Baby Buddy - en to he translation catalogue (485 entries)

en:  days ago
he:  ימים

en: %(child)s fell asleep.
he: %(child)s נרדם.

en: %(child)s finished feeding.
he: %(child)s סיים לאכול.

en: %(child)s finished tummy time.
he: %(child)s סיים להיות על הבטן.

en: %(child)s had a %(type)s diaper change.
he: %(child)sהוחלף טיטול.%(type)s

en: %(child)s had a diaper change.
he: ל%(child)s הוחלף טיטול.

en: %(child)s had a temperature measurement.
he: בוצעה בדיקת חום ל%(child)s.

en: %(child)s started feeding.
he: %(child)s התחיל לאכול.

en: %(child)s started tummy time!
he: %(child)s התחיל זמן על הבטן!

en: %(child)s woke up.
he: %(child)s התעורר.

en: %(count)s active timer | %(count)s active timers
he[0]: טיימר אחד פעיל
he[1]: %(count)s טיימרים פעילים

en: %(count)s active timer%(plural)s
he: %(count)s טיימרים פעילים%(plural)s

en: %(count)s feeding entries
he: %(count)s רשומות האכלה

en: %(count)s nap | %(count)s naps
he[0]: %(count)s תנומה
he[1]: %(count)s תנומות

en: %(count)s nap%(plural)s
he: %(count)s תנומות%(plural)s

en: %(count)s sleep entries
he: %(count)s רשומות שינה

en: %(count)s timer | %(count)s timers
he[0]: טיימר אחד
he[1]: %(count)s טיימרים

en: %(counter)s feeding | %(counter)s feedings
he[0]: האכלה אחת
he[1]: %(counter)s האכלות

en: %(counter)s sleep | %(counter)s sleeps
he[0]: שינה אחת
he[1]: %(counter)s שינות

en: %(days_ago)s days ago
he: לפני %(days_ago)s ימים

en: %(duration)s at %(end)s
he: משך %(duration)s בעת הסיום %(end)s

en: %(first_name)s %(last_name)s added!
he: %(first_name) %(last_name) נוסף!

en: %(hours)s hour | %(hours)s hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: %(hours)s שעות

en: %(key)s days ago
he: לפני %(key)s ימים

en: %(minutes)s minute | %(minutes)s minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: %(minutes)s דקות

en: %(model)s entry added!
he: %(model)s נוסף!

en: %(model)s entry deleted.
he: רשומת %(model)s נמחקה.

en: %(model)s entry for %(child)s added!
he: %(model)s נוסף עבור %(child)s!

en: %(model)s entry for %(child)s updated.
he: %(model)s עבור %(child)s התעדכן.

en: %(model)s entry updated.
he: %(model)s התעדכן.

en: %(model)s reading added!
he: %(model)s קריאה נוסף!

en: %(model)s reading for %(child)s updated.
he: %(model)s קריאה עבור %(child)s התעדכן.

en: %(n)s feeding ago | %(n)s feedings ago
he[0]: לפני האכלה אחת
he[1]: לפני %(n)s האכלות

en: %(n)s feeding%(plural)s ago
he: %(n)s האכלות%(plural)s קודם

en: %(seconds)s second | %(seconds)s seconds
he[0]: שניה אחת
he[1]: %(seconds)s שניות

en: %(since)s ago (%(time)s)
he: לפני %(since) (%(time)s)

en: %(since)s since previous
he: %(since)s מאז הקודם

en: %(time)s ago
he: לפני %(time)s

en: %(timer)s created by %(object.user)s
he: %(timer)s נוצר על ידי %(object.user)s

en: %(timer)s created by %(user)s
he: %(timer)sנוצר על ידי %(user)s

en: %(timer)s stopped.
he: %(timer)s נעצר.

en: 0 days
he: 0 ימים

en: 1 day
he: יום אחד

en: 1 min.
he: דקה

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: 10 min.
he: 10 דקות

en: 15 min.
he: 15 דקות

en: 2 days
he: יומיים

en: 2 min.
he: 2 דקות

en: 3 days
he: 3 ימים

en: 3 min.
he: 3 דקות

en: 30 min.
he: 30 דקות

en: 4 min.
he: 4 דקות

en: 4 weeks
he: 4 שבועות

en: 5 min.
he: 5 דקות

en: <b>Average Feeding Durations</b>
he: <b>משכי האכלה ממוצעים</b>

en: <b>Diaper Change Amounts</b>
he: <b>כמויות החלפת טיטולים</b>

en: <b>Diaper Change Intervals</b>
he: <b>מרווחי החלפת טיטול</b>

en: <b>Diaper Change Types</b>
he: <b>סוגי החלפת חיתולים</b>

en: <b>Diaper Lifetimes</b>
he: <b>תקופת חיתול</b>

en: <b>Feeding intervals</b>
he: <b>מרווחי האכלה</b>

en: <b>Head Circumference</b>
he: <b>היקף ראש</b>

en: <b>Height</b>
he: <b>גובה</b>

en: <b>Sleep Pattern</b>
he: <b>דפוס שינה</b>

en: <b>Sleep Totals</b>
he: <b>סך הכל שינות</b>

en: <b>Temperature</b>
he: <b>טמפרטורה</b>

en: <b>Total Feeding Amount by Type</b>
he: <b>בך הכל האכלות לפי סוג</b>

en: <b>Total Feeding Amounts</b>
he: <b>כמויות האכלה</b>

en: <b>Total Pumping Amount</b>
he: <b>כמות שאיבה כוללת</b>

en: <b>Total Tummy Time Durations</b>
he: <b>משכי זמן בטן כוללים</b>

en: <b>Weight</b>
he: <b>משקל</b>

en: <div>%(since)s ago</div> <small>%(time)s</small>
he: <div>לפני%(since) </div> <small>%(time)s</small>

en: <h1>Are you sure you want to delete <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>
he: <h1>אתה בטוח שברצונך למחוק <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>

en: <h1>Are you sure you want to unlock <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>
he: <h1>האם אתה בטוח שאתה רוצה לשחרר את <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>

en: <h1>Update <span class="text-info">%(object)s</span></h1>
he: <h1>עדכן<span class="text-info">%(object)s</span></h1>

en: <p class="mb-0"><strong>Oh snap!</strong> The
                    two passwords did not match. Please try again.</p>
he: <p class="mb-0"><strong>אוי!</strong>
                     שתי הסיסמאות לא התאימו. אנא נסה שוב.</p>

en: <p class="mb-0">Enter your account email address in the
            form below. If the address is valid, you will receive instructions for
            resetting your password.</p>
he: <p class="mb-0">הכנס את חשבון האימייל שלך
    בטופס למטה. אם הכתובת תקינה, אתה תקבל הנחיות עבור
    איפוס הסיסמה שלך.</p>

en: <p>We've emailed you instructions for setting your
                password, if an account exists with the email you entered. You
                should receive them shortly.</p>
            <p class="mb-0">If you don't receive an email, please make sure you've
                entered the address you registered with, and check your spam
                folder.</p>
he: <p>שלחנו לך באימייל הוראות להגדרת
                 סיסמה, אם קיים חשבון עם האימייל שהזנת. אתה
                 אמור לקבל אותם בקרוב.</p>
             <p class="mb-0">אם אינך מקבל דוא"ל, אנא ודא שקיבלת
                 הזנת את הכתובת איתה נרשמת, ובדוק את הספאם שלך
                 תיקייה.</p>

en: <strong>Error:</strong> %(error)s
he: <strong>שגיאה:</strong> %(error)s

en: <strong>Error:</strong> Some fields have errors. See below for details.
he: <strong>שגיאה:</strong> יש בעיה עם מספר שדות. ראה הערות מטה.

en: <strong>Error:</strong> Some fields have errors. See below for details.
he: <strong>שגיאה:</strong> ישנן שגיאות בשדות מסויימים. ראה פרטים בתחתית.

en: <strong>Oh snap!</strong> The two passwords did not match. Please try again.
he: <strongאוי ואווי!</strong> שתי הסיסמאות לא תואמות. אנא נסה שוב.

en: API Browser
he: דפדפן API

en: Actions
he: פעולות

en: Active
he: פעיל

en: Active Timers
he: טיימרים פעילים

en: Activities
he: פעילויות

en: Add
he: הוספה

en: Add <samp>%(origin)s</samp> to the <code>CSRF_TRUSTED_ORIGINS</code> environment variable. If multiple origins are required separate with commas.
he: הוסף את  <samp>%(origin)s</samp> אל <code>CSRF_TRUSTED_ORIGINS</code> משתנה סביבה.אם יש יותר מאחד אנא הפרד אותם עם פסיק.

en: Add BMI
he: הוספת BMI

en: Add Child
he: הוספת ילד

en: Add Diaper Change
he: הוספת החלפת טיטול

en: Add Feeding
he: הוספת האכלה

en: Add Head Circumference
he: הוספת היקף ראש

en: Add Height
he: הוספת גובה

en: Add Note
he: הוספת הערה

en: Add Pumping Entry
he: הוספת רשומת שאיבה

en: Add Sleep
he: הוספת שינה

en: Add Temperature Reading
he: הוספת קריאת טמפרטורה

en: Add Tummy Time
he: הוספת זמן בטן

en: Add Weight
he: הוספת משקל

en: Add a BMI Entry
he: הוספת רשומת BMI

en: Add a Change
he: הוסף החלפת חיתול

en: Add a Child
he: הוספת ילד

en: Add a Diaper Change
he: הוסף החלפת חיתול

en: Add a Feeding
he: הוסף האכלה

en: Add a Head Circumference Entry
he: הוספת כרך להיקף ראש

en: Add a Height Entry
he: הוספת רשומת גובה

en: Add a Note
he: הוסף הערה

en: Add a Pumping Entry
he: הוספת רשומת שאיבה

en: Add a Sleep Entry
he: הוסף שינה

en: Add a Temperature Entry
he: הוספת רשומת טמפרטורה

en: Add a Temperature Reading
he: הוספת קריאת טמפרטורה

en: Add a Tummy Time Entry
he: הוסף זמן בטן

en: Add a Weight Entry
he: הוסף משקל

en: Add a device
he: הוסף מכשיר

en: Age
he: גיל

en: All inactive timers deleted.
he: כל הטיימרים הלא פעילים נמחקו.

en: Amount
he: כמות

en: Amount: %(amount).0f
he: סכום: %(amount).f0

en: Amt.
he: כמות

en: Another entry intersects the specified time period.
he: ערך אחר חוצה את פרק הזמן שצוין.

en: Are you sure you want to delete %(number)s inactive timer%(plural)s?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק %(number)s טיימרים לא פעיל%(plural)s?

en: Are you sure you want to delete %(number)s inactive timer? | Are you sure you want to delete %(number)s inactive timers?
he[0]: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק טיימר לא פעיל?
he[1]: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק %(number)s טיימרים לא פעילים?

en: As the amount of entries grows, Baby Buddy will help
                parents and caregivers to identify small patterns in baby's habits
                using the dashboard and graphs. Baby Buddy is mobile-friendly and
                uses a dark theme to help weary moms and dads with 2AM feedings and
                changings. To get started, just click the button below to add your
                first (or second, third, etc.) child!
he: ככל שכמות המידע תגדל, Baby Buddy יעזור
                 להורים ולמטפלים לזהות דפוסים קטנים בהרגלי התינוק
                 באמצעות לוח המחוונים והגרפים. Baby Buddy מותאם לנייד
                 נעזר בתצוגה כהה כדי לעזור לאמהות ואבות עייפים עם האכלות והחלפות 2 בלילה.
                 כדי להתחיל, פשוט לחץ על הכפתור למטה כדי להוסיף את
                 הילד ראשון (או השני, השלישי וכו') שלך!

en: As the amount of entries grows, Baby Buddy will help parents and caregivers to identify small patterns in baby's habits using the dashboard and graphs. Baby Buddy is mobile-friendly and uses a dark theme to help weary moms and dads with 2AM feedings and changings. To get started, just click the button below to add your first (or second, third, etc.) child!
he: כשאר כמות המידע יגדל, Baby Buddy יעזור להורים ולמטפלים לזהות דפוסי התנהגות קטנים בתחביבים של התינוק בעזרת דשבורד וגרפים. Baby Buddy מתאימה לסמארטפון ידידותית ומשתמשת בעיצוב כהה בשביל לעזור לאמאות והאבות המודאגים שמאכילים או מחליפיפ 2 בלילה. בשביל להתחיל, רק תלחץ על הכפתור מתחת והכנס את הילד הראשון (או השני, השלישי וכו')!

en: Authentication Methods
he: שיטות אימות

en: Average Feeding Durations
he: זמן האכלה ממוצע

en: Average awake duration
he: זמן עירות ממוצע

en: Average duration
he: משך זמן ממוצע

en: Average duration (minutes)
he: משך זמן ממוצע (בדקות)

en: Average nap duration
he: אורך תנומה ממוצע

en: Average naps per day
he: ממוצע תנומות ליום

en: Average sleep duration
he: זמן שינה ממוצע

en: BMI change per week
he: שינוי BMI לפי שבוע

en: BMI entry
he: רשומת BMI

en: Backend Admin
he: ממשק מנהל מערכת

en: Bad Request
he: בקשה שגויה

en: Birth Date
he: תאריך לידה

en: Birth date
he: תאריך לידה

en: Birth time
he: זמן לידה

en: Black
he: שחור

en: Body Mass Index (BMI)
he: מדד מסת גוף (BMI)

en: Born
he: נולד

en: Both breasts
he: שני השדיים

en: Bottle
he: בקבוק

en: Boy
he: ילד

en: Breast milk
he: חלב אם

en: Brown
he: חום

en: CSRF verification failed. Request aborted.
he: אימות CSRF נכשל. הבקשה בוטלה.

en: Cancel
he: בטל

en: Catalan
he: קטלאנית

en: Change
he: החלפה

en: Change Password
he: שנה סיסמא

en: Change amount
he: כמות החלפה

en: Changes
he: החלפות

en: Chat / Support
he: צ'אט \ תמיכה

en: Child
he: ילד

en: Child actions
he: פעולות הילד

en: Children
he: ילדים

en: Chinese (simplified)
he: סינית (פשוטה)

en: Click on the tags to add (+) or remove (-) tags or use the text editor to create new tags.
he: תלחץ על הוספת (+) או הסרת (-) תג או שתשתמש בעורך טקסט בשביל לייצר תג חדש.

en: Color
he: צבע

en: Contents
he: תוכן

en: Contents: %(contents)s
he: תוכן: %(contents)s

en: Create User
he: צור משתמש

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dashboard
he: לוח מחוונים

en: Database Admin
he: מנהל מכרז מידע

en: Date
he: תאריך

en: Date can not be in the future.
he: התאריך לא יכול להיות בעתיד.

en: Date/time can not be in the future.
he: תאריך/שעה לא יכולים להיות בעתיד.

en: Default maximum nap start time
he: ברירת מחדל של זמן התחלה מקסימלי לתנומה

en: Default minimum nap start time
he: ערך ברירת המחדל מיניאלי להתחלת נמנום

en: Delete
he: מחק

en: Delete %(object)s
he: מחק %(object)s

en: Delete All Inactive Timers
he: מחיקת כל הטיימרים שלא פעילים

en: Delete Inactive
he: מחק לא פעילים

en: Delete Inactive Timers
he: מחק טיימרים לא פעילים

en: Delete User
he: מחק משתמש

en: Delete a BMI Entry
he: מחיקת רשומת BMI

en: Delete a Child
he: מחק ילד

en: Delete a Diaper Change
he: מחק החלפת חיתול

en: Delete a Feeding
he: מחק האכלה

en: Delete a Head Circumference Entry
he: מחיקת רשומת היקף ראש

en: Delete a Height Entry
he: מחיקת רשומת גובה

en: Delete a Note
he: מחק הערה

en: Delete a Pumping Entry
he: מחיקת רשומת שאיבה

en: Delete a Sleep Entry
he: מחק שינה

en: Delete a Temperature Reading
he: מחק קריאת טמפרטורה

en: Delete a Tummy Time Entry
he: מחק זמן בטן

en: Delete a Weight Entry
he: מחק משקל

en: Delete timer
he: מחיקת טיימר

en: Diaper Amounts
he: כמות טיטולים

en: Diaper Change
he: החלפת טיטול

en: Diaper Change Amounts
he: כמויות החלפת טיטולים

en: Diaper Change Intervals
he: מרווחי החלפת טיטולים

en: Diaper Change Types
he: סוגי החלפת חיתולים

en: Diaper Changes
he: החלפת חיתול

en: Diaper Intervals
he: מרווחי טיטולים

en: Diaper Lifetimes
he: אורך חיים של חיתול

en: Diaper change amount
he: כמות החלפת טיטולים

en: Diaper change frequency
he: תדיחות החלפת חיתולים

en: Diaper change frequency (past 2 weeks)
he: תדירות החלפת טיטול (ימיים אחרונים)

en: Diaper change frequency (past 3 days)
he: תדירות החלפת טיטול (שלושה ימים אחרונים)

en: Duration
he: משך זמן

en: Duration too long.
he: זמן ארוך מידי.

en: Duration: %(duration)s
he: משך: %(duration)s

en: Dutch
he: הולנדית

en: Edit
he: עריכה

en: Email
he: דואר אלקטרוני

en: End
he: סיום

en: End time
he: זמן סיום

en: English
he: אנגלית

en: English (UK)
he: אנגלית (אנגליה)

en: English (US)
he: אנגלית (ארה"ב)

en: Enter your account email address in the form below. If the address is valid, you will receive instructions for resetting your password.
he: הזן את כתובת האימייל שלך בטופס למטה. אם הכתובת תקפה, תקבל הנחיות לאיפוס הסיסמה שלך.

en: Enter your new password in each field below.
he: הכנס סיסמה חדשה בשדות הבאים

[ctx: Error modal]
en: An error ocurred.
he: חלה שגיאה.

[ctx: Error modal]
en: Close
he: סגירה

[ctx: Error modal]
en: Error
he: שגיאה

[ctx: Error modal]
en: Failed to create tag.
he: נכשל ביצירת בתג.

[ctx: Error modal]
en: Failed to obtain tag data.
he: נכשל באיסוף מידע.

[ctx: Error modal]
en: Invalid tag name.
he: תג שם לא חוקי.

en: Feeding
he: האכלה

en: Feeding Amounts
he: כמויות האכלה

en: Feeding Durations (Average)
he: משך האכלה ממוצע

en: Feeding Intervals
he: מרווחי האכלה

en: Feeding amount
he: כמות האכלה

en: Feeding frequency
he: תדירות האכלה

en: Feeding frequency (past 2 weeks)
he: תדירות האכלה (ביומיים האחרונים)

en: Feeding frequency (past 3 days)
he: תדירות האכלה (בשלושה ימים האחרונים)

en: Feeding interval (hours)
he: מרווחי האכלה (שעות)

en: Feedings
he: האכלות

en: Filter
he: מסנן

en: Filters
he: מסננים

en: Finnish
he: פינית

en: First Name
he: שם פרטי

en: First name
he: שם פרטי

en: Forbidden
he: אסור

en: Forgot Password
he: שכחת סיסמה

en: Forgot your password?
he: שכחת סיסמה?

en: Formula
he: תמ"ל

en: Fortified breast milk
he: חלב אם מועשר

en: French
he: צרפתית

en: German
he: גרמנית

en: Girl
he: ילדה

en: Green
he: ירוק

en: Head Circumference
he: היקף ראש

en: Head Circumference entry
he: רשומת היקף ראש

en: Head circumference change per week
he: שינוי היקף ראש לפי שבוע

en: Height
he: גובה

en: Height change per week
he: שינוי גובה לפי שבוע

en: Height entry
he: רשומת גובה

en: Hide Empty Dashboard Cards
he: הסתר כרטיסי ניהול ריקים

en: Hide data older than
he: הסתר נתונים ישנים יותר מ

en: Home
he: בית

en: Hours of sleep
he: שעות של שינה

en: How to Fix
he: אין לפתור

en: Hungarian
he: הונגרית

en: If supported by browser, the dashboard will only refresh when visible, and also when receiving focus.
he: אם נתמך על ידי הדפדפן, לוח הניהול יתעדכן כשזמין , וכשמקבל פוקוס.

en: If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check your spam folder.
he: אם אינך מקבל אימייל, אנא ודא שהזנת את הכתובת איתה נרשמת, ובדוק בתיקיית הספאם שלך.

en: Image
he: תמונה

en: Interval
he: מרווחים

en: Interval (hours)
he: מרווחים (שעות)

en: Italian
he: איטלקית

en: Key
he: מפתח

en: Language
he: שפה

en: Last Diaper Change
he: החלפת חיתול אחרונה

en: Last Feeding
he: האכלה אחרונה

en: Last Feeding Method
he: דרך האכלה אחרונה

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Last Pumping
he: שאיבה אחרונה

en: Last Sleep
he: שינה אחרונה

en: Last Slept
he: שינה אחרונה

en: Last Tummy Time
he: זמן בטן אחרון

en: Last name
he: שם משפחה

en: Last used
he: שומש לאחרונה

en: Learn about and predict baby's needs without
                (<em>as much</em>) guess work by using Baby Buddy to track &mdash;
he: למד ותצפה את צרכי התינוק בלי
                 (<em>כמעט</em>) לנחש על ידי שימוש ב-Baby Buddy כדי לעקוב &mdash;

en: Learn about and predict baby's needs without (<em>as much</em>) guess work by using Baby Buddy to track &mdash;
he: תלמד ותחזה את הצרכים של של התינוק מבלי (<em>כמעט</em>) לנחש עם תעזר בBaby Buddy &mdash;

en: Left breast
he: שד שמאל

en: Locked
he: נעול

en: Log in
he: כניסה

en: Login
he: כניסה

en: Login QR code
he: התחבר עם QR קוד

en: Logout
he: התנתק

en: Measurements
he: מדידות

en: Method
he: סוג

en: Milestone
he: ציון דרך

en: Name
he: שם

en: Name does not match child name.
he: השם אינו תואם לשם הילד.

en: Nap
he: נמנום

en: Nap settings
he: הגדרות נמנום

en: Nap start max. value %(max)s must be greater than nap start min. value %(min)s.
he: זמן התחלת תנומה מקסימאלי %(max)s חייב להיות גדול יותר מערך זמן התחלת תנומה מיניאלי %(min)s.

en: Nap start min. value %(min)s must be less than nap start max. value %(max)s.
he: ערך זמן התחלה מינימאלי %(min)s חייב להיות נמוך יותר מערך התחלת נמנום מקסימאלי %(max)s.

en: Nap start min. value %(min)s must be less than nap start min. value %(max)s.
he: זמן התחלת תנומה מיניאלי %(min)s חייב להיות קטן יותר מערך זמן התחלת תנומה מקסימאלי %(max)s.

en: Napping
he: מנמנם

en: Never
he: אף פעם

en: Next
he: הבא

en: No BMI entries found.
he: לא נמצאו רשומות BMI.

en: No bmi entries found.
he: לא נמצאו רשומות BMI.

en: No children found.
he: לא נמצאו ילדים.

en: No data yet
he: אין מידע כרגע

en: No diaper changes found.
he: לא נמצאו החלפות חיתול.

en: No events
he: אין אירועים

en: No feedings found.
he: לא נמצאו האכלות.

en: No head circumference entries found.
he: לא נמצאו ערכי היקף ראש.

en: No height entries found.
he: לא נמצאו רשומות גובה.

en: No inactive timers exist.
he: לא קיימים טיימרים לא פעילים.

en: No notes found.
he: לא נמצאו הערות.

en: No pumping entries found.
he: לא נמצאו עדכוני שאיבה.

en: No sleep entries found.
he: לא נמצאו שינות.

en: No temperature entries found.
he: לא נמצאו רשומות טמפרטוטה.

en: No timer entries found.
he: לא נמצאו טיימרים.

en: No tummy time entries found.
he: לא נמצאו זמני בטן.

en: No users found.
he: לא נמצאו משתמשים.

en: No weight entries found.
he: לא נמצאו רשומות משקל.

en: None
he: כלום

en: None yet today
he: היום עדיין לא

en: Norwegian Bokmål
he: בוקמול נורבגית

en: Not enough data
he: אין מספיק מידע

en: Note
he: הערה

en: Notes
he: הערות

en: Number of changes
he: מספר החלפות

en: Number of feedings
he: מספר האכלות

en: Number of sessions
he: מספר מפגשים

en: Only "Bottle" method is allowed with "Formula" type.
he: רק שיטת "בקבוק" מותרת עם סוג "פורמולה".

en: P15
he: אחוזון 15

en: P3
he: אחוזון 3

en: P50
he: אחוזון 50

en: P85
he: אחוזון 85

en: P97
he: אחוזון 97

en: Page Not Found
he: העמוד לא נמצא

en: Parent fed
he: הורה האכיל

en: Password
he: סיסמא

en: Password Reset
he: איפוס סיסמה

en: Password Reset Successfully!
he: איפוס סיסמה הסתיים בהצלחה!

en: Password updated.
he: סיסמה עודכנה.

en: Past Week
he: שבוע שעבר

en: Permission Denied
he: הגישה נדחתה

en: Picture
he: תמונה

en: Please go to the following page and choose a new password:
he: אנא עברו לדף הבא ובחרו סיסמה חדשה:

en: Polish
he: פולנית

en: Portuguese
he: פורטוגזית

en: Previous
he: הקודם

en: Pumping
he: שאיבה

en: Pumping Amount
he: כמות שאיבה

en: Pumping Amounts
he: כמויות שאיבה

en: Pumping entry
he: רשומת שאיבה

en: Quick Start Timer
he: התחל טיימר

en: Quick Start Timer For…
he: התחלה מהירה של טיימר עבור

en: Read only
he: לקריאה בלבד

en: Recent Feedings
he: האכלות אחרונות

en: Recent Sleep
he: ישן לאחרונה

en: Recently used:
he: שומש לאחרונה:

en: Refresh rate
he: זמן רענון

en: Regenerate
he: צור מחדש

en: Reports
he: דוחות

en: Reset
he: איפוס

en: Reset Email Sent
he: מייל איפוס נשלח

en: Reset Password
he: איפוס סיסמה

en: Restart timer
he: איפוס טיימר

en: Restricts user to viewing data only.
he: הגבלת משתמש לצפיה בנתונים בלבד.

en: Return to Baby Buddy
he: חזרה אל Baby Buddy

en: Right breast
he: שד ימין

en: Russian
he: רוסית

en: Self fed
he: אכל בעצמו

en: Server Error
he: שגיאת דרת

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings saved!
he: ההגדרות נשמרו!

en: Site
he: אתר

en: Site Settings
he: הגדרות אתר

en: Sleep
he: שינה

en: Sleep Pattern
he: דפוס שינה

en: Sleep Totals
he: שינה סך הכל

en: Sleep entry
he: רשומת שינה

en: Slug
he: כינוי

en: Solid
he: מוצק

en: Solid food
he: מזון מוצק

en: Source Code
he: קוד מקור

en: Spanish
he: ספרדית

en: Staff
he: צוות

en: Start
he: התחלה

en: Start Timer
he: התחל טיימר

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Start time must come before end time.
he: שעת ההתחלה חייבת להגיע לפני שעת הסיום.

en: Started
he: התחיל

en: Started by %(instance.user)s at %(start)s
he: %(instance.user)s התחיל ב%(start)s

en: Started by %(user)s at %(start)s
he: הותחל על ידי %(user)s ב%(start)s

en: Statistics
he: סטטיסטיקה

en: Stopped
he: הסתיים

en: Submit
he: שלח

en: Support
he: תמיכה

en: Swedish
he: שוודית

en: Switch child
he: החלפת ילד

en: Switch to…
he: החלף ל...

en: Tag
he: תג

en: Tag name
he: תג שם

en: Tags
he: תגיות

en: Temperature
he: טמפרטורה

en: Temperature reading
he: קריאת טמפרטורה

en: Temperature: %(temperature).0f
he: טמפרטורה: %(temperature).f0

en: Thanks for using Baby Buddy!
he: תודה על השימוש בBaby Buddy!

en: The maximum default time that a sleep entry is consider a nap. If set the nap property will be preselected if the start time is within the bounds.
he: ברירת מחדל לזמן מקסימאלי להיחשב תנומה. אם הוגדר כמו שצריך מאפיין תנומה ייבחר מראש אם שעת ההתחלה היא בין הגבולות.

en: The minimum default time that a sleep entry is consider a nap. If set the nap property will be preselected if the start time is within the bounds.
he: ברירת מחדל לזמן מינימאלי להיחשב תנומה. אם הוגדר כמו שצריך מאפיין תנומה ייבחר מראש אם שעת ההתחלה היא בין הגבולות.

en: The path <code>%(request_path)s</code> does not exist.
he: הכתובת <code>%(request_path)s</code> לא קיימת.

en: There is no enough data to generate this report.
he: אין מספיק מידע בשביל לייצר דוח.

en: There is not enough data to generate this report.
he: אין מספיק מידע בשביל לייצר דוח.

en: This setting controls which data will be shown in the dashboard.
he: הגדרה זו שולטת אילו נתונים יוצגו בדשבורד.

en: This setting will only be used when a browser does not support refresh on focus.
he: הגדרה זו תהיה בשימוש רק כאשר הדפדפן לא תומך ברענון מפוקוס.

en: Time
he: זמן

en: Time between changes (hours)
he: זמן בין החלפות (שעות)

en: Time of day
he: זמן ביום

en: Timeline
he: ציר זמן

en: Timer
he: טיימר

en: Timer #{id}
he: טיימר #{id}

en: Timer actions
he: פעולות טיימרים

en: Timers
he: טיימרים

en: Timezone
he: איזור זמן

en: To confirm this action. Type the full name of the child below.
he: כדי לאשר פעולה זו הקלד את השם המלא של הילד למטה.

en: Today
he: היום

en: Today's Feeding
he: האכלות היום

en: Today's Naps
he: תנומות היום

en: Today's Sleep
he: שינה היום

en: Today's Tummy Time
he: זמן בטן היום

en: Too Many Login Attempts
he: יותר מידי נסיונות התחברות

en: Total
he: סך הכל

en: Total Tummy Time Durations
he: משכי זמן בטן כוללים

en: Total duration
he: משך הזמן הכולל

en: Total duration (minutes)
he: משך כולל (דקות)

en: Total feeding amount
he: סך הכל כמות האכלה

en: Total feedings
he: סך הכל האכלה

en: Total sleep
he: סך הכל שינה

en: Tummy Time
he: זמן בטן

en: Tummy Time Durations (Sum)
he: משך זמן בטן (חיבור)

en: Tummy Time entry
he: רשומת זמן בטן

en: Turkish
he: טורקית

en: Type
he: סוג

en: Unlock
he: שחרור

en: Unlock User
he: שחרר משתמש

en: Update
he: עדכן

en: Update a Diaper Change
he: עדכן החלפת חיתול

en: Update a Feeding
he: עדכן האכלה

en: Update a Note
he: עדכן הערה

en: Update a Sleep Entry
he: עדכן שינה

en: Update a Tummy Time Entry
he: עדכן זמן בטן

en: User
he: משתמש

en: User %(username)s added!
he: המשתמש %(username)s נוסף!

en: User %(username)s updated.
he: המשתמש %(username)s התעדכן.

en: User API key regenerated.
he: מפתח משתמש API נוצר מחדש.

en: User Profile
he: פרופיל משתמש

en: User Settings
he: הגדרות משתמש

en: User locked.
he: משתמש נעול.

en: User unlocked.
he: שחרור משתמש.

en: User {user} deleted.
he: משתמש {user} נמחק.

en: Users
he: משתמשים

en: View Timers
he: הצג טיימרים

en: WHO Height Percentiles for Boys in cm
he: אחוזי משקל של WHO לבנים בסנטימטר

en: WHO Height Percentiles for Girls in cm
he: אחוזי משקל של WHO לבנות בסנטימטר

en: WHO Weight Percentiles for Boys in kg
he: אחוזי משקל של WHO לבנים בקילוגרם

en: WHO Weight Percentiles for Girls in kg
he: אחוזי משקל של WHO לבנות בקילוגרם

en: We've emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
he: שלחנו לך באימייל הוראות להגדרת הסיסמה שלך, אם קיים חשבון עם האימייל שהזנת. אתה אמור לקבל אותם בקרוב.

en: Weight
he: משקל

en: Weight change per week
he: שינוי משקל לפי שבוע

en: Weight entry
he: רשומת משקל

en: Welcome to Baby Buddy!
he: ברוך הבא ל Baby Buddy!

en: Welcome!
he: ברוך הבא!

en: Wet
he: רטוב

en: Wet and/or solid is required.
he: נדרש רטוב ו/או מוצק.

en: Yellow
he: צהוב

en: You do not have permission to access this resource.
            Contact a site administrator for assistance.
he: אין לך הרשאה לגשת למשאב זה.
    צור קשר עם מנהל המערכת בשביל עזרה.

en: You do not have permission to access this resource. Contact a site administrator for assistance.
he: אין לך הרשאות לגשת למשאב זה. צור קשר עם מנהל השרת לעזרה.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
he: אתה מקבל דוא"ל זה מכיוון שביקשת איפוס סיסמה עבור חשבון המשתמש שלך בכתובת %(site_name)s.

en: Your password has been set. You may go ahead and log in now.
he: הסיסמה נקבעה. ניתן להיכנס כעת.

en: Your username, in case you’ve forgotten:
he: שם המשתמש שלך, למקרה ששכחת:

en: changes
he: שינויים

en: disabled
he: לא מאופשר

en: most recent
he: הכי עדכני

en: show all data
he: הצג את כל המידע

en: solid
he: יבש

en: today
he: היום

en: wet
he: רטוב

en: yesterday
he: אתמול

en: {user}'s Settings
he: הגדרות של {user}
