WooCommerce v2.0.0-RC3 - en to hu translation catalogue (1793 entries)

en:  ago
hu: óta

en: "From" Email Address
hu: "Küldő" email cím

en: "From" Name
hu: "Küldő" név

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d–%2$d of %3$d results
hu: A találatok mutatva %1$d–%2$d/%3$d

en: %d Transients Rows Cleared
hu: %d tranziens sor törölve

en: %d in stock | %d in stock
hu[0]: %d készleten

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>
hu: %s - Mi legalább 64MB memória beállítását javaslunk. Lásd: <a href="%s">Növekvő lefoglalt memória a PHP-nál</a>

en: %s ago
hu: %s telt el

en: %s download remaining | %s downloads remaining
hu[0]: %s letöltés maradt

en: %s for %s item | %s for %s items
hu[0]: %s, %s termék

en: %s in stock
hu: %s készleten

en: %s review for %s | %s reviews for %s
hu[0]: %s értékelés erről: %s

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
hu: %s egység %s-ból/ből előrendelve a #%s rendelésben

en: &#197;land Islands
hu: &#197;land-szigetek

en: &larr; Return To Cart
hu: &larr; Vissza a kosárhoz

en: &larr; Return To Shop
hu: &larr; Vissza a boltba

en: &nbsp;&ndash; Page %s
hu: &nbsp;&ndash; %s oldal

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
hu: &nbsp;<small>%sáltal %s</small>

en: &quot;%s&quot; was successfully added to your cart.
hu: &quot;%s&quot; sikeresen bekerült a kosárba.

en: (%s) is not a valid postcode/ZIP.
hu: (%s) nem érvényes irányítószám.

en: (Copy)
hu: (Másol)

en: (Includes %s)
hu: (%s tartalmaz)

en: (backorders allowed)
hu: (előrendelés megengedett)

en: (ex. VAT)
hu: (ÁFA nélkül)

en: (ex. tax)
hu: (pl. adó)

en: (incl. VAT)
hu: (ÁFA-val)

en: (incl. tax)
hu: (adóval)

en: + Add Flat Rate
hu: + Általánydíj

en: + Add tax row
hu: + Adó sor hozzáad

en: 2 letter Country code
hu: Országkód 2 betű

en: <a href="%s" class="button">%s</a> You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
hu: <a href="%s" class="button">%s</a> Nem tudod ezt az összeget hozzáadni a kosárhoz &mdash; nekünk %s készleten van és %s már a kosaradban van.

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
hu: <span class="meta-nav">&larr;</span> Előző

en: <strong>Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
hu: <strong>Adatok frissítése szükséges</strong> &#8211; Csak frissíteni kell a telepítőt a legújabb vezióra

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You're almost ready to start selling :)
hu: <strong>Üdvözlet WooCommerce</strong> &#8211; Már majdnem kész, hogy elkezd az eladást :)

en: <strong>Your theme does not declare WooCommerce support</strong> &#8211; if you encounter layout issues please read our integration guide or choose a WooCommerce theme :)
hu: <strong>A sablonod nem kaphat WooCommerce támogatást</strong> &#8211; ha találkozol elrendezésbeli problémával, kérlek olvasd el az integrációs leírást vagy válassz WooCommerce sablont. :)

en: A minimum order amount (defined below)
hu: Minimális rendelési összeg (lentebb meghatároz)

en: A minimum order amount AND a coupon
hu: Minimális rendelési összeg ÉS kupon

en: A minimum order amount OR a coupon
hu: Minimális rendelési összeg VAGY kupon

en: A note has been added to your order
hu: A megjegyzés hozzáadva a rendelésedhez

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
hu: A termék legyen abban a kategóriában ahol a kupon érvényes, vagy a "Kedvezményes termék" termékek abba a kategóriába kell vonni.

en: A valid free shipping coupon
hu: Egy érvényes ingyenes szállítási kupon

en: AND
hu: ÉS

en: API Improvements
hu: API fejlesztések

en: Access Expires
hu: Hozzáférés lejárata

en: Access Key
hu: Hozzáférési kulcs

en: Access Restriction
hu: Hozzáférés korlátozás

en: Account Details
hu: Fiók adatok

en: Account Name
hu: Fiók név

en: Account Number
hu: Fiók szám

en: Account password
hu: Fiók jelszó

en: Account username
hu: Fiók felhasználónév

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
hu: A művelet sikertelen. Kérlek frissítsd az oldalt és próbáld újra.

en: Actions
hu: Műveletek

en: Active filters
hu: Aktív szűrők

en: Add
hu: Hozzáad

en: Add Attribute
hu: Új tulajdonság

en: Add Coupon
hu: Kupon hozzáadása

en: Add Images to Product Gallery
hu: Kép hozzáadása a termék galériához

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Add New Attribute
hu: Új tulajdonság

en: Add New Coupon
hu: Új kupon

en: Add New Order
hu: Új rendelés

en: Add New Product
hu: Új termék

en: Add New Product Category
hu: Új termékkategória

en: Add New Product Tag
hu: Új termék címke

en: Add New Shipping Class
hu: Új szállítási osztály

en: Add New Variation
hu: Új variáció

en: Add Order
hu: Új hozzáadása

en: Add Product
hu: Új hozzáadása

en: Add Review
hu: Új értékelés

en: Add Variation
hu: Új variáció

en: Add Your Review
hu: Értékelésed hozzáadása

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
hu: Megjegyzés hozzáadása a hivatkozáshoz vagy vásárlói megjegyzés hozzáadása (értesítést kap a felhasználó).

en: Add a review
hu: Értékelés hozzáadása

en: Add fee
hu: Díj hozzáad

en: Add item(s)
hu: Tétel(ek) hozzáad

en: Add new
hu: Új hozzáadása

en: Add note
hu: Jegyzet hozzáadása

en: Add product gallery images
hu: Új termék galéria kép

en: Add to Cart
hu: Kosárba

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: Add to gallery
hu: Galériához hozzáad

en: Add&nbsp;meta
hu: Meta&nbsp;hozzáad

en: Added &quot;%s&quot; to your cart.
hu: &quot;%s&quot; hozzáadva a kosaradhoz.

en: Additional Information
hu: További információk

en: Additional Tax Classes
hu: További adó osztályok

en: Address
hu: Cím

en: Address 1
hu: Cím 1

en: Address 2
hu: Cím 2

en: Address changed successfully.
hu: Cím sikeresen módosítva.

en: Address override
hu: Cím felülírás

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
hu: Kategóriák

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
hu: Kuponok

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
hu: Rendelések

[ctx: Admin menu name]
en: Products
hu: Termékek

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
hu: Szállítási osztályok

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
hu: Címkék

en: Advanced
hu: Haladó

en: Afghanistan
hu: Afganisztán

en: Albania
hu: Albánia

en: Algeria
hu: Algéria

en: All
hu: Összes

en: All Countries
hu: Minden ország

en: All Product Categories
hu: Összes termék kategória

en: All Product Tags
hu: Összes termék címke

en: All Shipping Classes
hu: Összes szállítási osztály

en: All allowed countries
hu: Minden elérhető ország

en: All done!
hu: Kész!

en: Allow
hu: Engedélyez

en: Allow Backorders?
hu: Előrendelést engedélyez?

en: Allow registration on the "My Account" page
hu: Regisztráció engedélyezése a "Fiókom" oldalon

en: Allow registration on the checkout page
hu: Regisztráció engedélyezése a pénztár oldalon

en: Allow reviews.
hu: Értékelés engedélyezése.

en: Allow, but notify customer
hu: Engedélyez, de a vásárlót értesíti

en: Allowed Countries
hu: Elérhető országok

en: Allows payments by BACS (Bank Account Clearing System), more commonly known as direct bank/wire transfer.
hu: Lehetővé teszi a BER-t (Bankszámla Elszámolási Rendszer), másnéven a közvetlen banki átutalást.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
hu: Mindig mutassa a készletet pl. "12 készleten"

en: American Samoa
hu: Amerikai Szamoa

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
hu: Egy fiók már regisztrálva van ezzel a felhasználónévvel. Kérlek válassz másikat.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
hu: Egy fiók már regisztrálva van ezzel az email címmel. Kérlek jeletkezz be.

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
hu: Az e-commerce eszköz, amely segít mindent eladni. Gyönyörűen.

en: Antarctica
hu: Anguilla

en: Anti-spam field was filled in.
hu: Anti-spam mező volt kitöltve.

en: Antigua and Barbuda
hu: Antigua és Barbuda

en: Any
hu: Bármilyen

en: Any %s
hu: Bármilyen %s

en: Any category
hu: Minden kategória

en: Any customer
hu: Minden vásárló

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Apply Coupon
hu: Kupon használása

en: Apply base tax rate
hu: Alap adókulcs alkalmazása

en: Apply before tax
hu: Áfa előtt alkalmaz

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
hu: Biztos, hogy törölni akarod az összes variációt? Ezt nem lehet visszavonni.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
hu: Biztos hogy törlöd ezt a tulajdonságot?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
hu: Biztos vagy benne, hogy össze akarod kapcsolni az összes variációt? Ez létre fog hozni egy új variációt mindegyiknek és minden lehetséges variáció tulajdonság kombinációjának (max 50 futtatásonként).

en: Are you sure you want to remove this variation?
hu: Biztos, hogy el akarod távolítani ezt a variációt?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
hu: Biztos vagy benne, hogy visszavonod a hozzáférést a letöltéstől?

en: Argentina
hu: Argentína

en: Armenia
hu: Örményország

en: Attribute | Attributes
hu[0]: Tulajdonságok

en: Attribute:
hu: Tulajdonság:

en: Attributes
hu: Tulajdonságok

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Australian Capital Territory
hu: Ausztráliai fővárosi terület

en: Australian Dollars
hu: ausztrál dollár

en: Austria
hu: Ausztria

en: Author:
hu: Szerző:

en: Autoload
hu: Autóbetöltés

en: Availability
hu: Elérhetőség

en: Available downloads
hu: Elérhető letöltések

en: Available on backorder
hu: Elérhető az előrendelés

en: Average
hu: Átlagos

en: Average Rating
hu: Átlag értékelés

en: Average order items
hu: Átlag rendelt tételek

en: Average order items for year
hu: Átlag tétel rendelés évente

en: Average order items in range
hu: Átlag rendelt tétel a tartományban

en: Average order total
hu: Átlag rendelés összesen

en: Average order total for year
hu: Átlag összes rendelés évente

en: Average order total in range
hu: Atlag összes rendelés a tartományban

en: Average orders per customer
hu: Átlag rendelés per vásárló

en: Awaiting BACS payment
hu: Várakozás a banki átutalásra.

en: Awaiting cheque payment
hu: Várakozás a csekk fizetésre.

en: Azerbaijan
hu: Azerbajdzsán

en: BACS Payment
hu: Közvetlen banki átutalásos fizetés

en: BIC (formerly Swift)
hu: BIC (korábban Swift)

en: Background Colour
hu: Háttérszín

en: Backordered
hu: Előrendelt

en: Bacs
hu: Közvetlen banki átutalás

en: Bahamas
hu: Bahama-szigetek

en: Bahrain
hu: Bahrein

en: Bangladesh
hu: Banglades

en: Bank Name
hu: Bank név

en: Base Colour
hu: Alapszín

en: Base Location
hu: Alap hely

en: Base Page Title
hu: Alap oldal cím

en: Be the first to review
hu: Legyél te az első értékelő

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
hu: Mielőtt variációt adsz hozzá, készíts és ments egy tulajdonságot a <strong>Tulajdonságok</strong> fülnél.

en: Belarus
hu: Belarusz/Fehéroroszország

en: Better stock handling
hu: Jobb készlet kezelés

en: Bhutan
hu: Bhután

en: Billing
hu: Számlázás

en: Billing &amp; Shipping
hu: Fizetés &amp; Szállítás

en: Billing Address
hu: Számlázási cím

en: Billing Details
hu: Számlázási adatok

en: Billing Email
hu: Számlázási email

en: Billing address
hu: Számlázási cím

en: Bolivia
hu: Bolívia

en: Bosnia and Herzegovina
hu: Bosznia-Hercegovina

en: Both
hu: Mindkét

en: Brazil
hu: Brazília

en: Brazilian Real
hu: brazil real

en: British Indian Ocean Territory
hu: Brit Indiai-óceáni Terület

en: British Virgin Islands
hu: Brit Virgin-szigetek

en: Bulgaria
hu: Bulgária

en: Bulk edit:
hu: Tömeges szerkesztes:

en: Button style
hu: Gomb stílus

en: Button text
hu: Gomb szöveg

en: Buttons and tabs
hu: Gombok és fülek

en: Buy product
hu: Termék vásárlása

en: Calc taxes
hu: Adók kalkulálása

en: Calc totals
hu: Összes kalkulálása

en: Calculate Shipping
hu: Szállítás számítása

en: Calculate Tax Based On:
hu: Adó alap számolása:

en: Calculation Type
hu: Számítás típusa

en: Call to action buttons/price slider/layered nav UI
hu: Meghívja a gomb/ár csúszkás/rétegelt navigációs UI-t

en: Cambodia
hu: Kambodzsa

en: Cameroon
hu: Kamerun

en: Can't access your account?
hu: Nem férsz hozzá a fiókodhoz?

en: Canada
hu: Kanada

en: Canadian Dollars
hu: kanadai dollár

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Cancel order &amp; restore cart
hu: Rendelés megszakítása &amp; kosár visszaállítása

en: Cancel schedule
hu: Ütemezés törlése

en: Canton
hu: Kanton

en: Capabilities
hu: Képességek

en: Cape Verde
hu: Zöld-foki-szigetek

en: Cart
hu: Kosár

en: Cart % Discount
hu: Kosár % kedvezmény

en: Cart Discount
hu: Kosár kedvezmény

en: Cart Discount:
hu: Kosár kedvezmény:

en: Cart Page
hu: Kosár oldal

en: Cart Subtotal
hu: Kosár részösszeg

en: Cart Subtotal:
hu: Kosár részösszeg:

en: Cart Totals
hu: Kosár összesítés

en: Cart updated.
hu: Kosár frissítve.

en: Cart, Checkout and Accounts
hu: Kosár, pénztár és fiókok

en: Cash on Delivery
hu: Utánvétel

en: Catalog
hu: Katalógus

en: Catalog &amp; search
hu: Katalógus &amp; keresés

en: Catalog Images
hu: Katalógus képek

en: Catalog Options
hu: Katalógus beállítások

en: Catalog visibility:
hu: Katalógus láthatóság:

en: Catalog/search
hu: Katalógus/keresés

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Category
hu: Kategória

en: Category Order
hu: Rendelési kategória

en: Category sales average
hu: Kategória értékesítési átlag

en: Category sales median
hu: Kategória értékesítési közepe

en: Cayman Islands
hu: Kajmán-szigetek

en: Central African Republic
hu: Közép-afrikai Köztársaság

en: Chad
hu: Csád

en: Change Password
hu: Jelszó módosítás

en: Change Password Page
hu: Jelszó módosítás oldal

en: Change my password
hu: Jelszavam módosítása

en: Change to:
hu: Változás:

en: Checkout
hu: Pénztár

en: Checkout &rarr;
hu: Pénztár &rarr;

en: Checkout &rarr; Pay
hu: Pénztár &rarr; Fizetés

en: Checkout Page
hu: Pénztár oldal

en: Cheque
hu: Csekk

en: Cheque Payment
hu: Csekk fizetés

en: China
hu: Kína

en: Chinese Yuan
hu: kínai jüan

en: Choose a country&hellip;
hu: Válassz országot&hellip;

en: Choose a downloadable product&hellip;
hu: Válassz egy letölthető terméket&hellip;

en: Choose a file
hu: Válassz fájlt

en: Choose a grouped product&hellip;
hu: Válassz csoportosított terméket&hellip;

en: Choose an image
hu: Válassz egy képet

en: Choose an option
hu: Válassz egy opciót

en: Choose countries&hellip;
hu: Válassz országokat&hellip;

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
hu: Válaszd ki, hogy ez egy összetett arány vagy sem. Az összetett adókulcs felülírja a többi adó mértéket.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
hu: Válaszd ki, hogy kap vagy sem adó mértéket a szállítás.

en: Choose which format of email to send.
hu: Válassz, milyen formátumú legyen a küldendő email.

en: Christmas Island
hu: Karácsony-sziget

en: City
hu: Város

en: Clear cart when logging out
hu: Kosár ürítése kijelentkezéskor

en: Clear expired transients
hu: Lejárt tranziensek törlése

en: Clear selection
hu: Választás törlése

en: Clear transients
hu: Tranziensek törlése

en: Click here to enter your code
hu: Klikk ide a kód megadásához

en: Click here to login
hu: Klikk ide a bejelentkezéshez

en: Click here to reset your password
hu: Klikk ide a jelszó törléséhez

en: Click to toggle
hu: Klikk a váltáshoz

en: Close all
hu: Összes bezár

en: Cocos (Keeling) Islands
hu: Kókusz-szigetek/Keeling-szigetek

en: Code
hu: Kód

en: Collect shipping address even when not required
hu: Szállítási cím kérese akkor is, ha az nem szükséges

en: Colombia
hu: Kolumbia

en: Comoros
hu: Comore-szigetek

en: Company
hu: Cég

en: Company Name
hu: Cégnév

en: Complete
hu: Teljesít

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Completed Orders
hu: Teljesített rendelések

en: Completed order
hu: Teljesített rendelés

en: Compound
hu: Összetett

en: Configure
hu: Beállítás

en: Configure shipping class
hu: Szállítási osztály beállítása

en: Configure&nbsp;terms
hu: Feltételek&nbsp;beállítása

en: Congo (Brazzaville)
hu: Kongó

en: Congo (Kinshasa)
hu: Kongói Demokratikus Köztársaság

en: Content
hu: Tartalom

en: Continue Shopping &rarr;
hu: Vásárlás folytatása &rarr;

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
hu: Minden körülmények között listázza a "készleten" vagy "elfogyott" termékeket.

en: Cook Islands
hu: Cook-szigetek

en: Copy file to theme
hu: Fájl másolása a témához

en: Copy from billing
hu: Számlázási adatok másolása

en: Copy to a new draft
hu: Másolat piszkozatként

en: Cost
hu: Költség

en: Cost excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50.
hu: Költség adó nélkül. Írd be az összeget, például 2.50.

en: Cost per order
hu: Ár per rendelés

en: Cost, excluding tax.
hu: Ár, adó nélkül.

en: Cost:
hu: Költség:

en: Cost: %s
hu: Költség: %s

en: Could not compile woocommerce.less:
hu: Nem sikerült összeállítani a woocommerce.less-t:

en: Could not write to template file.
hu: Nem sikerült írni a sablon fájlt.

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
hu: Nem sikerült regisztrálni&hellip; kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot, ha újabb probléma akad.

en: Countries
hu: Országok

en: Country
hu: Ország

en: Country Code
hu: Ország kód

en: Country or state code
hu: Ország vagy megye kód

en: Country&nbsp;Code
hu: Ország&nbsp;kód

en: County
hu: Megye

en: Coupon
hu: Kupon

en: Coupon Data
hu: Kupon adatok

en: Coupon amount
hu: Kupon összeg

en: Coupon code
hu: Kupon kód

en: Coupon code already applied!
hu: A kupon kód már felhasználva!

en: Coupon code applied successfully.
hu: Kupon kód sikeresen alkalmazva.

en: Coupon description
hu: Kupon leírása

en: Coupon does not exist!
hu: A kupon nem létezik!

en: Coupon draft updated.
hu: Kupon piszkozat frissítve.

en: Coupon is not valid.
hu: A kupon nem érvényes.

en: Coupon restored to revision from %s
hu: Kupon visszaállítva a %s alapján

en: Coupon saved.
hu: Kupon elmentve.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
hu: Kupon ütemezése: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon submitted.
hu: Kupon elküldve.

en: Coupon type
hu: Kupon típusa

en: Coupon updated.
hu: Kupon frissítve.

en: Coupon usage limit has been reached.
hu: A kupon felhasználható korlátját elérték.

en: Coupon usage reports.
hu: Kupon felhasználási jelentéseket.

en: Coupons
hu: Kuponok

en: Coupons can be managed from this section. Once added, customers will be able to enter coupon codes on the cart/checkout page. If a customer uses a coupon code they will be viewable when viewing orders.
hu: A kuponok kezelhetőek ezen a részen. Miután hozzáadtad, a vásárlóknak lehetőségük lesz a kupon kódot megadni a kosár/pénztár oldalon. Ha egy vásárló felhasznál egy kódot, az látható lesz a rendelésnél.

en: Create an account
hu: Hozz létre egy fiókot

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
hu: Fiók létrehozása az alábbi adatok megadásával. Ha visszatérő vásárló vagy, kérlek jelentkezz be az oldal tetején.

en: Create an account?
hu: Léterehozol egy fiókot?

en: Credit Card
hu: Bankkártya

en: Croatia
hu: Horvátország

en: Cross-Sells
hu: További ajánlatok

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
hu: A további ajánlatok olyan termékek, amelyek megjelennek a kosárnál és az aktuális terméknél.

en: Cuba
hu: Kuba

en: Currency
hu: Pénznem

en: Currency Position
hu: Pénznem pozíció

en: Custom Base
hu: Egyedi alap

en: Custom field deleted.
hu: Egyéni mező törölve.

en: Custom field updated.
hu: Egyéni mező frissítve.

en: Custom ordering
hu: Egyedi megrendelés

en: Custom ordering position.
hu: Egyedi sorrend pozíció.

en: Custom product attribute
hu: Egyedi termék tulajdonság

en: Customer
hu: Vásárló

en: Customer Accounts
hu: Vásárlói fiókok

en: Customer Billing Address
hu: Vásárlói számlázási cím

en: Customer IP:
hu: Vásárló IP:

en: Customer Login
hu: Vásárlói belépés

en: Customer Message
hu: Vásárlói üzenet

en: Customer Note:
hu: Vásárló megjegyzése:

en: Customer Notes
hu: Vásárlói megjegyzések

en: Customer Shipping Address
hu: Vásárlói szállítási cím

en: Customer billing address
hu: Vásárlói számlázási cím

en: Customer details
hu: Vásárló adatai

en: Customer emails
hu: Vásárlói email

en: Customer invoice
hu: Vásárlói számla

en: Customer note
hu: Vásárlói jegyzet

en: Customer reports, such as signups per day.
hu: Vásárlói jelentések, mint például regisztrációk naponta.

en: Customer shipping address
hu: Vásárlói szállítási cím

en: Customer's notes about the order
hu: A vásárló megjegyzése a rendelésről

en: Customer:
hu: Vásárló:

en: Customers
hu: Vásárlók

en: Cyprus
hu: Ciprus

en: Czech Koruna
hu: cseh korona

en: Czech Republic
hu: Csehország

en: Danish Krone
hu: dán korona

en: Date
hu: Dátum

en: Date:
hu: Dátum:

en: Debug Log
hu: Hibakeresés log

en: Decimal Separator
hu: Mértékegység elválasztó

en: Decrease by (fixed amount or %):
hu: Csökkentés (fix összeg vagy %)

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
hu: Rendes ár csökkentés (fix összeg vagy %)

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default Category Display
hu: Alapértelmezett kategória kinézete

en: Default Cost
hu: Alapértelmezett ár

en: Default Customer Address:
hu: Alapértelmezett vásárlói cím:

en: Default Handling Fee
hu: Alapértelmezett kezelési költség

en: Default Product Sorting
hu: Alapértelmezett termék rendezés

en: Default selections:
hu: Alapértelmezett beállítások:

en: Default sort order
hu: Alapértelmezett sorrend

en: Default sorting
hu: Alapértelmezett rendezés

en: Default sorting (custom ordering + name)
hu: Alapértelmezett (vásárlói rendelés + név)

en: Defaults to <code>%s</code>
hu: Alapértelmezett: <code>%s</code>

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
hu: Hurok megadása, hogy a termék látható legyen. A termék továbbra is közvetlenül elérhető.

en: Delete
hu: Töröl

en: Delete Lines
hu: Sor törlése

en: Delete Permanently
hu: Végleges törlés

en: Delete all variations
hu: Minden variáció törlése

en: Delete image
hu: Kép törlése

en: Delete note
hu: Jegyzet törlése

en: Delete selected rates
hu: Kijelölt díjszabás törlése

en: Delete template file
hu: Sablon fájl törlése

en: Delete the selected rates?
hu: Törlöd a kiválasztott arányt?

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: Delivery Fee
hu: Szállítási díj

en: Denmark
hu: Dánia

en: Description
hu: Leírás

en: Dimensions
hu: Méretek

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
hu: Méretek (H&times;Sz&times;M)

en: Dimensions Unit
hu: Méret egység

en: Direct Bank Transfer
hu: Közvetlen banki átutalás

en: Discount average
hu: Kedvezmény átlag

en: Discount median
hu: Kedvezmény közepe

en: Discount type
hu: Kedvezmény típusa

en: Discounted %s
hu: %s kedvezmény

en: Discounts
hu: Kedvezmények

en: Discounts by coupon
hu: Kedvezmények kuponként

en: Discounts used
hu: Használt kedvezmények

en: Display Type:
hu: Megjelenítés típusa:

en: Display a list of featured products on your site.
hu: Kiemelt termékek listázása a honlapon.

en: Display a login area and "My Account" links in the sidebar.
hu: Bejelentkezési terület és "Fiókom" link megjelenítése az oldalsávban.

en: Display prices during cart/checkout:
hu: Árak jelzése a kosárnál/pénztárnál:

en: Display the user's Cart in the sidebar.
hu: A felhasználó kosarának megjelenítése az oldalsávon.

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Djibouti
hu: Dzsibuti

en: Do not allow
hu: Nem engedélyez

en: Docs
hu: Dokumentum

en: Dominica
hu: Dominika

en: Dominican Republic
hu: Dominikai Köztársaság

en: Download %d:
hu: Letöltés %d:

en: Download Expiry
hu: Letöltés érvényessége

en: Download Expiry:
hu: Letöltés érvényessége:

en: Download Limit
hu: Letöltési limit

en: Download Limit:
hu: Letöltési limit:

en: Download System Report File
hu: Rendszer jelentés fájlok letöltése

en: Download file %s &rarr;
hu: Fájl letöltése %s &rarr;

en: Download limit
hu: Letöltési limit

en: Download:
hu: Letöltés:

en: Downloadable
hu: Letölthető

en: Downloadable Product Permissions
hu: Letölthető termék engedélyek

en: Downloadable Products
hu: Letölthető termékek

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
hu: A letölthető termék hozzáfárést biztosít a fájlhoz fizetés után.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
hu[0]: Letöltve %s alkalommal

en: Downloads Remaining
hu: Fennmaradó letöltések száma

en: Downloads require login
hu: Letöltéshez belépés szükséges

en: Drag and drop methods to control their display order.
hu: Fogd és vidd módszer, hogy rendezd a sorrendet.

en: Dropdown
hu: Legördülő

en: Duplicate
hu: Másolat

en: ERROR
hu: HIBA

en: Earned
hu: Bevétel

en: Edit
hu: Szerkeszt

en: Edit Address
hu: Cím szerkesztés

en: Edit Address Page
hu: Cím szerkesztés oldal

en: Edit Attribute
hu: Tulajdonság szerkesztése

en: Edit Coupon
hu: Kupon szerkesztés

en: Edit My Address
hu: Címem szerkesztése

en: Edit Order
hu: Rendelés szerkesztése

en: Edit Product
hu: Termék szerkesztés

en: Edit Product Category
hu: Termékkategória szerkesztés

en: Edit Product Tag
hu: Termék címke szerkesztése

en: Edit Shipping Class
hu: Szállítási osztály szerkesztése

en: Edit Variation
hu: Variáció szerkesztése

en: Edit coupon
hu: Kupon szerkesztése

en: Egypt
hu: Egyiptom

en: El Salvador
hu: Salvador

en: Email Address
hu: Email cím

en: Email Body Background Colour
hu: Email főrész háttérszín

en: Email Body Text Colour
hu: Email főrész szövegszín

en: Email Footer Text
hu: Email lábrész szöveg

en: Email Heading
hu: Email fejrész

en: Email Heading (downloadable)
hu: Email fejrész (letölthető)

en: Email Options
hu: Email beállítások

en: Email Sender Options
hu: Email küldő beállítások

en: Email Template
hu: Email sablon

en: Email heading
hu: Email fejrész

en: Email heading (paid)
hu: Email fejrész (fizetett)

en: Email subject
hu: Email tárgy

en: Email subject (paid)
hu: Email tárgy (fizetett)

en: Email type
hu: Email típus

en: Email you used during checkout.
hu: Email, amit a kasszánál használtal.

en: Emails
hu: Email-ek

en: Enable
hu: Engedélyez

en: Enable Bank Transfer
hu: Banki átutalás engedélyezése

en: Enable COD
hu: Engedélyez

en: Enable Cash on Delivery
hu: Utánvétel engedélyezése

en: Enable Cheque Payment
hu: Csekk fizetés engedélyezése

en: Enable Free Shipping
hu: Ingyenes szállítás engedélyezése

en: Enable Lightbox
hu: Lightbox engedélyezése

en: Enable Mijireh Checkout
hu: Mijireh vásárlás engedélyezése

en: Enable PayPal sandbox
hu: PayPal sandbox engedélyezése

en: Enable PayPal standard
hu: PayPal standard engedélyezése

en: Enable Taxes
hu: Adók engedélyezése

en: Enable WooCommerce CSS
hu: WooCommerce CSS engedélyezése

en: Enable enhanced country select boxes
hu: Kiterjesztett ország választó boxok engedélyezése

en: Enable for shipping methods
hu: Szállítási módszernél engedélyez

en: Enable free shipping
hu: Ingyenes szállítás engedélyezése

en: Enable guest checkout (no account required)
hu: Vendég fizetés (fiók nem szükséges) engedélyezése

en: Enable local delivery
hu: Helyi kézbesítés engedélyezése

en: Enable local pickup
hu: Személyes átvétel engedélyezése

en: Enable logging
hu: Loggolás engedélyezése

en: Enable low stock notifications
hu: Alacsony készlet értesítés engedélyezése

en: Enable out of stock notifications
hu: Nincs készleten értesítés engedélyezése

en: Enable ratings on reviews
hu: Értékelések minősítése engedélyezése

en: Enable reviews
hu: Értékelés engedélyezése

en: Enable shipping
hu: Szállítás engedélyezése

en: Enable site-wide store notice text
hu: Bolt közlemény szöveg engedélyezése az oldalon

en: Enable stock management
hu: Készlet kezelés engedélyezése

en: Enable taxes and tax calculations
hu: Adók és adó számítások engedélyezése

en: Enable the shipping calculator on the cart page
hu: Szállítási kalkulátor engedélyezése a kosár oldalon

en: Enable the use of coupons
hu: Használt kuponok engedélyezése

en: Enable this email notification
hu: Email értesítés engedélyezése

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
hu: Engedélyezd ezt az opciót, ha a termék nem szállítható vagy nincs szállítási költség

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
hu: Engedélyezd ezt az opciót, ha hozzáférést adsz a letölthető fájlhoz a termék kifizetése után.

en: Enable this option to feature this product.
hu: Kapcsold be ezt az opciót, hogy a termék kiemelt legyen.

en: Enable this shipping method
hu: Ez a szállítási mód engedélyezése

en: Enable this to post order data to PayPal via a form instead of using a redirect/querystring.
hu: Engedélyezd ezt a küldő rendelési adatokat átirányítani egy PayPal ürlapon keresztül.

en: Enable/Disable
hu: Engedélyez/tilt

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
hu: Add meg a CSZ-t ehhez a variációhoz vagy hagyd üresen és a szülő termék CSZ lesz használva.

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
hu: Add meg a kép URL-jét, amit az email fejrészében akarsz megjeleníteni. Kép feltöltéshez használd a <a href="%s">Médiatár feltöltőjét</a>.

en: Enter a minimum fee amount. Fee's less than this will be increased. Leave blank to disable.
hu: Add meg a minimum díj összegét. Ha a díj kisebb, akkor ez növekedni fog. Hagyd üresen, ha nem akarod.

en: Enter a name for the new attribute term:
hu: Add meg az új nevét a tulajdonságnak:

en: Enter a new password below.
hu: Írd be az új jelszót.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
hu: Add meg az adókulcsot (százalékban) 4 tizedesjegy pontossággal.

en: Enter a username or e-mail address.
hu: Add meg a felhasználóneved vagy e-mail címed.

en: Enter a value
hu: Érték megadása

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
hu: Add meg a tömeget ehhez a variációhoz vagy hagyd üresen és a szülő termék tömege lesz használva.

en: Enter an amount or percentage e.g. 2.99 or 15%
hu: Írd be az összeget vagy százalékosan pl. 2.99 vagy 15%

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
hu: Opcionális megjegyzés, amit a vásárlás után el lesz küldve a vásárlónak.

en: Enter price
hu: Ár megadása

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
hu: Add meg a szöveget vagy valamilyen tulajdonságot függőleges vonallal (|) elválasztva.

en: Enter the external URL to the product.
hu: Add meg a külső URL-t a termékhez.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
hu: Add meg a napok számát, mielőtt a letöltési link lejár vagy hagyd üresen.

en: Environment
hu: Környezet

en: Equatorial Guinea
hu: Egyenlítői-Guinea

en: Error 404
hu: 404 hiba

en: Estonia
hu: Észtország

en: Ethiopia
hu: Etiópia

en: Euros
hu: euró

en: Exclude categories
hu: Kivéve kategóriák

en: Exclude products
hu: Kivéve termékek

en: Exclude sale items
hu: Kivéve akciós tételek

en: Excluding selected countries
hu: Kivéve a kiválasztott országokban

en: Excluding tax
hu: Adó nélkül

en: Expand all
hu: Összes kibont

en: Expired Transients
hu: Lejárt tranziensek

en: Expiry date
hu: Lejárati idő

en: External/Affiliate
hu: Külső/Egyesít

en: External/Affiliate product
hu: Külső/Egyesített termék

en: Falkland Islands
hu: Falkland-szigetek

en: Faroe Islands
hu: Feröer szigetek

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Featured Product
hu: Kiemelt termék

en: Featured Products
hu: Kiemelt termékek

en: Featured products
hu: Kiemelt termékek

en: Fee Name
hu: Díj neve

en: Fee Type
hu: Díj típusa

en: Fiji
hu: Fidzsi-szigetek

en: File %d
hu: Fájl %d

en: File %d: %s
hu: Fájl %d: %s

en: File Download Method
hu: Fájl letöltési mód

en: File Path
hu: Fájl-útvonal

en: File not found
hu: Fájl nem található

en: File paths (one per line)
hu: Fájl útvonalak (soronként)

en: File paths/URLs, one per line
hu: Fájl útvonal/URL, soronként

en: File paths:
hu: Fájl útvonalak:

en: File was not found.
hu: Fájl nem található.

en: Filter
hu: Szűrés

en: Filter by price
hu: Ár szerint szűr

en: Finland
hu: Finnország

en: First Name
hu: Keresztnév

en: First name
hu: Keresztnév

en: Fixed amount
hu: Fix összeg

en: Fixed amount per product
hu: Fix összeg per termék

en: Flat Rate
hu: Általánydíj

en: Flat Rates
hu: Általánydíjak

en: Flat rate
hu: Általánydíj

en: Flat rates let you define a standard rate per item, or per order.
hu: Az általánydíj segítségével egy általános szorzót adhatsz meg tételenként vagy rendelésenként.

en: For more information:
hu: További információ:

en: For your reference, your order details are shown below.
hu: Tájékoztatásul közöljük, a megrendelés adatait az alábbi táblázat mutatja.

en: Force Downloads
hu: Közvetlen letöltés

en: Force SSL
hu: Titkosított SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (an SSL Certificate is required).
hu: Titkosított SSL (HTTPS) a pénztár oldalon (SSL-tanúsítvány szükséges).

en: Force secure checkout
hu: Titkosított pénztár

en: Found in your order confirmation email.
hu: Megtalálod a rendelést visszaigazoló email-ben.

en: France
hu: Franciaország

en: Free
hu: Ingyenes

en: Free Shipping
hu: Ingyenes szállítás

en: Free Shipping Requires...
hu: Ingyenes szállítást igényel...

en: Free!
hu: Ingyenes!

en: French Guiana
hu: Francia Guyana

en: French Polynesia
hu: Francia Polinézia

en: French Southern Territories
hu: Francia Déli Területek

en: From:
hu: Mettől:

en: Gateway
hu: Mód

en: Gateway Disabled
hu: Mód letiltva

en: Gateway ID
hu: Mód azon.

en: Gateway Testing
hu: Mód tesztelése

en: General
hu: Általános

en: General Details
hu: Általános részletek

en: General Options
hu: Átalános beállítások

en: General settings such as your shop base, currency, and script/styling options which affect features used in your store.
hu: Általános beállítások, mint például a bolt alapja, pénznem és szkript/stílus lehetőség, amelyek hatással vannak a boltban használt funkciókra.

en: Georgia
hu: Grúzia

en: Germany
hu: Németország

en: Get started with Mijireh Checkout
hu: Első lépések a Mijireh vásárlással

en: Ghana
hu: Ghána

en: Gibraltar
hu: Gibraltár

en: Go
hu: Mehet

en: Go to WooCommerce Settings
hu: Irány a WooCommerce beállítások

en: Go to homepage &rarr;
hu: Irány a főoldal &rarr;

en: Good
hu: Jó

en: Google Analytics ID
hu: Google Analytics azon.

en: Google Analytics is a free service offered by Google that generates detailed statistics about the visitors to a website.
hu: A Google Analytics egy ingyenes szolgáltatás, ami Google által generál részletes statisztikát a honlapod látogatóiról.

en: Grant Access
hu: Hozzáférés biztosítása

en: Grant access to downloadable products after payment
hu: Hozzáférés engedélyezése letölthető termékek kifizetése után

en: Greatest discount amount
hu: A legnagyobb kedvezmény összege

en: Greece
hu: Görögország

en: Greenland
hu: Grönland

en: Grouped
hu: Csoportosított

en: Grouped product
hu: Csoportosított termék

en: Grouping
hu: Csoportosítás

en: Guernsey
hu: Guernsey-sziget

en: Guest
hu: Vendég

en: Guinea-Bissau
hu: Bissau-Guinea

en: HTML template
hu: HTML sablon

en: Handling Fee
hu: Kezelési költség

en: Hard Crop
hu: Kemény kivágás

en: Have a coupon?
hu: Van kuponod?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
hu: A vásárlód készpénzzel (vagy más lehetőséggel) fog fizetni a kiszállításkor.

en: Header Image
hu: Fejrész kép

en: Height
hu: Magasság

en: Hello, <strong>%s</strong>. From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">change your password</a>.
hu: Hello, <strong>%s</strong>. Fiókod irányítópultjából megtekintheted a legutóbbi rendeléseket, kezelheted a szállítási és számlázási címeket és <a href="%s">jelszót változtathatsz</a>.

en: Hello, a note has just been added to your order:
hu: Hello, nemrég megjegyzés került a rendelésedhez:

en: Here you can customise the way WooCommerce emails appear.
hu: Itt tudod személyre szabni a WooCommerce email-ek útját.

en: Here you can set up your store and customise it to fit your needs. The sections available from the settings page include:
hu: Itt tudod beállítani és személyreszabni a boltodat, ahogy szeretnéd. Az elérhető szakaszok a beállítások oldalon a következők:

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Hide free products
hu: Ingyenes termékek elrejtése

en: Hide if cart is empty
hu: Elrejtés, ha üres a kosár

en: Hide out of stock items from the catalog
hu: Nincs készleten tétel elrejtése a katalógusból

en: Hide shipping costs until an address is entered
hu: Szállítási összeg elrejtése, míg a cím nincs megadva.

en: Hide template
hu: Sablon elrejtése

en: Hide this notice
hu: Értesítés elrejtése

en: Highlight
hu: Kiemelés

en: Hold Stock (minutes)
hu: Készlet tartás (perc)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
hu: Tartja a készletet (nem fizetett rendelés) x percig. Ha a limitet eléri, a függő rendelés törlésre kerül. Hagyd üresen, ha ezt nem akarod.

en: Home URL
hu: Kezdőlap URL

en: Hong Kong Dollar
hu: hongkongi dollár

en: Hungarian Forint
hu: magyar forint

en: Hungary
hu: Magyarország

en: I have read and accept the
hu: Elolvastam és elfogadom a

en: IPN payment completed
hu: IPN fizetés befejeződött

en: Iceland
hu: Izland

en: If you are having problems, or to assist us with support, please check the status page to identify any problems with your configuration:
hu: Ha problémád van vagy hogy segíts nekünk a támogatással, kérlek ellenőrizd a státusz oldat, hogy azonosítani lehessen a problémát a beállításaiddal:

en: If you come across a bug, or wish to contribute to the project you can also <a href="%s">get involved on GitHub</a>.
hu: Ha rátalálsz egy bug-ra vagy szeretnél részt venni a projektben, keress meg a  <a href="%s">GitHub-on</a>.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
hu: Ha beállítasz "Feltételek" oldalt, akkor a vásárlóidnak el kell fogadniuk azt fizetés előtt.

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
hu: Ha már vásáróltál nálunk korábban, kérlek add meg az adataidat a dobozokban. Ha új vásárló vagy, kérlek folytasd a Számlázási &amp; Szállítási szakaszt.

en: Image
hu: Kép

en: Image Options
hu: Kép beállítások

en: Import Tax Rates
hu: Adókulcsok importálása

en: In stock
hu: Készleten

en: In stock?
hu: Készleten?

en: Including tax
hu: Beleértve az adót

en: Increase Line Stock
hu: Sor mennyiség növelése

en: Increase by (fixed amount or %):
hu: Növelés (fix összeg vagy %)

en: Individual use
hu: Személyes használatra

en: Indonesia
hu: Indonézia

en: Indonesia Rupiah
hu: indonéz rúpia

en: Insert Shortcode
hu: Rövidkód beszúrása

en: Insert file URL
hu: Fájl URL beszúrása

en: Insert into product
hu: Termék beszúrása

en: Insert row
hu: Sor beszúrása

en: Install WooCommerce Pages
hu: WooCommerce oldalak telepítése

en: Installed Plugins
hu: Telepített bővítmények

en: Instructions
hu: Instrukció

en: Instructions that will be added to the thank you page.
hu: Az instrukció megjelenik a köszönő oldalon.

en: Integration
hu: Integráció

en: International Delivery
hu: Nemzetközi kézbesítés

en: International delivery based on flat rate shipping.
hu: Nemzetközi szállításon alapuló átalánydíjas szállítás.

en: Invalid download.
hu: Érvénytelen letöltés.

en: Invalid email address.
hu: Érvénytelen email cím.

en: Invalid email/username.
hu: Érvénytelen email/felhasználónév

en: Invalid key
hu: Érvénytelen kulcs

en: Invalid order.
hu: Érvénytelen rendelés.

en: Invalid payment method.
hu: Érvénytelen fizetési mód.

en: Invalid shipping method.
hu: Érvénytelen szállítási mód.

en: Invalid username or e-mail.
hu: Érvénytelen felhasználónév vagy jelszó.

en: Inventory
hu: Leltár

en: Inventory Options
hu: Leltár beállítások

en: Invoice Prefix
hu: Számla előtag

en: Iran
hu: Irán

en: Iraq
hu: Irak

en: Israel
hu: Izrael

en: Israeli Shekel
hu: izraeli sékel

en: Italy
hu: Olaszország

en: Item
hu: Tétel

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
hu: A #%s tétel növekedett; %s volt, %s lett.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
hu: A #%s tétel csökkent; %s volt, %s lett.

en: Ivory Coast
hu: Elefántcsontpart

en: Japan
hu: Japán

en: Japanese Yen
hu: japán jen

en: Jersey
hu: Jersey-sziget

en: Join for free
hu: Csatlakozz ingyen

en: Jordan
hu: Jordánia

en: Kazakhstan
hu: Kazahsztán

en: Kuwait
hu: Kuvait

en: Kyrgyzstan
hu: Kirgizisztán

en: L/W/H
hu: H/SZ/M

en: Label:
hu: Besorolás:

en: Laos
hu: Laosz

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Last warning, are you sure?
hu: Utolsó figyelmeztetés, biztos vagy benne?

en: Latvia
hu: Lettország

en: Learn more
hu: Tudj meg többet

en: Learn more about WooCommerce and Mijireh
hu: Tudj meg többet a WooCommerce-ről és a Mijireh-ről

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
hu: Hagyd üresen a korlátlan letöltéshez.

en: Lebanon
hu: Libanon

en: Left
hu: Bal

en: Left (with space)
hu: Bal (szóközzel)

en: Length
hu: Hosszúság

en: Liberia
hu: Libéria

en: Libya
hu: Líbia

en: Link all variations
hu: Minden variáció összekapcsolása

en: Linked Products
hu: Kapcsolódó termékek

en: List
hu: Lista

en: Lithuania
hu: Litvánia

en: Load billing address
hu: Számázási cím betöltése

en: Load shipping address
hu: Szállítási cím betöltése

en: Local Delivery
hu: Helyi kézbesítés

en: Local Pickup
hu: Személyes átvétel

en: Localisation
hu: Lokalizáció

en: Log directory (<code>woocommerce/logs/</code>) is not writable. Logging will not be possible.
hu: Log mappa (<code>woocommerce/logs/</code>) nem írható. Loggolás nem lesz lehetséges.

en: Log directory is writable.
hu: Log mappa írható.

en: Log in
hu: Belépés

en: Log into your google analytics account to find your ID. e.g. <code>UA-XXXXX-X</code>
hu: Jelentkezz be a Google Analytics fiókoddal és keresd meg az azonosítódat. pl. <code>UA-XXXXX-X</code>

en: Logged in title:
hu: Bejelentkezve cím:

en: Logged out title:
hu: Kijelentkezett cím:

en: Login
hu: Belépés

en: Login &rarr;
hu: Belépés &rarr;

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Logout Page
hu: Kijelentkező oldal

en: Lost Password
hu: Elfelejtett jelszó

en: Lost Password Page
hu: Elfelejtett jelszó oldal

en: Lost Password?
hu: Elfelejtetted a jelszót?

en: Lost password?
hu: Elfelejtetted a jelszót?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
hu: Elfelejtetted a jelszót? Kérlek add meg felhasználónevedet vagy email címedet. Email-ben kapsz egy linket, ahol új jelszót készíthetsz.

en: Low Stock Threshold
hu: Alacsony készlet kezdete

en: Low stock
hu: Alacsony készlet

en: LxWxH in decimal form
hu: HxSzxM szám formában

en: Macao S.A.R., China
hu: Makaó

en: Macedonia
hu: Macedónia

en: Madagascar
hu: Madagaszkár

en: Make a duplicate from this product
hu: Másolat készítése erről a termékről

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order wont be shipped until the funds have cleared in our account.
hu: Összeg átutalása közvetlenül a bankszámlánkra. Kérlek a rendelési azonosítót a megjegyzésbe írd bele. A megrendelést akkor fogadjuk el, ha megérkezett az összeg.

en: Malaysia
hu: Malajzia

en: Malaysian Ringgits
hu: maláj ringgit

en: Maldives
hu: Maldív-szigetek

en: Malta
hu: Málta

en: Manage Stock
hu: Készlet nyilvántartás

en: Manage stock?
hu: Készlet kezelés?

en: Mark completed
hu: Teljesítettnek jelöl

en: Mark processing
hu: Feldolgozás alattnak jelöl

en: Marked out of stock
hu: Elfogyott megjelölve

en: Marshall Islands
hu: Marshall-szigetek

en: Mauritania
hu: Mauritánia

en: Max price
hu: Max ár

en: Menu order
hu: Menü sorrend

en: Method ID
hu: Mód azon.

en: Method Title
hu: Mód cím

en: Method availability
hu: Mód elérhetősége

en: Method:
hu: Mód:

en: Mexican Peso
hu: mexikói peso

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Micronesia
hu: Mikronézia

en: Mijireh Checkout
hu: Mijireh vásárlás

en: Mijireh error:
hu: Mijireh hiba:

en: Min price
hu: Min ár

en: Minimum Fee
hu: Minimum díj

en: Minimum Order Amount
hu: Minimális rendelési összeg

en: Minimum amount
hu: Minimum összeg

en: Mongolia
hu: Mongólia

en: Montenegro
hu: Montenegró

en: Month
hu: Hónap

en: Monthly Sales
hu: Havi eladások

en: Monthly discounts by coupon
hu: Havi kedvezmények kuponként

en: Monthly sales by category
hu: Havi eladások kategóriánként

en: Monthly sales for year
hu: Havi eladás az évben

en: More functionality and gateway options available via <a href="%s" target="_blank">WC official extensions</a>.
hu: További funkciók és fizetési módok a <a href="%s" target="_blank">WC hivatalos bővítmények</a> oldalon.

en: Morocco
hu: Marokkó

en: Most popular coupons
hu: A legnépszerűbb kuponok

en: Move to Trash
hu: Lomtárba helyez

en: Mozambique
hu: Mozambik

en: Municipality
hu: Község

en: My Account
hu: Fiókom

en: My Account &rarr;
hu: Fiókom &rarr;

en: My Account Page
hu: Fiókom oldal

en: My Address
hu: Saját címem

en: My Addresses
hu: Saját címeim

en: My account
hu: Fiókom

en: MySQL Version
hu: MySQL verzió

en: Myanmar
hu: Mianmar

en: Name
hu: Név

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
hu: A tulajdonság neve (megjelenik az oldalon)

en: Namibia
hu: Namíbia

en: Nepal
hu: Nepál

en: Net profit
hu: Tiszta haszon

en: Netherlands
hu: Hollandia

en: Netherlands Antilles
hu: Holland Antillák

en: Never
hu: Soha

en: Never show stock amount
hu: Soha ne mutassa a készlet számát

en: New
hu: Új

en: New Caledonia
hu: Új-Kaledónia

en: New Coupon
hu: Új kupon

en: New Order
hu: Új rendelés

en: New Product
hu: Új termék

en: New Product Category Name
hu: Új termékkategória név

en: New Product Tag Name
hu: Új termék címke név

en: New Products
hu: Új termékek

en: New Shipping Class Name
hu: Új szállítási osztály név

en: New South Wales
hu: Új-Dél-Wales

en: New Variation
hu: Új variáció

en: New Zealand
hu: Új-Zéland

en: New Zealand Dollar
hu: új-zélandi dollár

en: New account
hu: Új fiók

en: New customer order
hu: Új vásárlói rendelés

en: New order
hu: Új rendelés

en: New password
hu: Új jelszó

en: New products
hu: Új termékek

en: New products added to %s
hu: Új termék hozzáadva a(z) %s

en: New products tagged %s
hu: Új termék %s címkézve

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Következő <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Nigeria
hu: Nigéria

en: No
hu: Nem

en: No Coupons found
hu: Nincsenek kuponok

en: No Coupons found in trash
hu: Nincsenek kuponok a lomtárban

en: No Orders found
hu: Nincsenek rendelések

en: No Orders found in trash
hu: Nincsenek rendelések a lomtárban

en: No Products found
hu: Nincs talált termék

en: No Products found in trash
hu: Nincs talált termék a lomtárban

en: No Variations found
hu: Nem talált variáció

en: No Variations found in trash
hu: Nem talált variáció a lomtárban

en: No address
hu: Nincs cím

en: No attributes currently exist.
hu: Még nincsenek tulajdonságok.

en: No billing address set.
hu: Nincs számlázási cím megadva.

en: No categories
hu: Nincsenek kategóriák

en: No core overrides present in theme.
hu: Nincs alap, ami felülírja a jelenlegi sablont.

en: No coupons found
hu: Nincsenek kuponok

en: No customer selected
hu: Nincs vásárló kiválasztva

en: No default
hu: Nem alapértelmezett

en: No file defined
hu: Nincs fájl megadva

en: No minimum
hu: Nincs minimum

en: No product categories exist.
hu: Nem a terméknek nem létezik kategóriája.

en: No product to duplicate has been supplied!
hu: Nincs másolat készítve a termékről!

en: No products are low in stock.
hu: Nincs alacsony készleten termék.

en: No products are out in stock.
hu: Nincs elfogyott termék.

en: No products found which match your selection.
hu: Nincs talált termék, amely megfelelne a választásnak.

en: No products in the cart.
hu: Nincs termék a kosárban.

en: No row(s) selected
hu: Nincs sor(ok) kiválasztva

en: No sales :(
hu: Nincs eladás :(

en: No shipping address set.
hu: Nincs szállítási cím megadva.

en: No shipping class
hu: Nincs szállítási osztály

en: No variations added
hu: Nincsenek variációk hozzáadva

en: No, I will enter prices exclusive of tax
hu: Nem, adó nélkül adom meg az árat

en: None
hu: Nem

en: Norfolk Island
hu: Norfolk-sziget

en: North Korea
hu: Észak-Korea

en: Northern Mariana Islands
hu: Északi-Mariana-szigetek

en: Norway
hu: Norvégia

en: Norwegian Krone
hu: norvég korona

en: Not that bad
hu: Nem olyan rossz

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Note: The shop page has children - child pages will not work if you enable this option.
hu: Megjegyzés: A bolt oldal gyermek - gyermek oldal nem fog működni, ha engedélyezed ezt az opciót.

en: Notification Recipient
hu: Értesítés fogadója

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Number of Decimals
hu: Mértékegységek száma

en: Number of products to show:
hu: Mutatott termékek száma:

en: Number of sales
hu: Eladások száma

en: OR
hu: VAGY

en: OR enter path to file:
hu: VAGY fájl útvonal megadása:

en: Official Extensions
hu: Hivatalos kiegészítők

en: Official Themes
hu: Hivatalos sablonok

en: Oman
hu: Omán

en: On Sale
hu: Akciósan

en: On-Hold
hu: Várakozik

en: Only %s left in stock
hu: Csak %s maradt készleten

en: Only ship to the users billing address
hu: Szállítás csak a felhasználó számlázási címére

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
hu: Csak akkor mutassa a készletet, ha kevés pl. "Csak 2 maradt készleten" vs. "Készleten"

en: Option Name|Cost|Per-order (yes or no)
hu: Név|Ár|Előrendelés opcionálisan (igen vagy nem)

en: Optional
hu: Opcionális

en: Optionally enter your bank details below for customers to pay into.
hu: Adott esetben add meg a banki adataidat, azoknak akik így fizetnének.

en: Options concerning stock and stock notices.
hu: Vonatkozó készlet és készlet figyelmeztetések opciók.

en: Options concerning tax, including international and local tax rates.
hu: Vonatkozó adó opciók, beleértve a nemzetközi és helyi adókulcsokat.

en: Options for how things like price, images and weights appear in your product catalog.
hu: Olyan mint ár, képek és méretek megjelenése a termék katalógusban opciók.

en: Order
hu: Rendelés

en: Order %s
hu: %s rendelés

en: Order %s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
hu: A %s rendelés %s-kor, állapota &ldquo;%s&rdquo;

en: Order &ndash; %s
hu: Rendelés &ndash; %s

en: Order <mark class="order-number">%s</mark> made on <mark class="order-date">%s</mark>
hu: A <mark class="order-number">%s</mark> rendelés készült: <mark class="order-date">%s</mark>

en: Order Actions
hu: Rendelési műveletek

en: Order Again
hu: Újból rendel

en: Order Data
hu: Rendelési adatok

en: Order Date:
hu: Rendelés dátuma:

en: Order Details
hu: Rendelési adatok

en: Order Discount
hu: Rendelési kedvezmény

en: Order Discount:
hu: Rendelési engedm.:

en: Order ID
hu: Rendelés azon.

en: Order Items
hu: Rendelési tételek

en: Order Notes
hu: Rendeléshez megjegyzés

en: Order Received
hu: Rendelés elfogadva

en: Order Statuses
hu: Rendelési állapotok:

en: Order Total
hu: Rendelés összesen

en: Order Total:
hu: Rendelés összesen:

en: Order Totals
hu: Rendelési összesítés

en: Order Updates
hu: Rendelési frissítések

en: Order by
hu: Rendezés

en: Order by:
hu: Rendezés:

en: Order cancelled by customer.
hu: A megrendelést törölte a vásárló.

en: Order date: %s
hu: Rendelés dátuma: %s

en: Order draft updated.
hu: Rendelési piszkozat frissítve.

en: Order item stock reduced successfully.
hu: Rendelési tétel készlet sikeresen csökkent.

en: Order notes
hu: Rendelési jegyzet

en: Order number
hu: Rendelés száma

en: Order number: %s
hu: Rendelés száma: %s

en: Order refunded/reversed
hu: Rendelés visszatérítve/visszafordítva

en: Order restored to revision from %s
hu: Rendelés visszaállítva a %s alapján

en: Order saved.
hu: Rendelés elmentve.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
hu: Rendelés ütemezése: <strong>%1$s</strong>.

en: Order status changed by bulk edit:
hu: Rendelési állapotok csoportos szerkesztése:

en: Order status changed from %s to %s.
hu: Rendelés állapota %s volt, majd %s lett.

en: Order status:
hu: Rendelés állapota:

en: Order status: <mark class="order-status">%s</mark>
hu: Rendelés állapota: <mark class="order-status">%s</mark>

en: Order submitted.
hu: Rendelés elküldve.

en: Order total:
hu: Rendelés összesen:

en: Order tracking
hu: Megrendelés követése

en: Order updated.
hu: Rendelés frissítve.

en: Order {order_number} details
hu: {order_number} rendelés részletei

en: Order:
hu: Rendelés:

en: Order: %s
hu: Rendelés: %s

en: Orders
hu: Rendelések

en: Orders can also be added from this section if you want to set them up for a customer manually.
hu: A rendelések hozzáadhatók ehhez a részhez, ha azt szeretned, hogy a vásárló manuálisan állítsa be.

en: Other
hu: Más

en: Our Details
hu: Részleteink

en: Out Of Stock Threshold
hu: Elfogyott határérték

en: Out Of Stock Visibility
hu: Elfogyott láthatóság

en: Out of stock
hu: Elfogyott

en: Overview
hu: Áttekintés

en: PHP Post Max Size
hu: PHP küldés max méret

en: PHP Time Limit
hu: PHP idő limit

en: PHP Version
hu: PHP verzió

en: Page
hu: Oldal

en: Page Setup
hu: Oldal beállítások

en: Page Style
hu: Oldal kinézete

en: Page contents: [woocommerce_cart]
hu: Az oldal tartalma: [woocommerce_cart]

en: Page contents: [woocommerce_change_password] Parent: "My Account"
hu: Az oldal tartalma: [woocommerce_change_password] Szülő: "Fiókom"

en: Page contents: [woocommerce_checkout]
hu: Az oldal tartalma: [woocommerce_checkout]

en: Page contents: [woocommerce_edit_address] Parent: "My Account"
hu: Az oldal tartalma: [woocommerce_edit_address] Szülő: "Fiókom"

en: Page contents: [woocommerce_lost_password] Parent: "My Account"
hu: Az oldal tartalma: [woocommerce_lost_password] Szülő: "Fiókom"

en: Page contents: [woocommerce_my_account]
hu: Az oldal tartalma: [woocommerce_my_account]

en: Page contents: [woocommerce_pay] Parent: "Checkout"
hu: Az oldal tartalma: [woocommerce_pay] Szülő: "Pénztár"

en: Page contents: [woocommerce_thankyou] Parent: "Checkout"
hu: Az oldal tartalma: [woocommerce_thankyou] Szülő: "Pénztár"

en: Page contents: [woocommerce_view_order] Parent: "My Account"
hu: Az oldal tartalma: [woocommerce_view_order] Szülő: "Fiókom"

en: Page does not contain the shortcode: %s
hu: Az oldal nem tartalmaz rövidkódot: %s

en: Page does not exist
hu: Az oldal nem létezik

en: Page not set
hu: Oldal nincs megadva

en: Pages
hu: Oldalak

en: Pakistan
hu: Pakisztán

en: Palestinian Territory
hu: Palesztina

en: Papua New Guinea
hu: Pápua Új-Guinea

en: Parent
hu: Szülő

en: Parent Coupon
hu: Szülő kupon

en: Parent Orders
hu: Szülő rendelések

en: Parent Product
hu: Szülő termék

en: Parent Product Category
hu: Szülő termékkategória

en: Parent Product Category:
hu: Szülő termékkategória:

en: Parent Product Tag
hu: Szülő termék címke

en: Parent Product Tag:
hu: Szülő termék címke:

en: Parent Shipping Class
hu: Szülő szállítási osztály

en: Parent Shipping Class:
hu: Szülő szállítási osztály:

en: Parent Variation
hu: Szülő variáció

en: Parent: "My Account"
hu: Szülő: "Fiókom"

en: Password
hu: Jelszó

en: Password Reset Instructions
hu: Jelszó visszaállítás utasítás

en: Password Reset for {blogname}
hu: {blogname} jelszó törlése

en: Password changed successfully.
hu: A jelszó sikeresen megváltoztatva.

en: Password is required.
hu: A jelszó kötelező.

en: Passwords do not match.
hu: A jelszavak nem egyeznek.

en: Pay
hu: Fizetés

en: Pay Page
hu: Fizetés oldal

en: Pay for order
hu: Rendelésért fizetni

en: Pay securely with you credit card.
hu: Fizess biztonságosan a hitelkártyáddal.

en: Pay via PayPal
hu: Fizetés PayPal-lal

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account
hu: Fizess PayPal-lal; fizethetsz kártyával is, ha nem rendelkezel PayPal fiókkal.

en: Pay with cash upon delivery.
hu: Fizetés készpénzben a kiszállításkor.

en: PayPal does not support your store currency.
hu: PayPal nem támogatja a boltod pénznemét.

en: PayPal standard works by sending the user to PayPal to enter their payment information.
hu: A PayPal standard fizetési mód esetén a felhasználót a PayPal oldalra irányítjuk, ahol beléphet adataival.

en: Paying Customer?
hu: Fizető vendég?

en: Payment %s via IPN.
hu: %s fizetés IPN által.

en: Payment Gateways
hu: Fizetési módok

en: Payment Method:
hu: Fizetési mód:

en: Payment Methods
hu: Fizetési módok

en: Payment for order %s refunded/reversed
hu: A %s rendelés fizetése visszatérítve/visszafordítva

en: Payment method description that the customer will see on your website.
hu: Fizetési mód leírása, ahogy a vásárló fogja látni a honlapon.

en: Payment method title that the customer will see on your website.
hu: Fizetési mód neve, ahogy a vásárló fogja látni a honlapon.

en: Payment method:
hu: Fizetési mód:

en: Payment to be made upon delivery.
hu: Fizetés szállításkor.

en: Pending
hu: Függőben

en: Per Class - charge shipping for each shipping class in an order
hu: Per osztály - szállítási költség számítása minden szállítási osztálynak olyan sorrendben

en: Per Item - charge shipping for each item individually
hu: Per tétel - szállítási költség számítása külön minden tételnek

en: Per Order - charge shipping for the entire order as a whole
hu: Per rendelés - szállítási költség számítása az egész rendelésnek

en: Percent of orders containing coupons
hu: Kuponos rendelések százalékban

en: Percentage of cart total
hu: Százalék a teljes kosárról

en: Perfect
hu: Hibátlan

en: Philippine Pesos
hu: fülöp-szigeteki peso

en: Philippines
hu: Fülöp-szigetek

en: Phone
hu: Telefon

en: Pipe separate terms
hu: Függőleges vonallal feltételek

en: Pitcairn
hu: Pitcairn-szigetek

en: Place order
hu: Rendelés

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Plain text template
hu: Egyszerű szöveg sablon

en: Please choose product options&hellip;
hu: Kérlek válassz termék opciót&hellip;

en: Please enter a coupon code.
hu: Kérlek add meg a kupon kódot.

en: Please enter a username.
hu: Kérlek add meg a felhasználónevedet.

en: Please enter a valid order ID
hu: Kérlek adj meg egy érvényes rendelési azonosítót

en: Please enter a valid order email
hu: Kérlek adj meg egy érvényes rendelési email címet

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
hu: Kérlek érvényes irányítószámot adj meg.

en: Please enter an account password.
hu: Kérlek add meg a fiók jelszavát.

en: Please enter an account username.
hu: Kérlek add meg a fiók felhasználónevét.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
hu: Kérlek add meg a PayPal email címedet; ami a fizetéshez szükséges.

en: Please enter your password.
hu: Kérlek add meg a jelszavadat.

en: Please enter your username and password to login.
hu: Kérlek add meg felhasználónevedet vagy email címedet a belépéshez.

en: Please include this information when requesting support:
hu: Kérlek csatold ezt az információt, ha segítséget kérsz:

en: Please rate the product.
hu: Kérlek értékeld a terméket.

en: Please select a rating
hu: Kérlek válassz egy értékelést

en: Please select some items.
hu: Kérlek válassz néhány elemet.

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
hu: Kérlek küld el a csekket a bolt nevével, címével, városával, államával / megyéjével, irányítoszámával.

en: Please type your e-mail address.
hu: Kérlek add meg az e-mail címedet.

en: Please, provide an attribute name, slug and type.
hu: Kérlek add meg a tulajdonság nevét, közvetlen linkjét és típusát.

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Poland
hu: Lengyelország

en: Polish Zloty
hu: lengyel zloty

en: Popularity (sales)
hu: Népszerűség (eladás)

en: Portugal
hu: Portugália

en: Postcode
hu: Irányítószám

en: Postcode / Zip
hu: Irányítószám

en: Posts tagged &ldquo;
hu: Bejegyzések címkézve &ldquo;

en: Pounds Sterling
hu: font sterling

en: Prevent customers from accessing WordPress admin
hu: WordPress admin hozzáférés tiltása a vásárlóknál

en: Price
hu: Ár

en: Price labels and Sale Flashes
hu: Ár címkék és gyorsvásárlások

en: Price:
hu: Ár:

en: Prices
hu: Árak

en: Prices Entered With Tax
hu: Árak bevitele adóval

en: Pricing Options
hu: Árazás beállitása

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Priority
hu: Prioritás

en: Private note
hu: Privát jegyzet

en: Proceed to Checkout &rarr;
hu: Folytatás a pénztárhoz &rarr;

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: Processing order
hu: Rendelés feldolgozás alatt

en: Product | Products
hu[0]: Termékek

en: Product #%s - %s
hu: Termék #%s - %s

en: Product % Discount
hu: Termék % kedvezmény

en: Product Backorder
hu: Termék előrendelés

en: Product Categories
hu: Termék kategóriák

en: Product Category | Product Categories
hu[0]: Termékkategóriák

en: Product Data
hu: Termék adatok

en: Product Description
hu: Termék leírása

en: Product Discount
hu: Termék kedvezmény

en: Product Fields
hu: Termék mezők

en: Product Gallery
hu: Termék galéria

en: Product ID:
hu: Termék azon.:

en: Product IDs
hu: Termék azon.

en: Product Ratings
hu: Termék értékelések

en: Product SKU must be unique.
hu: A termék CSZ-nek egyedinek kell lennie.

en: Product SKU:
hu: Termék CSZ:

en: Product Sales
hu: Termék eladások

en: Product Short Description
hu: Termék rövid leírása

en: Product Tag | Product Tags
hu[0]: Termék címkék

en: Product Tags
hu: Termék címkék

en: Product Thumbnails
hu: Termék bélyegképek

en: Product Transients Cleared
hu: Termék tranziensek törölve

en: Product Type
hu: Termék típus

en: Product Types
hu: Terméktípusok

en: Product URL
hu: Termék URL

en: Product attribute base
hu: Termék tulajdonság alap

en: Product by SKU/ID
hu: Termék CSZ/azon.

en: Product categories
hu: Termék kategóriák

en: Product category base
hu: Termékkategória alap

en: Product creation failed, could not find original product:
hu: A termék létrehozása sikertelen, nem találtunk eredeti terméket:

en: Product does not exist
hu: A termék nem létezik

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
hu: Termék piszkozat frissítve. <a target="_blank" href="%s">Termék előnézet</a>

en: Product low in stock
hu: A termék alacsony készleten

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
hu: A termék nem lehet abban a kategóriába ahol a kupon érvényes, vagy a "Kedvezményes termék" termékek ezekben a kategóriákban nem zárhatók ki.

en: Product name
hu: Termék neve

en: Product no longer exists
hu: A termék már nem létezik

en: Product no longer exists.
hu: A termék már nem létezik.

en: Product out of stock
hu: Termék elfogyott

en: Product permalink base
hu: Termék közvetlen link alap

en: Product price/cart button
hu: Termék ár/kosár gomb

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
hu: Termék közzétéve. <a href="%s">Termék megtekintése</a>

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
hu: Db

en: Product restored to revision from %s
hu: Termék visszaállítva a %s alapján

en: Product saved.
hu: Termék elmentve.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
hu: Termék ütemezése: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Termék előnézet</a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
hu: Termék beküldve. <a target="_blank" href="%s">Termék előnézet</a>

en: Product tag base
hu: Termék címke alap

en: Product updated.
hu: Termék frissítve.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
hu: Termék frissítve. <a href="%s">Termék megtekintése</a>

en: Products
hu: Termékek

en: Products by SKU/ID
hu: Termékek CSZ/azon.

en: Products by category slug
hu: Termékkategória keresőbarát név

en: Products tagged &ldquo;
hu: Termékek címkézve &ldquo;

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
hu: A termékek, amelyen ez a kupon nem haszálható, vagy a "Kedvezményes termék", amely termékek nem akciósak.

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
hu: Olyan termékek, amelyeknél használhatod ezt a kupont, vagy a "Kedvezményes termék", mely termékek kedvezményesek.

en: Project on Github
hu: Projekt a Github-on

en: Project on WordPress.org
hu: Projekt a WordPress.org-on

en: Province
hu: Tartomány

en: Purchase Note
hu: Vásárlás megjegyzés

en: Qatar
hu: Katar

en: Qty
hu: Db

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Quantity: %s
hu: Mennyiség: %s

en: Query Type:
hu: Lekérdezés típusa:

en: Radio buttons
hu: Rádió gombok

en: Random Products
hu: Véletlenszerű termékek

en: Rate %
hu: Mérték %

en: Rate&hellip;
hu: Értékel&hellip;

en: Rate&nbsp;%
hu: Mérték&nbsp;%

en: Rated %d out of 5
hu: Értékelve 5-ből %s

en: Rated %s out of 5
hu: Értékelve 5-ből %s

en: Rating
hu: Értékelés

en: Ratings are required to leave a review
hu: Értékelés kötelező, ha véleményt akarsz hagyni

en: Re-enter new password
hu: Add meg újra az új jelszót

en: Re-enter password
hu: Újra a jelszó

en: Re-enter your password.
hu: Add meg újra a jelszavadat.

en: Read More
hu: Tovább

en: Recent Orders
hu: Legutóbbi rendelések

en: Recent Reviews
hu: Legutóbbi értékelések

en: Recent products
hu: Friss termékek

en: Recently viewed
hu: Legutóbb megtekintett

en: Recipient(s)
hu: Címzett(ek)

en: Recount terms
hu: Feltételek újraszámolása

en: Redirect only
hu: Csak átirányítás

en: Reduce Line Stock
hu: Sor mennyiség csökkentése

en: Reduced Rate%sZero Rate
hu: Kedvezményes adómértéket%sNulla arány

en: Region
hu: Vidék

en: Register
hu: Nyilvántartás

en: Register using the email address for the username
hu: Regisztrálj az email cím használatával a felhasználónévért

en: Registration
hu: Regisztráció

en: Regular Price
hu: Normár ár

en: Regular Price:
hu: Normár ár:

en: Regular price
hu: Normár ár

en: Related Products
hu: Kapcsolódó termékek

en: Remove
hu: Eltávolít

en: Remove filter
hu: Szűrő eltávolítása

en: Remove image
hu: Kép eltávolítása

en: Remove selected row(s)
hu: Kijelölt sor(ok) eltávolítása

en: Remove this attribute?
hu: Eltávolítod ezt a tulajdonságot?

en: Remove this item
hu: Elem eltávolítása

en: Remove zeros after the decimal point. e.g. <code>$10.00</code> becomes <code>$10</code>
hu: Nullák elhagyása a tizedesvessző után. pl.: <code>$10.00</code> lesz <code>$10</code>

en: Reports
hu: Jelentések

en: Reports for sales based on date, top sellers and top earners.
hu: Jelentések eladási dátum, top eladók és a top kereset alapján.

en: Republic of Ireland
hu: Írország

en: Resend order emails
hu: Rendelési email újraküldése

en: Reset Password
hu: Jelszó visszaállítása

en: Reset capabilities
hu: Képességek visszaállítása

en: Reset password
hu: Jelszó visszaállítása

en: Return to homepage &rarr;
hu: Vissza a kezdőlapra &rarr;

en: Returning customer?
hu: Visszatérő vásárló?

en: Reunion
hu: Réunion

en: Reviews
hu: Értékelések

en: Reviews (%d)
hu: Vélemények (%d)

en: Revoke Access
hu: Hozzáférés visszavonása

en: Right
hu: Jobb

en: Right (with space)
hu: Jobb (szóközzel)

en: Roles successfully reset
hu: Szabályok sikeresen visszaállítva

en: Romania
hu: Románia

en: Romanian Leu
hu: román lej

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
hu: Adókulcs részösszeg szintje, helyette kerekítés soronként

en: Rounding
hu: Kerekítés

en: Run the updater
hu: Frissítés indítása

en: Russia
hu: Oroszország

en: Rwanda
hu: Ruanda

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
hu: S&atilde;o Tom&eacute; és Pr&iacute;ncipe

en: SKU
hu: CSZ

en: SKU:
hu: CSZ:

en: SOAP Client
hu: SOAP kliens

en: Saint Helena
hu: Szent Ilona

en: Saint Kitts and Nevis
hu: Saint Kitts és Nevis

en: Saint Martin (French part)
hu: Saint Martin

en: Saint Pierre and Miquelon
hu: Saint-Pierre és Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
hu: Saint Vincent és Grenadine-szigetek

en: Sale
hu: Akció

en: Sale Price
hu: Akciós ár

en: Sale Price Dates
hu: Akciós ár dátuma

en: Sale Price:
hu: Akciós ár:

en: Sale end date:
hu: Akció befejezési dátum:

en: Sale price
hu: Akciós ár

en: Sale prices
hu: Akciós ár

en: Sale start date:
hu: Akció kezdési dátum:

en: Sale!
hu: Akció!

en: Sales
hu: Eladás

en: Sales Tax:
hu: Akció adó:

en: Sales amount
hu: Eladások összege

en: Sales by category
hu: Eladások kategóriánként

en: Sales by day
hu: Napi eladások

en: Sales by month
hu: Havi eladások

en: Sales for %s:
hu: %s eladva:

en: Sales in range
hu: Eladások a tartományban

en: Same as parent
hu: Ugyanaz, mint a szülő

en: Samoa
hu: Szamoa

en: Saudi Arabia
hu: Szaúd-Arábia

en: Save
hu: Mentés

en: Save Address
hu: Cím mentése

en: Save Order
hu: Rendelés mentése

en: Save attributes
hu: Tulajdonságok mentése

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Save/update the order
hu: Rendelés mentése/frissítése

en: Schedule
hu: Ütemez

en: Scripts
hu: Szkriptek

en: Search
hu: Keresés

en: Search Coupons
hu: Kuponok keresése

en: Search Orders
hu: Rendelés keresése

en: Search Product Categories
hu: Termék kategória keresés

en: Search Product Tags
hu: Termék címke keresés

en: Search Products
hu: Termék keresés

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
hu: A keresés eredménye: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search Shipping Classes
hu: Szállítási osztály keresés

en: Search Variations
hu: Variáció keresése

en: Search for a product&hellip;
hu: Termék keresése&hellip;

en: Search for a product…
hu: Termék keresése...

en: Search for products
hu: Termékek keresése

en: Search for:
hu: Keresés mint:

en: Search results for &ldquo;
hu: Keresés eredménye a(z) &ldquo;

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Select
hu: Választ

en: Select a category
hu: Válassz egy kategóriát

en: Select a class&hellip;
hu: Válassz egy osztályt&hellip;

en: Select a country&hellip;
hu: Válassz országot&hellip;

en: Select a page&hellip;
hu: Válassz egy oldalt&hellip;

en: Select a state&hellip;
hu: Válassz egy államot&hellip;

en: Select all
hu: Mindet választ

en: Select an option&hellip;
hu: Válassz egy opciót&hellip;

en: Select box
hu: Választható box

en: Select none
hu: Egyiket sem választ

en: Select options
hu: Válassz

en: Select terms
hu: Feltételek választás

en: Selected countries
hu: Kiválasztott országokban

en: Senegal
hu: Szenegál

en: Serbia
hu: Szerbia

en: Session handling
hu: Session kezelés

en: Set variation image
hu: Kép variáció megadása

en: Settings
hu: Beállítások

en: Setup your ShareYourCart account
hu: ShareYourCart fiók beállítása

en: Seychelles
hu: Seychelle-szigetek

en: ShareThis Code
hu: ShareThis kód

en: ShareThis Publisher ID
hu: ShareThis publikációs azon.

en: Ship to billing address by default
hu: Szállítás a számlázási címre az alapértelmezett

en: Ship to billing address?
hu: Szállítás a számlázási címre?

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Shipping Address
hu: Szállítási cím

en: Shipping Calculations
hu: Szállítási számítások

en: Shipping Class
hu: Szállítási osztály

en: Shipping Classes
hu: Szállítási osztályok

en: Shipping Destination
hu: Szállítási cél

en: Shipping Details
hu: Szállítási adatok

en: Shipping Method
hu: Szállítási mód

en: Shipping Method Display
hu: Szállítási mód megjelenítése

en: Shipping Methods
hu: Szállítási módok

en: Shipping Options
hu: Szállítási beállítások

en: Shipping Tax Class:
hu: Szállítási adó osztály:

en: Shipping Tax:
hu: Szállítási adó:

en: Shipping address
hu: Szállítási cím

en: Shipping class
hu: Szállítási osztály

en: Shipping class:
hu: Szállítási osztály:

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
hu: Szállítási osztályok által használt egyes szállítási módok a csoportosított hasonló térmékekhez.

en: Shipping costs updated.
hu: Szállítási költség frissítve.

en: Shipping details
hu: Szállítás részletei

en: Shipping only
hu: Csak szállítás

en: Shipping options
hu: Szállítási beállítások

en: Shipping tax class based on cart items
hu: Szállítási adó osztály a kosár tételei alapján

en: Shipping via
hu: Szállítva mint

en: Shipping:
hu: Szállítás:

en: Shop
hu: Bolt

en: Shop Base
hu: Alap bolt

en: Shop Base Page
hu: Bolt alap oldal

en: Shop Content
hu: Bolt tartalom

en: Shop Manager
hu: Bolt nyilvántartás

en: Shop Messages
hu: Bolt üzenetek

en: Shop Page Display
hu: Bolt oldal kinézete

en: Shop Pages
hu: Bolt oldalak

en: Shop base
hu: Alap bolt

en: Shop base address
hu: Alap bolt cím

en: Shop base with category
hu: Alap bolt kategóriával

en: Show
hu: Mutat

en: Show "verified owner" label for customer reviews
hu: Mutasd a "ellenőrzött tulajdonos" címkéjű vásárlói véleményeket

en: Show all customers
hu: Összes vásárló

en: Show all product types
hu: Összes terméktípus

en: Show all statuses
hu: Összes állapot

en: Show all sub-types
hu: Összes altípus

en: Show as dropdown
hu: Legördülő megjelenítése

en: Show both
hu: Mutasd mind

en: Show hidden product variations
hu: Rejtett termék variációk mutatása

en: Show hierarchy
hu: Hierarchia megjelenítése

en: Show post counts
hu: Hozzászólások száma

en: Show products
hu: Termékek mutatása

en: Show subcategories
hu: Alkategóriák mutatása

en: Show:
hu: Mutat:

en: Showing all %d results
hu: Megjelenítve %d eredmény

en: Showing the single result
hu: Megjelenítve az egyetlen eredmény

en: Signups per day
hu: Regisztrációk naponta

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Simple product
hu: Egyszerű termék

en: Singapore
hu: Szingapúr

en: Singapore Dollar
hu: szingapúri dollár

en: Single Product Image
hu: Egyedülálló termék kép

en: Site URL
hu: Oldal URL

en: Skip setup
hu: Telepítés kihagyása

en: Slovakia
hu: Szlovákia

en: Slovenia
hu: Szlovénia

en: Slug
hu: Keresőbarát név

en: Slug “%s” is already in use. Change it, please.
hu: “%s” közvetlen link már használatban van. Kérlék válassz másikat.

en: Slug “%s” is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
hu: “%s” közvetlen link nem engedélyezett, mert egy fenntartott kifejezés. Kérlek válassz másikat.

en: Slug “%s” is too long (28 characters max). Shorten it, please.
hu: “%s” közvetlen link túl hosszú (max 28 karakter). Kérlek rövidítsd.

en: Sold
hu: Elfogyott

en: Sold Individually
hu: Egyenként árul

en: Solomon Islands
hu: Salamon-szigetek

en: Somalia
hu: Szomália

en: Sorry, &quot;%s&quot; cannot be purchased.
hu: Sajnáljuk, &quot;%s&quot; nem vásárolható.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
hu: Sajnáljuk, úgy tünik a "%s" kupon érvénytelen - ezt már el is távolítottuk a rendelésedből.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
hu: Sajnáljuk, úgy tünik a "%s" kupon nem a tiéd - ezt már el is távolítottuk a rendelésedből.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
hu: Sajnálom, de egyetlen termék sem felelt meg a kritériumnak. Kérlek, válassz egy másik kombinációt.

en: Sorry, there has been an error.
hu: Sajnáljuk, hiba történt.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
hu: Sajnálom, ez a kupon nem használható a kosarad tartalmánál.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
hu: Sajnálom, ez a kupon nem használható akciós termékeknél.

en: Sorry, this download has expired
hu: Sajnáljuk, ez a letöltés lejárt.

en: Sorry, we could not find that order id in our database.
hu: Sajnálom, nincs ilyen rendelési azonosító az adatbázisban.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
hu: Sajnájuk, de nincs elég "%s" készleten (%s van belőle). Kérlek módosítsd a kosarat és próbáld újra. Elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségért.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
hu: Sajnáljuk, elérted a letöltési limitet ennél a fájlnál.

en: Sorry, your session has expired.
hu: Sajnáljuk, de a munkamenet lejárt.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s">Return to homepage &rarr;</a>
hu: Sajnálom, a munkamenet lejárt. <a href="%s">Vissza a főoldalra &rarr;</a>

en: Sort Code
hu: Rövid kód

en: Sort Products
hu: Termékek rendezés

en: Sort by average rating
hu: Átlag értékelés szerint rendez

en: Sort by most recent
hu: Legutóbbi szerint rendez

en: Sort by newness
hu: Újdonság szerint rendez

en: Sort by popularity
hu: Népszerűség szerint rendez

en: Sort by price (asc)
hu: Ár szerint rendez (növekvő)

en: Sort by price (desc)
hu: Ár szerint rendez (csökkenő)

en: Sort by price: high to low
hu: Ár szerint rendez: magastól alacsonyig

en: Sort by price: low to high
hu: Ár szerint rendez: alacsonytól magasig

en: South Africa
hu: Dél-Afrika

en: South African rand
hu: dél-afrikai rand

en: South Australia
hu: Dél-Ausztrália

en: South Georgia/Sandwich Islands
hu: Dél-Georgia és Déli-Sandwich-szigetek

en: South Korea
hu: Dél-Korea

en: Spain
hu: Spanyolország

en: Specific Countries
hu: Egyes országok

en: Sri Lanka
hu: Srí Lanka

en: Standard
hu: Szabvány

en: State
hu: Állam

en: State / County
hu: Állam / Megye

en: State / county
hu: Állam / megye

en: State Code
hu: Megye kód

en: State&nbsp;Code
hu: Megye&nbsp;kód

en: State/County
hu: Állam/Megye

en: State/County or state code
hu: Állam/megye vagy megye kód

en: Status
hu: Státusz

en: Stock
hu: Készlet

en: Stock Actions
hu: Készlet művelet

en: Stock Display Format
hu: Készlet nézet forma

en: Stock Keeping Unit
hu: Készlet tartás egység

en: Stock Qty
hu: Készlet db

en: Stock Qty:
hu: Készlet Db:

en: Stock reports for low stock and out of stock items.
hu: Alacsony és elfogyott készlet tételek jelentése.

en: Stock status
hu: Készlet státusz

en: Store Notice
hu: Bolt közlemény

en: Store Notice Text
hu: Bolt közlemény szövege

en: Styles
hu: Stílusok

en: Styles and Scripts
hu: Stílusok és szkriptek

en: Subcategories
hu: Alkategóriák

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subject (downloadable)
hu: Tárgy (letölthető)

en: Submission method
hu: Beküldés módja

en: Submit Review
hu: Értékelés elküldése

en: Subtext
hu: Alszöveg

en: Subtotal
hu: Részösszeg

en: Subtotal:
hu: Részösszeg:

en: Sudan
hu: Szudán

en: Svalbard and Jan Mayen
hu: Svalbard- és Jan Mayen-szigetek

en: Swaziland
hu: Szváziföld

en: Sweden
hu: Svédország

en: Swedish Krona
hu: svéd korona

en: Swiss Franc
hu: svájci frank

en: Switzerland
hu: Svájc

en: Syria
hu: Szíria

en: System Status
hu: Rendszer státusz

en: Tags
hu: Címkék

en: Taiwan
hu: Tajvan

en: Taiwan New Dollars
hu: Tajvan új dollár

en: Tajikistan
hu: Tádzsikisztán

en: Tanzania
hu: Tanzánia

en: Tax
hu: Adó

en: Tax Class
hu: Adó osztály

en: Tax Name
hu: Adó név

en: Tax Options
hu: Adó beállítások

en: Tax Rate:
hu: Adó mérték:

en: Tax Rates
hu: Adókulcsok

en: Tax Rates for the "%s" Class
hu: Adókulcs a(z) "%s" osztálynak

en: Tax Rows
hu: Adó sorok

en: Tax Status
hu: Adó állapot

en: Tax Totals
hu: Adó összesen

en: Tax class
hu: Adó osztály

en: Tax class for the line item
hu: Adó osztály tételenként

en: Tax class:
hu: Adó osztály:

en: Tax&nbsp;Name
hu: Adó&nbsp;név

en: Taxable
hu: Adóköteles

en: Taxes by month
hu: Adók havonta

en: Telephone
hu: Telefon

en: Telephone:
hu: Telefon:

en: Template Overrides
hu: Sablon felülírások

en: Template file copied to theme.
hu: Sablonminta fájl másolva a sablonba.

en: Template file deleted from theme.
hu: Sablonminta fájl törölve a sablonból.

en: Templates
hu: Sablonok

en: Term ID
hu: Feltétel azon.

en: Term counts
hu: Feltételek számítása

en: Terms
hu: Feltételek

en: Terms Page ID
hu: Feltételek oldal azon.

en: Terms successfully recounted
hu: Feltételek sikeresen újraszámolva

en: Text
hu: Szöveg

en: Thai Baht
hu: thai baht

en: Thailand
hu: Thaiföld

en: Thank you for using WooCommerce :) Should you need help using or extending WooCommerce please <a href="%s">read the documentation</a>. For further assistance you can use the <a href="%s">community forum</a> or if you have access, <a href="%s">our support desk</a>.
hu: Köszönjük, hogy a WooCommerce-et használod. :) Ha segítségre van szükséged vagy a WooCommerce-et akarod jobban megismerni, akkor <a href="%s">olvasd el a dokumentációt</a>. További segítségért használd a <a href="%s">közösségi fórumot</a> vagy ha van hozzáférésed, a <a href="%s">felhasználói fórumot</a>.

en: Thank you for your order
hu: Köszönjük a rendelést

en: Thank you, we are now processing your order. Your order's details are below.
hu: Köszönöm, mi most feldolgozzuk a rendelésedet. Rendelésed részleteit lentebb találod.

en: Thank you. Your order has been received.
hu: Köszönöm. A rendelésed megérkezett.

en: Thanks
hu: Köszönöm

en: Thanks Page
hu: Köszönöm oldal

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
hu: Köszönjük, hogy létrehoztad a %s fiókot. A felhasználóneved <strong>%s</strong>.

en: Thanks, all done!
hu: Köszönöm, minden kész!

en: Thankyou
hu: Köszönöm

en: The CSV is invalid.
hu: A CSV érvénytelen.

en: The Mijireh access key for your store.
hu: A Mijireh hozzáférési kulcs a boltodhoz.

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
hu: Az háttérszín a WooCommerce email sablonban. Alapértelmezett <code>#f5f5f5</code>.

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
hu: Az alap szín a WooCommerce email sablonban. Alapértelmezett <code>#557da1</code>.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
hu: Az elvégzett módosítások elvesznek, ha elhagyod az oldalt.

en: The date this coupon will expire, <code>YYYY-MM-DD</code>.
hu: A kupon lejárati dátuma, <code>ÉÉÉÉ-HH-NN</code>.

en: The email address isn&#8217;t correct.
hu: Az e-mail cím nem helyes.

en: The file does not exist, please try again.
hu: A fájl nem létezik, próbáld újra.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
hu: Az alábbi címeket lehet használni a pénztár oldalon alapértelmezettként.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
hu: A következő opciók befolyásolják az árak megjelenítését az oldalon.

en: The following options affect the fields available on the edit product page.
hu: A következő opciók befolyásolják a mezőket, amik elérhetőek a termék szerkesztő oldalon.

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
hu: A következő opciók befolyásolják a feladó (e-mail cím és név) által használt WooCommerce emaileket.

en: The integration section contains options for third party services which integrate with WooCommerce.
hu: Az integráció részben tudsz third party szolgáltatást hozzákapcsolni a WooCommerce-hez.

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
hu: A főrész háttérszíne. Alapértelmezett <code>#505050</code>.

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
hu: A főrész szövegszíne. Alapértelmezett  <code>#505050</code>.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
hu: %s a minimális költés a kuponhoz.

en: The orders section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can view and manage customer orders.
hu: A megrendelések rész elérhető a bal oldali navigációs menüben. Itt megtekintheted és kezelheted a vevői megrendeléseket.

en: The reports section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can generate reports for sales and customers.
hu: A jelentések elérhetőek a bal oldali navigációs menüben. Itt tudsz generálni jelentéseket az értékesítésről és a vásárlókról.

en: The shipping title the customer sees
hu: A szállítási címet a vevő látja

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
hu: Ez a szöveg jelenik meg a WooCommerce email lábrészében.

en: Theme Integration Guide
hu: Sablon integrálás leírás

en: There are no notes for this order yet.
hu: Nincsenek megjegyzések a megrendeléshez.

en: There are no product orders yet.
hu: Jelenleg nincs rendelve termék.

en: There are no product reviews yet.
hu: Jelenleg nincs értékelés a termékről.

en: There are no reviews yet, would you like to <a href="#review_form" class="inline show_review_form">submit yours</a>?
hu: Még nem értékelte senki. Legyen tiéd az első, <a href="#review_form" class="inline show_review_form">küld el</a>!

en: There was an error calling %s
hu: %s nevű hiba történt.

en: There was an error calling %s::%s
hu: %s::%s hiba történt

en: These are countries that you are willing to ship to.
hu: Ezek az országok, ahova lehetséges a szállítás.

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
hu: Ez szabályozza, hogy jelenjenek meg a szállítási módszerek az oldalon.

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
hu: Ez szabályozza, hogy jelenjen meg a készlet az oldalon.

en: This controls the default sort order of the catalog.
hu: Ez vezérli az alapértelmezett rendezési sorrendet a katalógusban.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
hu: Ez vezérli a leírás, amelyet a felhasználó lát a pénztárnál.

en: This controls the position of the currency symbol.
hu: Ez szabályozza a pénznem szimbólum helyét.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
hu: Ez szabályozza a címet, ami a felhasználó lát a kasszánál.

en: This controls what unit you will define lengths in.
hu: Ez szabályozza milyen egységet fog meghatározni hosszúságban.

en: This controls what unit you will define weights in.
hu: Ez szabályozza milyen egységet fog meghatározni súlyban.

en: This coupon has expired.
hu: Ez a kupon már lejárt.

en: This email is already registered, please choose another one.
hu: Ez az email már regisztrálva van, kérlek válassz másikat.

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
hu: Ez a mező lehetővé teszi, hogy a minimális részösszeghez használd a szükséges kupont.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
hu: Ez egy demó bolt tesztelés céljából &mdash; nem lehet ténylegesen vásárolni.

en: This is not your download link.
hu: Ez nem a te letöltési linked.

en: This is the size used by the main image on the product page.
hu: Ez az a méret, ami általában használva van a fő képnél a termék oldalon.

en: This is the sum of the 'Cart Tax' and 'Shipping Tax' fields within your orders.
hu: Ez a 'Kosár adó' és a 'Szállítási adó' mezők összesítése a rendeléseken belül.

en: This is the sum of the 'Cart Tax' field within your orders.
hu: Ez a 'Kosár adó' mező összesítése a rendeléseken belül.

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
hu: Ez az 'Összes rendelés' mező összesítése a rendeléseken belül.

en: This is the sum of the 'Shipping Tax' field within your orders.
hu: Ez a 'Szállítási adó' mező összesítése a rendeléseken belül.

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
hu: Ez az 'Összes szállítás' mező összesítése a rendeléseken belül.

en: This is where important store page are defined. You can also set up other pages (such as a Terms page) here.
hu: Ez az, ahol a bolt oldal határozható meg. Képes vagy más oldalt is beállítani (például a Feltételek oldalt) itt.

en: This is where payment gateway options are defined, and individual payment gateways are set up.
hu: Ez az, ahol a fizetési módok megadhatók és az egyéni fizetési módok beállítatók.

en: This is where shipping options are defined, and shipping methods are set up.
hu: Ez az, ahol a szállítási lehetőségek megadhatók és a szállítási módok beállíthatók.

en: This is where store orders are stored.
hu: Ez az, ahol az áruházi rendelések tárolva vannak.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
hu: Ez az, ahol új kupont hozhatsz létre, hogy a vásárlók felhasználhassák az áruházadban.

en: This is where you can add new products to your store.
hu: Ez az, ahol új terméket adhatsz hozzá a boltodhoz.

en: This month's sales
hu: Ehavi eladások

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
hu: Ez beállítja az alap oldalt a boltodnál - ez az, ahol a termék archív lesz.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
hu: Ez beállítja a mértékegység elválasztót az ár megjelenítésnél.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
hu: Ez beállítja a tizedes pont helyét az áraknál.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
hu: Ez beállítja az ezres elválasztót az ár megjelenítésnél.

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
hu: Ez a méret van használva általában a képgalériánál a termék oldalon.

en: This size is usually used in product listings
hu: Ez a méret általában a termék listázásnál.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
hu: Ez a szöveg megjelenik a gombon, ami összekapcsolja a külső terméket.

en: This title to show on the shop base page. Leave blank to use the page title.
hu: Ez a cím jelenik meg a bolt alap oldalon. Hagyd üresen, ha az oldal címét akarod használni.

en: This tool will clear ALL expired transients from Wordpress.
hu: Ez az eszköz törli az ÖSSZES lejárt Wordpress tranzienst.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
hu: Ez az eszköz törli a termékek/bolt tranzienseket.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
hu: Ez az eszköz visszaállítja az admin, vásárló és bolt_nyilvántartás szabályokat alaphelyzetbe. Használd ezt, ha a felhasználók nem férnek hozzá minden WooCommerce admin oldalhoz.

en: This username is already registered, please choose another one.
hu: Ez a felhasználónév már regisztrálva van, kérlek válassz másikat.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
hu: Ez a felhasználónév érvénytelen, mert tiltott karaktereket tartalmaz. Kérlek válassz érvényes felhasználónevet.

en: Thousand Separator
hu: Ezer elválasztó

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Timor-Leste
hu: Kelet-Timor

en: Title
hu: Cím

en: Title:
hu: Cím:

en: To edit colours <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> and <code>woocommerce.css</code> need to be writable. See <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> for more information.
hu: A színek szerkesztéséhez a <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> és <code>woocommerce.css</code> fájloknak írhatónak kell lenniük. Lásd további információért a <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">Codex</a>-ben.

en: To reset your password, visit the following address:
hu: A jelszó törléséhez látogasd meg a következő címet:

en: To:
hu: Meddig:

en: Toggle tax rows
hu: Adó sorok elrejtése

en: Tokelau
hu: Tokelau-szigetek

en: Tools
hu: Eszközök

en: Top Rated Products
hu: Legjobb termékek

en: Top category
hu: Top kategória

en: Top coupon
hu: Top kupon

en: Top earners
hu: Top kereset

en: Top sellers
hu: Top termékek

en: Total
hu: Összesen

en: Total Product Taxes
hu: Összes termék adója

en: Total Sales
hu: Összes eladás

en: Total Shipping
hu: Összes szállítás

en: Total Shipping Taxes
hu: Összes szállítási adó

en: Total Taxes
hu: Összes adók

en: Total coupon discount
hu: Összes kupon kedvezmény

en: Total customer orders
hu: Összes vásárlói rendelés

en: Total customer sales
hu: Összes vásarlói eladás

en: Total customers
hu: Összes vásárló

en: Total guest orders
hu: Összes látogató rendelés

en: Total guest sales
hu: Összes látogató eladás

en: Total orders
hu: Összes rendelés

en: Total orders containing coupons
hu: Összes kupont tartalmazó rendelések

en: Total orders for year
hu: Összes éves rendelések

en: Total orders in range
hu: Összes rendelések a tartományban

en: Total product taxes for year
hu: Összes termék adója az évre

en: Total sales
hu: Összes eladás

en: Total sales for year
hu: Összes eladás az évben

en: Total sales in range
hu: Összes eladás a tartományban

en: Total sales minus shipping and tax.
hu: Összes eladás minusz szállítás és adó.

en: Total shipping costs
hu: Összes szállítási költségek

en: Total shipping tax for year
hu: Összes szállítási adó évente

en: Total tax for line items + fees.
hu: Összes adó a sor tételre + díjak.

en: Total taxes for year
hu: Összes adó az évre

en: Total:
hu: Összesen:

en: Totals
hu: Összesítés

en: Town / City
hu: Település / Város

en: Town / District
hu: Város / Régió

en: Track
hu: Követés

en: Tracking code
hu: Követő kód

en: Trailing Zeros
hu: Nullák megtartása

en: Trinidad and Tobago
hu: Trinidad és Tobago

en: Tunisia
hu: Tunézia

en: Turkey
hu: Törökország

en: Turkish Lira
hu: török ​​líra

en: Turkmenistan
hu: Türkmenisztán

en: Turks and Caicos Islands
hu: Turks- és Caicos-szigetek

en: Type
hu: Típus

en: US Dollars
hu: USA dollár

en: US Minor Outlying Islands
hu: Az Amerikai Egyesült Államok Külső Szigetei

en: Ukraine
hu: Ukrajna

en: Un-force HTTPS when leaving the checkout
hu: HTTPS titkosítás kikapcsolása pénztár elhagyásakor

en: Uncategorized
hu: Kategórizálatlan

en: Under the Hood
hu: A motorháztető alatt

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
hu: Egyedi keresőbarát név/referencia a tulajdonságnak; rövidebbnek kell lennie 28 karakternél.

en: United Arab Emirates
hu: Egyesült Arab Emírségek

en: United Kingdom
hu: Egyesült Királyság

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Unpublished
hu: Kiadatlan

en: Up-Sells
hu: Jobb ajánlatok

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
hu: A jobb ajánlatok olyan termékek, amelyek ajánlva vannak az aktuálisan megtekintett terméknél, például olyan termék, ami nyereségesebb vagy jobb minőségű vagy drágább.

en: Update
hu: Frissít

en: Update Cart
hu: Kosár frissítése

en: Update Product Category
hu: Termékkategória frissítése

en: Update Product Tag
hu: Termék címke frissítése

en: Update Shipping Class
hu: Szállítási osztály frissítése

en: Update Totals
hu: Összeg frissítése

en: Update country
hu: Ország frissítése

en: Update totals
hu: Összesítés frissítése

en: Upload
hu: Feltölt

en: Upload/Add image
hu: Feltölt/Új kép

en: Uploaded to this product
hu: Feltöltötte ezt a terméket

en: Usage / Limit
hu: Használt / Limit

en: Usage limit
hu: Használható limit

en: Use form submission method.
hu: Beküldő ürlap mód használata.

en: Use image
hu: Kép használata

en: Used 1 time | Used %d times
hu[0]: Használva %d alkalommal

en: Used for certain text and asides - breadcrumbs, small text etc.
hu: Használd az egyes szöveges és elkülönített részekért - breadcrumb, kis szöveg, stb.

en: Used for variations
hu: Használt variációk

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Username is required.
hu: A felhasználónév kötelező.

en: Username or email
hu: Felhasználónév vagy email

en: Username: %s
hu: Felhasználónév: %s

en: Uzbekistan
hu: Üzbegisztán

en: VAT
hu: ÁFA

en: Value
hu: Érték

en: Value(s)
hu: Érték(ek)

en: Variable
hu: Változó

en: Variable product
hu: Változó termék

en: Variation
hu: Variáció

en: Variation #%s of %s
hu: #%s változása: %s

en: Variation ID:
hu: Variáció azon.:

en: Variation price (required)
hu: Variáció ár (kötelező)

en: Variations
hu: Variációk

en: Variations for variable products are defined here.
hu: Változó termékek variációinak a meghatározása itt.

en: Vatican
hu: Vatikán

en: Very Poor
hu: Nagyon gyenge

en: Via
hu: &#8211;

en: View
hu: Megtekint

en: View %s
hu: %s mutat

en: View Cart &rarr;
hu: Kosár megtekintése &rarr;

en: View Coupon
hu: Kupon megtekintése

en: View Coupons
hu: Kuponok megtekintése

en: View Order
hu: Rendeléseim

en: View Order Page
hu: Rendeléseim megtekintése

en: View Product
hu: Termék megtekintése

en: View Tax Rates
hu: Adókulcsok megtekintése

en: View Variation
hu: Variáció megtekintése

en: View options
hu: Lehetőségek

en: View template
hu: Sablon megtekintése

en: Virtual
hu: Virtuális

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
hu: A virtuális termék nem kézzelfogható és nem szállítható.

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Visible on the product page
hu: Látható a termék oldalon

en: WC Database Version
hu: WC adatbázis verzió

en: WC Logging
hu: WC loggolás

en: WC Pages
hu: WC oldalak

en: WC Taxonomies
hu: WC taxonómiák

en: WC Transients
hu: WC tranziensek

en: WC Version
hu: WC verzió

en: WP Debug Mode
hu: WP hibakereső mód

en: WP Max Upload Size
hu: WP max feltöltés méret

en: WP Memory Limit
hu: WP memória limit

en: WP Remote Post
hu: WP távoli küldés

en: WP Version
hu: WP verzió

en: Wallis and Futuna
hu: Wallis és Futuna

en: Web Server Info
hu: Web szerver infó

en: Weight
hu: Súly

en: Weight Unit
hu: Súly egység

en: Weight in decimal form
hu: Súly szám formában

en: Welcome %s
hu: Üdvözlet %s

en: Welcome to WooCommerce
hu: Üdvözlet WooCommerce

en: Welcome to WooCommerce %s
hu: Üdvözlet WooCommerce %s

en: Welcome to {blogname}
hu: Üdvözlet {blogname}

en: Western Australia
hu: Nyugat-Ausztrália

en: Western Sahara
hu: Nyugat-Szahara

en: What's New
hu: Újdonságok

en: Width
hu: Szélesség

en: WooCommerce Best Sellers
hu: WooCommerce legjobban fogyó

en: WooCommerce Cart
hu: WooCommerce kosár

en: WooCommerce Docs
hu: WooCommerce Doksi

en: WooCommerce Featured Products
hu: WooCommerce kiemelt termékek

en: WooCommerce Layered Nav
hu: WooCommerce réteges navigáció

en: WooCommerce Layered Nav Filters
hu: WooCommerce réteges navigáció szűrők

en: WooCommerce Login
hu: WooCommerce bejelentkezés

en: WooCommerce On-sale
hu: WooCommerce akció

en: WooCommerce Price Filter
hu: WooCommerce ár filter

en: WooCommerce Product Categories
hu: WooCommerce termék kategóriák

en: WooCommerce Product Search
hu: WooCommerce termék keresés

en: WooCommerce Product Tags
hu: WooCommerce termék tag-ok

en: WooCommerce Random Products
hu: WooCommerce véletlenszerű termékek

en: WooCommerce Recent Orders
hu: WooCommerce legutóbbi rendelések

en: WooCommerce Recent Products
hu: WooCommerce friss termékek

en: WooCommerce Recent Reviews
hu: WooCommerce friss értékelések

en: WooCommerce Recently Viewed Products
hu: WooCommerce legutóbb megtekintett termékek

en: WooCommerce Right Now
hu: WooCommerce most

en: WooCommerce Settings
hu: WooCommerce beállítások

en: WooCommerce Status
hu: WooCommerce státusz

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
hu: WooCommerce adókulcsok (CSV)

en: WooCommerce Top Rated Products
hu: WooCommerce legjobb termékek

en: Worst category
hu: Legrosszabb kategória

en: Worst coupon
hu: Legrosszabb kupon

en: Y/m/d
hu: É/h/n

en: Y/m/d g:i:s A
hu: Y/m/d G:i:s

en: Year:
hu: Év:

en: Yemen
hu: Jemen

en: Yes
hu: Igen

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
hu: Igen, adóval adom meg az árat

en: You already have this item in your cart.
hu: Ez a tétel már a kosárban.

en: You are using <strong>WooCommerce %s</strong>.
hu: Te ezt használod: <strong>WooCommerce %s</strong>.

en: You can access your account area here: %s.
hu: Itt hozzáférhetsz a fiókod felületéhez: %s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
hu: Egyszerre csak 1 %s lehet a kosaradban.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
hu: Nem adhatod hozz a(z) &quot;%s&quot; terméket a kosárba, mert az elfogyott.

en: You have not set up this type of address yet.
hu: Még nem állítottál be ilyen típusú címet.

en: You have taken too long. Please go back and refresh the page.
hu: Letelt az időd. Kérlek menj vissza és frissítsd az oldalt.

en: You may also like&hellip;
hu: Tetszeni fog neked&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
hu: Lehet, hogy érdekel&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
hu: El kell fogadni az Általános Szerződési Feltételeket.

en: You must be logged in to checkout.
hu: Be kell jelentkezned a pénztárnál.

en: You must be logged in to download files.
hu: A fájl letöltéséhez be kell jelentkezned.

en: Your Review
hu: Értékelésed

en: Your account on {blogname}
hu: A {blogname} fiókod

en: Your cart is currently empty.
hu: A kosarad jelenleg üres.

en: Your comment is awaiting approval
hu: A megjegyzés jóváhagyásra vár

en: Your details
hu: Adataid

en: Your most used product tags in cloud format.
hu: A leggyakrabban használt termék tag-ek felhő formában.

en: Your order
hu: Rendelésed

en: Your order is complete
hu: Rendelésed teljesítve

en: Your order is complete - download your files
hu: A rendelésed teljesítve - töltsd le a fájlt

en: Your order was cancelled.
hu: Megrendelésedet törölték.

en: Your password has been reset.
hu: A jelszavad visszaállítva.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
hu: A szerveren a fsockopen vagy a cURL nem engedélyezett - PayPal IPN és más szkriptek, melyek kommunkimálnak más szerverekkel, nem fognak működni. Lépj kapcsolatba a tárhelyszolgáltatóval.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
hu: A szerveren a <a href="%s">SOAP kliens</a> osztály nincs engedélyezve - néhány mód kiegészítő, amit a SOAP használ nem megfelelően működik.

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
hu: A szerveren a cURL engedélyezett, a fsockopen nem.

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
hu: A szerveren a fsockopen és a cURL engedélyezett.

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
hu: A szerveren a fsockopen engedélyezett, a cURL nem.

en: Your server has the SOAP Client class enabled.
hu: A szerveren a SOAP kliens osztály engedélyezett.

en: Your settings have been saved.
hu: A beállításaid elmentve.

en: Your themes page background - used for tab active states
hu: A sablonod oldal háttere - használd a fület az aktív állapotért

en: Your {blogname} order from {order_date} is complete
hu: {blogname} rendelés {order_date}-kor teljesítve

en: Your {blogname} order from {order_date} is complete - download your files
hu: {blogname} rendelés {order_date}-kor teljesítve - töltsd le a fájlt

en: ZIP/Postcode
hu: Irányítószám

en: Zip
hu: Isz.

en: Zip/Post Codes
hu: Irányítószám

en: [%s with ID of %d]
hu: [%s azonosítóval %d]

en: [%s with SKU of %s]
hu: [%s CSZ-mal %s]

en: [Remove]
hu: [Eltávolít]

en: added %s ago
hu: %s telt el

en: ago
hu: óta

en: and was completed
hu: és teljesítve

[ctx: breadcrumb]
en: Home
hu: Főoldal

en: by
hu: készítő

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
hu: %1$s által

en: cancelled
hu: törölve

en: completed
hu: teljesítve

[ctx: default-slug]
en: product
hu: termek

[ctx: default-slug]
en: shop
hu: bolt

en: failed
hu: sikertelen

en: in
hu: hüvelyk

en: is a required field.
hu: mező kitöltése kötelező.

en: is low in stock.
hu: alacsony készleten.

en: is not a valid email address.
hu: nem érvényes email cím.

en: is not a valid number.
hu: nem érvényes szám.

en: is not valid. Please enter one of the following:
hu: nem érvényes. Kérlek az alábbiak közül adj meg egyet:

en: is out of stock.
hu: elfogyott.

en: item | items
hu[0]: tétel

en: items
hu: tétel

en: l jS \of F Y h:i:s A
hu: Y. F j., l, H:i:s

en: l jS \of F Y, h:ia
hu: Y. F j., l, H:i

en: lbs
hu: font

en: made by
hu: feladója

[ctx: min_price]
en: From:
hu: Mettől:

en: no
hu: nem

en: on-hold
hu: várakozik

en: out of 5
hu: az 5-ből

en: oz
hu: uncia

[ctx: page_slug]
en: cart
hu: kosar

[ctx: page_slug]
en: change-password
hu: jelszo-modositas

[ctx: page_slug]
en: checkout
hu: penztar

[ctx: page_slug]
en: edit-address
hu: cimem-szerkesztese

[ctx: page_slug]
en: logout
hu: kijelentkezes

[ctx: page_slug]
en: lost-password
hu: elfelejtett-jelszo

[ctx: page_slug]
en: my-account
hu: fiokom

[ctx: page_slug]
en: order-received
hu: rendeles-elfogadva

[ctx: page_slug]
en: pay
hu: fizetes

[ctx: page_slug]
en: shop
hu: bolt

[ctx: page_slug]
en: view-order
hu: rendeleseim

en: pay
hu: fizetés

en: pending
hu: függőben

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
hu: Apartman, lakosztály, stb. (opcionális)

[ctx: placeholder]
en: Buy product
hu: Termék vásárlás

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
hu: Mettől&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Never expire
hu: Soha nem jár le

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
hu: Megjegyzés a rendelésedhez, pl. speciális szállítási igény.

[ctx: placeholder]
en: Password
hu: Jelszó

[ctx: placeholder]
en: Street address
hu: Útca

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
hu: Meddig&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
hu: Korlátlan használat

[ctx: placeholder]
en: Username
hu: Felhasználónév

en: processing
hu: feldolgozás

en: refunded
hu: visszatérítve

en: required
hu: kötelező

[ctx: slug]
en: product
hu: termek

[ctx: slug]
en: product-category
hu: termek-kategoria

[ctx: slug]
en: product-tag
hu: termek-cimke

[ctx: slug]
en: uncategorized
hu: nem-kategorizalt

en: terms &amp; conditions
hu: feltételek &amp; kikötések

en: the
hu: a(z)

en: to
hu: a

en: to the
hu: az

en: variation added
hu: variáció hozzáadva

en: variations added
hu: variációk hozzáadva

en: verified owner
hu: ellenőrzött tulajdonos

en: version
hu: verzió

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN may not work with your server.
hu: wp_remote_post() sikertelen. PayPal IPN nem működik a szerveren.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider. Error:
hu: wp_remote_post() sikertelen. PayPal IPN nem fog működni a szerveren. Lépj kapcsolatba a tárhely szolgáltatóval. Hiba:

en: wp_remote_post() was successful - PayPal IPN is working.
hu: wp_remote_post() sikeres volt - PayPal IPN működik

en: yd
hu: yard

en: yes
hu: igen

en: — No Change —
hu: — Nincs változás —
