WooCommerce v2.0.8 - en to sk translation catalogue (1779 entries)

en:  (taxes estimated for %s)
sk: (odhadovanej dane na %s)

en:  ago
sk: pred

en: "From" Email Address
sk: "od" e-mailová adresa

en: "From" Name
sk: "od" meno

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d–%2$d of %3$d results
sk: zobraziť %1$d–%2$d of %3$d výsledky

en: %d Transients Rows Cleared
sk: %d prechodových riadkov zmazaných

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>
sk: %s - doporučujeme nastaviť veľkosť pamäte aspoň na 64MB - pozri: <a href="%s">zvýšenie limitu pamäte pridelenej pre PHP</a>

en: %s WooCommerce %s is more powerful, stable, and secure than ever before. We hope you enjoy it.
sk: %s WooCommerce %s je silnejší, stabilnejší a bezpečnejší než kedykoľvek predtým a dúfame, že sa vám bude páčiť

en: %s ago
sk: pred %s

en: %s in stock
sk: %s skladom

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
sk: %s kusov z %s bolo objednaných v objednávke #%s.

en: &larr; Return To Cart
sk: &larr; návrat do košíka

en: &larr; Return To Shop
sk: &larr; späť do obchodu

en: &nbsp;&ndash; Page %s
sk: &nbsp;&ndash; strana %s

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
sk: &nbsp;<small>%scez %s</small>

en: &quot; and &quot;
sk: &quot; a &quot;

en: &quot;%s&quot; was successfully added to your cart.
sk: &quot;%s&quot; bol úspešne pridaný do vášho košíka

en: (%s) is not a valid postcode/ZIP.
sk: (%s) nie je platné PSČ

en: (Copy)
sk: (kopírovať)

en: (Includes %s)
sk: (vrátane %s)

en: (Optional) Sets the <code>_setDomainName</code> variable. <a href="%s">See here for more information</a>.
sk: (voliteľné) nastaví <code>_setDomainName</code> premennú. <a href="%s">kliknite tu pre viac informácií</a>.

en: (backorders allowed)
sk: (povolené na objednávku)

en: (ex. VAT)
sk: (bez DPH)

en: (ex. tax)
sk: (bez dane)

en: (incl. VAT)
sk: (s DPH)

en: (incl. tax)
sk: (s daňou)

en: + Add Cost
sk: + pridať náklady

en: + Add tax row
sk: + pridať daňovú radu

en: 2 letter Country code
sk: 2-písmenný kód krajiny

en: <a href="%s" class="button">%s</a> You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
sk: <a href="%s" class="button">%s</a> nemôžete pridať také množstvo do košíka &mdash; máme %s na sklade a vy už máte %s vo svojom košíku

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
sk: <span class="meta-nav">&larr;</span> predchádzajúce

en: <strong class="red">Warning</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
sk: <strong class="red">Upozornenie</strong> tento nástroj vymaže dáta všetkých zákaznícky relácií z databázy, vrátane všetkých aktuálnych košíkov

en: <strong>Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
sk: <strong>Sú potrebné aktualizácie</strong> &#8211; potrebujete len aktualizovať inštaláciu na najnovšiu verziu

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You're almost ready to start selling :)
sk: <strong>Vitajte vo WooCommerce</strong> &#8211; Ste takmer pripravený predávať :)

en: <strong>Your theme does not declare WooCommerce support</strong> &#8211; if you encounter layout issues please read our integration guide or choose a WooCommerce theme :)
sk: <strong>Vaša téma nedeklaruje podporu WooCommerce</strong> &#8211; ak narazíte na problémy s layoutom, prečítajte si prosím Návod integrácie to témy, alebo si vyberte WooCommerce tému :)

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
sk: 2-miestny kód krajiny, napr. US, ponechajte prázdne, pokiaľ chcete použiť pre všetky

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
sk: 2-miestny kód štátu, napr. AL, ponechajte prázdne, pokiaľ chcete použiť pre všetky

en: A Search box for products only.
sk: vyhľadávacie pole len pre produkty

en: A list or dropdown of product categories.
sk: zoznam alebo rozbaľovacia ponuka kategórií produktov

en: A minimum order amount (defined below)
sk: minimálne objednané množstvo (definované nižšie)

en: A minimum order amount AND a coupon
sk: minimálne objednané množstvo A kupón

en: A minimum order amount OR a coupon
sk: minimálne objednané množstvo ALEBO kupón

en: A note has been added to your order
sk: k vašej objednávke bola pridaná poznámka

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
sk: Produkt musí byť v tejto kategórii, aby kupón zostal platný, alebo pre "Produktové zľavy", produkty v týchto kategóriách budú zlacnené.

en: A valid free shipping coupon
sk: platí kupón pre doručenie zdarma

en: AND
sk: A

en: Access Expires
sk: prístup vyprší

en: Access Key
sk: prístupový kľúč

en: Access Restriction
sk: obmedzenie prístupu

en: Account Details
sk: detaily účtu

en: Account Name
sk: názov účtu

en: Account Number
sk: číslo účtu

en: Account password
sk: heslo k účtu

en: Account username
sk: uživateľské meno účtu

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
sk: akcia sa nepodarila, prosím obnovte stránku a skúste to znova

en: Actions
sk: akcie

en: Active filters
sk: aktívne filtre

en: Add
sk: pridať

en: Add Attribute
sk: pridať vlastnosť

en: Add Coupon
sk: pridať kupón

en: Add Images to Product Gallery
sk: pridať obrázky do galérie produktu

en: Add New
sk: pridať nový

en: Add New Attribute
sk: pridať novú vlastnosť

en: Add New Coupon
sk: pridať nový kupón

en: Add New Order
sk: pridať novú objednávku

en: Add New Product
sk: pridať nový produkt

en: Add New Product Category
sk: pridať novú kategóriu produktov

en: Add New Product Tag
sk: pridať nový štítok produktu

en: Add New Shipping Class
sk: pridať novú doručovaciu triedu

en: Add New Variation
sk: pridať nový variant

en: Add Order
sk: pridať objednávku

en: Add Product
sk: pridať produkt

en: Add Review
sk: pridať recenziu

en: Add Variation
sk: pridať variant

en: Add Your Review
sk: pridať Vašu recenziu

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
sk: pridať vlastnú poznámku, alebo pridať poznámku pre zákazníka (užívateľ bude informovaný)

en: Add a review
sk: pridať recenziu

en: Add eCommerce tracking code to the thankyou page
sk: pridá eCommerce sledovací kód na stránky poďakovania

en: Add event tracking code for add to cart actions
sk: pridajte kód sledovania udalosti pre akcie pridania do košíka

en: Add fee
sk: pridať poplatok

en: Add item(s)
sk: pridať položku(y)

en: Add new
sk: pridať nový

en: Add note
sk: pridať poznámku

en: Add product gallery images
sk: pridať produktovú galériu obrázkov

en: Add to Cart
sk: pridať do košíka

en: Add to cart
sk: pridať do košíka

en: Add to gallery
sk: pridať do galérie

en: Add tracking code to your site's footer. You don't need to enable this if using a 3rd party analytics plugin.
sk: Pridajte štandardný sledovací kód do zápätia webu. Túto voľbu vypnite, pokiaľ používate plugin tretích strán.

en: Add&nbsp;meta
sk: pridať&nbsp;meta

en: Added &quot;%s&quot; to your cart.
sk: pridaný &quot;%s&quot; do vášho košíka

en: Additional Costs
sk: dodatočné náklady

en: Additional Information
sk: ďalšie informácie

en: Additional Rates
sk: dodatočné sadzby

en: Additional Tax Classes
sk: dodatočné daňové triedy

en: Additional costs can be added below - these will all be added to the per-order cost above.
sk: dodatočné náklady môžu byť pridané nižšie - toto bude pridané do nákladov na objednávku vyššie

en: Address
sk: adresa

en: Address 1
sk: adresa 1

en: Address 2
sk: adresa 2

en: Address changed successfully.
sk: adresa bola úspešne zmenená

en: Address override
sk: prepísať adresu

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
sk: kategórie

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
sk: kupóny

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
sk: objednávky

[ctx: Admin menu name]
en: Products
sk: produkty

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
sk: doručovacie triedy

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
sk: štítky

en: Advanced
sk: pokročilé

en: All
sk: všetko

en: All Countries
sk: všetky krajiny

en: All Product Categories
sk: všetky kategórie produktov

en: All Product Tags
sk: všetky štítky produktov

en: All Shipping Classes
sk: všetky doručovacie triedy

en: All allowed countries
sk: všetky povolené krajiny

en: All done!
sk: všetko je hotové!

en: Allow
sk: povoliť

en: Allow Backorders?
sk: povoliť nákup na objednávku?

en: Allow customers to repurchase orders from their account page
sk: povoliť zákazníkom opätovný nákup objednávok na stránke svojho účtu

en: Allow registration on the "My Account" page
sk: povoliť registráciu na stránke "môj účet"

en: Allow registration on the checkout page
sk: povoliť registráciu na stránke pokladne

en: Allow reviews.
sk: povoliť recenzie

en: Allow, but notify customer
sk: povoliť, ale informovať zákazníka

en: Allowed Countries
sk: povolené krajiny

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
sk: umožňuje platbu šekom

en: Allows payments by BACS (Bank Account Clearing System), more commonly known as direct bank/wire transfer.
sk: umožňuje bezhotovostnú platbu prevodom na bankový účet

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
sk: vždy zobraziť sklad, napr.: "12 skladom"

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
sk: účet s týmto užívateľským menom je už registrovaný, zvoľte si prosím iné

en: An account is already registered with your email address. Please login.
sk: účet je už registrovaný na vašu e-mailovú adresu, prosím prihláste sa

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
sk: Nástroj internetového obchodu, ktorý Vám pomôže predať čokoľvek!

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
sk: objednávka bola pre vás vytvorená %s. na zaplatenie tejto objednávky použite prosím nasledujúci odkaz: %s

en: Anti-spam field was filled in.
sk: anti-spamové pole bolo vyplnené

en: Any
sk: akýkoľvek

en: Any %s
sk: akýkoľvek %s

en: Any category
sk: akákoľvek kategória

en: Any class
sk: akákoľvek trieda

en: Any customer
sk: akýkoľvek zákazník

en: Apply
sk: použiť

en: Apply Coupon
sk: použiť kupón

en: Apply base tax rate
sk: aplikuje základnú sadzbu dane

en: Apply before tax
sk: použiť pred zdanením

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
sk: ste si stí, že chcete zmazať všetky varianty? (toto sa nedá vrátiť späť)

en: Are you sure you want to delete this attribute?
sk: ste si istí, že chcete odstrániť túto vlastnosť?

en: Are you sure you want to delete this template file?
sk: ste si istí, že chcete zmazať túto šablonu?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
sk: Ste si istí, že chcete prepojiť všechty varianty? Vytvorí sa tak nový variant pre každú možnú kombináciu vlastností variantov (max. 50 za behu)

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
sk: Ste si istí, že chcete odstrániť vybraté položky? Ak ste už raz znížili tieto položky na sklade, alebo táto objednávka bola predložená zákazníkovi, budete musieť ručne obnoviť položky zásob.

en: Are you sure you want to remove this variation?
sk: ste si istí, že chcete odstrániť tento variant?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
sk: ste si istí, že chcete zrušiť prístup pre toto sťahovanie?

en: Attribute:
sk: vlastnosť:

en: Attributes
sk: vlastnosti

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
sk: Vlastnosti umožňujú definovať ďalšie údaje o produkte, ako je například veľkosť či farba. Tieto vlastnosti môžete použiť v bočnom paneli pomocou widgetu "layered nav". Upozornenie: neskôr nie je možné premenovať vlastnosť.

en: Author:
sk: autor:

en: Availability
sk: dostupnosť

en: Available downloads
sk: k dispozícii na stiahnutie

en: Available on backorder
sk: dostupné na objednávku

en: Average
sk: priemerný

en: Average Rating
sk: priemerné hodnotenie

en: Average order items
sk: priemerný počet položiek objednávky

en: Average order items for year
sk: priemerná cena položky za rok

en: Average order items in range
sk: priemerná cena položiek v rozsahu

en: Average order total
sk: priemerná cena celkom

en: Average order total for year
sk: priemerná celková cena objednávky za rok

en: Average order total in range
sk: priemerná celková cena objednávky v rozsahu

en: Average orders per customer
sk: priemerný počet objednávok na zákazníka

en: Awaiting BACS payment
sk: čaká sa na platbu bankovým prevodom

en: Awaiting cheque payment
sk: čaká sa na platbu šekom

en: BACS Payment
sk: platba prevodem na účet

en: BIC (formerly Swift)
sk: BIC (predtým Swift)

en: Background Colour
sk: farba pozadia

en: Backordered
sk: na objednávku

en: Bacs
sk: prevodom

en: Bank Name
sk: názov banky

en: Base Colour
sk: základná farba

en: Base Location
sk: základná poloha

en: Be the first to review
sk: buďte prví, kto napíše recenziu

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
sk: pred pridaním varianty - pridajte a uložte nejaké vlastnosti v tabe <strong>vlastnosti</strong>

en: Best Sellers
sk: najpredávanejšie

en: Billing
sk: fakturácia

en: Billing &amp; Shipping
sk: fakturácia &amp; doručenie

en: Billing Address
sk: fakturačná adresa

en: Billing Details
sk: fakturačné údaje

en: Billing Email
sk: fakturačný e-mail

en: Billing address
sk: fakturačná adresa

en: Both
sk: obidve

en: Bulk edit:
sk: hromadné úpravy:

en: Button
sk: tlačítko

en: Button style
sk: štýl tlačítka

en: Button text
sk: text tlačítka

en: Buttons and tabs
sk: tlačítka a taby

en: Buy product
sk: kúpiť

en: Calc taxes
sk: výpočet dane

en: Calc totals
sk: celkový výpočet

en: Calculate Shipping
sk: vypočítať platbu za doručenie

en: Calculate Tax Based On:
sk: výpočet daň na základe:

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
sk: Spočítať daňové rady? Toto spočítá dane na základe krajiny zákazníka. pokiaľ nie je nastavená nastavená fakturácia/doručenie, bude použitá základná krajina obchodu.

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
sk: výpočet celkovej sumy na základe položiek objednávky, zľavy a doručenia?

en: Call to action buttons/price slider/layered nav UI
sk: výzva na akciu tlačítka /cenový posuvník/rozhranie vrstvenej navigácie

en: Can't access your account?
sk: nemôžete sa prihlásiť do vášho účtu?

en: Cancel
sk: zrušiť

en: Cancel order &amp; restore cart
sk: zrušiť objednávku &amp; vyprázdniť košík

en: Cancel schedule
sk: zrušiť plánovanie

en: Canton
sk: kantón

en: Capabilities
sk: možnosti

en: Cart
sk: košík

en: Cart % Discount
sk: zľava na nákup %

en: Cart Discount
sk: zľava na nákup

en: Cart Discount:
sk: zľava na nákup:

en: Cart Page
sk: stránka košíka

en: Cart Subtotal
sk: medzisúčet

en: Cart Subtotal:
sk: medzisúčet:

en: Cart Totals
sk: celkom k platbe

en: Cart updated.
sk: košík bol aktualizovaný

en: Cart, Checkout and Accounts
sk: košík, pokladňa a účty

en: Cash on Delivery
sk: platba na dobierku

en: Catalog
sk: katalóg

en: Catalog &amp; search
sk: katalóg &amp; hľadať

en: Catalog Images
sk: katalógové obrázky

en: Catalog Options
sk: voľby katalógu

en: Catalog visibility:
sk: viditeľnosť v katalógu:

en: Catalog/search
sk: katalóg/hľadanie

en: Categories
sk: kategórie

en: Category
sk: kategória

en: Category Order
sk: zoznam kategórií

en: Category sales average
sk: priemerná tržba kategórie

en: Category sales median
sk: stredná tržba kategórie

en: Change Password
sk: zmeniť heslo

en: Change Password Page
sk: zmeniť heslo stránky

en: Change to:
sk: zmeniť na:

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
sk: zaškrtnite toto políčko, ak kupón nie je možné použiť v spojení s inými kupónmi

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled with the "must use coupon" setting checked.
sk: zaškrtnite toto políčko, ak kupón poskytuje doručenie zdarma, <a href="%s">doručenie zdarma</ a> musí byť povolené "je nutné použiť kupón" s nastavením zaškrtnuté.

en: Check this box if the coupon should be applied before calculating cart tax.
sk: zaškrtnite toto políčko, ak by mal byť kupón aplikovaný pred výpočtom dane v košíku

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
sk: Zaškrtnite toto políčko, ak by sa kupón nemal vzťahovať na zľavnené položky. Kupóny na jednotlivé položky budú fungovať iba v prípade, že položka už nie je zľavnená. Kupóny na nákupný košík budú fungovať iba v prípade, že nie sú žiadne zľavnené výrobky v košíku.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
sk: preveriť váš e-mail na potvrdenie spojenia

en: Checkout
sk: pokladňa

en: Checkout &rarr;
sk: pokladňa &rarr;

en: Checkout &rarr; Pay
sk: do pokladne &rarr; zaplatiť

en: Checkout Page
sk: stránka pokladne

en: Cheque
sk: šek

en: Cheque Payment
sk: platba šekom

en: Choose a country&hellip;
sk: vyberte krajinu&hellip;

en: Choose a downloadable product&hellip;
sk: vyberte stiahnuteľný produkt&hellip;

en: Choose a file
sk: vybrať súbor

en: Choose a grouped product&hellip;
sk: vyberte zoskúpený produkt&hellip;

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
sk: Vyberte prioritu pre túto daňovú sadzbu. Iba 1 zodpovedajúca sadzba bude použitá za prioritu. Ak chcete definovať viac daňových sadzieb pre jednu oblasť, musíte špecifikovať prioritu pre každú sadzbu.

en: Choose an image
sk: vyberte obrázok

en: Choose an option
sk: vyberte možnosť

en: Choose countries&hellip;
sk: vyberte krajiny&hellip;

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
sk: Rozhodnite, či sa jedná o zloženú sadzbu. Zložené daňové sadzby sú aplikované nad inými daňovými sadzbami.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sk: zvoľte, či má byť táto daňová sadzba použitá taktiež na doručenie

en: Choose which format of email to send.
sk: vyberte, ktorý formát e-mailu odoslať

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
sk: Mestá pre toto pravidlo. Bodkočiarku (;) oddeľte viaceré hodnoty. Ponechajte prázdne, pokiaľ chcete použiť pre všetky mestá.

en: City
sk: mesto

en: Clear all sessions
sk: vymazať všetky relácie

en: Clear cart when logging out
sk: vyprázdniť košík po odhlásení

en: Clear expired transients
sk: vymazať vypršané prechody

en: Clear selection
sk: zrušiť výber

en: Clear transients
sk: vymazať prechody

en: Click here to enter your code
sk: kliknite tu pre zadanie kódu

en: Click here to login
sk: kliknite tu pre prihlásenie

en: Click here to reset your password
sk: kliknite tu pre obnovenie hesla

en: Click to toggle
sk: kliknite pre prepnutie

en: Close all
sk: zavrieť všetko

en: Code
sk: kód

en: Collect shipping address even when not required
sk: zhromažďovať adresy doručenia, aj keď nie sú vyžadované

en: Comma separate email addresses to restrict this coupon to specific billing and user emails.
sk: čiarka oddeľuje e-mailové adresy, aby vymedzila tento kupón pre konkrétnu fakturáciu a uživateľské e-maily

en: Company
sk: spoločnosť

en: Company Name
sk: názov spoločnosti

en: Complete
sk: dokončené

en: Completed
sk: dokončené

en: Completed Orders
sk: dokončené objednávky

en: Completed order
sk: dokončená objednávka

en: Compound
sk: zložená sadzba

en: Configure
sk: nastaviť

en: Configure&nbsp;terms
sk: nastavenie&nbsp;podmienok

en: Confirm password
sk: potvrdenie hesla

en: Content
sk: obsah

en: Continue Shopping &rarr;
sk: pokračovať v nákupe &rarr;

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sk: definuje, či je alebo nie je produkt uvedený na webe "skladom" alebo "nie je skladom"

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sk: skopírovať fakturačné údaje do doručovacích údajov? tým sa prepíšu aktuálne zadané doručovacie údaje

en: Copy file to theme
sk: kopírovať súbor do témy

en: Copy from billing
sk: kopírovať z fakturačnej

en: Copy to a new draft
sk: kopírovať do nového konceptu

en: Cost
sk: náklady

en: Cost Added...
sk: náklady pridané …

en: Cost excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50.
sk: náklady bez dane, zadajte čiastku, napr. 2.50

en: Cost per order
sk: náklady za objednávku

en: Cost, excluding tax.
sk: náklady bez DPH

en: Cost:
sk: poplatok:

en: Cost: %s
sk: náklady: %s

en: Costs
sk: náklady

en: Costs Added...
sk: náklady pridané …

en: Could not compile woocommerce.less:
sk: nemožno skompilovať woocommerce.less:

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
sk: Nemožno udeliť prístup - používateľ už môže mať oprávnenie pre tento súbor alebo fakturačný e-mail nie je nastavený. Uistite sa, že je nastavený fakturačný e-mail a aby bola objednávka uložená.

en: Could not write to template file.
sk: nemožno zapisovať do súboru šablóny

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
sk: nemožno zaregistrovať váš&hellip; prosím kontaktujte nás, ak budete mať aj naďalej problémy

en: Countries
sk: krajiny

en: Country
sk: krajina

en: Country Code
sk: kód krajiny

en: Country or state code
sk: kód krajiny/štátu

en: Country&nbsp;Code
sk: kód&nbsp;krajiny

en: County
sk: kraj

en: Coupon
sk: kupón

en: Coupon Data
sk: údaje kupónu

en: Coupon amount
sk: hodnota kupónu

en: Coupon code
sk: kód kupónu

en: Coupon code already applied!
sk: kód kupónu sa už použil !

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
sk: kupónový kód už existuje - zákazníci budú používať najnovší kupón s týmto kódom

en: Coupon code applied successfully.
sk: kód kupónu bol úspešne použitý

en: Coupon description
sk: popis kupónu

en: Coupon does not exist!
sk: kupón neexistuje!

en: Coupon draft updated.
sk: koncept kupónu aktualizovaný

en: Coupon is not valid.
sk: kupón je neplatný

en: Coupon restored to revision from %s
sk: kupón obnovený z revízie od %s

en: Coupon saved.
sk: kupón uložený

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sk: kupón naplánovaný na: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon submitted.
sk: kupón predložený

en: Coupon type
sk: typ kupónu

en: Coupon updated.
sk: kupón aktualizovaný

en: Coupon usage limit has been reached.
sk: limit použitia kupónu bol dosiahnutý

en: Coupon usage reports.
sk: správy o použítí kupónov

en: Coupons
sk: kupóny

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
sk: kupóny môžu byť aplikované z košíka a na stránke pokladne

en: Coupons can be managed from this section. Once added, customers will be able to enter coupon codes on the cart/checkout page. If a customer uses a coupon code they will be viewable when viewing orders.
sk: Kupóny môžu byť riadené z tejto sekcie. Po pridaní budú mať zákazníci možnosť zadať kupónový kód v košíku/pokladni. Pokiaľ zákazník použije kód ku kupónu, bude vidteľný pri sledovaní objednávok.

en: Create an account
sk: vytvoriť účet

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
sk: Vytvorte si účet zadaním nižšie uvedených údajov. Pokiaľ už ste už registrovaným zákazníkom, prihláste sa vašim uživateľským menom.

en: Create an account?
sk: vytvoriť účet?

en: Credit Card
sk: kreditná karta

en: Credits
sk: kredity

en: Cross-Sells
sk: doplnkový predaj

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
sk: doplnkový predaj - produkty, ktoré doporučujete v nákupnom košíku na základe aktuálneho produktu

en: Currency
sk: mena

en: Currency Position
sk: pozícia meny

en: Custom Base
sk: vlastná základňa

en: Custom field deleted.
sk: užívateľské pole odstránené

en: Custom field updated.
sk: užívateľské pole aktualizované

en: Custom ordering
sk: vlastné zoradenie

en: Custom ordering position.
sk: vlastné zoradenie pozície

en: Custom product attribute
sk: uživateľsky zadaná vlastnosť produktu

en: Customer
sk: zákazník

en: Customer Accounts
sk: účty zákazníkov

en: Customer Billing Address
sk: fakturačná adresa zákazníka

en: Customer IP:
sk: zákazník IP:

en: Customer Message
sk: správa pre zákazníka (upresňujúce pokyny)

en: Customer Note:
sk: poznámka zákazníka:

en: Customer Notes
sk: poznámky zákazníka

en: Customer Sessions
sk: zákaznícka relácia

en: Customer Shipping Address
sk: doručovacia adresa zákazníka

en: Customer billing address
sk: fakturačná adresa zákazníka

en: Customer details
sk: informácie o zákazníkovi

en: Customer emails
sk: e-maily zákazníka

en: Customer invoice
sk: faktúra zákazníka

en: Customer invoice emails can be sent to the user containing order info and payment links.
sk: e-mail s faktúrou môže byť zaslaný zákazníkovi vrátane informácie o objednávke a pokynu na zaplatenie

en: Customer new account emails are sent when a customer signs up via the checkout or My Account page.
sk: e-maily nového zákazníckeho účtu sú odosielané, ak sa zákazník zaregistruje cez stránku pokladne alebo môj účet

en: Customer note
sk: poznámky zákazníka

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
sk: e-maily s poznámkou zákazníka sú odosielané pri pridaní poznámky k objednávke

en: Customer reports, such as signups per day.
sk: zákaznícke správy, ako sú napríklad denné registrácie

en: Customer reset password emails are sent when a customer resets their password.
sk: e-mail o obnovení hesla je zaslaný zákazníkovi, ak zákazník obnoví svoje heslo.

en: Customer shipping address
sk: doručovacia adresa zákazníka

en: Customer's notes about the order
sk: poznámky zákazníka ku objednávke

en: Customer:
sk: zákazník:

en: Customers
sk: zákazníci

en: Customize Button
sk: prispôsobiť tlačítko

en: Date
sk: dátum

en: Date:
sk: dátum:

en: Debug Log
sk: protokol zoznamu chýb

en: Decimal Separator
sk: oddeľovač desiatok (desatinná čiarka)

en: Decrease by (fixed amount or %):
sk: zníženie o (pevná čiastka alebo %):

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
sk: zníženie bežnej ceny (pevná čiasta alebo %):

en: Default
sk: predvolený

en: Default Category Display
sk: predvolené zobrazenie kategórie

en: Default Customer Address:
sk: predvolená adresa zákazníka:

en: Default Product Sorting
sk: predvolené zoradenie produktov

en: Default selections:
sk: predvolené výbery:

en: Default sort order
sk: predvolené zoradenie

en: Default sorting
sk: východzie zoradenie

en: Default sorting (custom ordering + name)
sk: predvolené zoradenie (vlastné poradie + meno)

en: Defaults to <code>%s</code>
sk: predvolená hodnota je <code>%s</code>

en: Define tax rates for countries and states below. <a href="%s">See here</a> for available alpha-2 country codes.
sk: definovanie daňovej sadzby pre krajiny a štáty nižšie, <a href="%s">pozri tu</a> pre dostupné alpha-2 kódy krajín

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
sk: definujte viditeľnosť tohto produktu, produkt bude aj naďalej priamo dostupný

en: Delete
sk: vymazať

en: Delete Lines
sk: odstrániť riadky

en: Delete Permanently
sk: zmazať natrvalo

en: Delete all variations
sk: odstrániť všetky varianty

en: Delete image
sk: odstrániť obrázok

en: Delete note
sk: vymazať poznámku

en: Delete selected costs
sk: zmazať označené náklady

en: Delete template file
sk: zmazať súbor šablony

en: Delete the selected rates?
sk: zmazať vybraté sadzby?

en: Delimiter
sk: oddeľovač

en: Delivery Fee
sk: doručovací poplatok

en: Description
sk: popis

en: Determines how you select attributes for products. <strong>Text</strong> allows manual entry via the product page, whereas <strong>select</strong> attribute terms can be defined from this section. If you plan on using an attribute for variations use <strong>select</strong>.
sk: Určuje, ako si vybrať vlastnosti produktov. <strong>Text</strong> umožňuje ručné zadanie na stránke produktu, zatiaľ čo voľba <strong>vybrať</strong> vlastnosť - ponúkne voľby určené v tejto sekcii. Ak plánujete použiť vlastnosti pre varianty, použite voľbu <strong>vybrať</strong>.

en: Determines the sort order on the frontend for this attribute. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute
sk: Určuje poradie zoradenia na webe pre túto vlasnosť. Ak používate vlastné zoradenie, môžete pretiahnuť podmienky v tejto vlastnosti.

en: Dimensions
sk: rozmery

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
sk: rozmery (dĺžka&times;šírka&times;výška)

en: Dimensions Unit
sk: jednotky rozmerov

en: Direct Bank Transfer
sk: bankovým prevodom

en: Discount average
sk: priemerná zľava

en: Discount median
sk: stredná zľava

en: Discount type
sk: typ zľavy

en: Discounted %s
sk: so zľavou %s

en: Discounts
sk: zľavy

en: Discounts after tax - user defined.
sk: zľavy po zdanení - zadané užívateľom

en: Discounts before tax - calculated by comparing subtotals to totals.
sk: zľavy pred zdanením - vypočítané porovnaním medzisúčtov a celkových súčtov

en: Discounts by coupon
sk: zľavy podľa kupónu

en: Discounts used
sk: použité zľavy

en: Display Type:
sk: typ zobrazenia:

en: Display a list of featured products on your site.
sk: zobraziť zoznam špeciálnych ponúk na vašich stránkach

en: Display a list of random products on your site.
sk: zobraziť zoznam náhodných produktov na vašom webe

en: Display a list of recently viewed products.
sk: zobraziť zoznam naposledy prezeraných produktov

en: Display a list of top rated products on your site.
sk: zobraziť zoznam najlepšie hodnotených produktov na vašich stránkach

en: Display a list of your best selling products on your site.
sk: zobrazí zoznam najpredávanejších produktov na vašich stránkach

en: Display a list of your most recent products on your site.
sk: zobraziť zoznam najnovších produktov na vašich stránkach

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
sk: zobraziť zoznam vašich najnovších recenzií na vašich stránkach

en: Display a list of your on-sale products on your site.
sk: zobraziť zoznam výpredajových produktov na vašich stránkach

en: Display prices during cart/checkout:
sk: zobraziť ceny v košíku/pokladni

en: Display the user's Cart in the sidebar.
sk: zobraziť užívateľov košík v sidebare

en: Display type
sk: typ zobrazenia

en: Do not allow
sk: nepovoliť

en: Docs
sk: dokumenty

en: Documentation
sk: dokumentácia

en: Download %d:
sk: stiahnúť %d:

en: Download Expiry
sk: platnosť stiahnutia vyprší

en: Download Expiry:
sk: platnosť stiahnutia vyprší:

en: Download Limit
sk: limit počtu stiahnutí

en: Download Limit:
sk: limit počtu stiahnutí:

en: Download Permissions Granted
sk: stiahnuť udelené oprávnenia

en: Download System Report File
sk: stiahnuť súbor systémovej správy

en: Download file%s
sk: stiahnúť súbor%s

en: Download limit
sk: limit počtu stiahnutí

en: Download:
sk: stiahnuť:

en: Downloadable
sk: na stiahnutie

en: Downloadable Product Permissions
sk: oprávnenia produktu na stiahnutie

en: Downloadable Products
sk: produkty na stiahnutie

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
sk: produkty na stiahnutie poskytujú po nákupe prístup ku súboru

en: Downloads Remaining
sk: zostáva na stiahnutie

en: Downloads require login
sk: stiahnutie vyžaduje prihlásenie

en: Drag and drop methods to control their display order.
sk: uchopte a ťahajte spôsoby pre kontrolu ich poradia zobrazenia

en: Dropdown
sk: rozbaľovacia ponuka

en: Duplicate
sk: duplikovať

en: ERROR
sk: CHYBA

en: Earned
sk: zarobené

en: Edit
sk: upraviť

en: Edit Address
sk: upraviť adresu

en: Edit Address Page
sk: stránka úpravy adresy

en: Edit Attribute
sk: upraviť vlastnosť

en: Edit Class
sk: upraviť triedu

en: Edit Coupon
sk: upraviť kupón

en: Edit My Address
sk: upraviť moju adresu

en: Edit Order
sk: upraviť objednávku

en: Edit Product
sk: upraviť produkt

en: Edit Product Category
sk: upraviť kategóriu produktov

en: Edit Product Tag
sk: upraviť štítok produktu

en: Edit Shipping Class
sk: upraviť doručovaciu triedu

en: Edit Variation
sk: upraviť variant

en: Edit coupon
sk: upraviť kupón

en: Email
sk: e-mail

en: Email Address
sk: e-mailová adresa

en: Email Body Background Colour
sk: farba pozadia e-mailu

en: Email Body Text Colour
sk: farba textu e-mailu

en: Email Footer Text
sk: text e-mailu vo footeri

en: Email Heading
sk: nadpis e-mailu

en: Email Heading (downloadable)
sk: nadpis e-mailu (na stiahnutie)

en: Email Options
sk: nastavenie e-mailu

en: Email Sender Options
sk: nastavenie volieb odosielateľa e-mailu

en: Email Template
sk: šablona e-mailu

en: Email heading
sk: nadpis e-mailu

en: Email heading (paid)
sk: nadpis e-mailu (platený)

en: Email subject
sk: predmet e-mailu

en: Email subject (paid)
sk: predmet e-mailu (platený)

en: Email type
sk: typ e-mailu

en: Email you used during checkout.
sk: e-mail, ktorý ste použili pri platení

en: Email:
sk: e-mail:

en: Emails
sk: e-maily

en: Enable
sk: povoliť

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
sk: povoliť "address_override" aby sa zabránilo zmenám adresných informácií

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
sk: povoliť AJAX tlačítko pridať do košíka na stránkach

en: Enable Bank Transfer
sk: povoliť bankový prevod

en: Enable COD
sk: povoliť platbu na dobierku

en: Enable Cash on Delivery
sk: povoliť platbu na dobierku

en: Enable Cheque Payment
sk: povoliť platbu šekom

en: Enable Free Shipping
sk: povoliť doručenie zdarma

en: Enable Lightbox
sk: povoliť lightbox

en: Enable Mijireh Checkout
sk: povoliť pokladňu Mijireh

en: Enable PayPal sandbox
sk: povoliť PayPal sandbox (= testovací mód, simulácia platby)

en: Enable PayPal standard
sk: povoliť platbu pomocou PayPal standard

en: Enable Taxes
sk: povoliť dane

en: Enable WooCommerce CSS
sk: povoliť WooCommerce CSS

en: Enable customer note field on checkout
sk: povoliť pole pre poznámky zákazníka na stránke pokladne

en: Enable enhanced country select boxes
sk: povoliť výberové polia rozšírených krajín

en: Enable for shipping methods
sk: povoliť spôsoby doručenia

en: Enable free shipping
sk: povoliť doručenie zdarma

en: Enable guest checkout (no account required)
sk: povoliť pokladňu pro hostí (nie je vyžadovaný účet)

en: Enable local delivery
sk: povoliť miestne doručenie

en: Enable local pickup
sk: povoliť osobný odber

en: Enable logging
sk: povoliť záznam chýb

en: Enable low stock notifications
sk: povoliť upozornenia pri nízkom stave skladových zásob

en: Enable out of stock notifications
sk: povoliť upozornenia pri vyčerpaní skladových zásob

en: Enable ratings on reviews
sk: povoliť hodnotenie podľa recenzií

en: Enable reviews
sk: povoliť recenzie

en: Enable shipping
sk: povoliť doručenie

en: Enable site-wide store notice text
sk: povoliť na webe oznam o obchode

en: Enable stock management
sk: povoliť riadenie skladových zásob

en: Enable stock management at product level
sk: povoliť riadenie zásob na úrovni produktu

en: Enable taxes and tax calculations
sk: povoliť dane a daňové výpočty

en: Enable the <strong>SKU</strong> field for products
sk: povoliť <strong>SKU</strong> pole pre produkty

en: Enable the <strong>dimension</strong> fields for products (some shipping methods may require this)
sk: povoliť polia <strong>rozmery</strong> pre produkty (niektoré spôsoby doručenia to môžu vyžadovať)

en: Enable the <strong>weight</strong> field for products (some shipping methods may require this)
sk: povoliť pole <strong>hmotnosť</strong> pre produkty (niektoré spôsoby doručenia to môžu vyžadovať)

en: Enable the shipping calculator on the cart page
sk: povoliť kalkulátor ceny doručenia na stránke košíka

en: Enable the use of coupons
sk: povoliť použitie kupónov

en: Enable this email notification
sk: povoliť notifikáciu e-mailom

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
sk: povoľte túto možnosť, pokiaľ produkt nie je dodávaný alebo nemá žiadne náklady na doručenie

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
sk: povoľte túto možnosť, ak je prístup vzhľadom k súboru na prevzatie pri zakúpení produktu

en: Enable this option to feature this product.
sk: povoľuje zaradenie produktu do špeciálnej ponuky

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
sk: povoľte túto možnosť poskytnúť prístup k sťahovaniu, ak sú objednávky v stave "spracováva sa" skôr ako "dokončené"

en: Enable this option to show the ShareDaddy button on the product page.
sk: povoliť možnosť zobrazenia tlačítka ShareDaddy na stránke produktov

en: Enable this shipping method
sk: povoliť tento spôsob doručenia

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
sk: aktivácia tejto funkcie povolí iba jednu z tejto položky pre nákup v rámci jednej objednávky

en: Enable this to post order data to PayPal via a form instead of using a redirect/querystring.
sk: povoliť toto pre odoslanie dát objednávky na PayPal pomocou formulára namiesto použitia presmerovania/dopytového reťazca

en: Enable/Disable
sk: povoliť/zakázať

en: Enabled
sk: povolené

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
sk: zadajte kat. č. SKU produktu tohto variantu alebo ponechte prázdne a použije sa kat. č. SKU nadradeného produktu

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
sk: Zadajte URL adresu obrázku, ktorý chcete zobraziť v záhlaví e-mailu. Nahrajte svoj obázok pomocou <a href="%s">nahrávača médií</a>.

en: Enter a cost (excluding tax) per order, e.g. 5.00. Leave blank to disable.
sk: zadajte náklady za objednávku (bez dane), napr. 5.00, ponechajte prázdne pre vypnutie

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
sk: Zadajte vlastnú základňu na použitie. Základňa <strong>musí</strong> byť nastavená inak WordPress použije predvolené miesto.

en: Enter a minimum fee amount. Fee's less than this will be increased. Leave blank to disable.
sk: zadajte minimálnu výšku poplatku, menšia výška poplatku ako táto bude zvýšená, alebo ponechajte prázdne pre zrušenie tejto možonsti

en: Enter a name for the new attribute term:
sk: zadajte názov pre novú podmienku vlastnosti:

en: Enter a name for this tax rate.
sk: zadajte názov pre túto daňovú sadzbu

en: Enter a new password below.
sk: znovu zadajte nové heslo (nižšie)

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
sk: zadajte množstvo na riadenie zásob na úrovni variantu, alebo ponechajte prázdne pre použitie nastavenia nadradeného produktu

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
sk: zadajte sadzbu dane (v percentách) na 4 desatinné miesta

en: Enter a username or e-mail address.
sk: zadajte užívateľské meno alebo e-mailovú adresu

en: Enter a value
sk: zadajte hodnotu

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
sk: zadajte hmotnosť tohto variantu alebo ponechajte prázdne pre použitie hmotnosti nadradeného produktu

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
sk: zadajte ľubovoľnú poznámku na odoslanie zákazníkovi po nákupe

en: Enter one or more File Paths, one per line, to make this variation a downloadable product, or leave blank.
sk: zadajte jednu alebo viacej ciest k súboru (jednu cestu na riadok), to vytvorí z variantu stiahnuteľný produkt, alebo ponechajte prázdne

en: Enter price
sk: zadajte cenu

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
sk: Zadajte príjemcov (oddeľte čiarkou) pre tento e-mail. Predvolená hodnota je <code>%s</code>.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
sk: zadajte nejaký text alebo nejaké vlastnosti oddelené zvislou čiarou (|)

en: Enter the external URL to the product.
sk: zadajte externú URL adresu k produktu

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
sk: zadajte počet dní pred expiráciou možnosti sťahovania, alebo ponechajte prázdne

en: Enter your %1$sShareThis publisher ID%2$s to show social sharing buttons on product pages.
sk: Zadajte svoje %1$sShareThis publisher ID%2$s a objaví sa voľba Zdieľať na stránke produktu.

en: Environment
sk: prostredie

en: Error 404
sk: chyba 404 - nenájdené

en: Euros
sk: Euro

en: Exclude categories
sk: vylúčiť kategórie

en: Exclude products
sk: vylúčiť produkty

en: Exclude sale items
sk: vylúčiť predaj položiek

en: Excluding selected countries
sk: s výminkou vybratých krajín

en: Excluding tax
sk: bez DPH

en: Expand all
sk: rozbaliť všetko

en: Expired Transients
sk: vypršané prechody

en: Expiry date
sk: dátum expirácie

en: Export CSV
sk: export CSV

en: External/Affiliate
sk: externý/partnerský

en: External/Affiliate product
sk: externý/partnerský produkt

en: Featured
sk: špeciálna ponuka

en: Featured Product
sk: najlepší produkt

en: Featured Products
sk: špeciálna ponuka

en: Featured products
sk: odporúčané produkty

en: Fee Name
sk: názov poplatku

en: Fee Type
sk: typ poplatku

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%.
sk: poplatok bez dane, zadajte čiastku, napr. 2.50, alebo v percentách, napr. 5%.

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%. Leave blank to disable.
sk: poplatok bez dane, zadajte čiastku, napr. 2.50, alebo v percentách, napr. 5%, ponechajte prázdne pre vypnutie tejto možnosti

en: File %d
sk: súbor %d

en: File %d: %s
sk: súbor %d: %s

en: File Download Method
sk: spôsob stiahnutia súboru

en: File Path
sk: cesta k súboru

en: File not found
sk: súbor sa nenašiel

en: File paths (one per line)
sk: cesty k súborom (jedna na riadok)

en: File paths/URLs, one per line
sk: cesta k súboru (URL), jedna na riadok

en: File paths:
sk: cesta k súboru:

en: File was not found.
sk: súbor sa nenašiel

en: Filter
sk: filter

en: Filter by price
sk: filtrovať podľa ceny

en: First Name
sk: meno

en: First name
sk: meno

en: Fixed amount
sk: pevná čiastka

en: Fixed amount per product
sk: pevná čiastka za produkt

en: Flat Rate
sk: paušálna sadzba

en: Flat rates let you define a standard rate per item, or per order.
sk: paušálne sadzby umožňujú definovať základnú sadzbu za položku, alebo za objednávku

en: For more information:
sk: pre viac informácií:

en: For your reference, your order details are shown below.
sk: tu je zhrnutie Vašej objednávky pre Váš prehľad:

en: Force Downloads
sk: vynútiť sťahovania

en: Force SSL
sk: zapnúť SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (an SSL Certificate is required).
sk: zapnúť SSL (HTTPS) na stránke pokladne (je vyžadovaný SSL certifikát)

en: Force secure checkout
sk: zapnúť zabezpečenie pokladne

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
sk: Vynútenie sťahovania skryje URL adresy, ale sťahovanie veľkých súborov môže byť na niektorých serveroch problematické. Ak je podporované <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> použite toto nastavenie. (server vyžaduje PHP funkciu <code>mod_xsendfile</code>).

en: Found in your order confirmation email.
sk: nájdete v e-maile s potvrdením objednávky

en: Free
sk: zdarma

en: Free Shipping
sk: doručenie zdarma

en: Free Shipping Requires...
sk: doručenie zdarma vyžaduje …

en: Free!
sk: zdarma!

en: From:
sk: od:

en: Gateway
sk: brána

en: Gateway Disabled
sk: platobná brána zakázaná

en: Gateway ID
sk: ID brány

en: Gateway Testing
sk: testovanie brány

en: General
sk: všeobecné

en: General Details
sk: všeobecné údaje

en: General Options
sk: všeobecné možnosti

en: General settings such as your shop base, currency, and script/styling options which affect features used in your store.
sk: Základné nastavenia ako je prevádzka obchodu, mena, skriptovacie/CSS možnosti – ovplyvňujú funkcie použité v vašom obchode.

en: Get started with Mijireh Checkout
sk: začíname s pokladňou Mijireh

en: Give the customer instructions for paying via BACS, and let them know that their order won't be shipping until the money is received.
sk: zadajte zákazníkovi pokyny pre platbu prevodom a taktiež mu dajte vedieť, že tovar nebude expedovaný skôr, kým nepríde platba na váš účet

en: Go
sk: ísť

en: Go to homepage &rarr;
sk: prejsť na domovskú stránku &rarr;

en: Good
sk: dobrý

en: Google Analytics is a free service offered by Google that generates detailed statistics about the visitors to a website.
sk: Google Analytics je bezplatná služba ponúkaná spoločnosťou Google, ktorá vytvára detailné štatistiky o návštevníkov na internetových stránkach.

en: Grant Access
sk: udelenie prístupu

en: Grant access to downloadable products after payment
sk: udelenie prístupu ku sťahovateľným produktom po zaplatení

en: Greatest discount amount
sk: najvyššia výška zľavy

en: Grouped
sk: zoskúpenie

en: Grouped product
sk: zoskúpený produkt

en: Grouping
sk: zoskupovanie

en: Guest
sk: neregistrovaný (hosť)

en: HTML template
sk: HTML šablona

en: Handling Fee
sk: manipulačný poplatok

en: Hard Crop
sk: pevný orez

en: Have a coupon?
sk: máte kupón?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
sk: zákazníci majú platiť v hotovosti (alebo inými prostriedkami) pri doručení

en: Header Image
sk: obrázok hlavičky

en: Height
sk: výška

en: Hello, <strong>%s</strong>. From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">change your password</a>.
sk: Dobrý deň, <strong>%s</strong>. Z vášho účtu si na ploche môžete prezrieť posledné objednávky, upraviť si doručovaciu a fakturačnú adresu a taktiež <a href="%s">zmeniť heslo</a>.

en: Hello, a note has just been added to your order:
sk: Dobrý deň, do vašej objednávky bola pridaná poznámka:

en: Here you can customise the way WooCommerce emails appear.
sk: tu si môžete upraviť spôsob zobrazenia WooCommerce e-mailov

en: Here you can set up your store and customise it to fit your needs. The sections available from the settings page include:
sk: Tu si môžete nastaviť Váš obchod a prispôsobiť ho pre Vaše potreby. Sekcie k dispozícii zo stránky nastavenia obasahujú:

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
sk: nahrajte súbor CSV obsahujúci daňové sadzby pre import obsahu do vášho obchodu, vyberte .csv súbor, ktorý chcete nahrať, kliknite na tlačidlo "pridať súbor a import".

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
sk: Vaša posledná objednávka %s bola dokončená. Podrobnosti objednávky sú uvedené nižšie:

en: Hidden
sk: skrytý

en: Hide free products
sk: skryť produkty zdarma

en: Hide if cart is empty
sk: skryť v prípade, ak je košík prázdny

en: Hide out of stock items from the catalog
sk: skryť položky v katalógu, ktoré nie sú na sklade

en: Hide shipping costs until an address is entered
sk: skryť doručovacie náklady, pokiaľ nebude vložená adresa

en: Hide template
sk: skryť šablonu

en: Hide this notice
sk: skryť toto oznámenie

en: Highlight
sk: zvýraznenie

en: Hold Stock (minutes)
sk: držanie zásob (v minútach)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
sk: Držanie zásob (pre nevyplatené objednávky) pre X minút, keď je tento limit dosiahnutý, čakajúca objednávka bude zrušená. Ponechajte prázdne pre zakázanie tejto funkcie.

en: Home URL
sk: URL úvodnej stránky

en: How many times this coupon can be used before it is void.
sk: koľkokrát možno použiť tento kupón predtým, než bude neplatný

en: How to calculate delivery charges
sk: ako vypočítať poplatky za doručenie

en: I have read and accept the
sk: prečítal som si a súhlasím s

en: IPN payment completed
sk: IPN platba dokončená

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
sk: Ak je dobierka k dispozícii len pre niektoré spôsoby, nastavte ich tu. Ponechajte prázdne pre aktiváciu pre všetky spôsoby.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed for this product and variations. If enabled, stock quantity can go below 0.
sk: Pokiaľ riadite skladové zásoby toto ovláda či povoliť nevybavené objednávky pre tento produkt a varianty. Ak je povolené, môže množstvo skladových zásob klesnúť pod 0.

en: If this differs from the email entered above, input your main receiver email for your PayPal account. This is used to validate IPN requests.
sk: ak sa líši od zadaného e-mailu vyššie, vstúpi váš hlavný prijímateľ e-mailu e-mail pre váš PayPal účet - toto sa používa na overenie požiadaviek IPN.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
sk: Ak to bola chyba, jednoducho ignorujte tento e-mail a nič sa nestane.

en: If you are having problems, or to assist us with support, please check the status page to identify any problems with your configuration:
sk: Pokiaľ ma'te problémy, alebo nám chcete pomôcť s podporou, skontrolujte prosím stav stránky pre identifikáciu problémov s konfiguráciou:

en: If you come across a bug, or wish to contribute to the project you can also <a href="%s">get involved on GitHub</a>.
sk: pokiaľ narazíte na chybu, alebo chcete prispieť ku projektu, môžete sa pripojiť na <a href="%s">GitHub</a>

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
sk: pokiaľ máte nastavenú stránku s "Obchodnými podmienkami", zákazník bude vyzvaný pri prechode do pokladne, aby s nimi súhlasil

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
sk: Ak ste u nás nakupovali skôr, prosím, zadajte svoje údaje do polí nižšie. Ak ste nový zákazník, prosím prejdite do sekcie fakturácia &amp; doprava.

en: If you require assistance or wish to make alternate arrangements please contact us.
sk: Ak potrebujete našu pomoc, alebo si želáte dohodnúť sa na inom postupe, neváhajte nás kontaktovať.

en: Image
sk: obrázok

en: Image Options
sk: nastavenia obrázkov

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
sk: import <strong>daňových sadzieb</strong> do vášho obchodu cez CSV súbor

en: Import CSV
sk: import CSV

en: Import Tax Rates
sk: importovať daňové sadzby

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates and skipped <strong>%s</strong>.
sk: Import dokončený - importované <strong>%s</strong> daňové sadzby a preskočené <strong>%s</strong>.

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
sk: aby <strong>database caching</strong> pracoval s WooCommerce, musíte pridať <code>_wc_session_</code> do "Ignored Query Strings" voľby v W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.

en: In stock
sk: skladom

en: In stock?
sk: skladom?

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images and the add review form will open in a lightbox.
sk: použiť WooCommerce's lightbox na produktové galérie obrázkov a formulára pre pridanie recenzie

en: Including tax
sk: vrátane DPH

en: Increase Line Stock
sk: zvýšenie zásob

en: Increase by (fixed amount or %):
sk: zvýšenie o (pevná čiastka alebo %):

en: Increase your social media exposure by 10 percent! ShareYourCart helps you get more customers by motivating satisfied customers to talk with their friends about your products. For help with ShareYourCart view the <a href="http://docs.woothemes.com/document/shareyourcart/" target="__blank">documentation</a>.
sk: Zvýšte expozíciu na sociálnych stránkach o 10 percent! ShareYourCart vám pomôže získať viac zákazníkov motiváciou spokojných zákazníkov, hovoriť so svojimi priateľmi o vašich produktoch. Pre pomoc s ShareYourCart kliknite na: <a href="http://docs.woothemes.com/document/shareyourcart/" target="__blank">documentation</a>.

en: Individual use
sk: individuálne použitie

en: Insert Shortcode
sk: vložiť shortcode

en: Insert file URL
sk: vložiť URL cestu k súboru

en: Insert into product
sk: vložiť do produktu

en: Insert row
sk: vložiť riadok

en: Install WooCommerce Pages
sk: inštalovať stránky Woocommerce

en: Installed Plugins
sk: inštalované pluginy

en: Installed payment gateways are displayed below. Drag and drop payment gateways to control their display order on the checkout.
sk: Nainštalované platobné spôsoby sú zobrazené nižšie. Pretiahnutím platobnej brány ovládate ich poradie zobrazenia na stránke pokladne.

en: Instructions
sk: pokyny

en: Instructions that will be added to the thank you page.
sk: pokyny, ktoré budú pridané do stránky poďakovania

en: Integration
sk: integrácia

en: International Delivery
sk: medzinárodné doručenie

en: International delivery based on flat rate shipping.
sk: medzinárodné doručenie na základe paušálneho doručenia

en: Invalid download.
sk: neplatné stiahnutie

en: Invalid email address.
sk: neplatná e-mailová adresa

en: Invalid email/username.
sk: neplatný e-mail alebo uživatelské meno

en: Invalid key
sk: neplatný kľúč

en: Invalid order.
sk: neplatná objednávka

en: Invalid payment method.
sk: neplatný spôsob platby

en: Invalid shipping method.
sk: neplatný spôsob doručenia

en: Invalid username or e-mail.
sk: neplatné uživatelské meno alebo e-mail

en: Inventory
sk: sklad

en: Inventory Options
sk: nastavenie skladu

en: Invoice Prefix
sk: prefix faktúry

en: Invoice for order {order_number}
sk: faktúra na objednávku {order_number}

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
sk: faktúra na objednávku {order_number} z {order_date}

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
sk: dôrazne odporúčame zálohovať databázu pred pokračovaním - ste si istí, že chcete spustiť aktualizáciu teraz?

en: Item
sk: položka

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
sk: položka %s na sklade sa zvýšila z %s na %s

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
sk: zásoby položky č. %s klesli z  %s na %s.

en: Join for free
sk: registrácia zadarmo

en: L/W/H
sk: d/š/v

en: Label:
sk: označenie:

en: Last Name
sk: priezvisko

en: Last name
sk: priezvisko

en: Last warning, are you sure?
sk: posledné varovanie - ste si naozaj istý?

en: Learn more
sk: dozvedieť sa viac

en: Learn more about WooCommerce and Mijireh
sk: dozvedieť sa viac o Woocommerce a Mijireh

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
sk: ponechajte prázde pre neobmedzené opätovné sťahovanie

en: Left
sk: vľavo

en: Left (with space)
sk: vľavo (s medzerou)

en: Length
sk: dĺžka

en: Let the customer know the payee and where they should be sending the cheque to and that their order won't be shipping until you receive it.
sk: zákazníkovi oznámiť príjemcu a kam má poslať šek, objednávka nebude doručená, pokiaľ neprebehne platba

en: Line subtotals are before pre-tax discounts, totals are after.
sk: riadok medzisúčtu je pred daňovou zľavou, cena celkový súčet po daňovej zľave

en: Link all variations
sk: spojiť všetky varianty

en: Linked Products
sk: spojené produkty

en: List
sk: zoznam

en: List additonal tax classes below (1 per line). This is in addition to the default <code>Standard Rate</code>. Tax classes can be assigned to products.
sk: Zoznam dodatočných daňových tried - nižšie (jedna na riadok). Toto je navyše k východiskovej <code>štandardnej sadzbe</ code>. Daňové triedy môžu byť zaradené do produktov.

en: Load billing address
sk: načítať fakturačnú adresu

en: Load shipping address
sk: načítať adresu doručenia

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
sk: načítať fakturačné údaje zákazníka? tým sa prepíšu aktuálne zadané fakturačné údaje

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sk: načítať doručovacie údaje zákazníka? tým sa prepíšu aktuálne zadané doručovacie údaje

en: Local Delivery
sk: miestne doručenie

en: Local Pickup
sk: osobný odber

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
sk: miestne doručenie je jednoduchý spôsob doručovania objednávok do miesta

en: Local pickup is a simple method which allows the customer to pick up their order themselves.
sk: osobný odber je jednoduchá metóda, ktorá umožňuje zákazníkovi vyzdvihnúť si svoju objednávku

en: Localisation
sk: lokalizácia

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>woocommerce/logs/paypal-%s.txt</code>
sk: zaznamenať konania PayPal, napríklad IPN požiadavky, v <code>woocommerce/logs/paypal-%s.txt</code>

en: Log directory (<code>woocommerce/logs/</code>) is not writable. Logging will not be possible.
sk: Log adresár (<code>woocommerce/logs/</code>) nie je zapisovateľný. Nebude možné protokolovať.

en: Log directory is writable.
sk: Log adresár je zapisovateľný

en: Log in
sk: prihlásiť sa

en: Log into your google analytics account to find your ID. e.g. <code>UA-XXXXX-X</code>
sk: Prihláste sa ku svojemu účtu Google Analytics, kde zistíte svoje ID (napr. <code>UA-XXXXX-X</code>).

en: Login
sk: prihlásenie

en: Login &rarr;
sk: prihlásenie &rarr;

en: Logout
sk: odhlásiť sa

en: Logout Page
sk: stránka odhlásenia

en: Lost Password
sk: zabudnuté heslo

en: Lost Password Page
sk: stránka zabudnutého hesla

en: Lost Password?
sk: zabudli ste heslo?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
sk: Zabudli ste heslo? Zadajte prosím svoje užívateľské meno alebo e-mailovú adresu. Dostanete odkaz na vytvorenie nového hesla e-mailom.

en: Low Stock Threshold
sk: prah nízkeho stavu zásob

en: Low stock
sk: nízký stav skladu

en: LxWxH in decimal form
sk: DxŠxV v desatinnom tvare

en: Make a duplicate from this product
sk: vytvoriť kópiu z tohto produktu

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order wont be shipped until the funds have cleared in our account.
sk: Vykonajte platbu priamo na náš bankový účet. Prosím použite číslo objednávky ako variabilný symbol. Bez uvedenia čísla objednávky nebudeme môcť vašu platbu rozpoznať.

en: Manage Stock
sk: spravovanie skladu

en: Manage stock?
sk: spravovať sklad?

en: Mark completed
sk: označenie je dokončené

en: Mark processing
sk: označenie sa spracováva

en: Marked out of stock
sk: označený ako vypredaný

en: Max
sk: max

en: Max price
sk: maximálna cena

en: Menu order
sk: menu objednávok

en: Method ID
sk: ID spôsobu

en: Method Title
sk: názov metódy

en: Method availability
sk: dostupnosť metódy

en: Method:
sk: spôsob:

en: Mijireh Checkout
sk: pokladňa Mijireh

en: Mijireh error:
sk: Mijireh chyba:

en: Min
sk: min

en: Min price
sk: minimálna cena

en: Minimum Handling Fee
sk: minimálny manipulačný poplatok

en: Minimum Order Amount
sk: minimálne objednané množstvo

en: Minimum amount
sk: minimálne množstvo

en: Month
sk: mesiac

en: Monthly Sales
sk: mesačné tržby

en: Monthly discounts by coupon
sk: mesačné zľavy podľa kupónu

en: Monthly sales by category
sk: mesačná tržba podľa kategórie

en: Monthly sales for year
sk: mesačné tržby za rok

en: More functionality and gateway options available via <a href="%s" target="_blank">WC official extensions</a>.
sk: ďalšie funkcie a možnosti sú dostupné na <a href="%s" target="_blank">WC official extensions</a>

en: Most popular coupons
sk: najobľúbenejšie kupóny

en: Move to Trash
sk: presunúť do koša

en: Municipality
sk: obec

en: My Account
sk: môj účet

en: My Account &rarr;
sk: môj účet &rarr;

en: My Account Page
sk: stránka môj účet

en: My Address
sk: moja adresa

en: My Addresses
sk: moje adresy

en: MySQL Version
sk: MySQL verzia

en: Name
sk: meno

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
sk: názov pre vlastnosť (viditeľná na webe)

en: Net profit
sk: čistý zisk

en: Never
sk: nikdy

en: Never show stock amount
sk: nikdy nezobrazovať stav skladu

en: New
sk: nový

en: New Coupon
sk: nový kupón

en: New Order
sk: nová objednávka

en: New Product
sk: nový produkt

en: New Product Category Name
sk: názov novej kategórie produktov

en: New Product Panel
sk: nový produktový panel

en: New Product Tag Name
sk: názov nového štítku produktu

en: New Products
sk: nové produkty

en: New Shipping Class Name
sk: názov doručovacej triedy

en: New Variation
sk: nový variant

en: New account
sk: nový účet

en: New customer order
sk: nová objednávka

en: New order
sk: nová objednávka

en: New order emails are sent when an order is received/paid by a customer.
sk: e-maily o novej objednávke sú zaslané pri prijatí / zaplatení zákazníkom

en: New password
sk: nové heslo

en: New products
sk: nové produkty

en: New products added to %s
sk: nové produkty pridané do %s

en: New products tagged %s
sk: nové produkty so štítkom %s

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk: ďalšie <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: No
sk: nie

en: No Coupons found
sk: nenašli sa žiadne kupóny

en: No Coupons found in trash
sk: v koši sa nenašli žiadne kupóny

en: No Orders found
sk: nenašli sa žiadne objednávky

en: No Orders found in trash
sk: v koši sa nenašli žiadne objednávky

en: No Products found
sk: neboli nájdené žiadne produkty

en: No Products found in trash
sk: žiadne produkty v koši

en: No Variations found
sk: neboli nájdené žiadne varianty

en: No Variations found in trash
sk: žiadne varianty v koši

en: No address
sk: žiadna adresa

en: No attributes currently exist.
sk: žiadne vlastnosti momentálne neexistujú

en: No billing address set.
sk: nebola nastavená žiadna fakturačná adresa

en: No categories
sk: žiadna kategória

en: No core overrides present in theme.
sk: žiadne jadro na prepísanie nie je prítomné v téme

en: No coupons found
sk: žiadne kupóny

en: No customer selected
sk: nie je vybratý žiadny zákazník

en: No default
sk: žiadna predvolená

en: No file defined
sk: nebol určený žiadny súbor

en: No minimum
sk: žiadne minimum

en: No product categories exist.
sk: neexistujú žiadne kategórie produktov

en: No product to duplicate has been supplied!
sk: žiadny produkt na duplikovanie nebol dodaný

en: No products are low in stock.
sk: žiadny produkt nemá nízký stav na sklade

en: No products are out in stock.
sk: žiadne produkty nie sú skladom

en: No products found which match your selection.
sk: žiadny tovar, ktorý by vyhovoval vášmu výberu, sa nanašiel

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
sk: žiadny produkt nemá zvýšenie zásob - nemusí mať povolené riadenie skladu

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
sk: žiadny produkt nemá zníženie zásob - nemusí mať povolené riadenie skladu

en: No products in the cart.
sk: žiadne produkty v košíku

en: No row(s) selected
sk: žiadny vybratý riadok (riadky)

en: No sales :(
sk: žiadne tržby :(

en: No shipping address set.
sk: nebola nastavená žiadna adresa doručenia

en: No shipping class
sk: žiadna doručovacia trieda

en: No shipping methods were found; please recalculate your shipping and enter your state/county and zip/postcode to ensure there are no other available methods for your location.
sk: Neboli nájdené žiadne možnosti doručenia. Prosím, prepočítajte náklady na doručenie pri zadaní vašej krajiny a PSČ, aby ste se uistili, že neexistujú žiadne dostupné spôsoby doručenia do vašej lokality.

en: No variations added
sk: neboli pridané varianty

en: No, I will enter prices exclusive of tax
sk: nie, budem zadávať ceny bez DPH

en: None
sk: žiadny

en: Not that bad
sk: nie tak zlý

en: Note
sk: poznámka

en: Note added to your {blogname} order from {order_date}
sk: poznámka pridaná do vášho {blogname} objednávka z {order_date}

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
sk: poznámka: oprávnenie pre objednanie položiek bude automaticky udelené, ak sa stav objednávky zmení na: spracováva sa / dokončený

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
sk: poznáma: doprava a dane sa dopočítavajú%s a budú aktualizované na základe vašich fakturačných a doručovacích údajov

en: Note: The shop page has children - child pages will not work if you enable this option.
sk: poznámka: stránky obchodu majú \"children\", ktoré nebudú fungovať, pokiaľ povolíte túto možnosť

en: Note: if you edit quantities or remove items from the order you will need to manually update stock levels.
sk: poznámka: ak upravíte množstvo alebo odstránite položky z objednávky, budete musieť ručne aktualizovať skladové zásoby

en: Notification Recipient
sk: príjemca upozornení

en: Notifications
sk: upozornenia

en: Number of Decimals
sk: počet desatinných miest

en: Number of products to show:
sk: počet produktov na zobrazenie:

en: Number of sales
sk: počet predajov

en: OR
sk: ALEBO

en: OR enter path to file:
sk: ALEBO zadajte cestu k súboru:

en: Official Extensions
sk: oficiálne rozšírenia

en: Official Themes
sk: oficiálne témy

en: On Sale
sk: výpredaj

en: On-Hold
sk: pozastavené

en: Only %s left in stock
sk: len %s na sklade

en: Only ship to the users billing address
sk: doručovať len na fakturačnú adresu zákazníka

en: Only show children for the current category
sk: zobraziť len \"children\" pre aktuálnu kategóriu

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
sk: zobraziť sklad len pri malom množstve, napr.: "len 2 skladom" namiesto "skladom"

en: Option Name | Additional Cost | Per Cost Type (order, class, or item)
sk: voliteľné meno | dodatočné náklady | náklady za typ (objednávka, trieda alebo položka)

en: Optional
sk: voliteľné

en: Optional extra shipping options with additional costs (one per line): Option Name | Additional Cost | Per Cost Type (order, class, or item) Example: <code>Priority Mail | 6.95 | order</code>.
sk: Voliteľné extra voľby doručenia s dodatočnými nákladmi (jedna na riadok): voliteľné meno | dodatočné náklady | náklady za typ (objednávka, trieda alebo položka) Príklad: <code>dôležitá pošta | 6.95 | objednávka</code>.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
sk: pri nevyhnutnosti kontrolovať, aké daňové triedy sú aplikované na doručenie, alebo ponechať tak - doručovacia daň na základe produktov v košíku

en: Optionally enter a description for this coupon for your reference.
sk: voliteľne zadajte popis pre tento kupón pre váš odkaz

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
sk: Voliteľne zadajte názov štýlu stránky, ktorú chcete použiť. Tie sú definované v rámci vášho PayPal účtu.

en: Optionally enter your bank details below for customers to pay into.
sk: pre platby zákazníkov volitelne zadajte nižšie svoje bankové údaje

en: Options concerning stock and stock notices.
sk: voľby, týkajúce sa skladu a skladových upozornení

en: Options concerning tax, including international and local tax rates.
sk: voľby, týkajúce sa daní, vrátane medzinárodných a miestnych daňových sadzieb

en: Options for how things like price, images and weights appear in your product catalog.
sk: voľby, ako sa zobrazia popis, cena, obrázky, rozmery, hmotnosti vo vašom katalógu

en: Order
sk: objednávka

en: Order %s
sk: objednávka %s

en: Order %s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
sk: objednávka %s bola označená ako refundovaná - PayPal kód príčiny: %s

en: Order %s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
sk: objednávka %s ktorá bola vytvorená %s má status &ldquo;%s&rdquo;

en: Order &ndash; %s
sk: objednať &ndash; %s

en: Order <mark class="order-number">%s</mark> made on <mark class="order-date">%s</mark>
sk: objednávka <mark class="order-number">%s</mark> vytvorená <mark class="order-date">%s</mark>

en: Order Actions
sk: akcie objednávky

en: Order Again
sk: objednať znova

en: Order Data
sk: údaje o objednávke

en: Order Date:
sk: dátum objednávky:

en: Order Details
sk: podrobnosti o objednávke

en: Order Discount
sk: zľava na objednávku

en: Order Discount:
sk: zľava na objednávku:

en: Order ID
sk: číslo objednávky ID

en: Order Items
sk: položky objednávky

en: Order Notes
sk: poznámky ku objednávke

en: Order Received
sk: prijatá objednávka

en: Order Statuses
sk: stavy objednávok

en: Order Total
sk: cena celkom

en: Order Total:
sk: cena celkom:

en: Order Totals
sk: celková suma objednávky

en: Order Updates
sk: aktualizácia objednávky

en: Order by
sk: zoradiť podľa

en: Order by:
sk: zoradiť podľa:

en: Order cancelled by customer.
sk: zrušenie objednávky zákazníkom

en: Order complete emails are sent to the customer when the order is marked complete and usual indicates that the order has been shipped.
sk: Dokončená objednávka je zaslaná zákazníkovi, ak je objednávka označená ako kompletná a zvyčajne znamená, že objednávka bola odoslaná.

en: Order date: %s
sk: dátum objednávky: %s

en: Order draft updated.
sk: koncept objednávky aktualizovaný

en: Order item stock reduced successfully.
sk: Objednaný tovar bol úspešne odpísaný zo skladu.

en: Order notes
sk: zotriediť poznámky

en: Order number
sk: objednávka číslo

en: Order number: %s
sk: objednávacie číslo: %s

en: Order refunded/reversed
sk: objednávka refundovaná/zrušená

en: Order restored to revision from %s
sk: objednávka obnovená z revízie od %s

en: Order saved.
sk: objednávka uložená

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sk: objednávka naplánovaná na: <strong>%1$s</strong>.

en: Order status changed by bulk edit:
sk: stav objednávky zmenený hromadnou úpravou:

en: Order status changed from %s to %s.
sk: Stav objednávky sa zmenil z %s na %s.

en: Order status:
sk: stav objednávky:

en: Order status: <mark class="order-status">%s</mark>
sk: stav objednávky: <mark class="order-status">%s</mark>

en: Order submitted.
sk: objednávka predložená

en: Order total:
sk: objednávka celkom:

en: Order tracking
sk: sledovanie objednavky

en: Order updated.
sk: objednávka aktualizovaná

en: Order {order_number} details
sk: podrobnosti objednávky {order_number}

en: Order:
sk: objednávka:

en: Order: %s
sk: objednávka: %s

en: Orders
sk: objednávky

en: Orders can also be added from this section if you want to set them up for a customer manually.
sk: objednávky môžu byť pridané aj v tejto sekcii, ak ich chcete ručne nastaviť pre zákazníka

en: Other
sk: iné

en: Our Details
sk: naše údaje

en: Out Of Stock Threshold
sk: prah vyčerpania zásob

en: Out Of Stock Visibility
sk: viditeľnosť \"nie je na sklade\"

en: Out of stock
sk: nie je na sklade

en: Output ShareDaddy button?
sk: výstup na tlačítko ShareDaddy?

en: Overview
sk: prehľad

en: PHP Post Max Size
sk: max. veľkosť PHP príspevku

en: PHP Time Limit
sk: PHP časový limit

en: PHP Version
sk: PHP verzia

en: Page
sk: stránka

en: Page Setup
sk: nastavenie stránky

en: Page Style
sk: štýl stránky

en: Page contents: [woocommerce_cart]
sk: obsah stránky: [woocommerce_cart]

en: Page contents: [woocommerce_change_password] Parent: "My Account"
sk: obsah stránky: [woocommerce_change_password] nadradená: "môj účet"

en: Page contents: [woocommerce_checkout]
sk: obsah stránky: [woocommerce_checkout]

en: Page contents: [woocommerce_edit_address] Parent: "My Account"
sk: obsah stránky: [woocommerce_edit_address] nadradená: "môj účet"

en: Page contents: [woocommerce_lost_password] Parent: "My Account"
sk: obsah stránky: [woocommerce_lost_password] nadradená: "môj účet"

en: Page contents: [woocommerce_my_account]
sk: obsah stránky: [woocommerce_my_account]

en: Page contents: [woocommerce_pay] Parent: "Checkout"
sk: obsah stránky: [woocommerce_pay] nadradená: "pokladňa"

en: Page contents: [woocommerce_thankyou] Parent: "Checkout"
sk: obsah stránky: [woocommerce_thankyou] nadradená: "pokladňa"

en: Page contents: [woocommerce_view_order] Parent: "My Account"
sk: obsah stránky: [woocommerce_view_order] nadradená: "môj účet"

en: Page does not contain the shortcode: %s
sk: stránka neobsahuje shortcode: %s

en: Page does not exist
sk: stránka neexistuje

en: Page not set
sk: stránka nie je nastavená

en: Pages
sk: stránky

en: Parent
sk: nadradený

en: Parent Coupon
sk: nadradený kupón

en: Parent Orders
sk: nadradené objednávky

en: Parent Product
sk: nadradený produkt

en: Parent Product Category
sk: nadradená kategória produktu

en: Parent Product Category:
sk: nadradená kategória produktu:

en: Parent Product Tag
sk: nadradený štítok produktu

en: Parent Product Tag:
sk: nadradený štítok produktu:

en: Parent Shipping Class
sk: nadradená doručovacia trieda

en: Parent Shipping Class:
sk: nadradená doručovacia trieda:

en: Parent Variation
sk: nadradený variant

en: Parent: "My Account"
sk: nadradená: "môj účet"

en: Password
sk: heslo

en: Password Reset Instructions
sk: pokyny k obnoveniu hesla

en: Password Reset for {blogname}
sk: obnovenie hesla pre {blogname}

en: Password changed successfully.
sk: heslo bolo úspešne zmenené

en: Password is required.
sk: heslo je povinné

en: Passwords do not match.
sk: Hesla se nezhodujú.

en: Pay
sk: zaplatiť

en: Pay Page
sk: stránka platieb

en: Pay for order
sk: zaplatiť objednávku

en: Pay securely with your credit card.
sk: plaťte bezpečne s vašou platobnou kartou

en: Pay via PayPal
sk: zaplatiť cez PayPal

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account
sk: platba cez PayPal, môžete platiť kreditnou kartou, aj keď nemáte účet PayPal

en: Pay with cash upon delivery.
sk: platba v hotovosti pri doručení

en: PayPal Email
sk: PayPal e-mail

en: PayPal allows us to send 1 address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
sk: PayPal nám umožňuje poslať 1 adresu. Pokiaľ používate PayPal pre dopravné údaje pošlite radšej doručovaciu adresu ako fakturačnú.

en: PayPal does not support your store currency.
sk: PayPal nepodporuje menu vášho obchodu

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
sk: PayPal sandbox môže byť použitý na testovanie platieb. Prihláste se k odberu vývojárov účtu <a href="%s">tu</a>.

en: PayPal standard works by sending the user to PayPal to enter their payment information.
sk: PayPal standard presmeruje zákazníka na stránku spoločnosti PayPal, kde vloží svoje platobné údaje

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
sk: PayPal overuje adresy, preto toto nastavenie môže spôsobiť chyby (doporučujeme ponechať vypnuté).

en: Paying Customer?
sk: platici zákazník?

en: Payment %s via IPN.
sk: Platba %s cez IPN (oznámenie o platbe v reálnom čase).

en: Payment Gateways
sk: spôsoby platby

en: Payment Method:
sk: spôsob platby:

en: Payment Methods
sk: spôsoby platby

en: Payment for order %s refunded/reversed
sk: platba za objednávku %s refundovaná/zrušená

en: Payment method description that the customer will see on your website.
sk: popis spôsobu platby, ktorý zákazník uvidí na vašich stránkach

en: Payment method title that the customer will see on your website.
sk: názov spôsobu platby, ktorý zákazník uvidí na vašich stránkach

en: Payment method:
sk: spôsob platby:

en: Payment to be made upon delivery.
sk: platba musí byť vykonaná pri dodaní

en: Pending
sk: čakajúce na vybavenie

en: Per Class - charge shipping for each shipping class in an order
sk: za triedu - účtovať doručenie pre každú triedu doručenia v objednávke

en: Per Item - charge shipping for each item individually
sk: za položku - účtovať doručenie pre každú položku zvlášť

en: Per Order - charge shipping for the entire order as a whole
sk: za objednávku - účtovať doručenie pre celú objednávku ako celok

en: Percent of orders containing coupons
sk: percento objednávok obsahujúcich kupóny

en: Percentage of cart total
sk: percento z celkového košíku

en: Perfect
sk: skvelý

en: Phone
sk: telefón

en: Pipe (|) separate terms
sk: oddeľte zvislou čiarou (|) jednotlivé podmienky

en: Place order
sk: objednať

en: Plain text
sk: prostý text

en: Plain text template
sk: šablona prostý text

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
sk: Prosím, opakujte svoj nákup alebo prejdite na stránku svojho účtu.

en: Please attempt your purchase again.
sk: Prosím, opakujte svoj nákup.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
sk: vyberte prosím produkt do vašho košíka&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
sk: Prosím zvoľte možnosti produktu&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
sk: Prosím, vyberte množstvo položiek, ktoré chcete pridať do košíka&hellip;

en: Please enter a coupon code.
sk: zadajte prosím kód kupónu

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
sk: Prosím zadajte prefix pre vaše číslo faktúry. Ak používate PayPal účet pre niekoľko obchodov, tento prefix zabezpečí jedinečnosť pre PayPal a nepovolí príkazy s rovnakým číslom faktúry.

en: Please enter a username.
sk: zadajte prosím užívateľské meno

en: Please enter a valid order ID
sk: zadajte prosím platné ID objednávky

en: Please enter a valid order email
sk: zadajte prosím platný e-mail pre objednanie

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
sk: zadajte platné PSČ

en: Please enter an account password.
sk: Zadajte prosím heslo k účtu.

en: Please enter an account username.
sk: Zadajte prosím užívateľské meno účtu.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
sk: prosím, zadajte svoju e-mailovú adresu spojenú s účtom PayPal, čo je nevyhnutné, aby platba prebehla

en: Please enter your password.
sk: prosím zadajte svoje heslo

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
sk: Vyplňte, prosím, svoje kontaktné údaje pre zobrazenie dostupných platobných spôsobov.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
sk: prosím, vyplňte vaše údaje pre zobrazenie dostupných spôsobov prepravy

en: Please include this information when requesting support:
sk: prosím vložte túto informáciu do žiadosti o podporu:

en: Please rate the product.
sk: ohodnoťte produkt, prosím

en: Please select a rating
sk: vyberte prosím hodnotenie

en: Please select some items.
sk: vyberte prosím niektoré položky

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
sk: Prosím pošlite váš šek na meno obchodu, ulicu, mesto, štát, PSČ.

en: Please type your e-mail address.
sk: prosím, zadajte svoju e-mailovú adresu

en: Please, provide an attribute name, slug and type.
sk: prosím uveďte názov vlastnosti, slug a typ

en: Plugins
sk: pluginy

en: Popularity (sales)
sk: popularita (predaj)

en: Postcode
sk: PSČ

en: Postcode / Zip
sk: PSČ

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
sk: PSČ pre toto pravidlo. Bodkočiarku (;) oddeľte viaceré hodnoty. Ponechajte prázdne, pokiaľ chcete použiť vo všetkých oblastiach. Zástupné znaky (*), môžu byť použité. Rozsahy pre PSČ (napr. 12345 - 12350), budú rozšírené do jednotlivých PSČ.

en: Posts tagged &ldquo;
sk: oštítkované príspevky &ldquo;

en: Powered by WooCommerce
sk: Používa riešenie WooCommerce

en: Premium Support
sk: podpora

en: Prevent customers from accessing WordPress admin
sk: zamedziť zákazníkom v prístupe do administrácie Wordpress-u

en: Price
sk: cena celkom

en: Price labels and Sale Flashes
sk: cenovky a zľavy

en: Price:
sk: cena:

en: Prices
sk: ceny

en: Prices Entered With Tax
sk: ceny zadávané s DPH

en: Pricing Options
sk: nastavenie cien

en: Primary
sk: základný

en: Priority
sk: priorita

en: Private note
sk: súkromná poznámka

en: Proceed to Checkout &rarr;
sk: zaplatiť &rarr;

en: Processing
sk: spracováva sa

en: Processing order
sk: poradie spracovania

en: Product #%s - %s
sk: produkt #%s - %s

en: Product % Discount
sk: zľava na produkt %

en: Product Backorder
sk: produkt objednaný na objednávku

en: Product Categories
sk: kategórie produktov

en: Product Data
sk: údaje o produkte

en: Product Description
sk: popis produktu

en: Product Discount
sk: zľava na produkt

en: Product Fields
sk: produktové polia

en: Product Gallery
sk: produktová galéria

en: Product ID:
sk: ID produktu:

en: Product IDs
sk: ID produktu

en: Product Ratings
sk: hodnotenie produktu

en: Product SKU must be unique.
sk: SKU - kód produktu musí byť jedinečný

en: Product SKU:
sk: kat. č. produktu SKU:

en: Product Sales
sk: predaj produktov

en: Product Short Description
sk: krátky popis produktu

en: Product Tags
sk: štítky produktu

en: Product Thumbnails
sk: náhľad produktu

en: Product Transients Cleared
sk: vymazať prechody produktov

en: Product Type
sk: typ produktu

en: Product Types
sk: typy produktov

en: Product URL
sk: URL adresa produktu

en: Product attribute base
sk: základná vlastnosť produktu

en: Product by SKU/ID
sk: produkt podľa SKU/ID

en: Product categories
sk: kategórie produktov

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
sk: Kategórie produktov pre váš obchod môžu byť upravované tu. Pre zmenu poradia kategórií využite metódu drag&drop (ťahať a pustiť). Ak chcete zobraziť viac kategorií uvedených v zozname kliknite na odkaz "možnosti zobrazenia" v hornej časti stránky.

en: Product category base
sk: základná kategória produktu

en: Product creation failed, could not find original product:
sk: produkt nebol vytvorený, nepodarilo sa nájsť pôvodný produkt:

en: Product does not exist
sk: produkt neexistuje

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
sk: koncept produktu aktualizovaný - <a target="_blank" href="%s">náhľad produktu</a>

en: Product low in stock
sk: produkt má nízke skladové zásoby

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
sk: Produkt nesmie byť v tejto kategórii, aby kupón zostal platný, alebo pre "Produktové zľavy", produkty v týchto kategóriách nebudú zlacnené.

en: Product name
sk: názov produktu

en: Product no longer exists
sk: produkt už neexistuje

en: Product no longer exists.
sk: produkt už neexistuje

en: Product out of stock
sk: produkt už nie je na sklade

en: Product permalink base
sk: základný trvalý odkaz produktu

en: Product price/cart button
sk: tlačítko pridať do košíka

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
sk: produkt publikovaný - <a href="%s">zobraziť produkt</a>

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
sk: množstvo

en: Product restored to revision from %s
sk: produkt obnovený z revízie od %s

en: Product saved.
sk: produkt uložený

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
sk: produkt naplánovaný na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">náhľad produktu</a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
sk: produkt predložený - <a target="_blank" href="%s">náhľad produktu</a>

en: Product tag base
sk: základný štítok produktu

en: Product updated.
sk: produkt aktualizovaný

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
sk: produkt aktualizovaný - <a href="%s">zobraziť produkt</a>

en: Products
sk: produkty

en: Products by SKU/ID
sk: produkty podľa SKU/ID

en: Products by category slug
sk: produkty podľa - category slug

en: Products tagged &ldquo;
sk: oštítkované produkty &ldquo;

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
sk: Produkty, ktoré nesmú byť v košíku na použitie tohoto kupónu, alebo pre "Produktové zľavy", ktoré produkty nie sú zlacnené.

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
sk: Produkty, ktoré musia byť v košíku na použitie tohoto kupónu, alebo pre "Produktové zľavy", ktoré produkty sú zlacnené.

en: Project on Github
sk: projekt na Github

en: Project on WordPress.org
sk: projekt na WordPress.org

en: Province
sk: provincia

en: Purchase Note
sk: poznámka k nákupu

en: Qty
sk: množstvo

en: Quantity
sk: množstvo

en: Quantity: %s
sk: množstvo: %s

en: Query Type:
sk: typ požiadavky:

en: Radio buttons
sk: prepínače

en: Random Products
sk: náhodné produkty

en: Rate %
sk: sadzba %

en: Rate&hellip;
sk: hodnotiť&hellip;

en: Rate&nbsp;%
sk: sadzba&nbsp;%

en: Rated %d out of 5
sk: hodnotenie %d z 5

en: Rated %s out of 5
sk: hodnotenie %s z 5

en: Rating
sk: hodnotenie

en: Ratings are required to leave a review
sk: hodnotenie je vyžadované pre napísanie recenzie

en: Re-enter new password
sk: znovu zadajte nové heslo

en: Re-enter password
sk: znova zadajte heslo

en: Re-enter your password.
sk: zadajte svoje heslo znovu, prosím

en: Read More
sk: viac

en: Receiver Email
sk: prijímateľ e-mailu

en: Recent Orders
sk: posledné objednávky

en: Recent Reviews
sk: najnovšie recenzie

en: Recent products
sk: najnovšie produkty

en: Recently viewed
sk: nedávno zobrazené

en: Recipient(s)
sk: príjemca (príjemci)

en: Redirect only
sk: len presmerovanie

en: Redirect to the cart page after successful addition
sk: po úspešnom pridaní presmerovať na stránku košíka

en: Reduce Line Stock
sk: zníženie zásob

en: Reduced Rate%sZero Rate
sk: znížená sadzba%snulová sadzba

en: Region
sk: región

en: Register
sk: registrovať sa

en: Register using the email address for the username
sk: registrovať za použita e-mailovej adresy ako uživateľské meno

en: Registration
sk: registrácia

en: Regular Price
sk: bežná cena

en: Regular Price:
sk: bežná cena:

en: Regular price
sk: bežná cena

en: Related Products
sk: súvisiace produkty

en: Remove
sk: odstrániť

en: Remove filter
sk: odstrániť filter

en: Remove image
sk: odstrániť obrázok

en: Remove selected row(s)
sk: odstrániť vybratý riadok(riadky)

en: Remove this attribute?
sk: odstrániť túto vlasnosť?

en: Remove this item
sk: odstrániť túto položku

en: Remove this item meta?
sk: odstrániť túto položku meta?

en: Remove zeros after the decimal point. e.g. <code>$10.00</code> becomes <code>$10</code>
sk: odstrániť nuly za desatinnou čiarkou, napr. namiesto <code>$10.00</code> sa zobrazí <code>$10</code>

en: Reports
sk: správy

en: Reports for sales based on date, top sellers and top earners.
sk: správy o predaji založené na dátume, najpredávanejších produktoch a najvyšších príjmoch

en: Resend order emails
sk: znova odoslať objednávkové e-maily

en: Reset Password
sk: obnoviť heslo

en: Reset capabilities
sk: obnoviť možnosti

en: Reset password
sk: obnoviť heslo

en: Return to homepage &rarr;
sk: späť na domovskú stránku &rarr;

en: Returning customer?
sk: vracajúci sa zákazník?

en: Reviews
sk: recenzie

en: Reviews (%d)
sk: recenzie (%d)

en: Revoke Access
sk: odvolať prístup

en: Right
sk: vpravo

en: Right (with space)
sk: vpravo (s medzerou)

en: Roles successfully reset
sk: role boli úspešne resetované

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
sk: zaokrúhľovanie dane na úrovi medzisúčtu, namiesto riadkového zaokrúhľovania

en: Rounding
sk: zaokrúhľovanie

en: Run the updater
sk: spustiť aktualizáciu

en: SKU
sk: katalógové číslo SKU

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
sk: SKU - katalogové číslo odkazuje na skladové jednotky, ide o jedinečný identifikátor pre každý produkt a službu, ktoré je možné zakúpiť

en: SKU:
sk: Katalogové číslo SKU:

en: Sale
sk: zľava

en: Sale Price
sk: cena po zľave

en: Sale Price Dates
sk: platnosť ceny po zľave

en: Sale Price:
sk: cena po zľave:

en: Sale end date:
sk: dátum ukončenia predaja:

en: Sale price
sk: predajná cena

en: Sale prices
sk: ceny po zľave

en: Sale start date:
sk: dátum začatia predaja:

en: Sale!
sk: zľava!

en: Sales
sk: tržby

en: Sales Tax:
sk: daň z predaja:

en: Sales amount
sk: predané množstvo

en: Sales by category
sk: predaj podľa kategórie

en: Sales by day
sk: denné tržby

en: Sales by month
sk: mesačné tržby

en: Sales for %s:
sk: tržby za %s:

en: Sales in range
sk: tržby v rozsahu

en: Same as parent
sk: rovnako ako nadradený(á)

en: Save
sk: uložiť

en: Save Address
sk: uložiť adresu

en: Save Order
sk: uložiť objednávku

en: Save attributes
sk: uložiť vlastnosti

en: Save changes
sk: uložiť zmeny

en: Save/update the order
sk: uložiť/aktualizovať objednávku

en: Schedule
sk: plánovať

en: Scripts
sk: skripty

en: Search
sk: vyhľadať

en: Search Coupons
sk: hľadať kupóny

en: Search Orders
sk: hľadať objednávky

en: Search Product Categories
sk: hľadať v kategóriách produktov

en: Search Product Tags
sk: hľadať v štítkoch produktov

en: Search Products
sk: hľadať produkty

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
sk: výsledky vyhľadávania: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search Shipping Classes
sk: hladať v doručovacích triedach

en: Search Variations
sk: hľadať varianty

en: Search for a product&hellip;
sk: hľadať produkt&hellip;

en: Search for a product…
sk: hľadať produkt ...

en: Search for products
sk: hľadať produkty

en: Search for:
sk: hľadať:

en: Search results for &ldquo;
sk: výsledky vyhľadávania pre &ldquo;

en: Secondary
sk: sekundárny

en: Security in mind
sk: bezpečnosť na mysli

en: Select
sk: vybrať

en: Select a category
sk: vybrať kategóriu

en: Select a class&hellip;
sk: zvoľte triedu&hellip;

en: Select a country&hellip;
sk: vyberte krajinu&hellip;

en: Select a page&hellip;
sk: zvoľte stránku&hellip;

en: Select a state&hellip;
sk: vyberte štát&hellip;

en: Select all
sk: vybrať všetko

en: Select an option&hellip;
sk: vyberte možnosť&hellip;

en: Select box
sk: políčka výberu

en: Select none
sk: nevybrať nič

en: Select options
sk: výber možností

en: Select terms
sk: vyberte výrazy

en: Selected countries
sk: vybraté krajiny

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
sk: poslať podrobnosti o doprave na PayPal namiesto platobných

en: Set Domain Name
sk: nastaviť Domain Name

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
sk: vyberte túto voľbu, aby ste spravili z tohto produktu časť zoskúpeného produktu

en: Set up core WooCommerce pages here, for example the base page. The base page can also be used in your %sproduct permalinks%s.
sk: Nastavenie základných WooCommerce stránok, tu napríklad základnej stránky. Základná stránka môže byť taktiež použitá vo vašich %strvalých odkazoch produktu%s.

en: Set variation image
sk: nastavte obrázok variantu

en: Settings
sk: nastavenie

en: Setup your ShareYourCart account
sk: nastavenie vášho účtu ShareYourCart

en: ShareDaddy is a sharing plugin bundled with JetPack.
sk: ShareDaddy je zdieľací plugin dodávaný s JetPack

en: ShareThis Code
sk: kód ShareThis

en: ShareThis offers a sharing widget which will allow customers to share links to products with their friends.
sk: ShareThis ponúka sharing widget, ktorý umožní zákazníkom zdieľať odkazy na produkty so svojimi priateľmi.

en: Ship to billing address by default
sk: doručenie na fakturačnú adresu v predvolenom nastavení

en: Ship to billing address?
sk: doručiť na fakturačnú adresu?

en: Shipping
sk: doručenie

en: Shipping Address
sk: adresa doručenia

en: Shipping Calculations
sk: kalkulácie doručenia

en: Shipping Class
sk: doručovacia trieda

en: Shipping Classes
sk: doručovacie triedy

en: Shipping Destination
sk: cieľ doručenia

en: Shipping Details
sk: doručovacie údaje

en: Shipping Method
sk: spôsob doručenia

en: Shipping Method Display
sk: zobrazenie spôsobu doručenia

en: Shipping Methods
sk: spôsoby doručenia

en: Shipping Options
sk: možnosti doručenia

en: Shipping Tax Class:
sk: doručovacie daňové triedy:

en: Shipping Tax:
sk: DPH dopravy:

en: Shipping address
sk: adresa doručenia

en: Shipping class
sk: doručovacia trieda

en: Shipping class:
sk: doručovacia trieda:

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
sk: doručovacie triedy sú používané niektorými spôsobmi doručenia na zoskúpenie podobných produktov

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
sk: doručovacie triedy môžu byť použité pre skupiny produktov podobného typu, tieto skupiny potom môžu byť použité niektorými spôsobmi doručenia na poskytnutie rôznych sadzieb u rôznych produktov

en: Shipping costs updated.
sk: náklady na doručenie boli aktualizované

en: Shipping details
sk: doručovacie údaje

en: Shipping only
sk: len doručenie

en: Shipping options
sk: nastavenie doručenia

en: Shipping tax class based on cart items
sk: duručovacia daňová trieda na základe položiek v košíku

en: Shipping via
sk: doručenie cez

en: Shipping:
sk: doručenie:

en: Shop
sk: obchod

en: Shop Base
sk: základňa obchodu

en: Shop Base Page
sk: základná stránka obchodu

en: Shop Content
sk: obsah obchodu

en: Shop Manager
sk: správca obchodu

en: Shop Messages
sk: správy z obchodu

en: Shop Page Display
sk: zobrazenie stránky obchodu

en: Shop Pages
sk: stránky obchodu

en: Shop base
sk: základňa obchodu

en: Shop base address
sk: základná adresa obchodu

en: Shop base with category
sk: základňa obchodu s kategóriou

en: Show
sk: zobraziť

en: Show "verified owner" label for customer reviews
sk: zobraziť štítok "overený vlastník" pri recenziách zákazníkov

en: Show <strong>weight and dimension</strong> values on the <strong>Additional Information</strong> tab
sk: zobraziť hodnoty <strong>hmotnosť a rozmery</strong> v tabe <strong>ďalšie informácie</strong>

en: Show all customers
sk: zobraziť všetkých zákazníkov

en: Show all product types
sk: zobraziť všetky typy produktov

en: Show all statuses
sk: zobraziť všetky stavy

en: Show all sub-types
sk: zobraziť všetky podtypy

en: Show all types
sk: zobraziť všetky typy

en: Show as dropdown
sk: zobraziť ako rozbaľovaciu ponuku

en: Show both
sk: zobraziť obidve

en: Show hidden product variations
sk: zobraziť skryté varianty produktu

en: Show hierarchy
sk: zobraziť hierarchiu

en: Show post counts
sk: zobraziť počet príspevkov

en: Show products
sk: zobraziť produkty

en: Show subcategories
sk: zobraziť podkategórie

en: Show:
sk: zobraziť:

en: Showing all %d results
sk: zobraziť všetky %d výsledky

en: Showing the single result
sk: zobraziť jediný výsledok

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
sk: zobrazuje uživateľsky nastavenú vlastnosť vo widgete, ktorá vám umožní zúžit zoznam produktov pri prezeraní kategorií produktov

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
sk: zobraziť widget cenového filtru s posuvníkom, ktorý vám umožní špecifikovať cenové rozpätie pri prezeraní produktov danej kategórie

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
sk: zobrazuje vrstvenú navigáciu, takže užívatelia ju môžu vidieť a deaktivovať

en: Signups per day
sk: počet prihlásení za deň

en: Simple
sk: jednoduchý

en: Simple product
sk: jednoduchý produkt

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
sk: Pretože váš prehliadač nepodporuje JavaScript, alebo je zakázaný, prosím, uistite sa kliknutím na tlačítko <em>prepočítať</em> ešte pred odoslaním objednávky. Pokiaľ tak neurobíte, poplatky se môžu líšiť od tých uvedených vyššie.

en: Single Product Image
sk: základný obrázok produktu

en: Site URL
sk: URL webu

en: Skip setup
sk: preskočiť nastavenie

en: Slovakia
sk: Slovensko

en: Slug
sk: slug

en: Slug “%s” is already in use. Change it, please.
sk: slug \"%s\" je už použitý, zmeňte ho, prosím

en: Slug “%s” is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
sk: slug \"%s\" nie je povolený pretože je rezervovaný podmienkami, zmeňte ho, prosím

en: Slug “%s” is too long (28 characters max). Shorten it, please.
sk: slug \"%s\" je príliš dlhý (max. 28 znakov), skráťte ho, prosím

en: Sold
sk: predané

en: Sold Individually
sk: predávané jednotlivo

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
sk: Niekto požiadal o resetovanie hesla na nasledujúcom účte:

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
sk: Prepáčte, "%s" nemáme skladom. Upravte prosím váš košík a skúste to znova. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

en: Sorry, &quot;%s&quot; cannot be purchased.
sk: Prepáčte, &quot;%s&quot; nie je možné zakúpiť.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sk: prepáčte, kupón "%s" bol už použitý a nemôže byť použitý v spojení s inými kupónmi

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale zdá sa, že nie sú k dispozícií žiadne platobné metódy pre vašu lokalitu. Prosím, kontaktujte nás, pokiaľ budete potrebovať pomoc, alebo k dohodnutiu sa na náhradnom riešení.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale zdá sa, že nie sú k dispozícií žiadne platobné spôsoby pre váš štát. Prosím, kontaktujte nás, pokiaľ budete potrebovať pomoc, alebo k dohodnutiu sa na náhradnom riešení.

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your location (%s).
sk: prepáčte, ale zdá sa, že nie sú k dispozícií žiadne spôsoby doručenia do vašej lokality (%s)

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
sk: Prepáčte, ale zdá sa, že kupón "%s" je neplatný a bol teraz odstránený z vašej objednávky.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
sk: Prepáčte, ale zdá sa, že kupón "%s" nie je Váš a bol teraz odstránený z vašej objednávky.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
sk: Prepáčte, ale žiaden tovar nezodpovedá vášmu výberu, vyberte prosím inú kombináciu

en: Sorry, there has been an error.
sk: prepáčte, došlo k chybe

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
sk: Prepáčte, ale tento kupón sa nevzťahuje na obsah Vášho košíka.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
sk: prepáčte, ale tento kupón neplatí pre predaj tovaru

en: Sorry, this download has expired
sk: prepáčte, ale odkaz na stiahnutie už vypršal

en: Sorry, we could not find that order id in our database.
sk: prepáčte, ale nemôžeme nájsť ID objednávky v našej databáze

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfil your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
sk: Ľutujeme, ale nemáme dostatok "%s" na sklade na vybavenie vašej objednávky (%s na sklade). Upravte prosím váš košík a skúste to znovu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfil your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
sk: Ľutujeme, ale nemáme dostatok "%s"  na sklade na vybavenie vašej objednávky. Prosím skúste to za %d minút alebo upravte svoj košík a skúste to znova. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
sk: Ľutujeme, ale nemáme dostatok "%s" na sklade na vybavenie vašej objednávky (%s na sklade). Upravte prosím váš košík a skúste to znovu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
sk: prepáčte, ale dosiahli ste limit pre sťahovanie tohto súboru

en: Sorry, your session has expired.
sk: Prepáčte, ale vaša relácia vypršala.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s">Return to homepage &rarr;</a>
sk: Prepáčte, ale vaša relácia vypršala. <a href="%s">vráťte sa na domovskú stránku &rarr;</a>

en: Sort Code
sk: Sort Code (iba zahraničie)

en: Sort Products
sk: zoradiť produkty

en: Sort by average rating
sk: zoradiť podľa priemerného hodnotenia

en: Sort by most recent
sk: zoradiť od najaktuálnejších

en: Sort by newness
sk: zoradiť podľa najnovších

en: Sort by popularity
sk: zoradiť podľa obľúbenosti

en: Sort by price (asc)
sk: zoradiť podľa ceny (vzostupne)

en: Sort by price (desc)
sk: zoradiť podľa ceny (zostupne)

en: Sort by price: high to low
sk: zoradiť podľa ceny (od najdrahších)

en: Sort by price: low to high
sk: zoradiť podľa ceny (od najlacnejších)

en: Specific Countries
sk: konkrétne krajiny

en: Standard
sk: štandardný

en: State
sk: kraj

en: State / County
sk: štát/kraj

en: State / county
sk: štát / kraj

en: State Code
sk: kód štátu

en: State&nbsp;Code
sk: kód&nbsp;štátu

en: State/County
sk: kraj

en: State/County or state code
sk: kód krajiny/štátu

en: Status
sk: stav

en: Stock
sk: sklad

en: Stock Actions
sk: skladové akcie

en: Stock Display Format
sk: formát zobrazenia skladu

en: Stock Keeping Unit
sk: Stock Keeping Unit (SKU)

en: Stock Qty
sk: skladom množstvo

en: Stock Qty:
sk: skladom množstvo:

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
sk: Skladové množstvo. Pokiaľ sa jedná o produkt s variantami, táto hodnota bude použitá na kontrolu zásob pre všechty varianty, pokiaľ nedefinujete sklad na variantnej úrovni.

en: Stock reports for low stock and out of stock items.
sk: skladové správy o nízkych stavoch a vypredanom tovare

en: Stock status
sk: stav skladu

en: Store Notice
sk: oznam o obchode

en: Store Notice Text
sk: text oznamu o obchode

en: Styles
sk: štýly

en: Styles and Scripts
sk: štýly a skripty

en: Styling
sk: oštýlovanie

en: Subcategories
sk: podkategórie

en: Subject
sk: predmet

en: Subject (downloadable)
sk: predmet (na stiahnutie)

en: Submission method
sk: metóda zaslania

en: Submit Review
sk: odoslať recenziu

en: Subtext
sk: podtext

en: Subtotal
sk: medzisúčet

en: Sucuri Safe Plugin
sk: plugin Sucuri Safe

en: System Status
sk: stav systému

en: Tags
sk: štítky

en: Tax
sk: DPH

en: Tax Class
sk: daňová trieda

en: Tax Name
sk: názov dane

en: Tax Options
sk: nastavenie DPH

en: Tax Rate:
sk: daňová sadzba:

en: Tax Rates
sk: daňové sadzby

en: Tax Rates for the "%s" Class
sk: sadzby dane pre "%s" triedu

en: Tax Rows
sk: daňové rady

en: Tax Status
sk: stav zdaniteľnosti

en: Tax Totals
sk: celkové dane

en: Tax class
sk: daňová trieda

en: Tax class for the line item
sk: daňová trieda pre položku v riadku

en: Tax class:
sk: daňová trieda:

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
sk: daňové sadzby musia byť definované v stĺpcoch v určitom poradí (10 stĺpcov). <a href="%s">kliknite tu pre stiahnutie vzorky</ a>.

en: Tax&nbsp;Name
sk: názov&nbsp;dane

en: Taxable
sk: zdaniteľný

en: Taxes by month
sk: dane za mesiac

en: Tel:
sk: tel.:

en: Telephone
sk: telefón

en: Telephone:
sk: telefón:

en: Template Overrides
sk: prepísať šablonu

en: Template file copied to theme.
sk: šablona súboru skopírovaná do témy

en: Template file deleted from theme.
sk: šablona súboru vymazaná z témy

en: Templates
sk: šablony

en: Term ID
sk: ID podmienky

en: Terms
sk: podmienky

en: Terms Page ID
sk: ID stránky s obchodnými podmienkami

en: Text
sk: text

en: Thank you for updating to the latest version!
sk: ďakujeme za aktualizáciu na najnovšiu verziu

en: Thank you for using WooCommerce :) Should you need help using or extending WooCommerce please <a href="%s">read the documentation</a>. For further assistance you can use the <a href="%s">community forum</a> or if you have access, <a href="%s">our support desk</a>.
sk: Ďakujeme, že používate WooCommerce :) Ak budete potrebovať pomoc s použitím alebo rozšírením WooCommerce prosím <a href="%s">prečítajte si dokumentáciu</a>. Pre ďalšiu pomoc môžete využiť <a href="%s">community forum</a> alebo ak máte prístup, <a href="%s">our support desk</a>.

en: Thank you for your order
sk: Ďakujeme za vašu objednávku

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with PayPal.
sk: Ďakujeme Vám za Vašu objednávku, prosím kliknite na tlačítko nižšie a zaplaťte cez PayPal.

en: Thank you for your order. We are now redirecting you to PayPal to make payment.
sk: Ďakujeme Vám za Vašu objednávku. Teraz budete presmerovaný na stránky PayPal, kde vykonáte platbu.

en: Thank you, we are now processing your order. Your order's details are below.
sk: Ďakujeme Vám. Vaša objednávka je teraz v štádiu spracovania. Nižšie nájdete údaje o objednávke:

en: Thank you. Your order has been received.
sk: Ďakujeme. Vaša objednávka bola prijatá.

en: Thanks
sk: Ďakujeme

en: Thanks Page
sk: stránka poďakovania

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
sk: Ďakujem Vám za vytvorenie účtu na %s. Vaše užívateľské meno je <strong>%s</strong>.

en: Thanks for installing!
sk: ďakujeme za inštaláciu

en: Thanks, all done!
sk: vďaka, všetko je hotové!

en: Thankyou
sk: poďakovanie

en: The <code>WC_Product</code> class is now abstract. Use <code>get_product()</code> to instantiate an instance of a product instead of calling this class directly.
sk: <code>WC_Product</code> trieda je teraz abstraktná. Použite pre vytvorenie exempláru produktu <code>get_product()</code> namiesto volania tejto triedy napriamo.

en: The CSV is invalid.
sk: CSV súbor je neplatný

en: The Mijireh access key for your store.
sk: prístupový kľúč Mijireh pre váš obchod

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
sk: farba pozadia pre WooCommerce e-mail šablonu, predvolená <code>#f5f5f5</code>

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
sk: základná farba pre WooCommerce e-mail šablonu, predvolená <code>#557da1</code>

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
sk: košík byl naplnený položkami z predchádzajúcej objednávky

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sk: zmeny, ktoré ste vykonali sa stratia, ak opustíte túto stránku

en: The date this coupon will expire, <code>YYYY-MM-DD</code>.
sk: dátum vypršania platnosti tohto kupónu, <code>YYYY-MM-DD</code>.

en: The email address isn&#8217;t correct.
sk: e-mailová adresa nie je správna

en: The file does not exist, please try again.
sk: súbor neexistuje, skúste to prosím znova

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
sk: Nasledujúce adresy budú použité na stránke pokladne v predvolenom nastavení.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
sk: Nasledujúce voľby ovplyvnia, ako budú ceny zobrazené na webe.

en: The following options affect the fields available on the edit product page.
sk: Nasledujúce voľby ovplyvnia polia, ktoré sú k dispozícii na stránke úprav produktu.

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
sk: Nasledujúce voľby ovplyvnia odosielateľa (e-mailovú adresu a meno) použité v e-mailoch WooCommerce.

en: The following pages need selecting so that WooCommerce knows where they are. These pages should have been created upon installation of the plugin, if not you will need to create them.
sk: Nasledujúce stránky je treba vybrať tak, aby WooCommerce vedel, kde sú. Tieto stránky by mali byť vytvorené po inštalácii pluginu, ak nie, budete ich musieť vytvoriť.

en: The integration section contains options for third party services which integrate with WooCommerce.
sk: táto časť obsahuje možnosti pre služby tretích strán, ktoré spolupracujú s WooCommerce

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
sk: farba pozadia, predvolená <code>#fdfdfd</code>

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
sk: farba textu, predvolená <code>#505050</code>

en: The minimum spend for this coupon is %s.
sk: minimálna útrata pre tento kupón je %s

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
sk: celková cena objednávky bola aktualizovaná, prosím potvrďte Vašu objednávku tlačítkom \"Objednať\" dole na stránke

en: The orders section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can view and manage customer orders.
sk: objednávková sekcia môže byť prístupná z ľavého navigačného menu - tu si môžete zobraziť a spravovať objednávky zákazníkov.

en: The reports section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can generate reports for sales and customers.
sk: sekcia správy môže byť sprístupnená v ľavom navigačnom menu, môžete si tu vytvárať zostavy pre predaj a zákazníkov

en: The shipping title the customer sees
sk: názov doručenia, ktorý uvidí zákazník

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
sk: text sa objaví vo footeri Woocommerce e-mailov

en: Theme Integration Guide
sk: návod integrácie do témy

en: There are no notes for this order yet.
sk: pre túto objednávku nie sú k dispozícii žiadne poznámky

en: There are no product orders yet.
sk: zatiaľ nie sú žiadne objednávky

en: There are no product reviews yet.
sk: zatiaľ nie sú žiadne recenzie

en: There are no reviews yet, would you like to <a href="#review_form" class="inline show_review_form">submit yours</a>?
sk: Zatiaľ žiadne recenzie. Chcete sa podeliť<a href="#review_form" class="inline show_review_form"> o Vašu skúsenosť</a>?

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
sk: Vyskytli sa problémy s položkami v vašom košíku (pozri vyššie). Prosím, vráťte sa do košíka a vyriešte tieto problémy pred odhlásením.

en: There is no user registered with that email address.
sk: neexistuje užívateľ registrovaný s touto e-mailovou adresou

en: There was an error calling %s
sk: došlo ku chybe pri volaní %s

en: There was an error calling %s::%s
sk: došlo ku chybe pri volaní %s::%s

en: These are countries that you are willing to ship to.
sk: krajiny, do ktorých sa bude doručovať

en: These rows contain taxes for this order. This allows you to display multiple or compound taxes rather than a single total.
sk: Tieto riadky obsahujú dane pre túto objednávku. To umožňuje zobraziť viacnásobné alebo zložené dane skôr ako jeden celok.

en: These settings affect the actual dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
sk: Tieto nastavenia ovplyvňujú aktuálne rozmery obrázkov v vašom katalógu – zobrazenie na webe bude naďalej ovplyvňované predovšetkým CSS štýlmi. Po zmene týchto nastavení môže byť potrebné <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
sk: Tieto nastavenia kontrolujú trvalé odkazy používané pre produkty. Tieto nastavenia platia iba ak <strong>nepoužívate "predvolené" trvalé odkazy</strong>.

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
sk: táto voľba uručuje, ako sa zobrazia viaceré spôsoby doručenia na webe

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
sk: táto voľba určuje, ako sa sklad zobrazí na webe

en: This controls the default sort order of the catalog.
sk: táto voľba určuje predvolené poradie zoradenia v katalógu

en: This controls the description which the user sees during checkout.
sk: popis, ktorý uvidí užívateľ počas platenia v pokladni

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
sk: nastavenie predmetu e-mailu, ponechajte prázdne, ak chcete použiť predvolený predmet: <code>%s</code>.

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
sk: Nastavenie hlavného nadpisu e-mailovej notifikácie. Ponechajte prázdne, ak chcete použiť predvolený nadpis: <code>%s</code>.

en: This controls the position of the currency symbol.
sk: toto nastavenie určuje pozíciu symbolu meny

en: This controls the title which the user sees during checkout.
sk: nastavenie titulku, ktorý vidí užívateľ počas platby

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sk: táto voľba určuje, v akej mene budú uvedené ceny v katalógu a v ktorej mene budú prebiehať platby cez platobné brány

en: This controls what is shown on category archives.
sk: táto voľba určuje, čo bude zobrazené na stránke kategórie

en: This controls what is shown on the product archive.
sk: táto voľba určuje, čo je zobrazené na stránke obchodu

en: This controls what unit you will define lengths in.
sk: tu určíte jednotky dĺžkových rozmerov

en: This controls what unit you will define weights in.
sk: tu určíte jednotku hmotnosti

en: This coupon has expired.
sk: platnosť kupónu skončila

en: This email is already registered, please choose another one.
sk: tento e-mail je už zaregistrovaný, prosím, vyberte iný

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
sk: toto pole Vám umožní nastaviť minimálny medzisúčet potrebný na použitie kupónu

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
sk: toto je ukážkový obchod pre testovacie účely, bjednávky nebudú vybavené

en: This is an order notification sent to the customer after payment containing order details.
sk: toto je oznámenie o objednávke zaslané zákazníkovi po zaplatení obsahujúce podrobnosti objednávky

en: This is not your download link.
sk: toto nie je váš odkaz na stiahnutie

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
sk: toto je základné miesto pre vaše podnikanie - daňové sadzby budú založené na tejto krajine

en: This is the size used by the main image on the product page.
sk: táto veľkosť je používaná hlavným obrázkom na produktovej stránke

en: This is the sum of the 'Cart Tax' and 'Shipping Tax' fields within your orders.
sk: toto je súčet poľa 'dane celkom' vo vašich objednávkach

en: This is the sum of the 'Cart Tax' field within your orders.
sk: toto je súčet poľa 'produktové dane celkom' vo vašich objednávkach

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
sk: toto je súčet poľa 'celkový predaj' vo vašich objednávkach

en: This is the sum of the 'Shipping Tax' field within your orders.
sk: toto je súčet poľa 'doručovacie dane celkom' vo vašich objednávkach

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
sk: toto je súčet poľa 'doručenie celkom' vo vašich objednávkach

en: This is where important store page are defined. You can also set up other pages (such as a Terms page) here.
sk: Toto je miesto, kde sú definované dôležité stránky obchodu. Tu môžete tiež nastaviť iné stránky (ako Obchodné podmienky).

en: This is where payment gateway options are defined, and individual payment gateways are set up.
sk: toto je miesto, kde sa nastavujú voľby spôsobov platby a ich jednotlivých nastavení

en: This is where shipping options are defined, and shipping methods are set up.
sk: toto je miesto, kde sú definované voľby doručenia a nastavenie spôsobov doručenia

en: This is where store orders are stored.
sk: toto je miesto, kde sú uložené objednávky z obchodu

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
sk: tu môžete pridávať nové kupóny, ktoré môžu zákazníci využiť vo vašom obchode

en: This is where you can add new products to your store.
sk: tu môžete pridávať nové produkty do vášho obchodu

en: This month's sales
sk: predaj za tento mesiac

en: This option determines the customers default address (before they input their own).
sk: táto voľba určuje predvolenú adresu zákazníkom (predtým, než si ju vložia)

en: This option determines which address is used to calculate tax.
sk: táto voľba určuje, aká adresa sa použije pre výpočet dane

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
sk: Táto voľba je dôležitá, pretože to bude mať vplyv na vstupné ceny. Zmena sa nebude aktualizovať na existujúce produkty.

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
sk: Táto sekcia vám umožňuje prispôsobiť WooCommerce e-maily.  <a href="%s" target="_blank">Kliknite tu na ukážku vašej šablony e-mailu</a>. Pre pokročilejších kontrolný výtlačok <code>woocommerce/templates/emails/</code> na <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
sk: týmto sa nastaví základná stránka obchodu, teda miesto, kde bude váš archív produktov

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
sk: nastavenie oddeľovača desiatok (desatinnej čiarky) zobrazených cien

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
sk: nastavenie počtu desatinných miest u zobrazených cien

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
sk: nastavenie oddeľovača tisícok zobrazených cien

en: This setting does not apply to guest purchases.
sk: toto nastavenie sa nevzťahuje na nákupy hostí

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
sk: táto veľkosť sa obvykle používa pre galérie obrázkov na produktovej stránke

en: This size is usually used in product listings
sk: táto veľkosť je obykle použitá pri výpise produktov

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
sk: táto šablóna bola prepísaná podľa vašej témy a možno ju nájsť v: <code>%s</code>

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
sk: tento text sa zobrazí na tlačítku, ktoré odkazuje na externý produkt

en: This tool will clear ALL expired transients from Wordpress.
sk: tento nástroj vymaže všetky vypršané prechodu z Wordpress-u

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
sk: tento nástroj vymaže prechodnú pamäť produktu/obchodu

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
sk: tento nástroj bude líčiť podmienky - užitočné v prípade, že zmeníte nastavenie takým spôsobom, ktorý skrýva produkty z katalógu

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
sk: Tento nástroj resetuje role admina, zákazníka a manažéra obchodu do predvoleného nastavenia. Použite to, pokiaľ Vaši užívatelia nemôžu získať prístup ku všetkým administračným stránkam WooCommerce.

en: This username is already registered, please choose another one.
sk: Toto užívateľské meno je už registrované, prosím, vyberte iné.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
sk: Toto užívateľské meno je neplatné, pretože používa nepovolené znaky. Zadajte prosím platné užívateľské meno.

en: This will enable a script allowing the country fields to be searchable.
sk: toto umožní beh skriptu, ktorý povolí krajine polia pre vyhľadávanie

en: Thousand Separator
sk: oddeľovač tisícok

en: Thumbnail
sk: náhľad

en: Title
sk: titulok

en: Title:
sk: názov:

en: To edit colours <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> and <code>woocommerce.css</code> need to be writable. See <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> for more information.
sk: pre úpravy farieb <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> a <code>woocommerce.css</code> musí byť zapisovateľné, pozri pre viac informácii <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">Codex</a>

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
sk: ak chcete prepísať a editovať túto šablonu e-mailu, skopírujte <code>%s</code> do vašej témy: <code>%s</code>.

en: To reset your password, visit the following address:
sk: Ak chcete obnoviť heslo, navštívte nasledujúcu adresu:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press return. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
sk: Ak chcete sledovať svoju objednávku, zadajte prosím svoje ID číslo objednávky do poľa nižšie a stlačte Enter. Číslo objednávky nájdete na potvrdení objednávky, ktoré vám bolo zaslané e-mailom.

en: To:
sk: do:

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
sk: prepnutie &quot;na stiahnutie&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
sk: prepnutie &quot;povoliť&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
sk: prepnutie &quot;virtuálny&quot;

en: Toggle featured
sk: prepínač vlastností

en: Toggle tax rows
sk: prepnúť daňové rady

en: Tools
sk: nástroje

en: Top Rated Products
sk: najlepšie hodnotené produkty

en: Top category
sk: najlepšia kategória

en: Top coupon
sk: najlepší kupón

en: Top earners
sk: najviac zarábajúce

en: Top sellers
sk: najpredávanejšie

en: Total
sk: cena celkom

en: Total Product Taxes
sk: produktové dane celkom

en: Total Sales
sk: celkový predaj

en: Total Shipping
sk: doručenie celkom

en: Total Shipping Taxes
sk: doručovacie dane celkom

en: Total Taxes
sk: dane celkom

en: Total coupon discount
sk: celková kupónová zľava

en: Total customer orders
sk: celkový počet objednávok registrovaných zákazníkov

en: Total customer sales
sk: celkové tržby registrovaných zákazníkov

en: Total customers
sk: celkový počet zákazníkov

en: Total guest orders
sk: celkový počet objednávok hostí

en: Total guest sales
sk: celkové tržby hostí

en: Total orders
sk: objednávky celkom

en: Total orders containing coupons
sk: objednávky obsahujúce kupóny celkom

en: Total orders for year
sk: celkový počet objednávok za rok

en: Total orders in range
sk: celkový počet objednávok v rozsahu

en: Total product taxes for year
sk: produktové dane za rok celkom

en: Total sales
sk: celkové tržby

en: Total sales for year
sk: celkové tržby za rok

en: Total sales in range
sk: celkové tržby v rozsahu

en: Total sales minus shipping and tax.
sk: celkové tržby mínus doručenie a dane

en: Total shipping costs
sk: celkové doručovacie náklady

en: Total shipping tax for year
sk: doručovacie dane z rok celkom

en: Total tax for line items + fees.
sk: celková daň za položky v riadku + poplatok

en: Total taxes for year
sk: dane za rok celkom

en: Total:
sk: cena celkom:

en: Totals
sk: celkom

en: Town / City
sk: obec/mesto

en: Town / District
sk: mesto/okres

en: Track
sk: sledovať

en: Tracking code
sk: sledovací kód

en: Trailing Zeros
sk: koncové nuly

en: Type
sk: typ

en: Un-force HTTPS when leaving the checkout
sk: vypnúť HTTPS pri opustení pokladne

en: Uncategorized
sk: nezaradené

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
sk: Bohužiaľ vaša objednávka nemôže byť spracovaná kvôli odmietnutiu transakcie bankou / obchodníkom.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
sk: unikátny slug/poznámka pre vlastnosť - musí byť kratšia ako 28 znakov

en: Unlimited
sk: neobmedzené

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
sk: Nezaplatené objednávka zrušená - časový limit dosiahnutý.

en: Unpublished
sk: nepublikované

en: Up-Sells
sk: navyšovací predaj

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
sk: navyšovací predaj - odporúčate iný produkt namiesto aktuálne zobrazeného (výhodnejší model, lepšia kvalita, drahší model a pod.)

en: Update
sk: aktualizovať

en: Update Cart
sk: aktualizovať košík

en: Update Product Category
sk: aktualizovať kategóriu produktov

en: Update Product Tag
sk: aktualizovať štítok produktu

en: Update Shipping Class
sk: aktualizovať doručovaciu triedu

en: Update Totals
sk: aktualizovať celkové čiastky

en: Update country
sk: aktualizovať krajinu

en: Update totals
sk: prepočítať

en: Upload
sk: nahrať

en: Upload/Add image
sk: nahrať/pridať obrázok

en: Uploaded to this product
sk: nahrať do produktu

en: Usage / Limit
sk: využitie / limit

en: Usage limit
sk: limit použitia

en: Use form submission method.
sk: použiť metódu odoslania formulára

en: Use image
sk: použiť obrázok

en: Use informal localisation for %s
sk: použiť neformálnu lokalizáciu pre %s

en: Used for certain text and asides - breadcrumbs, small text etc.
sk: používa sa pre určitý text a sidebar - navigácia, malý text a pod.

en: Used for variations
sk: použiť pre varianty

en: Username
sk: užívateľské meno

en: Username is required.
sk: uživateľské meno je povinné

en: Username or email
sk: užívateľské meno alebo e-mail

en: Username: %s
sk: užívateľské meno: %s

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
sk: užívatelia musia utratiť túto čiastku, aby získali doručenie zdarma (ak je zapnuté vyššie)

en: VAT
sk: DPH

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
sk: chyba overenia: PayPal IPN odpovedá z inej e-mailovej adresy (%s)

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
sk: chyba overenia: PayPal čiastky nezodpovedajú (hrubá %s).

en: Value
sk: hodnota

en: Value of the coupon.
sk: hodnota kupónu

en: Value(s)
sk: hodnota(y)

en: Variable
sk: variabilný

en: Variable product
sk: produkt s variantami

en: Variation
sk: variant

en: Variation #%s of %s
sk: varianta #%s of %s

en: Variation ID:
sk: ID variantu:

en: Variation price (required)
sk: cena variantu (povinné)

en: Variations
sk: varianty

en: Variations for variable products are defined here.
sk: varianty pre produkty s variantami sú definované tu

en: Version %s
sk: verzia %s

en: Very Poor
sk: veľmi slabý

en: Via
sk: cez

en: View
sk: zobraziť

en: View %s
sk: zobraziť %s

en: View Cart &rarr;
sk: zobraziť košík &rarr;

en: View Coupon
sk: zobraziť kupón

en: View Coupons
sk: zobraziť kupóny

en: View Order
sk: zobraziť objednávku

en: View Order Page
sk: stránka zobrazenia objednávky

en: View Product
sk: zobraziť produkt

en: View Tax Rates
sk: zobraziť daňové sadzby

en: View Variation
sk: zobraziť variant

en: View options
sk: zobraziť možnosti

en: View template
sk: ukázať šablonu

en: Virtual
sk: virtuálny

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
sk: virtuálne produkty sú nehmatateľné a nie sú doručiteľné

en: Visibility
sk: viditeľnosť

en: Visible on the product page
sk: viditeľný na stránke produktov

en: WC Database Version
sk: WC verzia databázy

en: WC Logging
sk: WC protokolovanie

en: WC Pages
sk: WC stránky

en: WC Taxonomies
sk: WC taxonómia

en: WC Transients
sk: WC prechody

en: WC Version
sk: WC verzia

en: WP Debug Mode
sk: WP režim ladenia

en: WP Max Upload Size
sk: WP max. veľkosť nahrávaných súborov

en: WP Version
sk: WP verzia

en: We have revised the product data panel making it cleaner, more streamlined, and more logical. Adding products is a breeze!
sk: Produktový panel je prehľadnejší, efektívnejší a logickejší. Pridanie produktov je hračka!

en: Web Server Info
sk: Web Server informácie

en: Weight
sk: hmotnosť

en: Weight Unit
sk: jednotka hmotnosti

en: Weight in decimal form
sk: váha v desatinnom tvare

en: Welcome to WooCommerce
sk: Vitajte vo WooCommerce

en: Welcome to WooCommerce %s
sk: Vitajte vo WooCommerce %s

en: Welcome to {blogname}
sk: Vitajte na {blogname}

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
sk: aký poplatok chcete účtovať pre miestne doručenie, nebere sa do úvahy, pokiaľ vyberete doručenie zdarma, alebo ponechajte prázdne pre vypnutie tejto možnosti

en: What's New
sk: čo je nové

en: When this shipping method is chosen, apply the base tax rate rather than for the customer's given address.
sk: ak je vybratý tento spôsob dopravy, použije sa základná sadzba dane skôr, ako zákazníci uvedú adresu

en: Width
sk: šírka

en: WooCommerce
sk: e-shop

en: WooCommerce Best Sellers
sk: e-shop: najpredávanejšie

en: WooCommerce Cart
sk: Woocommerce košík

en: WooCommerce Docs
sk: WooCommerce dokumenty

en: WooCommerce Featured Products
sk: e-shop: špeciálna ponuka

en: WooCommerce Layered Nav
sk: e-shop: vrstvená navigácia

en: WooCommerce Layered Nav Filters
sk: e-shop: vrstvená navigácia

en: WooCommerce On-sale
sk: e-shop: výpredaj

en: WooCommerce Price Filter
sk: e-shop: cenový filter

en: WooCommerce Product Categories
sk: e-shop: kategórie produktov

en: WooCommerce Product Search
sk: e-shop: vyhľadávanie produktov

en: WooCommerce Product Tags
sk: e-shop: štítky produktov

en: WooCommerce Random Products
sk: e-shop náhodné produkty

en: WooCommerce Recent Orders
sk: Woocommerce posledné objednávky

en: WooCommerce Recent Products
sk: e-shop: najnovšie produkty

en: WooCommerce Recent Reviews
sk: e-shop: najnovšie recenzie

en: WooCommerce Recently Viewed Products
sk: e-shop: naposledy prezerané produkty

en: WooCommerce Right Now
sk: WooCommerce aktuálny prehľad

en: WooCommerce Settings
sk: WooCommerce nastavenia

en: WooCommerce Status
sk: WooCommerce stav

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
sk: WooCommerce daňové sadzby (CSV)

en: WooCommerce Top Rated Products
sk: e-shop: najlepšie hodnotené produkty

en: Worst category
sk: najhoršia kategória

en: Worst coupon
sk: najhorší kupón

en: Year:
sk: rok:

en: Yes
sk: áno

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
sk: áno, budem zadávať ceny vrátane DPH

en: You already have this item in your cart.
sk: túto položku už máte v košíku

en: You are using <strong>WooCommerce %s</strong>.
sk: používate <strong>WooCommerce %s</strong>

en: You can access your account area here: %s.
sk: Do Vášho účtu môžete vstúpiť tu: %s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
sk: môžete mať len 1 %s vo vašom košíku

en: You can tweak the ShareThis code by editing this option.
sk: môžete vyladiť ShareThis kód úpravou tejto možnosti

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
sk: Nemôžete pridať &quot;%s&quot; do košíka, pretože nie je na sklade.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
sk: Nemôžete pridať také množstvo &quot;%s&quot; do košíka, pretože ich toľko nemáme skladom (%s je dostupných).

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
sk: Nemáte dostatočné oprávnenie pre prístup na túto stránku.

en: You have not set up this type of address yet.
sk: nemáte ešte nastavený tento typ adresy

en: You have received an order from %s. Their order is as follows:
sk: Dostali ste objednávku od %s. Poradie je nasledovné:

en: You have taken too long. Please go back and refresh the page.
sk: Trvalo vám to príliš dlho. Prosím, vráťte sa späť a obnovte stránku.

en: You have taken too long. Please go back and retry.
sk: Trvalo Vám to príliš dlho. Prosím, vráťte sa späť a skúste to znovu.

en: You may also like&hellip;
sk: mohlo by sa vám páčiť&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
sk: mohlo by vás zaujímať&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
sk: je nutné súhlasiť s našimi obchodnými podmienkami

en: You must be logged in to checkout.
sk: Aby ste mohli zaplatiť, musíte sa prihlásiť.

en: You must be logged in to download files.
sk: musíte byť prihlásený pre stiahnutie súborov

en: You will be happy to learn that WooCommerce has been audited and certified by the Sucuri Security team. Whilst there is not much to be seen visually to understand the amount of work that went into this audit, rest assured that your website is powered by one of the most powerful and stable eCommerce plugins available.
sk: WooCommerce bol skontrolovaný a certifikovaný tímom Sucuri Security. Aj keď sa nedá vizuálne pochopiť množstvo práce, ktorá bola venovaná tomuto auditu, buďte si istý, že váš web je poháňaný jedným z najsilnejších a najstabilnejších e-commerce pluginom, ktorý je k dispozícii.

en: Your Review
sk: vaša recenzia

en: Your account on {blogname}
sk: váš účet na %s

en: Your cart is currently empty.
sk: Váš košík je prázdný.

en: Your comment is awaiting approval
sk: Váš komentár čaká na schválenie

en: Your details
sk: Vaše údaje

en: Your most used product tags in cloud format.
sk: vaše najpoužívanejšie štítky produktov usporiadané do formátu oblaku

en: Your order
sk: vaša objednávka

en: Your order has already been paid for. Please contact us if you need assistance.
sk: Vaša objednávka už bola zaplatená, prosím kontaktujte nás v prípade potreby

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
sk: Vaša objednávka bola prijatá a teraz sa spracováva. Podrobnosti Vašej objednávky sú uvedené nižšie:

en: Your order is complete
sk: vaša objednávka je kompletná

en: Your order is complete - download your files
sk: vaša objednávka je kompletná - stiahnite si vaše súbory

en: Your order is no longer pending and could not be cancelled. Please contact us if you need assistance.
sk: Vaša objednávka už bola potvrdená a nedá sa zrušiť. Neváhajte nás v prípade potreby kontaktovať.

en: Your order was cancelled.
sk: vaša objednávka bola zrušená

en: Your password has been reset.
sk: vaše heslo bolo resetované

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
sk: váš server nemá povolené fsockopen alebo cURL - PayPal IPN a iné skripty, ktoré komunikujú s inými servermi nebudú fungovať - kontaktujte svojho poskytovateľa hostingu

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
sk: váš server nemá povolené <a href="%s">SOAP Client</a> class - niektoré brány (pluginy) používajúce SOAP nemusia fungovať podľa očakávania

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
sk: váš server má povolené cURL, fsockopen je vypnuté

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
sk: váš server má povolené fsockopen aj cURL

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
sk: váš server má povolené fsockopen, cURL je vypnuté

en: Your server has the SOAP Client class enabled.
sk: váš server nemá povolené SOAP Client class

en: Your settings have been saved.
sk: vaše nastavenia boli uložené

en: Your themes page background - used for tab active states
sk: pozadie stránky vašej šablony - použité pre taby aktívnych stavov

en: Your {blogname} order from {order_date}
sk: vaša {blogname} objednávka z {order_date}

en: Your {blogname} order from {order_date} is complete
sk: Vaša {blogname} objednávka z {order_date} je kompletná

en: Your {blogname} order from {order_date} is complete - download your files
sk: Vaša {blogname} objednávka z {order_date}  je kompletná - stiahnite si vaše súbory.

en: Your {blogname} order receipt from {order_date}
sk: vaša {blogname} objednávka prijatá z {order_date}

en: ZIP/Postcode
sk: PSČ

en: Zip
sk: PSČ

en: Zip/Post Codes
sk: PSČ kódy

en: [%s with ID of %d]
sk: [%s s číslom ID %d]

en: [%s with SKU of %s]
sk: [%s s kat. číslom SKU %s]

en: [Remove]
sk: [odstrániť]

en: [{blogname}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
sk: [{blogname}] nová objednávka ({order_number}) - {order_date}

en: added %s ago
sk: pridané pred %s

en: ago
sk: pred

en: and was completed
sk: a bola dokončená

[ctx: breadcrumb]
en: Home
sk: úvod

en: by
sk: od

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
sk: od %1$s

en: cancelled
sk: zrušené

en: completed
sk: dokončené

[ctx: default-slug]
en: product
sk: produkt

[ctx: default-slug]
en: shop
sk: obchod

en: failed
sk: zlyhalo

en: is a required field.
sk: je nevyhnutné vyplniť.

en: is available
sk: je dostupný

en: is low in stock.
sk: už dochádza na sklade.

en: is not a valid email address.
sk: nie je platná e-mailová adresa.

en: is not a valid number.
sk: nie je platné číslo.

en: is not valid. Please enter one of the following:
sk: nie je platné. Prosím zadajte jednu z nasledujúcich možností:

en: is out of stock.
sk: nie je na sklade.

en: items
sk: položky

en: made by
sk: vytvorené

[ctx: min_price]
en: From:
sk: od:

en: no
sk: nie

en: on-hold
sk: pozastavené

en: out of 5
sk: z 5

[ctx: page_slug]
en: cart
sk: kosik

[ctx: page_slug]
en: change-password
sk: zmena-hesla

[ctx: page_slug]
en: checkout
sk: pokladna

[ctx: page_slug]
en: edit-address
sk: uprava-adresy

[ctx: page_slug]
en: logout
sk: odhlasenie

[ctx: page_slug]
en: lost-password
sk: stratene-heslo

[ctx: page_slug]
en: my-account
sk: moj-ucet

[ctx: page_slug]
en: order-received
sk: prijate-objednavky

[ctx: page_slug]
en: pay
sk: zaplatit

[ctx: page_slug]
en: shop
sk: obchod

[ctx: page_slug]
en: view-order
sk: ukazat-objednavku

en: pay
sk: zaplatiť

en: pending
sk: čakajúce na vybavenie

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
sk: byt, apartmán, … atď (voliteľne)

[ctx: placeholder]
en: Buy product
sk: kúpiť

[ctx: placeholder]
en: Confirm password
sk: potvrdenie hesla

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
sk: od&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Never expire
sk: nikdy nevyprší

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
sk: Poznámky ku objednávke ...

[ctx: placeholder]
en: Password
sk: heslo

[ctx: placeholder]
en: Street address
sk: ulica

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
sk: pre&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
sk: neobmedzené použitie

[ctx: placeholder]
en: Username
sk: užívateľské meno

en: processing
sk: spracovává sa

en: provides a fully PCI Compliant, secure way to collect and transmit credit card data to your payment gateway while keeping you in control of the design of your site.
sk: poskytuje naplno PCI kompatibilitu, bezpečný spôsob, ako získavať a odovzdávať údaje o kreditnej karte do vašej platobnej brány pri udržaní kontroly nad dizajnom vašich stránok

en: provides a fully PCI Compliant, secure way to collect and transmit credit card data to your payment gateway while keeping you in control of the design of your site. Mijireh supports a wide variety of payment gateways: Stripe, Authorize.net, PayPal, eWay, SagePay, Braintree, PayLeap, and more.
sk: poskytuje naplno PCI kompatibilitu, bezpečný spôsob, ako získavať a odovzdávať údaje o kreditnej karte do vašej platobnej brány pri udržaní kontroly nad dizajnom vašich stránok. Mijireh podporuje širokú škálu platobných brán: Stripe, Authorize.net, PayPal, eWay, SagePay, Braintree, PayLeap, a dalšie.

en: refunded
sk: refundovanie

en: required
sk: povinné

[ctx: slug]
en: product
sk: produkt

[ctx: slug]
en: product-category
sk: kategoria-produktu

[ctx: slug]
en: product-tag
sk: stitok-produktu

[ctx: slug]
en: uncategorized
sk: nezaradene

en: terms &amp; conditions
sk: obchodnými podmienkami

en: the
sk: ten

en: to
sk: pre

en: to the
sk: na

en: variation added
sk: variant pridaná

en: variations added
sk: varianty pridané

en: verified owner
sk: overený vlastník

en: version
sk: verzia

en: via
sk: pomocou

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN may not work with your server.
sk: wp_remote_post() zlyhalo, PayPal IPN nemôže fungovať s vašim serverom

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider. Error:
sk: wp_remote_post() zlyhalo, PayPal IPN nebude fungovať s vašim serverom - kontact vášho poskytovateľa hostingu. chyba:

en: wp_remote_post() was successful - PayPal IPN is working.
sk: wp_remote_post() bol úspešný - PayPal IPN je funkčný

en: yes
sk: áno

en: — No Change —
sk: — bez zmeny —
