Baby Buddy - en to nl translation catalogue (390 entries)

en: %(child)s fell asleep.
nl: %(child)s is in slaap gevallen.

en: %(child)s finished feeding.
nl: %(child)s is gestopt met eten.

en: %(child)s finished tummy time.
nl: %(child)s is gestopt met buikligging.

en: %(child)s had a %(type)s diaper change.
nl: %(child)s onderging een %(type)s luierverschoning.

en: %(child)s had a temperature measurement.
nl: %(child)s hebben een temperatuur meting gehad.

en: %(child)s started feeding.
nl: %(child)s is begonnen met eten.

en: %(child)s started tummy time!
nl: %(child)s is begonnen met buikligging!

en: %(child)s woke up.
nl: %(child)s is wakker geworden.

en: %(count)s nap | %(count)s naps
nl[0]: %(count)s dutje
nl[1]: %(count)s dutjes

en: %(counter)s feeding | %(counter)s feedings
nl[0]: %(counter)s voeding
nl[1]: %(counter)s voedingen

en: %(counter)s sleep | %(counter)s sleeps
nl[0]: %(counter)s slaap
nl[1]: %(counter)s slaap

en: %(days_ago)s days ago
nl: %(days_ago)s dagen geleden

en: %(duration)s at %(end)s
nl: %(duration)s om %(end)s

en: %(first_name)s %(last_name)s added!
nl: %(first_name)s %(last_name)s is toegevoegd!

en: %(hours)s hour | %(hours)s hours
nl[0]: %(hours)s uur
nl[1]: %(hours)s uren

en: %(minutes)s minute | %(minutes)s minutes
nl[0]: %(minutes)s minuut
nl[1]: %(minutes)s minuten

en: %(model)s entry added!
nl: %(model)s is toegevoegd!

en: %(model)s entry deleted.
nl: %(model)s verwijderd.

en: %(model)s entry for %(child)s added!
nl: %(model)s ingave voor %(child)s toegevoegd!

en: %(model)s entry for %(child)s updated.
nl: %(model)s voor %(child)s is bijgewerkt.

en: %(model)s entry updated.
nl: %(model)s is bijgewerkt.

en: %(model)s reading added!
nl: %(model)s meting toegevoegd!

en: %(model)s reading for %(child)s updated.
nl: %(model)s meting voor %(child)s bijgewerkt.

en: %(n)s feeding ago | %(n)s feedings ago
nl[0]: %(n)s maaltijd geleden
nl[1]: %(n)s maaltijden geleden

en: %(seconds)s second | %(seconds)s seconds
nl[0]: %(seconds)s seconde
nl[1]: %(seconds)s seconden

en: %(since)s ago (%(time)s)
nl: %(since)s geleden (%(time)s)

en: %(since)s since previous
nl: %(since)s sinds vorige

en: %(timer)s created by %(user)s
nl: %(timer)s gemaakt door %(user)s

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 2 days
nl: 2 dagen

en: 3 days
nl: 3 dagen

en: 4 weeks
nl: 4 weken

en: <b>Average Feeding Durations</b>
nl: <b>Gemiddelde voedingsduur</b>

en: <b>Diaper Change Amounts</b>
nl: <b>Aantal luierverschoningen</b>

en: <b>Diaper Change Types</b>
nl: <b>Luierverschoningstypes</b>

en: <b>Diaper Lifetimes</b>
nl: <b>Luier levensduur</b>

en: <b>Head Circumference</b>
nl: <b>Hoofdomtrek</b>

en: <b>Height</b>
nl: <b>Lengte</b>

en: <b>Sleep Pattern</b>
nl: <b>Slaappatroon</b>

en: <b>Sleep Totals</b>
nl: <b>Totale slaap</b>

en: <b>Temperature</b>
nl: <b>Temperatuur</b>

en: <b>Total Feeding Amount by Type</b>
nl: <b>Totaal hoeveelheid voeding per type</b>

en: <b>Total Pumping Amount</b>
nl: <b>Totale Afkolf Hoeveelheid</b>

en: <b>Total Tummy Time Durations</b>
nl: <b>Totale tijdsduur Buikliggen</b>

en: <b>Weight</b>
nl: <b>Gewicht</b>

en: <div>%(since)s ago</div> <small>%(time)s</small>
nl: <div>%(since)s geleden</div> <small>%(time)s</small>

en: <h1>Are you sure you want to delete <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>
nl: <h1>Ben je zeker dat je <span class="text-info">%(object)s</span> wil verwijderen?</h1>

en: <h1>Are you sure you want to unlock <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>
nl: <h1>Weet u zeker dat u <span class="text-info">%(object)s</span> wilt ontgrendelen?</h1>

en: <strong>Error:</strong> %(error)s
nl: <strong>Fout:</strong> %(error)s

en: <strong>Error:</strong> Some fields have errors. See below for details.
nl: <strong>Fout:</strong> Sommige velden bevatten fouten. Kijk hieronder voor details.

en: <strong>Oh snap!</strong> The two passwords did not match. Please try again.
nl: <strong>Helaas!</strong> De twee wachtwoorden kwamen niet overeen. Probeer het opnieuw.

en: API Browser
nl: API browser

en: Actions
nl: Acties

en: Active
nl: Actief

en: Activities
nl: Activiteiten

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add <samp>%(origin)s</samp> to the <code>CSRF_TRUSTED_ORIGINS</code> environment variable. If multiple origins are required separate with commas.
nl: Voeg <samp>%(origin)s</samp> toe aan de  <code>CSRF_TRUSTED_ORIGINS</code> omgevingsvariable. Indien meerdere 'origins' nodig zijn, gebruik dan een komma als scheidingsteken.

en: Add BMI
nl: Voeg BMI toe

en: Add Child
nl: Voeg kind toe

en: Add Diaper Change
nl: Voeg luierverschoning toe

en: Add Feeding
nl: Voeg voedingsmoment toe

en: Add Head Circumference
nl: Voeg Hoofdomtrek toe

en: Add Height
nl: Voeg lengte toe

en: Add Note
nl: Voeg notitie toe

en: Add Pumping Entry
nl: Voeg afkolf invoer toe

en: Add Sleep
nl: Voeg slaap toe

en: Add Temperature Reading
nl: Voeg temperatuurmeting toe

en: Add Tummy Time
nl: Voeg buikligging toe

en: Add Weight
nl: Voeg gewicht toe

en: Add a BMI Entry
nl: Voeg een BMI invoer toe

en: Add a Child
nl: Voeg een kind toe

en: Add a Diaper Change
nl: Voeg een luierverschoning toe

en: Add a Feeding
nl: Voeg een maaltijd toe

en: Add a Head Circumference Entry
nl: Voeg een Hoofdomtrek invoer toe

en: Add a Height Entry
nl: Voeg een lengte invoer toe

en: Add a Note
nl: Voeg een notitie toe

en: Add a Pumping Entry
nl: Voeg een afkolf invoer toe

en: Add a Sleep Entry
nl: Voeg een slaap invoer toe

en: Add a Temperature Entry
nl: Voeg een temperatuur toe

en: Add a Temperature Reading
nl: Voeg een temperatuurmeting toe

en: Add a Tummy Time Entry
nl: Voeg een buikligging toe

en: Add a Weight Entry
nl: Voeg een gewichtsinvoer toe

en: Add a device
nl: Voeg een apparaat toe

en: Age
nl: Leeftijd

en: Amount
nl: Hoeveelheid

en: Amount: %(amount).0f
nl: Hoeveelheid: %(amount).0f

en: Amt.
nl: Stuks

en: Another entry intersects the specified time period.
nl: Een andere invoer overlapt met deze tijdsperiode.

en: As the amount of entries grows, Baby Buddy will help parents and caregivers to identify small patterns in baby's habits using the dashboard and graphs. Baby Buddy is mobile-friendly and uses a dark theme to help weary moms and dads with 2AM feedings and changings. To get started, just click the button below to add your first (or second, third, etc.) child!
nl: Hoe meer gegevens er zijn ingevoerd, hoe meer Baby Buddy subtiele patronen kan oppikken in de gewoonten van de baby. Dit ten bate van de ouders en verzorgers die dit kunnen waarnemen via het dashboard en de grafieken. Baby Buddy is geschikt voor gebruik op mobiele toestellen en gebruikt een donkere kleurstelling om de nachtelijke ogen van mama en papa niet te overbelasten.
    Om te beginnen, klik op onderstaande knop om je eerste (of tweede, derde, ...) kind toe te voegen!

en: Authentication Methods
nl: Authenticatie methodes

en: Average Feeding Durations
nl: Gemiddelde voedingsduur

en: Average awake duration
nl: Gemiddeld wakker duur

en: Average duration
nl: Gemiddelde duur

en: Average duration (minutes)
nl: Gemiddelde tijdsduur (minuten)

en: Average nap duration
nl: Gemiddelde duur dutjes

en: Average naps per day
nl: Gemiddelde dutjes per dag

en: Average sleep duration
nl: Gemiddelde slaapduur

en: BMI change per week
nl: BMI verandering per week

en: BMI entry
nl: BMI invoer

en: Bad Request
nl: Foutief Verzoek

en: Birth Date
nl: Geboortedatum

en: Birth date
nl: Geboortedatum

en: Black
nl: Zwart

en: Born
nl: Geboren

en: Both breasts
nl: Beide borsten

en: Bottle
nl: Fles

en: Breast milk
nl: Borstvoeding

en: Brown
nl: Bruin

en: CSRF verification failed. Request aborted.
nl: CSRF verificatie gefaald. Aanvraag afgebroken.

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Change
nl: Verschoning

en: Change Password
nl: Verander wachtwoord

en: Change amount
nl: Aantal luiers

en: Changes
nl: Verschoningen

en: Chat / Support
nl: Chat / Hulp

en: Child
nl: Kind

en: Child actions
nl: Kind acties

en: Children
nl: Kinderen

en: Chinese (simplified)
nl: Chinees (vereenvoudigd)

en: Click on the tags to add (+) or remove (-) tags or use the text editor to create new tags.
nl: Klik op het label om deze toe te voegen (+) of te verwijderen (-) of gebruik de tekstverwerker om nieuwe labels te maken.

en: Color
nl: Kleur

en: Contents
nl: Inhoud

en: Create User
nl: Gebruiken Aanmaken

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Database Admin
nl: Database beheerder

en: Date
nl: Datum

en: Date can not be in the future.
nl: Datum kan niet in de toekomst zijn.

en: Date/time can not be in the future.
nl: Datum/tijd kan niet in de toekomst zijn.

en: Default maximum nap start time
nl: Standaard maximum dutje start tijd

en: Default minimum nap start time
nl: Standaard minimum dutje start tijd

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete %(object)s
nl: Verwijder %(object)s

en: Delete User
nl: Verwijder gebruiker

en: Delete a BMI Entry
nl: Verwijder een BMI invoer

en: Delete a Child
nl: Verwijder een kind

en: Delete a Diaper Change
nl: Verwijder een luierverschoning

en: Delete a Feeding
nl: Verwijder een maaltijd

en: Delete a Head Circumference Entry
nl: Verwijder een Hoofdomtrek invoer

en: Delete a Height Entry
nl: Verwijder een lengte invoer

en: Delete a Note
nl: Verwijder een notitie

en: Delete a Pumping Entry
nl: Verwijder een afkolf invoer

en: Delete a Sleep Entry
nl: Verwijder een slaap invoer

en: Delete a Temperature Reading
nl: Verwijder een temperatuurmeting

en: Delete a Tummy Time Entry
nl: Verwijder een buikligging ingave

en: Delete a Weight Entry
nl: Verwijder een gewichtsinvoer

en: Diaper Amounts
nl: Aantal luiers

en: Diaper Change
nl: Luierverschoning

en: Diaper Change Amounts
nl: Aantal luiers verschoond

en: Diaper Change Types
nl: Luierverschoningstype

en: Diaper Changes
nl: Luierverschoningen

en: Diaper Lifetimes
nl: Luier levensduur

en: Diaper change amount
nl: Aantal luiers verschoond

en: Diaper change frequency
nl: Luierverschoningsfrequentie

en: Diaper change frequency (past 2 weeks)
nl: Luierverschoningsfrequentie (afgelopen 2 weken)

en: Diaper change frequency (past 3 days)
nl: Luierverschoningsfrequentie (afgelopen 3 dagen)

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Duration too long.
nl: Tijdsduur is te lang.

en: Duration: %(duration)s
nl: Tijdsduur: %(duration)s

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Edit
nl: Aanpassen

en: End
nl: Einde

en: End time
nl: Eindtijd

en: English (UK)
nl: Engels (VK)

en: English (US)
nl: Engels (VS)

en: Enter your account email address in the form below. If the address is valid, you will receive instructions for resetting your password.
nl: Voer het email adres in van je account hieronder in. Als het email adres correct is, ontvang je daar de instructies voor het opnieuw instellen van je wachtwoord.

en: Enter your new password in each field below.
nl: Vul je nieuw wachtwoord in elk veld hieronder in.

[ctx: Error modal]
en: An error ocurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

[ctx: Error modal]
en: Close
nl: Sluiten

[ctx: Error modal]
en: Error
nl: Fout

[ctx: Error modal]
en: Failed to create tag.
nl: Fout bij aanmaken label.

[ctx: Error modal]
en: Failed to obtain tag data.
nl: Fout bij ophalen van label gegevens.

[ctx: Error modal]
en: Invalid tag name.
nl: Ongeldige labelnaam.

en: Feeding
nl: Voeding

en: Feeding Amounts
nl: Hoeveelheid voedingen

en: Feeding Durations (Average)
nl: Etensduur (gemiddelde)

en: Feeding amount
nl: Voedingshoeveelheid

en: Feeding frequency
nl: Eetfrequentie

en: Feeding frequency (past 2 weeks)
nl: Voedingsfrequenties (afgelopen 2 weken)

en: Feeding frequency (past 3 days)
nl: Voedingsfrequenties (afgelopen 3 dagen)

en: Feedings
nl: Voedingen

en: Finnish
nl: Fins

en: First Name
nl: Voornaam

en: First name
nl: Voornaam

en: Forbidden
nl: Verboden

en: Forgot Password
nl: Wachtwoord vergeten

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Formula
nl: Kunstvoeding

en: Fortified breast milk
nl: Verrijkte moedermelk

en: French
nl: Frans

en: German
nl: Duits

en: Green
nl: Groen

en: Head Circumference
nl: Hoofd omtrek

en: Head Circumference entry
nl: Hoofd omtrek invoer

en: Head circumference change per week
nl: Hoofdomtrek verandering per week

en: Height
nl: Lengte

en: Height change per week
nl: Lengte verandering per week

en: Height entry
nl: Lengte invoer

en: Hide Empty Dashboard Cards
nl: Verberg Lege Dashboard Kaarten

en: Hide data older than
nl: Verberg data ouder dan

en: Home
nl: Startpagina

en: Hours of sleep
nl: Uren slaap

en: How to Fix
nl: Hoe op te lossen

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: If supported by browser, the dashboard will only refresh when visible, and also when receiving focus.
nl: Indien ondersteund door de browser, zal het dashboard alleen worden vernieuwd indien zichtbaar en als het de focus krijgt.

en: If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check your spam folder.
nl: Als je geen email ontvangen hebt, controleer dan je spam folder, en het email adres dat je ingevoerd hebt.

en: Italian
nl: Italiaans

en: Language
nl: Taal

en: Last Diaper Change
nl: Laatste luierverschoning

en: Last Feeding
nl: Laatste maaltijd

en: Last Feeding Method
nl: Laatste maaltijd methode

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last Pumping
nl: Laatste afkolving

en: Last Sleep
nl: Laatste slaap

en: Last Tummy Time
nl: Laatste buikligging moment

en: Last name
nl: Achternaam

en: Last used
nl: Laatst gebruikt

en: Learn about and predict baby's needs without (<em>as much</em>) guess work by using Baby Buddy to track &mdash;
nl: Leer over en voorspel de behoeftes van de baby zonder (<em>zo goed als mogelijk</em>) gokwerk door het gebruiken van Baby Buddy om alles te loggen &mdash;

en: Left breast
nl: Linkerborst

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Log in
nl: Inloggen

en: Login QR code
nl: QR code login

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Measurements
nl: Metingen

en: Method
nl: Methode

en: Milestone
nl: Mijlpaal

en: Name
nl: Naam

en: Name does not match child name.
nl: Naam komt niet overeen met de naam van het kind.

en: Nap
nl: Dutje

en: Nap settings
nl: Dutje instellingen

en: Nap start max. value %(max)s must be greater than nap start min. value %(min)s.
nl: Dutje start max. waarde %(max)s moet groter zijn dan dutje start min. waarde %(min)s.

en: Nap start min. value %(min)s must be less than nap start max. value %(max)s.
nl: Dutje start min. waarde %(min)s moet kleiner zijn dan dutje start max. waarde %(max)s.

en: Never
nl: Nooit

en: Next
nl: Volgende

en: No BMI entries found.
nl: Geen BMI gegevens gevonden.

en: No children found.
nl: Geen kinderen gevonden.

en: No data yet
nl: Nog geen gegevens

en: No diaper changes found.
nl: Geen luierverschoning gevonden.

en: No events
nl: Geen gebeurtenissen

en: No feedings found.
nl: Geen maaltijden gevonden.

en: No head circumference entries found.
nl: Geen hoofdomtrek gegevens gevonden.

en: No height entries found.
nl: Geen lengte gegevens gevonden.

en: No notes found.
nl: Geen notities gevonden.

en: No pumping entries found.
nl: Geen afkolf invoeren gevonden.

en: No sleep entries found.
nl: Geen slaap gegevens gevonden.

en: No temperature entries found.
nl: Geen temperaturen gevonden.

en: No timer entries found.
nl: Geen timer gegevens gevonden.

en: No tummy time entries found.
nl: Geen buikligging gegevens gevonden.

en: No users found.
nl: Geen gebruikers gevonden.

en: No weight entries found.
nl: Geen gewicht invoeren gevonden.

en: None
nl: Geen

en: Norwegian Bokmål
nl: Noors Bokmal

en: Not enough data
nl: Niet genoeg gegevens

en: Note
nl: Notitie

en: Notes
nl: Notities

en: Number of changes
nl: Aantal verschoningen

en: Number of feedings
nl: Aantal voedingen

en: Number of sessions
nl: Aantal sessies

en: Page Not Found
nl: Pagina niet gevonden

en: Parent fed
nl: Ouder voeding

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Reset
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Password Reset Successfully!
nl: Het wachtwoord is opnieuw ingesteld!

en: Password updated.
nl: Wachtwoord aangepast.

en: Past Week
nl: Vorige week

en: Permission Denied
nl: Toegang geweigerd

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Please go to the following page and choose a new password:
nl: Ga naar de volgende pagina en kies een nieuw wachtwoord:

en: Polish
nl: Pools

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Previous
nl: Vorige

en: Pumping
nl: Afkolven

en: Pumping Amount
nl: Afkolf hoeveelheid

en: Pumping Amounts
nl: Afkolf hoeveelheden

en: Pumping entry
nl: Afkolf invoer

en: Quick Start Timer
nl: Snel start timer

en: Quick Start Timer For…
nl: Snel timer starten voor…

en: Read only
nl: Alleen lezen

en: Recent Feedings
nl: Recente Voedingen

en: Recent Sleep
nl: Recente slaap

en: Recently used:
nl: Recent gebruikt:

en: Refresh rate
nl: Vernieuwingsfrequentie

en: Regenerate
nl: Opnieuw genereren

en: Reports
nl: Rapporten

en: Reset
nl: Resetten

en: Reset Email Sent
nl: Email voor een nieuw wachtwoord is verzonden

en: Reset Password
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Restart timer
nl: Herstart timer

en: Restricts user to viewing data only.
nl: Beperk gebruiker tot alleen lezen.

en: Return to Baby Buddy
nl: Welkom bij Baby Buddy

en: Right breast
nl: Rechterborst

en: Russian
nl: Russisch

en: Self fed
nl: Zelf voeding

en: Server Error
nl: Serverfout

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings saved!
nl: Instellingen opgeslagen!

en: Site Settings
nl: Site Instellingen

en: Sleep
nl: Slaap

en: Sleep Pattern
nl: Slaappatroon

en: Sleep Totals
nl: Totaal Slaap

en: Sleep entry
nl: Slaap invoer

en: Solid
nl: Vast

en: Solid food
nl: Vast voedsel

en: Source Code
nl: Broncode

en: Spanish
nl: Spaans

en: Staff
nl: Personeel

en: Start Timer
nl: Start timer

en: Start time
nl: Starttijd

en: Start time must come before end time.
nl: Start tijd moet voor de eind tijd zijn.

en: Started
nl: Gestart

en: Started by %(user)s at %(start)s
nl: Gestart door %(user)s op %(start)s

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Submit
nl: Opslaan

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Switch child
nl: Wissel van kind

en: Switch to…
nl: Wissel naar…

en: Tag
nl: Label

en: Tag name
nl: Labelnaam

en: Tags
nl: Labels

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Temperature reading
nl: Temperatuurmeting

en: Temperature: %(temperature).0f
nl: Temperatuur: %(temperature).0f

en: Thanks for using Baby Buddy!
nl: Bedankt voor het gebruiken van Baby Buddy!

en: The maximum default time that a sleep entry is consider a nap. If set the nap property will be preselected if the start time is within the bounds.
nl: De maximum standaard tijd dat een slaap entry gezien wordt als een dutje. Als deze gezet is zal dutje voorgeselecteerd worden als de start tijd binnen de tijd valt.

en: The minimum default time that a sleep entry is consider a nap. If set the nap property will be preselected if the start time is within the bounds.
nl: De minimum standaard tijd dat een slaap entry gezien wordt als een dutje. Als deze gezet is zal dutje voorgeselecteerd worden als de start tijd binnen de tijd valt.

en: The path <code>%(request_path)s</code> does not exist.
nl: Het pad <code>%(request_path)s</code> bestaat niet.

en: There is not enough data to generate this report.
nl: Er zijn niet voldoende gegevens om dit rapport te maken.

en: This setting controls which data will be shown in the dashboard.
nl: Deze instelling bepaald welke data zichtbaar is op het dashboard.

en: Time
nl: Tijd

en: Time between changes (hours)
nl: Tijd tussen verschoningen (uren)

en: Time of day
nl: Tijd van de dag

en: Timeline
nl: Tijdslijn

en: Timer actions
nl: Timer acties

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: To confirm this action. Type the full name of the child below.
nl: Voer ter bevestiging de de volledige naam van het kind in.

en: Today
nl: Vandaag

en: Today's Naps
nl: Dutjes vandaag

en: Today's Tummy Time
nl: Buikligging tijd vandaag

en: Too Many Login Attempts
nl: Te veel inlog pogingen

en: Total
nl: Totaal

en: Total Tummy Time Durations
nl: Totale tijdsduur Buikliggen

en: Total duration
nl: Totale tijdsduur

en: Total duration (minutes)
nl: Totale tijdsduur (minuten)

en: Total feedings
nl: Totaal aantal voedingen

en: Total sleep
nl: Totale slaap

en: Tummy Time
nl: Buikliggen

en: Tummy Time Durations (Sum)
nl: Duur Buikliggen (Som)

en: Tummy Time entry
nl: Buikliggen invoer

en: Turkish
nl: Turks

en: Unlock
nl: Ontgrendel

en: Unlock User
nl: Ontgrendel gebruiker

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update a Diaper Change
nl: Pas een luierverschoning aan

en: Update a Feeding
nl: Update een maaltijd

en: Update a Note
nl: Pas een notitie aan

en: Update a Sleep Entry
nl: Werk een slaap invoer bij

en: Update a Tummy Time Entry
nl: Pas een buikligging ingave aan

en: User
nl: Gebruiker

en: User %(username)s added!
nl: Gebruiker %(username)s toegevoegd!

en: User %(username)s updated.
nl: Gebruiker %(username)s is geupdate.

en: User API key regenerated.
nl: Gebruiker API key opnieuw gegenereerd.

en: User Profile
nl: Gebruikersprofiel

en: User Settings
nl: Gebruikers instellingen

en: User locked.
nl: Gebruiker vergrendeld.

en: User unlocked.
nl: Gebruiker ontgrendeld.

en: User {user} deleted.
nl: Gebruiker {user} verwijderd.

en: Users
nl: Gebruikers

en: View Timers
nl: Bekijk timers

en: We've emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
nl: We hebben je instructies gemaild voor het instellen van je wachtwoord, mits er een account bestaat met het ingevoerde email adres. Je zou deze spoedig moeten ontvangen.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Weight change per week
nl: Gewichtsverandering per week

en: Weight entry
nl: Gewicht ingave

en: Welcome to Baby Buddy!
nl: Welkom op Baby Buddy!

en: Welcome!
nl: Welkom!

en: Wet
nl: Nat

en: Yellow
nl: Geel

en: You do not have permission to access this resource. Contact a site administrator for assistance.
nl: Je hebt niet de juiste machtigingen voor deze module. Neem contact op met een site beheerder voor hulp.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
nl: Je ontvangt deze email omdat je een wachtwoord reset hebt aangevraagd voor jouw gebruikersaccount bij %(site_name)s.

en: Your password has been set. You may go ahead and log in now.
nl: Je wachtwoord is ingesteld. Je kan nu aanmelden.

en: Your username, in case you’ve forgotten:
nl: Jouw gebruikersnaam, voor het geval je deze vergeten bent:

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: most recent
nl: meest recente

en: show all data
nl: laat alle data zien

en: solid
nl: vast

en: today
nl: vandaag

en: wet
nl: nat

en: yesterday
nl: gisteren

en: {user}'s Settings
nl: {user}'s instellingen
