Baby Buddy - en to ca translation catalogue (382 entries)

en:  days ago
ca: Fa %(key)s dies

en: %(child)s fell asleep.
ca: %(child)s dormint.

en: %(child)s finished feeding.
ca: %(nado)s han acabat d'alimentar.

en: %(child)s finished tummy time.
ca: %(child)s han acabat panxa avall.

en: %(child)s had a %(type)s diaper change.
ca: %(child)s tenia un canvi de bolquer de %(type)s.

en: %(child)s had a diaper change.
ca: %(child)s va tenir un canvi de bolquer.

en: %(child)s started feeding.
ca: %(nado)s han començat a alimentar-se.

en: %(child)s started tummy time!
ca: %(child)s estan panxa avall!

en: %(child)s woke up.
ca: %(child)s desperts.

en: %(count)s active timer%(plural)s
ca: %(count)s timer actiu%(plural)s

en: %(count)s feeding entries
ca: %(count)s entrades d'alimentació

en: %(count)s sleep entries
ca: %(count)s entrades de son

en: %(counter)s sleep | %(counter)s sleep
ca[0]: %(count)s entrades de son
ca[1]: %(count)s entrades de son

en: %(duration)s at %(end)s
ca: %(duration)s a %(end)s

en: %(first_name)s %(last_name)s added!
ca: %(first_name)s %(last_name)s afegit!

en: %(hours)s hour | %(hours)s hours
ca[0]: %(hours)s hora
ca[1]: %(hours)s hores

en: %(key)s days ago
ca: Fa %(key)s dies

en: %(minutes)s minute | %(minutes)s minutes
ca[0]: %(minuts)s minut
ca[1]: %(minuts)s minuts

en: %(model)s entry added!
ca: S'ha afegit l'entrada de %(model)s!

en: %(model)s entry deleted.
ca: S'ha suprimit l'entrada de %(model).

en: %(model)s entry for %(child)s added!
ca: S'ha afegit l'entrada de %(model)s per a %(child)s!

en: %(model)s entry for %(child)s updated.
ca: S'ha actualitzat l'entrada de %(model)s per a %(child)s.

en: %(model)s entry updated.
ca: S'ha actualitzat l'entrada de %(model).

en: %(model)s reading added!
ca: La lectura de %(model)s ha afegit!

en: %(model)s reading for %(child)s updated.
ca: S'ha actualitzat la lectura de %(model)s per a %(child)s.

en: %(n)s feeding%(plural)s ago
ca: %(n)s alimentant%(plural)s fa

en: %(seconds)s second | %(seconds)s seconds
ca[0]: %(segons)s segon
ca[1]: %(segons)s segons

en: %(since)s since previous
ca: %(des)s des de l'anterior

en: %(time)s ago
ca: fa %(time) temps

en: %(timer)s created by %(object.user)s
ca: %(timer)s creat per %(object.user)s

en: %(timer)s created by %(user)s
ca: %(timer)s creat per %(user)s

en: %(timer)s stopped.
ca: %(timer)s acabats.

en: 0 days
ca: 0 dies

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: 2 days
ca: 2 dies

en: 3 days
ca: 3 dies

en: 4 weeks
ca: 4 setmanes

en: <b>Average Feeding Durations</b>
ca: <b>Durades mitjanes de l'alimentació</b>

en: <b>Diaper Change Amounts</b>
ca: <b>Quantitats Canvi Volquers</b>

en: <b>Diaper Change Types</b>
ca: <b>Tipus canvi Bolquers</b>

en: <b>Diaper Lifetimes</b>
ca: <b>Vida del bolquer</b>

en: <b>Head Circumference</b>
ca: <b>Circumferència de cap</b>

en: <b>Height</b>
ca: <b>Alçada</b>

en: <b>Sleep Pattern</b>
ca: <b>Patró Son</b>

en: <b>Sleep Totals</b>
ca: <b>Total Son</b>

en: <b>Temperature</b>
ca: Temperatura

en: <b>Total Feeding Amount by Type</b>
ca: <b>Quantitat total d'alimentació per tipus</b>

en: <b>Total Feeding Amounts</b>
ca: <b>Quantitats totals d'alimentació</b>

en: <b>Total Tummy Time Durations</b>
ca: <b>Durades totals del temps de panxa</b>

en: <b>Weight</b>
ca: <b>Pes</b>

en: <div>%(since)s ago</div> <small>%(time)s</small>
ca: <div>%(des)s fa</div> <small>%(time)s</small>

en: <h1>Are you sure you want to delete <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>
ca: <h1>Segur que vols suprimir <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>

en: <h1>Are you sure you want to unlock <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>
ca: <h1>Segur que vols suprimir <span class="text-info">%(object)s</span>?</h1>

en: <h1>Update <span class="text-info">%(object)s</span></h1>
ca: <h1>Actualitza <span class="text-info">%(object)s</span></h1>

en: <p class="mb-0"><strong>Oh snap!</strong> The
                    two passwords did not match. Please try again.</p>
ca: <p class="mb-0"><strong>Oh snap!</strong> Les claus no coincideixen. Repetir.</p>

en: <p class="mb-0">Enter your account email address in the
            form below. If the address is valid, you will receive instructions for
            resetting your password.</p>
ca: <p class="mb-0">Introduïu l'adreça de correu electrònic del vostre compte a
             formulari a continuació. Si l'adreça és vàlida, rebreu instruccions per
             restablir la contrasenya.</p>

en: <p>We've emailed you instructions for setting your
                password, if an account exists with the email you entered. You
                should receive them shortly.</p>
            <p class="mb-0">If you don't receive an email, please make sure you've
                entered the address you registered with, and check your spam
                folder.</p>
ca: <p>Us hem enviat per correu electrònic instruccions per configurar el vostre
                 contrasenya, si existeix un compte amb el correu electrònic que heu introduït. Vostè
                 els hauríeu de rebre en breu.</p>
             <p class="mb-0">Si no rebeu cap correu electrònic, assegureu-vos que ho heu fet
                 introduïu l'adreça amb la qual us heu registrat i comproveu el vostre correu brossa
                 carpeta.</p>

en: <strong>Error:</strong> Some fields have errors. See below for details.
ca: <strong>Error:</strong> Alguns camps amb errors. Veure detalls.

en: <strong>Error:</strong> Some fields have errors. See below for details.
ca: <strong>Error:</strong> alguns camps tenen errors. Vegeu a continuació per obtenir més informació.

en: <strong>Oh snap!</strong> The two passwords did not match. Please try again.
ca: <strong>Oh, culleres!</strong> Les dues claus no coincideixen. Torna-ho a provar.

en: API Browser
ca: Navegador API

en: Actions
ca: Accions

en: Active
ca: Actiu

en: Active Timers
ca: Temporitzadors Actius

en: Activities
ca: Activitats

en: Add
ca: Afegir

en: Add <samp>%(origin)s</samp> to the <code>CSRF_TRUSTED_ORIGINS</code> environment variable. If multiple origins are required separate with commas.
ca: Afegiu <samp>%(origin)s</samp> a la variable d'entorn <code>CSRF_TRUSTED_ORIGINS</code>. Si es requereixen diversos orígens, separeu-los amb comes.

en: Add BMI
ca: Afegeix BMI

en: Add Child
ca: Afegir Nadó

en: Add Diaper Change
ca: Afegir canvi Bolquer

en: Add Feeding
ca: Afegir alimentació

en: Add Head Circumference
ca: Afegeix Circumferència de Cap

en: Add Height
ca: Afegir Alçada

en: Add Note
ca: Afegir Nota

en: Add Sleep
ca: Afegir Son

en: Add Temperature Reading
ca: Afegir temperatura

en: Add Tummy Time
ca: Esborra temps Panxa

en: Add Weight
ca: Afegir Pes

en: Add a BMI Entry
ca: Afegeix entrada BMI

en: Add a Change
ca: Afegir Canvi

en: Add a Child
ca: Afegir Nadó

en: Add a Diaper Change
ca: Afegir Canvi Bolquer

en: Add a Feeding
ca: Afegeix Alimentació

en: Add a Head Circumference Entry
ca: Afegeix entrada circumferència cap

en: Add a Height Entry
ca: Afegir entrada Alçada

en: Add a Note
ca: Afegir Nota

en: Add a Sleep Entry
ca: Afegeix entrada Son

en: Add a Temperature Entry
ca: Afegeix temperatura

en: Add a Temperature Reading
ca: Afegeix mesura temperatura

en: Add a Tummy Time Entry
ca: Afegeix entrada cap per avall

en: Add a Weight Entry
ca: Afegeix entrada de Pes

en: Add a device
ca: Afegeix Alimentació

en: Age
ca: Edat

en: All inactive timers deleted.
ca: Temporitzadors inactius esborrats.

en: Amount
ca: Quantitat

en: Amount: %(amount).0f
ca: Import: %(import).0f

en: Amt.
ca: Quant.

en: Another entry intersects the specified time period.
ca: Una altra entrada talla el període de temps especificat.

en: Are you sure you want to delete %(number)s inactive timer%(plural)s?
ca: Esteu segur que voleu suprimir %(number)s timer inactiu%(plural)s?

en: As the amount of entries grows, Baby Buddy will help
                parents and caregivers to identify small patterns in baby's habits
                using the dashboard and graphs. Baby Buddy is mobile-friendly and
                uses a dark theme to help weary moms and dads with 2AM feedings and
                changings. To get started, just click the button below to add your
                first (or second, third, etc.) child!
ca: A mesura que creixi la quantitat d'entrades, Baby Buddy t'ajudarà
                 pares i cuidadors per identificar petits patrons en els hàbits del nadó
                 utilitzant el tauler i els gràfics. Baby Buddy és compatible amb mòbils i
                 utilitza un tema fosc per ajudar les mares i els pares cansats amb l'alimentació a les 2 de la matinada i
                 canvis. Per començar, només cal que feu clic al botó següent per afegir el vostre
                 primer (o segon, tercer, etc.) fill!

en: As the amount of entries grows, Baby Buddy will help parents and caregivers to identify small patterns in baby's habits using the dashboard and graphs. Baby Buddy is mobile-friendly and uses a dark theme to help weary moms and dads with 2AM feedings and changings. To get started, just click the button below to add your first (or second, third, etc.) child!
ca: A mesura que creixi la quantitat d'entrades, Baby Buddy ajudarà els pares i els cuidadors a identificar petits patrons en els hàbits del nadó mitjançant el tauler i els gràfics. Baby Buddy és apte per a mòbils i utilitza un tema fosc per ajudar les mares i els pares cansats amb l'alimentació i els canvis de les 2 de la matinada. Per començar, només cal que feu clic al botó següent per afegir el vostre primer (o segon, tercer, etc.) fill!

en: Average Feeding Durations
ca: Durada mitjana de l'alimentació

en: Average awake duration
ca: Mitjana temps despert

en: Average duration
ca: Mitja durada

en: Average duration (minutes)
ca: Mitja durades (minuts)

en: Average nap duration
ca: Mitjana migdiades

en: Average naps per day
ca: Mitjana migdiades per dia

en: Average sleep duration
ca: Mitjana temps de son

en: BMI change per week
ca: canvi BMI per setmana

en: BMI entry
ca: Entrada BMI

en: Backend Admin
ca: Admin Backend

en: Bad Request
ca: Petició Invàlida

en: Birth Date
ca: Data Naixement

en: Birth date
ca: Data Naixement

en: Black
ca: Negre

en: Born
ca: Nascut

en: Both breasts
ca: Ambdós Pits

en: Bottle
ca: Ampolla

en: Breast milk
ca: Llet Materna

en: Brown
ca: Marró

en: CSRF verification failed. Request aborted.
ca: Fallada verificació CSRF. Sol·licitud avortada.

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Change
ca: Canvi

en: Change Password
ca: Canvia Clau

en: Change amount
ca: Canviar quantitat

en: Changes
ca: Canvis

en: Chat / Support
ca: Xat / Suport

en: Child
ca: Nadó

en: Child actions
ca: Accions Nadó

en: Children
ca: Nadons

en: Chinese (simplified)
ca: Xinès

en: Contents
ca: Continguts

en: Contents: %(contents)s
ca: Continguts: %(contents)s

en: Create User
ca: Crear Usuari

en: Dashboard
ca: Panell

en: Database Admin
ca: BBDD Admin

en: Date
ca: Data

en: Date can not be in the future.
ca: La data no pot ser futura.

en: Date/time can not be in the future.
ca: Data/Temps no pot ser futur.

en: Delete
ca: Esborrar

en: Delete %(object)s
ca: Esborra %(object)s

en: Delete All Inactive Timers
ca: Esborra temporitzadors inactius

en: Delete Inactive
ca: Esborra Inactius

en: Delete Inactive Timers
ca: Esborra Temporitzadors Actius

en: Delete User
ca: Esborrar Usuari

en: Delete a BMI Entry
ca: Esborra entrada BMI

en: Delete a Child
ca: Esborra Nadó

en: Delete a Diaper Change
ca: Esborra Canvi Bolquer

en: Delete a Feeding
ca: Esborra Alimentacions

en: Delete a Head Circumference Entry
ca: Esborra entrada circumferència cap

en: Delete a Height Entry
ca: Esborra entrada Pes

en: Delete a Note
ca: Esborra Nota

en: Delete a Sleep Entry
ca: Esborra entrada son

en: Delete a Temperature Reading
ca: Esborra mesura temperatura

en: Delete a Tummy Time Entry
ca: Suprimeix una entrada cap per avall

en: Delete a Weight Entry
ca: Esborra entrada de Pes

en: Delete timer
ca: Esborra temporitzador

en: Diaper Amounts
ca: Quantitats Volquers

en: Diaper Change
ca: Canvi Bolquers

en: Diaper Change Amounts
ca: Quantitats Canvi Volquers

en: Diaper Change Types
ca: Tipus canvis bolquers

en: Diaper Changes
ca: Canvi Bolquers

en: Diaper Lifetimes
ca: Vida del bolquer

en: Diaper change amount
ca: Quantitat canvi Volquers

en: Diaper change frequency
ca: Freqüència Canvi Bolquers

en: Duration
ca: Durada

en: Duration too long.
ca: Durada massa llarga.

en: Duration: %(duration)s
ca: Durada: %(duration)s

en: Dutch
ca: Alemany

en: Edit
ca: Edita

en: End
ca: Fi

en: End time
ca: Temps Fi

en: English
ca: Anglès

en: English (UK)
ca: Anglès (UK)

en: English (US)
ca: Anglès (US)

en: Enter your account email address in the form below. If the address is valid, you will receive instructions for resetting your password.
ca: Introduïu l'adreça de mail del vostre compte al formulari següent. Si l'adreça és vàlida, rebràs instruccions per restablir la clau.

en: Enter your new password in each field below.
ca: Introduïu la clau a cada camp següent.

en: Feeding
ca: Biberó

en: Feeding Amounts
ca: Quantitats alimentació

en: Feeding Durations (Average)
ca: Durada de l'alimentació (mitja)

en: Feeding amount
ca: quantitat alimentació

en: Feeding frequency
ca: Freqüència Alimentació

en: Feeding frequency (past 2 weeks)
ca: Freqüència d'alimentació (darreres 2 setmanes)

en: Feeding frequency (past 3 days)
ca: Freqüència d'alimentació (darrers 3 dies)

en: Feedings
ca: Biberons

en: Filter
ca: Filtre

en: Filters
ca: Filtres

en: Finnish
ca: Finlandès

en: First Name
ca: Nom

en: First name
ca: Nom

en: Forbidden
ca: No Permès

en: Forgot Password
ca: Clau Oblidada

en: Forgot your password?
ca: Clau Oblidada?

en: Formula
ca: Fórmula

en: Fortified breast milk
ca: Llet materna enriquida

en: French
ca: Francès

en: German
ca: Alemany

en: Green
ca: Verd

en: Head Circumference
ca: Circumferència del Cap

en: Head Circumference entry
ca: Entrada de circumferència de Cap

en: Head circumference change per week
ca: Canvi de circumferència per setmana

en: Height
ca: Alçada

en: Height change per week
ca: Canvi de pes per setmana

en: Height entry
ca: Entrada Alçada

en: Hide Empty Dashboard Cards
ca: Amaga les targetes buides del tauler de control

en: Hide data older than
ca: Oculta dades anteriors a

en: Home
ca: Casa

en: Hours of sleep
ca: Hores de son

en: How to Fix
ca: Com arreglar

en: If supported by browser, the dashboard will only refresh when visible, and also when receiving focus.
ca: Si és compatible amb el navegador, el tauler només s'actualitzarà quan estigui visible i també quan rebi el focus.

en: If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check your spam folder.
ca: Si no rebeu cap correu electrònic, assegureu-vos que heu introduït l'adreça amb la qual us heu registrat i comproveu la vostra carpeta de correu brossa.

en: Italian
ca: Italià

en: Key
ca: Clau

en: Language
ca: Idioma

en: Last Diaper Change
ca: últim canvi de Bolquer

en: Last Feeding
ca: últim menjar

en: Last Feeding Method
ca: últim mètode de menjar

en: Last Name
ca: Cognom

en: Last Pumping
ca: últim menjar

en: Last Sleep
ca: Últim Son

en: Last Slept
ca: Últim Son

en: Last Tummy Time
ca: últim cop boca avall

en: Last name
ca: Cognom

en: Learn about and predict baby's needs without
                (<em>as much</em>) guess work by using Baby Buddy to track &mdash;
ca: Apreneu i prediu les necessitats del nadó sense
                 (<em>tant</em>) endevina que funciona utilitzant Baby Buddy per fer un seguiment de &mdash;

en: Learn about and predict baby's needs without (<em>as much</em>) guess work by using Baby Buddy to track &mdash;
ca: Apreneu i prediu les necessitats del nadó sense (<em>tant</em>) el treball d'endevinar utilitzant Baby Buddy per fer un seguiment de &mdash;

en: Left breast
ca: Pit esquerre

en: Log in
ca: Accedir

en: Logout
ca: Tancar

en: Measurements
ca: Mides

en: Method
ca: Mètode

en: Milestone
ca: Fita

en: Name
ca: Nom

en: Name does not match child name.
ca: Nom no concorda amb nom nadó.

en: Nap
ca: Becaina

en: Napping
ca: Migdiada

en: Never
ca: Mai

en: Next
ca: Següent

en: No BMI entries found.
ca: Entrades BMI no trobades.

en: No bmi entries found.
ca: Entrades BMI no trobades.

en: No children found.
ca: Nadons no trobats.

en: No data yet
ca: Sense dades

en: No diaper changes found.
ca: Canvi de Bolquers no trobat.

en: No events
ca: Sense events

en: No feedings found.
ca: Sense Alimentacions.

en: No head circumference entries found.
ca: Sense entrades de circumferència de Cap.

en: No height entries found.
ca: Sense entrades de Pes.

en: No inactive timers exist.
ca: Sense temporitzadors inactius.

en: No notes found.
ca: Notes no trobades.

en: No sleep entries found.
ca: Entrades de Son no trobades.

en: No temperature entries found.
ca: Sense entrades temperatura.

en: No timer entries found.
ca: Sense entrades de temporitzadors.

en: No tummy time entries found.
ca: Sense entrades cap per avall

en: No users found.
ca: Usuaris no trobats.

en: No weight entries found.
ca: Sense entrada de Pes

en: None
ca: Cap

en: None yet today
ca: Cap encara avui

en: Not enough data
ca: Dades Insuficients

en: Note
ca: Nota

en: Number of changes
ca: Nº Canvis

en: Number of feedings
ca: Nº alimentacions

en: Number of sessions
ca: Nº sessions

en: Only "Bottle" method is allowed with "Formula" type.
ca: Només es permet el mètode "Ampolla" amb el tipus "Fórmula".

en: Page Not Found
ca: Pàgina no trobada

en: Parent fed
ca: Alimentat per pares

en: Password
ca: Clau

en: Password Reset
ca: Restablir Clau

en: Password Reset Successfully!
ca: Clau Canviada Correctament!

en: Password updated.
ca: Clau Actualitzada.

en: Past Week
ca: Setmana Passada

en: Permission Denied
ca: Permís Denegat

en: Picture
ca: Foto

en: Polish
ca: Polac

en: Portuguese
ca: Portuguès

en: Previous
ca: Anterior

en: Quick Start Timer
ca: Temporitzador Ràpid

en: Quick Start Timer For…
ca: Temporitzador Ràpid per

en: Recent Sleep
ca: Últim Son

en: Refresh rate
ca: Freqüència Actualització

en: Regenerate
ca: Regenerar

en: Reports
ca: Informes

en: Reset
ca: Restablir

en: Reset Email Sent
ca: Email de restabliment enviat

en: Reset Password
ca: Restablir Clau

en: Restart timer
ca: Restablir temporitzador

en: Return to Baby Buddy
ca: Tornar a Baby Buddy

en: Right breast
ca: Pit dret

en: Self fed
ca: Autoalimentat

en: Server Error
ca: Error Servidor

en: Settings
ca: Opcions

en: Settings saved!
ca: Opcions Gravades!

en: Site
ca: Lloc

en: Sleep
ca: Dormir

en: Sleep Pattern
ca: Patró Son

en: Sleep Totals
ca: Totals Son

en: Sleep entry
ca: Entrada Son

en: Slug
ca: Fitxa

en: Solid
ca: Sòlit

en: Solid food
ca: Menjar Sòlid

en: Source Code
ca: Codi Font

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Staff
ca: Personal

en: Start
ca: Inici

en: Start Timer
ca: Començar Temporitzador

en: Start time
ca: Temps Inici

en: Start time must come before end time.
ca: Hora inici ha de ser abans de l'hora d'acabada.

en: Started
ca: Iniciat

en: Started by %(instance.user)s at %(start)s
ca: Iniciat per %(instance.user)s a %(start)s

en: Started by %(user)s at %(start)s
ca: Iniciat per %(user)s a %(start)s

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Stopped
ca: Parat

en: Submit
ca: Acceptar

en: Support
ca: Suport

en: Swedish
ca: Suec

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Temperature reading
ca: Lectura Temperatura

en: The path <code>%(request_path)s</code> does not exist.
ca: El camí <code>%(request_path)s</code> no existeix.

en: There is no enough data to generate this report.
ca: No hi ha prou dades per generar aquest informe.

en: There is not enough data to generate this report.
ca: No hi han prou dades per generar aquest informe.

en: This setting controls which data will be shown in the dashboard.
ca: Aquesta configuració controla quines dades es mostraran al tauler.

en: This setting will only be used when a browser does not support refresh on focus.
ca: Aquesta configuració només s'utilitzarà quan un navegador no admet l'actualització al focus.

en: Time
ca: Temps

en: Time between changes (hours)
ca: Temps entre canvis (hores)

en: Time of day
ca: Temps del dia

en: Timeline
ca: Línia de Temps

en: Timer
ca: Temporitzador

en: Timer #{id}
ca: Temporitzador #{id}

en: Timer actions
ca: Accions Temporitzador

en: Timers
ca: Temporitzadors

en: Timezone
ca: Zona Horària

en: To confirm this action. Type the full name of the child below.
ca: Per confirmar aquesta acció. Escriu el nom complet del nadó.

en: Today
ca: Avui

en: Today's Feeding
ca: Alimentació d'Avui

en: Today's Naps
ca: Becaines d'Avui

en: Today's Sleep
ca: Son d'Avui

en: Today's Tummy Time
ca: Temps boca avall avui

en: Total Tummy Time Durations
ca: Durada total del temps de panxa

en: Total duration
ca: Duració total

en: Total duration (minutes)
ca: Total durada (minuts)

en: Total feeding amount
ca: total quantitat alimentació

en: Total feedings
ca: Total alimentacions

en: Total sleep
ca: Total Son

en: Tummy Time
ca: Temps de panxa

en: Tummy Time Durations (Sum)
ca: Durada del temps de panxa (suma)

en: Tummy Time entry
ca: Entrada de temps de panxa

en: Turkish
ca: Turc

en: Type
ca: Tipus

en: Update
ca: Actualitza

en: Update a Diaper Change
ca: Actualitza Canvi Bolquer

en: Update a Feeding
ca: Actualitza Alimentacions

en: Update a Note
ca: Actualitza Nota

en: Update a Sleep Entry
ca: Actualitza entrada de son

en: Update a Tummy Time Entry
ca: Actualitza entrada cap per avall

en: User
ca: Usuari

en: User %(username)s added!
ca: Usuari %(username)s afegit!

en: User %(username)s updated.
ca: Usuari %(username)s actualitzat.

en: User API key regenerated.
ca: Clau API d'usuari regenerada.

en: User Profile
ca: Perfil d'Usuari

en: User Settings
ca: Opcions d'Usuari

en: User {user} deleted.
ca: Usuari {user} esborrat.

en: Users
ca: Usuaris

en: View Timers
ca: Veure Temporitzadors

en: We've emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
ca: Us hem enviat per correu electrònic instruccions per configurar la vostra contrasenya, si hi ha un compte amb el correu electrònic. Els hauríeu de rebre en breu.

en: Weight
ca: Pes

en: Weight change per week
ca: Canvi pes setmanal

en: Weight entry
ca: Entrada Pes

en: Welcome to Baby Buddy!
ca: Benvingut a Baby Buddy!

en: Welcome!
ca: Benvingut!

en: Wet
ca: Líquid

en: Wet and/or solid is required.
ca: Líquid o sòlit requerit.

en: Yellow
ca: Groc

en: You do not have permission to access this resource.
            Contact a site administrator for assistance.
ca: No teniu permís per accedir a aquest recurs.
             Contacteu amb l'administrador per obtenir ajuda.

en: You do not have permission to access this resource. Contact a site administrator for assistance.
ca: No teniu permís per accedir a aquest recurs. Contacteu amb l'administrador del lloc per obtenir ajuda.

en: Your password has been set. You may go ahead and log in now.
ca: Clau enviada. Ja pots fer login

en: disabled
ca: deshabilitat

en: most recent
ca: recents

en: show all data
ca: mostra totes les dades

en: solid
ca: sòlid

en: today
ca: avui

en: wet
ca: líquid

en: yesterday
ca: ahir

en: {user}'s Settings
ca: {user}'s Opcions
