WooCommerce v2.0.0 - en to cs translation catalogue (1995 entries)

en:  (taxes estimated for %s)
cs:  (daně odhadnuté na %s)

en:  ago
cs: před

en: "From" Email Address
cs: "Od" E-mailová adresa

en: "From" Name
cs: "Od" Jméno

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d–%2$d of %3$d results
cs: Zobrazení %1$d–%2$d z %3$d výsledků

en: %d Transients Rows Cleared
cs: %d Řádky mezipaměti vyčištěny

en: %d in stock | %d in stock
cs[0]: %d skladem
cs[1]: %d skladem
cs[2]: %d skladem

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s">Increasing memory allocated to PHP</a>
cs: %s - Doporučujeme nastavit velikost paměti alespoň na 64MB. Viz: <a href="%s">Zvýšení paměti přidělené pro PHP</a>

en: %s WooCommerce %s is more powerful, stable, and secure than ever before. We hope you enjoy it.
cs: %s WooCommerce %s  je silnější, stabilnější a bezpečnější než kdykoli dříve. Doufáme, že se vám bude líbit..

en: %s ago
cs: před %s

en: %s download remaining | %s downloads remaining
cs[0]: %s stažení zbývá
cs[1]: %s stažení zbývá
cs[2]: %s stažení zbývá

en: %s for %s item | %s for %s items
cs[0]: %s za %s položku
cs[1]: %s za %s položky
cs[2]: %s za %s položek

en: %s in stock
cs: %s skladem

en: %s review for %s | %s reviews for %s
cs[0]: %s recenze k %s
cs[1]: %s recenze k %s
cs[2]: %s recenzí k %s

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
cs: %s jednotek z %s bylo objednáno v objednávce #%s.

en: &larr; Return To Cart
cs: &larr; Návrat do košíku

en: &larr; Return To Shop
cs: &larr; zpět do obchodu

en: &nbsp;&ndash; Page %s
cs: &nbsp;&ndash; Stránka %s

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
cs: &nbsp;<small>%spři %s</small>

en: &quot; and &quot;
cs: &quot; a &quot;

en: &quot;%s&quot; was successfully added to your cart.
cs: &quot;%s&quot; bylo úspěšně přidáno do košíku.

en: (%s) is not a valid postcode/ZIP.
cs: (%s) není platné PSČ.

en: (Copy)
cs: (Kopírovat)

en: (Includes %s)
cs: (Obsahuje %s)

en: (backorders allowed)
cs: (povoleno Na objednávku)

en: (ex. VAT)
cs: (bez DPH)

en: (ex. tax)
cs: (bez DPH)

en: (incl. VAT)
cs: (včetně DPH)

en: (incl. tax)
cs: (včetně daně)

en: + Add Flat Rate
cs: + Přidat sazbu

en: + Add tax row
cs: + Přidat daň do řádku

en: 0.00
cs: 0

en: 2 letter Country code
cs: 2 písmenný kód země

en: <a href="%s" class="button">%s</a> You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
cs: <a href="%s" class="button">%s</a> Nemůžete přidat takové množství do košíku &mdash; máme %s skladem a Vy již máte %s ve Vašem košíku.

en: <code>WC-API</code> now has real endpoints, and we've optimised the gateways API significantly by only loading gateways when needed.
cs: <code>WC-API</code> má teď skutečné koncové body a významně jsme optimalizovali brány API načítáním jen těch, které jsou potřeba.

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
cs: <span class="meta-nav">&larr;</span> Předchozí

en: <strong>Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
cs: <strong>Nutná aktualizace dat</strong> &#8211; Potřebujeme aktualizovat Vaší instalaci na nejnovější verzi

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You're almost ready to start selling :)
cs: <strong>Vítejte ve WooCommerce</strong> &#8211; Jste skoro připraveni začít obchodovat :)

en: <strong>Your theme does not declare WooCommerce support</strong> &#8211; if you encounter layout issues please read our integration guide or choose a WooCommerce theme :)
cs: <strong>Vaše téma nesplňuje podporu WooCommerce</strong> &#8211; pokud narazíte na problémy s rozržením, přečtěte si prosím integrační manuál nebo si zvolte WooCommerce téma :)

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
cs: Dvouznakový kód země, např. US. Ponechte prázdné pro použití u všech.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
cs: Dvouznakový kód státu, např. AL. Ponechte prázdné pro použití na vše.

en: A Search box for products only.
cs: Vyhledávací pole pouze pro produkty.

en: A Smoother Admin Experience
cs: Hladší administrační rozhraní

en: A list or dropdown of product categories.
cs: Seznam nebo rozbalovací nabídka kategorií produktů.

en: A minimum order amount (defined below)
cs: Minimální částka objednávky (definovaná níže)

en: A minimum order amount AND a coupon
cs: Minimální částka objednávky A kupónu

en: A minimum order amount OR a coupon
cs: Minimální částka objednávky NEBO kupónu

en: A note has been added to your order
cs: K Vaší objednávce byla přidána poznámka.

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
cs: Produkt musí být v této kategorii, aby kupón zůstal platný, nebo pro "Prouktové slevy", produkty v těchto kategoriích budou zlevněny.

en: A valid free shipping coupon
cs: Platný kupón pro dopravu zdarma

en: AND
cs: A

en: API Improvements
cs: Zlepšení API

en: Access Expires
cs: Přístup vyprší

en: Access Key
cs: Přístupový klíč

en: Access Restriction
cs: Omezení přístupu

en: Account Details
cs: Detaily účtu

en: Account Name
cs: Název účtu

en: Account Number
cs: Číslo účtu

en: Account password
cs: Heslo k účtu

en: Account username
cs: Uživatelské jméno

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
cs: Akce se nezdařila. Prosím obnovte stránku a zkuste to znovu.

en: Actions
cs: Akce objednávky

en: Active filters
cs: Aktivovat filtry

en: Add
cs: Přidat

en: Add Attribute
cs: Přidat vlastnost

en: Add Coupon
cs: Přidat kupón

en: Add Images to Product Gallery
cs: Přidat obrázky do galerie produktu

en: Add New
cs: Přidat nový

en: Add New Attribute
cs: Přidat novou vlastnost

en: Add New Coupon
cs: Přidat nový kupón

en: Add New Order
cs: Vložit novou objednávku

en: Add New Product
cs: Přidat nový produkt

en: Add New Product Category
cs: Přidat novou kategorii produktu

en: Add New Product Tag
cs: Přidat nový štítek produktu

en: Add New Shipping Class
cs: Přidat novou třídu dopravy

en: Add New Variation
cs: Přidat novou variantu

en: Add Order
cs: Přidat objednávku

en: Add Product
cs: Přidat produkt

en: Add Review
cs: Přidat recenzi

en: Add Variation
cs: Přidat variantu

en: Add Your Review
cs: Přidat Vaše hodnocení

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
cs: Napište si vlastní poznámku, nebo přidejte poznámku zákazníka, kterou uvidí ve své objednávce a na stránce pro sledování.

en: Add a review
cs: Přidat recenzi

en: Add eCommerce tracking code to the thankyou page
cs: Přidá eCommerce sledovací kód na "Děkovné" stránky.

en: Add event tracking code for add to cart actions
cs: Přidejte kód sledování události pro akce přidání do košíku

en: Add fee
cs: Přidat poplatek

en: Add item(s)
cs: Přidat položku

en: Add new
cs: Přidat nový

en: Add note
cs: Přidat poznámku

en: Add product gallery images
cs: Přidat produktovou galerii obrázků

en: Add rates for shipping classes here &mdash; they will override the default costs defined above.
cs: Zde přidejte sazby pro třídy dopravy &mdash; ty přepíší výchozí náklady zadané výše.

en: Add to Cart
cs: Přidat do košíku

en: Add to cart
cs: Přidat do košíku

en: Add to gallery
cs: Přidat do galerie

en: Add tracking code to your site's footer. You don't need to enable this if using a 3rd party analytics plugin.
cs: Přidává standardní sledovací kód do zápatí webu. Tuto volbu vypněte, pokud používáte plugin pro Google Analytics třetích stran.

en: Add&nbsp;meta
cs: Přidat&nbsp;meta

en: Added &quot;%s&quot; to your cart.
cs: Přidáno &quot;%s&quot; do Vašeho košíku.

en: Additional Information
cs: Další informace

en: Additional Tax Classes
cs: Doplňkové daňové třídy

en: Address
cs: Adresa

en: Address 1
cs: Adresa 1

en: Address 2
cs: Adresa 2

en: Address changed successfully.
cs: Adresa úspěšně změněna.

en: Address override
cs: Vynechat adresu

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
cs: Kategorie

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
cs: Kupóny

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
cs: Objednávky

[ctx: Admin menu name]
en: Products
cs: Produkty

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
cs: Třídy dopravy

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
cs: Tagy

en: Advanced
cs: Pokročilý

en: Afghanistan
cs: Afghanistán

en: Alaska
cs: Aljaška

en: Albania
cs: Albánie

en: Algeria
cs: Alžírsko

en: All
cs: Vše

en: All Countries
cs: Všechny země

en: All Product Categories
cs: Všechny kategorie produktů

en: All Product Tags
cs: Všechny štítky produktů

en: All Shipping Classes
cs: Včechny třídy dopravy

en: All allowed countries
cs: Všechny povolené země

en: All done!
cs: Vše hotovo!

en: All graphics within WC have been optimised for HiDPI displays.
cs: Všechny grafické prvky ve WooCommerce byly optimalizovány pro displeje s vysokým rozlišením.

en: Allow
cs: Povolit

en: Allow <a href="%s" target="_blank">trackbacks and pingbacks</a> on this page.
cs: Povolit <a href="%s" target="_blank"> zpětné odezvy a pingbacky </ a> na této stránce.

en: Allow Backorders?
cs: Povolit nákup na objednávku? (Zboží není skladem, musí se objednat od dotavatele)

en: Allow customers to repurchase orders from their account page
cs: Povolit zákazníkům pro znovuobjednání z jejich stránky účtu

en: Allow registration on the "My Account" page
cs: Povolit registraci na stránce "Můj účet"

en: Allow registration on the checkout page
cs: Povolit registraci na stránce pokladny

en: Allow reviews.
cs: Povolit recenze.

en: Allow, but notify customer
cs: Povolit, ale informovat zákazníka

en: Allowed Countries
cs: Povolené země

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
cs: Umožňuje platbu šekem.

en: Allows payments by BACS (Bank Account Clearing System), more commonly known as direct bank/wire transfer.
cs: Umožňuje bezhotovostní platbu převodem na bankovní účet.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
cs: Vždy zobrazit sklad např. "12 skladem"

en: Amazonas
cs: Amazonie

en: American Samoa
cs: Americká Samoa

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
cs: Účet s tímto uživatelským jménem je již registrován. Zvolte si prosím jiné.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
cs: Účet na tuto e-mailovou adresu je již registrován. Přihlašte se prosím.

en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
cs: E-commerce nástroj, který Vám pomůže prodat cokoliv. Nádherně.

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
cs: Objednávka byla pro Vás vytvořena na %s. Pro zaplacení této objednávky prosím použijte následující odkaz: %s.

en: Antarctica
cs: Antarktida

en: Anti-spam field was filled in.
cs: Anti-spamové pole bylo vyplněno. Pro pokračování je nechte volné.

en: Antigua and Barbuda
cs: Antigua a Barbuda

en: Any
cs: Jakýkoliv

en: Any %s
cs: Jakýkoliv %s

en: Any category
cs: Jakákoliv kategorie

en: Any customer
cs: Jakýkoliv zákazník

en: Apply
cs: Použít

en: Apply Coupon
cs: Použít kupón

en: Apply base tax rate
cs: Zadat základní sazbu daně

en: Apply before tax
cs: Použít před daní

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
cs: Jste si jisti, že chcete smazat všechny varianty? Toto nelze vrátit zpět.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
cs: Jste si jisti, že chcete smazat tuto vlastnost?

en: Are you sure you want to delete this template file?
cs: Opravdu chcete smazat tento soubor šablony?

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
cs: Jste si jisti, že chcete propojit všechny varianty? Tím se vytvoří nová varianta pro každou možnou kombinaci variačních vlastností (max. 50 za běhu).

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
cs: Jste si jistí, že chcete odstranit zvolené položky? Pokud jste předtím snížili stav skladu této položky nebo byla tato objednávka potvrzena zákazníkem, budete muset manuálně obnovit stav skladu pro tuto položku.

en: Are you sure you want to remove this variation?
cs: Jste si jisti, že chcete odstranit tuto variantu?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
cs: Jste si jistý(-á), že chcete zrušit přístup pro toto stažení?

en: Armenia
cs: Arménie

en: As requested by some users, we now support taxing the billing address instead of shipping (optional), and we allow you to choose which tax class applies to shipping.
cs: Na základě požadavku některých uživatelů nyní podporujeme zdanění pro fakturační adresu místo doručovací (nepovinné), umožníme Vám vybrat si, která daňová třída se vztahuje pro dopravu.

en: Attribute | Attributes
cs[0]: Vlastnost
cs[1]: Vlastnosti
cs[2]: Vlastností

en: Attribute:
cs: Vlastnost:

en: Attributes
cs: Vlastnosti

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
cs: Vlastnosti umožňují definovat další údaje o produktu, jako je například velikost nebo barvu. Můžete použít tyto vlastnosti v obchodě na postranním panelu pomocí widgetu "layered nav" . Upozornění: později nelze vlastnost přejmenovat.

en: Australia
cs: Austrálie

en: Australian Capital Territory
cs: Teritorium hlavního města Austrálie

en: Australian Dollars
cs: Australské Dolary

en: Austria
cs: Rakousko

en: Author:
cs: Autor:

en: Availability
cs: Dostupnost

en: Available downloads
cs: K dispozici ke stažení

en: Available on backorder
cs: Dostupné na objednávku.

en: Average
cs: Průměrný

en: Average Rating
cs: Průměrné hodnocení

en: Average order items
cs: Průměrný počet položek objednávky

en: Average order items for year
cs: Průměrná cena položky za daný rok

en: Average order items in range
cs: Průměrná cena položky v rozmezí

en: Average order total
cs: Průměrná cena celkem

en: Average order total for year
cs: Průměrná celková cena objednávky za daný rok

en: Average order total in range
cs: Průměrná celková cena objednávky v rozmezí

en: Average orders per customer
cs: Průměrný počet objednávek na zákazníka

en: Awaiting BACS payment
cs: Čeká na přijetí platby převodem.

en: Awaiting cheque payment
cs: Čeká na platbu šekem

en: Azerbaijan
cs: Azerbaidžán

en: BACS Payment
cs: Platba převodem na účet

en: BIC (formerly Swift)
cs: BIC (dříve Swift)

en: Background Colour
cs: Barva pozadí

en: Backordered
cs: Objednáno

en: Bacs
cs: Převodem

en: Bahamas
cs: Bahamy

en: Bangladesh
cs: Bangladéš

en: Bank Name
cs: Název banky

en: Base Colour
cs: Základní barva

en: Base Location
cs: Základní poloha

en: Base Page Title
cs: Titulek základní stránky

en: Be the first to review
cs: Buďte první, kdo napíše recenzi

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
cs: Před přidáním varianty přidejte a uložte nějaké vlastnosti v položce <strong>Vlastnosti</ strong>.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
cs: Předtím než budete moci nahrát Váš importní soubor, musíte vyřešit tuto chybu:

en: Beijing / &#21271;&#20140;
cs: Peking / &#21271;&#20140;

en: Belarus
cs: Bělorusko

en: Belgium
cs: Belgie

en: Bermuda
cs: Bermudy

en: Best Sellers
cs: Nejprodávanější

en: Better Pagination and Result Counts
cs: Lepší stránkování a počet výsledků

en: Better stock handling
cs: Lepší ovládání skladu

en: Bhutan
cs: Bútán

en: Billing
cs: Fakturace

en: Billing &amp; Shipping
cs: Fakturace &amp; Doprava

en: Billing Address
cs: Fakturační adresa

en: Billing Details
cs: Fakturační údaje

en: Billing Email
cs: Fakturační e-mail

en: Billing address
cs: Fakturační adresa

en: Bolivia
cs: Bolívie

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
cs: Bonaire, Saint Eustatius a Saba

en: Bosnia and Herzegovina
cs: Bosna a Herzegovina

en: Both
cs: Obojí

en: Brazil
cs: Brazílie

en: Brazilian Real
cs: Brazilský Real

en: British Columbia
cs: Britská Kolumbie

en: British Virgin Islands
cs: Britské Panenské ostrovy

en: Brunei
cs: Brunej

en: Bulgaria
cs: Bulharsko

en: Bulk edit:
cs: Hromadné úpravy:

en: Button
cs: Tlačítko

en: Button style
cs: Styl tlačítka

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Buttons and tabs
cs: Tlačítka a karty

en: Buy product
cs: Koupit produkt

en: Cache-friendly cart widgets
cs: Košíkové widgety přátelštější pro mezipaměť

en: Calc taxes
cs: Spočítat daně

en: Calc totals
cs: Sečíst

en: Calculate Shipping
cs: Vypočítat poplatek za dopravu

en: Calculate Tax Based On:
cs: Spočítat daň založenou na:

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
cs: Spočítat daňové řady? Toto spočítá daně na základě země zákazníka. Pokud není nastavena fakturace/doprava bude použita výchozí země obchodu.

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
cs: Spočítat celkovou částku založenou na položek v objednávce, slevách a dopravě?

en: Calculation Type
cs: Druh kalkulace

en: California
cs: Kalifornie

en: Call to action buttons/price slider/layered nav UI
cs: Akční tlačítka/cenový posuvník/rozhraní vrstvené navigace

en: Cameroon
cs: Camerun

en: Can't access your account?
cs: Nemůžete se připojit do Vašeho účtu?

en: Canada
cs: Kanada

en: Canadian Dollars
cs: Kanadské Dolary

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel order &amp; restore cart
cs: Zrušit objednávku a vyprázdnit košík

en: Cancel schedule
cs: Zrušit plán

en: Canton
cs: Kanton

en: Capabilities
cs: Možnosti

en: Capability overhaul
cs: Možnost doladění

en: Cart
cs: Košík

en: Cart % Discount
cs: Sleva na nákup %

en: Cart Discount
cs: Sleva na nákup

en: Cart Discount:
cs: Sleva na nákup

en: Cart Page
cs: Stránka košíku

en: Cart Subtotal
cs: Mezisoučet

en: Cart Subtotal:
cs: Mezisoučet:

en: Cart Totals
cs: Celkem k platbě

en: Cart updated.
cs: Košík aktualizován.

en: Cart widgets and other "fragments" are now pulled in via AJAX - this works wonders with static page caching.
cs: Košíkové widgety a další "fragmenty" jsou nyní zpracovávány přes AJAX - to dělá divy s načítáním statických stránek do mezipaměti.

en: Cart, Checkout and Accounts
cs: Košík, pokladna a účty

en: Cash on Delivery
cs: Hotově při doručení

en: Catalog
cs: Katalog

en: Catalog &amp; search
cs: Katalog &amp; hledání

en: Catalog Images
cs: Katalog obrázků

en: Catalog Options
cs: Možnosti katalogu

en: Catalog visibility:
cs: Viditelnost v katalogu:

en: Catalog/search
cs: Katalog/Hledání

en: Categories
cs: Kategorie

en: Category
cs: Kategorie

en: Category Order
cs: Kategorie objednávky

en: Category sales average
cs: Průměrný prodej v kategorii

en: Category sales median
cs: Medián prodeje v kategorii

en: Category: | Categories:
cs[0]: Kategorie:
cs[1]: Kategorie:
cs[2]: Kategorií:

en: Central African Republic
cs: Střední Africká republika

en: Chad
cs: Čad

en: Change Password
cs: Změna hesla

en: Change Password Page
cs: Stránka změny hesla

en: Change my password
cs: Změna hesla

en: Change to:
cs: Změnit na:

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
cs: Zaškrtněte toto políčko pokud kuón nemůže být použitý ve spojení s jinými kupóny.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled with the "must use coupon" setting checked.
cs: Zaškrtněte toto políčko, pokud kupón poskytuje dopravu zdarma. <a href="%s">Metoda doprava zdarma</a> musí být povolena se zaškrtnutou volbou "povinnost použít kupón".

en: Check this box if the coupon should be applied before calculating cart tax.
cs: Zaškrtněte toto políčko pokud by kupón měl být použitý před spočítáním daně v košíku.

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
cs: Zaškrtněte toto políčko pokud by se kupón neměl vztahovat k položkám na prodej. Kupóny na položku budou fungovat pouze pokud položka není na prodej. Kupóny na košík budou fungovat pouze pokud v košíku nebudou položky na prodej.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
cs: Zkontrolujte Váš e-mail pro potvrzovací odkaz.

en: Checkout
cs: Pokladna

en: Checkout &rarr;
cs: Pokladna &rarr;

en: Checkout &rarr; Pay
cs: K pokladně &rarr; zaplatit

en: Checkout Page
cs: Stránka pokladny

en: Cheque
cs: Šek

en: Cheque Payment
cs: Platba šekem

en: China
cs: Čína

en: Chinese Yuan
cs: Čínský Yuan

en: Choose a country&hellip;
cs: Zvolte zemi&hellip;

en: Choose a downloadable product&hellip;
cs: Vyberte stažitelný produkt&hellip;

en: Choose a file
cs: Zvolte soubor

en: Choose a file from your computer:
cs: Zvolte soubor z Vašeho počítače:

en: Choose a grouped product&hellip;
cs: Vyberte seskupený produkt&hellip;

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
cs: Zvolte prioritu pro tuto daňovou sazbu. Bude použita pouze 1 odpovídající sazba na prioritu. Chcete-li definovat více daňových sazeb pro jednu oblast, musíte určit různou prioritu pro každou sazbu zvlášť.

en: Choose an image
cs: Zvolit obrázek

en: Choose an option
cs: Vyberte možnost

en: Choose countries&hellip;
cs: Zvolte země&hellip;

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
cs: Zvolte zda toto je či není složená sazba. Složené daňové sazby jsou aplikovány nad jiné daňové sazby.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
cs: Zvolte, zda má být tato daňová sazba použita také na poštovné.

en: Choose which format of email to send.
cs: Zvolte, který formát emailu má být odeslán.

en: Christmas Island
cs: Vánoční ostrovy

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
cs: Města pro toto pravidlo. Středník (;) je oddělovačem pro více hodnot. Ponechte prázdné pro použití u všech měst.

en: City
cs: Město

en: Clear cart when logging out
cs: Vyprázdnit košík po odhlášení

en: Clear expired transients
cs: Vyčistit ukončenou mezipaměť

en: Clear selection
cs: Zrušit výběr

en: Clear transients
cs: Vyčistit mezipaměť

en: Click here to enter your code
cs: Klikněte zde a zadejte Váš kód

en: Click here to login
cs: Klikněte zde pro přihlášení

en: Click here to reset your password
cs: Klikněte zde pro reset Vašeho hesla

en: Click to toggle
cs: Klikněte pro přepnutí

en: Close all
cs: Zavřít vše

en: Cocos (Keeling) Islands
cs: Kokosové ostrovy

en: Code
cs: Kód

en: Collect shipping address even when not required
cs: Shromažďovat dodací adresu, i když není vyžadováno

en: Colombia
cs: Kolumbie

en: Comma separate email addresses to restrict this coupon to specific billing and user emails.
cs: Čárka odděluje e-mailové adresy, aby vymezila tento kupón pro konkrétní fakturaci a uživatelské e-maily.

en: Company
cs: Společnost

en: Company Name
cs: Název firmy

en: Complete
cs: Dokončeno

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Completed Orders
cs: Vyřízené objednávky

en: Completed order
cs: Vyřízená objednávka

en: Compound
cs: Složenina

en: Configure
cs: Nastavit

en: Configure shipping class
cs: Nastavit třídu dopravy

en: Configure&nbsp;terms
cs: Nastavení&nbsp;podmínek

en: Congo (Brazzaville)
cs: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
cs: Kongo (Kinšasa)

en: Content
cs: Obsah

en: Continue Shopping &rarr;
cs: Pokračovat v nákupu &rarr;

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
cs: Určuje, zda je či není výrobek uvedený na webu jako "skladem" nebo "není skladem".

en: Cook Islands
cs: Cookovy ostrovy

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
cs: Kopírovat fakturační údaje do doručovacích údajů? Tím se přepíší aktuálně zapsané doručovací údaje.

en: Copy file to theme
cs: Zkopírovat soubor do šablony

en: Copy from billing
cs: Kopírovat z fakturace

en: Copy to a new draft
cs: Nový koncept kopírováním

en: Cost
cs: Náklady

en: Cost excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50.
cs: Náklady na poštovné v Kč bez daně. Zadejte částku, např. 120.

en: Cost per order
cs: Cena za objednávku

en: Cost, excluding tax.
cs: Náklady bez DPH

en: Cost:
cs: Cena:

en: Cost: %s
cs: Cena: %s

en: Could not compile woocommerce.less:
cs: Nelze zkompilovat woocommerce.less:

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
cs: Nelze udělit přístup - uživatel již může mít oprávnění pro tento soubor nebo není nastaven fakturační e-mail. Ujistěte se, zda byl nastaven fakturační e-mail a byl uložen.

en: Could not write to template file.
cs: Nelze zapsat do souboru šablony.

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
cs: Nelze Vás zaregistrovat&hellip; kontaktujte nás prosím, pokud budete mít i nadále problémy.

en: Countries
cs: Země

en: Country
cs: Země

en: Country Code
cs: Kód země

en: Country or state code
cs: Kód země/státu

en: Country&nbsp;Code
cs: Kód&nbsp;země

en: County
cs: Kraj

en: Coupon
cs: Slevový kupón

en: Coupon Data
cs: Údaje kupónu

en: Coupon amount
cs: Hodnota kupónu

en: Coupon code
cs: Kód kupónu

en: Coupon code already applied!
cs: Kód kupónu byl již použit!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
cs: Kód kupónu již existuje - zákazníci použijí nejnovější kupón s tímto kódem.

en: Coupon code applied successfully.
cs: Kód kupónu byl úspěšně použit.

en: Coupon description
cs: Popis kupónu

en: Coupon does not exist!
cs: Kupón neexistuje!

en: Coupon draft updated.
cs: Koncept kupónu aktualizován.

en: Coupon is not valid.
cs: Kupón není platný

en: Coupon restored to revision from %s
cs: Kupón obnoven k revizi od %s

en: Coupon saved.
cs: Kupón uložen.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
cs: Kupón naplánován na: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon submitted.
cs: Kupón potvrzen.

en: Coupon type
cs: Typ kupónu

en: Coupon updated.
cs: Kupón aktualizován.

en: Coupon usage limit has been reached.
cs: Limit použití kupónu byl dosažen.

en: Coupon usage reports.
cs: Reporty použití kupónu.

en: Coupons
cs: Slevové kupóny

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
cs: Kupóny mohou být použity ze stránek košíku a pokladny.

en: Coupons can be managed from this section. Once added, customers will be able to enter coupon codes on the cart/checkout page. If a customer uses a coupon code they will be viewable when viewing orders.
cs: Kupony lze spravovat z této sekce. Po přidání budou mít zákazníci možnost zadat kódy kuponů na stránce košíku. Pokud zákazník použije kupón bude možné jej zobrazovat při prohlížení objednávek.

en: Create an account
cs: Vytvořit účet

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
cs: Vytvořit účet zadáním níže uvedených údajů. Pokud jste registrovaný zákazník, přihlaste se prosím v horní části stránky.

en: Create an account?
cs: Založit účet?

en: Credit Card
cs: Kreditní karta

en: Credits
cs: Titulky

en: Cross-Sells
cs: Doplňkový prodej

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
cs: Doplňkovým prodejem se označují aktivity, jejichž účelem je navýšit celkovou objednávku zákazníka doporučením souvisejícího zboží. Za cross-selling tedy například může být považováno jednání zahradníka, který vám k živým květinám nabídne i hnojivo.

en: Cuba
cs: Kuba

en: Currency
cs: Měna

en: Currency Position
cs: Měnové pozice

en: Custom Base
cs: Vlastní adresa

en: Custom field deleted.
cs: Uživatelské pole smazáno.

en: Custom field updated.
cs: Uživatelské pole aktualizováno.

en: Custom ordering
cs: Vlastní řazení

en: Custom ordering position.
cs: Umístění vlastního objednání.

en: Custom product attribute
cs: Uživatelsky zadaná vlastnost produktu

en: Customer
cs: Zákazník

en: Customer Accounts
cs: Účty zákazníků

en: Customer Billing Address
cs: Fakturační adresa zákazníka

en: Customer IP:
cs: IP zákazníka:

en: Customer Login
cs: Přihlášení zákazníka

en: Customer Message
cs: Upřesňující pokyny

en: Customer Note:
cs: Poznámka zákazníka:

en: Customer Notes
cs: Poznámky zákazníka

en: Customer Shipping Address
cs: Doručovací adresa zákazníka

en: Customer billing address
cs: Fakturační adresa zákazníka

en: Customer details
cs: Informace o zákazníkovi

en: Customer emails
cs: Zákaznické emaily

en: Customer invoice
cs: Zákaznická faktura

en: Customer invoice emails can be sent to the user containing order info and payment links.
cs: Zákaznické fakturační e-maily obsahující informace o objednávce a odkazy na platbu mohou být posílány uživateli.

en: Customer new account emails are sent when a customer signs up via the checkout or My Account page.
cs: Zákaznické registrační e-maily jsou posílány, když se zákazník zaregistruje pomocí pokladny nebo ze stránky Můj účet.

en: Customer note
cs: Poznámky zákazníka

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
cs: Zákaznické poznámkové e-maily jsou posílány, když přidáte poznámku k objednávce.

en: Customer reports, such as signups per day.
cs: Zákaznické zprávy, jako jsou například registrace za den.

en: Customer reset password emails are sent when a customer resets their password.
cs: E-maily pro reset hesla zákazníkem jsou posílány, když zákazník resetuje své heslo.

en: Customer shipping address
cs: Doručovací adresa zákazníka

en: Customer's notes about the order
cs: Poznámka zákazníka k objednávce:

en: Customer:
cs: Zákazník:

en: Customers
cs: Zákazníci

en: Customers can now sort products by popularity and ratings.
cs: Zákazníci mohou nyní třídit produkty podle oblíbenosti a hodnocení.

en: Customize Button
cs: Přizpůsobit tlačítko

en: Cyprus
cs: Kypr

en: Czech Koruna
cs: Česká Koruna

en: Czech Republic
cs: Česká republika

en: Danish Krone
cs: Dánská koruna

en: Date
cs: Datum

en: Date:
cs: Datum:

en: Debug Log
cs: Ladící log

en: Decimal Separator
cs: Oddělovač desetinných míst

en: Decrease by (fixed amount or %):
cs: Ponížit o (pevná částka nebo %):

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
cs: Snížit běžnou cenu o (pevná částka nebo %):

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Category Display
cs: Zobrazení výchozí kategorie

en: Default Cost
cs: Výchozí náklady

en: Default Customer Address:
cs: Výchozí adresa zákazníka:

en: Default Handling Fee
cs: Výchozí manipulační poplatek

en: Default Product Sorting
cs: Základní řazení produktu

en: Default selections:
cs: Výchozí výběry:

en: Default sort order
cs: Výchozí řazení

en: Default sorting
cs: Výchozí třídění

en: Default sorting (custom ordering + name)
cs: Výchozí třídění (vlastní řazení + název)

en: Defaults to <code>%s</code>
cs: Výchozí pro <code>%s</code>

en: Define tax rates for countries and states below. <a href="%s">See here</a> for available alpha-2 country codes.
cs: Definujte daňové sazby pro níže uvedené země a státy. <a href="%s">Dostupné</a> dvouznakové kódy zemí.

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
cs: Definujte kde by tento produkt měl být vidět. Produkt bude i nadále přístupný přímo.

en: Delete
cs: Vymazat

en: Delete Lines
cs: Smazat řádky

en: Delete Permanently
cs: Trvale smazat

en: Delete all variations
cs: Smazat všechny varianty

en: Delete image
cs: Smazat obrázek

en: Delete note
cs: Vymazat poznámku

en: Delete selected rates
cs: Smazat vybrané sazby?

en: Delete template file
cs: Smazat soubor šablony

en: Delete the selected rates?
cs: Smazat vybrané sazby?

en: Delete this item permanently
cs: Smazat tuto položku trvale

en: Delimiter
cs: Oddělovač

en: Delivery Fee
cs: Doručovací poplatek

en: Denmark
cs: Dánsko

en: Description
cs: Popis

en: Determines how you select attributes for products. <strong>Text</strong> allows manual entry via the product page, whereas <strong>select</strong> attribute terms can be defined from this section. If you plan on using an attribute for variations use <strong>select</strong>.
cs: Zde určíte způsob výběru vlastností u produktů. <strong>Text</strong> umožňuje ruční zadání na produktové stránce, zatímco volba <strong>vybrat</strong> vlastnost nabídne pouze volby určené v této sekci. Pokud plánujete používat vlastnosti pro varianty, použijte volbu <strong>vybrat.</strong>

en: Determines the sort order on the frontend for this attribute. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute
cs: Určuje pořadí v uživatelském rozhraní (frontend) pro tuto vlastnost. Pokud používáte vlastní uspořádání, můžete přetahovat podmínky pro tuto vlastnost.

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
cs: Rozměry (délka &times; šířka &times; výška)

en: Dimensions Unit
cs: Jendnotky rozměrů

en: Direct Bank Transfer
cs: Bankovním převodem

en: Discount average
cs: Sleva průměr

en: Discount median
cs: Sleva medián

en: Discount type
cs: Typ slevy

en: Discounted %s
cs: Zlevněno %s

en: Discounts
cs: Slevy

en: Discounts after tax - user defined.
cs: Slevy po zdanění - definované uživatelem.

en: Discounts before tax - calculated by comparing subtotals to totals.
cs: Slevy před zdaněním - vypočtená srovnáním mezisoučtů na celkové součty.

en: Discounts by coupon
cs: Kupónové slevy

en: Discounts used
cs: Použité slevy

en: Display Type:
cs: Typ zobrazení:

en: Display a list of featured products on your site.
cs: Zobrazit seznam doporučených produktů na Vašich stránkách.

en: Display a list of random products on your site.
cs: Zobrazit na webu seznam náhodných produktů.

en: Display a list of recently viewed products.
cs: Zobrazit seznam naposledy prohlížených produktů.

en: Display a list of top rated products on your site.
cs: Zobrazit seznam nejlépe hodnocených produktů na svých stránkách.

en: Display a list of your best selling products on your site.
cs: Zobrazí seznam Vašich nejprodávanějších produktů.

en: Display a list of your most recent products on your site.
cs: Zobrazit seznam Vašich nejnovějších produktů

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
cs: Zobrazit seznam vašich nejnovějších recenzí na webu.

en: Display a list of your on-sale products on your site.
cs: Zobrazit seznam Vašich posledních produktů

en: Display a login area and "My Account" links in the sidebar.
cs: Zobrazit pole pro přihlášení a odkaz "Můj účet" v postranním panelu.

en: Display prices during cart/checkout:
cs: Zobrazit ceny v košíku / přepočítat:

en: Display the user's Cart in the sidebar.
cs: Zobrazit uživatelův košík v postranní liště.

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: District Of Columbia
cs: Území Kolumbie

en: Do not allow
cs: Nepovolit

en: Docs
cs: Dokumety

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Dominican Republic
cs: Dominikánská Republika

en: Download %d:
cs: Stáhnout %d:

en: Download Expiry
cs: Vypršení možnosti stažení

en: Download Expiry:
cs: Expirace stažení:

en: Download Limit
cs: Limit pro stahování

en: Download Limit:
cs: Limit počtu stažení

en: Download Permissions Granted
cs: Stáhnout udělené oprávnění

en: Download System Report File
cs: Stáhnout soubor se systémovým reportem

en: Download file %s &rarr;
cs: Stáhnout soubor %s &rarr;

en: Download limit
cs: Limit stahování

en: Download:
cs: Stáhnout:

en: Downloadable
cs: Ke stažení

en: Downloadable Product Permissions
cs: Oprávnění pro stahovatelné produkty

en: Downloadable Products
cs: Stahovatelné produkty

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
cs: Produkty ke stažení poskytují přístup k souboru po nákupu.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
cs[0]: Staženo %s krát
cs[1]: Staženo %s krát
cs[2]: Staženo %s krát

en: Downloads Remaining
cs: Zbývá ke stažení

en: Downloads require login
cs: Stažení vyžaduje přihlášení

en: Drag and drop methods to control their display order.
cs: Chytněte a přetáhněte způsoby pro kontrolu jejich pořadí zobrazení.

en: Dropdown
cs: Vyskakovací

en: Duplicate
cs: Duplikát

en: ERROR
cs: CHYBA

en: Earned
cs: Vyděláno

en: Ecuador
cs: Ekvádor

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Address
cs: editovat adresu

en: Edit Address Page
cs: Upravit adresu stránky

en: Edit Attribute
cs: Upravit vlastnost

en: Edit Coupon
cs: Upravit kupón

en: Edit My Address
cs: Upravit moji adresu

en: Edit Order
cs: Upravit objednávku

en: Edit Product
cs: Upravit produkt

en: Edit Product Category
cs: Upravit kategorii produktu

en: Edit Product Tag
cs: Upravit štítek produktu

en: Edit Shipping Class
cs: Upravit třídu dopravy

en: Edit Variation
cs: Upravit variantu

en: Edit coupon
cs: Editovat kupón

en: Edit this item
cs: Upravit tuto položku

en: Edit this item inline
cs: Upravit tuto položku

en: El Salvador
cs: Salvador

en: Email
cs: E-mail

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Email Body Background Colour
cs: Barva pozadí v těle e-mailu

en: Email Body Text Colour
cs: Barva textu těla e-mailu

en: Email Footer Text
cs: Text v patičce e-mailu

en: Email Heading
cs: E-mailový nadpis

en: Email Heading (downloadable)
cs: E-mailový nadpis (pro stažitelné produkty)

en: Email Options
cs: Možnosti emailu

en: Email Sender Options
cs: Nastavení odesílatele e-mailu

en: Email Template
cs: Šablona e-mailu

en: Email heading
cs: Hlavička emailu

en: Email heading (paid)
cs: Hlavička e-mailu (zaplaceno)

en: Email subject
cs: Předmět emailu

en: Email subject (paid)
cs: Předmět e-mailu (zaplaceno)

en: Email type
cs: Typ e-mailu

en: Email you used during checkout.
cs: E-mail, který jste použili při placení.

en: Email:
cs: E-mail:

en: Emails
cs: E-maily

en: Enable
cs: Povolit

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
cs: Povolit "address_override ", aby se zabránilo změnám adresních informací.

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
cs: Povolit AJAX tlačítko Přidat do košíku

en: Enable Bank Transfer
cs: Povolit bankovní převod

en: Enable COD
cs: Povolení Hotově při doručení

en: Enable Cash on Delivery
cs: Povolit platbu na dobírku

en: Enable Cheque Payment
cs: Povolit platbu šekem

en: Enable Free Shipping
cs: Povolit dopravu zdarma

en: Enable Lightbox
cs: Povolit Lightbox

en: Enable Mijireh Checkout
cs: Povolit pokladnu Mijireh

en: Enable PayPal sandbox
cs: Povolit PayPal sandbox (= testovací mód, simulace platby)

en: Enable PayPal standard
cs: Povolit platbu pomocí PayPal standard

en: Enable Taxes
cs: Povolit daně

en: Enable WooCommerce CSS
cs: Povolit Woocommerce CSS

en: Enable customer note field on checkout
cs: Povolit na stránce pokladny pole Poznámky k objednávce

en: Enable enhanced country select boxes
cs: Povolit výběrová pole rozšířených zemí

en: Enable for shipping methods
cs: Povolit pro způsoby dopravy

en: Enable free shipping
cs: Povolit dopravu zdarma

en: Enable guest checkout (no account required)
cs: Povolit pokladnu pro hosty (není vyžadován účet)

en: Enable local delivery
cs: Povolit místní doručení

en: Enable local pickup
cs: Povolit místní vyzvednutí

en: Enable logging
cs: Povolit přihlašování

en: Enable low stock notifications
cs: Povolit upozorňování při nízkém stavu skladových zásob

en: Enable out of stock notifications
cs: Povolit upozorňování při vyčerpání skladových zásob

en: Enable ratings on reviews
cs: Povolit hodnocení u recenzí

en: Enable reviews
cs: Povolit recenze

en: Enable shipping
cs: Povolit dopravu

en: Enable site-wide store notice text
cs: Povolit uchovávání oznamování textu na celém webu

en: Enable stock management
cs: Povolit řízení sladových zásob

en: Enable stock management at product level
cs: Povolit řízení zásob na úrovni produktu

en: Enable taxes and tax calculations
cs: Povolit DPH a výpočet DPH

en: Enable the <strong>SKU</strong> field for products
cs: Povolit pole <strong>Katalogové číslo</strong> pro produkty

en: Enable the <strong>dimension</strong> fields for products (some shipping methods may require this)
cs: Povolit pole <strong>Rozměry</strong> pro produkty (některé způsoby dopravy toto mohou vyžadovat)

en: Enable the <strong>weight</strong> field for products (some shipping methods may require this)
cs: Povolit pole <strong>Váha</strong> pro produkty (některé způsoby dopravy toto mohou vyžadovat)

en: Enable the shipping calculator on the cart page
cs: Povolit kalkulátor ceny dopravy na stránce košíku

en: Enable the use of coupons
cs: Povolit použití kupónů

en: Enable this email notification
cs: Povolit toto e-mailové upozornění

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
cs: Povolte tuto možnost pokud produkt nemůže být doručen nebo je jeho doprava zdarma.

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
cs: Povolte tuto možnost pokud chcete přidat soubor ke stažení dostupný po nákupu produktu

en: Enable this option to feature this product.
cs: Povolte tuto možnost pro doporučení tohoto produktu.

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
cs: Povolte tuto možnost pro udělení přístupu ke stahování, když jsou objednávky ve fázi "zpracování", spíše než "dokončené".

en: Enable this option to show the ShareDaddy button on the product page.
cs: Povolte tuto možnost pro zobrazení tlačítka ShareDaddy na produktové stránce.

en: Enable this shipping method
cs: Povolit tento způsob dopravy

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
cs: Aktivací této funkce povolíte pouze jednu z těchto položek k nakoupení v rámci jedné objednávky

en: Enable this to post order data to PayPal via a form instead of using a redirect/querystring.
cs: Povolit toto pro odeslání dat objednávky na PayPal prostřednictvím formuláře namísto použití přesměrování / QueryString.

en: Enable/Disable
cs: Povolit / zakázat

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
cs: Zadejte katalogové číslo produktu této varianty nebo ponechte prázdné a použije se katalogové číslo nadřazeného produktu.

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
cs: Zadejte URL adresu obrázku, který chcete zobrazit v záhlaví e-mailu. Nahrajte svůj obázek pomocí <a href="%s">nahrávače médií</a>.

en: Enter a cost (excluding tax) per order, e.g. 5.00. Leave blank to disable.
cs: Vložte cenu (bez DPH) za objednávku, např. 5.00. Ponechte prázdné pro zákaz.

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
cs: Zadejte vlastní adresu pro použití. Adresa <strong>musí</strong> být zvolena, jinak Wordpress použije výchozí.

en: Enter a minimum fee amount. Fee's less than this will be increased. Leave blank to disable.
cs: Zadejte minimální výši poplatku. Menší výše poplatku než toto bude zvýšeno. Ponechte prázdné pro vypnutí.

en: Enter a name for the new attribute term:
cs: Zadejte název pro pojmenování nové vlastnosti:

en: Enter a name for this tax rate.
cs: Vložte název pro tuto daňovou sazbu.

en: Enter a new password below.
cs: Vložte níže nové heslo.

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
cs: Vložte množství pro povolení skladového managementu na úrovni variací nebo nechte prázdné pro výchozí možnosti produktu.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
cs: Zadejte sazbu daně (v procentech) na 4 desetinná místa

en: Enter a username or e-mail address.
cs: Vložte uživatelské jméno nebo e-mail.

en: Enter a value
cs: Vložte hodnotu

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
cs: Zadejte hmotnost  této varianty nebo ponechte prázdné a použije se hmotnost nadřazeného produktu.

en: Enter an amount or percentage e.g. 2.99 or 15%
cs: Vložte hodnotu nebo procenta např. 199 nebo 15%

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
cs: Zadejte libovolnou poznámku pro zaslání zákazníkovi po zakoupení.

en: Enter one or more File Paths, one per line, to make this variation a downloadable product, or leave blank.
cs: Vložte jednu nebo více cest souboru, jednu na každý řádek, pro vytvoření této variace jako stahovatelného produktu nebo nechte prázdné.

en: Enter price
cs: Vložit cenu

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
cs: Vložte příjemce (oddělené čárkou) pro tento e-mail. Výchozí je <code>%s</code>.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
cs: Zadejte nějaký text, nebo některé vlastnosti za svislou čáru (|) oddělující hodnoty.

en: Enter the external URL to the product.
cs: Zadejte externí adresu URL k produktu.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
cs: Zadejte počet dní pro zobrazení aktivního odkazu pro stažení nebo ponechte prázdné.

en: Enter your %1$sShareThis publisher ID%2$s to show social sharing buttons on product pages.
cs: Zadejte svoje %1$sShareThis publisher ID%2$s a objeví se volba Sdílet na stránce produktu.

en: Environment
cs: Prostředí

en: Error 404
cs: Chyba 404 - Nenalezeno

en: Estonia
cs: Estonsko

en: Ethiopia
cs: Etiopie

en: Euros
cs: Eura

en: Exclude categories
cs: Vyloučené kategorie

en: Exclude products
cs: Vyloučené produkty

en: Exclude sale items
cs: Vyloučit položky k prodeji

en: Excluding selected countries
cs: Bez vybraných zemí

en: Excluding tax
cs: Bez daně

en: Expand all
cs: Rozbalit vše

en: Expired Transients
cs: Ukončená mezipaměť

en: Expiry date
cs: Datum platnosti

en: External/Affiliate
cs: Externí/Partnerský

en: External/Affiliate product
cs: Externí / provizní produkt

en: Falkland Islands
cs: Falklandské ostrovy

en: Featured
cs: Doporučeno

en: Featured Product
cs: Doporučený produkt

en: Featured Products
cs: Doporučené produkty

en: Featured products
cs: Doporučené produkty

en: Fee Name
cs: Jméno poplatku

en: Fee Type
cs: Typ poplatku

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%.
cs: Poplatek bez daně. Zadejte částku, např. 120, nebo procento, např. 5%.

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%. Leave blank to disable.
cs: Poplatek v Kč bez daně. Zadejte částku, např. 60, nebo v procentech, např. 5%. Nechte prázdné pro vypnutí možnosti.

en: File %d
cs: Soubor %d

en: File %d: %s
cs: Soubor %d: %s

en: File Download Method
cs: Metoda stažení souboru

en: File Path
cs: Cesta k souboru

en: File not found
cs: Soubor nebyl nalezen

en: File paths (one per line)
cs: Cesty souboru (jedna na řádek)

en: File paths/URLs, one per line
cs: Cesty souboru/URL, jedna na každý řádek

en: File paths:
cs: Cesty souboru:

en: File was not found.
cs: Soubor nebyl nalezen.

en: Filter
cs: Filtr

en: Filter by price
cs: Filtrovat podle ceny

en: Finland
cs: Finsko

en: First Name
cs: Křestní jméno

en: First name
cs: Křestní jméno

en: Fixed amount
cs: Pevná částka

en: Fixed amount per product
cs: Pevná částka za produkt

en: Flat Rate
cs: Poštou při platbě předem

en: Flat Rates
cs: Dopravy s platbou předem

en: Flat rate
cs: Doprava s platbou předem

en: Flat rates let you define a standard rate per item, or per order.
cs: Zde určíte základní sazbu na dopravu za položku, nebo na objednávku.

en: For more information:
cs: Pro více informací:

en: For your reference, your order details are shown below.
cs: Zde je shrnutí Vaší objednávky pro Váš přehled:

en: Force Downloads
cs: Vynutit stažení

en: Force SSL
cs: Zapnout SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (an SSL Certificate is required).
cs: Vynutit SSL (HTTPS) na stránce pokladny (je vyžadován SSL certifikát).

en: Force secure checkout
cs: Zapnout zabezpečení pokladny

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
cs: Vynucení stahování ukryje URL stahovaného souboru, ale stahování větších souborů může být na některých serverech problematické. Namísto toho použijte <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code>, pokud je podporováno (server vyžaduje PHP funkci <code>mod_xsendfile</code>).

en: Found in your order confirmation email.
cs: Najdete v e-mailu s potvrzením objednávky.

en: Free
cs: Zdarma

en: Free Shipping
cs: Doprava zdarma

en: Free Shipping Requires...
cs: Doprava zdarma vyžaduje...

en: Free State
cs: Svobodný stát

en: Free!
cs: Zdarma!

en: French Southern Territories
cs: Francouzské Jižní Teritorium

en: From:
cs: Od:

en: Gateway
cs: Metoda

en: Gateway Disabled
cs: Metoda zakázána

en: Gateway ID
cs: ID platební metody

en: Gateway Testing
cs: Testování brány

en: General
cs: Obecné

en: General Details
cs: Hlavní detaily

en: General Options
cs: Obecné možnosti

en: General settings such as your shop base, currency, and script/styling options which affect features used in your store.
cs: Základní nastavení, jako je vaše provozovna obchodu, měna a skriptovací /stylovací možnosti, které ovlivňují funkce používané ve vašem obchodě.

en: Germany
cs: Německo

en: Get started with Mijireh Checkout
cs: Začínáme s pokladnou Mijireh

en: Give the customer instructions for paying via BACS, and let them know that their order won't be shipping until the money is received.
cs: Dejte zákazníkovi instrukce pro placení převodem (jak bude platba rozpoznána - variabilní symbol / zpráva pro příjemce) a dejte mu vědět, že zboží nebude expedováno dříve, než dorazí platba na Váš účet.

en: Go
cs: Provést

en: Go to WooCommerce Settings
cs: Přejí na nastavení WooCommerce

en: Go to homepage &rarr;
cs: Vraťte se na hlavní stránku &rarr;

en: Good
cs: Dobrý

en: Google Analytics is a free service offered by Google that generates detailed statistics about the visitors to a website.
cs: Google Analytics je bezplatná služba nabízená společností Google, která tvoří detailní statistiky o návštěvnících webových stránek.

en: Grant Access
cs: Udělení přístupu

en: Grant access to downloadable products after payment
cs: Udělení přístupu ke stahovatelným výrobkům po zaplacení

en: Greatest discount amount
cs: Největší výše slevy

en: Grouped
cs: Seskupeno

en: Grouped product
cs: Seskupený produkt

en: Grouping
cs: Seskupování

en: Guest
cs: Neregistrovat se

en: HTML template
cs: HTML šablona

en: Handling Fee
cs: Manipulační poplatek

en: Hard Crop
cs: Tvrdý ořez

en: Have a coupon?
cs: Máte kupón?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
cs: Vaši zákazníci musí zaplatit v hotovosti (nebo jinými prostředky) při doručení.

en: Header Image
cs: Obrázek hlavičky

en: Height
cs: Výška

en: Hello, <strong>%s</strong>. From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">change your password</a>.
cs: Dobrý den, <strong>%s</strong>. Na hlavní stránce vašeho účtu si můžete prohlédnout poslední objednávky, upravit možnosti dopravy a fakturační adresy a <a href="%s">změnit heslo</a>.

en: Hello, a note has just been added to your order:
cs: Dobrý den, do Vaší objednávky byla přidána poznámka:

en: Here you can customise the way WooCommerce emails appear.
cs: Zde si můžete upravit způsob zobrazení WooCommerce e-mailů.

en: Here you can set up your store and customise it to fit your needs. The sections available from the settings page include:
cs: Zde si můžete nastavit Váš obchod a přizpůsobit jej tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Sekce k dispozici ze stránky nastavení obsahují:

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
cs: Ahoj! Nahrajte CSV soubor obsahující daňové sazby pro import obsahu do Vašeho obchodu. Zvolte .csv soubor pro upload, pak klikněte na "Upload souboru a import".

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
cs: Vaše poslední objednávka na %s byla dokončena. Detaily Vaší objednávky jsou zobrazeny níže pro Váš přehled:

en: Hidden
cs: Skrytý

en: Hide free products
cs: Schovat produkty zdarma

en: Hide if cart is empty
cs: Schovat, pokud je košík prázdný

en: Hide out of stock items from the catalog
cs: Skrýt položky v katalogu, které nejsou na skladě

en: Hide shipping costs until an address is entered
cs: Schovat náklady za dopravu dokud nebude vložená adresa

en: Hide template
cs: Skrýt šablonu

en: Hide this notice
cs: Skrýt toto oznámení

en: Highlight
cs: Zvýraznění

en: Hold Stock (minutes)
cs: Podržet skladem (minuty)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
cs: Držet skladem (pro nezaplacené objednávky) na x minut. Když vyprší tento limit, nevyřízená objednávka bude zrušena. Ponechte prázdné pro vypnutí.

en: Home URL
cs: Domácí URl

en: Hong Kong Island
cs: Hong Kongské ostrovy

en: How many times this coupon can be used before it is void.
cs: Kolikrát může být použit tento kupón před tím než vyprší platnost.

en: How to calculate delivery charges
cs: Jak vypočítat poplatky za doručení

en: Hungarian Forint
cs: Maďarský Forint

en: I have read and accept the
cs: Četl jsem a přijímám

en: IPN payment completed
cs: IPN platba dokončena

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
cs: Pokud je COD (hotově při doručení) k dispozici pouze pro nekteré metody, nastavte je zde. Ponechte prázdné pro povolení pro všechny metody.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed for this product and variations. If enabled, stock quantity can go below 0.
cs: Toto ovládá zda povolit tento produkt a varianty na objednávku, pokud řídíte skladové zásoby. Pokud je povoleno, může množství skladových zásob klesnout pod 0.

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
cs: Pokud je tento e-mail chybný, ignorujte jej prosím, nic se nestane.

en: If you are having problems, or to assist us with support, please check the status page to identify any problems with your configuration:
cs: Pokud máte problémy nebo nám chcete pomoci s podporou, zkontrolujte prosím stránku stavu k identifikaci případných problémů s konfigurací:

en: If you come across a bug, or wish to contribute to the project you can also <a href="%s">get involved on GitHub</a>.
cs: Pokud narazíte na chybu, nebo chcete přispět k projektu, můžete se také <a href="%s">zapojit na GitHub</ a>.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
cs: Pokud máte nastavenou stránku s "Obchodními podmínkami", zákazník bude při přechodu k pokladně vyzván, aby s nimi souhlasil.

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
cs: Pokud jste u nás nakupovali dříve, zadejte své údaje do polí níže. Pokud jste nový zákazník přejděte prosím do sekce Fakturace &amp; Doprava.

en: If you require assistance or wish to make alternate arrangements please contact us.
cs: Pokud potřebujete naši pomoc nebo si přejete dohodnout se na jiném postupu, neváhejte nás kontaktovat.

en: Image
cs: Obrázek

en: Image Options
cs: Volby obrázku

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
cs: Import <strong>daňových sazeb</strong> do Vašeho obchodu pomocí csv souboru.

en: Import Tax Rates
cs: Importovat daňové sazby

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates and skipped <strong>%s</strong>.
cs: Import je hotový - importováno <strong>%s</strong> daňových sazeb a přeskočeno <strong>%s</strong>.

en: Improved Line-item storage
cs: Zlepšení uložení položek do řádku

en: Improved Tax Options
cs: Vylepšení daňové možnosti

en: In stock
cs: Skladem

en: In stock?
cs: Skladem?

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images and the add review form will open in a lightbox.
cs: Vložit WooCommerce lightbox. Produktová galerie obrázků a formulář pro přidání recenze se otevře jako lightbox.

en: Including tax
cs: Včetně daně

en: Increase Line Stock
cs: Zvýšit řadu skladu

en: Increase by (fixed amount or %):
cs: Navýšit o (pevná částka nebo %):

en: Increase your social media exposure by 10 percent! ShareYourCart helps you get more customers by motivating satisfied customers to talk with their friends about your products. For help with ShareYourCart view the <a href="http://docs.woothemes.com/document/shareyourcart/" target="__blank">documentation</a>.
cs: Zvyšte vaše mediální povědomí o 10 procent! ShareYourCart vám pomůže získat více zákazníků motivací spokojených zákazníků při diskuzi o vašich produktech se svými přáteli. Pro pomoc s ShareYourCart si zobrazte <a href="http://docs.woothemes.com/document/shareyourcart/" target="__blank">dokumentaci</a>.

en: Individual use
cs: Individuální použití

en: Inline Star Rating Display
cs: Inline zobrazení hvězdičkového hodnocení

en: Insert Shortcode
cs: Vložit Shortcode

en: Insert file URL
cs: Vložte URL souboru

en: Insert into product
cs: Vložit do produktu

en: Insert row
cs: Vložit řádek

en: Install WooCommerce Pages
cs: Instalovat Woocommerce stránky

en: Installed Plugins
cs: Instalované pluginy

en: Installed payment gateways are displayed below. Drag and drop payment gateways to control their display order on the checkout.
cs: Instalované platební brány jsou zobrazeny níže. Přetáhnutím platební brány ovládáte jejich pořadí zobrazení na pokladně.

en: Instructions
cs: Instrukce

en: Instructions that will be added to the thank you page.
cs: Instrukce, které budou přidány na děkovací stránku.

en: Integration
cs: Integrace

en: International Delivery
cs: Mezinárodní dodávka

en: International delivery based on flat rate shipping.
cs: Mezinárodní dodávka založená na paušální dopravě.

en: Invalid download.
cs: Neplatné stažení.

en: Invalid email address.
cs: Špatná e-mailová adresa

en: Invalid email/username.
cs: Neplatný e-mail a/nebo uživatelské jméno.

en: Invalid key
cs: Neplatný klíč

en: Invalid order.
cs: Neplatná objednávka.

en: Invalid payment method.
cs: Neplatný způsob platby.

en: Invalid shipping method.
cs: Neplatný způsob dopravy.

en: Invalid username or e-mail.
cs: Nesprávné uživatelské jméno nebo e-mail.

en: Inventory
cs: Sklad

en: Inventory Options
cs: Možnosti skladu

en: Invoice Prefix
cs: Prefix faktury

en: Invoice for order {order_number}
cs: Faktura za objednávku {order_number}

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
cs: Faktura za objednávku {order_number} ze dne {order_date}

en: Israeli Shekel
cs: Izrael šekel

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
cs: Důrazně doporučujeme zálohovat Vaší databázi před pokračováním. Jste si jistí, že chcete nyní spustit updater?

en: Item
cs: Položka

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
cs: Zásoby položky č. %s vzrostly z %s na %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
cs: Zásoby položky č. %s klesly z  %s na %s.

en: Ivory Coast
cs: Pobřeží slonoviny

en: Japanese Yen
cs: Japonský Yen

en: Join for free
cs: Registrujte se zdarma

en: L/W/H
cs: D/Š/V

en: Label:
cs: Štítek:

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Last name
cs: Příjmení

en: Last warning, are you sure?
cs: Poslední varování, jste si jisti?

en: Learn more
cs: Dozvědět se více

en: Learn more about WooCommerce and Mijireh
cs: Dozvědět se více o WooCommerce a Mijireh

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
cs: Nechte prázdné pro neomezené opětovné stahování.

en: Left
cs: Vlevo

en: Left (with space)
cs: Vlevo (s mezerou)

en: Length
cs: Délka

en: Less Taxing Taxes
cs: Menší starosti s daněmi

en: Let the customer know the payee and where they should be sending the cheque to and that their order won't be shipping until you receive it.
cs: Umožní nakupujícímu vidět údaje o prodávajícím. Objednávka nebude expedována dokud Vám (prodávajícímu nepřijde platba.

en: Line subtotals are before pre-tax discounts, totals are after.
cs: Řádek mezisoučtů je před slevami před zdaněním, celkové součty jsou potom.

en: Link all variations
cs: Spojit všechny varianty

en: Linked Products
cs: Odkazy na produkty

en: List
cs: Seznam

en: List additonal tax classes below (1 per line). This is in addition to the default <code>Standard Rate</code>. Tax classes can be assigned to products.
cs: Uveďte níže seznam doplňujících daňových tříd (1 na řádek). Tyto jsou doplňující k výchozí <code>Standardní sazba</code>. Daňové třídy mohou být přiřazeny k produktům.

en: Load billing address
cs: Načíst fakturační adresu

en: Load shipping address
cs: Načíst doručovací adresu

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
cs: Načíst fakturační údaje zákazníka? Tím se přepíší aktuálně zapsané fakturační údaje.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
cs: Načíst doručovací údaje zákazníka? Tím se přepíší aktuálně zapsané doručovací údaje.

en: Local Delivery
cs: Místní doručení

en: Local Pickup
cs: Místní vyzvednutí

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
cs: Místní doručení je jednoduchý způsob dopravy pro doručování objednávek v místě.

en: Local pickup is a simple method which allows the customer to pick up their order themselves.
cs: Místní vyzvednutí je jednoduchý způsob, který umožňuje zákazníkům vyzvednout si svou objednávku v obchodě.

en: Localisation
cs: Lokalizace

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>woocommerce/logs/paypal.txt</code>
cs: Logovat PayPal události, jako například IPN žádosti, v <code>woocommerce/logs/paypal.txt</ code>

en: Log directory (<code>woocommerce/logs/</code>) is not writable. Logging will not be possible.
cs: Log adresář (<code>woocommerce/logs/</code>) není zapisovatelný. Nebude možné logovat.

en: Log directory is writable.
cs: Log adresář je zapisovatelný.

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Log into your google analytics account to find your ID. e.g. <code>UA-XXXXX-X</code>
cs: Přihlaste se ke svému účtu Google Analytics, kde zjistíte svoje ID (např. <code>UA-XXXXX-X</code>).

en: Logged in title:
cs: Nadpis při přihlášení:

en: Logged out title:
cs: Nadpis při odhlášení:

en: Login
cs: Přihlášení

en: Login &rarr;
cs: Přihlásit se &rarr;

en: Logout
cs: Odhlášení

en: Logout Page
cs: Stránka pro odhlášení

en: Lost Password
cs: Ztracené heslo

en: Lost Password Page
cs: Stránka pro ztrátu hesla

en: Lost Password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Lost password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
cs: Zapomněli jste heslo? Vložte prosím vaše uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu. E-mailem obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla.

en: Low Stock Threshold
cs: Málo skladem - Práh

en: Low stock
cs: Nízký stav skladu

en: LxWxH in decimal form
cs: DxŠxV v desetinném tvaru

en: Make a duplicate from this product
cs: Udělat duplikát tohoto produktu

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order wont be shipped until the funds have cleared in our account.
cs: Proveďte platbu přímo na náš bankovní účet. Prosím použijte číslo objednávky jako variabilní symbol. Bez uvedení čísla objednávky není možné Vaší platbu rozpoznat.

en: Manage Stock
cs: Řízení skladu

en: Manage stock?
cs: Spravovat sklad?

en: Mark completed
cs: Označit jako dokončeno

en: Mark processing
cs: Označit jako zpracovává se

en: Marked out of stock
cs: Označeno jako vyprodáno

en: Max price
cs: Maximální cena

en: Maximum size: %s
cs: Maximální velikost: %s

en: Menu order
cs: Menu objednávek

en: Method ID
cs: Číslo metody

en: Method Title
cs: Název metody

en: Method availability
cs: Dostupnost metody

en: Method:
cs: Metoda:

en: Mexican Peso
cs: Mexické Peso

en: Mijireh Checkout
cs: Pokladna Mijireh

en: Mijireh error:
cs: Mijireh chyba:

en: Min price
cs: Minimální cena

en: Minimum Fee
cs: Minimální poplatek

en: Minimum Order Amount
cs: Minimální objednané množství

en: Minimum amount
cs: Minimální částka

en: Month
cs: Měsíc

en: Monthly Sales
cs: Měsíční tržby

en: Monthly discounts by coupon
cs: Měsíční slevy podle kupónů

en: Monthly sales by category
cs: Měsíční prodej podle kategorie

en: Monthly sales for year
cs: Měsíční tržby za daný rok

en: More functionality and gateway options available via <a href="%s" target="_blank">WC official extensions</a>.
cs: Další funkce a možnosti jsou dostupné přes<a href="%s" target="_blank">WC oficiální rozšíření</a>.

en: More granular capabilities for admin/shop manager roles covering products, orders and coupons.
cs: Více drobných funkcí pro role administrátora/vedoucího prodejny týkajících se výrobků, objednávek a kupónů.

en: Most popular coupons
cs: Nejpopulárnější kupóny

en: Move this item to the Trash
cs: Přesunout tuto položku do koše

en: Move to Trash
cs: Přesunout do koše

en: Multi-Download Support
cs: Podpora Multi-Download

en: Multipart
cs: Složený

en: Municipality
cs: Obec

en: My Account
cs: Můj účet

en: My Account &rarr;
cs: Můj účet &rarr;

en: My Account Page
cs: Můj účet

en: My Address
cs: Moje adresa

en: My Addresses
cs: Moje adresa

en: My account
cs: Můj účet

en: MySQL Version
cs: MySQL verze

en: N/A
cs: -

en: Name
cs: Jméno

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
cs: Název pro vlastnost (viditelná na webu).

en: Net profit
cs: Čistý zisk

en: Netherlands Antilles
cs: Holandské ostrovy

en: Never
cs: Nikdy

en: Never show stock amount
cs: Nikdy nezobrazovat stav skladu

en: New
cs: Nový

en: New Brunswick
cs: Nový Brunswick

en: New Coupon
cs: Nový kupón

en: New Order
cs: Nová objednávka

en: New Product
cs: Nový produkt

en: New Product Category Name
cs: Název nové kategorie produktu

en: New Product Panel
cs: Nový produktový panel

en: New Product Tag Name
cs: Název nového štítku produktu

en: New Products
cs: Nové produkty

en: New Shipping Class Name
cs: Název třídy dopravy

en: New Sorting Options
cs: Nové možnosti třídění

en: New South Wales
cs: Nový Jižní Wales

en: New Tax Input Panel
cs: Nový panel pro vložení daní

en: New Territories
cs: Nová území

en: New Variation
cs: Nová varianta

en: New Zealand Dollar
cs: Novozélandský Dolar

en: New account
cs: Nový účet

en: New customer order
cs: Nová zákaznická objednávka

en: New order
cs: Nová objednávka

en: New order emails are sent when an order is received/paid by a customer.
cs: E-maily nové objednávky jsou posílány při přijetí objednávky/zaplacením zákazníkem.

en: New password
cs: Nové heslo

en: New product classes
cs: Nové produktové třídy

en: New products
cs: Nové produkty

en: New products added to %s
cs: Nové produkty přidány do %s

en: New products tagged %s
cs: Nové produkty se štítkem %s

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cs: Další <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Nicer Order Screens
cs: Hezčí zobrazení objednávek

en: No
cs: Ne

en: No Coupons found
cs: Nenalezeny žádné kupóny

en: No Coupons found in trash
cs: Nenalezeny žádné kupóny v koši

en: No Orders found
cs: Nenalezeny žádné objednávky

en: No Orders found in trash
cs: Nenalezeny žádné objednávky v koši

en: No Products found
cs: Nenalezeny žádné produkty

en: No Products found in trash
cs: Žádné produkty v koši

en: No Variations found
cs: Nenalezeny žádné varianty

en: No Variations found in trash
cs: Nenalezeny žádné varianty v koši

en: No address
cs: Žádná adresa

en: No attributes currently exist.
cs: Žádné vlastnosti v současné době neexistují.

en: No billing address set.
cs: Nebyla nastavena žádná fakturační adresa.

en: No categories
cs: Žádné kategorie

en: No core overrides present in theme.
cs: Nejsou přítomny žádné přepisy jádra v šabloně.

en: No coupons found
cs: Nenalezeny žádné kupóny

en: No customer selected
cs: Není vybrán žádný zákazník

en: No default
cs: žádná výchozí

en: No file defined
cs: Žádný soubor definován

en: No minimum
cs: Žádné minimum

en: No product categories exist.
cs: Neexistují žádné kategorie produktů.

en: No product to duplicate has been supplied!
cs: Žádný produkt k duplikování nedodán.

en: No products are low in stock.
cs: Žádné zboží skladem nemá nízký stav.

en: No products are out in stock.
cs: Všechny produkty jsou skladem.

en: No products found which match your selection.
cs: Žádné zboží, které by odpovídalo Vašemu výběru, nebylo nalezeno.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
cs: Žádným produktům se nezvýšily zásoby - pravděpodobně nemají povolené skladové hospodářství.

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
cs: Žádným produktům se nesnížily zásoby - pravděpodobně nemají povolené skladové hospodářství.

en: No products in the cart.
cs: Žádné produkty v košíku.

en: No row(s) selected
cs: Neoznačen žádný řádek

en: No sales :(
cs: Žádné tržby

en: No shipping address set.
cs: Nebyla nastavena žádná doručovací adresa.

en: No shipping class
cs: Žádná třída dopravy

en: No shipping methods were found; please recalculate your shipping and enter your state/county and zip/postcode to ensure there are no other available methods for your location.
cs: Nebyly zjištěny žádné způsoby dopravy; prosím přepočítejte dopravu a vložte Vaší zemi a PSČ pro zjištění, že ve Vaší lokalitě nejsou žádné další dostupné metody dopravy.

en: No variations added
cs: Varianty nepřidány

en: No, I will enter prices exclusive of tax
cs: Ne, vložím ceny bez daně

en: None
cs: Žádný

en: Northern Territory
cs: Severní teritorium

en: Northwest Territories
cs: Severozápadní teritoria

en: Norwegian Krone
cs: Norská koruna

en: Not that bad
cs: Ne tak špatný

en: Note
cs: Poznámka

en: Note added to your {blogname} order from {order_date}
cs: Poznámka byla přidána do vaší objednávky na {blogname} dne {order_date}

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
cs: Poznámka: Oprávnění pro objednání zboží bude automaticky uděleno, pokud se status objednávky změní na Zpracovává se/Dokončeno.

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
cs: Poznámka: Doprava a daně se dopočítávají%s a budou aktualizovány na základě vašich fakturačních a doručovacích údajů v pokladně.

en: Note: The shop page has children - child pages will not work if you enable this option.
cs: Poznámka: Stránky obchodu mají dětskou ochranu - vhodné stránky nebudou fungovat, pokud povolíte tuto možnost.

en: Note: if you edit quantities or remove items from the order you will need to manually update stock levels.
cs: Poznámka: Pokud upravíte množství nebo odstraníte položky z objednávky, budete muset manuálně aktualizovat skladové zásoby.

en: Notification Recipient
cs: Příjemce oznámení

en: Notifications
cs: Upozornění

en: Nova Scotia
cs: Nové Skotsko

en: Number of Decimals
cs: Počet desetinných míst

en: Number of products to show:
cs: Počet produktů k zobrazení:

en: Number of sales
cs: Počet prodejů

en: Numbered pagination has been added to core, and we show the number of results found above the listings.
cs: Číslované stránkování bylo přidáno do jádra a ukazuje počet výsledků, který naleznete nad výpisy.

en: OR
cs: NEBO

en: OR enter path to file:
cs: NEBO vložte cestu k souboru:

en: Official Extensions
cs: Oficiální rozšíření

en: Official Themes
cs: Oficiální šablony

en: On Sale
cs: Výprodej

en: On-Hold
cs: Čeká na vyřízení

en: Only %s left in stock
cs: Jen %s skladem

en: Only ship to the users billing address
cs: Doručit pouze na fakturační adresu zákazníka

en: Only show children for the current category
cs: Pro aktuální kategorii pouze ukázat dětem

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
cs: Sklad zobrazit pouze při malém množství např. "Pouze 2 skladem" vs. "Skladem"

en: Option Name|Cost|Per-order (yes or no)
cs: Možnost Jméno|Cena|Na objednávku (ano nebo ne)

en: Optional
cs: Volitelné

en: Optional extra shipping options with additional costs (one per line). Example: <code>Option Name|Cost|Per-order (yes or no)</code>. Example: <code>Priority Mail|6.95|yes</code>. If per-order is set to no, it will use the "Calculation Type" setting.
cs: Volitelné extra možnosti dopravy s dodatečnými náklady (jeden na řádek). Příklad: <code>Název možnosti|Náklady|Za-objednávku (ano nebo ne)</ code>. Příklad: <code>Prioritně poštou|6,95|ano</ code>. Pokud je za-objednávku nastaveno na ne, použije se nastavení "Výpočet typu".

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
cs: Volitelně určete, která daňová třída bude určena dopravě nebo ponechte Standardní, takže daň pro dopravu bude vycházet z položek v košíku.

en: Optionally enter a description for this coupon for your reference.
cs: Volitelně zadejte popis k tomuto kupónu pro Vaší referenci.

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
cs: Volitelně zadejte název stylu stránky, který chcete použít. Ty jsou definovány v rámci vašeho účtu PayPal.

en: Optionally enter your bank details below for customers to pay into.
cs: Pro platby zákazníků volitelně zadejte níže své bankovní údaje.

en: Options concerning stock and stock notices.
cs: Volby týkající se skladu a skladových upozornění.

en: Options concerning tax, including international and local tax rates.
cs: Volby týkající se daní, včetně mezinárodních a místních daňových sazeb.

en: Options for how things like price, images and weights appear in your product catalog.
cs: Možnosti, jak se objeví ve Vašem katalogu věci jako cena, obrázky a hmotnosti.

en: Order
cs: Objednávka

en: Order %s
cs: Objednávka %s

en: Order %s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
cs: Objednávka %s byla označena jako vrácena - PayPal kód příčiny: %s

en: Order %s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
cs: Objednávka %s, která byla vytvořena %s má status &ldquo;%s&rdquo;

en: Order &ndash; %s
cs: Objednávka &ndash; %s

en: Order <mark class="order-number">%s</mark> made on <mark class="order-date">%s</mark>
cs: Objednávka <mark class="order-number">%s</mark> vytvořená <mark class="order-date">%s</mark>

en: Order Actions
cs: Akce objednávky

en: Order Again
cs: Objednat znovu

en: Order Data
cs: Údaje o objednávce

en: Order Date:
cs: Datum objednávky:

en: Order Details
cs: Podrobnosti o objednávce

en: Order Discount
cs: Sleva na nákup

en: Order Discount:
cs: Sleva na objednávku:

en: Order ID
cs: Číslo objednávky

en: Order Items
cs: Seřadit položky

en: Order Notes
cs: Poznámky k objednávce

en: Order Received
cs: Přijaté objednávky

en: Order Statuses
cs: Stavy objednávek

en: Order Total
cs: Cena celkem

en: Order Total:
cs: Cena celkem:

en: Order Totals
cs: Celková částka objednávky

en: Order Updates
cs: Aktualizace objednávky

en: Order by
cs: Seřadit podle

en: Order by:
cs: Seřadit podle:

en: Order cancelled by customer.
cs: Zrušení objednávky zákazníkem.

en: Order complete emails are sent to the customer when the order is marked complete and usual indicates that the order has been shipped.
cs: E-maily dokončené objednávky jsou posílány zákazníkovi, když je objednávka označená jako dokončená a obvykle naznačuje, že byla objednávka odeslána.

en: Order date: %s
cs: Datum objednávky: %s

en: Order draft updated.
cs: Koncept objednávky aktualizován.

en: Order item stock reduced successfully.
cs: Objednané zboží bylo úspěšně odepsáno ze skladu.

en: Order notes
cs: Seřadit poznámky

en: Order number
cs: Číslo objednávky

en: Order number: %s
cs: Číslo objednávky: %s

en: Order pages have had a cleanup, with a more easily scannable interface. We particularly like the new status icons!
cs: Objednávkové stránky jsme vyčistili, aby měly čitelnější rozhraní. Jsme především rádi za nové stavové ikony!

en: Order refunded/reversed
cs: Objednávka stornována / vrácené zboží

en: Order restored to revision from %s
cs: Objednávka obnovena k revizi od %s

en: Order saved.
cs: Objednávka uložena.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
cs: Objednávka naplánována na: <strong>%1$s</strong>.

en: Order status changed by bulk edit:
cs: Stav objednávky se změnil hromadnou úpravou:

en: Order status changed from %s to %s.
cs: Stav objednávky se změnil z %s na %s.

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
cs[0]: %s stav objednávky se změnil.
cs[1]: %s stavy objednávky se změnily.
cs[2]: %s stavů objednávky se změnilo.

en: Order status:
cs: Stav objednávky:

en: Order status: <mark class="order-status">%s</mark>
cs: Stav objednávky: <mark class="order-status">%s</mark>

en: Order submitted.
cs: Objednávka potvrzena.

en: Order total:
cs: Cleková částka objednávky:

en: Order tracking
cs: Sledování objednávky

en: Order updated.
cs: Objednávka aktualizována.

en: Order {order_number} details
cs: Detaily objednávky {order_number}

en: Order:
cs: Objednávka:

en: Order: %s
cs: Objednávka: %s

en: Orders
cs: Objednávky

en: Orders can also be added from this section if you want to set them up for a customer manually.
cs: Objednávky mohou být také přidány v této sekci, pokud je chcete ručně nastavit pro zákazníka.

en: Other
cs: Jiné

en: Our Details
cs: Naše údaje

en: Out Of Stock Threshold
cs: Není skladem - Práh

en: Out Of Stock Visibility
cs: Není skladem - Viditelnost

en: Out of stock
cs: Není skladem

en: Output ShareDaddy button?
cs: Výstup na tlačítko ShareDaddy?

en: Overview
cs: Přehled

en: PHP Post Max Size
cs: PHP Post Max velikost

en: PHP SESSIONS have been a problem for many users in the past, so we've developed our own handler using cookies and options to make these more reliable.
cs: PHP SESSIONS (relace) byly v minulosti problémem pro mnoho uživatelů, takže jsme pro větší spolehlivost vyvinuli náš vlastní nástroj používající cookies a možnosti.

en: PHP Version
cs: PHP verze

en: Page
cs: Stránka

en: Page Setup
cs: Nastavení stránky

en: Page Style
cs: Styl stránky

en: Page contents: [woocommerce_cart]
cs: Obsah strany: [woocommerce_cart]

en: Page contents: [woocommerce_change_password] Parent: "My Account"
cs: Obsah stránky: [woocommerce_change_password], nadřazený: "Můj účet"

en: Page contents: [woocommerce_checkout]
cs: Obsah stránky: [woocommerce_checkout]

en: Page contents: [woocommerce_edit_address] Parent: "My Account"
cs: Obsah stránky: [woocommerce_edit_address], nadřazený:  "Můj účet"

en: Page contents: [woocommerce_lost_password] Parent: "My Account"
cs: Obsah stránky: [woocommerce_lost_password] Zdroj: "Můj účet"

en: Page contents: [woocommerce_my_account]
cs: Obsah stránky: [woocommerce_my_account]

en: Page contents: [woocommerce_pay] Parent: "Checkout"
cs: Obsah stránky: [woocommerce_pay], nadřazený: "Pokladna"

en: Page contents: [woocommerce_thankyou] Parent: "Checkout"
cs: Obsah stránky: [woocommerce_thankyou], nadřazený: "Pokladna"

en: Page contents: [woocommerce_view_order] Parent: "My Account"
cs: Obsah stránky: [woocommerce_view_order], nadřazený:  "Můj účet"

en: Page does not contain the shortcode: %s
cs: Stránka neobsahuje shortcode: %s

en: Page does not exist
cs: Stránka neexistuje

en: Page not set
cs: Stránka není zvolena

en: Pages
cs: Stránky

en: Pakistan
cs: Pákistán

en: Palestinian Territory
cs: Palestinské Teritorium

en: Papua New Guinea
cs: Papua Nová Guinea

en: Parent
cs: Nadřazené

en: Parent Coupon
cs: Nadřazený kupón

en: Parent Orders
cs: Nadřazené objednávky

en: Parent Product
cs: Nadřazený produkt

en: Parent Product Category
cs: Nadřazená kategorie produktu

en: Parent Product Category:
cs: Nadřazená kategorie produktu:

en: Parent Product Tag
cs: Nadřazený štítek produktu

en: Parent Product Tag:
cs: Nadřazený štítek produktu:

en: Parent Shipping Class
cs: Nadřazená třída dopravy

en: Parent Shipping Class:
cs: Nadřazená třída dopravy:

en: Parent Variation
cs: Nadřazená varianta

en: Parent: "My Account"
cs: Hlavní: "Můj účet"

en: Password
cs: Heslo

en: Password Reset Instructions
cs: Pokyny pro reset hesla

en: Password Reset for {blogname}
cs: Reset hesla pro {blogname}

en: Password changed successfully.
cs: Heslo úspěšně změněno.

en: Password is required.
cs: Heslo je povinné.

en: Password reset is not allowed for this user
cs: Reset hesla není povolen pro tohoto uživatele

en: Passwords do not match.
cs: Hesla se neshodují.

en: Pay
cs: Zaplatit

en: Pay Page
cs: Stránka plateb

en: Pay for order
cs: Zaplatit objednávku

en: Pay securely with you credit card.
cs: Zaplatit bezpečně Vaší kreditní kartou.

en: Pay via PayPal
cs: Zaplatit přes PayPal

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account
cs: Plaťte přes <a href="http://pages.eim.ebay.cz/paypal" title="PayPal v češtině">PayPal</a> nebo můžete platit kreditní kartou, pokud nemáte PayPal účet

en: Pay with cash upon delivery.
cs: Zaplatit v hotovosti při doručení.

en: PayPal Email
cs: PayPal E-mail

en: PayPal allows us to send 1 address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
cs: PayPal nám umožňuje posílat 1 adresu. Pokud používáte PayPal pro dopravní štítky můžete raději poslat doručovací adresu spíše než fakturační.

en: PayPal does not support your store currency.
cs: PayPal nepodporuje měnu Vašeho obchodu.

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
cs: PayPal sandbox může být použit k testování plateb. Přihlaste se k odběru vývojáře účtu <a href="%s"> zde </ a>.

en: PayPal standard works by sending the user to PayPal to enter their payment information.
cs: PayPal standard přesměruje uživatele na stránku společnosti PayPal, kde vloží své platební údaje.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
cs: PayPal ověřuje adresy, proto toto nastavení může způsobit chyby (doporučujeme ponechat zakázané).

en: Paying Customer?
cs: Platící zákazník?

en: Payment %s via IPN.
cs: Platba %s pomocí IPN (oznámení o platbě v reálném čase).

en: Payment Gateways
cs: Platební metody

en: Payment Method:
cs: Platební metoda:

en: Payment Methods
cs: Platební metody

en: Payment for order %s refunded/reversed
cs: Platba za objednávku %s vrácena

en: Payment method description that the customer will see on your website.
cs: Popis platební metody, který zákazník uvidí na Vašich stránkách.

en: Payment method title that the customer will see on your website.
cs: Titulek platební metody, který zákazník uvidí na Vašich stránkách.

en: Payment method:
cs: Způsob platby:

en: Payment to be made upon delivery.
cs: Platba k provedení při doručení.

en: Pending
cs: Čekající na vyřízení

en: Per Class - charge shipping for each shipping class in an order
cs: Za třídu - účtovat dopravné pro každou dopravní třídu v objednávce

en: Per Item - charge shipping for each item individually
cs: Za položku - účtovat dopravné pro každou položku zvlášť

en: Per Order - charge shipping for the entire order as a whole
cs: Za objednávku - účtovat dopravné pro celou objednávku jako celku

en: Percent of orders containing coupons
cs: Procento objednávek obsahující kupóny

en: Percentage of cart total
cs: Procento z celkového košíku

en: Perfect
cs: Skvělý

en: Philippine Pesos
cs: Filipínské peso

en: Philippines
cs: Filipíny

en: Phone
cs: Telefon

en: Pipe separate terms
cs: Výrazy oddělené svislou čárou (|)

en: Place order
cs: Objednat

en: Plain text
cs: Jednoduchý text

en: Plain text template
cs: Jednoduchý text šablona

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
cs: Prosím, opakujte svůj nákup nebo přejděte na stránku svého účtu.

en: Please attempt your purchase again.
cs: Prosím, opakujte svůj nákup.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
cs: Zvolte prosím produkt pro přidání do Vašeho košíku&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
cs: Prosím zvolte možnosti produktu&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
cs: Zvolte prosím množství položek, které si přejete přidat do košíku&hellip;

en: Please enter a coupon code.
cs: Zadejte prosím kód kupónu

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
cs: Vložte prosím předponu pro vaší číselnou řadu faktur. Pokud používáte účet PayPal pro více e-shopů, předponou zajistíte jedinečnost, takže PayPal nepovolí příkazy se stejným číslem faktury.

en: Please enter a username.
cs: Vložte prosím uživatelské jméno.

en: Please enter a valid order ID
cs: zadejte prosím platné ID objednávky

en: Please enter a valid order email
cs: Zadejte prosím platný e-mail pro objednání

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
cs: Zadejte prosím platné PSČ.

en: Please enter an account password.
cs: Zadejte prosím heslo k účtu.

en: Please enter an account username.
cs: Zadejte prosím uživatelské jméno k Vašemu účtu.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
cs: Prosím, zadejte svou e-mailovou adresu spojenou s účtem PayPal, což je nezbytné, aby platba proběhla.

en: Please enter your password.
cs: Zadejte své heslo prosím.

en: Please enter your username and password to login.
cs: Zadejte prosím Vaše uživatelské jméno a heslo pro přihlášení.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
cs: Výše prosím vyplňte své kontaktní údaje pro zobrazení dostupných platebních metod.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
cs: Vyplňte prosím své kontaktní údaje pro zobrazení dosupných způsobů dopravy.

en: Please include this information when requesting support:
cs: Prosím vložte tuto informaci při žádosti o podporu:

en: Please rate the product.
cs: Ohodnoťte produkt, prosím.

en: Please select a rating
cs: Zvolte prosím hodnocení

en: Please select some items.
cs: Zvolte prosím nějaké položky.

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
cs: Pošlete prosím Váš šek na adresu obchodu (Název obchodu, Ulice, Obec, PSČ, Stát).

en: Please type your e-mail address.
cs: Napište prosím svou e-mailovou adresu.

en: Please, provide an attribute name, slug and type.
cs: Uveďte prosím název vlastnosti, zkratky a typu.

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Poland
cs: Polsko

en: Polish Zloty
cs: Polský zlotý

en: Popularity (sales)
cs: Popularita (odbyt)

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: Postcode
cs: PSČ

en: Postcode / Zip
cs: PSČ / Zip

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
cs: PSČ pro toto pravidlo. Středník (;) je oddělovačem pro více hodnot. Ponechte prázdné pro použití u všech oblastí. Mohou být použity zástupné znaky (*). Rozsahy pro číselná PSČ (např. 12345-12350) budou rozšířené do jednotlivých PSČ.

en: Posts tagged &ldquo;
cs: Příspěvky se štítkem &ldquo;

en: Pounds Sterling
cs: libra

en: Powered by WooCommerce
cs: Využívá řešení WooCommerce

en: Prevent customers from accessing WordPress admin
cs: Zamezit zákazníkům v přístupu do administrace WordPressu

en: Preview
cs: Náhled

en: Preview &#8220;%s&#8221;
cs: Náhled &#8220;%s&#8221;

en: Price
cs: Cena

en: Price labels and Sale Flashes
cs: Cenovky a prodejní nápady

en: Price:
cs: Cena:

en: Prices
cs: Ceny

en: Prices Entered With Tax
cs: Ceny vložené s daněmi

en: Pricing Options
cs: Cenové možnosti

en: Primary
cs: Základní

en: Prince Edward Island
cs: Ostrov prince Edwarda

en: Priority
cs: Priorita

en: Private note
cs: Soukromé poznámky

en: Proceed to Checkout &rarr;
cs: Přejít do Pokladny &rarr;

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Processing order
cs: Objednávka se zpracovává

en: Product | Products
cs[0]: Produkt
cs[1]: Produkty
cs[2]: Produktů

en: Product #%s - %s
cs: Produkt #%s - %s

en: Product % Discount
cs: Sleva na produkt %

en: Product Backorder
cs: Nevyřízená objednávka

en: Product Categories
cs: Kategorie produktů

en: Product Category | Product Categories
cs[0]: Kategorie produktů
cs[1]: Kategorie produktů
cs[2]: Kategorií produktů

en: Product Data
cs: Údaje o produktu

en: Product Description
cs: Popis produktu

en: Product Discount
cs: Sleva na produkt

en: Product Fields
cs: Pole produktu

en: Product Gallery
cs: Galerie produktu

en: Product ID:
cs: Produkt ID:

en: Product IDs
cs: Číslo ID produktu

en: Product Listing Improvements Customers Will Love
cs: Vylepšení ve výpisu produktů budou zákazníci milovat

en: Product Ratings
cs: Hodnocení produktu

en: Product SKU must be unique.
cs: Katalogové číslo produktu musí být unikátní.

en: Product SKU:
cs: Katalogové číslo produktu:

en: Product Sales
cs: Tržby produktů

en: Product Short Description
cs: Krátký popis produktu

en: Product Tag | Product Tags
cs[0]: Štítek produktu
cs[1]: Štítky produktu
cs[2]: Štítků produktu

en: Product Tags
cs: Štítky produktu

en: Product Thumbnails
cs: Katalog Náhledů

en: Product Transients Cleared
cs: Produktová mezipaměť vyčištěna

en: Product Type
cs: Typ produktu

en: Product Types
cs: Typy produktů

en: Product URL
cs: URL adresa produktu:

en: Product attribute base
cs: Adresa pro vlastnost produktu

en: Product by SKU/ID
cs: Produkt podle ID

en: Product categories
cs: Kategorie produktu

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
cs: Kategorie produktů pro váš obchod můžou být editovány zde. Chcete-li změnit pořadí kategorií na webu, můžete je řadit pomocí drug&drop. Chcete-li zobrazit více uvedených kategorií klikněte na odkaz \ \"nastavení zobrazení " v horní části stránky.

en: Product category base
cs: Adresa pro kategorii produktu

en: Product creation failed, could not find original product:
cs: Vytvoření produktu selhalo, původní produkt nebyl nalezen:

en: Product does not exist
cs: Produkt neexistuje

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
cs: Koncept produktu aktualizován. <a target="_blank" href="%s">Náhled produktu</a>

en: Product low in stock
cs: Produkt má nízké skladové zásoby

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
cs: Produkt nesmí být v této kategorii, aby kupón zůstal platný, nebo pro "Produktové slevy", produkty v těchto kategoriích nebudou zlevněny.

en: Product name
cs: Název produktu

en: Product no longer exists
cs: Produkt neexistuje

en: Product no longer exists.
cs: Produkt již neexistuje.

en: Product out of stock
cs: Produkt není skladem

en: Product permalink base
cs: Trvalá adresa produktu

en: Product price/cart button
cs: Tlačítko Přidat do košíku produkt

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
cs: Product zveřejněn. <a href="%s">Zobrazit Produkt</a>

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
cs: Množství

en: Product restored to revision from %s
cs: Produkt obnoven k revizi od %s

en: Product saved.
cs: Produkt uložen.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
cs: Produkt naplánován na: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Náhled produktu</a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
cs: Produkt potvrzen. <a target="_blank" href="%s">Náhled produktu</a>

en: Product tag base
cs: Adresa pro štítek produktu

en: Product updated.
cs: Produkt aktualizován.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
cs: Produkt aktualizován. <a href="%s">Zobrazit produkt</a>

en: Products
cs: Produkty

en: Products by SKU/ID
cs: Produkty podle ID

en: Products by category slug
cs: Produkty podle zkratky kategorie

en: Products can have multiple downloadable files - purchasers will get access to all the files added.
cs: Produkty mohou mít více stahovatelných souborů - kupující budou mít přístup ke všem přidaným souborům.

en: Products tagged &ldquo;
cs: Produkty se šítkem &ldquo;

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
cs: Produkty, které nesmí být v košíku k použití tohoto kupónu nebo pro "Produktové slevy", které produkty nejsou zlevněny.

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
cs: Produkty, které musí být v košíku k použití tohoto kupónu, nebo pro "Produktové slevy", které produkty jsou zlevněny.

en: Project on Github
cs: Projekt na Githubu

en: Project on WordPress.org
cs: Projekt na Wordpress.org

en: Province
cs: Okres

en: Puerto Rico
cs: Porto Rico

en: Purchase Note
cs: Poznámka k nákupu

en: Qatar
cs: Katar

en: Qty
cs: Množství

en: Quantity
cs: Množství

en: Quantity: %s
cs: Množství: %s

en: Query Type:
cs: Typ požadavku:

en: Quick&nbsp;Edit
cs: Rychlá&nbsp;úprava

en: Radio buttons
cs: Přepínače

en: Random Products
cs: Náhodné produkty

en: Rate %
cs: Sazba %

en: Rate&hellip;
cs: Hodnotit&hellip;

en: Rate&nbsp;%
cs: Sazba&nbsp;%

en: Rated %d out of 5
cs: Hodnoceno %d z 5

en: Rated %s out of 5
cs: Hodnocení %s z 5

en: Rating
cs: Hodnocení

en: Ratings are required to leave a review
cs: Hodnocení je vyžadováno pro zapsání recenze

en: Re-enter new password
cs: Znovu zadejte nové heslo

en: Re-enter password
cs: Znovu zadejte heslo

en: Re-enter your password.
cs: Zadejte své heslo znovu, prosím.

en: Read More
cs: Více&hellip;

en: Recent Orders
cs: Nedávné objednávky

en: Recent Reviews
cs: Nedávné recenze

en: Recent products
cs: Nejnovější produkty

en: Recently viewed
cs: Nedávno zobrazené

en: Recipient(s)
cs: Příjemci

en: Recount terms
cs: Sdělit podmínky

en: Redirect only
cs: Pouze přesměrování

en: Redirect to the cart page after successful addition
cs: Přesměrovat na stránku košíku po úspěšném přidání

en: Reduce Line Stock
cs: Snížit řadu skladu

en: Reduced Rate%sZero Rate
cs: Snížená sazba%sNulová sazba

en: Region
cs: Kraj

en: Register
cs: Registrovat se

en: Register using the email address for the username
cs: Registrovat použitím e-mailové adresy jako uživatelské jméno

en: Registration
cs: Registrace

en: Regular Price
cs: Běžná cena

en: Regular Price:
cs: Běžná cena:

en: Regular price
cs: Běžná cena

en: Related Products
cs: Související produkty

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove filter
cs: Odstranit filtr

en: Remove image
cs: Odstranit obrázek

en: Remove selected row(s)
cs: Smazat označený řádek(ky)

en: Remove this attribute?
cs: Smazat tuto vlastnost?

en: Remove this item
cs: Odstranit tuto položku

en: Remove this item meta?
cs: Odstranit toto meta položky?

en: Remove zeros after the decimal point. e.g. <code>$10.00</code> becomes <code>$10</code>
cs: Odstranit nuly za desetinnou tečkou. např. místo <code>$10.00</code> se zobrazí <code>$10</code>

en: Reports
cs: Zprávy

en: Reports for sales based on date, top sellers and top earners.
cs: Zprávy pro prodej na základě data, nejprodávanější a nejvyšší příjmy.

en: Resend order emails
cs: Znovu odeslat objednávkové e-maily

en: Reset Password
cs: Resetovat heslo

en: Reset capabilities
cs: Reset možností

en: Reset password
cs: Reset hesla

en: Restore
cs: Obnovit

en: Restore this item from the Trash
cs: Obnovit tuto položku z koše

en: Retina Ready
cs: Připraveno pro Retinu

en: Return to homepage &rarr;
cs: Zpět na domovskou stránku &rarr;

en: Returning customer?
cs: Vracející se zákazník?

en: Reviews
cs: Recenze

en: Reviews (%d)
cs: Hodnocení (%d)

en: Revoke Access
cs: Zrušit přístup

en: Right
cs: Vpravo

en: Right (with space)
cs: Vpravo (s mezerou)

en: Roles successfully reset
cs: Role úspěšně resetovány

en: Romania
cs: Rumunsko

en: Romanian Leu
cs: Rumunský leu

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
cs: Zaokrouhlit daň při mezisoučtu, místo zaokrouhlení na řádek

en: Rounding
cs: Zaokrouhlování

en: Run the updater
cs: Spustit updater

en: Russia
cs: Rusko

en: SKU
cs: Katalogové číslo

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
cs: Katalogové číslo odkazuje na skladové jednotky, jedinečný identifikátor pro každý jednotlivý produkt a službu, které lze zakoupit.

en: SKU:
cs: Katalogové číslo:

en: SOAP Client
cs: SOAP Klient

en: Saint Helena
cs: Svatá Helena

en: Saint Pierre and Miquelon
cs: Saint Pierre a Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
cs: Svatý Vincent a Grenadiny

en: Sale
cs: Prodej

en: Sale Price
cs: Cena po slevě

en: Sale Price Dates
cs: Platnost ceny po slevě

en: Sale Price:
cs: Cena po slevě:

en: Sale end date:
cs: Datum konce prodeje:

en: Sale price
cs: Prodejní cena

en: Sale prices
cs: Ceny po slevě

en: Sale start date:
cs: Datum začátku prodeje:

en: Sale!
cs: Sleva

en: Sales
cs: Tržby

en: Sales Tax:
cs: Daň z obratu:

en: Sales amount
cs: Suma prodejů

en: Sales by category
cs: Prodeje za kategorie

en: Sales by day
cs: Denní tržby

en: Sales by month
cs: Měsíční tržby

en: Sales for %s:
cs: Tržby za %s:

en: Sales in range
cs: Tržby v rozmezí

en: Same as parent
cs: Stejně jako nadřazený

en: Saudi Arabia
cs: Saudská Arábie

en: Save
cs: Uložit

en: Save Address
cs: Uložení adres

en: Save Order
cs: Uložit objednávku

en: Save attributes
cs: Uložit vlastnosti

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Save/update the order
cs: Uložit / aktualizovat objednávku

en: Schedule
cs: Plán

en: Scripts
cs: Skripty

en: Search
cs: Hledání

en: Search Coupons
cs: Hledat kupón

en: Search Orders
cs: Vyhledávání Objednávky

en: Search Product Categories
cs: Vyhledávat v kategoriích produktů

en: Search Product Tags
cs: Vyhledávat ve štítcích produktů

en: Search Products
cs: Hledat produkty

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
cs: Výsledky hledání: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search Shipping Classes
cs: Hledat v třídách dopravy

en: Search Variations
cs: Hledání varianty

en: Search for a product&hellip;
cs: Hledat produkt&hellip;

en: Search for a product…
cs: Hledat produkt...

en: Search for products
cs: Hledat produkty

en: Search for:
cs: Hledat:

en: Search results for &ldquo;
cs: Výsledky hledání pro výraz &ldquo;

en: Secondary
cs: Vedlejší

en: Security in mind
cs: Bezpečnost v povědomí

en: Select
cs: Vybrat

en: Select a category
cs: Zvolte kategorii

en: Select a class&hellip;
cs: Zvolte třídu&hellip;

en: Select a country&hellip;
cs: Vyberte zemi&hellip;

en: Select a page&hellip;
cs: Zvolte stránku&hellip;

en: Select a state&hellip;
cs: Vyberte stát&hellip;

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Select an option&hellip;
cs: Zvolte možnost&hellip;

en: Select box
cs: Výběrové políčko

en: Select none
cs: Odznačit vše

en: Select options
cs: Výběr možností

en: Select terms
cs: Vyberte výrazy

en: Selected countries
cs: Zvolené země

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
cs: Poslat podrobnosti o dopravě na PayPal místo účtování.

en: Serbia
cs: Srbsko

en: Session handling
cs: Ovládání PHP SESSIONS

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
cs: Nastavte tuto volbu, aby se tento produkt stal součástí složeného produktu.

en: Set up core WooCommerce pages here, for example the base page. The base page can also be used in your %sproduct permalinks%s.
cs: Nastavte základní stránky WooCommerce, například základní stránku. Základní stránka může být také použita ve vašich %sproduktových trvalých odkazech%s.

en: Set variation image
cs: Zvolit obrázek varianty

en: Settings
cs: Nastavení

en: Setup your ShareYourCart account
cs: Nastavit Váš ShareYourCart účet

en: Seychelles
cs: Seyšely

en: Share your cart settings
cs: Share your cart nastavení

en: ShareDaddy is a sharing plugin bundled with JetPack.
cs: ShareDaddy je sdílecí plugin propojený s JetPackem.

en: ShareThis Code
cs: ShareThis Kód

en: ShareThis Publisher ID
cs: ID vydavatele ShareThis

en: ShareThis offers a sharing widget which will allow customers to share links to products with their friends.
cs: ShareThis nabízí sdílecí widget, který umožní zákazníkům sdílet odkazy na produkty se svými přáteli.

en: Ship to billing address by default
cs: Zaslat na fakturační adresu ve výchozím nastavení

en: Ship to billing address?
cs: Doručit na fakturační adresu?

en: Shipping
cs: Doprava

en: Shipping Address
cs: Doručovací adresa

en: Shipping Calculations
cs: Kalkulace dopravy

en: Shipping Class
cs: Třída dopravy

en: Shipping Classes
cs: Třídy dopravy

en: Shipping Destination
cs: Cíl dopravy

en: Shipping Details
cs: Doručovací údaje

en: Shipping Method
cs: Metoda dopravy

en: Shipping Method Display
cs: Zobrazení metody dopravy

en: Shipping Methods
cs: Způsoby dopravy

en: Shipping Options
cs: Možnosti dopravy

en: Shipping Tax Class:
cs: Daňová třída pro dopravu:

en: Shipping Tax:
cs: DPH dopravy

en: Shipping address
cs: Doručovací adresa

en: Shipping class
cs: Třída dopravy

en: Shipping class:
cs: Třída dopravy:

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
cs: Třídy dopravy jsou používány některými způsoby dopravy k seskupení podobných produktů.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
cs: Třídy dopravy můžou být použity pro skupiny výrobků podobného typu. Tyto skupiny pak mohou být použity některými ze způsobů dopravy pro poskytnutí různých sazeb u různých výrobků.

en: Shipping costs updated.
cs: Náklady za dopravu aktualizovány.

en: Shipping details
cs: Doručovací údaje

en: Shipping only
cs: Pouze poštovné

en: Shipping options
cs: Nastavení dopravy

en: Shipping tax class based on cart items
cs: Daňová třída dopravy vychází z položek v košíku

en: Shipping via
cs: Doprava přes

en: Shipping:
cs: Doprava:

en: Shop
cs: Obchod

en: Shop Base
cs: Sídlo obchodu

en: Shop Base Page
cs: Základní stránka obchodu

en: Shop Content
cs: Obsah obchodu

en: Shop Manager
cs: Správce obchodu

en: Shop Messages
cs: Zprávy obchodu

en: Shop Page Display
cs: Zobrazení stránky obchodu

en: Shop Pages
cs: Stránky obchodu

en: Shop base
cs: Adresa obchodu

en: Shop base address
cs: Výchozí adresa obchodu

en: Shop base with category
cs: Adresa obchodu s kategorií

en: Show
cs: Zobrazit

en: Show "verified owner" label for customer reviews
cs: Zobrazit štítek "ověřený zákazník" u recenzí zákazníků

en: Show <strong>weight and dimension</strong> values on the <strong>Additional Information</strong> tab
cs: Zobrazit hodnoty <strong>rozměrů a hmotností</strong> jako kartu <strong>Další informace</strong>

en: Show all customers
cs: Zobrazit všechny zákazníky

en: Show all product types
cs: Zobrazit všechny typy produktů

en: Show all statuses
cs: Zobrazit všechny stavy

en: Show all sub-types
cs: Zobrazit všechny podtypy

en: Show as dropdown
cs: Zobrazit jako rozbalovací nabídku

en: Show both
cs: Ukázat obojí

en: Show hidden product variations
cs: Zobrazit skryté varianty produktu

en: Show hierarchy
cs: Zobrazit hierarchii

en: Show post counts
cs: Zobrazit počet příspěvků

en: Show products
cs: Ukázat produkty

en: Show subcategories
cs: Zobrazit podkategorie

en: Show:
cs: Zobrazit:

en: Showing all %d results
cs: Zobrazení všech %d výsledků

en: Showing the single result
cs: Zobrazení jediného výsledku

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
cs: Zobrazuje uživatelsky nastavenou vlastnost ve widgetu, který vám umožní zúžit seznam produktů při prohlížení produktových kategorií.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
cs: Zobrazit widget cenového filtru s posuvníkem, který Vám umožní specifikovat cenové rozpětí vypsaných produktů dané kategorie.

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
cs: Ukazuje aktivní vrstvené navigační filtry, takže uživatelé je mohou vidět a deaktivovat je.

en: Signups per day
cs: Počet přihlášení za den

en: Simple
cs: Jednoduchý

en: Simple product
cs: Jednoduchý produkt

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
cs: Protože Váš prohlížeč nepodporuje JavaScript, nebo je zakázaný, prosím, ujistěte se kliknutím na tlačítko <em>Přepočítat</em> před odesláním objednávky. Pokud tak neučiníte, poplatky se mohou lišit od těch uvedených výše.

en: Singapore
cs: Singapur

en: Singapore Dollar
cs: Singapurský Dolar

en: Single Product Image
cs: Základní obrázek zboží

en: Site URL
cs: URl webu

en: Skip setup
cs: Přeskočit nastavení

en: Slovakia
cs: Slovenská republika

en: Slovenia
cs: Slovinsko

en: Slug
cs: Zkratka

en: Slug “%s” is already in use. Change it, please.
cs: Zkratka “%s” je již použitá. Změňte jí prosím.

en: Slug “%s” is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
cs: Zkratka “%s” není povolena, protože je rezervována podmínkou. Změňte jí prosím.

en: Slug “%s” is too long (28 characters max). Shorten it, please.
cs: Zkratka “%s” je příliž dlouhá (max 28 znaků). Zkraťte jí prosím.

en: Sold
cs: Prodáno

en: Sold Individually
cs: Prodáváno jednotlivě

en: Solomon Islands
cs: Šalamounovy ostrovy

en: Somalia
cs: Somálsko

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
cs: Někdo požádal, aby bylo heslo resetováno pro následující uživatelský účet:

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
cs: Je nám líto, "%s" není skladem. Editujte váš košík a zkuste to znovu. Omlouváme se za způsobené komplikace.

en: Sorry, &quot;%s&quot; cannot be purchased.
cs: Omlouváme se, &quot;%s&quot; nemůže být objednán.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
cs: Omlouváme se, kupón  "%s" byl již použitý a nemůže být použit ve spojení s jinými kupóny.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
cs: Omlouváme se, ale zdá se, že nejsou k dispozici žádné platební metody pro Váš region. Prosím, kontaktujte nás, pokud budete potřebovat pomoc, nebo k dohodnutí se na náhradním řešení.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
cs: Omlouváme se, ale zdá se, že nejsou k dispozici žádné platební metody pro Váš stát. Kontaktujte nás prosím, pokud budete potřebovat pomoc, nebo k dohodnutí se na náhradním řešení.

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your location (%s).
cs: Omlouváme se, ale zdá se, že nejsou k dispozici žádné způsoby dopravy pro Váš stát (%s).

en: Sorry, it seems that there are no available shipping methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
cs: Omlouváme se, ale zdá se, že nejsou k dispozici žádné způsoby dopravy pro Váš stát. Kontaktujte nás prosím, pokud budete potřebovat pomoc, nebo abychom se dohodli na náhradním řešení.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
cs: Je nám líto, vypadá to, že kupón "%s" není platný - ten byl nyní odtraněn z Vaší objednávky.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
cs: Je nám líto, vypadá to, že kupón "%s" není Váš - ten byl nyní odstraněn z Vaší objednávky.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
cs: Omlouváme se, žádné produkty neodpovídají Vašemu výběru. Zvolte prosím jinou kombinaci.

en: Sorry, there has been an error.
cs: Omlouváme se, došlo k chybě.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
cs: Omlouváme se, tento kupón není aplikovatelný pro položky ve Vašem košíku.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
cs: Omlouváme se, tento kupón neplatí pro prodej zboží.

en: Sorry, this download has expired
cs: Je nám líto, platnost pro stažení vypršela

en: Sorry, we could not find that order id in our database.
cs: Je nám líto, nemůžeme nalézt ID objednávky v naší databázi.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfil your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
cs: Je nám líto, nemáme dostatek "%s" skladem pro splnění vaší objednávky (%s skladem). Editujte prosím váš košík a zkuste to znovu. Omlouváme se za způsobené komplikace.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfil your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
cs: Je nám líto, v této chvíli nemáme dostatek "%s" skladem pro splnění vaší objednávky. Zkuste to prosím znovu za %d minut nebo editujte váš košík a zkuste to znovu. Omlouváme se za způsobené komplikace.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
cs: Omlouváme se, ale nemáme dost "%s" na skladě pro vyřízení objednávky (%s na skladě). Upravte, prosím, Váš košík a zkuste to znovu. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
cs: Je nám líto, dosáhli jste limitu pro stažení tohoto souboru

en: Sorry, your session has expired.
cs: Omlouváme se, ale Vaše relace vypršela.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s">Return to homepage &rarr;</a>
cs: Omlouváme se, ale Vaše relace vypršela. <a href="%s">Vraťe se na domovskou stránku &rarr;</a>

en: Sort Code
cs: Sort Code (jen zahraničí)

en: Sort Products
cs: Seřadit produkty

en: Sort by average rating
cs: Sřadit podle průměrného hodnocení

en: Sort by most recent
cs: Třídit od nejaktuálnějších

en: Sort by newness
cs: Seřadit podle stáří

en: Sort by popularity
cs: Seřadit podle oblíbenosti

en: Sort by price (asc)
cs: Seřadit podle ceny (od nejnižší)

en: Sort by price (desc)
cs: Seřadit podle ceny (od nejvyšší)

en: Sort by price: high to low
cs: Sřadit podle ceny: od nejvyšší k nejnižší

en: Sort by price: low to high
cs: Seřadit podle ceny: od nejnižší k nejvyšší

en: South Africa
cs: Jižní Afrika

en: South African rand
cs: Jihoafrický rand

en: South Australia
cs: Jižní Austrálie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: South Sudan
cs: Jižní Súdán

en: Spain
cs: Španělsko

en: Specific Countries
cs: Vybrané země

en: Standard
cs: Standardní

en: State
cs: Kraj

en: State / County
cs: Stát

en: State / county
cs: Stát / země

en: State Code
cs: Kód státu

en: State&nbsp;Code
cs: Kód&nbsp;státu

en: State/County
cs: Kraj

en: State/County or state code
cs: Kód státu/země

en: Status
cs: Stav

en: Stock
cs: Sklad

en: Stock Actions
cs: Skladové akce

en: Stock Display Format
cs: Formát zobrazení skladu

en: Stock Keeping Unit
cs: Reklamní vedení jednotky

en: Stock Qty
cs: Množství skladem

en: Stock Qty:
cs: Skladem Množství:

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
cs: Skladové množství. Pokud jde o variantní produkt, tato hodnota bude použita ke kontrole zásob pro všechny varianty, pokud nedefinujete sklad ve variantní úrovni.

en: Stock reports for low stock and out of stock items.
cs: Skladové reporty pro položky s nízkým stavem na skladě a nenaskladněné.

en: Stock status
cs: Stav skladu

en: Store Notice
cs: Uchovávat oznámení

en: Store Notice Text
cs: Text pro uchovávání oznámení

en: Styles
cs: Styly

en: Styles and Scripts
cs: Styly a skripty

en: Styling
cs: Styl obchodu

en: Subcategories
cs: Subkategorie

en: Subject
cs: Předmět

en: Subject (downloadable)
cs: Předmět (pro stažitelné produkty)

en: Submission method
cs: Metoda potvrzení

en: Submit Review
cs: Odeslat recenzi

en: Subtext
cs: Podtext

en: Subtotal
cs: Mezisoučet

en: Subtotal:
cs: Mezisoučet:

en: Sudan
cs: Súdán

en: Suriname
cs: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
cs: Svalbard a Jan Mayen

en: Swaziland
cs: Svazijsko

en: Sweden
cs: Švédsko

en: Swedish Krona
cs: Švédská koruna

en: Swiss Franc
cs: Švýcarský frank

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: Syria
cs: Sýrie

en: System Status
cs: Stav systému

en: Tag: | Tags:
cs[0]: Štítek:
cs[1]: Štítky:
cs[2]: Štítků:

en: Tags
cs: Štítky

en: Taiwan New Dollars
cs: Tchaj-wanské nové dolary

en: Tanzania
cs: Tanzanie

en: Tasmania
cs: Tasmanie

en: Tax
cs: DPH

en: Tax Class
cs: Daňová třída

en: Tax Name
cs: Název daně

en: Tax Options
cs: Nastavení DPH

en: Tax Rate:
cs: Daňová sazba:

en: Tax Rates
cs: Daňové sazby

en: Tax Rates for the "%s" Class
cs: Daňové sazby pro "%s" třídu

en: Tax Rows
cs: Daňové řady

en: Tax Status
cs: Stav zdanitelnosti

en: Tax Totals
cs: Celkové daně

en: Tax class
cs: Daňová třída

en: Tax class for the line item
cs: Daňová třída pro položku v řádku

en: Tax class:
cs: Daňová třída:

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
cs: Daňové sazby musí být definovány ve sloupcích v určitém pořadí (10 sloupců). <a href="%s">Klikněte zde pro stažení příkladu</a>.

en: Tax&nbsp;Name
cs: Název&nbsp;daně

en: Taxable
cs: Zdanitelný

en: Taxes by month
cs: Daně za měsíc

en: Telephone
cs: Telefon

en: Telephone:
cs: Telefon:

en: Template Overrides
cs: Přepisy šablony

en: Template file copied to theme.
cs: Soubor šablony zkopírován do šablony.

en: Template file deleted from theme.
cs: Soubor šablony smazán z šablony.

en: Templates
cs: Šablony

en: Term ID
cs: ID podmínky

en: Term counts
cs: Sdělení podmínek

en: Terms
cs: Podmínky

en: Terms Page ID
cs: ID stránky podmínek

en: Terms successfully recounted
cs: Pravidla úspěšně sdělena

en: Thai Baht
cs: Thajský Baht

en: Thailand
cs: Thajsko

en: Thank you for updating to the latest version!
cs: Děkujeme Vám za update nejnovější verze!

en: Thank you for using WooCommerce :) Should you need help using or extending WooCommerce please <a href="%s">read the documentation</a>. For further assistance you can use the <a href="%s">community forum</a> or if you have access, <a href="%s">our support desk</a>.
cs: Děkujeme Vám za použití WooCommerce :) Pokud potřebujete pomoci při používání nebo úpravách WooCommerce, <a href="%s">přečtěte si dokumentaci</a> prosím. Pro další pomoc můžete použít <a href="%s">komunitní fórum</a> nebo pokud jste zaregistrováni, <a href="%s">naše oddělení podpory</a>.

en: Thank you for your order
cs: Děkujeme Vám za Vaší objednávku

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with PayPal.
cs: Děkujeme Vám za Vaší objednávku, prosím klikněte na tlačítko níže a zaplaťte přes PayPal.

en: Thank you for your order. We are now redirecting you to PayPal to make payment.
cs: Děkujeme Vám za Vaší objednávku. Nyní budete přesměrování na stránky společnosti PayPal, kde provedete platbu.

en: Thank you, we are now processing your order. Your order's details are below.
cs: Děkujeme Vám, Vaše objednávka se nyní zpracovává. Níže najdete údaje o objednávce:

en: Thank you. Your order has been received.
cs: Děkujeme. Vaše objednávka byla přijata.

en: Thanks
cs: Díky

en: Thanks Page
cs: Děkovací stránka

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
cs: Děkujeme Vám za vytvoření účtu v e-shopu pro %s. Vaše uživatelské jméno je <strong>%s</strong>.

en: Thanks for installing!
cs: Děkujeme za instalaci!

en: Thanks, all done!
cs: Děkujeme, vše hotovo!

en: Thankyou
cs: Děkujeme

en: The <code>WC_Product</code> class is now abstract. Use <code>get_product()</code> to instantiate an instance of a product instead of calling this class directly.
cs: <code>WC_Product</code> třída je nyní abstraktní. Použijte přímo <code>get_product()</code> na instanci případu produktu místo volání této třídy.

en: The CSV is invalid.
cs: CSV soubor není platný.

en: The Mijireh access key for your store.
cs: Přístupový klíč Mijireh pro Váš obchod.

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
cs: Barva pozadí pro WooCommerce šablonu e-mailu. Výchozí <code>#f5f5f5</code>.

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
cs: Základní barva na e-mailové šablony e-shopu. Výchozí je <code>#557da1</code> .

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
cs: Košík byl naplněn položkami z předchozí objednávky.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
cs: Provedené změny budou ztraceny, pokud tuto stránku opustíte.

en: The date this coupon will expire, <code>YYYY-MM-DD</code>.
cs: Datum platnosti tohoto kupónu vyprší, <code>YYYY-MM-DD</code>.

en: The email address isn&#8217;t correct.
cs: E-mailová adresa není správná.

en: The file does not exist, please try again.
cs: Soubor neexistuje. Zkuste to prosím znovu.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
cs: Následující adresy budou použity na stránce pokladny jako výchozí.

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
cs: Následující možnosti ovlivní jak budou na webu zobrazeny ceny.

en: The following options affect the fields available on the edit product page.
cs: Následující možnosti ovlivní pole, které jsou dostupné na editační stránce produktu.

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
cs: Následující volby ovlivňují odesílatele (e-mailovou adresu a jméno) použitého ve WooCommerce e-mailech.

en: The following pages need selecting so that WooCommerce knows where they are. These pages should have been created upon installation of the plugin, if not you will need to create them.
cs: Následující stránky je potřeba vybrat tak, aby WooCommerce věděl, kde se nacházejí. Tyto stránky by měly být vytvořeny po instalaci pluginu, pokud ne, budete je muset vytvořit.

en: The integration section contains options for third party services which integrate with WooCommerce.
cs: Integrační část obsahuje možnosti pro služby třetích stran, které se integrují s WooCommerce.

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
cs: Barva pozadí hlavního oddílu e-malu. Výchozí je <code>#fdfdfd</code> .

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
cs: Barva textu hlavního oddílu e-mailu. Výchozí <code>#505050</code> .

en: The minimum spend for this coupon is %s.
cs: Minimální útrata pro tento kupón je %s.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
cs: Celková cena objednávky byla aktualizována. Prosím potvrďte Vaši objednávku tlačítkem "Objednat" dole na stránce.

en: The orders section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can view and manage customer orders.
cs: Sekce Objednávky může být přístupná z levého navigačního menu. Zde si můžete zobrazit a spravovat objednávky zákazníků.

en: The product classes have been rewritten and are now factory based. Much more extendable, and easier to query products using the new <code>get_product()</code> function.
cs: Produktové třídy byly přepsány a jsou teď založeny na základně. Byly mnohem více rozšířeny a jsou jednodušší pro dotazy produktů díky použití nové funkce <code>get_product()</code>.

en: The reports section can be accessed from the left-hand navigation menu. Here you can generate reports for sales and customers.
cs: Sekce Zprávy může být přístupná v levém navigačním menu. Zde si můžete vytvářet sestavy pro prodej a zákazníky.

en: The shipping title the customer sees
cs: Název dopravy, které uvidí zákazník

en: The tax input pages have been streamlined to make inputting taxes simpler - adding multiple taxes for a single jurisdiction is now much easier using the priority system. There is also CSV import/export support.
cs: Vstupní stránky daní byly upraveny, aby bylo zadávání daní jednoduché - přidání více daní pro jeden stát je teď mnohem jednodušší při použití prioritního systému. K dispozici je také podpora pro CSV import/export.

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
cs: Text se objeví v zápatí e-mailů (např. podpis, kontaktní údaje apod.)

en: Theme Integration Guide
cs: Integrační manuál pro téma

en: There are no notes for this order yet.
cs: Pro tuto objednávku nejsou k dispozici zatím žádné poznámky.

en: There are no product orders yet.
cs: Zatím zde nejsou žádné objednávky produktů.

en: There are no product reviews yet.
cs: Zatím zde nejsou žádné recenze pro tento produkt.

en: There are no reviews yet, would you like to <a href="#review_form" class="inline show_review_form">submit yours</a>?
cs: Zatím zde nejsou žádné recenze. Chcete pomoci ostatním přidáním recenze? Podělte se<a href="#review_form" class="inline show_review_form"> o Vaše zkušenosti</a>?

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
cs: Vyskytují se nějaké problémy s položkami ve Vašem košíku (viz výše). Vraťte se prosím do košíku a odstraňte tyto problémy před odhlášením.

en: There is no user registered with that email address.
cs: Žádný uživatel s touto e-mailovou adresou neexistuje.

en: There was an error calling %s
cs: Došlo k chybě %s

en: There was an error calling %s::%s
cs: Došlo k chybě %s::%s

en: These are countries that you are willing to ship to.
cs: Jedná se o země, do kterých budete doručovat.

en: These rows contain taxes for this order. This allows you to display multiple or compound taxes rather than a single total.
cs: Tyto řádky obsahují daně pro tuto objednávku. To Vám umožní zobrazit vícenásobné nebo složené daně spíše než jako jeden celek.

en: These settings affect the actual dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
cs: Tato nastavení ovlivňují skutečné rozměry obrázků v katalogu - zobrazení na webu bude i nadále ovlivněno styly CSS.  Po změně tohoto nastavení bude potřebovat znovu vygenerovat náhledy - použijte plugin <a href="%s">Regenerate thumbnails</a>.

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
cs: Tato nastavení ovládají trvalé odkazy použité pro produkty. Tato nastavení platí jen pokud <strong>nepoužíváte "výchozí" trvalé odkazy výše</strong>.

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
cs: Tato volba určuje jak se více způsobů dopravy zobrazí na webu.

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
cs: Toto ovládá jak se stav skladu u produktu zobrazuje na webu.

en: This controls the default sort order of the catalog.
cs: Toto ovládá výchozí třídění objednávky z katalogu.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
cs: Popis, který uvidí  uživatel při placení u pokladny.

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
cs: Toto ovládá předmět e-mailu. Ponechte prázdné pro použití výchozího předmětu: <code>%s</code>.

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
cs: Toto ovládá hlavní nadpis obsažený v e-mailovém oznámení. Ponechte prázdné pro použití výchozího nadpisu: <code>%s</code>.

en: This controls the position of the currency symbol.
cs: Určete pozici symbolu měny.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
cs: Titulek, který vidí uživatel během placení.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
cs: Zde určíte v jaké měně jsou ceny v katalogu, a které měny bude používat PayPal a další brány pro příchozí platby. Podívejte se na seznam podporovaných <a target='_new' href='%s'>PayPal měn</a> .

en: This controls what is shown on category archives.
cs: Toto určuje, co se ukáže na stránce seznamu kategorií.

en: This controls what is shown on the product archive.
cs: Toto určuje, co se ukáže na stránce seznamu produktů.

en: This controls what unit you will define lengths in.
cs: Zde určíte jednotky délkových rozměrů.

en: This controls what unit you will define weights in.
cs: Zde určíte jednotky hmotnosti.

en: This coupon has expired.
cs: Platnost tohoto kupónu vypršela.

en: This email is already registered, please choose another one.
cs: Tato e-mailová adresa je již registrovaná. Zvolte prosím jinou.

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
cs: Toto pole Vám umožňuje nastavit minimální součet potřebný k použití kupónu.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
cs: Toto je ukázkový obchod pro testovací účely. Objednávky nebudou vyžízeny.

en: This is an order notification sent to the customer after payment containing order details.
cs: Toto je oznámení objednávky, obsahující detaily objednávky, poslané zákazníkovi po zaplacení.

en: This is not your download link.
cs: Toto není Váš odkaz pro stažení.

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
cs: Toto je základní poloha pro Váš obchod. Daňové sazby budou založeny na této zemi.

en: This is the size used by the main image on the product page.
cs: Toto je velikost používaná hlavním obrázkem na produktové stránce.

en: This is the sum of the 'Cart Tax' and 'Shipping Tax' fields within your orders.
cs: Toto je součet polí 'Daň z košíku' a 'Daň z dopravy' ve Vašich objednávkách.

en: This is the sum of the 'Cart Tax' field within your orders.
cs: Toto je součet pole 'Daň z košíku' ve Vašich objednávkách.

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
cs: Toto je součet pole 'Celková částka objednávky' ve Vašich objednávkách.

en: This is the sum of the 'Shipping Tax' field within your orders.
cs: Toto je součet pole 'Daň z dopravy' ve Vašich objednávkách.

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
cs: Toto je součet pole 'Celková částka za Dopravu' ve Vašich objednávkách.

en: This is where important store page are defined. You can also set up other pages (such as a Terms page) here.
cs: Toto je místo, kde jsou definovány důležité stránky obchodu. Můžete zde také nastavit jiné stránky (například stránku s obchodními podmínkami).

en: This is where payment gateway options are defined, and individual payment gateways are set up.
cs: Zde se nastavují možnosti pro platební brány a nastavení vlastních platebních bran.

en: This is where shipping options are defined, and shipping methods are set up.
cs: Toto je místo, kde jsou definovány volby pro dopravu a nastavení možností dopravy.

en: This is where store orders are stored.
cs: Toto je místo, kde jsou uloženy objednávky z obchodu.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
cs: Zde můžete přidávat nové slevové kupóny, které mohou zákazníci využít ve Vašem obchodě.

en: This is where you can add new products to your store.
cs: Na tomto místě můžete přidávat nové produkty do Vašeho obchodu.

en: This month's sales
cs: Prodeje za tento měsíc

en: This option determines the customers default address (before they input their own).
cs: Tato volba určuje výchozí adresu zákazníka (předtím než vloží jejich vlastní).

en: This option determines which address is used to calculate tax.
cs: Tato volba určuje, která adresa bude použitapro výpočet daně.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
cs: Tato volba je důležitá, protože bude mít vliv na to, jak budete vkládat ceny. Změna neupraví existující produkty.

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
cs: Tato část Vám umožňuje přizpůsobit Woocommerce e-maily. <a href="%s" target="_blank">Zde klikněte pro náhled Vaší e-mailové šablony</a>. Pro pokročilejší nastavení zkopírujte <code>woocommerce/templates/emails/</code> do <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
cs: Tímto se nastaví základní stránka Vašeho obchodu - to je místo, kde bude Váš archiv produktů.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
cs: Nastavení oddělovače desetinných míst zobrazených cen.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
cs: Tím se nastaví počet desetinných míst ukazujících se u zobrazených cen.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
cs: Nastavení oddělovače tisíců zobrazených cen.

en: This setting does not apply to guest purchases.
cs: Toto nastavení se nevztahuje na nákupy hostů.

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
cs: Tato velikost se obvykle používá pro Galerie obrázků na stránce produktu.

en: This size is usually used in product listings
cs: Tato velikost je obvykle používána u výpisu produktů

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
cs: Tato šablona byla přepsána vaší šablonou. Můžete jí najít zde: <code>%s</code>.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
cs: Tento text se zobrazí na tlačítku, které odkazuje na externí produkt.

en: This title to show on the shop base page. Leave blank to use the page title.
cs: Tento titulek se objeví na základní stránce obchodu. Ponechte prázdné pro použití titulku stránky.

en: This tool will clear ALL expired transients from Wordpress.
cs: Tento nástroj vyčistí VŠECHNU ukončenou mezipaměť ve Wordpressu.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
cs: Tento nástroj vymaže přechodnou mezipaměť produktu/obchodu.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
cs: Tento nástroj sdělí produktové podmínky - užitečné v případě, že změníte vaše nastavení cestou, která schová produkty v katalogu.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
cs: Tento nástroj resetuje role admina, zákazníka a obchodního manažera do výchozího nastavení. Použijte toto, pokud Vaši uživatelé nemohou získat přístup ke všem administračním stránkám WooCommerce.

en: This username is already registered, please choose another one.
cs: Toto uživatelské jméno je již zaregistrováno. Zvolte prosím jiné.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
cs: Toto uživatelské jméno není správné, protože byly použity nepovolené znaky. Zvolte prosím správné uživatelské jméno.

en: This will enable a script allowing the country fields to be searchable.
cs: Toto povolí skript povolující vyhledávání v polích zemí.

en: Thousand Separator
cs: Oddělovač tisíců

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Title
cs: Titulek

en: Title:
cs: Název:

en: To edit colours <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</code> and <code>woocommerce.css</code> need to be writable. See <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> for more information.
cs: Chcete-li upravovat barvy, <code>woocommerce/assets/css/woocommerce-base.less</ code> a <code>woocommerce.css</ code> musí být zapisovatelné. Pro více informací viz <a href="http://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions"> Codex </ a>.

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
cs: Chcete-li přepsat a upravit tuto e-mailovou šablonu, zkopírujte <code>%s</code> do složky vaší šablony: <code>%s</code>.

en: To reset your password, visit the following address:
cs: Pro reset Vašeho hesla navštivte následující adresu:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press return. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
cs: Chcete-li sledovat objednávku, zadejte prosím své číslo objednávky do rámečku níže a stiskněte Enter. Číslo objednávky najdete na potvrzení objednávky, které Vám bylo zasláno e-mailem.

en: To:
cs: Do:

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
cs: Přepnout &quot;Stahovatelné&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
cs: Přepnout &quot;Povoleno&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
cs: Přepnout &quot;Virtuální&quot;

en: Toggle featured
cs: Přepnout doporučené

en: Toggle tax rows
cs: Přepnout daňové řady

en: Tools
cs: Nástroje

en: Top Rated Products
cs: Nejlépe hodnocené produkty

en: Top category
cs: Top kategorie

en: Top coupon
cs: Top kupóny

en: Top earners
cs: Nejvíce vydělávající

en: Top sellers
cs: Nejprodávanější

en: Total
cs: Cena celkem

en: Total Product Taxes
cs: Celkové produktové daně

en: Total Sales
cs: Celkový prodej

en: Total Shipping
cs: Celková doprava

en: Total Shipping Taxes
cs: Celkové daně dopravy

en: Total Taxes
cs: Celkové daně

en: Total coupon discount
cs: Celková kupónová sleva

en: Total customer orders
cs: Celkový počet objednávek registrovaných zákazníků

en: Total customer sales
cs: Celkové tržby registrovaných zákazníků

en: Total customers
cs: Celkový počet zákazníků

en: Total guest orders
cs: Celkový počet objednávek neregistrovaných

en: Total guest sales
cs: Celkové tržby neregistrovaných

en: Total orders
cs: Celkový počet objednávek

en: Total orders containing coupons
cs: Celkový počet objednávek obsahující kupóny

en: Total orders for year
cs: Celkový počet objednávek za daný rok

en: Total orders in range
cs: Celkový počet objednávek v rozmezí

en: Total product taxes for year
cs: Celkové produktové daně za daný rok

en: Total sales
cs: Tržby celkem

en: Total sales for year
cs: Celkové tržby za daný rok

en: Total sales in range
cs: Celkové tržby v rozmezí

en: Total sales minus shipping and tax.
cs: Celkové tržby mínus poštovné a daně.

en: Total shipping costs
cs: Celkové náklady za dopravu

en: Total shipping tax for year
cs: Celkové daně dopravy za daný rok

en: Total tax for line items + fees.
cs: Celková daň za položky v řádku + poplatky.

en: Total taxes for year
cs: Celkové daně za daný rok

en: Total:
cs: Cena celkem:

en: Totals
cs: Celkem

en: Town / City
cs: Město

en: Town / District
cs: Město / Čtvrť

en: Track
cs: Sledovat

en: Tracking code
cs: Sledovací kód

en: Trailing Zeros
cs: Koncové nuly

en: Trash
cs: Koš

en: Tunisia
cs: Tunisko

en: Turkey
cs: Turecko

en: Turkish Lira
cs: Turecká Lira

en: Turks and Caicos Islands
cs: Turks a Caicos

en: Type
cs: Typ

en: US Dollars
cs: Americké Dolary

en: US Minor Outlying Islands
cs: Jižní Georgia/Sandwich ostrovy

en: Ukraine
cs: Ukraina

en: Un-force HTTPS when leaving the checkout
cs: Vypnout HTTPS při odchodu z pokladny

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Under the Hood
cs: Pod kapotou

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
cs: Bohužel Vaše objednávka nemůže být zpracována kvůli odmítnutí transakce bankou příp. obchodníkem.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
cs: Unikátní zkratka/poznámka pro vlastnost; musí být kratší než 28 znaků.

en: United Arab Emirates
cs: Spojené Arabské Emiráty

en: United States
cs: Spojené státy

en: Unlimited
cs: Neomezeně

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
cs: Nezaplacená objednávka zrušena - vypršel časový limit.

en: Unpublished
cs: Nevydáno

en: Up-Sells
cs: Navyšovací prodej

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
cs: Navyšovací prodej označuje snahu prodat dražší řešení zákazníkova problému, např. vyšší model výrobku či pokročilejší verzi služby

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update Cart
cs: Aktualizovat

en: Update Product Category
cs: Aktualizovat kategorii produktu

en: Update Product Tag
cs: Aktualizovat štítek produktu

en: Update Shipping Class
cs: Aktualizovat třídu dopravy

en: Update Totals
cs: Aktualizovat celkové částky

en: Update country
cs: Aktualizovat zemi

en: Update totals
cs: Přepočítat

en: Upload
cs: Nahrát

en: Upload file and import
cs: Nahrát soubor a importovat

en: Upload/Add image
cs: Nahrát / Přidat obrázek

en: Uploaded to this product
cs: Nahráno k tomuto produktu.

en: Usage / Limit
cs: Použití / Omezení

en: Usage limit
cs: Limit využití

en: Use form submission method.
cs: Použít metodu odeslání formuláře

en: Use image
cs: Použít obrázek

en: Use informal localisation for %s
cs: Použít neformální lokalizaci pro %s

en: Used 1 time | Used %d times
cs[0]: Použito %d krát
cs[1]: Použito %d krát
cs[2]: Použito %d krát

en: Used for certain text and asides - breadcrumbs, small text etc.
cs: Používá se pro některé texty a postranní panely - navigační cesty, malý text atd.

en: Used for variations
cs: Použité pro variace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username is required.
cs: Uživatelské jméno je povinné.

en: Username or email
cs: Uživatelské jméno nebo e-mail

en: Username: %s
cs: Uživatel: %s

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
cs: Uživatelé budou muset utratit tuto částku pro získání dopravy zdarma (pokud je povoleno výše).

en: VAT
cs: DPH

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
cs: Chyba validace: PayPal částky neodpovídají (hrubá %s).

en: Value
cs: Hodnota

en: Value(s)
cs: Hodnota(y)

en: Variable
cs: Proměnlivý

en: Variable product
cs: Produkt s variantami

en: Variation
cs: Varianta

en: Variation #%s of %s
cs: Varianta #%s z %s

en: Variation ID:
cs: Číslo ID varianty:

en: Variation price (required)
cs: Cena variace (vyžadováno)

en: Variations
cs: Varianty

en: Variations for variable products are defined here.
cs: Varianty pro produkty s variantami jsou definovány zde.

en: Vatican
cs: Vatikán

en: Version %s
cs: Verze %s

en: Very Poor
cs: Velmi slabý

en: Via
cs: Přes

en: View
cs: Zobrazit

en: View %s
cs: Zobrazit %s

en: View &#8220;%s&#8221;
cs: Zobrazit &#8220;%s&#8221;

en: View Cart &rarr;
cs: Zobrazit košík &rarr;

en: View Coupon
cs: Zobrazit kupón

en: View Coupons
cs: Zobrazit kupóny

en: View Order
cs: Zobrazit objednávku

en: View Order Page
cs: Zobrazit stránku objednávky

en: View Product
cs: Zobrazit produkt

en: View Tax Rates
cs: Zobrazit daňové sazby

en: View Variation
cs: Zobrazit variantu

en: View options
cs: Zobrazit možnosti

en: View template
cs: Zobrazit šablonu

en: Virtual
cs: Virtuální

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
cs: Virtuální produkty jsou nehmotné a nejsou doručitelné.

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Visible on the product page
cs: Viditelné na stránce produktu

en: WC Database Version
cs: WC verze databáze

en: WC Logging
cs: WC Protokolování

en: WC Pages
cs: WC stránky

en: WC Taxonomies
cs: WC taxonomie

en: WC Transients
cs: WC mezipaměť

en: WC Version
cs: WC verze

en: WP Debug Mode
cs: WP Ladící mód

en: WP Max Upload Size
cs: WP Max nahrávací velikost

en: WP Memory Limit
cs: WP paměťový limit

en: WP Remote Post
cs: WP vzdálený příspěvek

en: WP Version
cs: WP verze

en: Wallis and Futuna
cs: Wallis a Futuna

en: We have added an option to hold stock for unpaid orders (defaults to 60mins). When this time limit is reached, and the order is not paid for, stock is released and the order is cancelled.
cs: Přidali jsme možnost pro podržení položky na skladě pro nezaplacené objednávky (výchozí na 60min). Když tento čas vyprší a objednávka není zaplacená, skladová položka je volná a objednávka zrušená.

en: We have added star ratings to the catalog which are pulled from reviews.
cs: Přidali jsme hvězdičkové hodnocení do katalogu, která jsou získávána z recenzí.

en: We have changed how order items get stored making them easier (and faster) to access for reporting. Order items are no longer serialised within an order - they are stored within their own table.
cs: Změnili jsme způsob, jakým se ukládají objednané položky, takže je jednodušší (a rychlejší) přístup pro reportování. Objednané položky už se dále neserializují v rámci objednávky - jsou uloženy v rámci jejich vlastní tabulky.

en: We have revised the product data panel making it cleaner, more streamlined, and more logical. Adding products is a breeze!
cs: Zrevidovali jsme produktový panel a udělali jej čistší, efektivnější a logičtější. Přidávání produktů je hračka!

en: We have setup autoloading for classes - this has dramatically reduced memory usage in 2.0.
cs: Nastavili jsme samonačítání pro třídy - toto dramaticky zredukovalo využití paměti ve verzi 2.0.

en: Web Server Info
cs: Web server info

en: Weight
cs: Hmotnost

en: Weight Unit
cs: Jednotka hmotnosti

en: Weight in decimal form
cs: Váha v desetinném tvaru

en: Welcome %s
cs: Vítejte, %s

en: Welcome to WooCommerce
cs: Vítejte do Woocommerce

en: Welcome to WooCommerce %s
cs: Vítejte do Woocommerce %s

en: Welcome to {blogname}
cs: Vítejte v obchodě {blogname}

en: West Virginia
cs: Západní Virginia

en: Western Australia
cs: Západní Austrálie

en: Western Sahara
cs: Západní Sahara

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
cs: Jaký poplatek chcete účtovat pro místní doručení, nebere se v úvahu, pokud vyberete zdarma. Ponechte prázdné pro vypnutí.

en: What zip/post codes would you like to offer delivery to? Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. P* will match a postcode of PE30.
cs: Na jaká PSČ chcete objednávku odeslat? PSČ oddělte čárkou. Umožňuje zástupné znaky, např. P* bude odpovídat PSČ PE30.

en: What's New
cs: Co je nového

en: When this shipping method is chosen, apply the base tax rate rather than for the customer's given address.
cs: Pokud je zvolen tento způsob dopravy, raději použijte základní sazbu daně než sazbu pro adresu zadanou zákazníkem.

en: Width
cs: Šířka

en: WooCommerce
cs: E-shop

en: WooCommerce Best Sellers
cs: E-shop - nejprodávanější

en: WooCommerce Cart
cs: WooCommerce košík

en: WooCommerce Docs
cs: Woocommerce dokumenty

en: WooCommerce Featured Products
cs: E-shop - Doporučené produkty

en: WooCommerce Layered Nav
cs: E-shop - vrstvená navigace

en: WooCommerce Layered Nav Filters
cs: WooCommerce vrstvené navigační filtry

en: WooCommerce Login
cs: E-shop - přihlášení

en: WooCommerce On-sale
cs: E-shop - výprodej

en: WooCommerce Price Filter
cs: E-shop - cenový filtr

en: WooCommerce Product Categories
cs: E-shop - kategorie produktů

en: WooCommerce Product Search
cs: E-shop - vyhledávač produktů

en: WooCommerce Product Tags
cs: E-shop - štítky produktu

en: WooCommerce Random Products
cs: WooCommerce náhodné produkty

en: WooCommerce Recent Orders
cs: WooCommerce Poslední objednávky

en: WooCommerce Recent Products
cs: E-shop - nejnovější produkty

en: WooCommerce Recent Reviews
cs: E-shop - nejnovější recenze

en: WooCommerce Recently Viewed Products
cs: E-shop - naposledy prohlížené zboží

en: WooCommerce Right Now
cs: WooCommerce Aktuální přehled

en: WooCommerce Settings
cs: Nastavení e-shopu

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
cs: Woocommerce Daňové Sazby (CSV)

en: WooCommerce Top Rated Products
cs: E-shop - nejlépe hodnocené produkty

en: WooCommerce is developed and maintained by a worldwide team of passionate individuals and backed by an awesome developer community. Want to see your name? <a href="https://github.com/woothemes/woocommerce/blob/master/CONTRIBUTING.md">Contribute to WooCommerce</a>.
cs: WooCommerce je vyvíjen a udržován světovým týmem nadšených jednotlivců a podporován úžasnou vývojovou komunitou. Chcete zviditelnit své jméno? <a href="https://github.com/woothemes/woocommerce/blob/master/CONTRIBUTING.md">Přispějte do WooCommerce</a>.

en: Worst category
cs: Nejhorší kategorie

en: Worst coupon
cs: Nejhorší kupóny

en: Y/m/d
cs: d. m. y

en: Y/m/d g:i:s A
cs: d. m. y g:i:s A

en: Year:
cs: Rok:

en: Yemen
cs: Jemen

en: Yes
cs: Ano

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
cs: Ano, vkládám ceny včetně daně

en: You already have this item in your cart.
cs: Tuto položku již máte ve Vašem košíku.

en: You are using <strong>WooCommerce %s</strong>.
cs: Používáte <strong>WooCommerce %s</strong>.

en: You can access your account area here: %s.
cs: Do Vašeho účtu můžete vstoupit zde : %s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
cs: Můžete mít jen 1 %s v košíku.

en: You can tweak the ShareThis code by editing this option.
cs: Můžete doladit ShareThis kód úpravou této možnosti.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
cs: Nemůžete přidat &quot;%s&quot; do košíku, protože tento produkt není skladem.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
cs: Nemůžete přidat do košíku takové množství &quot;%s&quot; protože není dostatek skladem (zbývá %s).

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
cs: Nemáte dostatečná oprávnění pro přístup k této stránce.

en: You have not set up this type of address yet.
cs: Ještě jste nenastavil tento typ adresy.

en: You have received an order from %s. Their order is as follows:
cs: Obdržel jste objednávku od %s. Pořadí je následující:

en: You have taken too long. Please go back and refresh the page.
cs: Trvalo Vám to příliš dlouho. Prosím, vraťte se zpět a obnovte stránku.

en: You have taken too long. Please go back and retry.
cs: Trvalo Vám to příliš dlouho. Prosím, vraťte se zpět a zkuste to znovu.

en: You may also like&hellip;
cs: Mohlo by se Vám líbit&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
cs: Mohlo by Vás zajímat&hellip;

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
cs: Pro pokračování je nutné souhlasit s našimi obchodními podmínkami.

en: You must be logged in to checkout.
cs: Abyste mohli zaplatit, musíte být přihlášeni.

en: You must be logged in to download files.
cs: Musíte být přihlášení pro stažení souborů.

en: You will be happy to learn that WooCommerce has been audited and certified by the Sucuri Security team. Whilst there is not much to be seen visually to understand the amount of work that went into this audit, rest assured that your website is powered by one of the most powerful and stable eCommerce plugins available.
cs: Vězte, že WooCommerce byl auditován a certifikován týmem Sucuri Security. I když to není moc vidět, byla odvedena spousta práce, která šla do tohoto auditu. Buďte ujištění, že tento web je poháněn jedním z nejsilnějších a nejstabilnějších dostupných eCommerce pluginů.

en: Your Review
cs: Vaše recenze

en: Your account on {blogname}
cs: Váš učet na {blogname}

en: Your cart is currently empty.
cs: Váš košík je prázdný.

en: Your comment is awaiting approval
cs: Váš komentář čeká na schválení

en: Your details
cs: Vaše detaily

en: Your most used product tags in cloud format.
cs: Vaše nejpoužívanější štítky produktů uspořádané do formátu oblaku.

en: Your order
cs: Vaše objednávka

en: Your order has already been paid for. Please contact us if you need assistance.
cs: Vaše objednávka již byla zaplacena. Prosím, kontaktujte nás v případě pořeby.

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
cs: Vaše objednávka byla přijata a nyní je v procesu vyřizování. Detaily Vaší objednávky jsou zobrazeny níže pro Váš přehled:

en: Your order is complete
cs: Vaše objednávka je vyřízena

en: Your order is complete - download your files
cs: Vaše objednávka je vyřízena - stáhněte si Vaše soubory

en: Your order is no longer pending and could not be cancelled. Please contact us if you need assistance.
cs: Vaše objednávka již byla potvrzena a nejde zrušit. Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby.

en: Your order was cancelled.
cs: Vaše objednávka byla zrušena.

en: Your password has been reset.
cs: Vaše heslo bylo resetováno.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
cs: Váš server nemá povolen fsockopen nebo cURL - PayPal IPN a jiné skripty, které komunikují s jinými servery nebudou fungovat. Kontaktujte svého poskytovatele hostingu.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
cs: Váš server nemá povolenu třídu <a href="%s">SOAP Client</a> - některé pluginy pro platební bránu, které používají SOAP nebudou pracovat tak jak by měly.

en: Your server has cURL enabled, fsockopen is disabled.
cs: Váš server má povoleno cURL, fsockopen není povolen.

en: Your server has fsockopen and cURL enabled.
cs: Váš server má povoleno fsockopen a cURL.

en: Your server has fsockopen enabled, cURL is disabled.
cs: Váš server nemá povoleno fsockopen a cURL.

en: Your server has the SOAP Client class enabled.
cs: Váš server má povoleny třídy SOAP klienta.

en: Your settings have been saved.
cs: Vaše nastavení bylo uloženo.

en: Your themes page background - used for tab active states
cs: Pozadí stránky Vašeho témata - použité pro karty aktivních stavů

en: Your {blogname} order from {order_date}
cs: Vaše objednávka z {blogname} ze dne {order_date}

en: Your {blogname} order from {order_date} is complete
cs: Vaše objednávka z {blogname} ze dne {order_date} je dokončena

en: Your {blogname} order from {order_date} is complete - download your files
cs: Vaše objednávka z {blogname} ze dne {order_date} je dokončena - stáhněte si vaše soubory

en: Your {blogname} order receipt from {order_date}
cs: Vaše objednávka z {blogname} byla přijata dne {order_date}

en: Yukon Territory
cs: Yukon

en: ZIP/Postcode
cs: PSČ

en: Zambia
cs: Zambie

en: Zip
cs: PSČ

en: Zip/Post Codes
cs: PSČ kódy

en: [%s with ID of %d]
cs: [%s s číslem ID %d]

en: [%s with SKU of %s]
cs: [%s s katalogový číslem %s]

en: [Remove]
cs: [Odstranit]

en: [{blogname}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
cs: [{blogname}] Nová zákaznická objednávka ({order_number}) - {order_date}

en: added %s ago
cs: přidáno před %s

en: ago
cs: před

en: and was completed
cs: a byla dokončena

[ctx: breadcrumb]
en: Home
cs: Domů

en: by
cs: od

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
cs: od %1$s

en: cancelled
cs: Zrušeno

en: completed
cs: Dokončeno

[ctx: default-slug]
en: product
cs: produkt

[ctx: default-slug]
en: shop
cs: obchod

en: failed
cs: Selhalo

en: in
cs: palce

en: is a required field.
cs: je povinné pole

en: is low in stock.
cs: již dochází na skladě.

en: is not a valid email address.
cs: není správná e-mailová adresa.

en: is not a valid number.
cs: není správné číslo.

en: is not valid. Please enter one of the following:
cs: není platné. zadejte prosím z následujících:

en: is out of stock.
cs: není skladem.

en: item | items
cs[0]: kus
cs[1]: kusy
cs[2]: kusů

en: items
cs: položky

en: jS F Y
cs: j F Y

en: made by
cs: vytvořeno

[ctx: min_price]
en: From:
cs: Od:

en: n/a
cs: -

en: no
cs: ne

en: on-hold
cs: Čeká na vyřízení

en: out of 5
cs: z 5

en: oz
cs: unce

[ctx: page_slug]
en: cart
cs: košík

[ctx: page_slug]
en: change-password
cs: zmena-hesla

[ctx: page_slug]
en: checkout
cs: pokladna

[ctx: page_slug]
en: edit-address
cs: upravit-adresu

[ctx: page_slug]
en: logout
cs: odhlásit

[ctx: page_slug]
en: lost-password
cs: ztracene-heslo

[ctx: page_slug]
en: my-account
cs: muj-ucet

[ctx: page_slug]
en: order-received
cs: prijate-objednavky

[ctx: page_slug]
en: pay
cs: zaplatit

[ctx: page_slug]
en: shop
cs: obchod

[ctx: page_slug]
en: view-order
cs: zobrazit-objednavku

en: pay
cs: zaplatit

en: pending
cs: Čeká na vyřízení

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
cs: Byt, blok, oddělení atd. (volitelně)

[ctx: placeholder]
en: Buy product
cs: Koupit produkt

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
cs: Od&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Never expire
cs: Nikdy nevyprší

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
cs: Poznámky o Vaší objednávce, např. speciální požadavky pro doručení.

[ctx: placeholder]
en: Password
cs: Heslo

[ctx: placeholder]
en: Street address
cs: Ulice a ČP

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
cs: Pro&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
cs: Neomezené použití

[ctx: placeholder]
en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: processing
cs: Zpracovává se

en: provides a fully PCI Compliant, secure way to collect and transmit credit card data to your payment gateway while keeping you in control of the design of your site.
cs: poskytuje plně PCI RoHS, bezpečný způsob, jak sbírat a předávat údaje o kreditní kartě Vaší platební bráně při udržení kontroly rozvržení Vašich stránek.

en: provides a fully PCI Compliant, secure way to collect and transmit credit card data to your payment gateway while keeping you in control of the design of your site. Mijireh supports a wide variety of payment gateways: Stripe, Authorize.net, PayPal, eWay, SagePay, Braintree, PayLeap, and more.
cs: poskytuje plně PCI RoHS, bezpečný způsob, jak sbírat a předávat údaje o kreditní kartě Vaší platební bráně při udržení kontroly rozvržení Vašich stránek. Mijireh podporuje širokou škálu platebních bran: Stripe, Authorize.net, PayPal, eWay, SagePay, Braintree, PayLeap, a další.

en: refunded
cs: Vrácení peněz

en: required
cs: vyžadováno

[ctx: slug]
en: product
cs: produkt

[ctx: slug]
en: product-category
cs: kategorie-produktu

[ctx: slug]
en: product-tag
cs: stitek-produktu

[ctx: slug]
en: uncategorized
cs: nezeřazené

en: terms &amp; conditions
cs: Obchodními podmínkami

en: the
cs: ten

en: to
cs: pro

en: to the
cs: pro

en: variation added
cs: varianta přidána

en: variations added
cs: varianty přidány

en: verified owner
cs: ověřený vlastník

en: version
cs: verze

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN may not work with your server.
cs: wp_remote_post() se nezdařila. PayPal IPN nemůže fungovat s Vaším serverem.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider. Error:
cs: wp_remote_post() se nezdařila. PayPal IPN nebude fungovat s Vaším serverem. Kontaktujte Vašeho poskytovatele hostingu. Chyba:

en: wp_remote_post() was successful - PayPal IPN is working.
cs: wp_remote_post() byla úspěšná - PayPal IPN je funkční.

en: yd
cs: yard

en: yes
cs: ano

en: — No Change —
cs: — Beze změny —
