Baby Buddy - en to hu translation catalogue (410 entries)

en: %(child)s fell asleep.
hu: %(child)s elaludt.

en: %(child)s finished feeding.
hu: %(child)s befejezte az evést.

en: %(child)s finished tummy time.
hu: %(child)s befejezte a pocakidőt.

en: %(child)s had a %(type)s diaper change.
hu: %(child)s-nak %(type)s pelenkacseréje volt.

en: %(child)s started feeding.
hu: %(child)s elkezdett enni.

en: %(child)s started tummy time!
hu: %(child)s pocakra lett téve!

en: %(child)s woke up.
hu: %(child)s felébredt.

en: %(count)s nap | %(count)s naps
hu[0]: %(count)s szundi
hu[1]: %(count)s szundi

en: %(count)s timer | %(count)s timers
hu[0]: %(count)s időzítő
hu[1]: %(count)s időzítők

en: %(counter)s feeding | %(counter)s feedings
hu[0]: %(counter)s etetés
hu[1]: %(counter)s etetés

en: %(counter)s sleep | %(counter)s sleeps
hu[0]: %(counter)s alvása
hu[1]: %(counter)s alvásai

en: %(days_ago)s days ago
hu: %(days_ago)s nappal ezelőtt

en: %(duration)s at %(end)s
hu: %(duration)s %(end)s-kor

en: %(first_name)s %(last_name)s added!
hu: %(last_name)s %(first_name)s-t hozzáadva!

en: %(hours)s hour | %(hours)s hours
hu[0]: %(hours)s óra
hu[1]: %(hours)s óra

en: %(minutes)s minute | %(minutes)s minutes
hu[0]: %(minutes)s perc
hu[1]: %(minutes)s perc

en: %(model)s entry added!
hu: %(model)s bejegyzés hozzáadva!

en: %(model)s entry deleted.
hu: %(model)s bejegyzés törölve.

en: %(model)s entry for %(child)s added!
hu: %(child)s %(model)s bejegyzése hozzáadva!

en: %(model)s entry for %(child)s updated.
hu: %(child)s %(model)s bejegyzése frissítve.

en: %(model)s entry updated.
hu: %(model)s bejegyzés frissítve.

en: %(model)s reading added!
hu: %(model)s mérés hozzáadva!

en: %(model)s reading for %(child)s updated.
hu: %(child)s %(model)s mérése frissítve.

en: %(n)s feeding ago | %(n)s feedings ago
hu[0]: %(n)s etetéssel ezelőtt
hu[1]: %(n)s etetéssel ezelőtt

en: %(seconds)s second | %(seconds)s seconds
hu[0]: %(seconds)s másodperc
hu[1]: %(seconds)s másodperc

en: %(since)s ago (%(time)s)
hu: %(since)s-vel ezelőtt (%(time)s)

en: %(since)s since previous
hu: %(since)s előző óta

en: %(timer)s created by %(user)s
hu: %(timer)s létrehozta %(user)s

en: 0 days
hu: 0 nap

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 1 min.
hu: 1 perc

en: 1 week
hu: 1 hét

en: 10 min.
hu: 10 perc

en: 15 min.
hu: 15 perc

en: 2 days
hu: 2 nap

en: 2 min.
hu: 2 perc

en: 3 days
hu: 3 nap

en: 3 min.
hu: 3 perc

en: 30 min.
hu: 30 perc

en: 4 min.
hu: 4 perc

en: 4 weeks
hu: 4 hét

en: 5 min.
hu: 5 perc

en: <b>Average Feeding Durations</b>
hu: <b>Átlagos etetési időtartam</b>

en: <b>Diaper Change Amounts</b>
hu: <b>Pelenkacserék száma</b>

en: <b>Diaper Change Types</b>
hu: <b>Elhasznált pelenkák típusa</b>

en: <b>Diaper Lifetimes</b>
hu: <b>Pelenka élettartam</b>

en: <b>Head Circumference</b>
hu: <b>Fejkörfogat</b>

en: <b>Height</b>
hu: <b>Magasság</b>

en: <b>Sleep Pattern</b>
hu: <b>Alvási minta</b>

en: <b>Sleep Totals</b>
hu: <b>Összes alvás</b>

en: <b>Temperature</b>
hu: <b>Hőmérséklet</b>

en: <b>Total Feeding Amount by Type</b>
hu: <b>Összes etetés típus szerint</b>

en: <b>Total Pumping Amount</b>
hu: <b>Összes pumpált mennyiség</b>

en: <b>Total Tummy Time Durations</b>
hu: <b>Teljes pocakidő</b>

en: <b>Weight</b>
hu: <b>Testtömeg</b>

en: <div>%(since)s ago</div> <small>%(time)s</small>
hu: <div>%(since)s másodperce</div> <small>%(time)s</small>

en: <h1>Are you sure you want to delete <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>
hu: <h1>Biztosan törlöd a következőt <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>

en: <h1>Are you sure you want to unlock <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>
hu: <h1>Biztosan fel akarod oldani <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>

en: <h1>Update <span class="text-info">%(object)s</span></h1>
hu: <h1><span class="text-info">%(object)s</span> frissítése</h1>

en: <strong>Error:</strong> %(error)s
hu: <strong>Hiba:</strong> %(error)s

en: <strong>Error:</strong> Some fields have errors. See below for details.
hu: <strong>Hiba:</strong> Néhány mező hibás. Részletek lentebb.

en: <strong>Oh snap!</strong> The two passwords did not match. Please try again.
hu: <strong>Ajjaj!</strong> A két jelszó nem egyezik. Próbáld újra.

en: API Browser
hu: API kimenet megtekintése

en: Actions
hu: Tennivalók

en: Active
hu: Aktív

en: Activities
hu: Elfoglaltságok

en: Add
hu: Hozzáad

en: Add <samp>%(origin)s</samp> to the <code>CSRF_TRUSTED_ORIGINS</code> environment variable. If multiple origins are required separate with commas.
hu: <samp>%(origin)s</samp> hozzáadása a <code>CSRF_TRUSTED_ORIGINS</code> környezeti változóhoz. Több eredet hozzáadása vesszővel elválasztva lehetséges.

en: Add BMI
hu: BMI hozzáadás

en: Add Child
hu: Gyermek hozzáadása

en: Add Diaper Change
hu: Pelenkacsere hozzáadása

en: Add Feeding
hu: Etetés hozzáadása

en: Add Head Circumference
hu: Fejkörfogat hozzáadása

en: Add Height
hu: Magasság hozzáadása

en: Add Note
hu: Megjegyzés hozzáadása

en: Add Pumping Entry
hu: Pumpálás bejegyzés hozzáadás

en: Add Sleep
hu: Alvás hozzáadása

en: Add Temperature Reading
hu: Testhőmérséklet hozzáadása

en: Add Tummy Time
hu: Pocakidő hozzáadása

en: Add Weight
hu: Testtömeg hozzáadása

en: Add a BMI Entry
hu: BMI bejegyzés hozzáadás

en: Add a Child
hu: Gyermek hozzáadása

en: Add a Diaper Change
hu: Pelenkacsere hozzáadása

en: Add a Feeding
hu: Etetés hozzáadása

en: Add a Head Circumference Entry
hu: Fejkörfogat bejegyzés hozzáadása

en: Add a Height Entry
hu: Magasság bejegyzés hozzáadása

en: Add a Note
hu: Megjegyzés hozzáadása

en: Add a Pumping Entry
hu: Egy pumpálás bejegyzés hozzáadása

en: Add a Sleep Entry
hu: Alvás bejegyzés hozzáadása

en: Add a Temperature Entry
hu: Testhőmérséklet bejegyzés hozzáadása

en: Add a Temperature Reading
hu: Testhőmérséklet hozzáadása

en: Add a Tummy Time Entry
hu: Pocakidő bejegyzés hozzáadása

en: Add a Weight Entry
hu: Testtömeg bejegyzés hozzáadása

en: Add a device
hu: Készülék hozzáadása

en: Age
hu: Életkor

en: Amount
hu: Mennyiség

en: Amount: %(amount).0f
hu: Mennyiség:  %(amount).0f

en: Amt.
hu: Menny.

en: Another entry intersects the specified time period.
hu: Egy másik bejegyzés átfed a megadott időtartammal.

en: As the amount of entries grows, Baby Buddy will help parents and caregivers to identify small patterns in baby's habits using the dashboard and graphs. Baby Buddy is mobile-friendly and uses a dark theme to help weary moms and dads with 2AM feedings and changings. To get started, just click the button below to add your first (or second, third, etc.) child!
hu: Ahogy a bevitt adatok mennyisége növekszik, a Baby Buddy 
    segíthet a szülőknek felismerni a mintázatokat a kisbaba viselkedésében
    a vezérlőpult és a grafikonok segítségével. A Baby Buddy mobiltelefon-barát
    és sötét témát használ, hogy a kialvatlan anyukák és apukák szemét kímélje
    hajnalban az etetés és pelenkacsere közben. A kezdéshez kattints a lenti
    gombra és add hozzá első (vagy második, harmadik, stb.) gyermeked!

en: Authentication Methods
hu: Autentikciós módok

en: Average Feeding Durations
hu: Átlagos etetési időtartam

en: Average awake duration
hu: Átlagos ébren töltött idő

en: Average duration
hu: Átlagos időtartam

en: Average duration (minutes)
hu: Átlagos időtartam (perc)

en: Average nap duration
hu: Átlagos szundi időtartam

en: Average naps per day
hu: Átlagos napi szundi szám

en: Average sleep duration
hu: Átlagos alvási időtartam

en: BMI change per week
hu: BMI változás / hét

en: BMI entry
hu: BMI bevitele

en: Bad Request
hu: Hibás kérelem

en: Birth Date
hu: Születési idő

en: Birth date
hu: Születési idő

en: Black
hu: Fekete

en: Body Mass Index (BMI)
hu: Testtömegindex (BMI)

en: Born
hu: Született

en: Both breasts
hu: Mindkét mell

en: Bottle
hu: Cumisüveg

en: Breast milk
hu: Anyatej

en: Brown
hu: Barna

en: CSRF verification failed. Request aborted.
hu: A CSRF-ellenőrzés nem sikerült. A kérés megszakítva.

en: Cancel
hu: Mégse

en: Catalan
hu: Katalán

en: Change
hu: Csere bevitele

en: Change Password
hu: Jelszó megváltoztatása

en: Change amount
hu: Cserék száma

en: Changes
hu: Pelenkacsere

en: Chat / Support
hu: Chat / Támogatás

en: Child
hu: Gyermek

en: Child actions
hu: Műveletek a gyermekkel

en: Children
hu: Gyermekek

en: Chinese (simplified)
hu: Kínai (egyszerűsített)

en: Click on the tags to add (+) or remove (-) tags or use the text editor to create new tags.
hu: Kattintson a címkékre azok hozzáadásához (+) vagy eltávolításához (-), vagy használja a szövegszerkesztőt új címkék létrehozásához.

en: Color
hu: Szín

en: Contents
hu: Tartalom

en: Create User
hu: Felhasználó létrehozása

en: Czech
hu: Cheh

en: Danish
hu: Dán

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Database Admin
hu: Adatbáziskezelő

en: Date
hu: Dátum

en: Date can not be in the future.
hu: A dátum nem lehet a jövőben.

en: Date/time can not be in the future.
hu: A dátum és idő nem lehet a jövőben.

en: Default maximum nap start time
hu: Alapértelmezett maximális szundi kezdési idő

en: Default minimum nap start time
hu: Alapértelmezett minimális szundi kezdési idő

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete %(object)s
hu: %(object)s törlése

en: Delete User
hu: Felhasználó törlése

en: Delete a BMI Entry
hu: BMI bejegyzés törlése

en: Delete a Child
hu: Gyermek törlése

en: Delete a Diaper Change
hu: Pelenkacsere törlése

en: Delete a Feeding
hu: Etetés törlése

en: Delete a Head Circumference Entry
hu: Fejkörfogat bejegyzés törlése

en: Delete a Height Entry
hu: Magasság bejegyzés törlése

en: Delete a Note
hu: Megjegyzés törlése

en: Delete a Pumping Entry
hu: Pumpálás bejegyzés törlése

en: Delete a Sleep Entry
hu: Alvás bejegyzés törlése

en: Delete a Temperature Reading
hu: Testhőmérséklet törlése

en: Delete a Tummy Time Entry
hu: Pocakidő bejegyzés törlése

en: Delete a Weight Entry
hu: Testtömeg bejegyzés törlése

en: Diaper Amounts
hu: Pelenkák száma

en: Diaper Change
hu: Pelenkacsere

en: Diaper Change Amounts
hu: Pelenkacserék száma

en: Diaper Change Types
hu: Elhasznált pelenkák típusa

en: Diaper Changes
hu: Pelenkacserék

en: Diaper Lifetimes
hu: Pelenka élettartama

en: Diaper change amount
hu: Pelenkacserék száma

en: Diaper change frequency
hu: Pelenkacsere gyakoriság

en: Diaper change frequency (past 2 weeks)
hu: Pelenkacsere gyakorisága (utolsó 2 hét)

en: Diaper change frequency (past 3 days)
hu: Pelenkacsere gyakorisága (utolsó 3 nap)

en: Duration
hu: Időtartam

en: Duration too long.
hu: Túl hosszú időtartam.

en: Duration: %(duration)s
hu: Időtartam: %(duration)s

en: Dutch
hu: Holland

en: Edit
hu: Módosítás

en: End
hu: Befejezés

en: End time
hu: Befejezési idő

en: English (UK)
hu: Angol (UK)

en: English (US)
hu: Angol (US)

en: Enter your account email address in the form below. If the address is valid, you will receive instructions for resetting your password.
hu: Írd be a regisztációkor használt email címet. Amennyiben létezik az adatbázisban, küldönk egy emailt az instrukciókkal.

en: Enter your new password in each field below.
hu: Írd be mindkét mezőbe az új jelszavad.

[ctx: Error modal]
en: An error ocurred.
hu: Hiba történt.

[ctx: Error modal]
en: Close
hu: Bezár

[ctx: Error modal]
en: Error
hu: Hiba

[ctx: Error modal]
en: Failed to create tag.
hu: Címke létrehozása sikertelen.

[ctx: Error modal]
en: Failed to obtain tag data.
hu: Hiba a címke lekérdezése közben.

[ctx: Error modal]
en: Invalid tag name.
hu: Hibás címke név.

en: Feeding
hu: Etetés

en: Feeding Amounts
hu: Etetési mennyiségek

en: Feeding Durations (Average)
hu: Etetési idők (átlagos)

en: Feeding amount
hu: Etetési mennyiság

en: Feeding frequency
hu: Etetési gyakoriság

en: Feeding frequency (past 2 weeks)
hu: Etetés gyakorisága (elmúlt 2 hét)

en: Feeding frequency (past 3 days)
hu: Etetés gyakorisága (elmúlt 3 nap)

en: Feedings
hu: Etetések

en: Filter
hu: Szűrő

en: Filters
hu: Szűrők

en: Finnish
hu: Finn

en: First Name
hu: Keresztnév

en: First name
hu: Keresztnév

en: Forbidden
hu: Tiltott

en: Forgot Password
hu: Elfelejtett jelszó

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtetted a jelszót?

en: Formula
hu: Tápszer

en: Fortified breast milk
hu: Tápszeres anyatej

en: French
hu: Francia

en: German
hu: Német

en: Green
hu: Zöld

en: Head Circumference
hu: Fejkörfogat

en: Head Circumference entry
hu: Fejkörfogat bevitele

en: Head circumference change per week
hu: Fejkörfogat változás / hét

en: Height
hu: Magasság

en: Height change per week
hu: Magasság válzotás / hét

en: Height entry
hu: Magasság bevitele

en: Hide Empty Dashboard Cards
hu: Üres irányítópult kártyák elrejtése

en: Hide data older than
hu: Ennél régebbi adatok elrejtése

en: Home
hu: Főoldal

en: Hours of sleep
hu: Alvással töltött órák

en: How to Fix
hu: Hogyan javítható

en: Hungarian
hu: Magyar

en: If supported by browser, the dashboard will only refresh when visible, and also when receiving focus.
hu: Ha a böngésző támogatja, az irányítópult csak akkor frissül, ha látható és fókuszba is kerül.

en: If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check your spam folder.
hu: Ha az email nem érkezett meg, ellenőrizd, hogy megfelelő címet adtál-e meg, és ellenőrizd a spam mappát is.

en: Italian
hu: Olasz

en: Key
hu: API Kulcs

en: Language
hu: Nyelv

en: Last Diaper Change
hu: Utolsó pelenkacsere

en: Last Feeding
hu: Utolsó etetés

en: Last Feeding Method
hu: Utolsó etetési mód

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Last Pumping
hu: Utolsó pumálás

en: Last Sleep
hu: Utolsó alvás

en: Last Tummy Time
hu: Utolsó pocakidő

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Last used
hu: Utoljára használva

en: Learn about and predict baby's needs without (<em>as much</em>) guess work by using Baby Buddy to track &mdash;
hu: Használd a Baby Buddy-t az adatok rögzítésére, így megismereheted és akár előrejelezheted kisbabád szükségleteit találgatás nélkül (<em>legalábbis talán nem olyan nagyon sok találgatással</em>)

en: Left breast
hu: Bal mell

en: Locked
hu: Lezárva

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Login QR code
hu: Bejelentkezés vagy QR kód

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Measurements
hu: Méretek

en: Method
hu: Bevitel módja

en: Milestone
hu: Mérföldkő

en: Name
hu: Név

en: Name does not match child name.
hu: A név nem felel meg egyik gyermek nevének sem.

en: Nap
hu: Szundi

en: Nap settings
hu: Szundi beállítások

en: Never
hu: Soha

en: Next
hu: Következő

en: No BMI entries found.
hu: Nem található BMI bejegyzés

en: No children found.
hu: Nem található gyermek.

en: No data yet
hu: Nincs még adat

en: No diaper changes found.
hu: Nem található pelenkacsere.

en: No events
hu: Nincs esemény

en: No feedings found.
hu: Nem található etetés.

en: No head circumference entries found.
hu: Fejkörfogat bejegyzés nem található.

en: No height entries found.
hu: Magasság bejegyzés nem található.

en: No notes found.
hu: Nem található megjegyzés.

en: No pumping entries found.
hu: Pumpálás bejegyzés nem található.

en: No sleep entries found.
hu: Nem található alvás bejegyzés.

en: No temperature entries found.
hu: Nem található testhőmérsékleti adat.

en: No timer entries found.
hu: Nem található stopper.

en: No tummy time entries found.
hu: Nem található pocakidő bejegyzés.

en: No users found.
hu: Nincs felhasználó.

en: No weight entries found.
hu: Nem található testtömeg adat.

en: None
hu: Nincs

en: Norwegian Bokmål
hu: Norvég Bokmål

en: Not enough data
hu: Nincs elég adatpont

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Notes
hu: Megjegyzések

en: Number of changes
hu: Cserék száma

en: Number of feedings
hu: Etetések száma

en: Number of sessions
hu: A munkamenetek száma

en: Page Not Found
hu: Az oldal nem található

en: Parent fed
hu: Szülő eteti

en: Password
hu: Jelszó

en: Password Reset
hu: Jelszóvisszaállítás

en: Password Reset Successfully!
hu: Jelszóvisszaállítás sikeres!

en: Password updated.
hu: Jelszó frissítve.

en: Past Week
hu: Elmúlt hét

en: Permission Denied
hu: Hozzáférés megtagadva

en: Picture
hu: Fénykép

en: Please go to the following page and choose a new password:
hu: Kérjük, lépjen a következő oldalra, és válasszon új jelszót:

en: Polish
hu: Lengyel

en: Portuguese
hu: Portugál

en: Previous
hu: Előző

en: Pumping
hu: Pumpálás

en: Pumping Amount
hu: Pumpált mennyiség

en: Pumping Amounts
hu: Pumpált mennyiség

en: Pumping entry
hu: Pumpálás bevitele

en: Quick Start Timer
hu: Stopper gyors indítása

en: Quick Start Timer For…
hu: Gyors időzítő a következőhöz

en: Read only
hu: Csak olvas

en: Recent Sleep
hu: Legutóbbi alvás

en: Recently used:
hu: Nemrég használta:

en: Refresh rate
hu: Frissítési ráta

en: Regenerate
hu: Újragenerál

en: Reports
hu: Összesítők

en: Reset
hu: Visszaállítás

en: Reset Email Sent
hu: Jelszóvisszaállító email elküldve

en: Reset Password
hu: Jelszó viszaállítása

en: Restart timer
hu: Időzítő újrakezdése

en: Restricts user to viewing data only.
hu: Felhasználó korlátozása csak adatok olvasására.

en: Return to Baby Buddy
hu: Vissza Baby Buddy-hoz

en: Right breast
hu: Jobb mell

en: Russian
hu: Orosz

en: Self fed
hu: Önetető

en: Server Error
hu: Szerver hiba

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings saved!
hu: Beállítások elmentve!

en: Site
hu: Oldal

en: Site Settings
hu: Oldal beállítások

en: Sleep
hu: Alvás

en: Sleep Pattern
hu: Alvási minta

en: Sleep Totals
hu: Összes alvás

en: Sleep entry
hu: Alvás bevitele

en: Slug
hu: slug

en: Solid
hu: Kakis

en: Solid food
hu: Szilárd étel

en: Source Code
hu: Forráskód

en: Spanish
hu: Spanyol

en: Staff
hu: Admin

en: Start
hu: Kezdés

en: Start Timer
hu: Stopper indítása

en: Start time
hu: Kezdési idő

en: Start time must come before end time.
hu: A kezdésnek meg kell előznie a végét.

en: Started
hu: Elkezdve

en: Started by %(user)s at %(start)s
hu: %(user)s indította %(start)s-kor

en: Statistics
hu: Statisztika

en: Submit
hu: OK

en: Support
hu: A projektről

en: Swedish
hu: Svéd

en: Switch child
hu: Gyermek váltása

en: Switch to…
hu: Váltás erre

en: Tag
hu: Címke

en: Tag name
hu: Címke név

en: Tags
hu: Címkék

en: Temperature
hu: Testhőmérséklet

en: Temperature reading
hu: Testhőmérséklet bevitele

en: Thanks for using Baby Buddy!
hu: Köszönjük, hogy a Baby Buddy-t használja!

en: The maximum default time that a sleep entry is consider a nap. If set the nap property will be preselected if the start time is within the bounds.
hu: Az a maximális alapértelmezett idő, ameddig az alvó belépés a szunyókálásnak minősül. Ha be van állítva, a szundi tulajdonság előre ki lesz választva, ha a kezdési idő a határokon belül van.

en: The minimum default time that a sleep entry is consider a nap. If set the nap property will be preselected if the start time is within the bounds.
hu: Az a minimális alapértelmezett idő, ameddig az alvó belépés a szunyókálásnak minősül. Ha be van állítva, a szundi tulajdonság előre ki lesz választva, ha a kezdési idő a határokon belül van.

en: The path <code>%(request_path)s</code> does not exist.
hu: A <code>%(request_path)s</code> elérési út nem létezik.

en: There is not enough data to generate this report.
hu: Nincs elég adatpont az összesítéshez.

en: This setting controls which data will be shown in the dashboard.
hu: Ez a beállítás szabályozza, hogy mely adatok jelenjenek meg az irányítópulton.

en: Time
hu: Idő

en: Time between changes (hours)
hu: Idő két csere között (óra)

en: Time of day
hu: Napszak

en: Timeline
hu: Idővonal

en: Timer
hu: Stopper

en: Timer #{id}
hu: #{id}. stopper

en: Timer actions
hu: Stopperbeállítások

en: Timers
hu: Stopperek

en: Timezone
hu: Időzóna

en: To confirm this action. Type the full name of the child below.
hu: A megerősítéshez írd be a gyermek nevét.

en: Today
hu: Ma

en: Today's Naps
hu: Mai szundik

en: Today's Tummy Time
hu: Mai pocakidő

en: Too Many Login Attempts
hu: Túl sok bejelentkezési kísérlet

en: Total
hu: Összesen

en: Total Tummy Time Durations
hu: Összes pocakidő

en: Total duration
hu: Teljes időtartam

en: Total duration (minutes)
hu: Teljes időtartam (perc)

en: Total feedings
hu: Összes etetés

en: Total sleep
hu: Összes alvás

en: Tummy Time
hu: Pocakidő

en: Tummy Time Durations (Sum)
hu: Pocakidő (Összes)

en: Tummy Time entry
hu: Pocakidő bevitele

en: Turkish
hu: Török

en: Type
hu: Típus

en: Unlock
hu: feloldás

en: Unlock User
hu: Felhasználó feloldása

en: Update
hu: Frissítés

en: Update a Diaper Change
hu: Pelenkacsere javítása

en: Update a Feeding
hu: Etetés javítása

en: Update a Note
hu: Megjegyzés javítása

en: Update a Sleep Entry
hu: Alvás bejegyzés javítása

en: Update a Tummy Time Entry
hu: Pocakidő bejegyzés javítása

en: User
hu: Felhasználó

en: User %(username)s added!
hu: %(username)s nevű felhasználót hozzáadtuk!

en: User %(username)s updated.
hu: %(username)s nevű felhasználót frissítettük.

en: User API key regenerated.
hu: Az API kulcsot újrageneráltuk.

en: User Profile
hu: Felhasználói profil

en: User Settings
hu: Felhasználói beállítások

en: User locked.
hu: Felhasználó lezárva.

en: User unlocked.
hu: Felhasználó zárolva

en: User {user} deleted.
hu: {user} nevű felhasználót töröltük.

en: Users
hu: Felhasználók

en: View Timers
hu: Stopperek megtekintése

en: We've emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
hu: Emailben elküldtük az új jelszó beállításához szükséges információkat. Amennyiben létezik ilyen fiók, hamarosan meg kell érkezzen.

en: Weight
hu: Tömeg

en: Weight change per week
hu: Heti tömegnövekedés

en: Weight entry
hu: Tömegbevitel

en: Welcome to Baby Buddy!
hu: Üdvözöl a Baby Buddy!

en: Welcome!
hu: Üdvözlet!

en: Wet
hu: Pisis

en: Yellow
hu: Sárga

en: You do not have permission to access this resource. Contact a site administrator for assistance.
hu: Nincs hozzáférése az erőforráshoz. Keresse meg a rendszergazdát.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
hu: Azért kapta ezt az e-mailt, mert jelszó-visszaállítást kért felhasználói fiókjához itt: %(site_name)s.

en: Your password has been set. You may go ahead and log in now.
hu: A jelszó beállítása megtörtént. Most már bejelentkezhetsz.

en: Your username, in case you’ve forgotten:
hu: Felhasználóneved, ha elfelejtette volna:

en: disabled
hu: kikapcsolva

en: most recent
hu: Utolsó

en: show all data
hu: Minden adat megjelenítése

en: solid
hu: kakis

en: today
hu: ma

en: wet
hu: pisis

en: yesterday
hu: tegnap

en: {user}'s Settings
hu: {user} beállításai
