs_CZ: minimálne objednané množstvo

en: Month
cs_CZ: mesiac

en: Monthly Sales
cs_CZ: mesačné tržby

en: Monthly sales for year
cs_CZ: mesačné tržby za rok

en: More functionality and gateway options available via <a href="%s" target="_blank">WC official extensions</a>.
cs_CZ: Ďalšie funkcie a možnosti sú dostupné prostredníctvom <a href="%s" target="_blank">WC official extensions</a>.

en: Move to Trash
cs_CZ: presunúť do koša

en: Municipality
cs_CZ: obec

en: My Account
cs_CZ: môj účet

en: My Account &rarr;
cs_CZ: môj účet &rarr;

en: My Address
cs_CZ: moja adresa

en: My account
cs_CZ: môj účet

en: Name
cs_CZ: meno

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
cs_CZ: meno vlastnosti (uvedené na front-end)

en: Never
cs_CZ: nikdy

en: New
cs_CZ: nový

en: New Coupon
cs_CZ: nový kupón

en: New Order
cs_CZ: nová objednávka

en: New Order status Name
cs_CZ: meno nového stavu objednávky

en: New Product
cs_CZ: nový produkt

en: New Product Category Name
cs_CZ: názov novej kategórie produktov

en: New Product Tag Name
cs_CZ: názov nového štítku produktu

en: New Products
cs_CZ: nové produkty

en: New Shipping Class Name
cs_CZ: názov doručovacej triedy

en: New Variation
cs_CZ: nový variant

en: New password
cs_CZ: nové heslo

en: New products
cs_CZ: nové produkty

en: New products added to %s
cs_CZ: nové produkty pridané do %s

en: New products tagged %s
cs_CZ: nové produkty so štítkom %s

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cs_CZ: ďalšie <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: No
cs_CZ: nie

en: No Coupons found
cs_CZ: nenašli sa žiadne kupóny

en: No Coupons found in trash
cs_CZ: v koši sa nenašli žiadne kupóny

en: No Orders found
cs_CZ: nenašli sa žiadne objednávky

en: No Orders found in trash
cs_CZ: v koši sa nenašli žiadne objednávky

en: No Products found
cs_CZ: neboli nájdené žiadne produkty

en: No Products found in trash
cs_CZ: žiadne produkty v koši

en: No Variations found
cs_CZ: neboli nájdené žiadne varianty

en: No Variations found in trash
cs_CZ: žiadne varianty v koši

en: No attributes currently exist.
cs_CZ: Žiadne vlastnosti v súčasnej dobe neexistujú.

en: No billing address set.
cs_CZ: nebola nastavená žiadna fakturačná adresa

en: No customer selected
cs_CZ: nie je vybratý žiadny zákazník

en: No default
cs_CZ: žiadne predovolené

en: No product to duplicate has been supplied!
cs_CZ: Nebol dodaný žiadny produkt na duplikovanie!

en: No products are low in stock.
cs_CZ: Žiadny produkt nemá nízký stav na sklade.

en: No products are out in stock.
cs_CZ: Žiadne produkty nie sú na sklade.

en: No products found
cs_CZ: nenašli sa žiadne produkty

en: No products found which match your selection.
cs_CZ: žiadny tovar, ktorý by vyhovoval vášmu výberu, sa nanašiel

en: No products in the cart.
cs_CZ: žiadne produkty v košíku

en: No sales :(
cs_CZ: žiadne tržby :(

en: No shipping address set.
cs_CZ: nebola nastavená žiadna adresa doručenia

en: None
cs_CZ: žiadny

en: Norwegian Krone
cs_CZ: Norská koruna

en: Not that bad
cs_CZ: nie tak zlý

en: Notifications
cs_CZ: upozornenie

en: Number of products to show:
cs_CZ: počet produktov na zobrazenie:

en: On Sale
cs_CZ: výpredaj

en: On-Hold
cs_CZ: čaká na vybavenie

en: Only ship to the users billing address
cs_CZ: doručovať len na fakturačnú adresu zákazníka

en: Options concerning stock and stock notices.
cs_CZ: Možnosti týkajúce sa skladu a skladových oznámení.

en: Options concerning tax, including international and local tax rates.
cs_CZ: Voľby týkajúce sa daní, vrátane medzinárodných a miestnych daňových sadzieb.

en: Options for how things like price, images and weights appear in your product catalog.
cs_CZ: Možnosti ako popis, cena, obrázky, rozmery, hmotnosti sa objavia v katalógu.

en: Order
cs_CZ: objednávka

en: Order Actions
cs_CZ: akcie objednávky

en: Order Data
cs_CZ: údaje o objednávke

en: Order Details
cs_CZ: podrobnosti o objednávke

en: Order Discount
cs_CZ: objednávka - zľava

en: Order Discount:
cs_CZ: zľava na objednávku:

en: Order ID
cs_CZ: ID číslo objednávky

en: Order Notes
cs_CZ: poznámky ku objednávke

en: Order Received
cs_CZ: prijaté objednávky

en: Order Total
cs_CZ: cena celkom

en: Order Total:
cs_CZ: cena celkom:

en: Order Totals
cs_CZ: celková čiastka objednávky

en: Order Updates
cs_CZ: aktualizácia objednávky

en: Order by:
cs_CZ: zoradiť podľa:

en: Order cancelled by customer.
cs_CZ: Zrušenie objednávky zákazníkom.

en: Order item stock reduced successfully.
cs_CZ: Objednaný tovar bol úspešne odpísaný zo skladu.

en: Order refunded/reversed
cs_CZ: objednávka stornovná / tovar vrátený

en: Order status
cs_CZ: stav objednávky

en: Order status changed from %s to %s.
cs_CZ: Stav objednávky sa zmenil z %s na %s.

en: Order status:
cs_CZ: stav objednávky:

en: Order statuses
cs_CZ: stavy objednávok

en: Order:
cs_CZ: objednávka:

en: Orders
cs_CZ: objednávky

en: Orders can also be added from this section if you want to set them up for a customer manually.
cs_CZ: Objednávky môžu byť tiež pridané z tejto sekcie, ak chcete, aby ich nastavenia pre zákazníka ručne.

en: Our Details
cs_CZ: naše údaje

en: Out of stock
cs_CZ: nie je na sklade

en: Overview
cs_CZ: prehľad

en: Page
cs_CZ: stránka

en: Page Setup
cs_CZ: nastavenie stránky

en: Page contents: [woocommerce_cart]
cs_CZ: obsah stránky: [woocommerce_cart]

en: Page contents: [woocommerce_change_password] Parent: "My Account"
cs_CZ: obsah stránky: [woocommerce_change_password]

en: Page contents: [woocommerce_checkout]
cs_CZ: obsah stránky: [woocommerce_checkout]

en: Page contents: [woocommerce_edit_address] Parent: "My Account"
cs_CZ: obsah stránky: [woocommerce_edit_address]

en: Page contents: [woocommerce_my_account]
cs_CZ: obsah stránky: [woocommerce_my_account]

en: Page contents: [woocommerce_pay] Parent: "Checkout"
cs_CZ: obsah stránky: [woocommerce_pay]

en: Page contents: [woocommerce_thankyou] Parent: "Checkout"
cs_CZ: obsah stránky: [woocommerce_thankyou]

en: Page contents: [woocommerce_view_order] Parent: "My Account"
cs_CZ: obsah stránky: [woocommerce_view_order]

en: Pages
cs_CZ: stránky

en: Parent
cs_CZ: parent

en: Parent Coupon
cs_CZ: parent kupón

en: Parent Order status
cs_CZ: stav parent objednávky

en: Parent Order status:
cs_CZ: stav parent objednávky:

en: Parent Orders
cs_CZ: parent objednávky

en: Parent Product
cs_CZ: parent produkt

en: Parent Product Category
cs_CZ: parent kategória produktu

en: Parent Product Category:
cs_CZ: parent kategória produktu:

en: Parent Product Tag
cs_CZ: parent štítok produktu

en: Parent Product Tag:
cs_CZ: parent štítok produktu:

en: Parent Shipping Class
cs_CZ: parent doručovacia trieda

en: Parent Shipping Class:
cs_CZ: parent doručovacia trieda:

en: Parent Variation
cs_CZ: parent variant

en: Password
cs_CZ: heslo

en: Password is required.
cs_CZ: Heslo je povinné.

en: Passwords do not match.
cs_CZ: Hesla se nezhodujú.

en: Pay
cs_CZ: zaplatiť

en: Pay for order
cs_CZ: zaplatiť objednávku

en: Pay via PayPal
cs_CZ: zaplatiť cez PayPal

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account
cs_CZ: platba cez PayPal, ak nemáte účet PayPal, môžete platiť kreditnou kartou

en: PayPal Email
cs_CZ: PayPal e-mail

en: PayPal does not support your store currency.
cs_CZ: PayPal nepodporuje menu vašeho obchodu

en: PayPal standard works by sending the user to PayPal to enter their payment information.
cs_CZ: PayPal standard presmeruje zákazníka na stránku spoločnosti PayPal, kde vloží svoje platobné údaje

en: Paying Customer?
cs_CZ: platiaci zákazník?

en: Payment %s via IPN.
cs_CZ: Platba %s pomocou IPN (oznámenie o platbe v reálnom čase).

en: Payment Gateways
cs_CZ: platobné metódy

en: Payment Method:
cs_CZ: spôsob platby:

en: Payment Methods
cs_CZ: platobné metódy

en: Payment method description that the customer will see on your website.
cs_CZ: popis spôsoby platby, ktorý zákazník uvidí na webových stránkach

en: Payment method title that the customer will see on your website.
cs_CZ: titulok spôsoby platby, ktorý zákazník uvidí na webových stránkach

en: Payment method:
cs_CZ: spôsob platby:

en: Payment to be made upon delivery.
cs_CZ: platba musí byť vykonaná pri dodaní

en: Pending
cs_CZ: čakajúce na vybavenie

en: Per Class - charge shipping for each shipping class in an order
cs_CZ: za triedu - účtovať doručenie pre každú triedu doručenia v objednávke

en: Per Item - charge shipping for each item individually
cs_CZ: za položku - účtovať doručenie pre každú položku zvlášť

en: Per Order - charge shipping for the entire order as a whole
cs_CZ: za objednávku - účtovať doručenie za celú objednávku ako celok

en: Perfect
cs_CZ: skvelý

en: Philippine Pesos
cs_CZ: Filipínské peso

en: Phone
cs_CZ: telefón

en: Pipe separate terms
cs_CZ: výrazy oddelené zvislou čiarkou (|)

en: Place order
cs_CZ: objednať

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
cs_CZ: Prosím, opakujte svoj nákup alebo prejdite na stránku svojho účtu.

en: Please attempt your purchase again.
cs_CZ: Prosím, opakujte svoj nákup.

en: Please choose product options&hellip;
cs_CZ: Prosím zvoľte možnosti produktu&hellip;

en: Please enter a username.
cs_CZ: prosím, zadajte užívateľské meno

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
cs_CZ: zadajte platné PSČ

en: Please enter an account password.
cs_CZ: Zadajte prosím heslo k účtu.

en: Please enter an account username.
cs_CZ: Zadajte prosím užívateľské meno účtu.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
cs_CZ: Prosím, zadajte svoju e-mailovú adresu spojenú s účtom PayPal, čo je nevyhnutné, aby platba prebehla.

en: Please enter your password.
cs_CZ: prosím zadajte svoje heslo

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
cs_CZ: Vyplňte, prosím, svoje kontaktné údaje pre zobrazenie dostupných platobných metód.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
cs_CZ: Prosím, vyplňte vaše údaje pre zobrazenie dostupných spôsobov prepravy.

en: Please rate the product.
cs_CZ: Ohodnoťte produkt, prosím.

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
cs_CZ: Prosím pošlite váš šek na meno obchodu, ulicu, mesto, štát, PSČ.

en: Please type your e-mail address.
cs_CZ: prosím, zadajte svoju e-mailovú adresu

en: Polish Zloty
cs_CZ: Polský zlotý

en: Postcode
cs_CZ: PSČ

en: Postcode/Zip
cs_CZ: PSČ

en: Posts tagged &ldquo;
cs_CZ: príspevky so štítkom &ldquo;

en: Pounds Sterling (&pound;)
cs_CZ: Libra (GBP)

en: Powered by WooCommerce
cs_CZ: používa riešenie WooCommerce

en: Prevent customers from accessing WordPress admin
cs_CZ: zabrániť zákazníkom v prístupe do administrácie WordPressu

en: Price
cs_CZ: cena celkom

en: Price:
cs_CZ: cena:

en: Prices
cs_CZ: ceny

en: Pricing Options
cs_CZ: cenové možnosti

en: Private note
cs_CZ: súkromné poznámky

en: Proceed to Checkout &rarr;
cs_CZ: zaplatiť &rarr;

en: Processing
cs_CZ: spracovává sa

en: Product | Products
cs_CZ[0]: Produkt
cs_CZ[1]: Produkty

en: Product % Discount
cs_CZ: zľava na produkt %

en: Product Backorder
cs_CZ: produkt Backorder

en: Product Categories
cs_CZ: kategórie produktov

en: Product Data
cs_CZ: údaje o produkte

en: Product Description
cs_CZ: popis produktu

en: Product Discount
cs_CZ: zľava na produkt

en: Product ID:
cs_CZ: Produkt ID:

en: Product IDs
cs_CZ: ID produktu

en: Product SKU must be unique.
cs_CZ: katalógové číslo produktu SKU musí byť unikátne (jedinečné)

en: Product SKU:
cs_CZ: katalogové číslo produktu:

en: Product Sales
cs_CZ: predaj produktov

en: Product Tags
cs_CZ: štítky produktu

en: Product Thumbnails
cs_CZ: náhľady produktov

en: Product Type
cs_CZ: typ produktu

en: Product URL
cs_CZ: URL adresa produktu

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
cs_CZ: Kategórie produktov pre váš obchod môžu byť riadené tu. Ak chcete zmeniť poradie kategórií na front-end môžete ich zoradiť preťahovaním riadkov. Ak chcete zobraziť viac kategórií uvedených kliknite na odkaz "možnosti zobrazenia" v hornej časti stránky.

en: Product creation failed, could not find original product:
cs_CZ: Vytvorenie produktu zlyhalo, pôvodný produkt sa nenašiel:

en: Product does not exist
cs_CZ: produkt neexistuje

en: Product low in stock
cs_CZ: produkt má nízke skladové zásoby

en: Product name
cs_CZ: názov produktu

en: Product no longer exists
cs_CZ: produkt už neexistuje

en: Product out of stock
cs_CZ: produkt už nie je na sklade

en: Product updated.
cs_CZ: produkt bol aktualizovaný

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
cs_CZ: produkt bol aktualizovaný <a href="%s">zobraziť produkt</a>

en: Products
cs_CZ: produkty

en: Products tagged &ldquo;
cs_CZ: produkty so štítkami &ldquo;

en: Province
cs_CZ: provincia

en: Purchase Note
cs_CZ: poznámka ku nákupu

en: Qty
cs_CZ: množstvo

en: Quantity
cs_CZ: množstvo

en: Query Type:
cs_CZ: typ požiadavky:

en: Random Products
cs_CZ: náhodné produkty

en: Rated %s out of 5
cs_CZ: hodnotené %s z 5

en: Rating
cs_CZ: hodnotenie

en: Re-enter new password
cs_CZ: znovu zadajte nové heslo

en: Re-enter password
cs_CZ: znova zadajte heslo

en: Re-enter your password.
cs_CZ: Zadajte svoje heslo znovu, prosím.

en: Read More
cs_CZ: viac

en: Recent Orders
cs_CZ: nedávne objednávky

en: Recent Reviews
cs_CZ: nedávne recenzie

en: Recently viewed
cs_CZ: naposledy zobrazené

en: Redirect only
cs_CZ: iba presmerovanie

en: Redirect to cart after adding a product to the cart (on single product pages)
cs_CZ: presmerovať na košík po pridaní produktu do košíka (na jednotlivých stránkach produktov)

en: Redirect to the product page on a single matching search result
cs_CZ: presmerovanie na stránku produktu na základe jediného výsledku vyhľadávania

en: Redirects
cs_CZ: presmerovanie

en: Reduced Rate%sZero Rate
cs_CZ: znížená daň%snulová daň

en: Region
cs_CZ: región

en: Register
cs_CZ: registrovať sa

en: Regular Price
cs_CZ: bežná cena

en: Regular price
cs_CZ: bežná cena

en: Related Products
cs_CZ: súvisiace produkty

en: Remove
cs_CZ: odstrániť

en: Remove image
cs_CZ: odstrániť obrázok

en: Remove this attribute?
cs_CZ: zmazať túto vlastnosť?

en: Remove this item
cs_CZ: odstrániť túto položku

en: Reports
cs_CZ: správy

en: Reports for sales based on date, top sellers and top earners.
cs_CZ: Správy z predaja založené na dátumoch, predávaných produktoch a príjmoch.

en: Return to homepage &rarr;
cs_CZ: späť na domovskú stránku &rarr;

en: Reviews
cs_CZ: recenzie

en: Revoke Access
cs_CZ: odvolať prístup

en: Right
cs_CZ: vpravo

en: Right (with space)
cs_CZ: vpravo (s medzerou)

en: SKU
cs_CZ: katalógové číslo

en: SKU:
cs_CZ: Katalogové číslo SKU:

en: Sale
cs_CZ: zľava

en: Sale Price
cs_CZ: cena po zľave

en: Sale Price Dates
cs_CZ: platnosť ceny po zľave

en: Sale Price:
cs_CZ: cena po zľave:

en: Sale price
cs_CZ: cena po zľave

en: Sale prices
cs_CZ: ceny po zľave

en: Sale!
cs_CZ: zľava!

en: Sales
cs_CZ: tržby

en: Sales by day
cs_CZ: denné tržby

en: Sales by month
cs_CZ: mesačné tržby

en: Sales in range
cs_CZ: tržby v rozsahu

en: Same as parent
cs_CZ: rovnako ako nadradený

en: Save
cs_CZ: uložiť

en: Save Address
cs_CZ: uloženie adries

en: Save Order
cs_CZ: uložiť objednávku

en: Save changes
cs_CZ: uložiť zmeny

en: Save/update the order
cs_CZ: uložiť/aktualizovať objednávku

en: Schedule
cs_CZ: plánovať

en: Scripts
cs_CZ: Skripty

en: Search
cs_CZ: vyhľadávanie

en: Search Coupons
cs_CZ: hľadať kupón

en: Search Order statuses
cs_CZ: vyhľadať stavy objednávok

en: Search Orders
cs_CZ: hľadať objednávky

en: Search Product Categories
cs_CZ: hľadať v kategóriách produktov

en: Search Product Tags
cs_CZ: hľadať v štítkoch produktov

en: Search Products
cs_CZ: hľadať produkty

en: Search Shipping Classes
cs_CZ: hledať v doručovacích triedach

en: Search Variations
cs_CZ: hľadať varianty

en: Search for products
cs_CZ: hľadať produkty

en: Search for:
cs_CZ: hľadať:

en: Search results for &ldquo;
cs_CZ: výsledky hľadanie pre výraz &ldquo;

en: Security
cs_CZ: zabezpečenie

en: Select
cs_CZ: vybrať

en: Select a category
cs_CZ: vybrať kategóriu

en: Select a class&hellip;
cs_CZ: zvoľte triedu&hellip;

en: Select a country&hellip;
cs_CZ: vyberte krajinu&hellip;

en: Select a state&hellip;
cs_CZ: vyberte štát&hellip;

en: Select all
cs_CZ: označiť všetko

en: Select none
cs_CZ: neoznačiť nič

en: Select options
cs_CZ: výber možností

en: Select terms
cs_CZ: vyberte výrazy

en: Selected countries
cs_CZ: vybraté krajiny

en: Settings
cs_CZ: nastavenie

en: ShareThis offers a sharing widget which will allow customers to share links to products with their friends.
cs_CZ: ShareThis ponúka sharing widget, ktorý umožní zákazníkom zdieľať odkazy na produkty so svojimi priateľmi.

en: Ship to
cs_CZ: doručiť na

en: Ship to billing address by default
cs_CZ: doručenie na fakturačnú adresu ako v predvolenom nastavení

en: Shipping
cs_CZ: doručenie

en: Shipping Address
cs_CZ: adresa doručenia

en: Shipping Class
cs_CZ: doručovacia trieda

en: Shipping Classes
cs_CZ: doručovacie triedy

en: Shipping Details
cs_CZ: údaje pre doručenie

en: Shipping Method
cs_CZ: spôsob doručenia

en: Shipping Methods
cs_CZ: spôsoby doručenia

en: Shipping Options
cs_CZ: možnosti doručenia

en: Shipping Tax:
cs_CZ: daň za prepravu:

en: Shipping address
cs_CZ: adresa doručenia

en: Shipping class:
cs_CZ: doručovacia trieda:

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
cs_CZ: Doručovacie triedy môžu byť použité pre skupiny produktov podobného typu. Tieto skupiny potom možno použiť pre niektoré spôsoby doručenia s rôznymi sadzbami pre rôzne výrobky.

en: Shipping costs updated.
cs_CZ: náklady na doručenie boli aktualizované

en: Shipping details
cs_CZ: doručovacie údaje

en: Shipping only
cs_CZ: iba doručenie

en: Shipping:
cs_CZ: doručenie:

en: Shop
cs_CZ: Obchod

en: Shop Base Page
cs_CZ: základná stránka obchodu

en: Shop Content
cs_CZ: obsah obchodu

en: Shop Manager
cs_CZ: správca obchodu

en: Shop Pages
cs_CZ: stránky obchodu

en: Show
cs_CZ: zobraziť

en: Show all customers
cs_CZ: zobraziť všetkých zákazníkov

en: Show all product types
cs_CZ: zobraziť všetky typy produktov

en: Show all statuses
cs_CZ: zobraziť všetky stavy

en: Show all sub-types
cs_CZ: zobraziť všechny podtypy

en: Show as dropdown
cs_CZ: zobraziť ako rozbaľovaciu ponuku

en: Show hidden product variations
cs_CZ: zobraziť skryté varianty produktu

en: Show hierarchy
cs_CZ: zobraziť hierarchiu

en: Show order comments section
cs_CZ: zobraziť sekciu s poznámkami k objednávke

en: Show post counts
cs_CZ: zobraziť počet príspevkov

en: Show weight and dimension fields in product attributes tab
cs_CZ: zobraziť hmotnosť a rozmery v záložke vlastností na stránke produktu

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
cs_CZ: Zobrazuje uživateľsky nastavenú vlastnosť vo widgete, ktorý vám umožní zúžit zoznam produktov pri prezeraní produktových kategorií.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
cs_CZ: zobraziť widget cenového filtru s posuvníkom, ktorý vám umožní špecifikovať cenové rozpätie pri prezeraní produktov danej kategórie produktov

en: Signups per day
cs_CZ: počet prihlásení za deň

en: Simple
cs_CZ: jednoduchý

en: Simple product
cs_CZ: jednoduchý produkt

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
cs_CZ: Pretože váš prehliadač nepodporuje JavaScript, alebo je zakázaný, prosím, uistite sa kliknutím na tlačítko <em>prepočítať</em> ešte pred odoslaním objednávky. Pokiaľ tak neurobíte, poplatky se môžu líšiť od tých uvedených vyššie.

en: Singapore Dollar (&#36;)
cs_CZ: Singapurský dolarr (&#36;)

en: Single Product Image
cs_CZ: hlavný obrázok produktu

en: Skip setup
cs_CZ: preskočiť nastavenie

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
cs_CZ: Ospravedlňujeme sa, ale zdá sa, že nie sú k dispozícií žiadne platobné metódy pre vašu lokalitu. Prosím, kontaktujte nás, pokiaľ budete potrebovať pomoc, alebo k dohodnutiu sa na náhradnom riešení.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
cs_CZ: Ospravedlňujeme sa, ale zdá sa, že nie sú k dispozícií žiadne platobné metódy pre vašu lokalitu. Prosím, kontaktujte nás, pokiaľ budete potrebovať pomoc, alebo k dohodnutiu sa na náhradnom riešení.

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your location (%s).
cs_CZ: Ospravedlňujeme sa, ale zdá sa, že nie sú k dispozícií žiadne spôsoby doručenia do vašej lokality (%s).

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
cs_CZ: Ospravedlňujeme sa, ale zdá sa, že nie sú k dispozícií žiadne doručovacie spôsoby pre vašu lokalitu. Prosím, kontaktujte nás, pokiaľ budete potrebovať pomoc, alebo k dohodnutiu sa na náhradnom riešení.

en: Sorry, this download has expired
cs_CZ: ospravedlňujeme sa, ale odkaz na stiahnutie už vypršal

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
cs_CZ: Ospravedlňujeme sa, ale nemáme dostatok "%s" na sklade na splnenie vašej objednávky (%s na sklade). Upravte prosím váš košík a skúste to znovu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
cs_CZ: ospravedlňujeme sa, ale dosiahli ste limit pre sťahovanie tohto súboru

en: Sorry, your session has expired.
cs_CZ: Ospravedlňujeme sa, ale vaša relácia vypršala.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s">Return to homepage &rarr;</a>
cs_CZ: Ospravedlňujeme sa, ale vaša relácia vypršala. <a href="%s">vráťte sa na domovskú stránku &rarr;</a>

en: Sort Code
cs_CZ: Sort Code (iba zahraničie)

en: Specific Countries
cs_CZ: konkrétne krajiny

en: Standard
cs_CZ: štandardný

en: State
cs_CZ: kraj

en: State/County
cs_CZ: kraj

en: State/County or state code
cs_CZ: krajina/štát

en: Status
cs_CZ: stav

en: Stock
cs_CZ: sklad

en: Stock Keeping Unit
cs_CZ: SKU

en: Stock Qty
cs_CZ: množstvo skladom

en: Stock Qty:
cs_CZ: skladom množstvo:

en: Stock status
cs_CZ: stav skladu

en: Styles and Scripts
cs_CZ: štýly a skripty

en: Styling
cs_CZ: štýl obchodu

en: Submit Review
cs_CZ: odoslať recenziu

en: Subtotal
cs_CZ: medzisúčet

en: Subtotal:
cs_CZ: medzisúčet:

en: Swedish Krona
cs_CZ: Švédská koruna

en: Swiss Franc
cs_CZ: Švýcarský frank

en: Tags
cs_CZ: štítky

en: Taiwan New Dollars
cs_CZ: Tchaj-wanské nové dolary

en: Tax
cs_CZ: DPH

en: Tax Class
cs_CZ: daňová sadzba

en: Tax Options
cs_CZ: nastavenie DPH

en: Tax Rates
cs_CZ: daňové sadzby

en: Tax Rows
cs_CZ: daňové riadky

en: Tax Status
cs_CZ: stav zdaniteľnosti

en: Tax Totals
cs_CZ: daň celkom

en: Tax class
cs_CZ: daňová trieda

en: Tax class for the line item
cs_CZ: daňová trieda pre položku v riadku

en: Taxable
cs_CZ: zdaniteľný

en: Tel:
cs_CZ: telefón:

en: Telephone
cs_CZ: telefón

en: Telephone:
cs_CZ: telefón:

en: Terms
cs_CZ: podmienky

en: Text
cs_CZ: text

en: Thai Baht
cs_CZ: Thajský Baht

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with PayPal.
cs_CZ: Ďakujeme Vám za Vašu objednávku, prosím kliknite na tlačítko nižšie a zaplaťte cez PayPal.

en: Thank you for your order. We are now redirecting you to PayPal to make payment.
cs_CZ: Ďakujeme Vám za Vašu objednávku. Teraz budete presmerovaný na stránky spoločnosti PayPal, kde vykonáte platbu.

en: Thank you, we are now processing your order. Your order's details are below.
cs_CZ: Ďakujeme Vám. Vaša objednávka je teraz v štádiu spracovania. Nižšie nájdete údaje o objednávke:

en: Thank you. Your order has been received.
cs_CZ: Ďakujeme. Vaša objednávka bola prijatá.

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
cs_CZ: základná farba pre e-mailovú šablonu, predvolená je <code>#557da1</code> .

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
cs_CZ: Zmeny, ktoré ste vykonali sa stratia, ak opustíte túto stránku.

en: The email address isn&#8217;t correct.
cs_CZ: e-mailová adresa nie je správna

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
cs_CZ: Nasledujúce adresy budú použité na stránke pokladne v predvolenom nastavení.

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
cs_CZ: Nasledujúce možnosti ovplyvnia odosielateľa (e-mailovú adresu a názov) použité v WooCommerce e-mail.

en: The following options affect the styling of your store, as well as how certain features behave.
cs_CZ: nasledujúce voľby ovplyvňujú štýl vášho obchodu, a ako sa správajú niektoré funkcie

en: The following options are specific to downloadable products.
cs_CZ: Nasledujúce voľby sú špecifické pre stiahnuteľné výrobky.

en: The following options control the behaviour of the checkout process and customer accounts.
cs_CZ: nasledujúce voľby ovplyvňujú platobné procesy a zákaznícke účty

en: The following pages need selecting so that WooCommerce knows where they are. These pages should have been created upon installation of the plugin, if not you will need to create them.
cs_CZ: Nasledujúce stránky je treba vybrať tak, aby WooCommerce vedel, kde sú. Tieto stránky by mali byť vytvorené po inštalácii pluginu, ak nie, budete ich musieť vytvoriť.

en: The integration section contains options for third party services which integrate with WooCommerce.
cs_CZ: Táto časť obsahuje možnosti pre služby tretích strán, ktoré spolupracujú s e-shopom.

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
cs_CZ: farba pozadia (body) pre e-mailovú šablonu, predvolená je <code>#fdfdfd</code> .

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
cs_CZ: farba textu (body) pre e-mailovú šablonu, predvolená je <code>#505050</code> .

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
cs_CZ: Celková cena objednávky bola aktualizovaná. Prosím potvrďte Vašu objednávku tlačítkom "Objednať" dole na stránke.

en: The orders section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can view and manage customer orders.
cs_CZ: Objednávková časť. Tu si môžete zobraziť a spravovať objednávky zákazníkov.

en: The reports section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can generate reports for sales and customers.
cs_CZ: Sekcia správ. Tu si môžete vytvárať správy pre predajcu a zákazníkov.

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
cs_CZ: text sa objaví v zápätí e-mailu (napr. podpis, kontaktné údaje a pod.)

en: There are no notes for this order yet.
cs_CZ: pre túto objednávku doteraz neexistujú žiadne poznámky

en: There are no product orders yet.
cs_CZ: zatiaľ nie sú žiadne objednávky

en: There are no product reviews yet.
cs_CZ: Zatiaľ žiadna recenzia na tento produkt.

en: There are no reviews yet, would you like to <a href="#review_form" class="inline show_review_form">submit yours</a>?
cs_CZ: Zatiaľ žiadne recenzie. Podeľte sa<a href="#review_form" class="inline show_review_form"> o Vašu skúsenosť</a>?

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
cs_CZ: Existujú niektoré problémy s položkami v vašom košíku (pozri vyššie). Prosím, vráťte sa do košíka a vyriešte tieto problémy before checking out.

en: These are countries that you are willing to ship to.
cs_CZ: Jedná se o krajiny, do ktorých budete doručovať.

en: These rows contain taxes for this order. This allows you to display multiple or compound taxes rather than a single total.
cs_CZ: Tieto riadky obsahujú dane pre túto objednávku. To umožňuje zobraziť viac alebo zložené dane skôr než ako jeden celok.

en: These settings affect the actual dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
cs_CZ: Tieto nastavenia ovplyvňujú skutočné rozmery obrázkov v katalógu - na displeji na front-end budú naďalej ovplyvňované predovšetkým štýlami CSS. Po zmene týchto nastavení môže byť potrebné <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
cs_CZ: popis, ktorý uvidí užívateľ počas platenia v pokladni

en: This controls the position of the currency symbol.
cs_CZ: táto voľba určuje pozíciu symbolu meny

en: This controls the title which the user sees during checkout.
cs_CZ: titulok, ktorý vidí užívateľ počas platby

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
cs_CZ: Tu určíte, v akej mene budú ceny v katalógu a akú meny budú používať platobné brány.

en: This controls what unit you will define lengths in.
cs_CZ: tu zadáte jednotku dĺžkových rozmerov

en: This controls what unit you will define weights in.
cs_CZ: tu zadáte jednotku hmotnosti

en: This email is already registered, please choose another one.
cs_CZ: Tento e-mail je už zaregistrovaný, prosím, vyberte iný.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
cs_CZ: Toto je ukážkový obchod pre testovacie účely. Objednávky nebudú vybavené.

en: This is not your download link.
cs_CZ: toto nie je váš odkaz na stiahnutie

en: This is the base country for your business. Tax rates will be based on this country.
cs_CZ: Toto je základná krajina pro vaše podnikanie. Daňové sadzby budú založené na tejto krajine.

en: This is the size used by the main image on the product page.
cs_CZ: táto veľkosť je používaná na stránkach produktov

en: This is where important store page are defined. You can also set up other pages (such as a Terms page) here.
cs_CZ: Toto je dôležité miesto, kde sú definované stránky obchodu. Tu môžete tiež nastaviť iné stránky (ako Obchodné podmienky).

en: This is where payment gateway options are defined, and individual payment gateways are set up.
cs_CZ: Tu je miesto, kde sú definované možnosti platobných metód a ich jednotlivé nastavenia.

en: This is where shipping options are defined, and shipping methods are set up.
cs_CZ: Tu je miesto, kde sú definované možnosti doručenia a nastavenie spôsobov prepravy.

en: This is where store orders are stored.
cs_CZ: To je místo, kde jsou uloženy obchod objednávky.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
cs_CZ: Tu môžete pridávať nové kupóny, ktoré môžu zákazníci využiť vo vašom obchode.

en: This is where you can add new products to your store.
cs_CZ: tu môžete pridávať nové produkty do vášho obchodu

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
cs_CZ: Táto časť umožňuje prispôsobiť e-shop e-maily. <a href="%s" target="_blank">Kliknite pre zobrazenie náhľadu e-mailovej šablony</a>. Na pokročilejšie úpravy skopírujte <code>woocommerce/templates/emails/</code> do <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
cs_CZ: Týmto sa nastaví základná stránka vášho obchodu - to je miesto, kde bude archív vašich produktov.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
cs_CZ: nastavenie oddelovača desatinných miest zobrazených cien

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
cs_CZ: tým sa nastaví počet desatinných miest zobrazených v cene

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
cs_CZ: nastavenie oddelovača tisícok zobrazených cien

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
cs_CZ: táto veľkosť je obvykle používaná pre galérie obrázkov na stránke produktu

en: This size is usually used in product listings
cs_CZ: táto veľkost je obvykle používaná v zozname produktov

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
cs_CZ: Tento text sa zobrazí na odkaze na externý produkt.

en: This title to show on the shop base page. Leave blank to use the page title.
cs_CZ: Tento titulok sa objaví na základnej stránke obchodu. Ponechajte prázdne pre použitie page title.

en: This username is already registered, please choose another one.
cs_CZ: Toto užívateľské meno je už registrované, prosím, vyberte iné.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
cs_CZ: Toto užívateľské meno je neplatné, pretože používa nepovolené znaky. Zadajte prosím platné užívateľské meno.

en: Thumbnail
cs_CZ: náhľad

en: Title
cs_CZ: titulok

en: Title:
cs_CZ: názov:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press return. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
cs_CZ: Ak chcete sledovať svoje objednávky zadajte svoje ID číslo objednávky do poľa nižšie a stlačte Enter. Číslo objednávky nájdete na potvrdení objednávky, ktoré vám bolo zaslané e-mailom.

en: To:
cs_CZ: do:

en: Top Rated Products
cs_CZ: najlepšie hodnotené produkty

en: Top earners
cs_CZ: najviac zarábajúce

en: Top sellers
cs_CZ: najpredávanejšie

en: Total
cs_CZ: cena celkom

en: Total customer orders
cs_CZ: celkový počet objednávok registrovaných zákazníkov

en: Total customer sales
cs_CZ: celkové tržby registrovaných zákazníkov

en: Total customers
cs_CZ: celkový počet zákazníkov

en: Total guest orders
cs_CZ: celkový počet objednávok neregistrovaných

en: Total guest sales
cs_CZ: celkové tržby neregistrovaných

en: Total orders
cs_CZ: celkový počet objednávok

en: Total orders for year
cs_CZ: celkový počet objednávok za rok

en: Total orders in range
cs_CZ: celkový počet objednávok v rozsahu

en: Total sales
cs_CZ: tržby celkom

en: Total sales for year
cs_CZ: celkové tržby za rok

en: Total sales in range
cs_CZ: celkové tržby v rozsahu

en: Total:
cs_CZ: cena celkom:

en: Totals
cs_CZ: celkom

en: Town/City
cs_CZ: mesto

en: Town/District
cs_CZ: mesto/okres

en: Track your order
cs_CZ: Sledovanie objednávky

en: Track"
cs_CZ: sledovať"

en: Tracking code
cs_CZ: sledovací kód

en: Turkish Lira (TL)
cs_CZ: Turecká lira (TL)

en: Type
cs_CZ: typ

en: US Dollars (&#36;)
cs_CZ: Americký dolar ($)

en: US Minor Outlying Islands
cs_CZ: South Georgia/Sandwich Islands

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
cs_CZ: Bohužiaľ vaša objednávka nemôže byť spracovaná kvôli odmietnutiu transakcie bankou/obchodníkom.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
cs_CZ: unikátny slug pre vlastnosť (musí byť kratší ako 28 znakov)

en: Unlimited
cs_CZ: neobmedzene

en: Unpublished
cs_CZ: nepublikované

en: Up-Sells
cs_CZ: navyšovací predaj

en: Up-sell
cs_CZ: navyšovací predaj

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
cs_CZ: navyšovací predaj označuje snahu predať drahšie riešenie, napr. vyšší model výrobku, lepšiu kvalitu či pokročilejšiu verziu služby

en: Update
cs_CZ: aktualizovať

en: Update Cart
cs_CZ: aktualizovať košík

en: Update Order status
cs_CZ: aktualizácia stavu objednávky

en: Update Product Category
cs_CZ: aktualizovať kategóriu produktov

en: Update Product Tag
cs_CZ: aktualizovať štítok produktu

en: Update Shipping Class
cs_CZ: aktualizovať doručovaciu triedu

en: Update Totals
cs_CZ: aktualizovať celkové čiastky

en: Update totals
cs_CZ: prepočítať

en: Upload
cs_CZ: nahrať

en: Upload/Add image
cs_CZ: nahrať/pridať obrázok

en: Usage limit
cs_CZ: limit využitia

en: Used for variations
cs_CZ: použité pre varianty

en: Username
cs_CZ: užívateľské meno

en: Username is required.
cs_CZ: Uživateľské meno je povinné.

en: VAT
cs_CZ: DPH

en: Value(s)
cs_CZ: hodnota(y)

en: Variable
cs_CZ: variabilný

en: Variable product
cs_CZ: produkt s variantami

en: Variation
cs_CZ: variant

en: Variation ID:
cs_CZ: Číslo ID variantu:

en: Variations
cs_CZ: varianty

en: Variations for variable products are defined here.
cs_CZ: Varianty pro produkty s variantami sú definované tu.

en: Very Poor
cs_CZ: veľmi slabý

en: Via
cs_CZ: pomocou

en: View
cs_CZ: zobraziť

en: View Cart &rarr;
cs_CZ: zobraziť nákupný košík &rarr;

en: View Coupon
cs_CZ: zobraziť kupón

en: View Coupons
cs_CZ: zobraziť kupóny

en: View Order
cs_CZ: zobraziť objednávku

en: View Product
cs_CZ: zobraziť produkt

en: View Variation
cs_CZ: zobraziť variant

en: View options
cs_CZ: zobraziť možnosti

en: Virtual
cs_CZ: virtuálny

en: Visibility
cs_CZ: viditeľnosť

en: Visible on the product page
cs_CZ: viditeľný na stránke produktov

en: Weight
cs_CZ: hmotnosť

en: Weight Unit
cs_CZ: jednotka hmotnosti

en: Welcome %s
cs_CZ: Vítajte %s

en: Width
cs_CZ: šírka

en: WooCommerce
cs_CZ: e-shop

en: WooCommerce Best Sellers
cs_CZ: e-shop: najpredávanejšie

en: WooCommerce Featured Products
cs_CZ: e-shop: špeciálna ponuka

en: WooCommerce Layered Nav
cs_CZ: e-shop: vrstvená navigácia

en: WooCommerce Login
cs_CZ: e-shop: prihlásenie

en: WooCommerce On-sale
cs_CZ: e-shop: výpredaj

en: WooCommerce Price Filter
cs_CZ: e-shop: cenový filter

en: WooCommerce Product Categories
cs_CZ: e-shop: kategórie produktov

en: WooCommerce Product Search
cs_CZ: e-shop: vyhľadávanie produktov

en: WooCommerce Product Tags
cs_CZ: e-shop: štítky produktov

en: WooCommerce Random Products
cs_CZ: e-shop náhodné produkty

en: WooCommerce Recent Orders
cs_CZ: posledné objednávky

en: WooCommerce Recent Products
cs_CZ: e-shop: posledné produkty

en: WooCommerce Recent Reviews
cs_CZ: e-shop: posledné recenzie

en: WooCommerce Recently Viewed Products
cs_CZ: e-shop: naposledy prezerané produkty

en: WooCommerce Right Now
cs_CZ: práve teraz

en: WooCommerce Settings
cs_CZ: nastavenie e-shopu

en: WooCommerce Top Rated Products
cs_CZ: e-shop: najlepšie hodnotené produkty

en: Year:
cs_CZ: rok:

en: Yes
cs_CZ: áno

en: You already have this item in your cart.
cs_CZ: túto položku už máte v košíku

en: You are using <strong>WooCommerce %s</strong>.
cs_CZ: Používate <strong>WooCommerce %s</strong>.

en: You can only have 1 %s in your cart.
cs_CZ: môžete mať len 1 %s vo vašom košíku

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnenia pre prístup na túto stránku.

en: You have taken too long. Please go back and refresh the page.
cs_CZ: Trvalo vám to príliš dlho. Prosím, vráťte sa späť a obnovte stránku.

en: You have taken too long. Please go back and retry.
cs_CZ: Trvalo Vám to príliš dlho. Prosím, vráťte sa späť a skúste to znovu.

en: You may also like&hellip;
cs_CZ: mohlo by sa vám páčiť&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
cs_CZ: mohlo by vás zaujímať&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
cs_CZ: Pre pokračovanie je nutné súhlasiť s našimi obchodnými podmienkami.

en: You must be logged in to checkout.
cs_CZ: Aby ste mohli zaplatiť, musíte sa prihlásiť.

en: You must be logged in to download files.
cs_CZ: musíte byť prihlásený pre stiahnutie súborov

en: Your Review
cs_CZ: vaša recenzia

en: Your bank may require this for international payments
cs_CZ: vaša banka to môže vyžadovať na medzinárodné platby

en: Your cart is currently empty.
cs_CZ: Váš košík je prázdný.

en: Your comment is awaiting approval
cs_CZ: Váš komentár čaká na schválenie.

en: Your most used product tags in cloud format.
cs_CZ: vaše najpoužívanejšie štítky produktov usporiadané do formátu oblaku

en: Your order
cs_CZ: vaša objednávka

en: Your order has already been paid for. Please contact us if you need assistance.
cs_CZ: Vaša objednávka už bola zaplatená. Prosím, kontaktujte nás v prípade potreby.

en: Your order is no longer pending and could not be cancelled. Please contact us if you need assistance.
cs_CZ: Vaša objednávka už bola potvrdená a nedá sa zrušiť. Neváhajte nás v prípade potreby kontaktovať.

en: Your order was cancelled.
cs_CZ: Vaša objednávka bola zrušená.

en: Your settings have been saved.
cs_CZ: vaše nastavenia boli uložené

en: Zip
cs_CZ: PSČ

en: [%s with ID of %d]
cs_CZ: [%s s číslom ID %d]

en: [%s with SKU of %s]
cs_CZ: [%s s katalogovým číslom %s]

en: [Remove]
cs_CZ: [odstrániť]

en: added %s ago
cs_CZ: pridané pred %s

en: and was completed
cs_CZ: a bola dokončená

[ctx: breadcrumb]
en: Home
cs_CZ: úvodná stránka

en: cancelled
cs_CZ: zrušené

en: completed
cs_CZ: dokončené

en: failed
cs_CZ: zlyhalo

en: in
cs_CZ: v palcoch

en: is a required field.
cs_CZ: je nevyhnutné vyplniť.

en: is low in stock.
cs_CZ: už dochádza na sklade.

en: is not a valid email address.
cs_CZ: nie je platná e-mailová adresa.

en: is not a valid number.
cs_CZ: nie je platné číslo.

en: is out of stock.
cs_CZ: nie je na sklade.

en: item | items
cs_CZ[0]: kus
cs_CZ[1]: kusů

[ctx: min_price]
en: From:
cs_CZ: od:

en: on-hold
cs_CZ: čakajúce na vybavenie

en: out of 5
cs_CZ: z 5

[ctx: page_slug]
en: cart
cs_CZ: košík

[ctx: page_slug]
en: change-password
cs_CZ: zmena-hesla

[ctx: page_slug]
en: checkout
cs_CZ: pokladňa

[ctx: page_slug]
en: edit-address
cs_CZ: upravit-adresu

[ctx: page_slug]
en: my-account
cs_CZ: moj-ucet

[ctx: page_slug]
en: order-received
cs_CZ: prijate-objednavky

[ctx: page_slug]
en: order-tracking
cs_CZ: sledovanie-objednavky

[ctx: page_slug]
en: pay
cs_CZ: zaplatiť

[ctx: page_slug]
en: shop
cs_CZ: obchod

[ctx: page_slug]
en: view-order
cs_CZ: zobrazit-objednavku

en: pending
cs_CZ: čakajúce na vybavenie

[ctx: placeholder]
en: Address
cs_CZ: adresa

[ctx: placeholder]
en: Address 2 (optional)
cs_CZ: adresa 2 (voliteľná)

[ctx: placeholder]
en: Buy product
cs_CZ: kúpiť produkt

[ctx: placeholder]
en: Company (optional)
cs_CZ: spoločnosť

[ctx: placeholder]
en: Country
cs_CZ: krajina

[ctx: placeholder]
en: Email Address
cs_CZ: e-mail

[ctx: placeholder]
en: First Name
cs_CZ: meno

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
cs_CZ: od&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Last Name
cs_CZ: priezvisko

[ctx: placeholder]
en: Phone
cs_CZ: telefón

[ctx: placeholder]
en: Postcode/Zip
cs_CZ: PSČ

[ctx: placeholder]
en: State/County
cs_CZ: kraj

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
cs_CZ: do&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Town/City
cs_CZ: mesto

en: processing
cs_CZ: spracovává sa

en: refunded
cs_CZ: vrátenie peňazí

[ctx: slug]
en: product-category
cs_CZ: kategoria-produktu

[ctx: slug]
en: product-tag
cs_CZ: stitok-produktu

en: terms &amp; conditions
cs_CZ: obchodnými podmienkami

en: the
cs_CZ: ten

en: to
cs_CZ: pre

en: to the
cs_CZ: pre

en: via
cs_CZ: pomocou
