WooCommerce v1.3 - en to pl translation catalogue (1515 entries)

en:  (Copy)
pl: (Kopiuj)

en:  <small>%svia %s</small>
pl:  <small>%sprzez %s</small>

en:  ago
pl:  temu

en:  countries/states selected
pl: wybranych krajów/stanów

en:  download Remaining |  downloads Remaining
pl[0]: pozostałe pobranie
pl[1]: pobrań pozostało

en:  in stock
pl: dostępny

en:  items
pl:  rzeczy

en: "From" email address
pl: E-mail "Od"

en: "From" name
pl: Pole "Od"

en: %s ago
pl: %s temu

en: %s in stock
pl: %s w magazynie

en: %s review for %s | %s reviews for %s
pl[0]: %s opinia o %s
pl[1]: Opinie: %s o %s

en: %s units of #%s %s (%s) have been backordered in order #%s.
pl: %s szt. #%s %s (%s) zostało zamówionych #%s.

en: &larr; Return To Cart
pl: &larr; Wróć do koszyka

en: &larr; Return To Shop
pl: &larr; Powrót do sklepu

en: (1 state) | (%s states)
pl[0]: (1 stan)
pl[1]: (stany %s)

en: (backorders allowed)
pl: (zamówienia oczekujące dozwolone)

en: (billing) is not a valid postcode/ZIP.
pl: (adres płatności) nie jest poprawnym kodem pocztowym.

en: (ex. VAT)
pl: (bez VAT)

en: (ex. tax)
pl: (bez podatku)

en: (incl. VAT)
pl: (z VAT)

en: (incl. tax)
pl: (z podatkiem)

en: (optional) Comma separate IDs which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
pl: (opcjonalnie) ID produktów oddzielone przecinkami, które nie mogą być być w koszyku, aby skorzystać z tego kuponu, lub dla "Zniżek produktowych", których produkty są nie przecenione.

en: (optional) Comma separate IDs which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
pl: (opcjonalnie) ID produktów oddzielone przecinkami, które muszą być w koszyku, aby skorzystać z tego kuponu, lub dla "Zniżek produktowych", których produkty są przecenione.

en: (optional) How many times this coupon can be used before it is void
pl: (opcjonalnie) Ile razy kupon może być użyty zanim wygaśnie

en: (optional) The date this coupon will expire, <code>YYYY-MM-DD</code>
pl: (opcjonalnie) Data wygaśnięcia kuponu, w formacie <code>RRRR-MM-DD</code>

en: (taxes estimated for %s)
pl: (szacunkowe podatki: %s)

en: + Add Flat Rate
pl: + Dodaj płaską stawkę

en: + Add Tax Rate
pl: + Dodaj stawkę podatkową

en: + Add tax row
pl: + Dodaj podatek

en: . Order status: <mark>%s</mark>
pl: . Status zamówienia: <mark>%s</mark>

en: . Their order is as follows:
pl: Zamówienie wygląda następująco:

en: 0.00
pl: 0,00

en: 1 country | %1$s countries
pl[0]: 1 kraj
pl[1]: kraje: %1$s

en: 2 letter Country code
pl: dwuliterowy kod kraju

en: <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/woocommerce/" target="_blank">Project on WordPress.org</a>
pl: <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/woocommerce/" target="_blank">Projekt na WordPress.org</a>

en: <a href="http://www.woothemes.com/extensions/woocommerce-extensions/" target="_blank">Official Extensions</a>
pl: <a href="http://www.woothemes.com/extensions/woocommerce-extensions/" target="_blank">Oficjalne rozszerzenia</a>

en: <a href="http://www.woothemes.com/themes/woocommerce-themes/" target="_blank">Offical Themes</a>
pl: <a href="http://www.woothemes.com/themes/woocommerce-themes/" target="_blank">Oficjalne szablony</a>

en: <a href="http://www.woothemes.com/woocommerce-docs/" target="_blank">WooCommerce Docs</a>
pl: <a href="http://www.woothemes.com/woocommerce-docs/" target="_blank">Dokumentacja WooCommerce</a>

en: <a href="https://github.com/woothemes/woocommerce" target="_blank">Project on Github</a>
pl: <a href="https://github.com/woothemes/woocommerce" target="_blank">Projekt na Github</a>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
pl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Poprzednie

en: <strong>Congratulations!</strong> &#8211; WooCommerce has been installed and setup. Enjoy :)
pl: <strong>Gratulacje!</strong> &#8211; Sklep WooCommerce został zainstalowany i skonfigurowany. Baw się dobrze :)

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; Your almost ready to start selling :)
pl: <strong>Witaj w Sklepie WooCommerce</strong> &#8211; Jesteś już prawie gotowy do rozpoczęcia sprzedaży :)

en: <strong>WooCommerce has been installed</strong> &#8211; Your ready to start selling :)
pl: <strong>Sklep WooCommerce został zainstalowany</strong> &#8211; Jesteś już gotowy do rozpoczęcia sprzedaży :)

en: A Search box for products only.
pl: Okno wyszukiwania tylko dla produktów.

en: A list or dropdown of product categories.
pl: Rozwijana lista kategorii.

en: A note has been added to your order
pl: Nowa notka została dodana do Twojego zamówienia

en: AND
pl: I

en: Account Name
pl: Nazwa konta

en: Account Number
pl: Numer konta

en: Account password
pl: Hasło

en: Account username
pl: Konto użytkownika

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
pl: Akcja nieudana. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Actions
pl: Akcje

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Attribute
pl: Dodaj atrybut

en: Add Coupon
pl: Dodaj kupon

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add New Attribute
pl: Dodaj nowy atrybut

en: Add New Coupon
pl: Dodaj nowy kupon

en: Add New Order
pl: Dodaj nowe zamówienie

en: Add New Order status
pl: Dodaj nowy status zamówienia

en: Add New Product
pl: Dodaj nowy produkt

en: Add New Product Category
pl: Dodaj nową kategorię produktu

en: Add New Product Tag
pl: Dodaj nowy tag produktu

en: Add New Shipping Class
pl: Dodaj nową klasę wysyłkową

en: Add New Variation
pl: Dodaj nowy wariant

en: Add Order
pl: Dodaj zamówienie

en: Add Product
pl: Dodaj produkt

en: Add Review
pl: Dodaj opinię

en: Add Variation
pl: Dodaj wariant

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
pl: Dodaj notkę dla siebie lub dla klienta (klient zostanie powiadomiony).

en: Add a review
pl: Dodaj opinię

en: Add eCommerce tracking code to the thankyou page
pl: Dodaj kod śledzenia eCommerce do strony z podziękowaniem

en: Add item
pl: Dodaj rzecz

en: Add note
pl: Dodaj notkę

en: Add rates for shipping classes here &mdash; they will override the default costs defined above.
pl: Dodaj stawki dla klas wysyłkowych &mdash; nadpiszą one domyślne ustawienia zdefiniowane powyżej.

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Add tracking code to your site's footer. You don't need to enable this if using a 3rd party analytics plugin.
pl: Dodaj kod śledzenia do stopki swojej strony. Nie musisz włączać tej opcji jeśli używasz innej wtyczki do statystyk.

en: Add&nbsp;meta
pl: Dodaj&nbsp;znacznik

en: Additional Information
pl: Dodatkowe informacje

en: Additional Tax classes
pl: Dodatkowe klasy podatkowe

en: Address
pl: Adres

en: Address 1
pl: Linia adresu 1

en: Address 2
pl: Linia adresu 2

en: Address 2 (optional)
pl: Adres 2 (opcjonalnie)

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: Aland Islands
pl: Wyspy Alandzkie

en: Algeria
pl: Algieria

en: All
pl: Wszystkie

en: All  Order statuses
pl: Wszystkie statusy zamówień

en: All Countries
pl: Wszystkie kraje

en: All Product Categories
pl: Wszystkie kategorie produktów

en: All Product Tags
pl: Wszystkie tagi produktów

en: All Shipping Classes
pl: Wszystkie klasy wysyłkowe

en: All allowed countries
pl: Wszystkie dozwolone kraje

en: All fields are required.
pl: Wszystkie pola są wymagane.

en: All matching rates will be applied, and non-compound rates will be summed.
pl: Wszystkie pasujące stawki zostaną zastosowane, a stawki składane będą zsumowane.

en: Allow
pl: Pozwalaj

en: Allow Backorders?
pl: Pozwalać na zamówienia oczekujące (na dostawę do magazynu)?

en: Allow unregistered users to register from the My Account page
pl: Umożliwiaj niezarejestrowanym użytkownikom na rejestrację na stronie Moje konto

en: Allow unregistered users to register from the checkout page
pl: Pozwól niezarejestrowanym użytkownikom na rejestrację ze strony zamówienia

en: Allow users to checkout without signing up for an account
pl: Umożliwiaj użytkownikom zakupy bez konieczności zakładania konta

en: Allow, but notify customer
pl: Pozwalaj, ale poinformuj klienta

en: Allowed Countries
pl: Dozwolone kraje

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
pl: Włącz płatności czekiem. Prawdopodobnie nie będziesz ich używać w obecnych czasach, ale możesz ich użyć do testowania zamówień, e-maili i stron "sukcesu".

en: Allows payments by BACS (Bank Account Clearing System), more commonly known as direct bank/wire transfer.
pl: Umożliwiaj płatności przelewem bankowym

en: Alphabetically
pl: Alfabetycznie

en: Already registered?
pl: Masz już konto?

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: Americas
pl: Ameryka

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
pl: Konto z taką nazwą użytkownika już istnieje. Wybierz inną.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
pl: Konto z tym adresem e-mail już istnieje. Zaloguj się.

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
pl: Zestaw narzędzi e-comerce, który pomoże Ci sprzedać wszystko. Pięknie.

en: An order has been created for you on &ldquo;%s&rdquo;. To pay for this order please use the following link: <a href="%s">Pay</a>
pl: Zamówienie zostało stworzone: &ldquo;%s&rdquo;. Aby dokonać płatności użyj tego linku: <a href="%s">Zapłać</a>

en: Andorra
pl: Andora

en: Antarctica
pl: Antarktyda

en: Anti-spam field was filled in.
pl: Pole antyspamowe zostało wypełnione.

en: Antigua and Barbuda
pl: Antigua i Barbuda

en: Any
pl: Dowolny

en: Any %s
pl: Dowolny %s

en: Append a logout link to menus containing "My Account"
pl: Dodaj link do menu "Moje konto"

en: Apply Coupon
pl: Zastosuj kupon

en: Apply before tax
pl: Zastosuj przed podatkiem

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
pl: Na pewno usunąć wszystkie warianty produktu? Operacji nie można cofnąć.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten atrybut?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
pl: Na pewno połączyć wszystkie warianty produktu? To stworzy nowy wariant dla każdej możliwej kombinacji atrybutów (maksylamnie 50 za jednym razem).

en: Are you sure you want to remove this variation?
pl: Jesteś pewien, że chcesz usunąć ten wariant?

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Attribute Label
pl: Etykieta atrybutu

en: Attribute label
pl: Etykieta atrybutu

en: Attribute slug
pl: Odnośnik (URL) atrybutu

en: Attribute taxonomies
pl: Taksonomie atrybutów

en: Attribute taxonomy names cannot be changed; you may only change an attributes type.
pl: Nazwy taksonomii atrybutów nie mogą być zmieniane; możesz jedynie zmienić typ atrybutów.

en: Attribute type
pl: Typ atrybutu

en: Attribute:
pl: Atrybut:

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
pl: Atrybuty pozwajają ci zdefiniować dodatkowe dane produktu, takie jak rozmiar lub kolor. Możesz wykorzystać te atrybuty w pasku bocznym sklepu używając "nawigacyjne" widgety. Zwróć uwagę: później nie możesz zmienić nazwy atrybutu.

en: Australian Capital Territory
pl: Australijskie Terytorium Stołeczne

en: Australian Dollars (&#36;)
pl: Dolar australijski (&#36;)

en: Author:
pl: Autor:

en: Availability
pl: Dsotępność

en: Available downloads
pl: Dostępne do pobrania

en: Available on backorder
pl: Produkt dostępny na zamówienie

en: Available on backorder.
pl: Dostępne na zamówienie.

en: Average
pl: Średnie

en: Average order items
pl: Średnia liczba zamawianych produktów

en: Average order items for year
pl: Średnia liczba zamawianych produktów w roku

en: Average order items in range
pl: Średnia liczba zamawianych produktów w okresie

en: Average order total
pl: Średnia wartość zamówienia

en: Average order total for year
pl: Średnia wartość zamówienia w roku

en: Average order total in range
pl: Średnia wartość zamówienia w okresie

en: Average orders per customer
pl: Średnia liczba zamówień na klienta

en: Awaiting BACS payment
pl: Czekanie na przelew

en: Awaiting cheque payment
pl: Czekanie na płatność czekiem

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: BACS Payment
pl: Płatność przelewem

en: BIC (formerly Swift)
pl: BIC (dawny Swift)

en: Background colour
pl: Kolor tła

en: Bahamas
pl: Bahamy

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Bank Name
pl: Nazwa banku

en: Base Country/Region
pl: Kraj/Region bazowy

en: Base Page Title
pl: Tytuł strony bazowej

en: Base colour
pl: Podstawowy kolor

en: Be the first to review
pl: Bądź pierwszym recenzentem

en: Before you can start adding variations you must set up and save some variable attributes via the <strong>Attributes</strong> tab.
pl: Zanim zaczniesz dodawać warianty musisz stworzyć i zapisać atrybuty z wariantami na zakładce <strong>Atrybuty</strong>.

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Belgium
pl: Belgia

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Best Sellers
pl: Najlepsi sprzedawcy

en: Billing
pl: Płatności

en: Billing &amp Shipping
pl: Płatności i wysyłka

en: Billing Address
pl: Adres płatności

en: Billing Details
pl: Szczegóły płatności

en: Billing Email
pl: E-mail płatności

en: Billing address
pl: Adres rozliczeniowy

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Bosnia and Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Brazilian Real (&#36;)
pl: Real brazylijski (&#36;)

en: British Columbia
pl: Kolumbia Brytyjska

en: British Indian Ocean Territory
pl: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

en: British Virgin Islands
pl: Brytyjskie Wyspy Dziewicze

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Bulk edit:
pl: Hurtowa edycja:

en: Buy product
pl: Kup produkt

en: Calc line tax &uarr;
pl: Przelicz podatek &uarr;

en: Calc totals &rarr;
pl: Przelicz sumy &uarr;

en: Calculate Shipping
pl: Oblicz koszty wysyłki

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
pl: Przeliczyć podatki? To spowoduje przeliczenie podatków w oparciu o kraj klienta. Jeśli brak adresu płatności/wysyłki zostanie zastosowany kraj bazowy.

en: Calculate totals based on order items, discount amount, and shipping? Note, you will need to (optionally) calculate tax rows and cart discounts manually.
pl: Czy przeliczyć sumy w oparciu o produkty, zniżki i wysyłkę zamówienia? Uwaga, będziesz musiał (opcjonalnie) przeliczyć podatki i zniżki całego koszyka ręcznie.

en: Calculation Type
pl: Typ obliczeń

en: California
pl: Kalifornia

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Canada
pl: Kanada

en: Canadian Dollars (&#36;)
pl: Dolar kanadyjski (&#36;)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel order &amp; restore cart
pl: Anuluj zamówienie i przywróć koszyk

en: Cape Verde
pl: Republika Zielonego Przylądka

en: Cart
pl: Koszyk

en: Cart % Discount
pl: Procentowy rabat na cały koszyk

en: Cart Discount
pl: Rabat na cały koszyk

en: Cart Discount:
pl: Rabat na cały koszyk:

en: Cart Page
pl: Strona koszyka

en: Cart Subtotal
pl: Wartość produktów

en: Cart Subtotal:
pl: Wartość produktów:

en: Cart Tax:
pl: Podatek koszyka:

en: Cart Totals
pl: Podsumowanie koszyka

en: Cart updated.
pl: Koszyk zaktualizowany.

en: Cash on Delivery
pl: Gotówka za pobraniem

en: Catalog
pl: Katalog

en: Catalog &amp; search
pl: Katalog i wyszukiwarka

en: Catalog Images
pl: Obrazki w katalogu

en: Catalog Options
pl: Opcje katalogu

en: Catalog Prices
pl: Ceny katalogowe

en: Catalog prices defined including tax
pl: Ceny katalogowe z uwzględnieniem podatku

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category Order
pl: Kolejność kategorii

en: Category:
pl: Kategoria:

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Central African Republic
pl: Republika Południowej Afryki

en: Chad
pl: Czad

en: Change
pl: Zmień

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Change Password Page
pl: Strona Zmień hasło

en: Change my password
pl: Zmień moje hasło

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons
pl: Zaznacz jeśli kupon nie może być używany w połączeniu z innymi kuponami

en: Check this box if the coupon enables free shipping (see <a href="%s">Free Shipping</a>)
pl: Zaznacz jeśli kupon uprawnia do darmowej wysyłki (zobacz <a href="%s">Darmowa wysyłka</a>)

en: Check this box if the coupon should be applied before calculating cart tax
pl: Zaznacz jeśli kupon powinien być zastosowany przed doliczeniem podatku

en: Checkout
pl: Zamówienie

en: Checkout &rarr;
pl: Zamówienie

en: Checkout &rarr; Pay
pl: Opłać zamówienie

en: Checkout Fields
pl: Pola zamówienia

en: Checkout Page
pl: Strona zamówienia

en: Cheque
pl: Czek

en: Cheque Payment
pl: Płatność czekiem

en: China
pl: Chiny

en: Choose a country&hellip;
pl: Wybierz kraj&hellip;

en: Choose a grouped product&hellip;
pl: Wybierz grupowy produkt

en: Choose an item&hellip;
pl: Wybierz rzecz&hellip;

en: Choose an option
pl: Wybierz opcje

en: Choose an product&hellip;
pl: Wybierz produkt &hellip;

en: Choose countries&hellip;
pl: Wybierz kraje&hellip;

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
pl: Wybierz czy to jest składana stawka. Składane stawki podatkowe są stosowane po wyliczeniu pozostałych stawek podatkowych.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
pl: Wybierz czy stawka podatkowa ma również być stosowana do kosztów wysyłki.

en: Christmas Island
pl: Wyspa Wielkanocna

en: City
pl: Miasto

en: Clear cart when logging out
pl: Wyczyść koszyk przy wylogowaniu

en: Click here to enter your code
pl: Kliknij tutaj, aby dodać kod

en: Click here to login
pl: Kliknij tutaj, aby się zalogować

en: Click to toggle
pl: Kliknij, aby przełączyć

en: Close all
pl: Zamknij wszystko

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspy Kokosowe

en: Code
pl: Kod

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Colorado
pl: Kolorado

en: Comoros
pl: Komory

en: Company
pl: Firma

en: Company (optional)
pl: Firma (opcjonalnie)

en: Company Name
pl: Nazwa firmy

en: Complete
pl: Złóż zamówienie

en: Completed
pl: Zrealizowane

en: Compound
pl: Stawka składana

en: Compound:
pl: Stawka składana:

en: Configure shipping class
pl: Skonfiguruj klasy wysyłkowe

en: Configure&nbsp;terms
pl: Konfiguruj wartości

en: Congo (Brazzaville)
pl: Kongo

en: Congo (Kinshasa)
pl: Demokratyczna Republika Konga

en: Continue Shopping &rarr;
pl: Kontynuuj zakupy &rarr;

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
pl: Czy skopiować dane podane w płatnościach do informacji wysyłki? Ta opcja nadpisze aktualne informacje wysyłki.

en: Copy to a new draft
pl: Skopiuj do nowego szkicu

en: Cost
pl: Koszt

en: Cost ex. tax:
pl: Koszt bez podatku:

en: Cost excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50.
pl: Koszt bez podatku. Wpisz liczbę, np. 2,50.

en: Cost, excluding tax.
pl: Koszy z wyłączeniem podatku.

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Couldn&#8217;t register you... please contact us if you continue to have problems.
pl: Nie mogliśmy Cie zarejestrować... skontaktuj się z nami jeśli problemy będą nadal występować.

en: Countries
pl: Kraje

en: Countries/states
pl: Kraje/stany

en: Country
pl: Kraj

en: County
pl: Okręg

en: Coupon
pl: Kupon

en: Coupon Data
pl: Dane kuponu

en: Coupon amount
pl: Wartość kuponu

en: Coupon code
pl: Kod kuponu

en: Coupon does not exist!
pl: Kupon nie istnieje!

en: Coupon type
pl: Typ kuponu

en: Coupons
pl: Kupony

en: Coupons can be managed from this section. Once added, customers will be able to enter coupon codes on the cart/checkout page. If a customer uses a coupon code they will be viewable when viewing orders.
pl: W tej sekcji możesz zarządzać kuponami . Po ich dodaniu klienci będą mogli wpisać kody kuponów na stronie koszyka/zamówienia. Jeśli klient użyje kuponu będzie on widoczny w zamówieniach.

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login with your username at the top of the page.
pl: Stwórz konto podając informacje poniżej. Jeśli jesteś powracającym klientem zaloguj się na górze strony.

en: Create an account?
pl: Stworzyć konto?

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Cross-Sells
pl: Produkty "Cross-sell"

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
pl: Produkty "Cross-sell" to produkty, które dodatkowo promujesz w koszyku na podstawie wybranego przez klienta produktu.

en: Cuba
pl: Kuba

en: Currency
pl: Waluta

en: Currency Position
pl: Pozycja znaku waluty

en: Custom product attribute
pl: Nowy atrybut

en: Customer
pl: Klient

en: Customer Accounts
pl: Konta klientów

en: Customer Billing Address
pl: Adres płatności klienta

en: Customer Login
pl: Login Klienta

en: Customer Message
pl: Wiadomość dla klienta

en: Customer Note:
pl: Uwagi klienta

en: Customer Shipping Address
pl: Adres wysyłki klienta

en: Customer details
pl: Dane klienta

en: Customer note
pl: Notka dla klienta

en: Customer reports, such as signups per day.
pl: Raporty klientów, np. rejestracje na dzień.

en: Customer's notes about the order
pl: Uwagi klienta do zamówienia

en: Customer:
pl: Klient:

en: Customers
pl: Klienci

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czech Koruna (&#75;&#269;)
pl: Czeska Korona (&#75;&#269;)

en: Czech Republic
pl: Czechy

en: Danish Krone
pl: Korona duńska

en: Date
pl: Data

en: Date:
pl: Data:

en: Debug
pl: Tryb "Debug"

en: Decimal separator
pl: Separator dziesiętny

en: Default
pl: Domyślne

en: Default Cost
pl: Domyślny koszt

en: Default Handling Fee
pl: Domyślna opłata manipulacyjna

en: Default selections:
pl: Domyślne wybory:

en: Define local tax rates below, or alternatively upload a CSV file containing your rates to <code>wp-content/woocommerce_local_tax_rates.csv</code> instead. <a href="%s">Download sample csv.</a>
pl: Dodaj lokalne stawki podatkowe poniżej lub prześlij plik CSV ze stawkami do katalogu <code>wp-content/woocommerce_local_tax_rates.csv</code>. <a href="%s">Pobierz przykładowy plik csv.</a>

en: Define tax rates for countries and states below, or alternatively upload a CSV file containing your rates to <code>wp-content/woocommerce_tax_rates.csv</code> instead. <a href="%s">Download sample csv.</a>
pl: Dodaj stawki podatkowe dla krajów i stanów poniżej lub prześlij plik CSV ze stawkami do katalogu <code>wp-content/woocommerce_tax_rates.csv</code>. <a href="%s">Pobierz przykładowy plik csv.</a>

en: Define the loops this product should be visible in. It will still be accessible directly.
pl: Określ, w których sekcjach produkt powinien być widoczny. Będzie również dostępny bezpośrednio.

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Permanently
pl: Usuń

en: Delete all
pl: Usuń wszystko

en: Delete item
pl: Usuń rzecz

en: Delete note
pl: Usuń notkę

en: Delete selected rates
pl: Usuń zaznaczone stawki

en: Delete selected rows
pl: Usuń wybrane wiersze

en: Delete the selected rates?
pl: Usunąć wybrane stawki?

en: Delete this item permanently
pl: Usuń na zawsze

en: Denmark
pl: Dania

en: Description
pl: Opis

en: Determines how you select attributes for products. <strong>Text</strong> allows manual entry via the product page, whereas <strong>select</strong> attribute terms can be defined from this section. If you plan on using an attribute for variations use <strong>select</strong>.
pl: Określa jak wybierasz atrybuty produktów. <strong>Tekst</strong> pozwala na ręczne wpisywanie na stronie produktu, natomiast <strong>listę</strong> wartości atrybutów można zdefiniować w tej sekcji. Jeśli planujesz użyć zdefiniowanych atrybutów wybierz <strong>lista</strong>.

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
pl: Wymiary (Dł.&times;Szer.&times;Wys.)

en: Dimensions Unit
pl: Jednostka wymiarów

en: Direct Bank Transfer
pl: Przelew bankowy

en: Discount code already applied!
pl: Kod rabatowy został już wykorzystany!

en: Discount code applied successfully.
pl: Kod rabatowy pomyślnie zastosowany.

en: Discount type
pl: Typ rabatu

en: Discounts
pl: Rabaty

en: Display Type:
pl: Typ wyświetlania:

en: Display a list of featured products on your site.
pl: Pokaż na stronie listę polecanych produktów.

en: Display a list of random products on your site.
pl: Pokaż listę losowych produktów w sklepie.

en: Display a list of recently viewed products.
pl: Pokaż listę ostatnio oglądanych produktów.

en: Display a list of top rated products on your site.
pl: Pokaż listę najwyżej ocenianych produktów na Twojej stronie.

en: Display a list of your best selling products on your site.
pl: Pokaż na stronie listę najlepiej sprzedających się produktów.

en: Display a list of your most recent products on your site.
pl: Pokaż listę najnowszych produktów na stronie.

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
pl: Pokaż listę ostatnio oglądanych recenzji na Twojej stronie.

en: Display a list of your on-sale products on your site.
pl: Pokaż listę sprzedawanych produktów na swojej stronie.

en: Display a login area and "My Account" links in the sidebar.
pl: Wyświetlaj pole logowania i linki do "Mojego konta" w pasku bocznym.

en: Display cart contents excluding tax
pl: Wyświetl zawartość koszyka bez podatku

en: Display cart totals excluding tax
pl: Wyświetl sumy koszyka bez podatku

en: Display taxes on cart page
pl: Wyświetlaj podatki na stronie koszyka

en: Display the user's Shopping Cart in the sidebar.
pl: Wyświetlaj Koszyk klienta w pasku bocznym.

en: District Of Columbia
pl: Dystrykt Kolumbii

en: Distrito federal
pl: Dystrykt federalny

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Do not allow
pl: Nie pozwalaj

en: Do not allow downloads if a user is not logged in. This setting does not apply to guest downloads.
pl: Nie pozwalaj na pobieranie plików, jeśli użytkownik nie jest zalogowany. To ustawienie nie dotyczy pobrań dla gości.

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Dominica
pl: Dominika

en: Dominican Republic
pl: Dominikana

en: Done
pl: Zrobione

en: Download Limit
pl: Limit pobrań

en: Download Limit:
pl: Limit pobrań:

en: Download file &rarr;
pl: Pobierz plik &rarr;

en: Download limits
pl: Limity pobrań

en: Download:
pl: Pobieranie:

en: Downloadable
pl: Do pobrania

en: Dropdown
pl: Lista wyboru

en: Duplicate
pl: Zduplikuj

en: Duplicate selected rows
pl: Zduplikuj wybrane wiersze

en: Duplicate the selected rates?
pl: Zduplikować wybrane stawki?

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: EU States
pl: Kraje europejskie

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Address Page
pl: Strona edycji adresu

en: Edit Attribute
pl: Edytuj atrybut

en: Edit Coupon
pl: Edytuj kupon

en: Edit My Address
pl: Edytuj adres

en: Edit Order
pl: Edytuj zamówienie

en: Edit Order status
pl: Edytuj status zamówienia

en: Edit Product
pl: Edytuj produkt

en: Edit Product Category
pl: Edytuj kategorię produktu

en: Edit Product Tag
pl: Edytuj tag produktu

en: Edit Shipping Class
pl: Edytuj klasę wysyłkową

en: Edit Variation
pl: Edytuj wariant

en: Edit this item inline
pl: Edytuj

en: Egypt
pl: Egipt

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Email
pl: E-mail

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Email Recipient Options
pl: Opcje odbiorcy maili

en: Email Sender Options
pl: Opcje nadawcy maili

en: Email body background colour
pl: Kolor tła treści maila

en: Email body text colour
pl: Kolor tekstu

en: Email footer text
pl: Tekst w stopce maila

en: Email invoice
pl: Wyślij fakturę

en: Email preview
pl: Podgląd maila

en: Email template
pl: Szablon maila

en: Email the order to the customer. Unpaid orders will include a payment link.
pl: Wyślij mailem fakturę do klienta. Nieopłacone zamówienia będą zawierały link do płatności.

en: Email you used during checkout.
pl: E-mail który został użyty podczas składania zamówienia.

en: Email:
pl: E-mail:

en: Emails
pl: E-maile

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable "chosen" (enhanced select input) for country selection inputs
pl: Włącz "wybrane" (zaawansowane pole wyboru) do wyboru kraju

en: Enable AJAX add to cart buttons on product archives
pl: Włącz AJAX dla guzików dodawania do koszyka

en: Enable Bank Transfer
pl: Włącz przelewy bankowe

en: Enable COD
pl: Włącz płatności za pobraniem

en: Enable Cheque Payment
pl: Włącz płatności czekiem

en: Enable Free Shipping
pl: Włącz darmową wysyłkę

en: Enable PayPal sandbox
pl: Włącz tryb testowy (tryb piaskownicy) PayPal

en: Enable PayPal standard
pl: Włącz PayPal standard

en: Enable WooCommerce CSS styles
pl: Włącz style CSS WooCommerce

en: Enable WooCommerce lightbox on the product page
pl: Włącz WooCommerce lightbox na stronie produktu

en: Enable coupon form on checkout
pl: Włącz kupony na stronie zamówienia

en: Enable free shipping
pl: Darmowa wysyłka

en: Enable jQuery UI (used by the price slider widget)
pl: Włącz jQuery UI (używany przez widget cenowego suwaka)

en: Enable local delivery
pl: Włącz dostawę lokalną

en: Enable local pickup
pl: Włącz odbiór osobisty

en: Enable logging (<code>woocommerce/logs/paypal.txt</code>)
pl: Włącz logowanie (<code>woocommerce/logs/paypal.txt</code>)

en: Enable low stock notifications
pl: Włącz powiadomienia o niskim stanie magazynowym

en: Enable out of stock notifications
pl: Włącz powiadomienia o braku towaru w magazynie

en: Enable shipping
pl: Włącz wysyłkę

en: Enable stock management
pl: Włącz zarządzanie stanem magazynowym

en: Enable taxes and tax calculations
pl: Włącz podatki i przeliczanie podatków

en: Enable the "Demo Store" notice on your site
pl: Włącz napis "Wersja demonstracyjna" na stronie

en: Enable the SKU field for products
pl: Włącz pole SKU

en: Enable the dimension fields for products
pl: Włącz pola wymiarów

en: Enable the shipping calculator on the cart page
pl: Włącz kalkulator wysyłki na stronie koszyka

en: Enable the weight field for products
pl: Włącz pole wagi

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
pl: Zaznacz jeśli produkt nie wymaga fizycznej wysyłki lub nie ma kosztów wysyłki

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost.
pl: Zaznacz jeśli produkt nie jest wysyłany lub nie ma kosztów wysyłki.

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
pl: Zaznacz jeśli po zakupie produktu dawany jest dostęp do pobrania pliku

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product.
pl: Zaznacz jeśli po zakupie produktu udzielany jest dostęp do pobrania pliku.

en: Enable this option to feature this product
pl: Zaznacz, aby wyróżnić produkt

en: Enable this option to show the ShareDaddy button (if installed) on the product page.
pl: Włącz tę opcję, aby pokazywać przycisk ShareDaddy (jeśli jest zainstalowany) na stronie produktu.

en: Enable this shipping method
pl: Włącz tę metodę wysyłki

en: Enable/Disable
pl: Włącz/Wyłącz

en: Enabled
pl: Włączony

en: Enabling this option will hide it from the product page image gallery.
pl: Zaznaczenie tej opcji spowoduje nie wyświetlanie obrazka w galerii.

en: Enter a File Path to make this variation a downloadable product, or leave blank.
pl: Wpisz ścieżkę pliku jeśli wariant produktu jest do pobrania lub pozostaw puste pole.

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
pl: Wpisz SKU dla tego wariantu lub zostaw puste pole, aby użyć SKU produktu nadrzędnego.

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
pl: Wpisz link do obrazka, który chcesz użyć w nagłowku maila. Prześlij obrazek za pomocą <a href="%s">uploadera mediów</a>.

en: Enter a download limit
pl: Wpisz limit pobierania

en: Enter a file path/URL
pl: Wpisz ścieżkę do pliku/URL

en: Enter a price
pl: Wpisz cenę

en: Enter a quantity to manage stock for this variation, or leave blank to use the variable product stock options.
pl: Wpisz ilość, aby zarządzać stanem magazynowym dla tego wariantu lub pozostaw puste pole, aby użyć stanu magazynowego produktu.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
pl: Wpisz stawkę podatkową (w procentach) do 4 miejsc po przecinku

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
pl: Wpisz wagę dla tego wariantu lub pozostaw puste pole, aby użyć wagi produktu nadrzędnego.

en: Enter an amount e.g. 2.99
pl: Wpisz wartość, np. 2,99

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
pl: Wpisz tekst lub atrybuty oddzielając symbolem pionowej linii (|).

en: Enter stock quantity
pl: Wpisz ilość na stanie

en: Enter the external URL to the product.
pl: Wpisz zewnętrzny adres URL do produktu.

en: Enter your %1$sShareThis publisher ID%2$s to show social sharing buttons on product pages.
pl: Wpisz swoje %1$sID wydawcy w ShareThis%2$s aby pokazywać opcje dzielenia się na stronach produktów.

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Error 404
pl: Błąd 404

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Europe
pl: Europa

en: Euros (&euro;)
pl: Euro (&euro;)

en: Exclude Product IDs
pl: Wyklucz ID produktów

en: Exclude image
pl: Wyklucz obrazek

en: Excluding selected countries
pl: Z wyjątkiem zaznaczonych krajów

en: Expand all
pl: Rozwiń wszystko

en: Expiry date
pl: Data wygaśnięcia

en: Export rates
pl: Stawki eksportowe

en: External/Affiliate
pl: Zewnętrzny/Afiliacyjny

en: External/Affiliate product
pl: Produkt zewnętrzny/afiliacyjny

en: Falkland Islands
pl: Falklandy

en: Faroe Islands
pl: Wyspy Owcze

en: Featured
pl: Wyróżniony

en: Featured Products
pl: Polecane Produkty

en: Fee
pl: Opłata

en: Fee Type
pl: Typ opłaty

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%.
pl: Opłata bez podatku. Wpisz wartość, np. 2,50 lub procent, np. 5%.

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%. Leave blank to disable.
pl: Opłata bez podatku. Wpisz liczbę, np. 2,50, lub procent, np. 5%. Pozostaw puste pole, aby nie pobierać opłaty.

en: Fiji
pl: Fidżi

en: File download method
pl: Metoda pobierania plików

en: File not found
pl: Plik nie znaleziony

en: File path
pl: Ścieżka pliku

en: File path/URL
pl: Ścieżka pliku/URL

en: File path:
pl: Ścieżka pliku:

en: File paths
pl: Scieżki plików

en: Filter
pl: Filtruj

en: Filter by price
pl: Filtruj wg ceny

en: Finland
pl: Finlandia

en: First Name
pl: Imię

en: First name
pl: Imię

en: Fixed Amount
pl: Stała kwota

en: Flat Rate
pl: Płaska Stawka

en: Flat Rates
pl: Płaskie stawki

en: Flat rate
pl: Płaska stawka

en: Flat rates let you define a standard rate per item, or per order.
pl: Płaskie stawki pozwalają ustawić standardową opłatę na produkt lub zamówienie.

en: Florida
pl: Floryda

en: For more information:
pl: Więcej informacji:

en: For your reference, your order details are shown below.
pl: Szczegóły zamówienia przedstawione są poniżej.

en: Force <abbr title="Secure Sockets Layer, a computing protocol that ensures the security of data sent via the Internet by using encryption">SSL</abbr>/HTTPS (an SSL Certificate is required)
pl: Wymuszaj <abbr title="Secure Sockets Layer, protokół, który zapewnia bezpieczeństwo danych za pomocą szyfrowania">SSL</abbr>/HTTPS (Certyfikat SSL jest wymagany)

en: Force Downloads
pl: Wymuszaj pobieranie

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
pl: Wymuszanie pobierania utrzyma adresy URL w ukryciu, ale niektóre serwery mogą nie poradzić sobie z dużymi plikami.  Jeśli <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> jest wspierane, wtedy możesz użyć go do udostępnienia plików zamiast (server requires <code>mod_xsendfile</code>).

en: Found in your order confirmation email.
pl: Znaleziony w Twoim e-mailu potwierdzającym zamówienie.

en: France
pl: Francja

en: Free Delivery
pl: Darmowa dostawa

en: Free Shipping
pl: Darmowa wysyłka

en: Free Shipping - does what it says on the tin.
pl: Darmowa wysyłka - robi dokładnie to co jest opisane.

en: Free shipping
pl: Bezpłatna wysyłka

en: Free shipping requires a free shipping coupon
pl: Darmowa wysyłka wymaga kuponu na darmową wysyłkę.

en: Free!
pl: Za darmo!

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: French Southern Territories
pl: Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne

en: From&hellip;
pl: Od&hellip;

en: From:
pl: Od:

en: Gateway
pl: Bramka

en: Gateway Disabled
pl: Bramka wyłączona

en: Gateway ID
pl: ID Bramki

en: General
pl: Ustawienia główne

en: General Options
pl: Ustawienia główne

en: General settings such as your shop base, currency, and script/styling options which affect features used in your store.
pl: Ogólne ustawienia, takie jak baza sklepu, skrypty, stylowanie, które wpływają na funkcjonalności sklepu.

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Germany
pl: Niemcy

en: Give the customer instructions for paying via BACS, and let them know that their order won't be shipping until the money is received.
pl: Wpisz instrukcje dla klienta do płatności przelewem załączając informację, że zamówienie nie zostanie wysłane jeśli nie dokonają płatności.

en: Go to homepage &rarr;
pl: Strona główna &rarr;

en: Good
pl: Dobre

en: Google Analytics ID
pl: ID Google Analytics

en: Google Analytics is a free service offered by Google that generates detailed statistics about the visitors to a website.
pl: Google Analytics to darmowa usługa Google, która generuje szczegółowe statystyki odwiedzin strony.

en: Greece
pl: Grecja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Grouped
pl: Grupowy

en: Grouped product
pl: Grupowy produkt

en: Grouping
pl: Grupowanie

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guest
pl: Gość

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Guyana
pl: Gujana

en: Handling Fee
pl: Opłata manipulacyjna

en: Hard Crop
pl: Mocno obcinaj

en: Have a coupon?
pl: Masz kupon?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
pl: Pozwól klientom płacić za pobraniem.

en: Hawaii
pl: Hawaje

en: Header image
pl: Obrazek nagłowka

en: Height
pl: Wysokość

en: Hello, <strong>%s</strong>. From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">change your password</a>.
pl: Witaj, <strong>%s</strong>. W ustawieniach swojego konta, możesz sprawdzić swoje ostatnie zamówienia, zarządzać adresami płatności i dostawy, a także <a href="%s">zmienić hasło</a>.

en: Hello, a note has just been added to your order:
pl: Witaj, dodatkowe informacje zostały właśnie dodane do Twojego zamówienia:

en: Here you can customise the way WooCommerce emails appear.
pl: Tutaj możesz ustawić wygląd e-maili WooCommerce.

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Hide if cart is empty
pl: Schowaj jeśli koszyk jest pusty

en: Hide out of stock items from the catalog
pl: Ukrywaj produkty, których nie ma w magazynie

en: Hong Kong
pl: Hongkong

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
pl: Dolar Honk Kongu (&#36;)

en: Hong Kong Island
pl: Wyspa Hongkong

en: How to calculate delivery charges
pl: W jaki sposób obliczyć opłatę za dostawę

en: Hungarian Forint
pl: Forint węgierski

en: Hungary
pl: Węgry

en: I accept the
pl: Akceptuję

en: IPN payment completed
pl: Płatność BPP (Błyskawiczne powiadamianie o płatności) zakończona

en: Iceland
pl: Islandia

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
pl: Jeśli ustawisz stronę "Regulamin" klient będzie proszony o zaakceptowanie regulaminu przy finalizacji zamówienia.

en: If you have shopped with us before, please enter your username and password in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
pl: Jeśli robiłeś już u nas zakupy, wpisz swój login i hasło poniżej. Jeśli jesteś nowym klientem przejdź do sekcji Płatności i Wysyłka.

en: If you require assistance or wish to make alternate arrangements please contact us.
pl:  Jeśli potrzebujesz porady lub chcesz spersonalizować swoje zamówienie, skontaktuj się z nami.

en: Image
pl: Obrazek

en: Image Options
pl: Opcje obrazków

en: Import rates
pl: Stawki importowe

en: In stock
pl: Na stanie

en: India
pl: Indie

en: Individual use
pl: Indywidualne użycie

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Insert into URL field
pl: Wstaw do pola URL

en: Install WooCommerce Pages
pl: Zainstaluj strony Sklepu WooCommerce

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Instructions that will be added to the thank you page.
pl: Instrukcje, które będą dołączone do strony z podziękowaniem.

en: Integration
pl: Integracja

en: International Delivery
pl: Międzynarodowa wysyłka

en: International delivery based on flat rate shipping.
pl: Międzynarodowa wysyłka oparta o płaską stawkę.

en: Invalid coupon.
pl: Błędny kupon.

en: Invalid download.
pl: Bład przy pobieraniu.

en: Invalid email address.
pl: Błędny adres e-mail.

en: Invalid email/username.
pl: Błędny e-mail lub nazwa użytkownika.

en: Invalid order.
pl: Nieprawidłowe zamówienie.

en: Invalid payment method.
pl: Błędny sposób płatności.

en: Invalid shipping method.
pl: Błędny sposób wysyłki.

en: Inventory
pl: Magazyn

en: Inventory Options
pl: Opcje magazynu

en: Inventory notifications
pl: Powiadomienia o stanie magazynowym

en: Invoice for Order #%s
pl: Faktura do zamówienia nr %s

en: Iraq
pl: Irak

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Isle of Man
pl: Wyspa Man

en: Israel
pl: Izrael

en: Israeli Shekel
pl: Szekel izraelski

en: Italy
pl: Włochy

en: Item
pl: Rzecz

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
pl: Stan magazynowy #%s zwiększony z %s do %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
pl: Stan magazynowy #%s zmniejszony z %s do %s.

en: Item %s %s not found, skipping.
pl: Nie znaleziono %s %s, pominięto.

en: Ivory Coast
pl: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Japan
pl: Japonia

en: Japanese Yen (&yen;)
pl: Jen japoński (&yen;)

en: Jordan
pl: Jordania

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Kenya
pl: Kenia

en: Kowloong
pl: Koulun

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: Label
pl: Etykieta

en: Label for the attribute (shown on the front-end).
pl: Etykieta atrybutu (pokazywana we front-endzie).

en: Last 5 orders
pl: Ostatnie 5 zamówień

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Last warning, are you sure?
pl: Ostatnie ostrzeżenie, na pewno?

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
pl: Pozostaw puste pole, aby umożliwić nieograniczoną liczbę pobrań.

en: Lebanon
pl: Liban

en: Left
pl: Po lewej

en: Left (with space)
pl: Po lewej (ze spacją)

en: Length
pl: Długość

en: Let the customer know the payee and where they should be sending the cheque to and that their order won't be shipping until you receive it.
pl: Wpisz instrukcje dla klienta do płatności czekiem załączając informację, że zamówienie nie zostanie wysłane jeśli nie dokona płatności.

en: Libya
pl: Libia

en: Line cost and line tax after pre-tax discounts
pl: Koszt i podatek po rabatach

en: Line cost and line tax before pre-tax discounts
pl: Koszt i podatek przed rabatami

en: Line&nbsp;Subtotal
pl: Podsuma

en: Line&nbsp;Total
pl: Suma

en: Link all variations
pl: Połącz wszystkie warianty

en: List
pl: Lista

en: List 1 per line. This is in addition to the default <em>Standard Rate</em>.
pl: Wpisz 1 na linię. To są dodatkowe wartości do <em>domyślnej stawki</em>.

en: List postcodes/zips this rate applies to separated by semi-colons. You may also enter ranges for numeric zip codes. e.g. 12345-12349;23456;
pl: Wpisz kody pocztowe (oddzielone średnikami), do których ma być stosowana ta stawka. Możesz również zastosować przedziały, np. 12345-12349;23456;

en: List product and shipping tax classes here, e.g. Zero Tax, Reduced Rate.
pl: Wpisz tutaj klasy podatkowe. np. Zerowa stawka, Obniżona stawka.

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Load customer billing address
pl: Uzupełnij adres płatności klienta

en: Load customer shipping address
pl: Uzupełnij adres wysyłki klienta.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
pl: Czy pobrać dane płatności klienta? Ta opcja usunie aktualnie wpisane dane płatności.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
pl: Czy pobrać dane wysyłki klienta? Ta opcja usunie aktualnie wpisane dane wysyłki.

en: Local Delivery
pl: Dostawa lokalna

en: Local Pickup
pl: Odbiór osobisty

en: Local Tax Rates
pl: Lokalne stawki podatkowe

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
pl: Lokalna dostawa to prosta metoda wysyłki do dostarczania zamówień lokalnie.

en: Local pickup is a simple method which allows the customer to pick up their order themselves.
pl: Odbiór osobisty to prosta metoda, która pozwala klientom odebrać zamówienia we własnym zakresie.

en: Localisation
pl: Tłumaczenie

en: Log into your google analytics account to find your ID. e.g. <code>UA-XXXXX-X</code>
pl: Zaloguj się na swoje konto Google Analytics, żeby znaleźć swoje ID. np. <code>UA-XXXXX-X</code>

en: Logged in title:
pl: Tytuł do zalogowania:

en: Logged out title:
pl: Tytuł do wylogowania:

en: Login
pl: Zaloguj

en: Login &raquo;
pl: Zaloguj &raquo;

en: Login &rarr;
pl: Zaloguj się &rarr;

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Logout link
pl: Link "Wyloguj"

en: Lost Password?
pl: Straciłeś hasło?

en: Lost password?
pl: Straciłeś hasło?

en: Louisiana
pl: Luizjana

en: Low stock
pl: Niski stan magazynowy

en: Low stock threshold
pl: Próg niskiego stanu magazynowego

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Macao S.A.R., China
pl: Makau

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Make a duplicate from this product
pl: Zduplikuj ten produkt

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order wont be shipped until the funds have cleared in our account.
pl: Prosimy o wpłatę bezpośrednio na nasz konto bankowe. Proszę użyć numeru zamówienia jako tytuł płatności. Twoje zamówienie nie zostanie wysłane dopóki wpłata nie zostanie zaksięgowana na naszym koncie.

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Malaysian Ringgits
pl: Ringgit malezyjski

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Manage stock
pl: Zarządzaj stanem magazynowym

en: Manage stock?
pl: Zarządzać zapasami?

en: Manual stock reduction complete.
pl: Ręczne zmniejszenie stanu magazynowego zakończone.

en: Manual stock restore complete.
pl: Ręczne zwiększenie stanu magazynowego zakończone.

en: Manually reducing stock.
pl: Ręcznie zmniejszono zapasy.

en: Manually restoring stock.
pl: Ręcznie przywrócono zapasy.

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl: Martynika

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: Max price
pl: Cena max.

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Meta Name
pl: Nazwa znacznika

en: Meta Value
pl: Wartość znacznika

en: Method ID
pl: ID metody

en: Method Title
pl: Tytuł metody

en: Method availability
pl: Dostępność

en: Method:
pl: Metoda:

en: Mexican Peso (&#36;)
pl: Peso meksykańskie (&#36;)

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Micronesia
pl: Mikronezja

en: Min price
pl: Cena min.

en: Minimum Order Amount
pl: Minimalna wartość zamówienia

en: Moldova
pl: Mołdawia

en: Monaco
pl: Monako

en: Montenegro
pl: Czarnogóra

en: Month
pl: Miesiąc

en: Monthly Sales
pl: Miesięczna sprzedaż

en: Monthly sales for year
pl: Miesięczna sprzedaż w roku

en: More functionality and gateway options available via <a href="%s" target="_blank">WC official extensions</a>.
pl: Dodatkowe funkcjonalności i bramki płatności są dostępne na <a href="%s" target="_blank">oficjalnej stronie rozszerzeń WC</a>.

en: Morocco
pl: Maroko

en: Most Recent
pl: Najnowsze

en: Move this item to the Trash
pl: Przenieś do Kosza

en: Move to Trash
pl: Przenieś do kosza

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: Municipality
pl: Magistrat

en: My Account
pl: Moje konto

en: My Account &rarr;
pl: Moje konto &rarr;

en: My Account Page
pl: Strona Moje konto

en: My Addresses
pl: Moje adresy

en: My account
pl: Moje konto

en: Myanmar
pl: Birma

en: N/A
pl: brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
pl: Nazwa atrybutu (pokazywana na stronie sklepu).

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Netherlands Antilles
pl: Antyle Holenderskie

en: Never expire
pl: Nigdy nie wygasa

en: New
pl: Nowy

en: New Brunswick
pl: Nowy Brunszwik

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: New Coupon
pl: Nowy kupon

en: New Customer Order
pl: Nowe zamówienie od klienta

en: New Mexico
pl: Nowy Meksyk

en: New Order
pl: Nowe zamówienie

en: New Order status Name
pl: Nowa nazwa statusu zamówienia

en: New Product
pl: Nowy produkt

en: New Product Category Name
pl: Nowa nazwa kategorii produktu

en: New Product Tag Name
pl: Nowa nazwa tagu produktu

en: New Products
pl: Nowe produkty

en: New Shipping Class Name
pl: Nazwa nowej klasy wysyłkowej

en: New South Wales
pl: Nowa Południowa Walia

en: New Territories
pl: Nowe Terytoria

en: New Variation
pl: Nowy wariant

en: New York
pl: Nowy Jork

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: New Zealand Dollar (&#36;)
pl: Dolar nowozelandzki (&#36;)

en: New order notifications
pl: Powiadomienia o nowych zamówieniach

en: New password
pl: Nowe hasło

en: New products
pl: Nowe produkty

en: New products added to %s
pl: Nowe produkty dodane do %s

en: New products tagged %s
pl: Otagowane nowe produkty %s

en: Newfoundland
pl: Nowa Fundlandia i Labrador

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Następne <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: No Coupons found
pl: Nie znaleziono kuponów

en: No Coupons found in trash
pl: Nie znaleziono kuponów w koszu

en: No Orders found
pl: Nie znaleziono zamówień

en: No Orders found in trash
pl: Nie znaleziono zamówień w koszu

en: No Products found
pl: Nie znaleziono produktów

en: No Products found in trash
pl: Nie znaleziono produktów w koszu

en: No Variations found
pl: Nie znaleziono wariantów

en: No Variations found in trash
pl: Nie znaleziono wariantów w koszu

en: No attributes currently exist.
pl: Brak atrybutów

en: No billing address set.
pl: Adres płatności nie ustawiony.

en: No countries selected
pl: Nie wybrano krajów

en: No customer selected
pl: Nie wybrano klienta

en: No default
pl: Brak:

en: No product to duplicate has been supplied!
pl: Żaden produkt nie został wybrany do zduplikowania!

en: No products are low in stock.
pl: Brak produktów o niskim stanie magazynowym.

en: No products are out in stock.
pl: Brak produktów, których nie ma w magazynie.

en: No products found
pl: Nie znaleziono produktów

en: No products found which match your selection.
pl: Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.

en: No products in the cart.
pl: Brak produktów w koszyku.

en: No sales :(
pl: Brak sprzedaży :(

en: No shipping address set.
pl: Adres wysyłki nie ustawiony.

en: No shipping methods were found; please recalculate your shipping and enter your state/county and zip/postcode to ensure their are no other available methods for your location.
pl: Nie znaleziono metod wysyłki; proszę aktualizuj swoje dane wysyłkowe i wpisz region/kod pocztowy aby upewnić się, że nie ma innych dostępnych metod dla Twojej lokalizacji.

en: No variations added
pl: Nie dodano wariantów

en: None
pl: Brak

en: Norfolk Island
pl: Wyspa Norfolk

en: North Carolina
pl: Karolina Północna

en: North Dakota
pl: Dakota Północna

en: North Korea
pl: Północna Korea

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Northern Territory
pl: Terytorium Północne

en: Northwest Territories
pl: Terytoria Północno-Zachodnie

en: Norway
pl: Norwegia

en: Norwegian Krone
pl: Korona norweska

en: Not that bad
pl: Nie takie złe

en: Note:
pl: Uwaga:

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
pl: Uwaga: Koszty wysyłki i podatki są szacunkowe%s i zostaną uaktualnione po podaniu danych do płatności i wysyłki.

en: Note: The shop page has children - child pages will not work if you enable this option.
pl: Uwaga: Strona sklepu posiada strony podrzędne - strony podrzędne nie będą działać, jeśli włączyć tę opcję.

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
pl: Uwagi do zamówienia, np. informacje o dostawie.

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Nova Scotia
pl: Nowa Szkocja

en: Number of decimals
pl: Liczba znaków po przecinku

en: Number of products to show:
pl: Ilość produktów do pokazania:

en: OR
pl: LUB

en: On Sale
pl: Na sprzedaż

en: On-Hold
pl: Wstrzymane

en: Only ship to the users billing address
pl: Wysyłaj tylko na adres klienta podany do płatności

en: Optionally, enter a label for this rate - this will appear in the totals table
pl: Opcjonalnie wpisz etykietę dla tej stawki - zostanie ona pokazana w podsumowaniu

en: Options concerning stock and stock notices.
pl: Ustawienia zapasów magazynowych i powiadomień.

en: Options concerning tax, including international and local tax rates.
pl: Ustawienia podatków, w tym międzynarodowych i lokalnych stawek podatkowych.

en: Options for how things like price, images and weights appear in your product catalog.
pl: Ustawienia cen, obrazków i wag, które pojawiają się w katalogu produktów.

en: Order
pl: Zamówienie

en: Order #
pl: Zamówienie #

en: Order #%s
pl: Zamówienie #%s

en: Order #%s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
pl: Zamówienie nr %s zostało zwrócone - kod PayPal: %s

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
pl: Zamówienie #%s które zostało utworzone %s ma status &ldquo;%s&rdquo;

en: Order #:
pl: Zamówienie #:

en: Order <mark>#%s</mark> made on <mark>%s</mark>
pl: Zamówienie <mark>#%s</mark> dokonane na <mark>%s</mark>

en: Order Actions
pl: Akcje zamówienia

en: Order Complete
pl: Zamówienie zakończone

en: Order Complete/Download Links
pl: Zamówienie zakończone/Linki do pobrania

en: Order Data
pl: Dane zamówienia

en: Order Details
pl: Szczegóły zamówienia

en: Order Discount
pl: Rabat na zamówienie

en: Order Discount:
pl: Rabat na zamówienie:

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Order Items <small>&ndash; Note: if you edit quantities or remove items from the order you will need to manually change the item's stock levels.</small>
pl: Zamów produkty <small>&ndash; Uwaga: jeśli edytujesz ilość lub usuniesz produkty z zamówienia musisz ręcznie zmienić stany magazynowe.

en: Order Notes
pl: Uwagi do zamówienia

en: Order Received
pl: Zamówienie otrzymane

en: Order Subtotal
pl: Podsuma zamówienia

en: Order Total
pl: Suma zamówienia

en: Order Total:
pl: Suma zamówienia:

en: Order Totals
pl: Podsumowanie zamówienia

en: Order Updates
pl: Aktualizacje zamówienia

en: Order by:
pl: Sortuj wg:

en: Order cancelled by customer.
pl: Zamówienie zostało anulowane przez klienta.

en: Order information
pl: Informacje o zamówieniu

en: Order item stock reduced successfully.
pl: Stan magazynowy zamówienia pomyślnie zmniejszony.

en: Order refunded/reversed
pl: Zamówienie zrefundowane/zwrócone

en: Order status
pl: Status zamówienia

en: Order status changed from %s to %s.
pl: Status zamówienia zmieniony z %s na %s.

en: Order status:
pl: Status zamówienia:

en: Order statuses
pl: Statusy zamówień

en: Order:
pl: Zamówienie:

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Orders can also be added from this section if you want to set them up for a customer manually.
pl: Zamówienia mogą być również dodawane z tej sekcji jeśli chcesz je dodać ręcznie dla klienta.

en: Our Details
pl: Nasze dane

en: Out of stock
pl: Brak w magazynie

en: Out of stock threshold
pl: Próg braku towaru w magazynie

en: Out of stock visibility
pl: Produkty, których nie ma w magazynie

en: Output ShareDaddy button?
pl: Wyświetlać przycisk ShareDaddy?

en: Output WooCommerce JavaScript in the footer (<code>wp_footer</code>)
pl: Umieść JavaScript WooCommerce w stopce  (<code>wp_footer</code>)

en: Overview
pl: Przegląd

en: Pacific
pl: Pacyfik

en: Page
pl: Strona

en: Page Setup
pl: Ustawienia strony

en: Page contents: [woocommerce_cart]
pl: Zawartość strony: [woocommerce_cart]

en: Page contents: [woocommerce_change_password] Parent: "My Account"
pl: Zawartość strony: [woocommerce_change_password] Rodzic: "Moje konto"

en: Page contents: [woocommerce_checkout]
pl: Zawartość strony: [woocommerce_checkout]

en: Page contents: [woocommerce_edit_address] Parent: "My Account"
pl: Zawartość strony: [woocommerce_edit_address] Rodzic: "Moje konto"

en: Page contents: [woocommerce_my_account]
pl: Zawartość strony: [woocommerce_my_account]

en: Page contents: [woocommerce_pay] Parent: "Checkout"
pl: Zawartość strony: [woocommerce_pay] Rodzic: "Zamówienie"

en: Page contents: [woocommerce_thankyou] Parent: "Checkout"
pl: Zawartość strony: [woocommerce_thankyou] Rodzic "Zamówienie"

en: Page contents: [woocommerce_view_order] Parent: "My Account"
pl: Zawartość strony: [woocommerce_view_order] Rodzic: "Moje konto"

en: Pages
pl: Strony

en: Palestinian Territory
pl: Palestyna

en: Papua New Guinea
pl: Papua-Nowa Gwinea

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Parent
pl: Rodzic

en: Parent Coupon
pl: Nadrzędny kupon

en: Parent Order status
pl: Nadrzędny status zamówienia

en: Parent Order status:
pl: Nadrzędny status zamówienia:

en: Parent Orders
pl: Nadrzędne zamówienia

en: Parent Product
pl: Nadrzędny produkt

en: Parent Product Category
pl: Kategoria produktu nadrzędnego

en: Parent Product Category:
pl: Kategoria produktu nadrzędnego:

en: Parent Product Tag
pl: Tag produktu nadrzędnego

en: Parent Product Tag:
pl: Tag produktu nadrzędnego:

en: Parent Shipping Class
pl: Nadrzędna klasa wysyłkowa

en: Parent Shipping Class:
pl: Nadrzędna klasa wysyłkowa:

en: Parent Variation
pl: Nadrzędny wariant

en: Password
pl: Hasło

en: Password is required.
pl: Hasło jest wymagane.

en: Password: %s
pl: Hasło: %s

en: Passwords do not match.
pl: Hasła się nie zgadzają.

en: Pay
pl: Płać

en: Pay Page
pl: Strona płatności

en: Pay for order
pl: Płać za zamówienie

en: Pay via PayPal
pl: Płać z PayPal

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account
pl: Płać z PayPal; możesz zapłacić kartą kredytową jeśli nie masz konta PayPal

en: PayPal Email
pl: E-mail konta PayPal

en: PayPal does not support your store currency.
pl: PayPal nie wspiera Twojej waluty.

en: PayPal sandbox
pl: Tryb testowy PayPal

en: PayPal standard works by sending the user to PayPal to enter their payment information.
pl: PayPal standard wysyła klienta do strony PayPala, gdzie klient dokonuje płatności.

en: Paying Customer?
pl: Płacący klient?

en: Payment %s via IPN.
pl: Płatność %s przez BPP (Błyskawiczne powiadamianie o płatności).

en: Payment Gateways
pl: Bramki płatności

en: Payment Method:
pl: Metoda płatności

en: Payment Methods
pl: Metody płatności

en: Payment for order #%s refunded/reversed
pl: Płatność za zamówienie nr %s zwrócona

en: Payment method description that the customer will see on your website.
pl: Opis metody płatności, który klienci zobaczą na stronie.

en: Payment method title that the customer will see on your website.
pl: Tytuł metody płatności, który klienci zobaczą na stronie.

en: Payment method...
pl: Metoda płatności...

en: Payment method:
pl: Metoda płatności:

en: Payment to be made upon delivery.
pl: Płatność przy odbiorze.

en: Paypal
pl: PayPal

en: Pending
pl: Oczekiwanie na płatność

en: Per Class - charge shipping for each shipping class in an order
pl: Za klasę wysyłkową - koszty przesyłki za każdą klasę w zamówieniu

en: Per Item - charge shipping for each item individually
pl: Za produkt - koszty przesyłki za każdy produkt osobno

en: Per Order - charge shipping for the entire order as a whole
pl: Za zamówienie - koszty przesyłki za całe zamówienie

en: Percentage of Cart Total
pl: Procent z wartości koszyka

en: Perfect
pl: Idealne

en: Permalinks
pl: Bezpośrednie odnośniki

en: Philippine Pesos
pl: Peso filipińskie

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Phone
pl: Telefon

en: Pipe separate terms
pl: Oddziel wyrażenia znakiem pionowej kreski (|)

en: Place order
pl: Złóż zamówienie

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
pl: Proszę spróbuj ponownie dokonać zakupu lub udaj się na stronę swojego konta.

en: Please attempt your purchase again.
pl: Proszę spróbuj ponownie dokonać zakupu.

en: Please choose a product&hellip;
pl: Proszę wybierz produkt&hellip;

en: Please choose a quantity&hellip;
pl: Proszę wybierz ilość&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
pl: Proszę wybierz opcje produktów &hellip;

en: Please enter a username.
pl: Proszę wpisać nazwę użytkownika.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
pl: Proszę podać poprawny kod pocztowy.

en: Please enter an account password.
pl: Proszę wpisać hasło.

en: Please enter an account username.
pl: Proszę wpisać nazwę użytkownika.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
pl: Wpisz adres e-mail konta PayPal; jest wymagany, aby przyjąć płatność.

en: Please enter your password.
pl: Proszę wpisać swoje hasło.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
pl: Wypełnij powyższe szczegóły aby zobaczyć dostępne metody płatności.

en: Please fill in your details above to see available shipping methods.
pl: Wypełnij powyższe szczegóły aby zobaczyć dostępne sposoby wysyłki.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
pl: Proszę wypełnić swoje dane, aby zobaczyć sposoby wysyłki.

en: Please rate the product.
pl: Proszę oceń ten produkt.

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
pl: Proszę przesłać czek na: nazwa sklepu, adres, miasto, region, kod pocztowy.

en: Please type your e-mail address.
pl: Proszę wpisać swój adres e-mail.

en: Poland
pl: Polska

en: Polish Zloty
pl: Złoty polski

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Post/zip codes
pl: Kody pocztowe

en: Postcode
pl: Kod pocztowy

en: Postcode/Zip
pl: Kod pocztowy

en: Posts tagged &ldquo;
pl: Wpisy oznaczone &ldquo;

en: Pounds Sterling (&pound;)
pl: Funt brytyjski (&pound;)

en: Powered by WooCommerce
pl: Napędzany przez WooCommerce

en: Prepend product permalinks with product category
pl: Poprzedzaj linki produktów kategorią produktu

en: Prepend product permalinks with shop base page (<code>%s</code>)
pl: Poprzedzaj linki produktów bazową stroną sklepu (<code>%s</code>)

en: Prepend shop categories/tags with shop base page (<code>%s</code>)
pl: Dodawaj kategorie/tagi do bazowej strony sklepu (<code>%s</code>)

en: Prevent customers from accessing WordPress admin
pl: Zablokuj użytkownikom dostęp do panelu administratora WordPress

en: Preview
pl: Zobacz

en: Preview &#8220;%s&#8221;
pl: Zobacz &#8220;%s&#8221;

en: Price
pl: Cena

en: Price:
pl: Cena:

en: Prices
pl: Ceny

en: Pricing Options
pl: Opcje cen

en: Prince Edward Island
pl: Wyspa Księcia Edwarda

en: Private note
pl: Prywatna notka

en: Proceed to Checkout &rarr;
pl: Przejdź do zamówienia &rarr;

en: Processing
pl: W trakcie realizacji

en: Product
pl: Produkt

en: Product % Discount
pl: Procentowy rabat na produkt

en: Product Backorder
pl: Produkt na zamówienie

en: Product Categories
pl: Kategorie produktów

en: Product Category
pl: Kategoria produktu

en: Product Data
pl: Dane produktu

en: Product Description
pl: Opis produktu

en: Product Discount
pl: Rabat na produkt

en: Product ID:
pl: ID produktu:

en: Product IDs
pl: ID produktów

en: Product Name
pl: Produkt

en: Product SKU must be unique.
pl: SKU produktu musi być unikalne.

en: Product SKU:
pl: SKU produktu:

en: Product Sales
pl: Sprzedaż produktów

en: Product Tag
pl: Tag produktu

en: Product Tags
pl: Tagi produktów

en: Product Thumbnails
pl: Miniaturki produktu

en: Product Type
pl: Typ produktu

en: Product URL
pl: Adres URL produktu

en: Product base category
pl: Bazowa kategoria produktów

en: Product base page
pl: Bazowa strona produktu

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
pl: Tutaj możesz zarządzać kategoriami produktów. Aby zmienić kolejność kategorii w sklepie możesz je przeciągać. Aby zobaczyć więcej kategorii kliknij link "Opcje ekarnu" na górze strony.

en: Product category slug
pl: Fraza kategorii produktów

en: Product creation failed, could not find original product:
pl: Stworzenie produktu nie powiodło się, nie znaleziono oryginalnego produktu:

en: Product does not exist
pl: Produkt nie istnieje

en: Product fields
pl: Pola produktu

en: Product low in stock
pl: Mała ilość produktów w magazynie

en: Product name
pl: Nazwa produktu

en: Product no longer exists
pl: Produkt już nie istnieje

en: Product out of stock
pl: Produktu brak na stanie

en: Product successfully added to your cart.
pl: Produkt pomyślnie dodany do Twojego koszyka.

en: Product tag slug
pl: Fraza tagu produktu

en: Product:
pl: Produkt:

en: Products
pl: Produkty

en: Products tagged &ldquo;
pl: Produkty oznaczone &ldquo;

en: Province
pl: Prowincja

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Qatar
pl: Katar

en: Qty
pl: Ilość

en: Quantity
pl: Ilość

en: Query Type:
pl: Typ zapytania:

en: Quick&nbsp;Edit
pl: Szybka&nbsp;edycja

en: Random Products
pl: Losowe produkty

en: Rate
pl: Stawka

en: Rate...
pl: Ocena...

en: Rated %s out of 5
pl: Oceniony %s na 5.

en: Rating
pl: Ocena

en: Rating by
pl: Opinia dodana przez:

en: Re-enter new password
pl: Powtórz hasło

en: Re-enter password
pl: Powtórz hasło

en: Re-enter your password.
pl: Powtórz hasło.

en: Read More
pl: Zobacz więcej

en: Recent Orders
pl: Ostatnie zamówienia

en: Recent Reviews
pl: Najnowsze recenzje

en: Recently viewed
pl: Ostatnio oglądane

en: Redirect only
pl: Tylko przekierowuj

en: Redirect to cart after adding a product to the cart (on single product pages)
pl: Przekieruj do koszyka po dodaniu produktu do koszyka (na stronie z pojedynczym produktem)

en: Redirect to the product page on a single matching search result
pl: Przekieruj na stronę produktu, jeśli tylko jeden produkt spełnia kryteria wyszukiwania

en: Redirects
pl: Przekierowania

en: Reduce stock
pl: Zmniejsz zapasy

en: Reduced Rate%sZero Rate
pl: Obniżona stawka%sZerowa stawka

en: Reduces stock for each item in the order; useful after manually creating an order or manually marking an order as paid.
pl: Zmniejsza stan magazynowy każdej rzeczy; przydatne po ręcznym stworzeniu zamówienia lub ręcznym zaznaczeniu płatności.

en: Register
pl: Zarejestruj

en: Regular Price
pl: Cena

en: Related Products
pl: Pokrewne produkty

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove image
pl: Usuń obrazek

en: Remove this attribute?
pl: Usunąć ten atrybut?

en: Remove this item
pl: Usuń rzecz

en: Remove this item? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, will need to manually restore the item's stock.
pl: Czy skasować tą pozycję? Jeśli wcześniej zmniejszyłeś ilość produktów w magazynie albo zamówienie zostało złożone przez klienta, wtedy musisz ręcznie zmodyfikować/przywrócić ilość produktów.

en: Reports
pl: Raporty

en: Reports for sales based on date, top sellers and top earners.
pl: Raporty sprzdaży oparte na dacie, najczęściej sprzedawanych i najwięcej zarabiających produktach.

en: Require login to download
pl: Wymagaj logowania do pobrania plików

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore stock
pl: Przywróć zapasy

en: Restore this item from the Trash
pl: Przywróc z Kosza

en: Restores stock for each item in the order; useful after refunding or canceling the entire order.
pl: Przywraca stan magazynowy każdej rzeczy; przydatne po refundacji lub anulowaniu całego zamówienia.

en: Return to homepage &rarr;
pl: Wróć do strony głownej &rarr;

en: Reviews
pl: Recenzje

en: Right
pl: Po prawej

en: Right (with space)
pl: Po prawej (ze spacją)

en: Romania
pl: Rumunia

en: Round tax at subtotal level, instead of per line
pl: Zaokrąglaj podatek na podsumie, a nie per wiersz

en: Russia
pl: Rosja

en: Saint Barthélemy
pl: Saint-Barthélemy

en: Saint Helena
pl: Wyspa Świętej Heleny

en: Saint Kitts and Nevis
pl: Saint Kitts i Nevis

en: Saint Martin (French part)
pl: Saint-Martin

en: Saint Pierre and Miquelon
pl: Saint-Pierre i Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
pl: Saint Vincent i Grenadyny

en: Sale Price
pl: Cena wyprzedaży

en: Sale Price Dates
pl: Daty wyprzedaży

en: Sale Price:
pl: Cena wyprzedaży:

en: Sale prices
pl: Ceny wyprzedaży

en: Sale!
pl: Wyprzedaż!

en: Sales
pl: Sprzedaż

en: Sales by day
pl: Sprzedaż dzienna

en: Sales by month
pl: Sprzedaż miesięczna

en: Sales in range
pl: Sprzedaż w okresie

en: Same as parent
pl: Taki sam jak nadrzedny

en: Sao Tome and Principe
pl: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Address
pl: Zapisz adres

en: Save Attribute
pl: Zapisz atrybut

en: Save Order
pl: Zapisz zamówienie

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save/update the order
pl: Zapisz/uaktualnij zamówienie

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Scripts
pl: Skrypty

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Coupons
pl: Szukaj kuponów

en: Search Order statuses
pl: Szukaj statusów zamówienia

en: Search Orders
pl: Szukaj zamówień

en: Search Product Categories
pl: Kategorie wyszukiwanych produktów

en: Search Product Tags
pl: Poszukiwane tagi produktu

en: Search Products
pl: Szukaj produktów

en: Search Results:
pl: Rezultaty wyszukiwania:

en: Search Shipping Classes
pl: Szukaj klas wysyłkowych

en: Search Variations
pl: Szukaj wariantów

en: Search for product
pl: Szukaj produktu

en: Search for products
pl: Szukaj produktów

en: Search for:
pl: Szukaj:

en: Search results for &ldquo;
pl: Rezultaty wyszukiwania dla &ldquo;

en: Security
pl: Ochrona

en: Select
pl: Wybierz

en: Select a category
pl: Wybierz kategorię

en: Select a class&hellip;
pl: Wybierz klasę&hellip;

en: Select a country&hellip;
pl: Wybierz kraj&hellip;

en: Select a country/state&hellip;
pl: Wybierz kraj/stan&hellip;

en: Select a page...
pl: Wybierz stronę...

en: Select a state&hellip;
pl: Wybierz stan&hellip;

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Select an option&hellip;
pl: Wybierz opcję&hellip;

en: Select countries/states&hellip;
pl: Wybierz kraje/stany&hellip;

en: Select none
pl: Odznacz wszystko

en: Select options
pl: Wybierz opcje

en: Select terms
pl: Wybierz wartości

en: Selected countries
pl: Wybrane kraje

en: Send shipping details to PayPal. Since PayPal verifies addresses sent to it this can cause errors, therefore we recommend disabling this option.
pl: Wyślij szczegóły wysyłki do PayPal. Ponieważ PayPal weryfikuje dane adresowe zaznaczenie tej opcji może powodować błędy, dlatego sugerujemy jej wyłączenie.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Seychelles
pl: Seszele

en: ShareDaddy is a sharing plugin bundled with JetPack.
pl: ShareDaddy jest wtyczką do dzielenia się włączoną do JetPacka.

en: ShareThis Publisher ID
pl: ID Wydawcy w ShareThis

en: ShareThis offers a sharing widget which will allow customers to share links to products with their friends.
pl: ShareThis oferuje widget, który umożliwia klientom na dzielenie się linkami do produktów ze znajomymi.

en: Ship to
pl: Dostarcz do

en: Ship to billing address by default
pl: Domyślnie wysyłaj na adres płatności

en: Ship to same address?
pl: Wysyłać na ten sam adres?

en: Shipping
pl: Wysyłka

en: Shipping Address
pl: Adres wysyłki

en: Shipping Class
pl: Klasa wysyłkowa

en: Shipping Classes
pl: Klasy wysyłkowe

en: Shipping Details
pl: Szczegóły wysyłki

en: Shipping Method
pl: Metoda wysyłki

en: Shipping Methods
pl: Metody wysyłki

en: Shipping Options
pl: Opcje wysyłki

en: Shipping Tax:
pl: Podatek wysyłki:

en: Shipping address
pl: Adres do wysyłki

en: Shipping calculations
pl: Przeliczanie wysyłki

en: Shipping can be enabled and disabled from this section.
pl: Wysyłka może być włączana lub wyłaczana w tej sekcji.

en: Shipping class:
pl: Klasa wysyłkowa:

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
pl: Klasy wysyłkowe mogą być użyte do grupowania produktów podobnego typu. Te grupy mogą być użyte przez metody wysyłki do obliczenia różnych stawek dla różnych produktów.

en: Shipping costs updated.
pl: Koszty wysyłki zaktualizowane.

en: Shipping destination
pl: Adres wysyłki

en: Shipping details
pl: Dane wysyłki

en: Shipping method...
pl: Metoda wysyłki...

en: Shipping only
pl: Tylko wysyłka

en: Shipping via
pl: Wysyłka przez

en: Shipping:
pl: Wysyłka

en: Shop
pl: Sklep

en: Shop Base Page
pl: Bazowa strona sklepu

en: Shop Content
pl: Sklep

en: Shop Manager
pl: Kierownik sklepu

en: Shop Pages
pl: Strony Sklepu

en: Show
pl: Pokaż

en: Show all customers
pl: Pokaż wszystkich klientów

en: Show all product types
pl: Pokaż wszystkie typy produktów

en: Show all statuses
pl: Pokaż wszystkie statusy

en: Show all sub-types
pl: Pokaż wszystkie podtypy

en: Show as dropdown
pl: Pokaż jako listę rozwijaną

en: Show children of current category only
pl: Pokaż tylko "dzieci" bieżącej kategorii

en: Show hidden product variations
pl: Pokaż ukryte warianty produktu

en: Show hierarchy
pl: Pokaż hierarchię

en: Show order comments section
pl: Pokazuj sekcję komentarzy zamówienia

en: Show post counts
pl: Pokaż ilość wpisów

en: Show subcategories on category pages
pl: Pokaż podkategorie na stronach kategorii

en: Show subcategories on the shop page
pl: Pokaż podkategorie na stronie sklepu

en: Show weight and dimension fields in product attributes tab
pl: Pokazuj pola wagi i wymiarów w zakładce atrybutów

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
pl: Pokazuje wybrany atrybut, który pozwala na zawężenie listy produktów na stronach kategorii.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
pl: Pokazuje suwak filtra cen w widgecie, który pozwala na filtrowanie listy pokazywanych produktów na stronach kategorii.

en: Shows in the product category URLs. Leave blank to use the default slug.
pl: Pokazywane w URL kategorii produktów. Pozostaw puste aby użyć domyślnej frazy.

en: Shows in the product tag URLs. Leave blank to use the default slug.
pl: Pokazywane w URL tagu produktu. Pozostaw puste aby użyć domyślnej frazy.

en: Signups per day
pl: Rejestracje dziennie

en: Simple
pl: Prosty

en: Simple product
pl: Prosty produkt

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
pl: Ponieważ Twoja przeglądarka nie wspiera JavaScriptu lub jest on wyłączony, upewnij się, że klikniesz przycisk <em>Zaktualizuj koszyk</em> przed złożeniem zamówienia. Możesz zapłacić więcej niż jest podane powyżej, jeśli tego nie zrobisz.

en: Singapore
pl: Singapur

en: Singapore Dollar (&#36;)
pl: Dolar singapurski (&#36;)

en: Single Product Image
pl: Obrazek na stronie produktu

en: Skip setup
pl: Pomiń instalację

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
pl: Przykro nam, ale dla Twojej lokalizacji nie jest udostępniona żadna metoda płatności. Prosimy skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wyjaśnień lub chcesz omówić alternatywne sposoby płatności.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
pl: Przykro nam, ale dla Twojego regionu nie jest udostępniona żadna metoda płatności. Prosimy skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wyjaśnień lub chcesz omówić alternatywne sposoby płatności.

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your location (%s).
pl: Przykro nam, ale dla Twojej lokalizacji nie jest udostępniony żaden sposób wysyłki (%s).

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
pl: Przykro nam, ale dla Twojej lokalizacji nie jest udostępniony żaden sposób wysyłki. Prosimy skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wyjaśnień lub chcesz zaproponować alternatywny sposób wysłania.

en: Sorry, we could not find that order id in our database. <a href="%s">Want to retry?</a>
pl: Niestety nie znaleziono numeru zamówienia w naszej bazie. <a href="%s">Chcesz spróbować ponownie?</a>

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
pl: Przepraszamy, nie posiadamy wystarczających zapasów magazynowych, aby zrealizować zamówienie (Posiadamy %s szt.). Prosimy o edycję koszyka i ponowną próbę. Przepraszamy za niedogodności.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
pl: Przepraszamy, nie posiadamy wystarczających zapasów magazynowych, aby zrealizować zamówienie. Prosimy o edycję koszyka i ponowną próbę. Przepraszamy za niedogodności.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
pl: Przepraszamy, osiągnąłeś swój limit pobierania tego pliku.

en: Sorry, your session has expired.
pl: Przykro mi, ale Twoja sesja wygasła.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s">Return to homepage &rarr;</a>
pl: Przepraszamy, Twoja sesja wygasła. <a href="%s">Wróć do strony głównej &rarr;</a>

en: Sort Code
pl: Numer rozliczeniowy (Sort Code)

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: South African rand (R)
pl: Rand południowoafrykański (R)

en: South Australia
pl: Australia Południowa

en: South Carolina
pl: Karolina Południowa

en: South Dakota
pl: Dakota Południowa

en: South Georgia/Sandwich Islands
pl: Georgia Południowa i Sandwich Południowy

en: South Korea
pl: Południowa Korea

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Specific Countries
pl: Wybrane kraje

en: Standard
pl: Standardowa

en: Standard Rate
pl: Standardowa stawka

en: State
pl: Region

en: State/County
pl: Województwo

en: State/County or state code
pl: Stan/Okręg lub kod stanu

en: Stock
pl: Magazyn

en: Stock Keeping Unit
pl: Jednostka magazynowa (Stock Keeping Unit)

en: Stock Qty
pl: Ilość na stanie

en: Stock Qty:
pl: Ilość na stanie:

en: Stock reports for low sotck and out of stock items.
pl: Raporty stanów magazynowych i produktów nie będących w magazynie.

en: Stock status
pl: Stan magazynowy

en: Styling
pl: Style

en: Subcategories
pl: Podkategorie

en: Submit Review
pl: Dodaj opinię

en: Subtotal
pl: Podsuma

en: Subtotal:
pl: Podsuma:

en: Suriname
pl: Nazwisko

en: Svalbard and Jan Mayen
pl: Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
pl: Suazi

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Swedish Krona
pl: Korona szwedzka

en: Swiss Franc
pl: Frank szwajcarski

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Tags
pl: Tagi

en: Tags:
pl: Tagi:

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Taiwan New Dollars
pl: Dolar tajwański

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Tax
pl: Podatek

en: Tax Class
pl: Klasa podatkowa

en: Tax Label:
pl: Etykieta podatku:

en: Tax Options
pl: Opcje podatku

en: Tax Rates
pl: Stawki podatkowe

en: Tax Rows
pl: Podatki

en: Tax Status
pl: Status podatku

en: Tax Totals
pl: Suma podatków

en: Tax calculations
pl: Przeliczanie podatku

en: Tax class
pl: Klasa podatkowa

en: Tax class for the line item
pl: Klasa podatkowa

en: Tax rates
pl: Stawki podatkowe

en: Taxable
pl: Opodatkowany

en: Taxonomy base page
pl: Bazowa strona taksonomii

en: Telephone
pl: Telefon

en: Telephone:
pl: Telefon:

en: Terms
pl: Wartości

en: Terms page ID
pl: Strona z regulaminem

en: Texas
pl: Teksas

en: Text
pl: Tekst

en: Thai Baht
pl: Baht tajski

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with PayPal.
pl: Dziękujemy za zamówienie, kliknij przycisk poniżej, aby zapłacić przez PayPal.

en: Thank you for your order. We are now redirecting you to PayPal to make payment.
pl: Dziękujemy za zamówienie. Przekierujemy Cię teraz na stronę PayPal, aby dokonać płatności.

en: Thank you, we are now processing your order. Your order's details are below.
pl: Dziękujemy, w tej chwili przetwarzamy Twoje zamówienie. Szczegóły zamówienia znajdują się poniżej.

en: Thank you. Your order has been received.
pl: Dziękujemy. Otrzymaliśmy Twoje zamówienie.

en: Thanks Page
pl: Strona z podziękowaniem

en: Thanks for registering on %s. Your login details are below:
pl: Dziękujemy za rejestrację. Dane do logowania znajdują się poniżej:

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#eeeeee</code>.
pl: Kolor tła używany w szablonach maili. Domyślnie <code>#eeeeee</code>.

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
pl: Podstawowy kolor używany w szablonach maili. Domyślnie <code>#557da1</code>.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
pl: Niezapisane zmiany zostaną utracone, jeśli opuścisz tę stronę.

en: The email address isn&#8217;t correct.
pl: Twój adres e-mail jest niepoprawny,

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
pl: Następujące adresy zostaną domyślnie użyte na stronie zamówienia.

en: The following pages need selecting so that WooCommerce knows which are which. These pages should have been created upon installation of the plugin.
pl: Poniższe strony muszą zostać wybrane, aby WooCommerce mógł działać poprawnie. Te strony powinny zostać utworzone przy instalacji wtyczki.

en: The integration section contains options for third party services which integrate with WooCommerce.
pl: Sekcja integracji zawiera ustawienia dla zewnętrznych usług zintegrowanych ze sklepem WooCommerce.

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
pl: Kolor tła głownej treści maila. Domyślnie <code>#fdfdfd</code>.

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
pl: Główny kolor tekstu maila. Domyślnie <code>#505050</code>.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
pl: Zamówienie zostało zaktualizowane. Potwierdź zamówienie klikając w przycisk "Złóż zamówienie" na dole strony.

en: The orders section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can view and manage customer orders.
pl: Zamówienia śa dostępna w menu po lewej stronie. Tutaj możesz zobaczyć i zarządzać zamówieniami klientów.

en: The recipient of new order emails. Defaults to the admin email.
pl: Odbiorca maili o nowych zamówieniach. Domyślnie e-mail administratora.

en: The recipient of stock emails. Defaults to the admin email.
pl: Odbiorca maili o stanie magazynowym. Domyślnie e-mail administratora.

en: The reports section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can generate reports for sales and customers.
pl: Raporty są dostępne w menu po lewej stronie. Tutaj możesz wygenerować raporty sprzedaży i klientów.

en: The sender email address for WooCommerce emails.
pl: E-mail nadawcy maili ze sklepu.

en: The sender name for WooCommerce emails.
pl: Nazwa nadawcy maili ze sklepu.

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
pl: Tekst, który będzie się pojawiać w stopce maili ze sklepu.

en: There are no notes for this order yet.
pl: Na razie nie ma notek dla tego zamówienia.

en: There are no product orders yet.
pl: Nie ma jeszcze zamówień.

en: There are no product reviews yet.
pl: Na razie brak recenzji produktów.

en: There are no reviews yet, would you like to <a href="#review_form" class="inline show_review_form">submit yours</a>?
pl: Nie ma jeszcze recenzji, czy chciałbyś <a href="#review_form" class="inline show_review_form">napisać swoją</a>?

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
pl: Wystąpiły problemy w Twoim koszyku (pokazane powyżej). Prosimy o powrót do koszyka i rozwiązanie problemów i przejście dalej.

en: These are countries that you are willing to ship to.
pl: Kraje, do których chcesz wysyłać produkty.

en: These rows contain taxes for this order. This allows you to display multiple or compound taxes rather than a single total.
pl: Te wiersze zawierają podatki do zamówienia. Pozwala to na wyświetlanie wielu stawek lub stawek złożonych zamiast pojedynczej sumy.

en: These settings affect the actual dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
pl: Te ustawienia mają wpływ na wymiary obrazków w katalogu - na wyświelanie obrazków w sklepie będą również wpływać style CSS. Po zmianie tych ustawień musisz <a href="%s">wygenerować jeszcze raz miniaturki</a>.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
pl: Opis, który użytkownik widzi podczas składania zamówienia.

en: This controls the position of the currency symbol.
pl: Tutaj możesz ustawić pozycję znaku waluty.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
pl: Tytuł, który widzi użytkownik podczas składania zamówienia.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
pl: W jakiej walucie są wyswietlane ceny i która waluta będzie akceptowana w bramkach płatności.

en: This controls what unit you will define lengths in.
pl: Tutaj możesz ustawić jednostkę wymiarów.

en: This controls what unit you will define weights in.
pl: Tutaj możesz ustawić jednostkę wagi.

en: This email is already registered, please choose another one.
pl: Twn adres e-mail jest już zarejestrowany, proszę wybrać inny.

en: This function needs to be overridden by your payment gateway class.
pl: Ta funkcja musi być nadpisana przez klasę Twojej bramki płatności

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
pl: To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych&mdash; Zamówienia nie będą realizowane.

en: This is not your download link.
pl: To nie jest Twój link do pobierania.

en: This is the base country for your business. Tax rates will be based on this country.
pl: To jest kraj, w którym prowadzisz biznes. Stawki podatkowe będą się opierać na tym kraju.

en: This is the size used by the main image on the product page.
pl: Te wimiary są używane do głównego obrazka na stronie produktu.

en: This is where important store page are defined. You can also set up other pages (such as a Terms page) here.
pl: Tutaj są definiowane ważne strony sklepu. Możesz równiż skonfigurować tutaj inne strony (np. stronę z Regulaminem).

en: This is where payment gateway options are defined, and individual payment gateways are set up.
pl: Tutaj zdefiniujesz ustawienia bramek płatności i poszczególne bramki płatności.

en: This is where shipping options are defined, and shipping methods are set up.
pl: Tutaj zmienisz ustawienia wysyłki i zdefiniujesz metody wysyłki.

en: This is where store orders are stored.
pl: Tutaj przechowywane są zamówienia.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
pl: Tutaj możesz dodać nowe kupony, których klienci mogą używać w Twoim sklepie.

en: This is where you can add new products to your store.
pl: Tutaj możesz dodać nowe produkty do sklepu.

en: This months sales
pl: Sprzedaż w tym miesiącu

en: This product cannot be purchased - the price is not yet set.
pl: Ten produkt nie może zostać kupiony - cena nie jest ustawiona.

en: This product cannot be purchased.
pl: Ten produkt nie może zostać kupiony.

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommmerce/emails/</code>.
pl: Tutaj możesz dostosowywać wygląd maili sklepu. <a href="%s" target="_blank">Kliknij tutaj, aby zobaczyć szablon e-maila</a>. Aby mieć możliwość zaawansowanej edycji przekopiuj katalog <code>woocommerce/templates/emails/</code> do <code>yourtheme/woocommmerce/emails/</code>.

en: This sets the base page of your shop.
pl: To ustawia stronę główną twojego sklepu.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
pl: Tutaj możesz ustawić separator dziesiętny w cenach.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
pl: Tutaj możesz ustawić liczbę znaków po przecinku w cenach.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
pl: Tutaj możesz ustawić separator tysięcy w cenach.

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
pl: Te wymoary są używane do galerii obrazków na stronie produktu.

en: This size is usually used in product listings
pl: Te wymiary są używane na listach produktów

en: This title to show on the shop base page. Leave blank to use the page title.
pl: Ten tytuł będzie wyświetlany na bazowej stronie sklepu. Pozostaw puste, aby użyć tytułu strony.

en: This username is already registered, please choose another one.
pl: Ta nazwa użytkownika już istnieje, proszę wybrać inną.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
pl: Ta nazwa użytkownika jest błędna, ponieważ zawiera niedozwolone znaki. Proszę wpisać poprawną nazwę użytkownika.

en: Thousand separator
pl: Separator tysięcy

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Timor-Leste
pl: Timor Wschodni

en: Title
pl: Tytuł

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To avoid rounding errors, insert tax rates with 4 decimal places.
pl: Aby uniknąć błędów, wpisz stawki podatku z 4 miejscami po przecinku.

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press return. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
pl: Aby śledzić swoje zamówienie, proszę wpisać swój ID zamówienia w pole poniżej i potwierdzić enterem. Numer otrzymałeś na paragonie oraz w e-mailu potwierdzającym transakcje.

en: To&hellip;
pl: Do&hellip;

en: To:
pl: Do:

en: Top Rated Products
pl: Najwyżej oceniane produkty

en: Top earners
pl: Najlepiej zarabiające produkty

en: Top sellers
pl: Najlepiej sprzedające się produkty

en: Total
pl: Suma

en: Total customer orders
pl: Łącznie zamówienia klientów

en: Total customer sales
pl: Łączna sprzedaż klientom

en: Total customers
pl: Łącznie klientów

en: Total guest orders
pl: Łącznie zamówienia gości

en: Total guest sales
pl: Łączna sprzedaż gościom

en: Total orders
pl: Łącznie zamówień

en: Total orders for year
pl: Łącznie zamówień w roku

en: Total orders in range
pl: Łącznie zamówień w okresie

en: Total sales
pl: Łączna sprzedaż

en: Total sales for year
pl: Łączna sprzedaż w roku

en: Total sales in range
pl: Łączna sprzedaż w okresie

en: Total:
pl: Suma:

en: Totals
pl: Łącznie

en: Town/City
pl: Miasto

en: Town/District
pl: Miasto/Okręg

en: Track your order
pl: Monitoruj swoje zamówienie

en: Track"
pl: Śledź"

en: Tracking code
pl: Kod śledzenia

en: Trash
pl: Kosz

en: Trim zeros
pl: Usuwaj zera

en: Trim zeros after the decimal point when displaying prices
pl: Usuwaj zera po przecinku w cenach

en: Trinidad and Tobago
pl: Trinidad i Tobago

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turkish Lira (TL)
pl: Lira turecka (TL)

en: Turks and Caicos Islands
pl: Turks i Caicos

en: Turn on Cash on Delivery for WooCommerce
pl: Włącz płatności za pobraniem dla sklepu WooCommerce

en: Type
pl: Typ

en: U.S. Virgin Islands
pl: Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

en: US Armed Forces
pl: Siły Zbrojne Stanów Zjednoczonych

en: US Dollars (&#36;)
pl: Dola amerykański (&#36;)

en: US Minor Outlying Islands
pl: Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych

en: US States
pl: Stany w USA

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: Un-force <abbr title="Secure Sockets Layer, a computing protocol that ensures the security of data sent via the Internet by using encryption">SSL</abbr>/HTTPS when leaving the checkout
pl: Zakończ wymuszanie <abbr title="Secure Sockets Layer, protokół, który zapewnia bezpieczeństwo danych za pomocą szyfrowania">SSL</abbr>/HTTPS po opuszczeniu zamówienia i płatności

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
pl: Niestety Twoje zamówienie nie może zostać przetworzone, ponieważ bank odrzucił transakcje.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
pl: Unikalny odnośnik (URL)/odwołanie atrybutu; musi być krótszy niż 28 znaków.

en: Unit Price
pl: Cena

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Zjednoczone Królestwo

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Unlimited
pl: Bez ograniczeń

en: Unlimited usage
pl: Nieograniczona liczba użyć

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Up-Sells
pl: Produkty "Up-sell"

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
pl: Produkty "Up-sell" to produkty, które polecasz klientowi zamiast obecnie przeglądanego produktu, np. produkty, na której masz większą marżę, lepszej jakości lub droższe.

en: Up-sells/Cross-sells
pl: Up-sell/Cross-sell

en: Update
pl: Uaktualnij

en: Update Cart
pl: Zaktualizuj koszyk

en: Update Order status
pl: Uaktualnij status zamówienia

en: Update Product Category
pl: Uaktualnij kategorię produktu

en: Update Product Tag
pl: Uaktualnij tag produktu

en: Update Shipping Class
pl: Uaktualnij klasę wysyłkową

en: Update Totals
pl: Uaktualnij sumy

en: Update totals
pl: Uaktualnij sumy

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload a file
pl: Wgraj plik

en: Upload/Add image
pl: Wgraj/Dodaj obrazek

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Usage count
pl: Liczba użyć

en: Usage limit
pl: Limit użycia

en: Use informal localisation file if it exists
pl: Używaj nieformalnego tłumaczenia jeśli istnieje

en: Used for variations
pl: Dla wariantów

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username is required.
pl: Nazwa użytkownika jest wymagana.

en: Username: %s
pl: Nazwa użytkownika: %s

en: Users will need to enter a valid free shipping coupon code to use this method. If a coupon is used, the minimum order amount will be ignored.
pl: Klienci będą musieli wpisać poprawny kod kuponu darmowej wysyłki, aby skorzystać z tej metody wysyłki. Jeśli kupon zostanie użyty minimalna wartość zamówienia zostanie zignorowana.

en: Users will need to spend this amount to get free shipping. Leave blank to disable.
pl: Klienci będą musieli wydać tę kwotę, aby skorzystać z darmowej wysyłki. Pozostaw puste pole, aby wyłączyć darmową wysyłkę.

en: Value(s)
pl: Wartość (wartości)

en: Variable
pl: Produkt z wariantami

en: Variable product
pl: Produkt z wariantami

en: Variation
pl: Wariant

en: Variation ID:
pl: ID wariantu:

en: Variations
pl: Warianty

en: Variations for variable products are defined here.
pl: Tutaj definiuje się warianty produktów.

en: Vatican
pl: Watykan

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Very Poor
pl: Bardzo słabe

en: Via
pl: Przez

en: Victoria
pl: Wiktoria (stan Australii)

en: Vietnam
pl: Wietnam

en: View
pl: Zobacz

en: View &#8220;%s&#8221;
pl: Zobacz &#8220;%s&#8221;

en: View Cart &rarr;
pl: Zobacz koszyk &rarr;

en: View Coupon
pl: Zobacz kupon

en: View Coupons
pl: Zobacz kupony

en: View Order
pl: Podgląd zamówienia

en: View Order Page
pl: Strona Zobacz zamówienie

en: View Product
pl: Zobacz produkt

en: View Variation
pl: Zobacz wariant

en: View options
pl: Zobacz opcje

en: View product
pl: Zobacz produkt

en: Virginia
pl: Wirginia

en: Virtual
pl: Wirtualny

en: Visibility
pl: Wyświetlanie

en: Visible on the product page
pl: Widoczny na stronie produktu

en: Wallis and Futuna
pl: Wallis i Futuna

en: Washington
pl: Waszyngton

en: Weight
pl: Waga

en: Weight Unit
pl: Jednostka wagi

en: Welcome %s
pl: Witaj %s

en: Welcome to WooCommerce Admin. Here you can set up your store and customise it to fit your needs. The sections available from the settings page include:
pl: Witaj w panelu administracyjnym sklepu WooCommerce. Tutaj możesz założyć swój sklep i skonfigurować go wg swoich potrzeb. Dostępne sekcje to:

en: West Virginia
pl: Wirginia Zachodnia

en: Western Australia
pl: Australia Zachodnia

en: Western Sahara
pl: Sahara Zachodnia

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free.
pl: Jaką opłatę chcesz pobierać za dostawę lokalną, opłata pomijana, jeśli zaznaczysz opcję Darmowa dostawa.

en: When showing subcategories, hide products
pl: Pokazując podkategorie chowaj produkty

en: Width
pl: Szerokość

en: WooCommerce
pl: Sklep

en: WooCommerce Best Sellers
pl: Najlepsi sprzedawcy WooCommerce

en: WooCommerce Featured Products
pl: Polecane Produkty WooCommerce

en: WooCommerce Layered Nav
pl: Nawigacja WooCommerce

en: WooCommerce Login
pl: Login WooCommerce

en: WooCommerce On-sale
pl: Na sprzedaż WooCommerce

en: WooCommerce Price Filter
pl: Filtr cenowy WooCommerce

en: WooCommerce Product Categories
pl: Kategorie Produktów WooCommerce

en: WooCommerce Product Search
pl: Wyszukiwarka Produktów WooCommerce

en: WooCommerce Product Tags
pl: Tagi produktów WooCommerce

en: WooCommerce Random Products
pl: Losowe produkty

en: WooCommerce Recent Products
pl: Najnowsze produkty WooCommerce

en: WooCommerce Recent Reviews
pl: Najnowsze recenzje WooCommerce

en: WooCommerce Recently Viewed Products
pl: Ostatnio oglądane produkty WooCommerce

en: WooCommerce Settings
pl: Ustawienia WooCommerce

en: WooCommerce Shopping Cart
pl: Koszyk

en: WooCommerce Top Rated Products
pl: Najwyżej oceniane produkty WooCommerce

en: WooCommerce recent orders
pl: Najnowsze zamówienia

en: WooCommerce recent reviews
pl: Najnowsze recenzje

en: Year:
pl: Rok:

en: Yemen
pl: Jemen

en: You can login to your account area here: %s.
pl: Tutaj możesz zalogować się na swoje konto: %s.

en: You cannot add that amount to the cart since there is not enough stock. We have %s in stock and you already have %s in your cart.
pl: Nie możesz dodać takiej ilości do koszyka, ponieważ nie ma wystarczającej ilości w magazynie. Mamy %s w magazynie, a Ty masz już %s w koszyku.

en: You cannot add that amount to the cart since there is not enough stock. We have %s in stock.
pl: Nie możesz dodać takiej ilości do koszyka, ponieważ nie ma wystarczającej ilości w magazynie. Mamy %s w magazynie.

en: You cannot add that product to the cart since the product is out of stock.
pl: Nie możesz dodać produktu do koszyka, ponieważ zabrakło go w magazynie.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień na dostęp do tej strony.

en: You have no recent orders.
pl: Nie masz nowych zamówień.

en: You have not set up a billing address yet.
pl: Nie ustawiłeś jeszcze adresu płatności.

en: You have not set up a shipping address yet.
pl: Nie ustawiłeś jeszcze adresu wysyłki.

en: You have received an order from
pl: Otrzymałeś zamówienie od

en: You have taken too long. Please go back and refresh the page.
pl: Zabrało Ci to za dużo czasu. Proszę wrócić i odświeżyć stronę.

en: You have taken too long. Please go back and retry.
pl: Zabrało Ci to za dużo czasu. Wróć i spróbuj ponownie.

en: You may also like&hellip;
pl: Możesz lubić także&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
pl: Możesz być zainteresowany także&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
pl: Musisz zaakceptować nasz Regulamin.

en: You must add some attributes via the "Product Data" panel and save before adding a new variation.
pl: Musisz dodać atrybuty panel u "Dane produktu" i zapisać produkt przed dodaniem wariantu.

en: You must be logged in to checkout.
pl: Musisz być zalogowany aby zrealizować zamówienie.

en: You must be logged in to download files.
pl: Musisz być zalogowany, aby pobierać pliki.

en: Your Review
pl: Twoja opinia

en: Your account details
pl: Szczegóły Twojego konta

en: Your account on %s
pl: Twoje konto w serwisie %s

en: Your activated payment gateways are listed below. Drag and drop rows to re-order them for display on the checkout.
pl: Aktywne bramki płatności są poniżej. Przeciągnij i upuść wiersze, aby zmienić ich kolejność na stronie zamówienia.

en: Your activated shipping methods are listed below. Drag and drop rows to re-order them for display on the frontend.
pl: Aktywowane metody wysyłki są dostepne poniżej. Przeciągnij i upuść, aby zmienić ich kolejność na stronie sklepu.

en: Your bank may require this for international payments
pl: Twój bank może tego wymagać przy przelewach międzynarodowych

en: Your cart is currently empty.
pl: Twój koszyk jest pusty.

en: Your comment is awaiting approval
pl: Twój komentarz czeka na moderację

en: Your most used product tags in cloud format.
pl: Najczęściej używane produkty w formacie chmury tagów.

en: Your order
pl: Twoje zamówienie

en: Your order has already been paid for. Please contact us if you need assistance.
pl: Twoje zamówienie zostało już opłacone. Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz pomocy.

en: Your order is complete. Your order's details are below:
pl: Twoje zamówienie jest kompletne. Szczegóły zamówienia są poniżej:

en: Your order is no longer pending and could not be cancelled. Please contact us if you need assistance.
pl: Twoje zamówienie zostało już przetworzone i nie może zostać anulowane. Proszę skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz pomocy.

en: Your order was cancelled.
pl: Twoje zamówienie zostało anulowane.

en: Your settings have been saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: Yukon Territory
pl: Jukon

en: Zip
pl: Kod

en: [%s with ID of %d]
pl: [%s z ID %d]

en: [%s with SKU of %s]
pl: [%s z SKU %s]

en: [%s] A note has been added to your order
pl: [%s] Nowa notka została dodana do Twojego zamówienia

en: [%s] New Customer Order (# %s)
pl: [%s] Zamówienie nowego klienta (nr %s)

en: [%s] Order Complete
pl: [%s] Zamówienie zakończone

en: [%s] Order Complete/Download Links
pl: [%s] Zamówienie zakończone/Linki do pobrania

en: [%s] Order Received
pl: [%s] Zamówienia odebrane

en: [%s] Pay for Order
pl: [%s] Opłać zamówienie

en: [Remove]
pl: [Usuń]

en: added %s ago
pl: dodano %s temu

en: and 1 state | and %s states
pl[0]: i 1 stan
pl[1]: i %s stany

en: and was completed
pl: i zostało zakończone

[ctx: breadcrumb]
en: Home
pl: Glowna

en: cancelled
pl: odwołane

en: completed
pl: zakończone

en: customers
pl: klienci

en: failed
pl: nieudane

en: in
pl: cale

en: incl.
pl: z

en: is a required field.
pl: jest wymaganym polem.

en: is low in stock.
pl: jest mało w magazynie.

en: is not a valid email address.
pl: nie jest poprawnym adresem e-mail.

en: is not a valid number.
pl: nie jest poprawnym numerem.

en: is out of stock.
pl: brak na stanie.

en: item | items
pl[0]: rzecz
pl[1]: rzeczy

en: l jS \of F Y h:i:s A
pl: l jS \z F Y h:i:s A

en: lbs
pl: funty

en: made by
pl: przez

[ctx: min_price]
en: From:
pl: Od:

en: n/a
pl: brak

en: on
pl: data:

en: on-hold
pl: wstrzymane

[ctx: ordering]
en: Sort Order
pl: Sortowanie

en: out of 5
pl: z 5

[ctx: page_slug]
en: cart
pl: koszyk

[ctx: page_slug]
en: change-password
pl: zmien-haslo

[ctx: page_slug]
en: checkout
pl: zamówienie

[ctx: page_slug]
en: edit-address
pl: edytuj-adres

[ctx: page_slug]
en: my-account
pl: moje-konto

[ctx: page_slug]
en: order-received
pl: zamowienie-otrzymane

[ctx: page_slug]
en: order-tracking
pl: sledzenie-zamowienia

[ctx: page_slug]
en: pay
pl: zaplac

[ctx: page_slug]
en: shop
pl: sklep

[ctx: page_slug]
en: view-order
pl: podglad-zamowienia

en: pending
pl: nierozstrzygnięte

en: processing
pl: przetwarzane

en: product
pl: produkt

en: refunded
pl: zwrócone

en: sales
pl: sprzedaż

[ctx: slug]
en: product-category
pl: kategoria-produktu

[ctx: slug]
en: product-tag
pl: tag-produktu

en: state
pl: region

en: stock
pl: magazyn

en: terms &amp; conditions
pl: warunki i zasady

en: to
pl: do

en: to the
pl: do

en: variation added
pl: wariant dodany

en: variations added
pl: warianty dodane

en: via
pl: przez

[ctx: woocommerce]
en: by %1$s
pl: o %1$s
