Baby Buddy - en to cs translation catalogue (406 entries)

en: %(child)s fell asleep.
cs: %(child)s usnul(a).

en: %(child)s finished feeding.
cs: %(child)s dokončeno krmení.

en: %(child)s finished tummy time.
cs: %(child)s ukončila dobu na břiše.

en: %(child)s had a %(type)s diaper change.
cs: %(child)s byl/a přebalen/a. Nálož: %(type)s

en: %(child)s had a temperature measurement.
cs: Dítěti %(child)s byla změřena teplota.

en: %(child)s started feeding.
cs: %(child)s – zahájeno krmení.

en: %(child)s started tummy time!
cs: %(child)s zahájila dobu na břiše!

en: %(child)s woke up.
cs: %(child)s se vzbudil(a).

en: %(count)s nap | %(count)s naps
cs[0]: %(count)s šlofík
cs[1]: %(count)s šlofíky
cs[2]: %(count)s šlofíků

en: %(count)s timer | %(count)s timers
cs[0]: %(count)s časovač
cs[1]: %(count)s časovačů
cs[2]: %(count)s časovačů

en: %(counter)s feeding | %(counter)s feedings
cs[0]: %(counter)s krmení
cs[1]: %(counter)s krmení
cs[2]: %(counter)s krmení

en: %(counter)s sleep | %(counter)s sleeps
cs[0]: %(counter)s položka spánku
cs[1]: %(counter)s položek spánku
cs[2]: %(counter)s položek spánku

en: %(days_ago)s days ago
cs: před %(days_ago)s dny

en: %(duration)s at %(end)s
cs: %(duration)s v %(end)s

en: %(first_name)s %(last_name)s added!
cs: %(first_name)s %(last_name)s přidán(a)!

en: %(hours)s hour | %(hours)s hours
cs[0]: %(hours)s hodina
cs[1]: %(hours)s hodiny
cs[2]: %(hours)s hodin

en: %(minutes)s minute | %(minutes)s minutes
cs[0]: %(minutes)s minuta
cs[1]: %(minutes)s minuty
cs[2]: %(minutes)s minut

en: %(model)s entry added!
cs: %(model)s položka přidána!

en: %(model)s entry deleted.
cs: %(model)s položka smazána.

en: %(model)s entry for %(child)s added!
cs: %(model)s položka pro %(child)s přidána!

en: %(model)s entry for %(child)s updated.
cs: %(model)s položka pro %(child)s aktualizována.

en: %(model)s entry updated.
cs: %(model)s položka aktualizována.

en: %(model)s reading added!
cs: %(model)s údaj přidán!

en: %(model)s reading for %(child)s updated.
cs: %(model)s údaj pro %(child)s aktualizován.

en: %(n)s feeding ago | %(n)s feedings ago
cs[0]: před %(n)s krmením
cs[1]: před %(n)s krmeními
cs[2]: před %(n)s krmeními

en: %(seconds)s second | %(seconds)s seconds
cs[0]: %(seconds)s sekunda
cs[1]: %(seconds)s sekundy
cs[2]: %(seconds)s sekund

en: %(since)s ago (%(time)s)
cs: před %(since)s (%(time)s)

en: %(since)s since previous
cs: %(since)s od předchozího

en: %(timer)s created by %(user)s
cs: %(timer)s vytvořil(a) %(user)s

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 week
cs: 1 týden

en: 2 days
cs: 2 dny

en: 3 days
cs: 3 dny

en: 4 weeks
cs: 4 týdny

en: <b>Average Feeding Durations</b>
cs: <b>Průměrná trvání krmení</b>

en: <b>Diaper Change Amounts</b>
cs: <b>Počty výměn plenek</b>

en: <b>Diaper Change Types</b>
cs: <b>Typy výměny plenky</b>

en: <b>Diaper Lifetimes</b>
cs: <b>Životnosti plenek</b>

en: <b>Head Circumference</b>
cs: <b> Obvod hlavy</b>

en: <b>Height</b>
cs: <b>Výška/délka</b>

en: <b>Sleep Pattern</b>
cs: <b>Spánkové vzorce</b>

en: <b>Sleep Totals</b>
cs: <b>Celkem spánku</b>

en: <b>Temperature</b>
cs: <b>Teplota</b>

en: <b>Total Feeding Amount by Type</b>
cs: <b>Celkové nakrmené množství podle typu</b>

en: <b>Total Pumping Amount</b>
cs: <b>Odsáté množství mléka celkem</b>

en: <b>Total Tummy Time Durations</b>
cs: <b>Celková doba polohy na bříšku</b>

en: <b>Weight</b>
cs: <b>Váha</b>

en: <div>%(since)s ago</div> <small>%(time)s</small>
cs: <div>před %(since)s</div> <small>%(time)s</small>

en: <h1>Are you sure you want to delete <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>
cs: <h1>Opravdu chcete smazat <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>

en: <h1>Are you sure you want to unlock <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>
cs: <h1>Opravdu chcete odblokovat <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>

en: <h1>Update <span class="text-info">%(object)s</span></h1>
cs: <h1>Aktualizovat <span class="text-info">%(object)s</span></h1>

en: <strong>Error:</strong> %(error)s
cs: <strong>Chyba:</strong> %(error)s

en: <strong>Error:</strong> Some fields have errors. See below for details.
cs: <strong>Chyba:</strong> Některé kolonky jsou chybné. Podrobnosti viz níže.

en: <strong>Oh snap!</strong> The two passwords did not match. Please try again.
cs: <strong>Kruci!</strong> Zadání hesla se neshodují. Zkuste to prosím znovu.

en: API Browser
cs: Prohlížeč API

en: Actions
cs: Akce

en: Active
cs: Aktivní

en: Activities
cs: Aktivity

en: Add
cs: Přidat

en: Add <samp>%(origin)s</samp> to the <code>CSRF_TRUSTED_ORIGINS</code> environment variable. If multiple origins are required separate with commas.
cs: Přidat <samp>%(origin)s</samp> do proměnné prostředí <code>CSRF_TRUSTED_ORIGINS</code>. Pokud je potřeba přistupovat z více adres, přidejte je za sebou oddělné čárkami bez mezer.

en: Add BMI
cs: Přidat BMI

en: Add Child
cs: Přidat dítě

en: Add Diaper Change
cs: Přidat výměnu plenky

en: Add Feeding
cs: Přidat krmení

en: Add Head Circumference
cs: Přidat obvod hlavy

en: Add Height
cs: Přidat výšku/délku

en: Add Note
cs: Přidat poznámku

en: Add Pumping Entry
cs: Přidat záznam odsátí mléka

en: Add Sleep
cs: Přidat spánek

en: Add Temperature Reading
cs: Přidat teplotní údaj

en: Add Tummy Time
cs: Přidat dobu na břiše

en: Add Weight
cs: Přidat váhu

en: Add a BMI Entry
cs: Přidat záznam BMI

en: Add a Child
cs: Přidat dítě

en: Add a Diaper Change
cs: Přidat výměnu plenky

en: Add a Feeding
cs: Přidat krmení

en: Add a Head Circumference Entry
cs: Přidat záznam obvodu hlavy

en: Add a Height Entry
cs: Přidat záznam výšky/délky

en: Add a Note
cs: Přidat poznámku

en: Add a Pumping Entry
cs: Přidat záznam odsátí mléka

en: Add a Sleep Entry
cs: Přidat položku spánku

en: Add a Temperature Entry
cs: Přidat položku teploty

en: Add a Temperature Reading
cs: Přidat teplotní údaj

en: Add a Tummy Time Entry
cs: Přidat položku doby na břiše

en: Add a Weight Entry
cs: Přidat položku hmotnosti

en: Add a device
cs: Přidat zařízení

en: Age
cs: Věk

en: Amount
cs: Množství

en: Amount: %(amount).0f
cs: Množství: %(amount).0f

en: Amt.
cs: Množ.

en: Another entry intersects the specified time period.
cs: Se zadaným obdobím se kříží jiná položka.

en: As the amount of entries grows, Baby Buddy will help parents and caregivers to identify small patterns in baby's habits using the dashboard and graphs. Baby Buddy is mobile-friendly and uses a dark theme to help weary moms and dads with 2AM feedings and changings. To get started, just click the button below to add your first (or second, third, etc.) child!
cs: Jak počet položek roste, Baby Buddy pomůže rodičům a ošetřovatelům identifikovat malé vzorce ve zvycích dítěte pomocí přehledu a grafů. Baby Buddy je dobře použitelné na mobilních zařízeních a používá tmavý motiv vzhledu, aby se pomohlo unaveným mámám a tátům s krmeními a přebalováními ve dvě v noci. Začít je snadné – stačí jen kliknou na tlačítko níže a přidat své první (nebo druhé, třetí, etc.) dítě!

en: Authentication Methods
cs: Způsob ověření

en: Average Feeding Durations
cs: Průměrná trvání krmení

en: Average awake duration
cs: Průměrná doba bdělosti

en: Average duration
cs: Průměrné trvání

en: Average duration (minutes)
cs: Průměrné trvání (minuty)

en: Average nap duration
cs: Průměrná výdrž plenky

en: Average naps per day
cs: Průměrně šlofíků za den

en: Average sleep duration
cs: Průměrná doba spánku

en: BMI change per week
cs: Rozdíl BMI za týden

en: BMI entry
cs: záznam BMI

en: Bad Request
cs: Neplatný požadavek

en: Birth Date
cs: Datum narození

en: Birth date
cs: Datum narození

en: Black
cs: Černá

en: Born
cs: Narozen(a)

en: Both breasts
cs: Oba prsy

en: Bottle
cs: Láhev

en: Breast milk
cs: Mateřské mléko

en: Brown
cs: Hnědá

en: CSRF verification failed. Request aborted.
cs: CSRF ověření selhalo. Požadavek byl odmítnut.

en: Cancel
cs: Storno

en: Catalan
cs: katalánština

en: Change
cs: Výměna

en: Change Password
cs: Změnit heslo

en: Change amount
cs: Počet výměn

en: Changes
cs: Výměny

en: Chat / Support
cs: Chat / podpora

en: Child
cs: Dítě

en: Child actions
cs: Akce dítěte

en: Children
cs: Děti

en: Chinese (simplified)
cs: čínština (zjednodušená)

en: Click on the tags to add (+) or remove (-) tags or use the text editor to create new tags.
cs: Klikněte na značku, abyste ji přidali (+) nebo odebrali (-), případně použijte textové pole pro přidání nové značky.

en: Color
cs: Barva

en: Contents
cs: Obsah

en: Create User
cs: Vytvořit uživatele

en: Czech
cs: čeština

en: Danish
cs: dánština

en: Dashboard
cs: Přehled

en: Database Admin
cs: Správce databáze

en: Date
cs: Datum

en: Date can not be in the future.
cs: Datum nemůže být v budoucnosti.

en: Date/time can not be in the future.
cs: Datum/čas nemůže být v budoucnosti.

en: Default maximum nap start time
cs: Standardní nejzašší čas, kdy začne šlofík

en: Default minimum nap start time
cs: Standardní nejdřívější čas, kdy začne šlofík

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete %(object)s
cs: Vymazat %(object)s

en: Delete User
cs: Smazat uživatel

en: Delete a BMI Entry
cs: Smazat záznam BMI

en: Delete a Child
cs: Smazat dítě

en: Delete a Diaper Change
cs: Vymazat výměnu plenky

en: Delete a Feeding
cs: Vymazat krmení

en: Delete a Head Circumference Entry
cs: Smazat záznam obvodu hlavy

en: Delete a Height Entry
cs: Smazat záznam výšky/délky

en: Delete a Note
cs: Vymazat poznámku

en: Delete a Pumping Entry
cs: Smazat záznam odsátí mléka

en: Delete a Sleep Entry
cs: Vymazat položku spánku

en: Delete a Temperature Reading
cs: Smazat teplotní údaj

en: Delete a Tummy Time Entry
cs: Smazat položku doby na břiše

en: Delete a Weight Entry
cs: Vymazat položku hmotnosti

en: Diaper Amounts
cs: Počet plenek

en: Diaper Change
cs: Výměna plenky

en: Diaper Change Amounts
cs: Počty výměn plenek

en: Diaper Change Types
cs: Typy výměny plenky

en: Diaper Changes
cs: Výměny plenek

en: Diaper Lifetimes
cs: Životnosti plenek

en: Diaper change amount
cs: Počet výměn plenky

en: Diaper change frequency
cs: Četnost výměn plenek

en: Diaper change frequency (past 2 weeks)
cs: Frekvence přebalování (poslední 2 týdny)

en: Diaper change frequency (past 3 days)
cs: Frekvence přebalování (poslední 3 dny)

en: Duration
cs: Trvání

en: Duration too long.
cs: Trvání je příliš dlouhé.

en: Duration: %(duration)s
cs: Trvání: %(duration)s

en: Dutch
cs: holandština

en: Edit
cs: Upravit

en: Email
cs: E-mail

en: End
cs: Konec

en: End time
cs: Okamžik ukončení

en: English (UK)
cs: angličtina (UK)

en: English (US)
cs: angličtina (US)

en: Enter your account email address in the form below. If the address is valid, you will receive instructions for resetting your password.
cs: Do níže uvedeného formuláře zadejte e-mailovou adresu svého účtu. Pokud je adresa platná, obdržíte na ni pokyny pro resetování svého hesla.

en: Enter your new password in each field below.
cs: Nové heslo zadejte do obou kolonek níže.

[ctx: Error modal]
en: An error ocurred.
cs: Vyskytla se chyba.

[ctx: Error modal]
en: Close
cs: Zavřít

[ctx: Error modal]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: Error modal]
en: Failed to create tag.
cs: Chyba při vytváření značky.

[ctx: Error modal]
en: Failed to obtain tag data.
cs: Chyba při načítání dat značky.

[ctx: Error modal]
en: Invalid tag name.
cs: Neplatný název značky.

en: Feeding
cs: Krmení

en: Feeding Amounts
cs: Množství při krmení

en: Feeding Durations (Average)
cs: Doba trvání krmení (průměr)

en: Feeding amount
cs: Množství při krmení

en: Feeding frequency
cs: Četnost krmení

en: Feeding frequency (past 2 weeks)
cs: Frekvence krmení (poslední 2 týdny)

en: Feeding frequency (past 3 days)
cs: Frekvence krmení (poslední 3 dny)

en: Feedings
cs: Krmení

en: Filter
cs: Filtrovat

en: Filters
cs: Filtry

en: Finnish
cs: finština

en: First Name
cs: Jméno

en: First name
cs: Jméno

en: Forbidden
cs: Zakázáno

en: Forgot Password
cs: Zapoměl(a) jsem heslo

en: Forgot your password?
cs: Zapomněli jste své heslo?

en: Formula
cs: Umělé mléko

en: Fortified breast milk
cs: Mateřské mléko s doplňkem

en: French
cs: francouzština

en: German
cs: němčina

en: Green
cs: Zelená

en: Head Circumference
cs: obvod hlavy

en: Head Circumference entry
cs: záznam obvodu hlavy

en: Head circumference change per week
cs: Rozdíl obvodu hlavy za týden

en: Height
cs: Výška/délka

en: Height change per week
cs: Rozdíl výšky/délky za týden

en: Height entry
cs: záznam výšky

en: Hide Empty Dashboard Cards
cs: Nezobrazovat prázdné karty v přehledu

en: Hide data older than
cs: Nezobrazovat data starší než

en: Home
cs: Domů

en: Hours of sleep
cs: Hodin spánku

en: How to Fix
cs: Jak opravit

en: Hungarian
cs: maďarština

en: If supported by browser, the dashboard will only refresh when visible, and also when receiving focus.
cs: Pokud Váš prohlížeč tuto funkci podporuje, přehled se bude aktualizovat pouze pokud je otevřený a aktivní.

en: If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check your spam folder.
cs: Pokud e-mail neobdržíte, ověřte, že jste zadali adresu, pomocí které jste se zaregistrovali a podívejte se do složky s nevyžádanou poštou (spam).

en: Italian
cs: italština

en: Key
cs: Klíč

en: Language
cs: Jazyk

en: Last Diaper Change
cs: Poslední výměna plenky

en: Last Feeding
cs: Poslední krmení

en: Last Feeding Method
cs: Poslední metoda krmení

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Last Pumping
cs: Poslední odsávání mléka

en: Last Sleep
cs: Poslední spánek

en: Last Tummy Time
cs: Naposledy na břiše

en: Last name
cs: Příjmení

en: Last used
cs: Naposledy použité

en: Learn about and predict baby's needs without (<em>as much</em>) guess work by using Baby Buddy to track &mdash;
cs: Zjistěte a předvídejte potřeby dítěte bez (<em>přílišného</em>) hádání pomocí Baby Buddy pro sledování &mdash;

en: Left breast
cs: Levé prso

en: Locked
cs: Zablokovaný

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Login
cs: Přihlásit

en: Login QR code
cs: Přihlášení pomocí QR kódu

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Measurements
cs: Míry

en: Method
cs: Metoda

en: Milestone
cs: Milník

en: Name
cs: Název

en: Name does not match child name.
cs: Jméno se neshoduje se jménem dítěte.

en: Nap
cs: Šlofík

en: Nap settings
cs: Nastavení šlofíku

en: Nap start max. value %(max)s must be greater than nap start min. value %(min)s.
cs: Nejzašší čas zahájení šlofíka %(max)s musí být pozdější než nejdřívější čas zahájení šlofíka %(min)s.

en: Nap start min. value %(min)s must be less than nap start min. value %(max)s.
cs: Nejdřívější čas zahájení šlofíka %(min)s musí být dřívější než nejzašší čas zahájení šlofíka %(max)s.

en: Never
cs: Nikdy

en: Next
cs: Další

en: No BMI entries found.
cs: Žádné položky BMI nenalezeny.

en: No children found.
cs: Nenalezeno žádné dítě.

en: No data yet
cs: Zatím žádná data

en: No diaper changes found.
cs: Nenalezeny žádné výměny plenek.

en: No events
cs: Žádné události

en: No feedings found.
cs: Nenalezena žádná krmení.

en: No head circumference entries found.
cs: Žádné záznamy obvodu hlavy nenalezeny.

en: No height entries found.
cs: Žádné záznamy výšky/délky nenalezeny.

en: No notes found.
cs: Nenalezeny žádné poznámky.

en: No pumping entries found.
cs: Žádné záznamy odsávání mléka nenalezeny.

en: No sleep entries found.
cs: Nenalezeny žádné položky spánku.

en: No temperature entries found.
cs: Nenalezeny žádné položky teplot.

en: No timer entries found.
cs: Nenalezeny žádné položky časovačů.

en: No tummy time entries found.
cs: Nenalezeny žádné položky doby na břiše.

en: No users found.
cs: Nenalezeni žádní uživatelé.

en: No weight entries found.
cs: Nenalezeny žádné položky hmotnosti.

en: None
cs: Žádné

en: Norwegian Bokmål
cs: norština Bokmål

en: Not enough data
cs: Nedostatek dat

en: Note
cs: Poznámka

en: Notes
cs: Poznámky

en: Number of changes
cs: Počet výměn

en: Number of feedings
cs: Počet krmení

en: Number of sessions
cs: Počet událostí

en: Page Not Found
cs: Stránka nenalezena

en: Parent fed
cs: Krmený rodičem

en: Password
cs: Heslo

en: Password Reset
cs: Reset hesla

en: Password Reset Successfully!
cs: Heslo úspěšně vyresetováno!

en: Password updated.
cs: Heslo zaktualizováno.

en: Past Week
cs: Minulý týden

en: Permission Denied
cs: Přístup odepřen

en: Picture
cs: Obrázek

en: Please go to the following page and choose a new password:
cs: Prosím, pokračujte na následující stránku a nastavte nové heslo:

en: Polish
cs: polština

en: Portuguese
cs: portugalština

en: Previous
cs: Předchozí

en: Pumping
cs: Odsávání mléka

en: Pumping Amount
cs: Odsáté množství mléka

en: Pumping Amounts
cs: Odsátá množství

en: Pumping entry
cs: Záznam odsávání mléka

en: Quick Start Timer
cs: Rychle spuštěný časovač

en: Quick Start Timer For…
cs: Rychlý časovač pro

en: Read only
cs: Pouze ke čtení

en: Recent Feedings
cs: Nedávná krmení

en: Recent Sleep
cs: Poslední spánek

en: Recently used:
cs: Naposledy použité:

en: Refresh rate
cs: Četnost obnovování

en: Regenerate
cs: Znovu vytvořit

en: Reports
cs: Výkazy

en: Reset
cs: Resetovat

en: Reset Email Sent
cs: E-mail s resetem hesla odeslán

en: Reset Password
cs: Resetovat heslo

en: Restart timer
cs: Restartovat časovač

en: Restricts user to viewing data only.
cs: Uživatel bude moci pouze prohlížet záznamy.

en: Return to Baby Buddy
cs: Zpět na Baby Buddy

en: Right breast
cs: Pravé prso

en: Russian
cs: ruština

en: Self fed
cs: Najezený sám

en: Server Error
cs: Chyba na serveru

en: Settings
cs: Nastavení

en: Settings saved!
cs: Nastavení uložena!

en: Site
cs: Stránka

en: Site Settings
cs: Nastavení stránky

en: Sleep
cs: Spánek

en: Sleep Pattern
cs: Spánkové vzorce

en: Sleep Totals
cs: Celková doba spánku

en: Sleep entry
cs: Položka spánku

en: Slug
cs: Unikátní klíč

en: Solid
cs: Pevné

en: Solid food
cs: Pevná strava

en: Source Code
cs: Zdrojové kódy

en: Spanish
cs: španělština

en: Staff
cs: Personál

en: Start
cs: Začátek

en: Start Timer
cs: Spustit časovač

en: Start time
cs: Okamžik zahájení

en: Start time must come before end time.
cs: Je třeba, aby okamžik zahájení byl před okamžikem skončení.

en: Started
cs: Zahájeno

en: Started by %(user)s at %(start)s
cs: Zahájil(a) %(user)s v %(start)s

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Submit
cs: Přidat

en: Support
cs: Podpora

en: Swedish
cs: švédština

en: Switch child
cs: Zvolit jiné dítě

en: Switch to…
cs: Přepnout na

en: Tag
cs: Značka

en: Tag name
cs: Název značky

en: Tags
cs: Značky

en: Temperature
cs: Teplota

en: Temperature reading
cs: Teplotní údaj

en: Temperature: %(temperature).0f
cs: Teplota: %(temperature).0f

en: Thanks for using Baby Buddy!
cs: Děkujeme, že používáte Baby Buddy!

en: The maximum default time that a sleep entry is consider a nap. If set the nap property will be preselected if the start time is within the bounds.
cs: Nejpozdější čas začátku spánku, při kterém bude ještě považován za šlofíka. Pokud je nastaven, spánek bude automaticky označen jako šlofík, pokud začne před tímto časem.

en: The minimum default time that a sleep entry is consider a nap. If set the nap property will be preselected if the start time is within the bounds.
cs: Nejdřívější čas, kdy bude záznam spánku považován za šlofíka. Pokud je nastaven, záznam spánku započatý po tomto čase bude automaticky označen jako šlofík.

en: The path <code>%(request_path)s</code> does not exist.
cs: Cesta <code>%(request_path)s</code> neexistuje.

en: There is not enough data to generate this report.
cs: Pro vytvoření tohoto výkazu není dostatek dat.

en: This setting controls which data will be shown in the dashboard.
cs: Toto nastavení má vliv na to, jaká data se budou zobrazovat v přehledu.

en: Time
cs: Čas

en: Time between changes (hours)
cs: Doba mezi výměnami (hodiny)

en: Time of day
cs: Denní doba

en: Timeline
cs: Časová osa

en: Timer
cs: Časovač

en: Timer #{id}
cs: Časovač č.{id}

en: Timer actions
cs: Akce časovače

en: Timers
cs: Časovače

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: To confirm this action. Type the full name of the child below.
cs: Abyste tuto akci potvrdili, níže zadejte celé jméno dítěte.

en: Today
cs: Dnes

en: Today's Naps
cs: Dnešní šlofíky

en: Today's Tummy Time
cs: Dnešní doba na břiše

en: Too Many Login Attempts
cs: Příliš mnoho pokusů o přihlášení

en: Total
cs: Celkem

en: Total Tummy Time Durations
cs: Celková doba polohy na bříšku

en: Total duration
cs: Doba celkem

en: Total duration (minutes)
cs: Celková doba (v minutách)

en: Total feedings
cs: Celkem krmení

en: Total sleep
cs: Celkem spánku

en: Tummy Time
cs: Doba na břiše

en: Tummy Time Durations (Sum)
cs: Celkový čas strávený na bříšku

en: Tummy Time entry
cs: Položka doby na břiše

en: Turkish
cs: turečtina

en: Type
cs: Typ

en: Unlock
cs: Odblokovat

en: Unlock User
cs: Odblokovat uživatele

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update a Diaper Change
cs: Aktualizovat výměnu plenky

en: Update a Feeding
cs: Aktualizovat krmení

en: Update a Note
cs: Aktualizovat poznámku

en: Update a Sleep Entry
cs: Aktualizovat položku spánku

en: Update a Tummy Time Entry
cs: Aktualizovat položku doby na břiše

en: User
cs: Uživatel

en: User %(username)s added!
cs: Uživatel %(username)s přidán!

en: User %(username)s updated.
cs: Uživatel %(username)s aktualizován.

en: User API key regenerated.
cs: Klíč k API pro uživatele znovu vytvořen.

en: User Profile
cs: Uživatelský profil

en: User Settings
cs: Nastavení uživatele

en: User locked.
cs: Uživatel je zablokovaný.

en: User unlocked.
cs: Uživatel odblokován.

en: User {user} deleted.
cs: Uživatel {user} smazán.

en: Users
cs: Uživatelé

en: View Timers
cs: Zobrazit časovače

en: We've emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
cs: Poslali jsme vám pokyny jak si nastavit heslo, pokud existuje účet, u kterého je zadán e-mail, který jste uvedli. Měly byste je zakrátko obdržet.

en: Weight
cs: Váha

en: Weight change per week
cs: Změna váhy za týden

en: Weight entry
cs: Položka váhy

en: Welcome to Baby Buddy!
cs: Vítejte v Baby Buddy!

en: Welcome!
cs: Vítejte!

en: Wet
cs: Mokré

en: Yellow
cs: Žlutá

en: You do not have permission to access this resource. Contact a site administrator for assistance.
cs: Nemáte přístup k tomuto prostředku. Obraťte se na správce webu o asistenci.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
cs: Tento e-mail jste obdrželi na základě požadavku o obnovení hesla pro uživatele stránky %(site_name)s.

en: Your password has been set. You may go ahead and log in now.
cs: Vaše heslo bylo nastaveno. Můžete pokračovat na přihlášení se.

en: Your username, in case you’ve forgotten:
cs: Vaše uživatelské jméno pro připomenutí:

en: disabled
cs: vypnuto

en: most recent
cs: nejnovější

en: show all data
cs: zobrazit všechna data

en: solid
cs: pevné

en: today
cs: dnes

en: wet
cs: mokré

en: yesterday
cs: včera

en: {user}'s Settings
cs: Nastavení pro {user}
