WooCommerce v1.6.3 - en to sv_SE translation catalogue (1493 entries)

en:  ago
sv_SE: siden

en: %d in stock | %d in stock
sv_SE[0]: %d på lager
sv_SE[1]: %d på lager

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>
sv_SE: %s - Vi anbefaler å sette minnet til minst 64MB. Se: <a href="%s">Øke minne tildelt PHP</a>

en: %s ago
sv_SE: %s siden

en: %s in stock
sv_SE: %s på lager

en: %s review for %s | %s reviews for %s
sv_SE[0]: %s anmeldelse for %s
sv_SE[1]: %s anmeldelser for %s

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
sv_SE: %s varer av %s har blitt satt i restordre #%s.

en: &#197;land Islands
sv_SE: &#197;land øyene

en: &larr; Return To Cart
sv_SE: &larr; Tilbake til handlekurven

en: &larr; Return To Shop
sv_SE: &larr; Fortsett å handle

en: &nbsp;&ndash; Page %s
sv_SE: &nbsp;&ndash; Side %s

en: (%s) is not a valid postcode/ZIP.
sv_SE: (%s) er ikke et gyldig postnummer.

en: (Copy)
sv_SE: (Kopier)

en: (backorders allowed)
sv_SE: (restordre tillatt)

en: (ex. VAT)
sv_SE: (eks. mva.)

en: (ex. tax)
sv_SE:  (eks. moms)

en: (incl. VAT)
sv_SE: (inkl. mva)

en: (incl. tax)
sv_SE: (inkl. mva)

en: + Add Flat Rate
sv_SE: + Legg til fast kostnad

en: + Add tax row
sv_SE: + Legg til avgiftsrekke

en: 2 letter Country code
sv_SE: Landskode (2 bokstaver)

en: <a href="%s" class="button">%s</a> You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
sv_SE: <a href="%s" class="button">%s</a> Du kan ikke legge det antallet i handlekurven &mdash; vi har %s på lager, og du har allerede %s i handlekurven.

en: <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/woocommerce/" target="_blank">Project on WordPress.org</a>
sv_SE: <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/woocommerce/" target="_blank">Prosjektet på WordPress.org</a>

en: <a href="http://www.woothemes.com/extensions/woocommerce-extensions/" target="_blank">Official Extensions</a>
sv_SE: <a href="http://www.woothemes.com/extensions/woocommerce-extensions/" target="_blank">Offisielle tillegg</a>

en: <a href="http://www.woothemes.com/themes/woocommerce-themes/" target="_blank">Official Themes</a>
sv_SE: <a href="http://www.woothemes.com/themes/woocommerce-themes/" target="_blank">Officielle temaer</a>

en: <a href="http://www.woothemes.com/woocommerce-docs/" target="_blank">WooCommerce Docs</a>
sv_SE: <a href="http://www.woothemes.com/woocommerce-docs/" target="_blank">WooCommerce Dokumentsjon</a>

en: <a href="https://github.com/woothemes/woocommerce" target="_blank">Project on Github</a>
sv_SE: <a href="https://github.com/woothemes/woocommerce" target="_blank">Prosjektet på Github</a>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
sv_SE: <span class="meta-nav">&larr;</span> Tidligere

en: <strong>Congratulations!</strong> &#8211; WooCommerce has been installed and setup. Enjoy :)
sv_SE: <strong>Gratulerer!</strong> &#8211; WooCommerce har blitt installert og satt opp. Kos deg! :)

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You're almost ready to start selling :)
sv_SE: <strong>Velkommen til WooCommerce</strong> &#8211; Du er nesten klar til å starte å selge. :)

en: <strong>WooCommerce has been installed</strong> &#8211; You're ready to start selling :)
sv_SE: <strong>WooCommerce ble innstallert</strong> &#8211; Du kan nå begynne å selge :)

en: A Search box for products only.
sv_SE: En søkeboks kun for produkter.

en: A list or dropdown of product categories.
sv_SE: En liste eller en rullegardin med produktkategorier

en: A note has been added to your order
sv_SE: Et notat er lagt til din ordre

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
sv_SE: Et produkt må være i denne kategorien for at kupongen skal være gyldig eller, for "Produktrabatt", produkter at produkter i disse kategoriene vil bli rabattert.

en: AND
sv_SE: OG

en: Access Expires
sv_SE: Tilgang utløper

en: Access Key
sv_SE: Tilgangsnøkkel

en: Access Restrictions
sv_SE: Tilgangsbegrensing

en: Account Details
sv_SE: Kontodetaljer

en: Account Name
sv_SE: Kontonavn

en: Account Number
sv_SE: Kontonummer

en: Account password
sv_SE: Kontoens passord

en: Account username
sv_SE: Kontoens brukernavn

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
sv_SE: Prossessen mislyktes. Oppdater og prøv igjen.

en: Actions
sv_SE: Hendelser

en: Add
sv_SE: Legg til

en: Add Attribute
sv_SE: Legg til attributt

en: Add Coupon
sv_SE: Legg til rabattkupong

en: Add New
sv_SE: Legg til ny

en: Add New Attribute
sv_SE: Legg til ny attributt

en: Add New Coupon
sv_SE: Legg til ny rabattkupong

en: Add New Order
sv_SE: Legg til ny ordre

en: Add New Order status
sv_SE: Legg til ny orderstatus

en: Add New Product
sv_SE: Legg til nytt produkt

en: Add New Product Category
sv_SE: Legg til ny produktkategori

en: Add New Product Tag
sv_SE: Legg til ny produktetikett

en: Add New Shipping Class
sv_SE: Legg til fraktklasse

en: Add New Variation
sv_SE: Legg til ny variasjon

en: Add Order
sv_SE: Legg til ordre

en: Add Product
sv_SE: Legg til produkt

en: Add Review
sv_SE: Skriv anmeldelse

en: Add Variation
sv_SE: Legg til variasjon

en: Add a review
sv_SE: Skriv en anmeldelse

en: Add eCommerce tracking code to the thankyou page
sv_SE: Legg til sporingskode for e-handel på takksiden.

en: Add event tracking code for add to cart actions
sv_SE: Legg til sporingskode for hendelser for 'legg i handlekurven'-handlinger

en: Add item(s)
sv_SE: Legg til vare(r)

en: Add new
sv_SE: Legg til ny

en: Add note
sv_SE: Legg til notat

en: Add rates for shipping classes here &mdash; they will override the default costs defined above.
sv_SE: Legg til fraktkostnad her &mdash; disse overstyrer standardkostnadene over.

en: Add to Cart
sv_SE: Legg i handlekurven

en: Add to cart
sv_SE: Legg i handlekurv

en: Add tracking code to your site's footer. You don't need to enable this if using a 3rd party analytics plugin.
sv_SE: Legg til sporingskode i footer elementet på nettstedet. Dette behøver du om du bruker tillegg for analyseverktøy fra 3. part.

en: Add&nbsp;meta
sv_SE: Legg til meta

en: Additional Information
sv_SE: Mer info

en: Address
sv_SE: Adresse

en: Address 1
sv_SE: Adresse 1

en: Address 2
sv_SE: Adresse 2

en: Address override
sv_SE: Adresse-overstyring

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
sv_SE: Kategorier

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
sv_SE: Rabattkuponger

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
sv_SE: Ordre

[ctx: Admin menu name]
en: Products
sv_SE: Produkter

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
sv_SE: Fraktgrupper

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
sv_SE: Merker

en: Advanced
sv_SE: Avansert

en: Algeria
sv_SE: Algeri

en: All
sv_SE: Alle

en: All Countries
sv_SE: Alle land

en: All Order statuses
sv_SE: Alle ordrestatuser

en: All Product Categories
sv_SE: Alle produktkategorier

en: All Product Tags
sv_SE: Alle produktetiketter

en: All Shipping Classes
sv_SE: Alle fraktklasser

en: All allowed countries
sv_SE: Alle tillatte land

en: Allow
sv_SE: Tillat

en: Allow <a href="%s" target="_blank">trackbacks and pingbacks</a> on this page.
sv_SE: Tillat<a href="%s" target="_blank">trackbacks og pingbacks</a> på denne siden.

en: Allow Backorders?
sv_SE: Tillat booking av produkter?

en: Allow customers to repurchase past orders
sv_SE: Tillat kunder å kjøpe tidligere ordre på nytt

en: Allow registration on the "My Account" page
sv_SE: Tillat registrering på "Min konto"-siden

en: Allow registration on the checkout page
sv_SE: Tillat registrering i kassen

en: Allow reviews.
sv_SE: Tillat anmeldelser

en: Allow, but notify customer
sv_SE: Tillat, men gi kunden beskjed

en: Allowed Countries
sv_SE: Tillatte land

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
sv_SE: Tillat sjekkbetaling. Hvorfor skal du tillate sjekk nå til dags? Fordi det gir deg mulighet til gjøre testbestillinger så du kan se f. eks. e-postmeldninger for ordrer og sider for "ordre gjennomført"

en: Allows payments by BACS (Bank Account Clearing System), more commonly known as direct bank/wire transfer.
sv_SE: Tillat betaling via BACS (Bank Account Clearing System), mer kjent som direkte bankoverføring.

en: Already registered?
sv_SE: Allerede registrert?

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
sv_SE: Alltid vis lagerbeholdning. Eks. "12 på lager"

en: American Samoa
sv_SE: Amerikanske Samoa

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
sv_SE: Beklager, en konto er allerede registrert med dette brukernavnet. Vennligst velg et annet.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
sv_SE: Hei! En konto er allerede registret med denne e-post adressen. Vær vennlig å logg inn på vanlig måte :)

en: Antarctica
sv_SE: Antarktis

en: Anti-spam field was filled in.
sv_SE: Anti-spam felt ble utfyllt.

en: Antigua and Barbuda
sv_SE: Antigua og Barbuda

en: Any
sv_SE: Hvilken som helst

en: Any category
sv_SE: Alle kategorier

en: Any customer
sv_SE: Alle kunder

en: Append a logout link to menus containing "My Account"
sv_SE: Legg til utloggingslenke i menyer som inneholder "Mitt konto"

en: Apply Coupon
sv_SE: Legg til rabattkupong

en: Apply before tax
sv_SE: Legg til før skatt

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
sv_SE: Er du sikker på at du vil slette alle variasjoner? Dette kan ikke angres.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
sv_SE: Er du sikker på at du vil sette denne attributten?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
sv_SE: Er du sikker på at du vil linke variasjoner? Dette vil lage en ny variasjon for hver mulige kombinasjon av alle atributter (max 50 pr. gang).

en: Are you sure you want to remove this variation?
sv_SE: Er du sikker på at du vil ta bort denne variasjonen?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
sv_SE: Er du sikker du vil tilbaketrekke tilgang til denne nedlastingen?

en: Attribute | Attributes
sv_SE[0]: Attributt
sv_SE[1]: Attributter

en: Attribute:
sv_SE: Atributt:

en: Attributes
sv_SE: Attributter

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
sv_SE: Attributter lar deg definere ekstra produktdata, som størelse og farge. Du kan bruke disse attributtene i butikkens sidebar(sidemeny) ved å ta i bruk "layered nav" widgets. NB! Du kan ikke bytte navn på attributtene senere.

en: Australian Dollars (&#36;)
sv_SE: Australsk Dollar (&#36;)

en: Austria
sv_SE: Østerrike

en: Author:
sv_SE: Forfatter

en: Availability
sv_SE: Tilgjengelighet

en: Available downloads
sv_SE: Tilgjengelige nedlastinger

en: Available on backorder
sv_SE: Tilgjengelig som restordre.

en: Average
sv_SE: Ok

en: Average order items
sv_SE: Gjennomsnittlig vare-total

en: Average order items for year
sv_SE: Gjennomsnittlig antall produkter per ordre og år

en: Average order items in range
sv_SE: Gjennomsnittlig antall produkter i utvalget

en: Average order total
sv_SE: Gjennomsnittlig ordre-total

en: Average order total for year
sv_SE: Gjennomsnittlig antall ordre for år

en: Average order total in range
sv_SE: Gjennomsnittlig ordreverdi i utvalget

en: Average orders per customer
sv_SE: Gjennomsnittlig antall ordre pr. kunde

en: Awaiting BACS payment
sv_SE: Ventende BACS betaling

en: Awaiting cheque payment
sv_SE: Ventende sjekkbetaling

en: BACS Payment
sv_SE: BACS betaling

en: BIC (formerly Swift)
sv_SE: BIC (tidligere Swift)

en: Backordered
sv_SE: Restordret

en: Bacs
sv_SE: Bank

en: Bank Name
sv_SE: Banknavn

en: Base Country/Region
sv_SE: Basis land

en: Base Page Title
sv_SE: Tittel for basis-siden

en: Be the first to review
sv_SE: Bli den første som skriver en anmeldelse

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
sv_SE: Før du legger til variasjoner, legg til og lagre attributter under <strong>Attributt</strong>.

en: Belarus
sv_SE: Hviterussland

en: Belgium
sv_SE: Belgia

en: Best Sellers
sv_SE: Bestselgere

en: Billing
sv_SE: Faktura

en: Billing &amp; Shipping
sv_SE: Fakturering og frakt

en: Billing Address
sv_SE: Faktura-adresse

en: Billing Details
sv_SE: Debiteringsinformatsjon

en: Billing Email
sv_SE: E-postadresse for betaling

en: Billing address
sv_SE: Faktura-adresse

en: Bosnia and Herzegovina
sv_SE: Bosnia Hercegovina

en: Brazil
sv_SE: Brasil

en: Brazilian Real (&#36;)
sv_SE: Brasiliansk Real (&#36;)

en: British Columbia
sv_SE: Britisk Columbia

en: British Indian Ocean Territory
sv_SE: British Indian Oceanterritoriet

en: British Virgin Islands
sv_SE: Jomfruøyene (Storbritania)

en: Bulk edit:
sv_SE: Redigere flere

en: Button style
sv_SE: Knappe-stil

en: Button text
sv_SE: Knappetekst

en: Buttons and tabs
sv_SE: Knapper og faner

en: Buy product
sv_SE: Kjøp produkt

en: Calculate Shipping
sv_SE: Beregn frakt

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
sv_SE: Kalkuler ut lijeskatt? Dette vil kalkulere avgifter basert på kundens land. Hvis ingen betaling/frakt er satt, vil den bruke butikkens land.

en: Calculation Type
sv_SE: Beregningsmetode

en: Call to action buttons/price slider/layered nav UI
sv_SE: Påkall knapper/pris-slider/lagdelt nav UI

en: Cambodia
sv_SE: Kambodja

en: Cameroon
sv_SE: Kamerun

en: Can't access your account?
sv_SE: Får ikke tilgang til din konto?

en: Canadian Dollars (&#36;)
sv_SE: Kanadisk Dollar (&#36;)

en: Cancel
sv_SE: Avbryt

en: Cancel order &amp; restore cart
sv_SE: Avbryt ordre &amp; tilbakestill handlekurv

en: Capabilities
sv_SE: Funksjoner

en: Cape Verde
sv_SE: Cap Verde

en: Cart
sv_SE: Handlekurv

en: Cart % Discount
sv_SE: Prosentvis % rabatt i handlekurven

en: Cart Discount
sv_SE: Handlekurvsrabatt

en: Cart Discount:
sv_SE: Total Rabatt:

en: Cart Page
sv_SE: Side for handlekurv

en: Cart Subtotal
sv_SE: Delsum

en: Cart Subtotal:
sv_SE: Handlevogn del-sum:

en: Cart Totals
sv_SE: Handlekurv total

en: Cart updated.
sv_SE: Handlekurv oppdatert

en: Cash on Delivery
sv_SE: Kontant ved levering

en: Catalog
sv_SE: Produktkatalog

en: Catalog &amp; search
sv_SE: Søk i katalogen

en: Catalog Images
sv_SE: Katalogbilder

en: Catalog Options
sv_SE: Katalog-alternativer

en: Catalog visibility:
sv_SE: Katalogens synlighet:

en: Catalog/search
sv_SE: Katalog/søk

en: Categories
sv_SE: Kategorier

en: Category Order
sv_SE: Kategori sortering

en: Cayman Islands
sv_SE: Caymanøyene

en: Central African Republic
sv_SE: Sentralafrikanske republikken

en: Change Password
sv_SE: Endre passord

en: Change Password Page
sv_SE: Endre passord

en: Change my password
sv_SE: Endre mitt passord

en: Change to:
sv_SE: Endre til:

en: Checkout
sv_SE: Till kassen

en: Checkout &rarr;
sv_SE: Til kassen &rarr;

en: Checkout &rarr; Pay
sv_SE: Til kassen &rarr; Betale

en: Checkout Page
sv_SE: Handlekurv-side

en: Checkout and Accounts
sv_SE: Kasse og Kontoer

en: Cheque
sv_SE: Sjekk

en: Cheque Payment
sv_SE: Sjekkbetaling

en: China
sv_SE: Kina

en: Chinese Yuan (&yen;)
sv_SE: Kinesisk Yen

en: Choose a country&hellip;
sv_SE: Velg land&hellip;

en: Choose a downloadable product&hellip;
sv_SE: Velg et nedlastbart produkt&hellip;

en: Choose a grouped product&hellip;
sv_SE: Velg et gruppert produkt&hellip;

en: Choose an option
sv_SE: Velg et alternativ

en: Choose countries&hellip;
sv_SE: Velg flere land&hellip;

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
sv_SE: Oppgi om denne er en sammensatt skattesats. Disse legges til i tillegg til andre skattesatser.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sv_SE: Velg om denne skattesatsen også gjelder frakten

en: Christmas Island
sv_SE: Julön

en: City
sv_SE: By

en: Clear Transients
sv_SE: Nullstill transienter

en: Clear cart when logging out
sv_SE: Tilbakestill handlekurv når brukeren logger ut

en: Clear selection
sv_SE: Nullstill valg

en: Click here to enter your code
sv_SE: Klikk her for å angi kode

en: Click here to login
sv_SE: Klikk her for å logge inn

en: Click to cancel this order
sv_SE: Trykk for å kansellere denne ordren

en: Click to toggle
sv_SE: Klikk for å velge

en: Close all
sv_SE: lukk alle

en: Cocos (Keeling) Islands
sv_SE: Kokosøyene (Keeling)

en: Code
sv_SE: Kode

en: Collect shipping address even when not required
sv_SE: Samle inn mottakers adresse selv når dette ikke er påkrevet

en: Comma separate email addresses to restrict this coupon to specific billing and user emails.
sv_SE: Kommadel e-post adresser for å begrense denne kupongen til spesifikk fakturering og kunde e-post.

en: Company
sv_SE: Bedrift

en: Company Name
sv_SE: Navn på firma

en: Complete
sv_SE: Gjennomført

en: Completed
sv_SE: Fullførte

en: Compound
sv_SE: Sammensatt skattesats

en: Configure
sv_SE: Konfigurer

en: Configure shipping class
sv_SE: Konfigurer fraktklasse

en: Configure&nbsp;terms
sv_SE: Konfigurer&nbsp;villkår

en: Congo (Brazzaville)
sv_SE: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
sv_SE: Kongo (Kinshasa)

en: Content
sv_SE: Innhold

en: Continue Shopping &rarr;
sv_SE: Fortsett å handle &rarr;

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sv_SE: Styrer om produktet blir vist som "på lager" eller "ikke på lager" i nettbutikken.

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sv_SE: Kopier fakturadata til leveransedata? Dette fjerner all nåværende fraktinformasjon.

en: Copy from billing
sv_SE: Kopier fra frakadresse

en: Copy to a new draft
sv_SE: Kopier til nytt utkast

en: Core Taxonomies
sv_SE: Sentrale avgiftesgrupper

en: Cost
sv_SE: Kostnad

en: Cost excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50.
sv_SE: Kostnad eks. MVA. Oppgi en verdi f.eks. 2.50.

en: Cost per order
sv_SE: Kostnad per ordre

en: Cost, excluding tax.
sv_SE: Kostnad, eks. mva.

en: Could not compile woocommerce.less:
sv_SE: Kunne ikke kompilere woocommerce.less:

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file.
sv_SE: Kunne ikke gi tilgang - brukeren kan allerede ha tilgang til denne filen.

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
sv_SE: Kunne ikke registrere deg&hellip; vennligst kontakt oss hvis du har dette problemet videre.

en: Countries
sv_SE: Land

en: Country
sv_SE: Land

en: County
sv_SE: Land

en: Coupon
sv_SE: Rabattkupong

en: Coupon Data
sv_SE: Kupongdata

en: Coupon amount
sv_SE: Kupongbeløp

en: Coupon code
sv_SE: Kupongkode

en: Coupon does not exist!
sv_SE: Rabattkoden eksisterer ikke

en: Coupon draft updated.
sv_SE: Kupongkladd oppdatert

en: Coupon saved.
sv_SE: Kupongen er lagret.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sv_SE: Kupong planlagt for: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon submitted.
sv_SE: Kupong lagt inn.

en: Coupon type
sv_SE: Kupong type

en: Coupon updated.
sv_SE: Kupong oppdatert.

en: Coupon usage limit has been reached.
sv_SE: Kupongens maksimumsgrense er nådd.

en: Coupons
sv_SE: Rabattkuponger

en: Coupons can be managed from this section. Once added, customers will be able to enter coupon codes on the cart/checkout page. If a customer uses a coupon code they will be viewable when viewing orders.
sv_SE: Kuponger håndteres fra denne seksjonen. Når de legges til kan kunder angi kupongkoder i kassen. Om en kunde bruker en kupong vises den i ordren.

en: Create an account
sv_SE: Opprett en konto

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
sv_SE: Opprett en konto ved å skrive fylle inn informasjonen under. Hvis du allerede har registrert deg, vennligst logg inn på toppen av siden.

en: Create an account?
sv_SE: Opprett en konto?

en: Credit Card
sv_SE: Kredittkort

en: Croatia
sv_SE: Kroatia

en: Cross-Sells
sv_SE: Kryss-salg

en: Cross-sell
sv_SE: Kryss-salg

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
sv_SE: Kryssalg er produkter som du vil markedsføre i handlekurven, basert på eksisterende produkter i handlekurven.

en: Cuba
sv_SE: Kuba

en: Currency
sv_SE: Valuta

en: Currency Position
sv_SE: Valutaposition

en: Custom field deleted.
sv_SE: Tilpasset område slettet.

en: Custom field updated.
sv_SE: Tilpasset område oppdatert

en: Custom ordering position.
sv_SE: Tilpasset rekkefølge

en: Custom product attribute
sv_SE: Tilpasset produktattributt

en: Customer
sv_SE: Kunde

en: Customer Accounts
sv_SE: Kundekonto

en: Customer Billing Address
sv_SE: Fakturaadresse for kunde

en: Customer Login
sv_SE: Kunde logg inn

en: Customer Message
sv_SE: Kundemelding

en: Customer Note:
sv_SE: Kundenotat:

en: Customer Notes
sv_SE: Kundens merknader

en: Customer Shipping Address
sv_SE: Leveranseadresse for kunde

en: Customer details
sv_SE: Kundedetaljer

en: Customer note
sv_SE: Kundenotat

en: Customer reports, such as signups per day.
sv_SE: Kunderapporter, eksempelvis registreringer pr. dag.

en: Customer's notes about the order
sv_SE: Kundens notat om ordren

en: Customer:
sv_SE: Kunde:

en: Customers
sv_SE: Kunder

en: Cyprus
sv_SE: Kypros

en: Czech Koruna (&#75;&#269;)
sv_SE: Tsjekiske Koruna (&#75;&#269;)

en: Czech Republic
sv_SE: Tjekkia

en: Danish Krone
sv_SE: Danske kroner

en: Date
sv_SE: Dato

en: Date:
sv_SE: Dato:

en: Debug Log
sv_SE: Debug-logg

en: Default
sv_SE: Standard

en: Default Cost
sv_SE: Standardkostnad

en: Default Handling Fee
sv_SE: Administrasjonsavgift

en: Default selections:
sv_SE: Standard valg:

en: Default sorting
sv_SE: Standard sortering

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
sv_SE: Definer loopene dette produktet skal vises i. Produktet vil fortsatt være tilgjengelig direkte.

en: Delete
sv_SE: Slett

en: Delete Permanently
sv_SE: Slett permanent

en: Delete note
sv_SE: Slett notat

en: Delete selected rates
sv_SE: Slett valgte satser

en: Delete the selected rates?
sv_SE: Slett valgte skattesatser?

en: Delete this item permanently
sv_SE: Slett artikkel permanent

en: Delivery Fee
sv_SE: Leveringsgebyr

en: Denmark
sv_SE: Danmark

en: Description
sv_SE: Beskrivning

en: Determines how you select attributes for products. <strong>Text</strong> allows manual entry via the product page, whereas <strong>select</strong> attribute terms can be defined from this section. If you plan on using an attribute for variations use <strong>select</strong>.
sv_SE: Bestemmer hvordan du velger attributt for produkter <strong>Tekst</strong> lar deg mate in manuellt på produktsiden, men <strong>rullgardinsmenyns</strong> attributtvilkår kan defineres fra denne seksjonen. Vil du bruke ett attributt for variasjoner, bruk <strong>rullgardinsmeny</strong>.

en: Digital Downloads
sv_SE: Digitale nedlastinger

en: Dimensions
sv_SE: Dimensjoner

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
sv_SE: Dimensjoner (L&times;B&times;H)

en: Dimensions Unit
sv_SE: Enhet for dimensjoner

en: Direct Bank Transfer
sv_SE: Direkte bankoverføring

en: Discount code already applied!
sv_SE: Du har allerede lagt til rabattkoden

en: Discount code applied successfully.
sv_SE: Rabattkode lagt til

en: Discount type
sv_SE: Rabattype

en: Discounts
sv_SE: Rabatter

en: Discounts used
sv_SE: Rabatter benyttet

en: Display Type:
sv_SE: Visningstype:

en: Display a list of featured products on your site.
sv_SE: Vis en liste over alle utvalgte produkter i butikken.

en: Display a list of random products on your site.
sv_SE: Viser en liste med tilfeldige produkter på din hjemmeside.

en: Display a list of recently viewed products.
sv_SE: Vis en liste over nylig viste produkter.

en: Display a list of top rated products on your site.
sv_SE: Vis en liste over de produktene som har høyst karakter på ditt nettsted.

en: Display a list of your best selling products on your site.
sv_SE: Vis en liste over de mest solgte produktene i din butikk.

en: Display a list of your most recent products on your site.
sv_SE: Vis en liste over de siste produktene på ditt nettsted.

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
sv_SE: Vis en liste over de siste anmeldelser på ditt nested.

en: Display a list of your on-sale products on your site.
sv_SE: Vis en liste over dine På Salg produkter i butikken.

en: Display a login area and "My Account" links in the sidebar.
sv_SE: Vis en logg inn rute og "Mitt konto" linker i sidebar.

en: Display the user's Cart in the sidebar.
sv_SE: Vis brukerens handlekurv i siden.

en: Distrito Federal
sv_SE: Distrito Federal (Føderale distrik)

en: Do not allow
sv_SE: Ikke tillat

en: Documentation
sv_SE: Dokumentasjon

en: Dominican Republic
sv_SE: Dominikanske Republikken

en: Download Expiry
sv_SE: Nedlastings utløp

en: Download Limit
sv_SE: Grense for nedlasting

en: Download Limit:
sv_SE: Grense for nedlasting:

en: Download Permissions Granted
sv_SE: Nedlastingstillatelse gitt

en: Download limit
sv_SE: Nedlastingsgrense

en: Download:
sv_SE: Last ned:

en: Downloadable
sv_SE: Nedlastningsbar

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
sv_SE: Nedlastbare produkter gir tilgang til en fil etter kjøp.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
sv_SE[0]: Lastet ned %s gang
sv_SE[1]: Lastet ned %s ganger

en: Downloads Remaining
sv_SE: Gjenstående nedlastinger

en: Drag and drop methods to control their display order.
sv_SE: Dra og slipp metoder for å endre visningsrekkefølgen.

en: Dropdown
sv_SE: Rullegardin-meny

en: Duplicate
sv_SE: Dupliser

en: Edit
sv_SE: Redigere

en: Edit Address Page
sv_SE: Redigere adresse

en: Edit Attribute
sv_SE: Rediger attributt

en: Edit Coupon
sv_SE: Redigera rabattkupong

en: Edit My Address
sv_SE: Rediger min adresse

en: Edit Order
sv_SE: Rediger ordre

en: Edit Order status
sv_SE: Redigere ordrestatus

en: Edit Product
sv_SE: Redigere produkt

en: Edit Product Category
sv_SE: Redigere produktkategori

en: Edit Product Tag
sv_SE: Redigere produktetikett

en: Edit Shipping Class
sv_SE: Redigere fraktklasse

en: Edit Variation
sv_SE: Rediger variasjon

en: Edit this item inline
sv_SE: Rediger artikkelen direkte

en: Email
sv_SE: E-post

en: Email Address
sv_SE: E-postadresse

en: Email Sender Options
sv_SE: Avsender for e-post

en: Email you used during checkout.
sv_SE: E-postadressen som du oppgav i kassen.

en: Email:
sv_SE: E-postadresse:

en: Emails
sv_SE: E-post

en: Enable
sv_SE: Aktiver

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
sv_SE: Aktiver "address_override" for å hindre at adresseinformasjon blir endret.

en: Enable AJAX add to cart buttons on product archives
sv_SE: Aktivere AJAX legg i handlekurv-knapper i produktarkivet

en: Enable Bank Transfer
sv_SE: Aktiver bankoverføring

en: Enable COD
sv_SE: Aktiver betaling ved leveranse

en: Enable Cash on Delivery
sv_SE: Aktiver betaling ved levering

en: Enable Cheque Payment
sv_SE: Aktivere sjekkbetaling

en: Enable Free Shipping
sv_SE: Aktiver fri frakt

en: Enable Mijireh Checkout
sv_SE: Aktiver Mijireh Checkout

en: Enable PayPal sandbox
sv_SE: Aktivere PayPal sandbox

en: Enable PayPal standard
sv_SE: Aktivere PayPal standard

en: Enable WooCommerce CSS styles
sv_SE: Aktivere WooCommerce CSS stiler

en: Enable WooCommerce lightbox on the product page
sv_SE: Aktivere WooCommerce lightbox på produktsider

en: Enable coupon form on cart
sv_SE: Aktiver rabattkupong formular i handlevognen

en: Enable coupon form on checkout
sv_SE: Aktiver skjema for kuponger i kassen

en: Enable coupons
sv_SE: Aktiver kuponger

en: Enable enhanced country select boxes
sv_SE: Aktiver utvidet-boks for valg av land

en: Enable free shipping
sv_SE: Aktivere fri frakt

en: Enable guest checkout (no account required)
sv_SE: Tillat gjester å gå til kassen (ingen konto påkrevd)

en: Enable local delivery
sv_SE: Aktivere lokal frakt

en: Enable local pickup
sv_SE: Tillat kunder å hente selv

en: Enable logging
sv_SE: Aktiver loggføring

en: Enable low stock notifications
sv_SE: Aktiver meldinger for lav lagersaldo

en: Enable out of stock notifications
sv_SE: Aktiver meldinger for tomt på lager

en: Enable reviews
sv_SE: Tillat anmeldelser

en: Enable shipping
sv_SE: Aktivere frakt

en: Enable stock management
sv_SE: Aktivere lagerhåndtering

en: Enable taxes and tax calculations
sv_SE: Aktiver MVA og MVA-beregning

en: Enable the "Demo Store" notice on your site
sv_SE: Aktivere "Demobutikk" notisen for din butikk

en: Enable the SKU field for products
sv_SE: Aktivere felt for artikkelnummer (SKU)

en: Enable the dimension fields for products
sv_SE: Aktivere produktenes felt for dimensjoner

en: Enable the shipping calculator on the cart page
sv_SE: Aktiver fraktkalkulator på handlekurv-siden

en: Enable the weight field for products
sv_SE: Aktivere vekt-feltet

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
sv_SE: Aktiver dette alternativet dersom produktet ikke kan sendes eller om det ikke finnes noen fraktkostnad.

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
sv_SE: Aktiver dette alternativet dersom tilgang til nedlastbar fil gis ved kjøp av et produkt.

en: Enable this option to feature this product.
sv_SE: Aktiver dette valget for å sette dette produktet som Utvalgt-produkt

en: Enable this option to show the ShareDaddy button on the product page.
sv_SE: Aktiver dette valget for å vise ShareDaddy knappen på produktsiden.

en: Enable this shipping method
sv_SE: Aktivere fraktmetode

en: Enable this to post order data to PayPal via a form instead of using a redirect/querystring.
sv_SE: Aktiver dette for å sende ordredata til PayPal via skjema istedenfor å benytte omdirigering/spørringsstreng.

en: Enable/Disable
sv_SE: Aktiver/Deaktiver

en: Enabled
sv_SE: Aktivert

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
sv_SE: Oppgi et artikkelnummer for denne variasjonen eller la stå tom for å bruke forelders artikkelnummer.

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
sv_SE: Skriv inn banen til bildet du vil bruke i sidens topp-felt. Last opp ved å bruke <a href="%s">media opplastning</a>

en: Enter a cost per order, e.g. 5.00. Leave blank to disable.
sv_SE: Skriv inne en kostnad per ordre. Eks. 5.00. La stå tom for å deaktivere.

en: Enter a minimum fee amount. Fee's less than this will be increased. Leave blank to disable.
sv_SE: Skriv inn ett minimumsgebyr. Gebyrer under dette vil bli økt. La stå tomt for å deaktivere.

en: Enter a name for the new attribute term:
sv_SE: Skriv inn navn på den nye attributten:

en: Enter a quantity to enable stock management for this variation, or leave blank to use the variable product stock options.
sv_SE: Skriv inn antall for å akrivere lagerstyring av denne variasjonen, eller la stå tom for å benytte det variable produktets lager valg.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
sv_SE: Angi mva.-satser (prosent) med opp til 4 desimaler

en: Enter a value
sv_SE: Skriv inn en verdi

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
sv_SE: Oppgi en vekt for denne variasjonen eller la stå blank for å bruke forelders vekt.

en: Enter an amount e.g. 2.99
sv_SE: Oppgi et beløb f.eks. 2.99

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
sv_SE: Skriv inn en valgfri merknad som sendes til kunden etter kjøp.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
sv_SE: Skriv inn tekst, eller andre attributter med (|) som deler verdiene.

en: Enter the external URL to the product.
sv_SE: Oppgi en ekstern URL/Bane til produkt

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
sv_SE: Skriv antall dager før nedlastingslinken løper ut, eller la stå tom.

en: Enter your %1$sShareThis publisher ID%2$s to show social sharing buttons on product pages.
sv_SE: Oppgi ditt %1$sShareThis publisher ID%2$s for å vise sosiale delingsknapper på produktsiden.

en: Error 404
sv_SE: Feil 404

en: Estonia
sv_SE: Estland

en: Ethiopia
sv_SE: Etiopia

en: Euros (&euro;)
sv_SE: Euro (&euro;)

en: Excluding selected countries
sv_SE: Ekskluder valgte land

en: Expand all
sv_SE: Utvid alle

en: Expiry date
sv_SE: Gyldig til

en: External/Affiliate
sv_SE: Eksternt/Videresalg(Affiliate)

en: External/Affiliate product
sv_SE: Eksternt/Affiliert produkt

en: Falkland Islands
sv_SE: Falklandsøyene

en: Faroe Islands
sv_SE: Farøyene

en: Featured
sv_SE: Anbefalte produkter

en: Featured Product
sv_SE: Utvalgt produkt

en: Featured Products
sv_SE: Anbefalte produkter

en: Fee Type
sv_SE: Avgiftstype

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%.
sv_SE: Kostnad eks. moms. Oppgi en verdi f.eks. 35 eller prosent f.eks. 5%

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%. Leave blank to disable.
sv_SE: Avgift eks. MVA. Oppgi en verdi f.eks. 2.50 eller en prosentverdi f.eks. 5%. La stå tom for å deaktivere.

en: File Path
sv_SE: Filbane

en: File not found
sv_SE: Fant ikke filen

en: Filter by price
sv_SE: Filtrer på pris

en: First Name
sv_SE: Fornavn

en: First name
sv_SE: Fornavn

en: Fixed amount
sv_SE: Fast beløp

en: Fixed amount per product
sv_SE: Fast beløp per produkt

en: Flat Rate
sv_SE: Fast pris

en: Flat Rates
sv_SE: Flate satser

en: Flat rate
sv_SE: Flat sats

en: Flat rates let you define a standard rate per item, or per order.
sv_SE: Flate satser lar deg definere en standardskatt per produkt per ordre.

en: For more information:
sv_SE: For mer informasjon:

en: For your reference, your order details are shown below.
sv_SE: Til informasjon finnes alle ordredetaljer nedenunder.

en: Force Downloads
sv_SE: Tvungen nedlasting

en: Force SSL
sv_SE: Påtving SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (an SSL Certificate is required)
sv_SE: Påtving bruk av SSL (HTTPS) på betalingssidene (et SSL sertifikat er påkrevd)

en: Force secure checkout
sv_SE: Påtving sikker betaling

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
sv_SE: Tvungen nedlastning skjuler dine urler/fil-baner, men noen servere kan ha problemer med store filer. Om det finnes støtte for <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> kan dette benyttes istede. Servern må ha <code>mod_xsendfile</code>).

en: Found in your order confirmation email.
sv_SE: Finnes i din ordrebekrefelses e-post.

en: France
sv_SE: Frankrike

en: Free Shipping
sv_SE: Fraktfritt

en: Free!
sv_SE: Gratis!

en: French Guiana
sv_SE: Franska Guiana

en: French Polynesia
sv_SE: Franske polynesia

en: French Southern Territories
sv_SE: Franske sødra territoriene

en: From:
sv_SE: Fra:

en: Gateway
sv_SE: Tjeneste

en: Gateway Disabled
sv_SE: Gateway deaktivert

en: Gateway ID
sv_SE: Tjeneste ID

en: Gateway Testing
sv_SE: Testing av portalen (gateway)

en: General
sv_SE: Generellt

en: General Options
sv_SE: Generelle alternativ

en: General settings such as your shop base, currency, and script/styling options which affect features used in your store.
sv_SE: Hovedinstillinger som f.eks. hvilke sider som anvendes, valuta og utseende som påvirker funksjoner i nettbutikken.

en: Generate report
sv_SE: Lag rapport

en: Germany
sv_SE: Tyskland

en: Get started with Mijireh Checkout
sv_SE: Kom igang med Mijireh Checkout

en: Give the customer instructions for paying via BACS, and let them know that their order won't be shipping until the money is received.
sv_SE: Gi kunden instruksjoner om hvordan man betaler via BACS og la kunden vite at ordren ikke leveres innen betalingen er mottatt.

en: Go to homepage &rarr;
sv_SE: Gå til startsiden &rarr;

en: Good
sv_SE: Bra

en: Google Analytics is a free service offered by Google that generates detailed statistics about the visitors to a website.
sv_SE: Google Analytics er en gratis-tjeneste som kan vise statestikk om besøkende på din hjemmeside.

en: Grant Access
sv_SE: Gi tilgang

en: Grant access to downloadable products after payment
sv_SE: Tillat tilgang til nedlastbare produkter etter betaling

en: Greece
sv_SE: Hellas

en: Greenland
sv_SE: Grønland

en: Grouped
sv_SE: Gruppert

en: Grouped product
sv_SE: Gruppert produkt

en: Grouping
sv_SE: Gruppering

en: Guest
sv_SE: Gjest

en: Handling Fee
sv_SE: Ekspedisjonsavgift

en: Hard Crop
sv_SE: Hard beskjering

en: Have a coupon?
sv_SE: Har du en kupong?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
sv_SE: La dine kunder betale kontakt (eller med kort) ved leveranse.

en: Height
sv_SE: Høyde

en: Hello, <strong>%s</strong>. From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">change your password</a>.
sv_SE: Hei <strong>%s</strong>! I kontrollpanelet kan du se tidligere ordre, håndtere din leveringsinformasjon, dine adresser og <a href="%s">endre passord</a>.

en: Hello, a note has just been added to your order:
sv_SE: Hei! en anmerkning har nylig blitt lagt til din ordre:

en: Here you can customise the way WooCommerce emails appear.
sv_SE: Her stiller du inn hvordan WooCommerce e-postutsendelser ser ut.

en: Here you can set up your store and customise it to fit your needs. The sections available from the settings page include:
sv_SE: Her kan du sette opp nettbutikken og tilpasse den til dine behov. Seksjoner tilgjengelig fra Innstillingssiden inkluderer:

en: Hidden
sv_SE: Skjult

en: Hide free products
sv_SE: Skjul gratis produkter

en: Hide if cart is empty
sv_SE: Skjul dersom handlekurven er tom

en: Hide out of stock items from the catalog
sv_SE: Skjul produkter i katalogen som er tome på lager

en: Hide shipping costs until an address is entered
sv_SE: Skjul fraktkostnad til en adresse er fylt inn

en: Highlight
sv_SE: Fremhev

en: Home URL
sv_SE: Hjem-URL

en: Hong Kong Island
sv_SE: Hong Kong øyene

en: How to calculate delivery charges
sv_SE: Hvordan fraktkostnad beregnes

en: Hungarian Forint
sv_SE: Ungarske Forinter

en: Hungary
sv_SE: Ungarn

en: IPN payment completed
sv_SE: IPM-betaling sluttført

en: Iceland
sv_SE: Island

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed for this product and variations. If enabled, stock quantity can go below 0.
sv_SE: Ved lagerstyring styrer dette om dette produktet eller variasjonen kan settes som restordre, eller ikke. Hvis aktivert, kan lagerbeholdningen gå under 0.

en: If you are having problems, or to assist us with support, please check the status page to identify any problems with your configuration:
sv_SE: Hvis du har problemer, eller for å hjelpe oss ved support, vennligst se statussiden for å identifisere evt. problemer ved din konfigurasjon:

en: If you come across a bug, or wish to contribute to the project you can also <a href="%s">get involved on GitHub</a>.
sv_SE: Hvis du finner en bug, eller ønsker å delta i prosjektet, kan du også <a href="%s">involvere deg på GitHub</a>.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
sv_SE: Om du definerer en side for "Vilkår" så må kunden akseptere disse for å gå videre med ordren.

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
sv_SE: Har du handlet hos oss før, fyll ut boksene under. Er du ny kunde, fortsett til kassen.

en: If you require assistance or wish to make alternate arrangements please contact us.
sv_SE: Dersom du behøver hjelp for å få et alternativ, ta kontakt med oss.

en: Image
sv_SE: Bilde

en: Image Options
sv_SE: Bildealternativ

en: In stock
sv_SE: På lager

en: In stock?
sv_SE: På lager?

en: Individual use
sv_SE: Individuell bruk

en: Install WooCommerce Pages
sv_SE: Innstaller  WooCommerce-sider

en: Installed payment gateways are displayed below. Drag and drop payment gateways to control their display order on the checkout.
sv_SE: Installerte betalingsmoduler vises nedenfor. Dra og slipp modulene for å endre rekkefølgen på visningen i kassen.

en: Installed plugins
sv_SE: Innstallerte innstikk

en: Instructions
sv_SE: Instruksjoner

en: Instructions that will be added to the thank you page.
sv_SE: Instruksjoner som blir vist på \"takk\"-siden

en: Integration
sv_SE: Integrasjon

en: International Delivery
sv_SE: Internasjonal frakt

en: International delivery based on flat rate shipping.
sv_SE: Internasjonal frakt med standardpris (flat rate)

en: Invalid coupon
sv_SE: Ugyldig kupong

en: Invalid download.
sv_SE: Ugyldig nedlasting

en: Invalid email address.
sv_SE: Ugyldig e-postadresse

en: Invalid email/username.
sv_SE: Ugyldig brukernavn/e-postadresse

en: Invalid order.
sv_SE: Feil ordre:

en: Invalid payment method.
sv_SE: Ugyldig betalingsmetode

en: Invalid shipping method.
sv_SE: Ugyldig fraktmetode

en: Inventory
sv_SE: Lagersaldo

en: Inventory Options
sv_SE: Lagersaldo innstillinger

en: Invoice Prefix
sv_SE: Fakturaprefiks

en: Iraq
sv_SE: Irak

en: Israeli Shekel
sv_SE: Israeliske Shekel

en: Italy
sv_SE: Italia

en: Item
sv_SE: Artikkel

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
sv_SE: Produkt #%s lagersaldo økes fra %s til %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
sv_SE: Produkt #%s lagersaldo reduseres fra %s til %s.

en: Ivory Coast
sv_SE: Elfenbenskysten

en: Japanese Yen (&yen;)
sv_SE: Japanske Yen (&yen;)

en: Join for free
sv_SE: Bli medlem gratis

en: Kyrgyzstan
sv_SE: Kirigistan

en: L/W/H
sv_SE: L/B/H

en: Last Name
sv_SE: Etternavn

en: Last name
sv_SE: Etternavn

en: Last warning, are you sure?
sv_SE: Siste advarsel, er du sikker?

en: Latvia
sv_SE: Lettland

en: Learn more
sv_SE: Les mer

en: Learn more about WooCommerce and Mijireh
sv_SE: Les mer om WooCommerce og Mijireh

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
sv_SE: La stå blankt for ubegrenset om-nedlastning

en: Lebanon
sv_SE: Libanon

en: Left
sv_SE: Venstre

en: Left (with space)
sv_SE: Venstre (med mellomrom)

en: Length
sv_SE: Lengde

en: Let the customer know the payee and where they should be sending the cheque to and that their order won't be shipping until you receive it.
sv_SE: La kunden få vite hvem betalingsmottakeren er og hvor de skal sende sjekken. Gi også beskjed om at kundens ordre ikke leveres før mottatt betaling.

en: Limit the purchasable quantity of downloadable-virtual items to 1
sv_SE: Begrens den mulige kjøpsmengden av virtuelle varer til 1.

en: Link all variations
sv_SE: Link alle variasjoner

en: List
sv_SE: Liste

en: Lithuania
sv_SE: Litauen

en: Load billing address
sv_SE: Last inn fakturaadresse

en: Load shipping address
sv_SE: Last inn fraktadresse

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
sv_SE: Laste ned kundenes debiteringsinformasjon? Dette vil fjerne nåværende betalings-informasjon.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sv_SE: Laste ned kundenes leveranse-informasjon? Dette vil erstatte all nåværende leveranse-informasjon.

en: Local Delivery
sv_SE: Lokal frakt

en: Local Pickup
sv_SE: Hente selv

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
sv_SE: Lokal frakt er en simpel fraktmetode for å levere ordre lokalt.

en: Local pickup is a simple method which allows the customer to pick up their order themselves.
sv_SE: Å hente selv er en fraktmetode som tillater kunden å hente pakken selv hos deg.

en: Localisation
sv_SE: Språk

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>woocommerce/logs/paypal.txt</code>
sv_SE: Logg PayPan hendelser, slik som IPN forespørseler, i <code>woocommerce/logs/paypal.txt</code>

en: Log directory (<code>woocommerce/logs/</code>) is not writable. Logging will not be possible.
sv_SE: Logg-mappen (<code>woocommerce/logs/</code>) er skrivebeskyttet. Loggføring er ikke mulig.

en: Log directory is writable.
sv_SE: Logg-mappen er skrivbar.

en: Log into your google analytics account to find your ID. e.g. <code>UA-XXXXX-X</code>
sv_SE: Logg inn i din google analytics-konto for å finne din ID f.eks. <code>UA-XXXXX-X</code>

en: Logged in title:
sv_SE: Tittel for innlogget

en: Logged out title:
sv_SE: Tittel for utlogget:

en: Login
sv_SE: Logg inn

en: Login &rarr;
sv_SE: Logg inn &rarr;

en: Logout
sv_SE: Logg ut

en: Logout link
sv_SE: Utloggingslenke

en: Lost Password?
sv_SE: Glemt passord?

en: Lost password?
sv_SE: Glemt passord?

en: Low stock
sv_SE: Lav lagersaldo

en: Luxembourg
sv_SE: Luxemburg

en: LxWxH in decimal form
sv_SE: LxBxH i desimalformat

en: M j, Y @ G:i
sv_SE: M d, Å @ G:i

en: Macao S.A.R., China
sv_SE: Macao S.A.R., Kina

en: Macedonia
sv_SE: Makedonia

en: Madagascar
sv_SE: Madagaskar

en: Make a duplicate from this product
sv_SE: Lag et duplikat av dette produktet

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order wont be shipped until the funds have cleared in our account.
sv_SE: Betal bestillingen din direkte til vår bankkonto. Bruk ordre-ID som betalingsreferanse. Din ordre leveres når vi har mottatt din betaling.

en: Malaysian Ringgits (RM)
sv_SE: Malaysisk Ringgit (RM)

en: Maldives
sv_SE: Maldivene

en: Manage stock?
sv_SE: Håndtere lager?

en: Mark completed
sv_SE: Marker ferdigbehandlet

en: Mark processing
sv_SE: Marker under behandling

en: Mato Grosso do Sul
sv_SE: Mata Grosso sør

en: Max price
sv_SE: Pris til

en: Menu order
sv_SE: Menyrekkefølge

en: Method ID
sv_SE: Metode ID

en: Method Title
sv_SE: Tittel for metode

en: Method availability
sv_SE: Metodens tilgjengelighet

en: Method:
sv_SE: Metode:

en: Mexican Peso (&#36;)
sv_SE: Meksikanske Peso (&#36;)

en: Micronesia
sv_SE: Mikronesia

en: Mijireh error:
sv_SE: Mijireh-feil:

en: Min price
sv_SE: Pris fra

en: Minimum Fee
sv_SE: Minimumsgebyr

en: Minimum Order Amount
sv_SE: Minste ordrebeløp

en: Minimum amount
sv_SE: Minste antall

en: Month
sv_SE: Måned

en: Monthly Sales
sv_SE: Månedlige salg

en: Monthly sales for year
sv_SE: Månedlig salg for år

en: More functionality and gateway options available via <a href="%s" target="_blank">WC official extensions</a>.
sv_SE: Flere funksjonaliteter og gateway valg er tilgjengelig via <a href="%s" target="_blank">WC official extensions</a>.

en: Morocco
sv_SE: Marokko

en: Move this item to the Trash
sv_SE: Flytt artikkel til papirkurven

en: Move to Trash
sv_SE: Flytt til papirkurven

en: Municipality
sv_SE: Kommune

en: Must be logged in to download files
sv_SE: Må være innlogget for å kunne laste ned filer

en: My Account
sv_SE: Min konto

en: My Account &rarr;
sv_SE: Min konto &rarr;

en: My Account Page
sv_SE: Min konto

en: My Address
sv_SE: Min adresse

en: My account
sv_SE: Mitt konto

en: N/A
sv_SE: Ikke tilgjengelig

en: Name
sv_SE: Navn

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
sv_SE: Navn for attributten (som vises til kundene).

en: Net profit
sv_SE: Netto profitt

en: Netherlands
sv_SE: Nederland

en: Netherlands Antilles
sv_SE: Nederlandske Antillene

en: Never
sv_SE: Aldri

en: Never show stock amount
sv_SE: Aldri vis lagerbeholdning

en: New
sv_SE: Ny

en: New Caledonia
sv_SE: Nye Caledonia

en: New Coupon
sv_SE: Ny rabattkupong

en: New Order
sv_SE: Ny ordre

en: New Order status Name
sv_SE: Nytt navn på orderstatus

en: New Product
sv_SE: Nytt produkt

en: New Product Category Name
sv_SE: Ny produktkategori

en: New Product Tag Name
sv_SE: Ny produktetikett

en: New Products
sv_SE: Nye produkter

en: New Shipping Class Name
sv_SE: Nytt navn på fraktklasse

en: New Variation
sv_SE: Ny variasjon

en: New Zealand Dollar (&#36;)
sv_SE: New Zealandske Dollar (&#36;)

en: New password
sv_SE: Nytt passord

en: New products
sv_SE: Nye produkter

en: New products added to %s
sv_SE: Nye produkter lagt til i  %s

en: New products tagged %s
sv_SE: Nye produkters etiketter %s

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sv_SE: Neste <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: No
sv_SE: Nei

en: No Coupons found
sv_SE: Fant ingen rabattkuponger

en: No Coupons found in trash
sv_SE: Fant ingen rabattkuponger i papirkurven

en: No Orders found
sv_SE: Fant ingen ordre

en: No Orders found in trash
sv_SE: Fant ingen ordre i papirkurven

en: No Products found
sv_SE: Fant ingen produkter

en: No Products found in trash
sv_SE: Fant ingen produkter i papirkurven

en: No Variations found
sv_SE: Fant ingen variasjoner

en: No Variations found in trash
sv_SE: Fant ingen variasjoner i papirkurven

en: No attributes currently exist.
sv_SE: Det eksisterer ingen attributter

en: No billing address set.
sv_SE: Ingen depitteringsadresse angitt.

en: No categories
sv_SE: Ingen kategorier

en: No customer selected
sv_SE: Ingen kunde valgt

en: No default
sv_SE: Ikke standard

en: No minimum
sv_SE: Ingen minstegrense

en: No product categories exist.
sv_SE: Ingen produktkategorier opprettet.

en: No product to duplicate has been supplied!
sv_SE: Ingen produkter å duplisere er valgt!

en: No products are low in stock.
sv_SE: Ingen produkter har lav lagersaldo

en: No products are out in stock.
sv_SE: Ingen produkter er tomme på lageret

en: No products found
sv_SE: Fant ingen produkter

en: No products found which match your selection.
sv_SE: Ingen produkter funnet.

en: No products in the cart.
sv_SE: Du har ingen produkter i handlekurven

en: No sales :(
sv_SE: Ingen tilbud :(

en: No shipping address set.
sv_SE: Ingen leveringsadresse oppgitt.

en: No shipping class
sv_SE: Ingen avgiftsklasse

en: No variations added
sv_SE: Ingen variasjoner opprettet

en: None
sv_SE: Ingen

en: North Carolina
sv_SE: Nord Carolina

en: North Dakota
sv_SE: Nord Dakota

en: North Korea
sv_SE: Nord Korea

en: Northern Mariana Islands
sv_SE: Nordre Marianaøyene

en: Norway
sv_SE: Norge

en: Norwegian Krone
sv_SE: Norske kroner

en: Not that bad
sv_SE: Ikke så dårlig

en: Note
sv_SE: Notat

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
sv_SE: Obs: Frakt og mva. beregnes estimert%s og blir oppdatert når du går til kassen og angir betalings- og fraktinformasjon

en: Note: The shop page has children - child pages will not work if you enable this option.
sv_SE: Notis: Butikksiden har underliggende sider. Disse sidene vil ikke fungere hvis du aktiverer dette valget.

en: Notifications
sv_SE: Meldinger

en: Number of products to show:
sv_SE: Antall produkter som vises:

en: Number of sales
sv_SE: Antall salg

en: OR
sv_SE: ELLER

en: On Sale
sv_SE: På salg!

en: On-Hold
sv_SE: Parkerte

en: Only %s left in stock
sv_SE: Kun %s på lager

en: Only ship to the users billing address
sv_SE: Lever kun til fakturaadresse

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
sv_SE: Hvis kun hvis det er lite på lager. Eks. "Kun 2 på lager" istedenfor "På lager"

en: Optional extra shipping options with additional costs (one per line). Example: <code>Option Name|Cost|Per-order (yes or no)</code>. Example: <code>Priority Mail|6.95|yes</code>. If per-order is set to no, it will use the "Calculation Type" setting.
sv_SE: Valgfrie, ekstra fraktmetoder med tilleggskostnader (en per linje). Eks: <code>Option Name|Cost|Per-order (yes or no)</code>. Eks: <code>Priority Mail|6.95|yes</code>. Hvis per-ordre er satt til "no", vil den benytte "Kalkulasjons type"-innstillingen.

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
sv_SE: Skriv inn (valgfritt) navnet på sidestilen du ønsker å benytte. Dette er definert i din PayPal-konto.

en: Optionally enter your bank details below for customers to pay into.
sv_SE: Skriv (valgfritt) inn dine bankdetaljer nedenfor, som kunder kan bruke til innbetalinger.

en: Options concerning stock and stock notices.
sv_SE: Innstillinger for lagersaldo og lagernoteringer.

en: Options concerning tax, including international and local tax rates.
sv_SE: Innstillinger for mva. og internasjonal skatt.

en: Options for how things like price, images and weights appear in your product catalog.
sv_SE: Valg for hvordan priser, bilder, vekt o.l. vises i produktkatalogen.

en: Order
sv_SE: Ordre

en: Order %s
sv_SE: Ordre %s

en: Order %s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
sv_SE: Ordre %s har blitt tilbakebetalt - PayPal årsakskode: %s

en: Order &ndash; %s
sv_SE: Ordre &ndash; %s

en: Order Actions
sv_SE: Orderhendelser

en: Order Again
sv_SE: Bestill på nytt

en: Order Data
sv_SE: Ordredata

en: Order Date:
sv_SE: Ordredato:

en: Order Details
sv_SE: Ordredetaljer

en: Order Discount
sv_SE: Rabatt for ordren

en: Order Discount:
sv_SE: Orderens Rabatt:

en: Order ID
sv_SE: Ordre-ID

en: Order Notes
sv_SE: Ordrenotater

en: Order Received
sv_SE: Ordre mottatt

en: Order Statuses
sv_SE: Ordrestatuser

en: Order Total
sv_SE: Ordre totalt

en: Order Total:
sv_SE: Totalt for ordren:

en: Order Totals
sv_SE: Ordretotal

en: Order Updates
sv_SE: Ordreoppdateringer

en: Order by:
sv_SE: Sorter etter:

en: Order cancelled by customer.
sv_SE: Bestillingen avbrutt av kunde

en: Order draft updated.
sv_SE: Ordrekladd oppdatert.

en: Order item stock reduced successfully.
sv_SE: Minsket lagersaldo vellykket.

en: Order notes
sv_SE: Ordrenotat

en: Order refunded/reversed
sv_SE: Ordre tilbakebetales/tilbakekjøpes

en: Order saved.
sv_SE: Ordren er lagret.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sv_SE: Ordre planlagt for: <strong>%1$s</strong>.

en: Order status
sv_SE: Ordre status

en: Order status changed by bulk edit:
sv_SE: Ordrestatus endret ved masseredigering:

en: Order status changed from %s to %s.
sv_SE: Ordrestatus endret fra %s till %s.

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
sv_SE[0]: Ordrestatus endret.
sv_SE[1]: %s ordrestatuser endret.

en: Order status:
sv_SE: Orderstatus:

en: Order statuses
sv_SE: Ordre statuser

en: Order submitted.
sv_SE: Ordre lagt inn.

en: Order total:
sv_SE: Ordre total:

en: Order updated.
sv_SE: Ordre oppdatert.

en: Order:
sv_SE: Ordre:

en: Orders
sv_SE: Ordre

en: Orders can also be added from this section if you want to set them up for a customer manually.
sv_SE: Ordre kan også legges til fra denne seksjonen om du vil legge dem til manuellt.

en: Other
sv_SE: Andre

en: Our Details
sv_SE: Våre opplysninger

en: Out of stock
sv_SE: Ikke på lager

en: Output ShareDaddy button?
sv_SE: Vis ShareDaddy knapp?

en: Overview
sv_SE: Oversikt

en: PHP Version
sv_SE: PHP-versjon

en: Page
sv_SE: Side

en: Page Setup
sv_SE: Innstillinger for siden

en: Page Style
sv_SE: Sidestil

en: Page contents: [woocommerce_cart]
sv_SE: Side: [woocommerce_cart]

en: Page contents: [woocommerce_change_password] Parent: "My Account"
sv_SE: Side: [woocommerce_change_password] Forelder: "Min konto"

en: Page contents: [woocommerce_checkout]
sv_SE: Side: [woocommerce_checkout]

en: Page contents: [woocommerce_edit_address] Parent: "My Account"
sv_SE: Side: [woocommerce_edit_address] Forelder: "Min konto"

en: Page contents: [woocommerce_my_account]
sv_SE: Side: [woocommerce_my_account]

en: Page contents: [woocommerce_pay] Parent: "Checkout"
sv_SE: Side: [woocommerce_pay] Förälder: "Kassa"

en: Page contents: [woocommerce_thankyou] Parent: "Checkout"
sv_SE: Side: [woocommerce_thankyou] Förälder: "Kassa"

en: Page contents: [woocommerce_view_order] Parent: "My Account"
sv_SE: Side: [woocommerce_view_order] Forelder: "Min konto"

en: Page does not contain the shortcode: %s
sv_SE: Siden inneholder ikke shortcode: %s

en: Page not set
sv_SE: Side ikke valgt

en: Pages
sv_SE: Sider

en: Palestinian Territory
sv_SE: Palestinske territoriet

en: Parent
sv_SE: Forelder

en: Parent Coupon
sv_SE: Foreldre-kupong

en: Parent Order status
sv_SE: Foreldre ordrestatuser

en: Parent Order status:
sv_SE: Foreldre for ordre status

en: Parent Orders
sv_SE: Foreldre-ordre

en: Parent Product
sv_SE: Produktforelder

en: Parent Product Category
sv_SE: Forelder produktkategori

en: Parent Product Category:
sv_SE: Forelder produktkategori:

en: Parent Product Tag
sv_SE: Forelder produktetikett

en: Parent Product Tag:
sv_SE: Forelder produktetikett:

en: Parent Shipping Class
sv_SE: Foreldre-klasse for frakt

en: Parent Shipping Class:
sv_SE: Foreldre-klasse for frakt:

en: Parent Variation
sv_SE: Forelder-variasjon

en: Password
sv_SE: Passord

en: Password is required.
sv_SE: Passord påkrevd

en: Passwords do not match.
sv_SE: Passordene er ikke like!

en: Pay
sv_SE: Betale

en: Pay Page
sv_SE: Betalings-side

en: Pay for order
sv_SE: Betal din bestillingen

en: Pay securely with you credit card.
sv_SE: Betal sikkert med ditt kredittkort.

en: Pay via PayPal
sv_SE: Betale via PayPal

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account
sv_SE: Betale via PayPal; du kan betale med ditt kredittkort hvis du ikke har paypal-konto.

en: PayPal Email
sv_SE: PayPal e-postadresse

en: PayPal allows us to send 1 address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
sv_SE: PayPal tillater oss å sende 1 adresse. Hvis du benytter PayPal for fraktetiketter, ønsker du muligens å sende fraktadressen istedenfor betalingsadressen.

en: PayPal does not support your store currency.
sv_SE: PayPal støtter ikke din nettbutikks valuta.

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
sv_SE: PayPal sandbox kan benyttes til testing av betalinger. Registrer deg for en utviklerkonto <a href="%s">her</a>.

en: PayPal standard works by sending the user to PayPal to enter their payment information.
sv_SE: PayPal standard fungrer slik at kunden sendes til PayPal for å oppgi sin betalingsinformajson.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
sv_SE: PayPal verifiserer adresser, så denne innstillingen kan føre til feil (vi anbefaler å ha dette deaktivert).

en: Paying Customer?
sv_SE: Betalende kunde?

en: Payment %s via IPN.
sv_SE: Betaling %s via IPN.

en: Payment Gateways
sv_SE: Betalingsalternativ

en: Payment Method:
sv_SE: Betalingsmetode:

en: Payment Methods
sv_SE: Betalingsløsninger

en: Payment for order %s refunded/reversed
sv_SE: Betaling for ordre %s tilbakebetalt/tilbakeført

en: Payment method description that the customer will see on your website.
sv_SE: Beskrivelse av betalingsmetoden som kunden ser på siden.

en: Payment method title that the customer will see on your website.
sv_SE: Navn på betalingsmetoden som kunden ser på siden.

en: Payment method:
sv_SE: Betalingsmetode:

en: Payment to be made upon delivery.
sv_SE: Betaling skjer ved leveranse.

en: Pending
sv_SE: Ventende

en: Per Class - charge shipping for each shipping class in an order
sv_SE: Pr. fraktklass - ta betalt för frakt för varje fraktklass i ordern

en: Per Item - charge shipping for each item individually
sv_SE: Pr. artikkel - ta betalt for frakt på hver artikkel individuellt

en: Per Order - charge shipping for the entire order as a whole
sv_SE: Pr. ordre - ta betalt for frakt for hele ordren tilsammen

en: Percentage of cart total
sv_SE: Prosent av handlekurvens total

en: Perfect
sv_SE: Veldig bra

en: Philippine Pesos
sv_SE: Philippinsk Pesos

en: Philippines
sv_SE: Philippinene

en: Phone
sv_SE: Telefon

en: Pipe separate terms
sv_SE: Pipe-separer vilkår

en: Place order
sv_SE: Send bestilling

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
sv_SE: Vennligst forsøk å gjennomføre kjøpet ditt igjen eller gå til din konto.

en: Please attempt your purchase again.
sv_SE: Vennligst forsøk å gjennomføre kjøpet ditt igjen.

en: Please choose product options&hellip;
sv_SE: Velg produktalternativ&hellip;

en: Please enter a coupon code.
sv_SE: Skriv inn kupongkode.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unqiue as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
sv_SE: Skriv inn en prefiks for dine fakturanummer. Hvis du benytter din PayPal-konto til flere nettbutikker, sørg for å ha bruke en unik prefiks, da PayPal ikke tillater ordre med samme fakturanummer.

en: Please enter a username.
sv_SE: Vennligst oppgi et brukernavn.

en: Please enter a valid order ID
sv_SE: Skriv inn gyldig ordre-ID

en: Please enter a valid order email
sv_SE: Skriv inn gyldig ordre e-post.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
sv_SE: Vennligst oppgi gyldig postnummer

en: Please enter an account password.
sv_SE: Skriv inn et passord for kontoen.

en: Please enter an account username.
sv_SE: Skriv inn et brukernavn for kontoen.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
sv_SE: Oppgi den e-ostadressen som du bruker for PayPal. Dette behøves for at du skal kunne betale.

en: Please enter your password.
sv_SE: Skriv inn ditt passord.

en: Please enter your username and password to login.
sv_SE: Skriv inn ditt brukernavn og passord for å logge inn.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
sv_SE: Fyll inn din info over for å se tilgjengelige betalingsalternativ.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
sv_SE: Vennligst fyll inn dine detaljer for å se mulige fraktmetoder.

en: Please rate the product.
sv_SE: Gi dette produktet en karakter

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
sv_SE: Vennligst send din sjekk til vår postadresse

en: Please type your e-mail address.
sv_SE: Vennligst oppgi din e-postadresse

en: Poland
sv_SE: Polen

en: Polish Zloty
sv_SE: Polske Zloty

en: Postcode
sv_SE: Postnummer

en: Postcode/Zip
sv_SE: Postnummer

en: Posts tagged &ldquo;
sv_SE: Innlegg med etikett &ldquo;

en: Pounds Sterling (&pound;)
sv_SE: Britisk pund (&pound;)

en: Prevent customers from accessing WordPress admin
sv_SE: Forhindre kunder tilgang til WordPress administrasjonspanel

en: Preview
sv_SE: Forhåndsvisning

en: Preview &#8220;%s&#8221;
sv_SE: Forhåndsvisning &#8220;%s&#8221;

en: Price
sv_SE: Pris

en: Price labels and Sale Flashes
sv_SE: Pris- og salgslapper

en: Price:
sv_SE: Pris:

en: Prices
sv_SE: Priser

en: Pricing Options
sv_SE: Prisalternativ

en: Primary
sv_SE: Hoved

en: Private note
sv_SE: Egne notater

en: Proceed to Checkout &rarr;
sv_SE: Fortsett til kassen &rarr;

en: Processing
sv_SE: Pågående

en: Product | Products
sv_SE[0]: Produkt
sv_SE[1]: Produkter

en: Product #%s - %s
sv_SE: Produkt #%s - %s

en: Product % Discount
sv_SE: % Produktrabatt

en: Product Backorder
sv_SE: Produktbooking

en: Product Categories
sv_SE: Produktkategorier

en: Product Category | Product Categories
sv_SE[0]: Produktkategori
sv_SE[1]: Produktkategorier

en: Product Data
sv_SE: Produktdata

en: Product Description
sv_SE: Produktbeskrivelse

en: Product Discount
sv_SE: Rabatt på produkt

en: Product ID:
sv_SE: Produkt-ID:

en: Product IDs
sv_SE: Produkt IDn

en: Product Ratings
sv_SE: Produktvurdering

en: Product SKU must be unique.
sv_SE: Produktets artikkelnummer (SKU) må være unikt

en: Product SKU:
sv_SE: Artikkelnummer:

en: Product Sales
sv_SE: Produkt salg

en: Product Short Description
sv_SE: Kort produktbeskrivelse

en: Product Tag | Product Tags
sv_SE[0]: Produkt Tag
sv_SE[1]: Produkt Tagger

en: Product Tags
sv_SE: Produktetiketter

en: Product Thumbnails
sv_SE: Småbilder for produkter

en: Product Transients Cleared
sv_SE: Produkt-tranisent nullstilt

en: Product Type
sv_SE: Produkttype

en: Product URL
sv_SE: URL/Bane til produkt

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
sv_SE: Produktkategorier for din butikk kan hentes her. For å endre rekkefølge av visningen for kunden akn du dra og slippe elementene. For å se flere kategorier klikk på "skjerminnstillinger"  lengst opp på siden.

en: Product creation failed, could not find original product:
sv_SE: Oppretting av produkt misslyktes , kunne ikke finne orginalproduktet:

en: Product does not exist
sv_SE: Produktet eksisterer ikke

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
sv_SE: Produktkladd oppdatert. <a target="_blank" href="%s">Forhåndsvis produkt</a>

en: Product low in stock
sv_SE: Få på lager av dette produktet

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
sv_SE: Produktet må ikke være i denne kategorien for å være gyldig eller, for "Produktrabatt", produkter i disse kategoriene vil ikke bli rabattert.

en: Product name
sv_SE: Produktnavn

en: Product no longer exists
sv_SE: Produktet eksisterer ikke lenger

en: Product out of stock
sv_SE: Produktet finnes ikke på lager

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
sv_SE: Produktet er publisert. <a href="%s">Vis produkt</a>

en: Product restored to revision from %s
sv_SE: Produktet gjennopprettet til versjon fra %s

en: Product saved.
sv_SE: Lagret produkt.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
sv_SE: Produkt planlagt for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Forhåndsvis produkt</a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
sv_SE: Produkt lagt inn. <a target="_blank" href="%s">Forhåndsvis produkt</a>

en: Product updated.
sv_SE: Produktet er oppdatert.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
sv_SE: Produktet er oppdatert. <a href="%s">Vis produkt</a>

en: Products
sv_SE: Produkter

en: Products tagged &ldquo;
sv_SE: Produkter med etikett &ldquo;

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
sv_SE: Produkter som ikke må være i handlekurven for å bruke denne kupongen eller, for "Produktrabatt"; hvilke produkter som ikke er rabattert.

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
sv_SE: Produkter som må være i handlekurven for å få benyttet kupongen, eller for "Produktrabatt"; hvilke produkter som er rabattert.

en: Province
sv_SE: Fylke

en: Purchase Note
sv_SE: Kjøpsmerknad

en: Qty
sv_SE: Antall

en: Quantity
sv_SE: Antall

en: Query Type:
sv_SE: Anropstype

en: Quick&nbsp;Edit
sv_SE: Hurtigredigering

en: Radio buttons
sv_SE: Radioknapper

en: Random Products
sv_SE: Tilfeldige produkter

en: Rate&hellip;
sv_SE: Vurder&hellip;

en: Rated %s out of 5
sv_SE: Karakter %s av 5

en: Rating
sv_SE: Karakter

en: Ratings are required to leave a review
sv_SE: Vurdering er påkrevet for å legge inn produktvurdering

en: Re-enter new password
sv_SE: Gjenta nytt passord

en: Re-enter password
sv_SE: Gjenta passord

en: Re-enter your password.
sv_SE: Gjenta passord

en: Read More
sv_SE: Les mer

en: Recent Orders
sv_SE: Tidligere Ordre

en: Recent Reviews
sv_SE: Siste anmeldelser

en: Recently viewed
sv_SE: Nylig viste

en: Redirect only
sv_SE: Kun omdirigering

en: Redirect to cart after adding a product to the cart (on single product pages)
sv_SE: Omdiriger til handlekurven etter at et produkt blir lagt til handlekurven. (Fra produktsiden)

en: Redirect to the product page on a single matching search result
sv_SE: Omdiriger automatisk til produktsiden ved et enslig søketreff

en: Redirects
sv_SE: Omdirigeringer

en: Reduced Rate%sZero Rate
sv_SE: Redusert sats%sNullsats

en: Register
sv_SE: Registrere

en: Register using the email address for the username
sv_SE: Registrer e-post adressen som brukernavn

en: Registration
sv_SE: Registrering

en: Regular Price
sv_SE: Ordinær pris

en: Regular price
sv_SE: Vanlig pris

en: Related Products
sv_SE: Relaterte produkter

en: Remote Posting/IPN
sv_SE: Fjernposting/IPN

en: Remove
sv_SE: Fjern

en: Remove image
sv_SE: Ta bort bilde

en: Remove this attribute?
sv_SE: Fjern dette valget?

en: Remove this item
sv_SE: Fjen dette produktet.

en: Remove zeros after the decimal point. e.g. <code>$10.00</code> becomes <code>$10</code>
sv_SE: Fjern nuller etter desimalet. Eks: <code>kr10.00</code> blir til <code>kr10</code>

en: Reports
sv_SE: Rapporter

en: Reports for sales based on date, top sellers and top earners.
sv_SE: Rapporter for salg basert på dato, mest solgte varer og mest betalte produkter.

en: Reset Capabilities
sv_SE: Nullstill funksjoner

en: Restore
sv_SE: Gjenopprett

en: Restore this item from the Trash
sv_SE: Gjenopprett artikkel fra Papirkurven

en: Return to homepage &rarr;
sv_SE: Gå tilbake til startsiden

en: Reviews
sv_SE: Anmeldelser

en: Revoke Access
sv_SE: Trekk tilbake tilgang

en: Right
sv_SE: Høyre

en: Right (with space)
sv_SE: Høyre (med mellomrom)

en: Rio Grande do Norte
sv_SE: Rio Grande Nord

en: Rio Grande do Sul
sv_SE: Rio Grande Sør

en: Roles successfully reset
sv_SE: Roller tilbakestilt

en: Russia
sv_SE: Russland

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
sv_SE: S&atilde;o Tom&eacute; og Pr&iacute;ncipe

en: SKU
sv_SE: Art. nr.

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
sv_SE: SKU refererer til en lagerhold enhet (Stock-keeping unit), en unik identifikasjon for hvert enkelt produkt og service som kan kjøpes.

en: SKU:
sv_SE: Art. nr.

en: Saint Helena
sv_SE: Sankt Helena

en: Saint Kitts and Nevis
sv_SE: Saint Kitts og Nevis

en: Saint Lucia
sv_SE: Sankta Lucia

en: Saint Martin (French part)
sv_SE: Saint Martin (Franske delen)

en: Saint Pierre and Miquelon
sv_SE: Saint Pierre og Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
sv_SE: Saint Vincent og Grenadinene

en: Sale
sv_SE: Salg

en: Sale Price
sv_SE: Salgspris

en: Sale Price Dates
sv_SE: Salgspris-dato

en: Sale Price:
sv_SE: På Salg-pris:

en: Sale price
sv_SE: Salgspris

en: Sale prices
sv_SE: På salg! priser

en: Sale!
sv_SE: På Salg!

en: Sales
sv_SE: Salg

en: Sales amount
sv_SE: Salgsbeløp

en: Sales by day
sv_SE: Salg pr. dag

en: Sales by month
sv_SE: Salg pr. måned

en: Sales for %s:
sv_SE: Salg av %s:

en: Sales in range
sv_SE: Salg i utvalget

en: Same as parent
sv_SE: Samme som forelder

en: Save
sv_SE: Lagre

en: Save Address
sv_SE: Lagre adresse

en: Save Order
sv_SE: Lagre ordre

en: Save changes
sv_SE: Lagre endringer

en: Save/update the order
sv_SE: Lagre/oppdatere ordre

en: Schedule
sv_SE: Planlegge

en: Scripts
sv_SE: Script

en: Search
sv_SE: Søk

en: Search Coupons
sv_SE: Søk efter rabattkuponger

en: Search Order statuses
sv_SE: Søk ordre statuser

en: Search Orders
sv_SE: Søk ordre

en: Search Product Categories
sv_SE: Søk på produktkategori

en: Search Product Tags
sv_SE: Søk produktetikett

en: Search Products
sv_SE: Søk produkter

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
sv_SE: Søkeresultater: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search Shipping Classes
sv_SE: Søk fraktklasser

en: Search Variations
sv_SE: Søk variasjoner

en: Search for a product&hellip;
sv_SE: Søk etter et produkt&hellip;

en: Search for a product…
sv_SE: Søk etter produkt...

en: Search for products
sv_SE: Søk etter produkter

en: Search for:
sv_SE: Søk etter:

en: Search results for &ldquo;
sv_SE: Søkeresultat for &ldquo;

en: Secondary
sv_SE: Sekundære

en: Security
sv_SE: Sikkerhet

en: Select
sv_SE: Velg

en: Select a category
sv_SE: Velg kategori

en: Select a class&hellip;
sv_SE: Velg en klasse&hellip;

en: Select a country&hellip;
sv_SE: Velg land&hellip;

en: Select a page&hellip;
sv_SE: Velg en side&hellip;

en: Select a state&hellip;
sv_SE: Velg en status&hellip;

en: Select all
sv_SE: Velg alle

en: Select box
sv_SE: Valg-boks

en: Select none
sv_SE: Velg ingen

en: Select options
sv_SE: Velg alternativ

en: Select terms
sv_SE: Velg vilkår

en: Selected countries
sv_SE: Valgte land

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
sv_SE: Send detaljer om fraktadresse til PayPal istede for betalingsadresse.

en: Server Environment
sv_SE: Servermiljø

en: Server Software
sv_SE: Server programvare

en: Settings
sv_SE: Innstillinger

en: Setup your ShareYourCart account
sv_SE: Sett opp din ShareYourCart konto

en: Seychelles
sv_SE: Seychellene

en: ShareDaddy is a sharing plugin bundled with JetPack.
sv_SE: ShareDaddy er ett tillegg for deling som kommer med JetPack.

en: ShareThis Code
sv_SE: ShareThis-kode

en: ShareThis offers a sharing widget which will allow customers to share links to products with their friends.
sv_SE: ShareThis tilbyr en widget for deling som gjør det mulig for kunder å dele linker til produkter med sine venner.

en: Ship to
sv_SE: Lever til

en: Ship to billing address by default
sv_SE: Send til debiteringsadresse som standard

en: Ship to billing address?
sv_SE: Send til faktureringsadresse?

en: Shipping
sv_SE: Frakt

en: Shipping Address
sv_SE: Fraktadresse

en: Shipping Class
sv_SE: Fraktklasse

en: Shipping Classes
sv_SE: Fraktklasser

en: Shipping Destination
sv_SE: Fraktdestinasjon

en: Shipping Details
sv_SE: Leveringsinformasjon

en: Shipping Method
sv_SE: Fraktmetoder

en: Shipping Methods
sv_SE: Fraktmetoder

en: Shipping Options
sv_SE: Fraktalternativer

en: Shipping Tax:
sv_SE: Frakt mva.:

en: Shipping address
sv_SE: Fraktadresse

en: Shipping class
sv_SE: Fraktgruppe

en: Shipping class:
sv_SE: Fraktklasse

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
sv_SE: Fraktgrupper brukes av enkelte fraktmetoder for å gruppere liknende produkter.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
sv_SE: Fraktklasser kan brukes til å gruppere lingende produkter. Disse gruppene kan så brukes av forskjellige fraktmetoder for å gi ulike løsninger/ prisforslag for frakt.

en: Shipping costs updated.
sv_SE: Fraktkostnader oppdateres.

en: Shipping details
sv_SE: Fraktinformasjon

en: Shipping only
sv_SE: Kun frakt

en: Shipping options
sv_SE: Fraktvalg

en: Shipping via
sv_SE: Forsendelse via

en: Shipping:
sv_SE: Frakt:

en: Shop
sv_SE: Butikk

en: Shop Base Page
sv_SE: Standardside for butikk

en: Shop Content
sv_SE: Innhold i butikk

en: Shop Manager
sv_SE: Butikkeier

en: Shop Pages
sv_SE: Butikksider

en: Shop base page
sv_SE: Nettbutikkens utgangsside

en: Show
sv_SE: Vis

en: Show "verified owner" label for customer reviews
sv_SE: Vis merke for "bekrefted eier" for kundeanmeldelser

en: Show all customers
sv_SE: Vi alle kunder

en: Show all product types
sv_SE: Vis alle produkttyper

en: Show all statuses
sv_SE: Vis alle statuser

en: Show all sub-types
sv_SE: Vis alle undertyper

en: Show as dropdown
sv_SE: Vis som rullegardin

en: Show hidden product variations
sv_SE: Vis skjulte produktvariasjoner

en: Show hierarchy
sv_SE: Vis hirarki

en: Show order comments section
sv_SE: Vis seksjon for ordrekommentarer

en: Show post counts
sv_SE: Vis antall innlegg

en: Show subcategories
sv_SE: Vis underkategorier

en: Show weight and dimension fields in product attributes tab
sv_SE: Vis felt for vekt og dimensjoner i panelet for produktattributt

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
sv_SE: Vis en egen attributt i en widget som lar deg begrense listen av produkter i produktkategorien.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
sv_SE: Vis en slider for prisfilter i en widget som lar deg begrense min og maks pris på aktuelle produkter i produktkategorien.

en: Signups per day
sv_SE: Registreringer pr. dag

en: Simple
sv_SE: Enkel

en: Simple product
sv_SE: Enkelt produkt

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
sv_SE: Fordi din nettleser ikke støtter JavaScript, eller att JavaScript er slått av, så må du klikke på <em>Oppdatere total</em> før du sender ordren. Om du ikke oppdaterer total, risikerer du å betale mer en det vises ovenfor.

en: Singapore
sv_SE: Singapor

en: Single Product Image
sv_SE: Enslig produktbilde

en: Site URL
sv_SE: Område-URL

en: Skip setup
sv_SE: Hopp over konfigurasjon

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sv_SE: Beklager, det ser ikke ut til å finnes noe betalingsalternativ for din adresse. Kontakt oss om du behøver hjelp, eller vil få et annet alternativ.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sv_SE: Beklager, det ser ikke ut til å finnes noe betalingsalternativ for din adresse. Kontakt oss om du behøver hjelp, eller vil få et annet alternativ.

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sv_SE: Beklager, det ser ikke ut som det finnes noen leveringsmetode for ditt område. Kontakt oss hvis du behøver hjelp, eller vil ha andre alternativer.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
sv_SE: Beklager. kupong "%s" er ikke gyldig - den har blitt fjernet fra din ordre.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
sv_SE: Beklager. kupong "%s" er ikke din - den har blitt fjernet fra din ordre.

en: Sorry, this download has expired
sv_SE: Beklager, denne nedlastingen har utløpt

en: Sorry, we could not find that order id in our database.
sv_SE: Beklager, men vi kunne ikke finne den ordre-ID'en i vår database.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
sv_SE: Beklager, vi har dessverre ikke mange nok "%s" på lager i forhold til ditt ønske. (%s på lager) Redigere din handlekurv og prøv igjen. Vi beklager dette.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
sv_SE: Desverre, du har nådd grensen for antall nedlastninger av denne filen

en: Sorry, your session has expired.
sv_SE: Beklager, din sessjon er tidsavbrutt.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s">Return to homepage &rarr;</a>
sv_SE: Beklager, din sesjon på denne siden har gått ut på tid. <a href="%s">Gå til startsiden &rarr;</a>

en: Sort Code
sv_SE: Sorteringskode

en: Sort Products
sv_SE: Sorter produkter

en: Sort alphabetically
sv_SE: Sorter alfabetisk

en: Sort by most recent
sv_SE: Sorter etter senest

en: Sort by price
sv_SE: Sorter etter pris

en: South Africa
sv_SE: Sør-Afrika

en: South African rand (R)
sv_SE: Sør Afrikansk Rand

en: South Australia
sv_SE: Sør Australia

en: South Carolina
sv_SE: Sør Carolina

en: South Dakota
sv_SE: Sør Dakota

en: South Georgia/Sandwich Islands
sv_SE: Sør Georgia/Sandwich Øyene

en: South Korea
sv_SE: Syd Korea

en: Spain
sv_SE: Spania

en: Specific Countries
sv_SE: Spesifikke land

en: State
sv_SE: Fylke

en: State/County
sv_SE: Fylke

en: State/County or state code
sv_SE: Land eller landskode

en: Stock
sv_SE: Lager

en: Stock Keeping Unit
sv_SE: Lagerhold enhet

en: Stock Qty
sv_SE: Lagersaldo

en: Stock Qty:
sv_SE: Lagersaldo:

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
sv_SE: Lagerbeholdning. Hvis dette er et variabelt produkt, benyttes denne verdien for å kontrollere lagerbeholdning for alle variasjoner, med mindre du definerer lagerbeholdning på variasjonsnivå.

en: Stock reports for low stock and out of stock items.
sv_SE: Lagerrapportering ved lav beholdning eller for varer som ikke er på lager.

en: Stock status
sv_SE: Lagerstatus

en: Store Notice
sv_SE: Butikkens notater

en: Store Notice Text
sv_SE: Butikkens notater-tekst

en: Styles
sv_SE: Stiler

en: Styles and Scripts
sv_SE: Stiler og Script

en: Styling
sv_SE: Utseende

en: Submission method
sv_SE: Innsendelsesmetode

en: Submit Review
sv_SE: Legg inn anmeldelsen

en: Subtext
sv_SE: Undertekst

en: Subtotal
sv_SE: Delsum

en: Subtotal:
sv_SE: Delsum:

en: Suriname
sv_SE: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
sv_SE: Svalbard og Jan Mayen

en: Sweden
sv_SE: Sverige

en: Swedish Krona
sv_SE: Svensk krone

en: Swiss Franc
sv_SE: Schweiziska Franc

en: Switzerland
sv_SE: Sveits

en: System Status
sv_SE: Systemstatus

en: Tags
sv_SE: Etiketter

en: Taiwan New Dollars
sv_SE: Taiwanske Nye Dollar

en: Tax
sv_SE: MVA

en: Tax Class
sv_SE: MVA gruppe

en: Tax Options
sv_SE: MVA-alternativ

en: Tax Rates
sv_SE: Mva. satser

en: Tax Rows
sv_SE: Mva. rader

en: Tax Status
sv_SE: MVA-status

en: Tax Totals
sv_SE: Avgifter totalt

en: Tax class
sv_SE: Mva.gruppe

en: Tax class for the line item
sv_SE: Mva gruppe for radens artikkel

en: Tax class:
sv_SE: Avgiftgruppe:

en: Taxable
sv_SE: MVA belagt

en: Taxes by month
sv_SE: Avgifter per måned

en: Taxonomy exists - please change the slug
sv_SE: Avigiften eksisterer - venligst enrde slug'en

en: Tel:
sv_SE: Tlf:

en: Telephone
sv_SE: Telefon

en: Telephone:
sv_SE: Telefon:

en: Terms
sv_SE: Vilkår

en: Text
sv_SE: Tekst

en: Thai Baht
sv_SE: Thailandske Baht

en: Thank you for using WooCommerce :) Should you need help using or extending WooCommerce please <a href="%s">read the documentation</a>. For further assistance you can use the <a href="%s">community forum</a> or if you have access, <a href="%s">the members forum</a>.
sv_SE: Takk for at du benytter WooCommerce :) Behøver du hjelp med bruk eller utvidelse av WooCommerce, vennligst <a href="%s"> les dokumentasjonen</a>. Du kan videre benytte <a href="%s">fellesskaps-forumet</a> eller hvis du har tilgang, <a href="%s">medlemsforumet</a>.

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with PayPal.
sv_SE: Takk for din ordre! Klikk på knappen nedenfor for å betale med PayPal.

en: Thank you for your order. We are now redirecting you to PayPal to make payment.
sv_SE: Takk for din bestilling! Du sendes nå til PayPal betaling.

en: Thank you, we are now processing your order. Your order's details are below.
sv_SE: Takk for din bestilling! Dine opplysninger ser du nedenfor.

en: Thank you. Your order has been received.
sv_SE: Takk! Vi har mottatt din bestilling.

en: Thanks Page
sv_SE: Takk-side

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
sv_SE: Takk for at du opprettet en konto på %s. Ditt brukernavn er <strong>%s</strong>.

en: The Mijireh access key for your store.
sv_SE: Mijireh-tilgangsnøkkelen for din nettbutikk.

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
sv_SE: Dette er basisfargen for e-postmalene i WooCommerce. Standard <code>#557da1</code>.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
sv_SE: Handlekurven har blitt oppdatert med varene fra ditt tidligere kjøp.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sv_SE: Endringer du har gjennomført går tapt om du forlater denne siden.

en: The email address isn&#8217;t correct.
sv_SE: E-postadressen er ikke korrekt.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
sv_SE: Følgende adresser kommer til å bli brukt på kassen-siden som standard.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
sv_SE: De følgende valgene påvirker hvordan priser vises i nettbutikken.

en: The following options affect the fields available on the edit product page.
sv_SE: De følgende valgene påvirker felter tilgjengelig på siden for redigering av produkter.

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
sv_SE: Det følgende valget gjelder e-post adressen og navnet på senderen som brukes i WooCommerce e-poster.

en: The following options affect the styling of your store, as well as how certain features behave.
sv_SE: De følgende valgene påvirker stilen på nettbutikken, og hvordan noen funksjoner oppfører seg.

en: The following options are specific to downloadable products.
sv_SE: De følgende valgende gjelder nedlastbare produkter.

en: The following options control the behaviour of the checkout process and customer accounts.
sv_SE: De følgende valgene kontrollerer betalingsprosessen og kundekontoer.

en: The following pages need selecting so that WooCommerce knows where they are. These pages should have been created upon installation of the plugin, if not you will need to create them.
sv_SE: De følgende sidene trengs å velges, så WooCommerce vet hvor de er. Disse sidene skal ha blitt opprettet ved installasjon av innstikket, hvis ikke må du opprette de.

en: The integration section contains options for third party services which integrate with WooCommerce.
sv_SE: Integrasjons-instillinger har muligheter for tredje parts tilknyttninger som integreres med WooCommerce.

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
sv_SE: Bakgrunnsfarge for inneholdet. Standard <code>#fdfdfd</code>.

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
sv_SE: Tekstfarge for innhold. Standard <code>#505050</code>.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
sv_SE: Minimumsbeløp for bruk av denne kupongen er %s.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
sv_SE: Ordrens totalbeløp er oppdatert. Bekreft din ordre ved å klikke på knappen "Send" lengst ned på siden.

en: The orders section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can view and manage customer orders.
sv_SE: Ordre-seksjoner kan aksesseres fra vensre navigasjonsmeny. Her kan du vise og håndtere kundeordre.

en: The reports section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can generate reports for sales and customers.
sv_SE: Rapport-seksjonen kan aksesseres fra venstre navigasjonsmeny. Her kan du generere rapporter og statistikk for salg og kunder.

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
sv_SE: Teksten vises i bunnen av e-poster fra WooCommerce.

en: There are no notes for this order yet.
sv_SE: Det finnes ingen meldinger for denne ordren ennå.

en: There are no product orders yet.
sv_SE: Det finnes ingen produktordre ennå.

en: There are no product reviews yet.
sv_SE: Ingen produktanmeldelser ennå.

en: There are no reviews yet, would you like to <a href="#review_form" class="inline show_review_form">submit yours</a>?
sv_SE: Det finnes ingen anmeldelser ennå, vil du <a href="#review_form" class="inline show_review_form"> skrive en </a>?

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
sv_SE: Det er noe problem med noen av produktene i handlekurven (vist ovenfor). Vennligst gå tilbake til handekurven og rett på dette før du går til kassen.

en: There was an error calling %s
sv_SE: Det var en feil ved påkalling av %s

en: There was an error calling %s::%s
sv_SE: Det var en feil ved påkalling av %s::%s

en: These are countries that you are willing to ship to.
sv_SE: Disse landene er du villig til å levere til

en: These rows contain taxes for this order. This allows you to display multiple or compound taxes rather than a single total.
sv_SE: Disse radene inneholder satser for denne ordren. Dette gjør at du kan vise flere eller sammensatte satser, enn en enkel total.

en: These settings affect the actual dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
sv_SE: Disse instillingene påvirker dimensjonene på bildene i katalogen - visning av bildene mot kunde blir fortsatt styrt av CSS-stil-malene. Dersom du endrer dette kan det hende at du behøver <a href="%s">redigere dine Småbilder</a>

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
sv_SE: Dette styrer hvordan flere frakt metoder vises i nettbutikken.

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
sv_SE: Dette styrer hvordan lagerbeholdningen vises i nettbutikken.

en: This controls the default sort order of the catalog.
sv_SE: Dette styrer standard sortering i katalogen.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
sv_SE: Dette kontrolerer beskrivelsen kunden får i kassen.

en: This controls the position of the currency symbol.
sv_SE: Dette kontrollerer positionen av valutasymbolet.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
sv_SE: Denne kontrollerer vilken tittel kunden ser i kassen.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sv_SE: Dette kontrollerer vilken valuta prisene vises med i produktkatalogen og hvilken betallingsmetode som anvendes.

en: This controls what unit you will define lengths in.
sv_SE: Denne kontrollerer hvilken lengdehenhet som brukes.

en: This controls what unit you will define weights in.
sv_SE: Dette kontrollerer hvilken vektenhet du vil benytte.

en: This coupon has expired.
sv_SE: Denne kupongen har gått ut på dato.

en: This email is already registered, please choose another one.
sv_SE: Denne e-postadressen er allerede registrert, vennligst velg en annen.

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
sv_SE: Her kan du sette minimumsstørrelse på subtotal for bruk på kupongen.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
sv_SE: Dette er en demobutikk for testing  &mdash; ingen bestillinger kan gjøres.

en: This is not your download link.
sv_SE: Dette er ikke din nedlastings-link.

en: This is the base country for your business. Tax rates will be based on this country.
sv_SE: Dette er landet din virksomhet er basert i. MVA-relger blir basert på dette landet.

en: This is the size used by the main image on the product page.
sv_SE: Denne størrelsen brukes av hovedbildet på produktsiden.

en: This is the sum of the 'Cart Tax' and 'Shipping Tax' fields within your orders.
sv_SE: Dette er summen av feltene "Handlevogn MVA" og "Fraktavgifter" på dine ordre.

en: This is the sum of the 'Cart Tax' field within your orders.
sv_SE: Dette er summen av feltet "Handlevogn MVA" på dine ordre.

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
sv_SE: Dette er summen av feltet "Ordre total" på dine ordre.

en: This is the sum of the 'Shipping Tax' field within your orders.
sv_SE: Dette er summen av feltet "Fraktkostnader" på dine ordre.

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
sv_SE: Dette er summen av feltet "Total fraktkostnad" på dine ordre.

en: This is where important store page are defined. You can also set up other pages (such as a Terms page) here.
sv_SE: Det er her du håndterer nettbutikkens sider. Du kan også konfigurere andre sider (f.eks. kjøpsvilkår) her.

en: This is where payment gateway options are defined, and individual payment gateways are set up.
sv_SE: Her konfigurerer og henter du dine ulike betalingsløsninger

en: This is where shipping options are defined, and shipping methods are set up.
sv_SE: Det er her du håndterer fraktmuligheter og metoder.

en: This is where store orders are stored.
sv_SE: Her lagres butikkordre

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
sv_SE: Her kan du legge til nye rabattkuponger som kundene kan bruke i butikken.

en: This is where you can add new products to your store.
sv_SE: Her kan du legge til nye produkter i butikken din

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
sv_SE: Her kan du tilpasse WooCommerce e-poster. <a href="%s" target="_blank">Klikk her for å forhåndsvise din e-post template</a>. For flere avanserte kontroller kopier <code>woocommerce/templates/emails/</code> til <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
sv_SE: Dette setter hovedsiden for nettbutikken - dette er hvor ditt produktarkiv vil være.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
sv_SE: Denne bestemmer desimal-separator for viste produkter.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
sv_SE: Denne bestemmer antall desimaler for viste produkter.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
sv_SE: Denne bestemmer tusentalls-separator for viste produkter.

en: This setting does not apply to guest downloads.
sv_SE: Denne innstillingen gjelder ikke nedlastinger for gjester.

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
sv_SE: Denne størrelsen brukes normalt til galleribilder på produktsiden.

en: This size is usually used in product listings
sv_SE: Denne størrelsen brukes normalt i produktlistinger.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
sv_SE: Denne teksten vil vises på knappen som liker til det eksterne produktet.

en: This title to show on the shop base page. Leave blank to use the page title.
sv_SE: Denne tittelen vises på din butikks basis-side. La stå blank for å bruke sidetittelen.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
sv_SE: Dette verktøyet nullstiller produkt/butikk-transient mellomlageret.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
sv_SE: Dette verktøyet tilbakestiller rollene admin, kunde og shop_manager. Bruk dette hvis dine brukere ikke får tilgang til alle WooCommerce admin-sidene.

en: This username is already registered, please choose another one.
sv_SE: Brukernavnet finnes desverre allerede. Vennligst velg et annet.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
sv_SE: Brukernavnet er ugyldig. Det inneholder ulovlige tegn. Vennligst prøv igjen.

en: Thumbnail
sv_SE: Småbilde

en: Title
sv_SE: Tittel

en: Title:
sv_SE: Tittel:

en: To edit colours <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> and <code>woocommerce.css</code> need to be writable. See <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> for more information.
sv_SE: For å redigere farger, må  <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> og <code>woocommerce.css</code> være skrivbar. Se <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">"Codex"-en</a> for mer informasjon.

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press return. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
sv_SE: For å lagre din ordre, skriv din ordre-ID nedenfor og trykk enter. Ordre-ID finner du på din kvittering og i ordrebekreftelsen.

en: To:
sv_SE: Til:

en: Toggle tax rows
sv_SE: Slå på avgiftsrad

en: Tools
sv_SE: Vrektøy

en: Top Rated Products
sv_SE: Produkter med høyest karakter

en: Top earners
sv_SE: Produkter med best fortjeneste

en: Top sellers
sv_SE: Bestselgere

en: Total Product Taxes
sv_SE: Totale produktavgifter

en: Total Sales
sv_SE: Totalt salg

en: Total Shipping
sv_SE: Total frakt

en: Total Shipping Taxes
sv_SE: Totale fraktkosnader

en: Total Taxes
sv_SE: Totale avgifter

en: Total customer orders
sv_SE: Totalt ordre på kunde

en: Total customer sales
sv_SE: Totalt salg på kunder

en: Total customers
sv_SE: Totalt antall kunder

en: Total guest orders
sv_SE: Totalt ordre på gjest

en: Total guest sales
sv_SE: Totalt salg på gjester

en: Total orders
sv_SE: Totalt antall ordre

en: Total orders for year
sv_SE: Totalt antall ordre for år

en: Total orders in range
sv_SE: Totalt antall ordre i utvalget

en: Total product taxes for year
sv_SE: Total produkt-MVA for år

en: Total sales
sv_SE: Totalt antall salg

en: Total sales for year
sv_SE: Totalt salg for år

en: Total sales in range
sv_SE: Totalt salg i utvalget

en: Total sales minus shipping and tax.
sv_SE: Totalt salg uten frakt og MVA.

en: Total shipping costs
sv_SE: Fraktkostnader totalt

en: Total shipping tax for year
sv_SE: Totalt fraktkostnader for år

en: Total taxes for year
sv_SE: Totale avgifter for år

en: Total:
sv_SE: Totalt:

en: Totals
sv_SE: Totalt

en: Town/City
sv_SE: By

en: Town/District
sv_SE: By

en: Track your order
sv_SE: Spor bestillingen din

en: Track"
sv_SE: Lagre"

en: Tracking code
sv_SE: Sporingskode

en: Transients
sv_SE: Transienter

en: Trash
sv_SE: Papirkurv

en: Trinidad and Tobago
sv_SE: Trinidad og Tobago

en: Tunisia
sv_SE: Tunis

en: Turkey
sv_SE: Tyrkia

en: Turkish Lira (TL)
sv_SE: Turkisk Lira (TL)

en: Turks and Caicos Islands
sv_SE: Turk og Caico-øyene

en: Turn this option off to only grant access when an order is "complete", rather than "processing"
sv_SE: Deaktiver dette valget, for kun å gi tilgang når en ordre har blitt satt til "ferdig", istede for "behandles"

en: U.S. Virgin Islands
sv_SE: Jomfruøyene (USA)

en: US Dollars (&#36;)
sv_SE: US Dollar (&#36;)

en: US Minor Outlying Islands
sv_SE: US mindre utenforliggende øyer

en: Ukraine
sv_SE: Ukraina

en: Un-force HTTPS when leaving the checkout
sv_SE: Av-påtving HTTPS etter betaling

en: Uncategorized
sv_SE: Ukategorisert

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
sv_SE: Desverre kan ikke bestillingen fullføres. Fordi betalingen ikke er godkjent av din bank/kortleverandør.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
sv_SE: Unik url-kode for å referere til attributten; må være kortere en 28 tegn.

en: United Arab Emirates
sv_SE: Forente Arabiske Emirater

en: United Kingdom
sv_SE: Storbritania

en: United States
sv_SE: USA

en: Unlimited
sv_SE: Ubegrenset

en: Unpublished
sv_SE: Ikke publisert

en: Up-Sells
sv_SE: Oppsalg

en: Up-sell
sv_SE: Opp-salg

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
sv_SE: Opp-salg er produkter som du anbefaller istede for vist produkt, f.eks produkter som har høyere prisverdi eller høyere kvalitet og er dyrere.

en: Update
sv_SE: Oppdatere

en: Update Cart
sv_SE: Oppdater total

en: Update Order status
sv_SE: Oppdatere ordrestatus

en: Update Product Category
sv_SE: Oppdatere produktkategori

en: Update Product Tag
sv_SE: Oppdatere produktetikett

en: Update Shipping Class
sv_SE: Oppdatere fraktklasse

en: Update Totals
sv_SE: Oppdater total

en: Update country
sv_SE: Oppdater land

en: Update totals
sv_SE: Oppdatere total

en: Upload
sv_SE: Last opp

en: Upload/Add image
sv_SE: Last opp/ legg til bilde

en: Usage limit
sv_SE: Grense for antall benyttelser

en: Use form submission method.
sv_SE: Bruk skjema-innsendelsesmetode

en: Used for certain text and asides - breadcrumbs, small text etc.
sv_SE: Brukes for enkelte tekster - brødsmuler, liten tekst, osv.

en: Used for variations
sv_SE: Brukes for variasjoner

en: Username
sv_SE: Brukernavn

en: Username is required.
sv_SE: Brukernavn påkrevd

en: Username or email
sv_SE: Brukernavn eller e-post adresse

en: Uzbekistan
sv_SE: Usbekistan

en: VAT
sv_SE: Mva.

en: Value(s)
sv_SE: Verdi(er)

en: Variable
sv_SE: Variabel

en: Variable product
sv_SE: Variabelt produkt

en: Variation
sv_SE: Variant

en: Variation #%s of %s
sv_SE: Variasjon #%s av %s

en: Variation ID:
sv_SE: Variasjon-ID:

en: Variations
sv_SE: Varianter

en: Variations for variable products are defined here.
sv_SE: Variasjoner for variable produkter defineres her.

en: Vatican
sv_SE: Vatikanstaten

en: Versions
sv_SE: Versjoner

en: Very Poor
sv_SE: Veldig dårlig

en: View
sv_SE: Vis

en: View &#8220;%s&#8221;
sv_SE: Vis &#8220;%s&#8221;

en: View Cart &rarr;
sv_SE: Vis handlekurven &rarr;

en: View Coupon
sv_SE: Vis rabattkupong

en: View Coupons
sv_SE: Vis rabattkuponger

en: View Order
sv_SE: Vis ordre

en: View Order Page
sv_SE: Vis ordre

en: View Product
sv_SE: Vis produkt

en: View Variation
sv_SE: Vis variasjon

en: View options
sv_SE: Vis alternativ

en: Virtual
sv_SE: Virtuell

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
sv_SE: Virtuelle produkter er ikke fysiske, så kan ikke fraktes.

en: Visibility
sv_SE: Synlighet

en: Visible on the product page
sv_SE: Synlig på produktsiden

en: WC Logging
sv_SE: WC-loggføring

en: WP Debug Mode
sv_SE: WP debug-modus

en: WP Remote Post Check
sv_SE: WP fjernpostsjekk

en: Wallis and Futuna
sv_SE: Wallis og Futuna

en: Weight
sv_SE: Vekt

en: Weight Unit
sv_SE: Vektenhet

en: Weight in decimal form
sv_SE: Vekt i desimalformat

en: Welcome %s
sv_SE: Velkommen %s

en: Western Australia
sv_SE: Vest Australia

en: Western Sahara
sv_SE: Vestre Sahara

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
sv_SE: Hvilket gebyr vil du ta for lokal levering; gjelder ikke hvis du har satt som gratis. La stå tom for å deaktivere.

en: Width
sv_SE: Bredde

en: WooCommerce Best Sellers
sv_SE: WooCommerce Bestselgere

en: WooCommerce Cart
sv_SE: WooCommerce handlekurv

en: WooCommerce Featured Products
sv_SE: WooCommerce Utvalgte produkter

en: WooCommerce Layered Nav
sv_SE: WooCommerce Lagvis navigering

en: WooCommerce Login
sv_SE: WooCommerce innlogging

en: WooCommerce On-sale
sv_SE: WooCommerce På Salg

en: WooCommerce Price Filter
sv_SE: WooCommerce Prisfilter

en: WooCommerce Product Categories
sv_SE: WooCommerce produktkategorier

en: WooCommerce Product Search
sv_SE: WooCommerce produktsøk

en: WooCommerce Product Tags
sv_SE: WooCommerce produktetiketter

en: WooCommerce Random Products
sv_SE: WooCommerce Tilfeldige produkter

en: WooCommerce Recent Orders
sv_SE: WooCommerce nylige ordre

en: WooCommerce Recent Products
sv_SE: WooCommerce siste produkter

en: WooCommerce Recent Reviews
sv_SE: WooCommerce siste anmeldelser

en: WooCommerce Recently Viewed Products
sv_SE: WooCommerce nylig viste produkter

en: WooCommerce Right Now
sv_SE: WooCommerce akkurat nå

en: WooCommerce Settings
sv_SE: WooCommerce Innstillinger

en: WooCommerce Top Rated Products
sv_SE: WooCommerce produkter med høyest karakter

en: WooCommerce version
sv_SE: WooCommerce versjon

en: WordPress version
sv_SE: WordPress versjon

en: Y/m/d g:i:s A
sv_SE: Y/m/d H:i:s

en: Year:
sv_SE: År:

en: Yes
sv_SE: Ja

en: You already have this item in your cart.
sv_SE: Du har allerede dette produktet i din handlekurv.

en: You are using <strong>WooCommerce %s</strong>.
sv_SE: Du bruker <strong>WooCommerce %s</strong>.

en: You can access your account area here: %s.
sv_SE: Du kan få tilgang til din konto her: %s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
sv_SE: Du kan bare ha 1 %s i din handlevogn.

en: You can tweak the ShareThis code by editing this option.
sv_SE: Du kan modifisere ShareThis-koden ved å redigere dette valget.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
sv_SE: Du har ikke rettigheter til å se denne siden

en: You have taken too long. Please go back and refresh the page.
sv_SE: Det tok for lang tid desverre. Gå tilbake og last siden på nytt.

en: You have taken too long. Please go back and retry.
sv_SE: Det tok for lang tid. Vennligs gå tilbake å prøv igjen. Beklager.

en: You may also like&hellip;
sv_SE: Du liker kanskje også&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
sv_SE: Du er kanskje interresert i&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
sv_SE: Du må akseptere vilkårene.

en: You must be logged in to checkout.
sv_SE: Du må være pålogget for å kunne fullføre.

en: You must be logged in to download files.
sv_SE: Du må være innlogget for å laste ned filer.

en: Your Review
sv_SE: Din oversikt

en: Your bank may require this for international payments
sv_SE: Din bank kan kreve dette ved internasjonale betalinger.

en: Your cart is currently empty.
sv_SE: Handlekurven er tom.

en: Your comment is awaiting approval
sv_SE: Din kommentar venter på godkjennelse

en: Your most used product tags in cloud format.
sv_SE: Dine mest anvendte produktetiketter i sky-format.

en: Your order
sv_SE: Din bestilling

en: Your order has already been paid for. Please contact us if you need assistance.
sv_SE: Din ordre er allerede betalt. Vennligs ta kontakt med oss om du trenger hjelp.

en: Your order is no longer pending and could not be cancelled. Please contact us if you need assistance.
sv_SE: Din bestilling er behandlet og kan ikke avbrytes. Kontakt oss for hjelp.

en: Your order was cancelled.
sv_SE: Din bestilling er avbrutt

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
sv_SE: Din server har ikke fsockopen og cURL aktivert. PayPal IPN og andre script som kommuniserer med andre servere vil ikke fungere. Kontakt din host.

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
sv_SE: Din server har cURL aktivert, fsockopen deaktivert.

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
sv_SE: Din server har fsockopen og cURL aktivert.

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
sv_SE: Din server har fsockopen aktivert, cURL deaktivert.

en: Your settings have been saved.
sv_SE: Dine innstillinger er nå lagret.

en: Your themes page background - used for tab active states
sv_SE: Ditt temas bakgrunn - ved aktiv fane

en: Zip
sv_SE: Postkode

en: Zip/Post Codes
sv_SE: Postnummer

en: [%s with ID of %d]
sv_SE: [%s med ID av %d]

en: [%s with SKU of %s]
sv_SE: [%s med Art. nr. av %s]

en: [Remove]
sv_SE: [Fjern]

en: added %s ago
sv_SE: tillagt for %s timer siden

en: ago
sv_SE: siden

en: and was completed
sv_SE: og ble gjennomført

[ctx: breadcrumb]
en: Home
sv_SE: Hjem

en: by
sv_SE: av

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
sv_SE: av %1$s

en: cancelled
sv_SE: avbrutt

en: completed
sv_SE: ferdig

en: failed
sv_SE: mislykkede

en: g
sv_SE: G

en: h
sv_SE: t

en: in
sv_SE: i

en: is a required field.
sv_SE: er et obligatorisk felt

en: is low in stock.
sv_SE: er på lager

en: is not a valid email address.
sv_SE: er ikke en gyldig e-post adresse.

en: is not a valid number.
sv_SE: er ikke et gyldig nummer

en: is not valid. Please enter one of the following:
sv_SE: er ikke gyldig. Vennligst bruk en av de følgende:

en: is out of stock.
sv_SE: er tom på lager.

en: item | items
sv_SE[0]: artikkel
sv_SE[1]: artikler

en: items
sv_SE: varer

en: l jS \of F Y h:i:s A
sv_SE: l jS \ F Y G:i:s

en: m
sv_SE: M

en: made by
sv_SE: Levert av

[ctx: min_price]
en: From:
sv_SE: Fra:

en: n/a
sv_SE: Ikke tilgjengelig

en: on-hold
sv_SE: parkert

en: out of 5
sv_SE: av 5

[ctx: page_slug]
en: cart
sv_SE: handlekurv

[ctx: page_slug]
en: change-password
sv_SE: endre passord

[ctx: page_slug]
en: checkout
sv_SE: til kassen

[ctx: page_slug]
en: edit-address
sv_SE: rediger-adresse

[ctx: page_slug]
en: my-account
sv_SE: min-konto

[ctx: page_slug]
en: order-received
sv_SE: ordre-mottatt

[ctx: page_slug]
en: order-tracking
sv_SE: lagre-ordre

[ctx: page_slug]
en: pay
sv_SE: betal

[ctx: page_slug]
en: shop
sv_SE: butikk

[ctx: page_slug]
en: view-order
sv_SE: vis-ordre

en: pending
sv_SE: avventende

[ctx: placeholder]
en: Address
sv_SE: Adresse

[ctx: placeholder]
en: Address 2 (optional)
sv_SE: Adresse 2 (valgfritt)

[ctx: placeholder]
en: Buy product
sv_SE: Kjøp produkt

[ctx: placeholder]
en: Company (optional)
sv_SE: Firma (valgfritt)

[ctx: placeholder]
en: Country
sv_SE: Land

[ctx: placeholder]
en: Email Address
sv_SE: E-post adresse

[ctx: placeholder]
en: First Name
sv_SE: Fornavn

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
sv_SE: Fra&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Last Name
sv_SE: Etternavn

[ctx: placeholder]
en: Never expire
sv_SE: Ingen utløpstid

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
sv_SE: Notat ang. ordren. Eks. notat ang. levering.

[ctx: placeholder]
en: Password
sv_SE: Passord

[ctx: placeholder]
en: Phone
sv_SE: Telefon

[ctx: placeholder]
en: Postcode/Zip
sv_SE: Postnummer

[ctx: placeholder]
en: State/County
sv_SE: Fylke

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
sv_SE: Til&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Town/City
sv_SE: By

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
sv_SE: Ubegrenset bruk

[ctx: placeholder]
en: Username
sv_SE: Brukernavn

en: processing
sv_SE: prosesserer

en: provides a fully PCI Compliant, secure way to collect and transmit credit card data to your payment gateway while keeping you in control of the design of your site.
sv_SE: tilbyr en PCI-kompatibel, sikker måte å samle inn og overføre kredittkortdata til din betalings-gateway, og lar deg ha styring på designet på din side.

en: provides a fully PCI Compliant, secure way to collect and transmit credit card data to your payment gateway while keeping you in control of the design of your site. Mijireh supports a wide variety of payment gateways: Stripe, Authorize.net, PayPal, eWay, SagePay, Braintree, PayLeap, and more.
sv_SE: tilbyr en PCI-kompatibel, sikker måte å samle inn og overføre kredittkortdata til din betalings-gateway, og lar deg ha styring på designet på din side. Mijireh støtter et stort antall betalings-gatewayer: tripe, Authorize.net, PayPal, eWay, SagePay, Braintree, PayLeap, og flere.

en: refunded
sv_SE: tilbakebetalt

[ctx: slug]
en: product
sv_SE: produkt

[ctx: slug]
en: product-category
sv_SE: produkt-kategori

[ctx: slug]
en: product-tag
sv_SE: produkt-etikett

en: terms &amp; conditions
sv_SE: vilkår

en: the
sv_SE: &nbsp;

en: to
sv_SE: til

en: to the
sv_SE: til

en: variation added
sv_SE: variasjon opprettet

en: variations added
sv_SE: variasjoner opprettet

en: verified owner
sv_SE: bekreftet eier

en: version
sv_SE: versjon

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN may not work with your server.
sv_SE: wp_remote_post() var mislykket. PayPal IPN fungerer kanskje ikke på din server.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider. Error:
sv_SE: wp_remote_post() var mislykket. PayPal IPN vil ikke fungere på din server. Kontakt din host. Feil:

en: wp_remote_post() was successful - PayPal IPN is working.
sv_SE: wp_remote_post() var vellykket - PayPal IPN fungerer.

en: yd
sv_SE: dy

en: — No Change —
sv_SE: - Ingen endringer -
